Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.09.05. 04:55:47

Zubi most hosszabbít A kerettagokat, próbál szerződést jebítani 3 B-s fiatal csatárral. Ha ezen túl van, másfél évig pihen?
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.09.04. 22:27:59

LG írta:Mondjuk papiron 3 klasszis két posztra nem sok, de a gyakorlatban néha igen.
Egyetértek, még nem láttam olyan versenyt három klasszis között két posztra, ami egészséges lett volna a kimaradó harmadik fél moráljára. (Cesc-Xavi-Ini; Di María-Bale-CR; Di María-Kroos-James-Modric)
Ez hosszú távon a csapatmorált is befolyásolhatja, tehát egyetértek veled teljesen. Talán annyival változtatnék a kijelentéseden, hogy nem ,,néha", hanem mindig. ,,Két dudás nem fér meg egy csárdában."
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.09.04. 21:57:40

LG írta: Reagálnék a Zubis cikkre is: úgy látszik a katalánok is hozzám hasonló, szemét divatdrukkerek, akik csak kritizálnak, és bűnbakok keresnek. :mrgreen:
Egyébként akkor ezek szerint én is divat vagyok 2003 óta...jó ezt megtudni. :lol:
Sokszor téma volt, de ha Zubi munkáját kellene összegeznem, akkor annyiban ki is merülne, hogy mindenhova jól sikerült igazolni, csak éppen oda nem, ahova a legjobban kellett volna: jobbra és középre a hátsó alakzatba...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.09.04. 20:46:54

Azért a Kroos-os hírt fenntartásokkal kezelném, nem legmegbízhatóbb a forrás.
Egyébként sem nagyon bánkódom, hiszen jött Rakitic, akiben én nagyon bizakodom, ha mindkettő érkezik, akkor meg lehet sokan lettünk volna. Mondjuk papiron 3 klasszis két posztra nem sok, de a gyakorlatban néha igen. Talán jobb így, harmadik számú középpályásnak Xavi is jó lehet, bár egyet értek azokkal, akik szerint ő és Busquets eléggé lassítják a játékunkat.

Reagálnék a Zubis cikkre is: úgy látszik a katalánok is hozzám hasonló, szemét divatdrukkerek, akik csak kritizálnak, és bűnbakok keresnek. :mrgreen:
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2014.09.04. 20:14:43

Chino írta:
visca el barca írta:érdekes h valóban ennyire akartuk markinnyoszt... biztos az volt a terv hogy ő meg piqué lesz a jövő barcájának tengelye, matyőt meg lealkudják vmi apróért padra...

szerk, h ne legyen dupla:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ak-2361307" target="_blank

ez is érdekes. gondolom LE mondott rá nemet... =D>
Ittb egy kicsit másképpen:

http://barcanoticias.blog.hu/2014/09/03 ... rzodesetol" target="_blank


Jobbnál jobb hírek vannak itt, Sergi Roberto illetve Pedro marad. Majd kiderül, hogy Kroos is idejött volna...
Vicc az egész.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.04. 19:31:21

visca el barca írta:érdekes h valóban ennyire akartuk markinnyoszt... biztos az volt a terv hogy ő meg piqué lesz a jövő barcájának tengelye, matyőt meg lealkudják vmi apróért padra...

szerk, h ne legyen dupla:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ak-2361307" target="_blank

ez is érdekes. gondolom LE mondott rá nemet... =D>
Ittb egy kicsit másképpen:

http://barcanoticias.blog.hu/2014/09/03 ... rzodesetol" target="_blank
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.04. 18:47:59

Csak erős idegzetűeknek ajánlom a hírt:

http://barcanoticias.blog.hu/2014/09/04 ... n=blhshare" target="_blank

Asszem most megyek és fejbelövöm magam... ](*,)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.03. 14:48:14

érdekes h valóban ennyire akartuk markinnyoszt... biztos az volt a terv hogy ő meg piqué lesz a jövő barcájának tengelye, matyőt meg lealkudják vmi apróért padra...

szerk, h ne legyen dupla:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ak-2361307" target="_blank

ez is érdekes. gondolom LE mondott rá nemet... =D>
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MOF
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.06.21. 22:08:55

