Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.12.22. 14:11:15

Bayern esetleg elviheti Busit más csapatba nem illene, chelseanél alibizni nem tudna meg bújkálni meccsek alatt, PSGbe meg szintén....mondjuke egy Verrati-Busi csere atomkirályságos lenne, de a psg sem bolond hogy ilyenbe belemenne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.12.22. 13:42:45

Busquets távozását is előszeretettel hangoztatják a lapok, így Pedro és Rakitic után ő lesz a harmadik (Alves, Xavi?) távozónk a téli időszakban. :roll:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.12.19. 10:33:34

Hol kell aláírni a szerződést? :mrgreen:

http://barcanoticias.blog.hu/2014/12/19 ... zelsojeert" target="_blank

A felét nem éri,azonnal eladni,helyére Sandrot felhozni.Már csak Alvestől kéne megszabadulni és Montoyát megtartani. Bár ehhez az egész vezetőséget el kéne zavari a fenébe Zubival meg L.E.-vel együtt!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.12.14. 21:51:46

Chino írta:...
Kicsit bezavartál, hogy pont ezt a két hsz-t idézted, mert sokkal inkább szól ez a topic egész témájához mint az idézettekhez, főleg a stílusa miatt.

Én nem látom hogy stabilabbak lennénk, nem látom mit akarunk játszani, csak a pályára küldött nevekből és felállásból lehet rá következtetni mi lenne LE elképzelése.
Az, hogy a kp ki szerint mennyire rossz, kár ragozni, abba ki lehet egyezni hogy rossz.
A védelemnél nem értek veled egyet, hogy nincs akkora baj, hisz a kp gyengesége 80% abból adódnak, hogy a védekezés az elsődleges feladata és nem a játék szervezése.


Ezek a 3-4-3 és 3-5-2es felállások tetszenek, bár a kp összetételével nem értek egyet. Álljunk ki 7 védekező játékossal és 3 támadóval??? Akkor aztán tényleg tök stílusidegen és nézhetetlen játékot játszanánk.
paleszé nekem is tetszik, bár Pedroval mindent elrontottál :D
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.12.14. 21:26:38

Nem rossz felállás ez veb és palesz,de nálam ide nem férne be Busi, ehhez fürge játékos kell, Mascherano lenne oda tökéletes szerintem.
Persze ez egyéni vélemény, de mindenképp támogatnám,ha így próbálnánk játszani a továbbiakban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.14. 21:14:08

visca el barca írta:én ha fifáznék, simán bevállalnám a 3-4-1-2-t, és akkor meg van oldva xavi pótlása, nem kell pótolni :D
Tádááám. :mrgreen:

Amúgy megmondom őszintén én nem mernék Messire ennyire felépíteni egy új csapatot, sokszor rapszodikus még mindig, nem vagyok benne biztos, hogy szezon végéig is akár kitart a lendülete - remélem rám cáfol. De ha marad a bann, és Xavi és Alves tényleg távoznak - kétlem -, akkor sokszor rá fogunk kényszerülni szerintem tényleg a 3 védős rendszerre, úgyhogy nagyon remélem, hogy Lucho majd visszatér még hozzá rangadókon kívül is.. :roll:
Chino írta: Koke
Ha már szóba jött, egy kis önreklám.. :mrgreen: Csináltam még egy videót, most Koke volt az áldozat, akit érdekel az itt meglesheti. :D
Plusz az aláírásomban is elérhető, ha a képére kattintotok. :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19578
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.14. 20:50:12

Chino írta:---
Nekem ilyenekre már nincs erőm, de ez így nagyon szépen össze lett foglalva, 1-2 csúnya szót kivéve. Enrique is jól látta, helyzetek, lehetőségek megvoltak nem jött össze. Vannak hibák, pontatlanok is vagyunk esetenként de ez a csapat már most előrébb tart játékban mint a tavalyi. Sokkal szervezettebbek vagyunk, Pique az utóbbi idők legjobb formájában, Rakiticet nem is értem miért lett elővéve az egyik legjobb játékosunk idén. Messi gólokat lő, Neymar is többet lő bár mezőnyben szerintem még mindig kevés, Rafinha is erősítés, Mascherano csúcsformában. Sokkal egységesebb ez a csapat, de a hibák megvannak. A túl sok kezdő is olyan, hogy ha valaki felépül lesérül valaki, plusz eltiltások. Túlságosan rapszodikusan gondolkodik itt sok ember, s végletekben. Nagyon kellett volna ez a 3 pont ez kétségtelen de letargiába esni nem lehet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.14. 20:37:21

igen, akár a 3-4-2-1 is működhetne, nagyjából csere is lenne mindenhova...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2014.12.14. 20:22:50

