Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.12.14. 13:30:16

Ronal.10 írta:Reusra tényleg nem mi csaptunk le hanem a real?
Rakiticbe én eskü nem látok semmit SEMMIT :?
Ha Rakitic és Reus legalább közel egy poszton játszana, akkor még érteném az összefüggést a két mondat között, de így? Neymart, Messit Suárezt kellene leültetni, hogy Reus lehetőséget kapjon? Vagy padozzon eurótízmilliókért?... Ugyanmár. Ebben inkább az a szomorú, ha tényleg a Real viszi el őt is, mert brutálisan erős keretük van és úgy vonzzák a legjobb játékosokat, mint a Barca pár éve... Ide ehhez képest a kutya se akar jönni, amit meg is értek. Mégegy ilyen koncepció nélküli, inkompetens vezetőséget a világon nem találni.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.14. 13:26:42

Ronal.10 írta:Reusra tényleg nem mi csaptunk le hanem a real?
Rakiticbe én eskü nem látok semmit SEMMIT :?
Még nem dőlt el sorsa, csak Francois Gallardo szokásához híven nem bírta ki, hogy ne mondjon nagyot. Nyár előtt tuti nem eligazol el, akkor elvileg érvénybe fog lépni a kivásárlási opciója ami 25 vagy 35 millió, annyiért meg majd sorba állnak a csapatok és a német dönthet.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2014.12.14. 13:19:24

Reusra tényleg nem mi csaptunk le hanem a real?
Rakiticbe én eskü nem látok semmit SEMMIT :?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.12.12. 07:58:05

Egy kis segítséget kérnék !
A fórum főoldalról nem tudok belinkelni semmit! Pl. ....barca sztárok.... a topic besárgul de nem töltődik !
nálam a hiba?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.12.12. 05:27:51

palesz77 írta:
Samper írta:Masipot nyugodtan kölcsön lehet adni, mert Ortola jó harmadik kapus.
Mert Masip nem jó harmadik kapusnak? :roll:
D
De jó, csak nem jut játéklehetőséghez és profi bért kell neki fizetni - ellentétben az ugyanolyan jó Ortolával.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.12.11. 22:59:27

a banega, modric, verratti, wilshere vonulatból a középpályán mindig ellenünk játssza élete meccsét valaki. ezek az alacsony, dolgos, de labdával is jól bánó arcok a mi igazi ellenfeleink, nem a nagy magas izmos állatok. ők el is veszik és még ki is tudják hozni a labdát. egyébként verratti ettől függetlenül is jó, de a 165 centijével nem hiszem, hogy ugyanazt tudná adni nekünk, mint rakitic, vagy kroos, vagy akár koke. viszont mozgékonyabb.

amúgy aki nekem ilyen poszton felkeltette az érdeklődésem és tuti, hogy topcsapatban fog játszani talán már a következő évben az az interes kovacic.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.11. 22:11:18

Samper írta:Masipot nyugodtan kölcsön lehet adni, mert Ortola jó harmadik kapus.
Mert Masip nem jó harmadik kapusnak? :roll:

A tegnapi meccs után fogalmazódott meg bennem, hogy csodálkozok, hogy Verrattiról még sosem pletykáltak velünk kapcsolatban. Pedig az a srác kegyetlenül passzolna a rövid passzos focinkba, élmény volt nézni tegnap is, meg előző meccsen is amit csinált. Mellé elég harcos is, manapság kincs az ilyen középpályás. Nem tudom mikor szerezte a PSG meg magának, de jó üzlet volt az egyszer biztos.

