Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.07.07. 20:58:28

Semmi koncepciót nem látok abban, ahogy hajkurásszuk a középpályásokat. Ceballos és Coutinho teljesen más típusú játékosok, mint Paulinho és Verratti. Úgy érzem ennek a vége is egy Douglas/Vermaelen-féle alibi igazolás lesz. Miért? Hajkurászunk valakit, akinek a megszerzésére 0,0% esély van, majd végül alibiből hozunk valakit. Marquinhos vagy Thiago Silva esete ugyanez volt. PSG nincs rászorulva arra, hogy kiárusítsa a legjobbjait.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.07. 19:42:50

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... matum.html" target="_blank Remélem nem minket választ.
Hogy fütyülne a közönség minden labdaérintésekor.
De nem csak minket gyalázott ez a féreg hanem a baszkokat is.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.07. 19:38:01

Ha tenyleg Bellerinre hajtunk akkor remélem nem azért hogy hozzunk egy nagy nevet Verratti helyett, hanem szakmai okai is vannak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.07. 18:50:44

Stalkyard írta: Sebaj, majd Gomes úgyis idén fog robbantani, mert eddig 30%-ot hozott a srác ugye...:-D
Az a gond, hogy ezzel is még csak a nullához konvergál.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.07. 18:11:02

Lehet nem ide kellene írni, de a jelenlegi helyzetért én LE-t is felelősnek tartom. Elismerve érdemeit, de egyértelmű, hogy semmilyen szinten nem bízott a fiatalokban, Alenát csak az utolsó néhány meccsen dobta be, míg Marlont szintén csak kényszerből vette elő.

Alapvetően ha mindenki egészséges, akkor szerintem csak a jobb szélső poszt a tényleges hiányposzt, hiszen azért Ini még mindig magas szinten tolja. Tudom, hogy nem bír heti 2, éves szinten 50-60 meccset, de én nem szívesen hagynám ki...

Tavaly olyannyira bő keretet kapott LE, hogy korábbról soha nem emlékszem hasonlóra. Eszetlenül használta. Már akkor is kiderült, hogy középre nagyon sokan vagyunk. Ami kiderült, hogy Arda nem középpályás a mi csapatunkban. De az alap középpályás trión kívül nem derült ki, hogy ki mennyire tud hasznos lenni a csapat számára, mivel Gomest leszámítva szökő évente, és mindig más posztokon játszatta a cseréket.

Gomes volt mindenhol a középpályán, volt szélső támadó, de a kupadöntőn jobb oldali védő is. Talán Busi posztján nyújtott elfogadhatót, de az tény, hogy rengeteg játékpercet nem szolgálta meg.
Denis ritkán játszott, akkor is vagy Ini, vagy Rakitic helyén, de szerepelt ő is jobb szélső támadóként. Én nem látom benne jelenleg azt, hogy robbantani tudna, de ha kicsit ésszerűbben használta volna LE, és mondjuk Ini helyére hozta volna be rendszeresen, akkor legalább tudnánk, hogy totál alkalmatlan, vagy van esély, hogy hasznunkra lesz.
Rafinha szintén összevissza, több poszton játszott. Sokszor önző volt, de legalább lendületet tudott vinni a játékba.
SR meg védőt játszott, viszonylag jól megoldotta, de remélem ő hasznunkra lesz középen. A többi középpályás védelmébe annyit elmondanék, hogy én őt régen totál testidegennek láttam a játékunkban, és nem értettem, miért erőltetik. Szeintem nem csak é voltam így...
Nyílván erről nem LE tehet, de pl Sampert alig láttuk játszani, mert többnyire padon ült.

Összességében azt mondom, hogy ha nem tudunk minőséget venni (Verratti, Coutinho, Eriksen), akkor idén ne hozzunk inkább senkit. Max ha olcsón elhozható a Betises gyerek, akkor őt megvenném, mert annyit ér, de ott is hagynám fejlődni. Sőt odaadnám Sampert is kölcsönbe, azzal a feltétellel, hogy x percet játszania kell a szezonban.
Paulinho meg tényleg nem értem minek ide ezredik középpályásnak...

Védőnek meg remélem feladjuk a Bellerinért folytatott harcot, mert félek, ha nem tudunk venni középre senkit, akkor átcsoportosítunk egy kis pénzt, és csakazértis hazahozzuk irreális áron a fiunkat. Amúgy Sidibe fel sem merült tényleg???
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.07.07. 16:38:45

S.Agüero írta:HIVATALOS: Jérémy Mathieu a Sporting Lisszabon játékosa! A Barça ingyen engedte el a francia középhátvédet.

