Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.04.01. 16:17:57

Bob_Marley írta:Én azt nem értem, hogy Áprilisban hogy lehet igazolást összehozni? Biztos nem így van már (shutterisland előtt ismét remek alkalom, hogy lehülyézzen), de régen volt egy átigazolási időszak, azon kívül játékossal ha már csak beszéltél is, bünti járt.

Nekem nem hiányzik Danilo. Jó megoldás lett volna, máshova akart menni, akkor kell keresni más jó megoldást. Mario a Villarealból és megoldva a dolog.
A megállapodás létrejöhet, a klubváltás viszont csak az átigazolási időszakban.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.01. 15:10:56

Én azt nem értem, hogy Áprilisban hogy lehet igazolást összehozni? Biztos nem így van már (shutterisland előtt ismét remek alkalom, hogy lehülyézzen), de régen volt egy átigazolási időszak, azon kívül játékossal ha már csak beszéltél is, bünti járt.

Nekem nem hiányzik Danilo. Jó megoldás lett volna, máshova akart menni, akkor kell keresni más jó megoldást. Mario a Villarealból és megoldva a dolog.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.01. 14:37:18

Spanyolorszagban nem ilyenkor van bolondok napja. Emellett a ket klub hivatalos oldalan is megtalalhato.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.04.01. 14:09:59

Mental_Theo írta:Csak én érzem úgy, hogy csap áprilisi tréfáról van szó Danilo ügyben?
Állítólag még tegnap éjfél előtt hivatalossá vált az átigazolása + már Madridomon is van topikja :D , úgyhogy sanszos, hogy sajnos nem... :?
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.04.01. 14:08:07

Mental_Theo írta:Csak én érzem úgy, hogy csap áprilisi tréfáról van szó Danilo ügyben?
http://www.realmadrid.com/noticias/2015 ... ial-danilo" target="_blank

Egyébként a spanyoloknál nem ma van bolondok napja.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2015.04.01. 14:04:39

Csak én érzem úgy, hogy csap áprilisi tréfáról van szó Danilo ügyben?
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.04.01. 14:04:02

danianevem írta:Bale: balhátvéd :arrow: jobbszélső
Reverse-Bale (Pedro): balszélső :arrow: jobbhátvéd
Ez nagy. :D Mário Fernandes tényleg egy opció, csodálkozom is, hogy egyszer nem került még szóba. Ha Pedro hajlandó lesz jobbhátvédet játszani és jól is csinálja, én biztos megemelem a kalapom előtte és Enrique előtt is.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.04.01. 13:57:15

Bale: balhátvéd :arrow: jobbszélső
Reverse-Bale (Pedro): balszélső :arrow: jobbhátvéd

Viszont tényleg nem igazán lesz más opció, talán még Mário Fernandes tűnik normális vételnek. Egyébként érték alapján a britek és 30 év körüli "öregek" vannak csak az élmezőnyben. Utánuk meg a Montoya- De Sciglio - Aurier hármas...
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.01. 13:47:50

sztem zseniális lenne, ha Pedrot meg merné húzni :D ha be is válna, akkor főleg, ha meg nem, akkor visszavesszük Alvest dupla fizetéssel és 6 éves szerződéssel, visszavonulását követően vezetőedzői és stylist opcióval.

egyébként ez a Danilo valószínűleg jó megoldás lett volna, de nem dőlt össze a világ, ha meg tényleg madridba is akart menni, akkor felesleges sajnálkozni. majd megoldjuk máshogy.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.04.01. 13:36:29

Sajnálom, hogy Danilo a Realba ment, szívesen elnéztem volna itt. Viszont szerintem nincs akkora baj, ha Alves akar játszani és hanyagolja a beadásait, tőlem maradhatna 1-2 évet. Sőt, akár még Pedro is bevethető a jobb szélen, nem beszélve a világklasszis Douglas-unkról! :D
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.01. 13:02:25

S.Agüero írta:Mi Cuadradóért mentünk harcba, meg ugye előtte Marquinhos, aki szélen is bevethető, egyik sem jött be. :?
a kolumbia semmit nem játszik a cselziben, nem fog ott maradni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.01. 13:02:00

Most olvastam - lehet kicsit le vagyok maradva - hogy a Real megvette Danilo-t... :(
Nos, tudtuk nyáron Alves helyett jobbhátvád kell, azt is tudtuk, hogy nagy valószínűséggel eltiltást kap a csapat... Ezek után sikeresen leigazoltuk Douglast!!! =D> =D> =D>
A Real nagyon jól járt!!! Áááá, de nem aggódom... van nekünk is alternatívánk: Pedro, mint jobb hátvéd... Erre megint megy egy =D> =D> =D> Gratula!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.01. 12:55:27