Nem is értem, hogy a 'Sport' szerkesztői hogy nem dobták még be a nevét, amikor Higuainok és Pellék már szerepeltek a hírekben.. :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.12.11. 06:02:35

hank1ee írta: Mivel Mascheranora a tilalom és Vermaelen állapota/Piqué-Matyiő formaingadozásai miatt továbbra is a védelemben kell számítani, Samper oké Busquets alternatívájaként. A jobbhátvéd posztjára Adamát oda lehetne tenni, mert Adriano ott közel sem játszik olyan jól, mint a baloson, Alves mögé meg kell valaki a keretbe, aki lehetőleg nem Douglas - így a fiatal néger is lehetőséget kaphatna. Halilovic el fog férni a középpályán jövőre Xavi és Iniesta korosodása miatt, mivel Denis még egy évig kölcsönben lesz.

De a többiekkel kapcsolatban milyen észérveket tudnál felsorakoztatni, hogy fel kell hozni őket a keretbe azon kívül, hogy Munir helyett észszerű lett volna Sandrot fent tartani?
Masipot nyugodtan kölcsön lehet adni, mert Ortola jó harmadik kapus. Sandro, Ie, Bagnac és Grimaldo meg tipikusan az a szint, hogy hazai kupameccseken egyikük - másikuk kipróbálható és ha beválik, sorozatos sérülések, eltiltások esetén hozzájuk lehet nyúlni. Az egész azért is fontos, hogy a transferban lejártával csak olyan igazolások jöjjenek szóba, akik vitathatatlan minőségjavulást ígérnek a csapatnak.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.12.09. 15:04:08

hank1ee írta:
Samper írta:
Ki kellene használni az igazolási tilalmat arra, hogy "levizsgázhasson" minden tehetség a B-ből az első vonalban - ki bajnokin, ki kupameccsen. Muniron kívül Ortola,Ie, Bagnac, Grimaldo, Samper, Halilovic, Adama és Sandro.
Mivel Mascheranora a tilalom és Vermaelen állapota/Piqué-Matyiő formaingadozásai miatt továbbra is a védelemben kell számítani, Samper oké Busquets alternatívájaként. A jobbhátvéd posztjára Adamát oda lehetne tenni, mert Adriano ott közel sem játszik olyan jól, mint a baloson, Alves mögé meg kell valaki a keretbe, aki lehetőleg nem Douglas - így a fiatal néger is lehetőséget kaphatna. Halilovic el fog férni a középpályán jövőre Xavi és Iniesta korosodása miatt, mivel Denis még egy évig kölcsönben lesz.

De a többiekkel kapcsolatban milyen észérveket tudnál felsorakoztatni, hogy fel kell hozni őket a keretbe azon kívül, hogy Munir helyett észszerű lett volna Sandrot fent tartani?
Ortola-t minek? Mats se kap elég lehetőséget és Masipról ne is beszéljünk. Halilovic még nincs kész az első osztályra, még a segundanak sem vette föl teljesen a ritmusát, amellett inkább Rafinhat kellene nyomatni helyette. Sandro helyett pedig látjuk, hogy LE egyértelműen Munir mellett tette le a voksát.
Adamat pedig szinte 100% hogy nem fogja betenni jobbhátvédnek. Erre a posztra nincs is nagyon alternatíva. Egy Patricot nem igazán szeretnék látni. Még Diagné és Edgar is jobban nyomja helyette.

Jó ez az utánpótlás-téma, de a realitás talaján mozogva is örüljünk, ha ebből a generációból 3 (ne adj' Isten 4) játékos meg fogja ütni a szintet és meghatározó játékos lesz. (és akkor ott van Denis és Deulofeu is kölcsönben)
Egy élklub nem építhet kizárólag a saját nevelésekre, kellenek az igazolások is.
Tehetséges játékosok, én is szeretném ha minél többen beválnának, de próbáljuk objektíven nézni a dolgokat. Amellett rendben van, hogy ennyi saját nevelésünk van volt/de azért nem egy korosztály az egész.
Ezt a levizsgázást pedig hogy gondoltad. Mindenki játszik egy meccsen aztán már tudni fogják ki jöhet és ki nem.
Forca Barca!!!!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.09. 14:27:55