Kinek jó, kinek rossz hír... :D
Ez jó hír, legalább nem nekünk kell ráfizetni. Pozitívum.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.07. 16:23:08

Szerintem még azzal is beljebb lennénk, ha azonnali hatállyal kirúgnák Robert Fernandezt. Alkalmatlan.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.07. 15:58:27

Az a helyzet, hogy Verratti jó lenne, de ha NEM akarják eladni, pontosabban le sem ülnek tárgyalni, akkor miért is rugózunk rajta? Nem az a baj, hogy nem tudnak megegyezni, hanem, hogy konkrétan nem is érdekli őket. Tovább kell lépni! B verzió: Coutinho. Tudom, ő más típusú játékos, de ő egy százasért biztos megszerezhető lenne a 'poolból. Az Arda-Gomes-Tello duóból máris kivehető lenne 80-85 misi, csak 15-20 misit kell hozzádobni, az meg nulla egy ilyen játékosért!
Jobbhátvédbe meg ezt a Bellerin gyereket erőltetik... hát, nem tudom miben lenne ő jobb, mint Vidal (ha egészséges)... 60 milla meg vicc érte... nem akkor ász az a gyerek sztem.
Az a baj, hogy kinéz az, hogy marad Arda, marad Gomes, nem jön Verratti, de legalább leigazoljuk Paulinhot, meg Lucast és akkor Valverdével kb.küzdhetünk a BL indulásért... :evil:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.07. 15:25:26

HIVATALOS: Jérémy Mathieu a Sporting Lisszabon játékosa! A Barça ingyen engedte el a francia középhátvédet.

Kinek jó, kinek rossz hír... :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.07. 14:43:52

albicelesteX írta:
Engem az sem érdekelne ha senkit nem igazolnánk, ha látnék valami koncepciót.De semmi olyat nem látok ami ebből a gödörből amiben jelenleg vagyunk kimozdíthatná a csapatot.Az jó, hogy Messi hosszabbított és a az ő jelenléte azért egyfajta garancia, hogy van még némi remény arra, hogy nem leszünk középcsapat ide vehetjük talán a támadóhármas másik két tagját is..de jelen pillanatban inkább lefelé megy a dolog sem mint fölfelé.És nem azért mert nem vettük meg Verrattit vagy Bellerínt, hanem maga ez az egész kilátástalan helyzet.
Meccsek és igazolás nélkül mit vársz, egy e-mailt, vagy egy sajtótájékoztatót ahol elmondják hogy, mi a koncepció?

Lesz igazolás... nem kell ezen pörögni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.07. 13:02:26

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... l-psg.html" target="_blank Megjelent az edzőközpontban.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2017.07.07. 12:51:22

Nem biztos, hogy 0 kupás lesz mert ezt így nem lehet kijelenteni, de az elmúlt év vagy évek átigazolási politikája nemigazán jó ómen.Ahogy az sem túl kecsegtető, hogy a riválisaink vagy amúgy is nagyon erősek vagy jól erősítenek.Én úgy gondolom az első rossz döntés Valverde kinevezése volt.A többi már csak hab lesz a tortán.Ilyen Paulinhokat felesleges leigazolni.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.07. 11:50:40

És ettől máris nullakupás szezonunk lesz, oké. :D
Alig történt valami az átigazolási piacunkon, de már előre sírunk, mikor még Valverde nem is találkozott a játékosokkal, nem értem.

Mert ha már leigazoltuk volna Paulinhot, akkor megérteném, de így...


Bartomeu új nyilatkozatában már nem tudja biztosra garantálni sztárok érkezését. Nyár elején még Robert Fernández biztosra mondta, hogy a nyáron egy, de akár több sztárjátékos érkezése is biztos. Emellett elmondta, hogy Verrattit meg akarják venni, az arab tulajdonos azonban hajthatatlan. A legnagyobb probléma az ügyben az, hogy az olasz játékosnak nincs kivásárlási ára, így pedig nem lehet kizárni a francia csapatot a tárgyalásokból. Az első keretbe 2-3 új érkező lesz, míg egy-két játékos a Barça B-ből fog felkerülni.
Cadena SER | A Barcelonát nem tántorítja el a Guangzhou elutasítása. Hamarosan egy újabb ajánlatot kíván tenni a klub Paulinho játékjogáért.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2017.07.07. 11:44:51

S.Agüero írta:
hdavid írta:Érik a nulla kupás szezon :lol: =D>
Azért, mert július 7-ig még csak egy játékost igazoltunk? :roll:
Engem az sem érdekelne ha senkit nem igazolnánk, ha látnék valami koncepciót.De semmi olyat nem látok ami ebből a gödörből amiben jelenleg vagyunk kimozdíthatná a csapatot.Az jó, hogy Messi hosszabbított és a az ő jelenléte azért egyfajta garancia, hogy van még némi remény arra, hogy nem leszünk középcsapat ide vehetjük talán a támadóhármas másik két tagját is..de jelen pillanatban inkább lefelé megy a dolog sem mint fölfelé.És nem azért mert nem vettük meg Verrattit vagy Bellerínt, hanem maga ez az egész kilátástalan helyzet.
Kép
hdavid

2017.07.07. 11:29:48

[quote="S.Agüero"]

Ja Dulifulit eladjuk valószínűleg, ha nem akkor is max Sporting ellen fog játszani, amikor már 3-0-ra vezetünk.
Megvesszük Belllerint 60 misi ért, úgy hogy én még jól nem láttam játszani...
Középre meg, ha nem jön klasszis ember, akkor ugyan úgy Busi, Ini, Rakéta kezdő lesz egy rém töltelék KP-val.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.07. 11:19:46

hdavid írta:Érik a nulla kupás szezon :lol: =D>
Azért, mert július 7-ig még csak egy játékost igazoltunk? :roll:
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2017.07.07. 11:11:19

hdavid írta:egy labdakihozatalban erős, Alves szerű jobbhátvéd kéne
Danilo eladó :mrgreen:

