Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.07.14. 16:30:43

soadroli írta:
2021.07.14. 16:09:01
egyre biztosabb a Griezmann - Saul csere.
Saul már tavaly is menni akart, Simeonenak sem kell és minél hamarabb meg szeretnének szabadulni tőle, de 50 alatt nem engedik el. Griezmannak is egyre nagyobb a hajlandósága visszamenni. Laportáék hiába nem akarták az Atma-ba engedni, de a francia csak oda akar távozni, az ügyet pedig mindkét fél gyorsan le akarja zárni. Mivel Koemanéknak nem feltétlenül Saul kellene a kp-ra belemennek a cserébe, de még 15 milliót kérnek a Madridtól. Ez így szerintem egy jó deal lenne.

A Mundo szerint Coutinhot érdeklik az angol klubok, de előbb látni akarják, hogy milyen állapotban van. A Leicester a legvalószínűbb, Brendan Rodgers már volt edzője és szívesen látná, de egy-két felkészülési meccset még várni kell.

Neto pedig szintén menne, ott akar lenni a VB-n ahhoz pedig játszania kell. Nem ártana őt is elengedni, mert cserekapus létére baromi nagy a fizuja.

Pjanic, illetve Brathwaite ügye akadt meg, de Moribat lehet, hogy a héten lezárják. A napokban lesz egy találkozó, ami valószínűleg döntő lesz. Nagy kár volt ez az ügynök váltás.
Forca Barca!!!!
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.07.14. 16:28:54

Deluigi írta:
2021.07.14. 16:17:41
soadroli írta:
2021.07.14. 16:09:01
egyre biztosabb a Griezmann - Saul csere.
nagyon remelem, hogy nem

ha megfeleznenk a fizeteset, maradhatna sztem, jo jatekos
Jó játékos, csak semmi szükség rá, amíg Messi itt van. Saul viszont remek harcos munkásember, aki jó lenne a KP-ra, hozna egy kis erőszakosságot.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.07.14. 16:17:41

soadroli írta:
2021.07.14. 16:09:01
egyre biztosabb a Griezmann - Saul csere.
nagyon remelem, hogy nem

ha megfeleznenk a fizeteset, maradhatna sztem, jo jatekos
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.14. 16:17:22

soadroli írta:
2021.07.14. 16:09:01
egyre biztosabb a Griezmann - Saul csere.
Ha tényleg nem kacsa,akkor Griziért cserébe Sault és 15 millió eurót kérünk(sport), Griezmann nettó 26 milliót fog keresni az Atletinél Saúl pedig 6-ot nálunk(cat radio).

Szerintem jól járnánk az üzlettel, hozzánk Grizi nem való/jelenlegi felállásba nem való, és sajnos az EB-n sem nyújtott kiemelkedőt(bár az egész csapat retek volt úgy nehezebb) így ez a maximum amit ki tudunk hozni egy ennyit kereső játékosból és a kp-s erősítés is megjön ha már Wijnaldum bukó.

Emellé +15 millió euró ami a már amúgy is megszerezett 30 millió környékén van, ebből lassan már igazolni is tudunk
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2021.07.14. 16:21:31-kor.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.14. 16:15:43

soadroli írta:
2021.07.14. 16:09:01
egyre biztosabb a Griezmann - Saul csere.
Ez kicsit Samperesre sikerült, legközelebb kicsit bővebben (esetleg forrással együtt) pls :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.07.14. 16:09:01

egyre biztosabb a Griezmann - Saul csere.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.07.13. 22:27:54

Benitez elküldte Yerri Minát és a Sport szerint azt szeretné ha Lenglet lenne az utódja. Állítólag már jelezte is a vezetőség felé, hogy vegyék fel a kapcsolatot a Barcaval.
Baldeéval úgy tűnik sikerült megegyezni, bár még nem hivatalos. Ma már Koemanékkal edzett.
Forca Barca!!!!
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.07.13. 20:06:19