Samper írta:
Rivaldo11 írta:Azért örülök neki, mert így legalább nem csinálunk újabb ostobaságot nagy hirtelenjében...
Zubitól bőven kitelik, hogy idehozza a Valencia csereemberét megváltónak. :lol:
Ki kellene használni az igazolási tilalmat arra, hogy "levizsgázhasson" minden tehetség a B-ből az első vonalban - ki bajnokin, ki kupameccsen. Muniron kívül Ortola,Ie, Bagnac, Grimaldo, Samper, Halilovic, Adama és Sandro.
Mivel Mascheranora a tilalom és Vermaelen állapota/Piqué-Matyiő formaingadozásai miatt továbbra is a védelemben kell számítani, Samper oké Busquets alternatívájaként. A jobbhátvéd posztjára Adamát oda lehetne tenni, mert Adriano ott közel sem játszik olyan jól, mint a baloson, Alves mögé meg kell valaki a keretbe, aki lehetőleg nem Douglas - így a fiatal néger is lehetőséget kaphatna. Halilovic el fog férni a középpályán jövőre Xavi és Iniesta korosodása miatt, mivel Denis még egy évig kölcsönben lesz.

De a többiekkel kapcsolatban milyen észérveket tudnál felsorakoztatni, hogy fel kell hozni őket a keretbe azon kívül, hogy Munir helyett észszerű lett volna Sandrot fent tartani?
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2014.12.09. 13:56:21

így, hogy valószínűleg abszolút nem igazolhatunk és nagyon szűk lesz a jobbhátvéd posztja jövőre, én komolyan elgondolkodnék azon, amit már páran említettek
Pedrot betenni jobbhátvédként a kezdőbe... szerintem az egyik lehető legjobb megoldás lenne. Nem tudom ő mit szólna hozzá.. de szerintem megelégedne vele, ha állandó kezdő lehetne ezáltal a barcában.. és ugyanúgy meglennének a támadó feladatai. Kár, hogy ilyen elvetemült ötlet egyáltalán nem jut eszébe Luchonak :((((
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.12.09. 13:34:30

Rivaldo11 írta:Azért örülök neki, mert így legalább nem csinálunk újabb ostobaságot nagy hirtelenjében...
Zubitól bőven kitelik, hogy idehozza a Valencia csereemberét megváltónak. :lol:
Ki kellene használni az igazolási tilalmat arra, hogy "levizsgázhasson" minden tehetség a B-ből az első vonalban - ki bajnokin, ki kupameccsen. Muniron kívül Ortola,Ie, Bagnac, Grimaldo, Samper, Halilovic, Adama és Sandro.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.08. 20:02:37

Bob_Marley írta:
danianevem írta:Inkább az Arsenal szponzorálását kellene befejeznie a csapatnak. Nagyjából csak Henry és Gio vált be onnan, pedig jöttek jó páran...
Azért a TGV Overmars se volt rossz nálunk.
Anno azt hiszem rekordösszegért jött, ennek ellenére nem a Barcában voltak a legjobb szezonjai. Igaz, Henrynak sem, de neki már a személye is nagy pluszt jelentett.

Még ha Overmarst a jó igazolások közé soroljuk, akkor is ott van Petit, Hleb, Song, illetve eddig Vermaelen sem tűnik csúcsigazolásnak. Fábregas meg ugye a kakukktojás, akiből könnyen lehetett volna az új karmester...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19579
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.08. 19:43:28

danianevem írta:Inkább az Arsenal szponzorálását kellene befejeznie a csapatnak. Nagyjából csak Henry és Gio vált be onnan, pedig jöttek jó páran...
Azért a TGV Overmars se volt rossz nálunk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.08. 19:17:04

Inkább az Arsenal szponzorálását kellene befejeznie a csapatnak. Nagyjából csak Henry és Gio vált be onnan, pedig jöttek jó páran...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.08. 19:09:28