Petr írta:
visca el barca írta:
Kép

Messinek irányító szerepköre lenne, szerintem simán jó. Még korábban linkeltem valamelyik topikban.
jelen pillanat is (már) Messinél a pálca, többet lép vissza labdáért, cipeli fel a kapuig és osztja a zsugát. Nem véletlen, hogy hátravontabban játszik, sőt sokszor olyan érzésem van, hogy túl messze is van a kaputól.
Suarez határozottabb/ gólerősebb volna talán működne is az ábra alapján vázolt játék, de jelen pillanat valakinek gólt is kell lőnie........, így marad Messi.
Neymar is elég hektikus még, de nem lesz rá egy szavam se, ha csak ezt a formát hozza folyamatosan.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.12.14. 20:19:41

Petr írta:
visca el barca írta:
Kép

Messinek irányító szerepköre lenne, szerintem simán jó. Még korábban linkeltem valamelyik topikban.
Nem rossz, de én Mascheranot tenném Mathieu helyére, Busit Masch helyére, Piquét középre, mellé pedig Bartra-t. :D
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.12.14. 19:45:10

visca el barca írta:
Kép

Messinek irányító szerepköre lenne, szerintem simán jó. Még korábban linkeltem valamelyik topikban.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.12.14. 19:25:27

Capon írta:
Normandia írta:Valamint, nagyon örülök Suarez igazolásának, de a Barca problémája nem a csatárposzton volt, van. Igazoltunk egy nagyágyút, de a logisztikai részt nem fejlesztettük. Van három kivételes képességű csatárunk, de a középpályánk meg nem igazán alkalmas (már) a kiszolgálásra.
Sajnos nem az, és ez az összetételű kp ilyen felállásban nem is lesz rá alkalmas, mivel úgy lett összerakva, hogy elsődleges feladata nem a csatárok kiszolgálása és a támadások építése, hanem a nulla védelmünknek köszönhetően annak megerősítése a célja.


Szerintem hihetetlen rossz nyáron vagyunk túl, nagyon rossz igazolás politikát folytatunk és semennyire nem gondolkoztunk előre a következő szezonra!
tavaly a csatárposzt kapta a legnagyobb kritikát, még a védelemnél is többet.

A védelemmel pedig Alvesen kívül nincs akkora baj, hiába nem rohangálnak Thiago Silvák.
A tegnapi meccs után pedig elővenni a védelmet... Tudom, most jön az, hogy nem a tegnapi miatt, pedig igen. Ha belövünk két helyzetet, minden OK, most meg sz@r a fél(?) csapat, az igazolási topictól hangos a fórum, mikor idáig mindenkinek "csak" azzal volt baja, hogy Alves helyére és a védelem közepére nem jót igazoltunk.
A kp-ra meg most visszasírja mindenki Cesc-t, aki tavaly közellenség volt, Thiago-t akinek mindenki csak jó meccsére és jó megoldásaira emlékszik.
Idáig is rakitic volt a megváltó, utóbbi évek legjobb igazolása, szinte ingyen jött, 50 milliót is megért volna. Rémlik? Vagy folytassam?

Igen nem olyan ez a kp, mint Pep érában volt, aki akkortájt lett szurkoló annak tényleg hatalmas csalódás.
Nem azt akarom mondani, hogy minden nagyon jó ott, minden rendben van. Tény, hogy nem nagyon van ott olyan kreatív játékos aki tömné labdával a csatárokat. Egyedül ini posztja ez, illetve amikor Messi visszalép. Sajnos Ini elég rossz formában van és még egész meccseket sem bír. Két választás volt. Vagy Xavi vagy Rafinha. LE az utóbbit választotta, a stabilitásra törekedett. Én is szívesebben láttam volna a kezdőben Rafinhat, mert egyértelmű, hogy lassú ebben a formában ez a kp. Viszont valamit valamiért. Ha Rakitic és Busquets is fent van a kp-n sokkal stabilabb a védekezés, ami még a kiscsapatok ellen is fontos. A középpályára pedig pont az volt itt a baj, hogy Halilovicnak, denisnek, Rafinha-nak nem lesz helye, ha veszünk egy Koket, és általában le is lett ugatva a Koke-ügy. (csak egy példa)

Ha 3-5-2-t gyakrabban akarnánk, arra Cuadrado lett volna a legalkalmasabb, és ezt LE tudta, ezért is akarta annyira, csak a vezetőség szokás szerint elcseszte.
Igazából nem lesnne itt annyira savazva ez a kp sem, ha a csatáraink tennék rendesen a dolgukat.