Sonoma írta:
2021.07.13. 19:12:21
Sokszor akkor is neki passzoltak, ha 2 ember fogta közre. Így vagy el se ért hozzá a labda, vagy lezárták a passzsávokat amikor épp hogy megkapta a labdát. A többiek még lyukra futottak elől.
Jó lenne látni, ha az kapná a labdát, aki a legjobb helyzetben van. Az se baj, ha nem lövi be (elsőre), de a védők rákényszerülnének a többi támadóra is figyelni, helyezkedni. Akkor Messin se lenne annyi ember és neki is több lehetősége lenne kapura fordulni.
pontosan

hanyszor elfutott Grizes is, de nem kapta a labdat...
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.07.13. 19:12:21

LG írta:
2021.07.13. 17:58:07
Sonoma írta:
2021.07.13. 17:33:02
[
Ahhoz viszont nagy taktikai változás kell, hogy legyen, mert eddig minden támadás rajta keresztül folyt.
Egyrészt igen, másrészt pedig nem fogják folyamatosan 3-4-en, hiszen akkor nem tudna minden támadás rajta keresztül menni.

Azzal viszont egyetértek, hogy a kevesebb néha több elvet kéne Messinél alkalmazni.
Sokszor akkor is neki passzoltak, ha 2 ember fogta közre. Így vagy el se ért hozzá a labda, vagy lezárták a passzsávokat amikor épp hogy megkapta a labdát. A többiek még lyukra futottak elől.
Jó lenne látni, ha az kapná a labdát, aki a legjobb helyzetben van. Az se baj, ha nem lövi be (elsőre), de a védők rákényszerülnének a többi támadóra is figyelni, helyezkedni. Akkor Messin se lenne annyi ember és neki is több lehetősége lenne kapura fordulni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.07.13. 17:58:07

Sonoma írta:
2021.07.13. 17:33:02
Deluigi írta:
2021.07.13. 16:49:12
en csak annyit tennek hozza, hogy siman ki lehetne hasznalni azt, hogy Messit folyamatosan 3-4 ember fogja, ezzel a tamadok felszabadulnak, meg lehetne jatszani oket, igy tudnank kihozni pozitivumra a Messi ugymond "tehetetlenseget".
Ahhoz viszont nagy taktikai változás kell, hogy legyen, mert eddig minden támadás rajta keresztül folyt.
Egyrészt igen, másrészt pedig nem fogják folyamatosan 3-4-en, hiszen akkor nem tudna minden támadás rajta keresztül menni.

Azzal viszont egyetértek, hogy a kevesebb néha több elvet kéne Messinél alkalmazni.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.07.13. 17:33:02

Deluigi írta:
2021.07.13. 16:49:12
en csak annyit tennek hozza, hogy siman ki lehetne hasznalni azt, hogy Messit folyamatosan 3-4 ember fogja, ezzel a tamadok felszabadulnak, meg lehetne jatszani oket, igy tudnank kihozni pozitivumra a Messi ugymond "tehetetlenseget".
Ahhoz viszont nagy taktikai változás kell, hogy legyen, mert eddig minden támadás rajta keresztül folyt.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.07.13. 17:19:37

Szerintem nem kell rögtön szaladgálni és minden jöttment szerencsétlent megpróbálni leigazolni. Biztosan vannak az utánpótlásban jó játékosok, akiknek lehetőséget kell(ene) adni. Amúgy is olcsóbb megoldás és akkor nem mennek el, mint most ahogy az összes tehetség elszivárog. Sose értettem minek például aranyáron cserekapust tartani.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.07.13. 16:49:12

en csak annyit tennek hozza, hogy siman ki lehetne hasznalni azt, hogy Messit folyamatosan 3-4 ember fogja, ezzel a tamadok felszabadulnak, meg lehetne jatszani oket, igy tudnank kihozni pozitivumra a Messi ugymond "tehetetlenseget".
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.07.13. 15:51:02

Nagyon fontos különbséget tenni "támadójáték", "védekezés", és "támadó játékosok a keretben", valamint "védekező játékosok a keretben" között :D

A támadó játékosaink nagyon gyengék.
A középpályásaink nagyon jók.
A védőink közepesek.