2014.09.02. 14:06:35

Zubi elmondta a sajtótájékoztatón, hogy nagyon nehéz lett volna Kokét, vagy Reust úgy megszerezni, hogy még 1 évig kölcsönben játszanak, illetve, hogy Cuadrado egy érdekes játékos, de nem is igazán volt szó a szerződtetéséről. Érdekes.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.09.02. 13:48:51

A hivatalos átigazolási összegek:

http://t.co/Hia49mFs8E" target="_blank

http://t.co/Nr2i6uXhx4" target="_blank

Alexist tehát 42,5 millió euróért adtuk el.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.09.02. 13:37:12

Zubizarreta: "Benatia? We chose to sign Mathieu and Vermaelen. Every team has their own needs. We needed left-footed, versatile players."

a baloldali középső védő posztra ballábas játékost indokot megértem, viszont a sokoldalúsággal nem értek egyet. ez a két játékos máshol nem fog szerephez jutni. harmadik, esetleg inkább negyedik számú balhátvéd lennének (montoya lehetne a harmadik), szinte esélytelen az ottani szereplésük, így olyan mintha "csak" középső védők lennének.

arról is beszélt zubi, hogy alvesnek nincs a szerződésében +1 év, 2015ben lejár és ennyi.

plusz a sportot nézegetve azért látszik, hogy ott sokkal több hülye van, nso szintnél is durvábbak. zubi munkáját tízből nullára(!) értékelte a szavazók 66%-a! hozzá kapcsolódó legjobban felszavazott komment pedig kábé annyi, hogy nem hoztad el még reust, milyen hülye vagy blablablabla. teljesen érthetetlen :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.09.02. 13:27:02

én az eddig mutatottak alapján rakiticsnek és látatlanban az uru állatnak örülök a legjobban, és persze a kapusoknak, ahol most reményeim szerint évekre meg lett oldva a szitu.
vermaelentől viszont én is fosok a sérülékenysége miatt. bízom benne, h nem egy második gabi militót szedtünk össze vele...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.09.02. 13:25:57

S.Agüero írta:
És miből gondolod hogy velük sikerre lennénk ítélve ?
Érezzük már az iróniát Alcantara írásában, emberek, légy szíves. :lol:
Miért lövöd le a poént Matyika? :mrgreen:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.09.02. 13:10:15

És miből gondolod hogy velük sikerre lennénk ítélve ?
Érezzük már az iróniát Alcantara írásában, emberek, légy szíves. :lol:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.09.02. 12:30:06

Na adjunk egy utolsó rúgást az Uborkaszezonnak! Részemről örülök hogy vége, ez az év azon időszaka amikor non-stop futball managernek érezheti magát az ember.

A szerepek ügy még kérdésesek a keretben, de szerintem maximálisan jól igazoltunk minden posztra. Ha Enrique nem csinál puncit a szájából és "0"-ról indul mindenki akkor kialakulhat egy ha nem is beton védelem, de lényegesen jobb mint az elmúlt években.

Kapusok: no comment, szerintem kívánni sem tudnék elérhető áron ilyen remek kapus párost / hármast.

Mathieu: Szerintem a legtudatosabb és biztosabb igazolásunk volt minden nevet egybevéve, és szerintem ha a kora miatt sok is az összeg amit kifizettünk érte, akkor is pontosan tudtuk hogy mit veszünk ennyiért, ezért is nem álltak tovább szerintem, amikor minden más csapat megtette volna. Kellett a rutin a védelembe, öreg róka nem vén róka alapon. Nem tartom kizárnak hogy egy-két hónapon belül ő lesz itt a legkevésbé megkérdőjelezhető karakter a védelem tengelyében. Persz hosszútávon nem megoldás, de addigra Piqué és Vermaelen lesz vén dákó, és akkor is fel fognak tűnni ilyen Mangala kaliberű agyon fifázott szuper kölykök.

Vermaelen: őt tartom a legnagyobb kérdőjelnek. (talán még Douglasnél is nagyobb) A képességei, a rutinja mindenhez adott, ő lehet a Barca védelmének vezéralakja, de ha a sérülések nem kerülik el, ha nem megy a beilleszkedés akkor nagyon gyorsan mostoha sorsra kerül, és egy-két éven belül leszedálják és mehet Belgiumba focizni. Ilyesztően két esélyesnek látom az ő szerepét a csapatban.