Amúgy teljesen megértem, hogy frusztráló ez a Verrattis dolog. 3 éve ezt már eljátszotta velünk is a PSG, Ancelotti nagyon le akarta őt igazolni Xabi utódnak.
Ribéryvel is így jártunk jó pár éve. Ott is a játékos már az edzés megtagadásával fenyegetölődzött, mégis a mai napig a Bayernben játszik. Ez van, vannak klubbok, amelyek megtehetik, hogy nem adják el a legjobbjaikat, akármennyit kínálnak értük.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.07.07. 11:04:39

Azért a vezetőség rengeteg hibát csinált az elmúlt átigazolási években, aminek a következménye, hogy most ekkora sz.rban van a csapat, főleg a kp-n.
Arda-t is leigazolták az A. Madridból, ahol a csapat vezére volt, erre idejött, hogy neki álmai csapata a Barca, BL-t akar nyerni stb, de a kezdőbe esélye se volt bekerülni, 4-3-3-ban a poziciója sem volt meg, ezért totál értelmetlen igazolás volt, de ezért most ő miért menne el egy kínai csapatba bohóckodni, ha itt élő szerzdőése van?? inkább padozik a Barcában, mint egy kínai csapatban kezdjen...
A. Gomes a tavalyi év top igazolása..:D :D :mrgreen: :mrgreen: teljesen besült, de ragaszkodnak hozzá, mert ciki lenne bevallani, hogy homály igazolás volt..
pluszban nem tudják eldönteni, hogy a Rafinha, D. Suarez féle perememberekkel mit kezdjenek, kölcsön vagy végeleges eladás, össze-vissza keverik a dolgokat, maguk sem tudják mit akarnak.
Verratti-s rész viszont amikor az ügyvédje az nyilatkozza, hogy olyan mintha börtönben lenne ...:D #-o ez óriási, ilyen börtönbe, ennyi pénzért én is mennék :D minek irta alá, akkor az x éves több tízmillió eurós szerződését? :D
Egy minőségi kp-s, egy labdakihozatalban erős, Alves szerű jobbhátvéd kéne(ezen a poszton tényleg nem sok alternatíva van), plusz megszabadulni a tölteléktől. Ez lenne a nyári feladata a vezetőségnek, de úgy tűnik, sok nekik.
Ha nem találnak megfelelő minőségű kp-t vagy jobbhátvédet, akkor inkább ne igazoljanak, majd jövőre, újabb D. Suarezek-re meg A.G-ra nincs szüksége a csapatnak.
hdavid

2017.07.07. 10:58:43

Érik a nulla kupás szezon :lol: =D>
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2017.07.07. 10:27:48

Lehet, hogy csak a lapok találják ki ezt a 45 misit , hogy kapósnak tűnjön Gomes, hátha valaki tényleg bejelentkezik érte :lol:
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2017.07.07. 09:57:49

Azok se lehetnek normálisak, akik Gomesért 45 millát adnának :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.07. 09:24:12

komolyan mondom, jobban dühít, hogy a szerencsétlen gomest már 45-ért sem vagyunk hajlandóak eladni, mint az, hogy senkit nem veszünk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.07.07. 08:44:23

Ezt a Paulinhot... Istenem. Miért? De komolyan. Miféle értelmes magyarázat lehet egyáltalán arra, hogy le akarjuk igazolni. Mi? Töltelék kp-s nem kell, abból sok van, pont hogy egy klasszis kell.

Nekem nagyon elegem van ezekből. Úgy Matyiő, Gomes óta.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.07. 07:46:18

A vezetők teljes tévedésben vannak: túlértékelik a keretet. Ezt bizonyítja a sok szerződéshosszabbítás, a pénzes ajánlatok elutasítása és a hatékonyságot figyelmen kívül hagyó igazolás-politika.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.07. 07:23:39

palesz77 írta:Szép jó reggelt mindenkinek. Napi jóhírek.

A Mundo szerint elutasítottunk 45 milliót Gomesért.

Paulinhoért új ajánlatot tesz a cluba SER szerint.

Barto pedig azt mondta, hogy mi Verrattit akarnánk, ő is jönne, de a PSG nem hajlandó tárgyalni. Közben Marco ügynöke azt nyilatkozta, hogy olyan, mintha börtönben lenne ügyfele.
Pedig a Gomes 45, Turan 35 kombóból kivehetnénk 80 misit. Tello is 5 körül elmegy és máris van 85 eladásból. Mikor volt ilyen utoljára???

Verrattit el kell engedni, nem akarnak tárgyalni sem. Menjünk rá Coutinhora, tegyünk hozzá ehhez a 85-höz még 15-öt és kínáljuk meg a pool-t egy százassal. ők oda fogják adni!
Válasz küldése