Nincs minden rendben a csapattal, a kezdővel olykor a taktikával ez látható, de közel sem annyira, mint ami itt megy. Egy meccs után, már az igazolási topic a leghangosabb.
De én is fogok virágot vinni a csapat sírjára, csak szóljatok mikor lesz a temetés.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.14. 17:21:25

én ha fifáznék, simán bevállalnám a 3-4-1-2-t, és akkor meg van oldva xavi pótlása, nem kell pótolni :D

3 centerbekknek ott lenne piqué, matyi, bartra, masc, vermaelen (persze ha egészséges)
a 4 kp két szélére alba/adriano, a másikra meg mondjuk alves/cuadrado/zabaleta/akárki futóbolond, a kp közepére ott lenne busi, ini, rafinha, rakitic. előttük messi, legelől meg neymar, suarez. kész. win :D

nem volt rossz az a psg elleni 3-4-1-2, csak nem azok az emberek kellenek, akik akkor játszottak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.12.14. 17:17:30

Normandia írta:Valamint, nagyon örülök Suarez igazolásának, de a Barca problémája nem a csatárposzton volt, van. Igazoltunk egy nagyágyút, de a logisztikai részt nem fejlesztettük. Van három kivételes képességű csatárunk, de a középpályánk meg nem igazán alkalmas (már) a kiszolgálásra.
Sajnos nem az, és ez az összetételű kp ilyen felállásban nem is lesz rá alkalmas, mivel úgy lett összerakva, hogy elsődleges feladata nem a csatárok kiszolgálása és a támadások építése, hanem a nulla védelmünknek köszönhetően annak megerősítése a célja.


Szerintem hihetetlen rossz nyáron vagyunk túl, nagyon rossz igazolás politikát folytatunk és semennyire nem gondolkoztunk előre a következő szezonra!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.12.14. 16:48:12

visca el barca írta:lehet fikázni xavit meg alvest (én adom is nekik az ívet, főleg az utóbbinak), de ha ők jövőre elmennek ez a keret még gyengébb lesz.

alves helyett nincs alternatíva. vagy elkezdjük ott bartrát játszatni és akkor elcsesszük az egyik legjobb középső bekkünket, vagy lesz adriano meg douglas. egyik sem alternatíva. adriano sokat sérült és ő jobboson nem tud játszani, douglas meg egy pénzmosodai üzlet része, ő nem focista.

xavi helyett mégúgy nem lesz senki. fel lehet hozni B-ből halilovicot, de 18 évesen nem fogja megváltani a világot... vissza lehet hozni denis suarezt és bár nem láttam túl sokat, egyelőre ő sem hiszem h van az a szint ami nekünk kell. lesz 2 posztra egy rakitic/iniesta/rafinha trió ami marha kevés. iniesta már rég nem világklasszis, nincs két jó meccse egymás után, rafinha állandóan sérült, meg ki tudja mire lesz elég, rakitic meg egyedül kevés ahhoz h a kp működjön. jah és persze ott van még sergi robi #-o

ha nem tudunk jövőre igazolni, oriasi bajban leszünk. képzeljétek el, iniesta kidől fél évre mi lesz....
Teljesen egyetértek. Se Xavinak se Alvesnek nincsen meg az alternatívája. Azokat már rég le kellett volna igazolni, akik majd váltják, válthatnák Őket. Lehet kapaszkodni a 3 védős felállásban, de nekem itt sokakkal ellentétesen egyáltalán nem tetszett ez a felállás a PSG ellen és ha LB jobban reagált volna erre a felállásra és nem ennyire fogalmatlanúl, bizony bajban lehettünk volna. Matyi nem alkalmas szélső védőnek, ezt láthattuk. Ahhoz túl lassú, Ő a 4 védős rendszerben megoldás. Most olvastam, hogy ha nem tiltanak el minket az igazolástól, akkor a Danielo gyereket szeretnénk a Portóból igazolni Alves helyére. A videoi alapján nem rossz a srác, de hát továbbra is ott a ha.
Valamint, nagyon örülök Suarez igazolásának, de a Barca problémája nem a csatárposzton volt, van. Igazoltunk egy nagyágyút, de a logisztikai részt nem fejlesztettük. Van három kivételes képességű csatárunk, de a középpályánk meg nem igazán alkalmas (már) a kiszolgálásra.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.12.14. 16:32:13

visca el barca írta:lehet fikázni xavit meg alvest (én adom is nekik az ívet, főleg az utóbbinak), de ha ők jövőre elmennek ez a keret még gyengébb lesz.