StickyFingaz írta:Szerintem a Valencia elnökének van valamilyen kompromitáló fotója Zubiről,és csak akkor nem hozza nyilvánosságrra ha félévente elvisszük tőlük a selejtet.
Mert a Villa, Alba, Mathieu hármasból ki nem vált be nálunk? :roll:
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.12.08. 18:58:26

visca el barca írta:mondjuk ez a joao pereira nekem uj volt, eddig nem hallottam sehonnan. más kérdés h tényleg erősítés lenne egyolyan aki a valenciában is csak lelátózik..
Nem lenne erősítés,de ő biztosan "barca profilú" játékos....Szerintem a Valencia elnökének van valamilyen kompromitáló fotója Zubiről,és csak akkor nem hozza nyilvánosságrra ha félévente elvisszük tőlük a selejtet.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.08. 18:38:43

Azért örülök neki, mert így legalább nem csinálunk újabb ostobaságot nagy hirtelenjében...
Zubitól bőven kitelik, hogy idehozza a Valencia csereemberét megváltónak. :lol:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.12.08. 17:18:34

http://barcanoticias.blog.hu/2014/12/08 ... olas_telen" target="_blank

Speciel én kifejezetten örülök, hogy nem igazolhatunk télen. Még B-kategóriás játékosokat is nehéz ilyenkor, főleg azokra a posztokra, ahova mi akartunk.

Ha a nyári ban-t pedig tényleg eltörölnék lenne esélye a vezetőségnek néhány hibát kiküszöbölni, immár Zubi nélkül. [-o<
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.08. 16:33:37

mondjuk ez a joao pereira nekem uj volt, eddig nem hallottam sehonnan. más kérdés h tényleg erősítés lenne egyolyan aki a valenciában is csak lelátózik..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.12.08. 16:28:29

palesz77 írta:
danianevem írta:FIFA has informed Barcelona that they can't sign another player to replace Vermaelen, who is out due to long-term thigh injury. [cope]

Szép volt. =D> Legalább nem költekeznek feleslegesen...
Pedig nagyon nívós jobbhátvédeket hoztak velünk szóba, nélkülük nem tudom hogy fogjuk lehozni a szezont.. :?
LE úgyse akart hozni senkit szóval így nincs kérdés.
Remélem a ban megmarad és Montoya meg Alves elmegy és akkor lesz ám szép világ jövőre a védelem jobb oldalán :twisted:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.08. 16:23:43

danianevem írta:FIFA has informed Barcelona that they can't sign another player to replace Vermaelen, who is out due to long-term thigh injury. [cope]

Szép volt. =D> Legalább nem költekeznek feleslegesen...
Pedig nagyon nívós jobbhátvédeket hoztak velünk szóba, nélkülük nem tudom hogy fogjuk lehozni a szezont.. :?
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.08. 15:57:37

FIFA has informed Barcelona that they can't sign another player to replace Vermaelen, who is out due to long-term thigh injury. [cope]

Szép volt. =D> Legalább nem költekeznek feleslegesen...
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2014.12.06. 11:24:41

" Guardiola féle "Barcastílus" már a multé, ha másból nem hát abból ahogy maga Guardiola műveli manapság."

Ti Hogyan látjátok Guardiola miben változtatott most a Barca stílusához képest?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.12.06. 08:25:51

ezt hiába ragozzuk.: a PSG elleni meccsre némi sors-segédlettel, csúcsosodott a Zubizarreta féle menedzsment totális alkalmatlansága:
1 LE.
2 Vermalen
3 Douglas
4 Montolya
5 Alves
prémiumként még a magam részéről:
nem Fabregast adom el hanem Busquets-t, és nem Alexist hanem Pedrot
esetleg felismerem, hogy a Guardiola féle "Barcastílus" már a multé, ha másból nem hát abból ahogy maga Guardiola műveli manapság.
Válasz küldése