Mivel magasan, nagy kontrollal és jó középpályásokkal játszunk gyakran birtokoljuk le az ellenfelet. Mivel viszont a gyenge támadók miatt ez nem igazi nyomás, csak tili-toli passzolgatás, a védekező csapat nincs rá kényszerítve hogy erején felül védekezzen, csússzon és másszon a rések lezárásáért, bedobják magukat blokknak stb. Egyszerűen nem fáradnak, sőt, simán van erejük jól védekezni és még kontrákra is felkészülni azzal hogy 1-2 embert fenttartanak a mi védőink között, miközben védekeznek egyébként rendkívül mélyen. A védőink a középpályáról nem kapnak segítséget, mivel a kp-sok konkrétan 3-5-2ben csatárt játszottak sokszor, De Jong volt a beinduló ember aki sokszor az 5ösön várta a labdát. Pedri szintén 16os vonaláig fel volt tolva. Egy labdaeladás után persze hogy nem értek vissza.
Azt is támadókra írom hogy nem tudjuk kihozni a labdát. Nekik kellene sebességből megverni 1-2 embert és ezzel helyet kreálni. Hiába lőjjük fel vagy hozzuk fel kicsiben a labdát hozzájuk ha nem tudnak mást csinálni mint visszapasszt. Tessék cselből megverni 1-2 embert és már is kint vagyunk.
Továbbá, lőttünk majdnem elég gólt, de igazából ez volt a leginkább Messi függő szezonunk, ahol több passzot kapott és adott mint eddig valaha. És ez a nagyok ellen nem jött be. Nem támadtunk jól egyáltalán. A kicsiknek ezzel a feltolt felállással be-begyömöszöltünk gólokat, de támadásban akkor lennénk jól ha gyorsabban, és kevesebb játékossal tudnánk helyzeteket kiakalítani. Akkor nem kéne 20-25 méterre összenyomni az ellenfelet, hanem lehetne széltében és hosszában játszani, ezzel több ember maradna zárni a területeket.
Ja, ehhez gyors és technikás támadók kellenek.
A következő a nyomás másik oldala. Nem csak akkor kell nyomni amikor nálunk van a labda. Le is kell támadni, jól. Ez inkább szervezettség, alázat és tüdő kérdése, a támadóink közül ez 3 nem jellemző tulajdonság.

Meg egy jó edző kell mindenhez :D


A belsővédőink közepesek mert van 3 gyenge meg 3 közepes akik viszont ígéretesek, van egy klasszis szélső védőnk balra meg 2 ígéret jobbra. Ez, ilyen körülmények között közepes. Egy cserét hoznék.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.07.13. 14:10:02

fanbarca írta:
2021.07.13. 13:11:32
Kalapos írta:
2021.07.13. 12:28:10

Úgy érzem a támadó harmad van a legnagyobb bajban, ez azért elég egyértelmű.
Igen, a védelemnél és a kpnál is nagyobb bajban.
Én meg úgy gondolom, itt állunk a legjobban.
Tavaly sem volt gond a támadójátukunkkal különösebben, persze nem volt világszínvonal mindig, de tették a dolgukat. Kicsit a széljátékon kéne fejleszteni s rendben vagyunk, én ettől annyira nem tartok.

Védekezést (középpályás védekezést is beleértve) kell megoldani.
Én is így látom, a tavalyi szezon sokkal inkább a védekezésen ment el, mint a támadójátékon.
A csapatszintű védekezésben komoly előrelépés kellene tavalyhoz képest. Ebből a támadóknak is ki kellene venniük a részét. Griezmannra ebből a szempontból nem lehetett panasz. Depay és Agüero azért kérdőjel, hogy ehhez mennyit tud hozzátenni, főleg utóbbi. Félő, hogy Messivel együtt ketten nagy mínusz lesznek majd.

Pedri, Busi, de Jong sok dícséretet kap, de bizony voltak meccsek, ahol védekezésben kevésnek bizonyultak. Pl. PSG elleni odavágó, Klasszikus. Elférne még egy jól védekező ember ide.