alves helyett nincs alternatíva. vagy elkezdjük ott bartrát játszatni és akkor elcsesszük az egyik legjobb középső bekkünket, vagy lesz adriano meg douglas. egyik sem alternatíva. adriano sokat sérült és ő jobboson nem tud játszani, douglas meg egy pénzmosodai üzlet része, ő nem focista.

xavi helyett mégúgy nem lesz senki. fel lehet hozni B-ből halilovicot, de 18 évesen nem fogja megváltani a világot... vissza lehet hozni denis suarezt és bár nem láttam túl sokat, egyelőre ő sem hiszem h van az a szint ami nekünk kell. lesz 2 posztra egy rakitic/iniesta/rafinha trió ami marha kevés. iniesta már rég nem világklasszis, nincs két jó meccse egymás után, rafinha állandóan sérült, meg ki tudja mire lesz elég, rakitic meg egyedül kevés ahhoz h a kp működjön. jah és persze ott van még sergi robi #-o
Idén alighanem nincs keresnivalónk a trófeák körül. Ha nyárra fennmarad a transferban, akkor valóban jövőre sem lesz. De ez szerintem arra nézve érv, hogy lehetőséget adjunk a fiataljaink közül mindazoknak, akik mutatnak valamit.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.12.14. 16:26:40

visca el barca írta:lehet fikázni xavit meg alvest (én adom is nekik az ívet, főleg az utóbbinak), de ha ők jövőre elmennek ez a keret még gyengébb lesz.

alves helyett nincs alternatíva. vagy elkezdjük ott bartrát játszatni és akkor elcsesszük az egyik legjobb középső bekkünket, vagy lesz adriano meg douglas. egyik sem alternatíva. adriano sokat sérült és ő jobboson nem tud játszani, douglas meg egy pénzmosodai üzlet része, ő nem focista.

xavi helyett mégúgy nem lesz senki. fel lehet hozni B-ből halilovicot, de 18 évesen nem fogja megváltani a világot... vissza lehet hozni denis suarezt és bár nem láttam túl sokat, egyelőre ő sem hiszem h van az a szint ami nekünk kell. lesz 2 posztra egy rakitic/iniesta/rafinha trió ami marha kevés. iniesta már rég nem világklasszis, nincs két jó meccse egymás után, rafinha állandóan sérült, meg ki tudja mire lesz elég, rakitic meg egyedül kevés ahhoz h a kp működjön. jah és persze ott van még sergi robi #-o

ha nem tudunk jövőre igazolni, oriasi bajban leszünk. képzeljétek el, iniesta kidől fél évre mi lesz....
Ezzel az a baj, hogy a vezetőségnek már rég el kellett volna gondolkodnia, hogy ezeket a játékosokat kik fogják majd pótolni, ehelyett szartak rá...nem nekünk kéne megoldani ezt a problémát itt a fórumon, sajnos :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.14. 15:16:29

lehet fikázni xavit meg alvest (én adom is nekik az ívet, főleg az utóbbinak), de ha ők jövőre elmennek ez a keret még gyengébb lesz.

alves helyett nincs alternatíva. vagy elkezdjük ott bartrát játszatni és akkor elcsesszük az egyik legjobb középső bekkünket, vagy lesz adriano meg douglas. egyik sem alternatíva. adriano sokat sérült és ő jobboson nem tud játszani, douglas meg egy pénzmosodai üzlet része, ő nem focista.