Douglas: Szerintem nagyon kevés lehetőséget fog kapni idén, ha tud élni vele akkor jövőre nagyobb szerepet kaphat. Az ő idei feladata érzésem szerint tízszer keményebben edzeni mint bárki más a csapatból. A posztjára való tekintettel remélem, hogy Dani és Montoya is megijed a versenyszituációtól és ezerrel tépnek a kezdőbe kerülésért. Jah és remélem LE nem felejtette el hogy Montoya is itt van.

Rakitic: Félek hogy nem értek az óda íráshoz...

Vámpír: Félek, pesszimista vagyok, de 3 dudás egy csárdába? Én is reménykedek benne hogy működik, de akkor is az az érzésem hogy hármuk közül valaki év végén nem lesz kibékülve azzal hogy hárman vannak a pályán. Persze adja az ég hogy óriásit tévedjek. [-o<
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.02. 12:27:42

Szerintem nyilvánvaló, hogy egy Benatia/Mangala-Danilo/van der Wiel/De Sciglio pakkal előrébb lennénk, mint Mathieu-vel és egy sérült Vermaelen-nel, de ez van. Biztos vannak olyan dolgok a háttérben, amik gátolhatták ezeket, nem hiszem, hogy ezt a két embert jobban akarták volna. Szerintem ezért is üldöztük Marquinhost. Ő alapból középső védő, de a jobboson is csaknem ugyanúgy megállja a helyét, ezzel lefedve két posztot, mellé meg egy Vermaelen és kalap-kabát. A kulcs szerintem Alves volt. Senkinek sem kellett a brutál fizetése miatt, egyedül a PSG érdeklődött, de ő azt mondta semmilyen csereüzletbe nem megy bele. Ezzel be is záródott a kapu. Nem véletlenül jött egy olyan védő, akinek nagyon alacsony a gázsija.

Mindent összevetve a védelem megoldásával nem vagyok elégedett, a franciáról szerintem kiderült, hogy egy izmosabb ellenfél ellen nem elég. Vermaelen az akiben bízok, benne megvan a klasszis, ha ezt ki tudja hozni meg lehet az alapemberünk.

Rakitic kiváló vétel. Ár/érték arányban főleg. LE kiválóan felismerte, hogy milyen stílusú játékosra van szükség, nála csak talán Kroos lehetne jobb.

Rafinha meg fog érni a nagycsapatra. Ha nem is itt az őszi idényben, de tavaszra, esetleg a következő idényre már biztosan. Legalábbis amit a B-ben és a Celtaban láttam tőle, mindenképp, LE pedig méginkább megősíti ezt. Csak nem szélső pozícióban kellene erőltetni. Tud ott játszani, de kb. olyan megoldás, mint Init kitenni a balosra. Én nagyon bízok benne. Mindenki Thiagohoz hasonlítja, hogy mennyivel gyengébb. Az idő sok mindent megszépít és róla szinte mindenki a jó meccsekre és teljesítményre emlékszik, pedig voltak gyengébb alakításai is. De így, hogy elment már ő az alfa meg az omega. A Bayernben sem nagyon alkotott még (persze volt egy komoly sérülése) szóval én még várnék vele, mondom ezt úgy, hogy még mindig nagy kedvencem.

Suarezt szintén jó fogásnak tartom. Hiányzott már egy ilyen ember, aki megy, hajt támadja a kaput. Fel lehet hozni Ibrát, mint ellenpéldát, de azért Pep-nél más rendszer volt és az arca is nagyobb volt, amellett Suareznek nem annyira kötött a pozíciója, a Poolban is játszott nem egyszer szélen. Szerintem Messivel sokat fogják változtatni a pozíciójukat.

Nagy igazolás lehet még Masch, ha Lucho tényleg fogja a kp-n használni.

Ami pedig szintén örvendetes, hogy magasságban fejlődött a csapat. A két középső védőnk is magas, jól fejelő, illetve Suarez és Rakitic is 180 felettiek. Ez szögleteknél, illetve labdaszerzéseknél is jól jöhet.