A védelemben Garciával erősödünk, remélhetőleg a többi fiatal is fejlődni fog. De itt is elférne egy csere Alba mögé, illetve még egy középső védő, hogy a Pique-Lenglet kettőstől ne kelljen rettegni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.13. 13:53:14

A szélsőjátékon ez a 3-5-2 tudott és szerintem majd tudna is segíteni. Emerson-t még annyira nem ismerem, de egyelőre Dest és Alba is jobb támadásban, mint védekezésben. Így, hogy 2 igazi szélsőt elküldtünk (Konrad, Trincao), Dembele meg megint kidőlt, és Fati is ki tudja mikor lesz újra egészséges, nekem egyértelmű, hogy ezt a 3-5-2-t kell nyomatni most.

Persze meg lehet próbálni elől Depay-t a baloson, és akkor valaki Messi-vel megoldja a másik két posztot, de én maradnék a 3-5-2-nél.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.07.13. 13:11:32

Kalapos írta:
2021.07.13. 12:28:10

Úgy érzem a támadó harmad van a legnagyobb bajban, ez azért elég egyértelmű.
Igen, a védelemnél és a kpnál is nagyobb bajban.
Én meg úgy gondolom, itt állunk a legjobban.
Tavaly sem volt gond a támadójátukunkkal különösebben, persze nem volt világszínvonal mindig, de tették a dolgukat. Kicsit a széljátékon kéne fejleszteni s rendben vagyunk, én ettől annyira nem tartok.

Védekezést (középpályás védekezést is beleértve) kell megoldani.
més que un club
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.07.13. 13:05:42

mes írta:
2021.07.13. 12:44:23
Kalapos ezt meg Fifaban esetleg megcsinalod karrier mod kezdetekor, de itt nem😅. Tudod penz beszel, kutya ugat. Na nalunk csak ugatas van, penz nincs, ugyhogy szerintem itt par evig nagy wasistdas nem lesz.
Nem értem a reakciót, sokan sztár középpályásért sírnak, én pedig pont rá akartam mutattni hogy tök felesleges.
Csere kp, csere védő kell, amik olcsók, szóval ennek mennie kell nekünk is.

A támadást nem tudom hogy lehetne megoldani, nyílván nem tudunk mindenkit lecserélni, ezért írtam hogy 1 embert hozzunk legalább, és küldjünk el minél többet.

Szerintem a legföldhözragadtabb elképzelés az enyém azokból amiket látni :oops:

A szavazás apropóján írtam ezt egyébként.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.07.13. 12:44:23

Kalapos ezt meg Fifaban esetleg megcsinalod karrier mod kezdetekor, de itt nem😅. Tudod penz beszel, kutya ugat. Na nalunk csak ugatas van, penz nincs, ugyhogy szerintem itt par evig nagy wasistdas nem lesz.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.07.13. 12:28:10

Rövid helyzet elemzés azoknak akik szeretik :D

Középpálya
Mi ez a hang hogy gyenge a középpálya?

EB előtt sem értettem, most már még kevésbé.

Pedri és De Jong azt hiszem kérdés nélkül betonbiztos alapkezdők, ugye?
Busi-ra is lehet számítani, csak kell egy jó csere mögé és gyakran pihentetni.

Moribával kell hosszabbítani értelmesen, Puigot többször használni (akár Messi kárára) és kész. Ami kell egy tényleges védekező középpályás, cserének.
Ha Moriba elmegy, akkor még 1 csere ember kell, és kész. A csere legyen alacsony fizuval, lehetőleg ne fiatal akit elpazarlunk, hanem tapasztalt, aki bármikor képes koncentráltan de nyugodtan beszállni a meccsbe. Gálakezdőbe úgy se kerül be, játszani max bajnokikon fog, szóval valami spanyolban játszó 26-29 éves mókus kéne aki nem lötyög és sír hogy csak a Levante ellen játszhat, hanem a Levante ellen is hajt.