Mi Cuadradóért mentünk harcba, meg ugye előtte Marquinhos, aki szélen is bevethető, egyik sem jött be. :?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.04.01. 12:13:36

danianevem írta:Danilo kiesett a kalapból, de van egyáltalán más név a posztra?
Pedro.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.04.01. 11:20:02

Danilo kiesett a kalapból, de van egyáltalán más név a posztra?
visca el barca írta:mit sírtok? itt van nekünk döglesz, a brazil csillag.
Épp írni akartam. :lol: Ősszel lenyilatkozták, hogy egy év kell neki az európai focihoz. Szóval ősztől majd oktat a Nou Campban. 8)
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.04.01. 11:09:40

szszabolcs19 írta:Sajnos csupán annyi, hogy vagy 2* Zubiék megkeresték Danilot az átigazolással kapcsoaltban annó, és mindannyiszor jött is volna a srác, csak Zubiék mindig visszaléptek azért, mert egy alkalmasabb személyt akartak a posztra.
Miután kiderült, hogy az a bizonyos alkalmasabb személy/ek nem elérhetőek a klubnak pár szempont miatt, akkor jött be ismét Danilo a képbe(nem is oly régen), de akkor már mindhiába.

http://barcanoticias.blog.hu/2015/03/11 ... ake_danilo
Amit belinkeltél, az egy jó kis bulvár a sport.es-től átvéve.
Danilo legalább konkrétat nyilatkozott, nem találgatás volt.
Ahogy gondoljátok, kenjétek Zubira, megbírja.
Suarezt is ő igazolta, az is bukás, mint Ter Stegen.

Mellesleg nyilván LE-nek más elképzelése volt a jobbhátvéd posztról, az edző meg nyilván a saját bőrét viszi a vásárra a döntéseivel.

Mangalától is rosszul volt mindenki, hogy a City elvitte. Most meg egy Demichelis mellett nem tud bekerülni a kezdőbe.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.01. 10:53:00

mit sírtok? itt van nekünk döglesz, a brazil csillag.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2015.04.01. 10:49:57

Danilo nagy fogás a Madridnak, de Cavajalnak szerintem lőttek. Ő nem rossz játékos, még ha benne van a játékában a hiba. Így viszont az ő fejlődése meg fog törni, mert kizárt, hogy egy 31 milliós játékos helyett ő játsszon.

Ami minket illet. Alves nem fog maradni, mert az egója nem bírja el azt, hogy ne úgy legyen valami, mint ahogy ő akarja. A fizetése is horribilis, de én 1+1 évre akár még meg is adnám neki. No de ő 3-at akar. Annyi időre felesleges aláírni vele, mert csak a baj lesz vele. Pedrot nem tartom alkalmatlannak a feladatra, mivel hajtós, sokat futós játékos. Beadni biztos nem tud gyengébben, mint Alves...
Viszont más kérdés, hogy akar-e ott játszani. Ugye a fő motivációja az állandó játéklehetőség mellett a válogatott kerettagság. Vajon behívná Del Bosque, ha nem a posztján játszik? Vagy jobb hátvédként is behívná? Ezt kell mérlegelnie. Viszont szerintem nem rosszabbak az esélyei jobb oldali védőként a válogatott keretbe kerülésre, mint csatárként.
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2015.04.01. 09:53:56

Alcantara írta:
La Pulga írta:Na Madridék hivatalosan is elvitték Danilot, hála mi töketlenségünknek.
Mitől lennénk töketlenek a Danilo "ügyben"?

Nem akart idejönni, több alkalommal lenyilatkozta, hogy a Real Madrid minden álma.
Attól, hogy a fórumon 3-4 ember, 1 évig itt mantrázta a nevét Mangalával együtt, nem egyenlő azzal, hogy a játékos minden vágya, Barcelona mezben kifutni a pályára.
Lehet nehéz elhinni, de vannak játékosok, akik nem a Barcelonában gondolkodnak.
Mindehhez mi köze a vezetésnek?
Sajnos csupán annyi, hogy vagy 2* Zubiék megkeresték Danilot az átigazolással kapcsoaltban annó, és mindannyiszor jött is volna a srác, csak Zubiék mindig visszaléptek azért, mert egy alkalmasabb személyt akartak a posztra.
Miután kiderült, hogy az a bizonyos alkalmasabb személy/ek nem elérhetőek a klubnak pár szempont miatt, akkor jött be ismét Danilo a képbe(nem is oly régen), de akkor már mindhiába.

http://barcanoticias.blog.hu/2015/03/11 ... ake_danilo

Úgy hogy sajnos köszönjük Zubi ismét.