xavi helyett mégúgy nem lesz senki. fel lehet hozni B-ből halilovicot, de 18 évesen nem fogja megváltani a világot... vissza lehet hozni denis suarezt és bár nem láttam túl sokat, egyelőre ő sem hiszem h van az a szint ami nekünk kell. lesz 2 posztra egy rakitic/iniesta/rafinha trió ami marha kevés. iniesta már rég nem világklasszis, nincs két jó meccse egymás után, rafinha állandóan sérült, meg ki tudja mire lesz elég, rakitic meg egyedül kevés ahhoz h a kp működjön. jah és persze ott van még sergi robi #-o

ha nem tudunk jövőre igazolni, oriasi bajban leszünk. képzeljétek el, iniesta kidől fél évre mi lesz....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.12.14. 14:32:56

Messa írta:Xavi meg Iniesta mellé még 1 törpe? 164 centi a tag, nem rossz játékos, de 10ből legalább 5 gól beadásból születik ellenünk, nem hiszem hogy rá van szükségünk.

nem melléjük,hanem Xavi helyett pl.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2014.12.14. 14:24:26

palesz77 írta:A tegnapi meccs után fogalmazódott meg bennem, hogy csodálkozok, hogy Verrattiról még sosem pletykáltak velünk kapcsolatban. Pedig az a srác kegyetlenül passzolna a rövid passzos focinkba, élmény volt nézni tegnap is, meg előző meccsen is amit csinált. Mellé elég harcos is, manapság kincs az ilyen középpályás. Nem tudom mikor szerezte a PSG meg magának, de jó üzlet volt az egyszer biztos.

Nem is értem, hogy a 'Sport' szerkesztői hogy nem dobták még be a nevét, amikor Higuainok és Pellék már szerepeltek a hírekben.. :D
Xavi meg Iniesta mellé még 1 törpe? 164 centi a tag, nem rossz játékos, de 10ből legalább 5 gól beadásból születik ellenünk, nem hiszem hogy rá van szükségünk.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.12.14. 13:41:20

Reus ha egészséges bárhova befér,persze nála ez elég nagy "ha".
Nem baj nekünk lesz egy Pedronk meg egy antifocista Munirunk!

Amúgy nem hiszem hogy elviszik Reust, azzal Bale/James/Benzema kuka, illetve Jese is megszívná. Tökéletes keretük van,tele variációs lehetőségekkel, nincsenek Reusra szorulva,max ha eladják a Bale-Benzema kettős egyikét.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.12.14. 13:33:08

Ronal.10 írta:Reusra tényleg nem mi csaptunk le hanem a real?
Rakiticbe én eskü nem látok semmit SEMMIT :?
Úgy mondod, mintha Reus bárhova beférne. A támadósor telített, felesleges oda egy Reus, Rakiticcsel pedig közel sem egy poszt. Iniesta posztja talán még az övé, de szerintem ahhoz túlságosan elől/szélen érzi jól magát, ezenfelül tele vagyunk fiatal középpályásokkal arra a posztra.
Összegezve nem csak a Realba, de a Barcába is felesleges.

szerk.: most látom, gyakorlatilag ugyanezt leírta MichaaBee alattam amíg írtam :D.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.12.14. 13:30:16

Ronal.10 írta:Reusra tényleg nem mi csaptunk le hanem a real?
Rakiticbe én eskü nem látok semmit SEMMIT :?
Ha Rakitic és Reus legalább közel egy poszton játszana, akkor még érteném az összefüggést a két mondat között, de így? Neymart, Messit Suárezt kellene leültetni, hogy Reus lehetőséget kapjon? Vagy padozzon eurótízmilliókért?... Ugyanmár. Ebben inkább az a szomorú, ha tényleg a Real viszi el őt is, mert brutálisan erős keretük van és úgy vonzzák a legjobb játékosokat, mint a Barca pár éve... Ide ehhez képest a kutya se akar jönni, amit meg is értek. Mégegy ilyen koncepció nélküli, inkompetens vezetőséget a világon nem találni.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.14. 13:26:42

Ronal.10 írta:Reusra tényleg nem mi csaptunk le hanem a real?
Rakiticbe én eskü nem látok semmit SEMMIT :?
Még nem dőlt el sorsa, csak Francois Gallardo szokásához híven nem bírta ki, hogy ne mondjon nagyot. Nyár előtt tuti nem eligazol el, akkor elvileg érvénybe fog lépni a kivásárlási opciója ami 25 vagy 35 millió, annyiért meg majd sorba állnak a csapatok és a német dönthet.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2014.12.14. 13:19:24

Reusra tényleg nem mi csaptunk le hanem a real?
Rakiticbe én eskü nem látok semmit SEMMIT :?
Válasz küldése