Coutinho-ra számított Koeman, sőt amíg volt a brazil addig 4-2-3-1-et erőltetett a mester. Lehet hogy nem is váltott volna erről a felállásról ha nem sérül le Coutinho. Vele ötletem sincs mi lehet majd, csak Koeman tudhatja. Ő egyébként hogy egyáltalán támadónak vagy kp-nak számít azt se tudom eldönteni.

Pjanic eddig se játszott soha, el kell dobni, nincs rá szükség, és helyette se kell hozni senkit. Én örültem volna egy másik kreatív mélységi irányítónak, de csak akkor ha Koeman megy, így nincs rá szükség taktikai okokból.

Szóval max 1(2) ember kell, de az is padra. Ez igaz akár 3 védős akár 4 védős esetben is, mivel támadót cserélünk védőre, a kp-sok száma nem változik.

Amit én igazolnék az védő meg támadó.

Támadók
BW Depay Griezmann Dembele Aguero mind gyengék, persze valaki még esélyt se kapott, valakinél meg már a sokadikat adnánk de ne áltassuk magunkat, ők nem ide valók vagy nem valók már sehova, vagy sose voltak valók sehova :D
Fati és Messi a két értelmes emberünk, az egyik sérült és kérdőjel, a másik meg csak reméljük hogy marad és jó lelki/testi állapotban lesz, ebben szerencsénk lehet a Copa miatt. Trincaot akiben volt kurázsi és lendület eldobtuk mert volt pofája oldalpasszok helyett lőni néhány gólt, aztán azóta se játszott és már nem is fog nálunk soha. Az amcsi szélsőt is elküldtük, nem baj, majd BW játszik csere szélsőt, úgyis jó labdával :DD
Aguero a Copán is megmutatta hogy neki vége. Depay játszani fog és alapkezdő lesz, talán középen ha Fati oké, és balszélen ha nem. Nem bízok benne, EB-n is gyenge volt, de őt meg kell szoknunk Koeman miatt. Dembelét ki kell rúgni, vagy lelátóztatni végig. Teljesen felesleges úgy tervezni a szezont hogy van egy két oldalt bevethető gyors szélsőnk, mert ha így tervezzük és megsérül, akkor megint kényszerből BW-nek vagy Griezmannak kell eljátszania a szerepét amit terveztek neki. Felesleges. Ha ilyen játékosra lenne igény, le kell nyúlni a B-be valami feltörekvő kis-sztárért, 1 cselt azok is tudnak kifelé megtolni és beadni.

Szóval röviden mivel Leo-val nincs szerződésünk, és vannak sérülések is, jelenleg 1, azaz 1 db bevethető és legalább közepes támadó van a keretben, Griezmann, akit a leginkább szeretnénk eladni, és akiről látszik hogy egyáltalán nem illik a mi focinkba, drága is, és ő az egyetlen piacképes ember.
...
Úgy érzem a támadó harmad van a legnagyobb bajban, ez azért elég egyértelmű.
Igen, a védelemnél és a kpnál is nagyobb bajban.
Jó lenne Depayt Koeammal együtt elküldeni, Grizit Dembelét eladni pénzért, BW-t kidobni, Trincaot és az amcsit is visszahozni, bízni benne hogy Fati ott folytatja ahol abba hagyta, Aguerot le se igazolni, Leo-val hosszabbítani és megtalálni a levezetésre megfelelő szerepét.. de a jelenlegi helyzetből már nem sokat lehet kihozni szerintem.

Ha nem tudunk nyomást gyakorolni az ellenfélre lövésekkel, cselekkel és védelem mögé lőtt labdákkal, akkor a gyenge támadások miatt könnyen kontráznak minket a felbátorodott kis csapatok, és simán bohócot csinálnak abból a kevés emberből aki hátul van, mivel ők is bimbóig fel vannak tolva.
Be kell szorítani őket, és folyamatos terror alatt tartani a nyomással, akkor nem fognak tudni annyiszor és ilyen hatékonyan kontrázni. A legjobb védekezés a támadás. Ha alszunk a pályán, tök mind1 hány védő meg védekező kp van.