Mindent egybevetve elégedett vagyok, úgy tűnik LE egy dolgosabb, harcosabb csapatot akar építeni, ami jól sülhet el. Egyedül a védelem (abban is legjobban a jh) az amiben kicsit csalódtam, de én Vermaelen-ben nagyon bízok, továbbá remélem Bartra is több szóhoz fog jutni.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.02. 11:54:17

Leon írta:Szerintem Visca EL Barca majd megadja a választ! :mrgreen:
sztem egy pár fórum tagnak kellene találkát szervezni, 1-2 csomag 100as zsepivel és akkor közösen énekelhetnének ilyen mangala meg benatia siratós népdalokat. később meg csatlakozhatna hozzájuk az a pár ember aki állandóan fabregason meg thiagon nyafog. :lol:

ne jöttek, kész, túl kell rajta lépni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.02. 11:05:46

baas11 írta:[
Sanszos, hogy nélkülük gyenge szezonunk lesz. :roll:

És miből gondolod hogy velük sikerre lennénk ítélve ?[/quote]

Szerintem Visca EL Barca majd megadja a választ! :mrgreen:

Én is "szerelmes" voltam Hummelsbe és nagyon akartam,hogy jöjjön de Matyiő meg Piqué formája is bíztató,valamint ott van még Bartra és Vermalen is,szóval van miből válogatni.
És ki ne felejtsem a legmegbízhatóbb belső védőnkent:Mascheranot sem! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2014.09.02. 08:52:15

Alcantara írta:
Subinho írta:
Feast4 írta: Senki nem mondta, hogy az. De ha igazán van elképzelésed pénzed akkor nem egy Matyi Vermaelen Döglesz védőgarnítúrát igazolsz le egy ezer sebből vérző védelembe kb. 35 milláért, hanem egy Benaita, Danilo és mondjuk Matyi 10 MAX!!!! millió körül. És csak ezután gondolkodol Suarez leigazolásán.
Maximálisan igazat adok!!!! Csak így: 35 Benatia és nem kell más, ott van még Bartra, plusz Douglas helyett Danilo és utána futhattunk volna csatárért.....
Teljesen igazatok van, ha ők ketten meglettek volna a fejünk sem fájna a védelem miatt.
Mangalát viszont kifelejtettétek. Én őt vártam a legjobban, de már mindegy, mert vége az átigazolásoknak.
Sanszos, hogy nélkülük gyenge szezonunk lesz. :roll:

És miből gondolod hogy velük sikerre lennénk ítélve ?
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.09.02. 08:47:23

Subinho írta:
Feast4 írta: Senki nem mondta, hogy az. De ha igazán van elképzelésed pénzed akkor nem egy Matyi Vermaelen Döglesz védőgarnítúrát igazolsz le egy ezer sebből vérző védelembe kb. 35 milláért, hanem egy Benaita, Danilo és mondjuk Matyi 10 MAX!!!! millió körül. És csak ezután gondolkodol Suarez leigazolásán.
Maximálisan igazat adok!!!! Csak így: 35 Benatia és nem kell más, ott van még Bartra, plusz Douglas helyett Danilo és utána futhattunk volna csatárért.....
Teljesen igazatok van, ha ők ketten meglettek volna a fejünk sem fájna a védelem miatt.
Mangalát viszont kifelejtettétek. Én őt vártam a legjobban, de már mindegy, mert vége az átigazolásoknak.
Sanszos, hogy nélkülük gyenge szezonunk lesz. :roll:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.09.02. 08:26:21

Igazolásaink, az árak nem tudom mennyire pontosak.

Kép


Alapvetően elégedett vagyok az átigazolási szezonunkkal.
Jött egy tapasztalt és egy rendkívül tehetséges kapus. A végy egy jó kapust elv nálunk kettőre módosult. Pacsi Zubi.

Rakiticre égető szükség volt, a csapat motorja lett, és tényleg az újjáépülő csapat egyik vezére lesz. Egyik kedvencemmé válhat.

Vermaelen - Mathieu: ahhoz képest,hogy Benatiarol, Marquinhosról stb.-ről volt szó, akkor csalódás. Viszont a vezetőség megoldotta, és a minőség helyett inkább mennyiséget hozott, ha nincs ló akkor... A belgát kedvelem, ismerem már az arsenalos korszakától, a franciát már kevésbé, nagyon szkeptikus vagyok vele kapcsolatban.