Más:http://barcanoticias.blog.hu/2015/03/24 ... zarretanak

Bár ezzel a cikkel abszolut nem értek egyet... Sztem attól hogy volt néhány igazán jó igazolása, ez még attól nem menti fel, hogy sokkal több rossz igazolása volt.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.04.01. 09:08:55

La Pulga írta:Na Madridék hivatalosan is elvitték Danilot, hála mi töketlenségünknek.
Mitől lennénk töketlenek a Danilo "ügyben"?

Nem akart idejönni, több alkalommal lenyilatkozta, hogy a Real Madrid minden álma.
Attól, hogy a fórumon 3-4 ember, 1 évig itt mantrázta a nevét Mangalával együtt, nem egyenlő azzal, hogy a játékos minden vágya, Barcelona mezben kifutni a pályára.
Lehet nehéz elhinni, de vannak játékosok, akik nem a Barcelonában gondolkodnak.
Mindehhez mi köze a vezetésnek?
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2015.04.01. 08:16:35

Danilo szerintem nem hozott jó döntést,hogy a habcsókosokhoz igazolt,de persze majd az idő eldönti. Ancelotti nem nagyon változtat a sztenderd kezdőjén, ráadásul Carvajal nem is vallott szégyent,sőt. Az,hogy nálunk lyukas a jobbhátvéd poszt,nyilvánvaló,csodálkoznék,ha Breida,aki nagy rutin róka, és sokkal alkalmasabb a posztra,mint Zubi, nem rendelkezne 4-5 fős listával,amely az alkalmas jelölteket tartalmazza. Pedro szerintem képes lenne megoldani ideiglenesen a posztot,gyors,képes bejátszani az egész jobb oldalt,jobb napjain kombinatív is,hátránya,hogy nem egy égimeszelő,Alvesnél is alacsonyabb:)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.04.01. 08:02:55

MessiNeymarSuarez írta:"OFFICIAL: Real Madrid have signed Danilo from FC Porto. He will join in summer."

31.5 millió euróért igazolták, és sajnos NEM áprilisi tréfa, még éjfél előtt pár perccel kirakták, arról nem is beszélve hogy ott még csak este 11 lesz...Hivatalos oldalon is kint van....
Hát ez király, 31 millió...persze amikor mi akartuk elvinni állítólag 40-45 millió környékén volt..

Sokak szerint Carvajalnak "kéne tolnia egy Figo-t" csak fordítva, hogy hozzánk jöjjön a Madridból. Szerintetek mennyire lenne jó?

Amúgy nagy pácban vagyunk főleg ha Alves is elmegy, a hírek arról szólnak hogy Enrique Pedrot meg akarja próbálni JHV-ként, ami végülis lehet nem lenne hülyeség, mert pl Alba is így lett BHV és nem is akármilyen.
ez a Madrid....! 19-re mindig lapot húz, és még nincs vége!
ami Pedrot illeti ezuttal (ha igaz!?) én egyetértek LE. vel. Pedro 1-1ben hozzhatja azt amit Alba, hajszálnyival lassabb, de hajtásban védekezésben cca. egy szinten állnak úgyhogy kényszermegoldásnak - tökéletes.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2015.04.01. 02:09:08

MichaaBee írta:szerk.: zárójelben jegyzem meg, hogy szerintem Isco lett volna a legjobb Iniesta pótlására, csakhát... :)
Nem csak szerinted. Ámulok és bámulok a játékán sokszor, nagyon sajnálom hogy Zubiék nem gondolkodtak előre. Ő tökéletesen illene ide, megkockáztatom jobban, mint a Realba. [-o<
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.01. 01:22:22

Carvajalt nem bírom, bár Montoyáéknál jobb. :roll:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.01. 01:12:13

"OFFICIAL: Real Madrid have signed Danilo from FC Porto. He will join in summer."

31.5 millió euróért igazolták, és sajnos NEM áprilisi tréfa, még éjfél előtt pár perccel kirakták, arról nem is beszélve hogy ott még csak este 11 lesz...Hivatalos oldalon is kint van....
Hát ez király, 31 millió...persze amikor mi akartuk elvinni állítólag 40-45 millió környékén volt..

Sokak szerint Carvajalnak "kéne tolnia egy Figo-t" csak fordítva, hogy hozzánk jöjjön a Madridból. Szerintetek mennyire lenne jó?

Amúgy nagy pácban vagyunk főleg ha Alves is elmegy, a hírek arról szólnak hogy Enrique Pedrot meg akarja próbálni JHV-ként, ami végülis lehet nem lenne hülyeség, mert pl Alba is így lett BHV és nem is akármilyen.
Válasz küldése