Védők
Egy védőt kéne hozni még, mert Piké Umtiti és Lenglet is kuka, csak Araujo Garica és Mingu van középre. Garcia nem volt rossz az EB-n, de annyira Laporte-ra hagyatkozott mindenben.. látszik hogy ő önállóan még nem képes játszani és csinálni a dolgokat. Viszont simán jó lehet egy vezéralkató védő mellé. No nálunk pl Pikét mellé teszik aki viszont már nem képes rá és kész is a kabaré új szezonja :D Lenglet is abba betegedett bele szerintem hogy a nagyszájú hülyeségeit kellett folyton javítania.. Szóval Garcia Araujo Mingu 3-ból kell megtalálni az ideális párost ha létezik. És bízni benne hogy szezon második felére össze is állnak. Aki pedig a 3ból a legrövidebbet húzta azt eltenni kölcsönbe félévkor vagy jövőre, 1 vagy 1,5 szezonra hogy játszon rendszeresen.

Szélsővédőkkel megvagyunk, Firpo-t nem sajnálom, Alba úgy is végig játszik minden meccset ha nem sérült, felesleges csere balhátvédet tartani.
Jobb oldalra van két kérdőjel, ez így tökéletes. Középről kell a 3 bukottat elküldeni, max Pikét megtartani ha ingyen is maradna és elvállalja hogy mossa a megkülönböztetőket és hordja vizet a többieknek. És igazolni a jövő 3 embere mellé egy 4. belsővédőt, aki ideálisan 26-29 éves, spanyolban játszik/játszott, és ha nagyon jók vagyunk keresésben, akkor nincs elveszve védekező stílusú szélsővédőként sem, baloldalt, tehát bal lábas. Pikével elbeszélgetnek a padon.

Akkora luxusunk nem lehet mint a korábbi 10-15 évben, hogy a padon is tarthatunk egy sztárt, aki máshol simán kezdő lenne.

Tehát 1 támadó, 1-2 kp és 1 védő kell még, legalább.

Ha álmodhatnék nagyot akkor 2-4 támadó kellene, 1 kp és 1 védő.

Vége a Copának vége az EB-nek, tessék dolgozni Laporta és Koeman team.
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.07.12. 08:26:46

visca el barca írta:
2021.07.11. 21:56:11
davi10 írta:
2021.07.11. 21:51:37
Ha minden igaz belement a fizufelezésbe, és nem rinyál, hogy nem játszik állandóan. Innentől felőlem maradhat.
Griezmann?
Griezmann elvileg olyan 45 milliót keres évente...
Őszintén szólva a játkhoz hozzáadott értéke és a teljesítménye alapján olyan max 9 milliót adnék neki évente. De ez a nagyon nagyon teteje.
Ha annál többért maradna, szerintem menjen.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.07.11. 23:02:35

LG írta:
2021.07.11. 22:44:23
barca0417 írta:
2021.07.11. 22:41:28
Azért egy Jorginho-Pjanic cserén sem sírnék.
Ügyes az olasz is, ugye régebben szóba került ilyesmi.
Azt értem, hogy nekünk miért lenne jó, de Chelseanek miért lenne jó? :D
Azt nem tudom.. 😆 De az az ő bajuk. De persze tudom hogy kicsi az esély rá.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.07.11. 22:44:23

barca0417 írta:
2021.07.11. 22:41:28
Azért egy Jorginho-Pjanic cserén sem sírnék.
Ügyes az olasz is, ugye régebben szóba került ilyesmi.
Azt értem, hogy nekünk miért lenne jó, de Chelseanek miért lenne jó? :D
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.07.11. 22:41:28

Azért egy Jorginho-Pjanic cserén sem sírnék.
Ügyes az olasz is, ugye régebben szóba került ilyesmi.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.07.11. 22:40:56

davi10 írta:
2021.07.11. 21:57:56
Jaja, Griezmann, bocs, nem voltam annyira egyértelmű, mint gondoltam :D
Ezzel együtt is úgy gondolom, hogy be tudnánk cserélni a Cityvel Laporte-ra vagy a AM-el Saulra, jobban járnánk. Ide jobban illene szvsz mindkét játékos, mint a francia.
Válasz küldése