Masip - Rafinha - (Deulofeu): a kapus felhozatalát teljesen fölöslegesnek érzem, szerintem az előszezonban elfogytak a játékpercei :? , de jöhet egy sérülés, ritkább esetben eltiltás, és akkor nem kell a B csapatot megbontani miatta.
Rafinha L.E. egyik embere, ismeri őt, remélem ki tudja használni a páratlan tehetségét, de mindenek előtt találja meg a posztját, és minél több játékpercet adjon számára.
Deulofeu meg valószínűleg nem érett a Barcához, szerintem fejben sokat kell érnie még.

Douglas: először nekem is wtf-kategória volt, de látva Alves teljesítményét, nem lepődöm meg. 4 millió euró nem oszt, nem szoroz ezen a szinten, lehetne egy új Bellettink :D Szerintem kölcsön kellett volna adni egy spanyol (kis)csapatnak. Montoya sajnos kikerült a vezetőedzők kegyéből.

Suarez: meglepődtem, úgy éreztem, hogy ez azt jelenti, hogy tényleg változások lesznek a csapatban, és feltöltik a keretet minőségi emberekkel. Többé-kevésbé sikerült. Fogja érezni a spanyol focit, sokat fog ficánkodni elől. 8) Sajnos ahogy mondtátok, Neymar sérülékenysége, és az ő eltiltása miatt alig fog együtt játszani az MSN-trió.

A távozó oldalon Fabregas eladása számomra a legnagyobb csapás. Szerintem ha kivárt volna, akkor ebben a szezonban már abszolút ő lett volna a pályán a vezér, de ő ismét nem várt ki (másodszor), és elfordult a csapattól,és elmegy Mourinhohoz, mert MEGGYŐZTE. Hát kapja be, már bocsánat...

Alexis eladása már más kategória, sohasem tudott kibontakozni a chilei, tudása 70 %-a volt az, amit itt láthattunk szvsz. Az Arsenalnál király lesz.

Bojan leépülése fájó számomra, habár sohasem voltam rajongója. Lassan már meg sem tudja számolni a csapatait, annyiszor volt kölcsönben... Roma, Milan, Ajax, de most megváltunk tőle véglegesen.

Tello: kevés lehetőséget kapott volna, a Portoban még jó lehet, kicsit az egysíkú játékát kellene színeznie, nálam a 11-12-es szezonban valósággal berobbant.

JDS: jó lesz a kölcsön számára, nem a padon, vagy a lelátón kell ücsörögnie.

Song túl jó játékos a padhoz, bár a West Ham nem az a topkategória, de visszazökkenni a PL-be jó. Aztán elviszi a Manchester, figyeljétek meg.

Denis Suarez: a kedvencem a fiatalok közül, van benne potenciál rendesen, remélem a Sevilla-ban fog alkotni valamit.

Afellay kölcsönbe ment, de gyakorlatilag vége a barcelonai karrierjének. Nem úgy alakult, ahogyan tervezte sajnos :(

Cuenca: legalább a La Liga-ban marad, szerintem nem Barca-szintű.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.02. 06:43:27

Feast4 írta:
MQuC írta:Értsétek már meg, hogy ez nem így megy. Nem FIFA 14. Nem azt vezsek meg, akit akarok, nem annyiért, s nem azt adom el annak, annyiért, akit és akinek akarom. :twisted:

Senki nem mondta, hogy az. De ha igazán van elképzelésed pénzed akkor nem egy Matyi Vermaelen Döglesz védőgarnítúrát igazolsz le egy ezer sebből vérző védelembe kb. 35 milláért, hanem egy Benaita, Danilo és mondjuk Matyi 10 MAX!!!! millió körül. És csak ezután gondolkodol Suarez leigazolásán.
Maximálisan igazat adok!!!! Csak így: 35 Benatia és nem kell más, ott van még Bartra, plusz Douglas helyett Danilo és utána futhattunk volna csatárért.....
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.02. 00:12:39

messideco írta:Valami fog történni, vagy elmehetünk aludni?
Mi biztos, a többi csapatnál már nem ugyanez.
Hummels majd jön jövőre. :mrgreen:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.09.01. 23:41:00

Valami fog történni, vagy elmehetünk aludni?
"And my heart will leave you never."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.01. 23:23:38

PCsabi írta:Italian club Inter Milan have rejected a bid by Barcelona for Croatian midfielder Mateo Kovacic (20). [dimarzio]
Pont egy Interes barátommal beszéltem erről, h egyikünket se zavarta a dolgok alakulása. :D
Válasz küldése