Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.04.15. 15:47:03

Kozeppalyara eleg kessie, 5 embernek meg kell oldania az idenyt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2022.04.15. 23:17:01-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.15. 13:08:18

visca el barca írta:
2022.04.15. 12:17:48
...
A nagy részében teljesen egyetértek. Az egyiket inkább nem mondom, bár félig ott is egyetértünk, a többi, amiben máshogy gondolom:
- Jobbra szerintem elég egy ember, Dest szerintem még kifejezetten jó is lehet, de első számú erős cserének mindenképp. Alves nálam is vicc, hiába van 1-2 jó meccse, mikor totál leuraljuk az egészet. Jó volt, hogy most jött, mert bajban voltunk, de remélem, hogy jövőre nem kap komoly szerepet.
- Busi maradhatna, de nem ilyen csapatok ellen - lehet, hogy ha itt lenne Kessié, akkor őt is játszatná Xavi ilyenkor. Látszik, hogy akarja őt rotálni, még így is megteszi párszor, hogy nincs helyettese. Jó kontracsapatok tényleg kevés már elég régóta. A végén nem értettem pontosan, hogy Kessié érkezése mellett is kellene-e még egy ember, vagy őt írtad annak, 5 magas szintű kp szerintem bőven elég, ott az ő leigazolásával megvagyunk, az meg tudtommal már véglegesítve van. Nico, Puig szerintem is menni fog, ha nem, akkor meg megszívják.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.04.15. 13:00:05

visca el barca írta:
2022.04.15. 12:17:48
Szoval ha a vezetoseg is latja amit en, mint mezei fotel szurkolo, hogy 12-13 emberrel nem lehet semmit nyerni, akkor ide minden viccet felreteve kellene cserebalhatved, 2 kozepso vedo, 2 jobb oldali bekk, legalabb egy kp-s, meg elore minimim 2 ember, ha dembele megy akkor 3.
ebbol elvileg megvan egy kozepso vedo es egy kozeppalyas
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.04.15. 12:17:48

Na fifázzunk egy kicsit

kapus: lehetne jobb is, ter stegen nem hoz tul sok bravurt, tegnap is nyelte amit lehetett, de itt van a legkisebb problema

balhatved: alba még mindig world class, de 33 eves, es kb digne ota nincs csereje. balde gyerek amikor jatszott biztato volt, nem tudom xavi miert nem bizik benne, bar ha jol tudom serult is volt. ide kell egy minosegi csere.

kozepso posztok: pique es araujo. Ennyi. A tobbi nem szint. Vagy mar nem az, vagy soha nem is volt. EG ugy latszik kis kedvenc pedig max egy getafe szint. A tobbi felejtos. Ide minimum ket ember kellene.

jobb oldal: ide is johetne nyugodtan ket ember, alves mar vicc kategoria, dest meg egy kozepso polc alja. azpilicuetat el kellett volna hozni mindenaron. Megint veszunk majd vmi 20 eves gyereket, aki besul mint dest, emerson, vidal meg a tobbi.

kp: 3 poszta van 4 emberunk, busi, gavi, pedri, de jong. Nico nem szint, ha kessie jon, o ki fog esni a pixisbol mint puig. Busit kb 3 eve le kellett volna cserelni, de o kb addig lesz kezdo amig akar.

elol: van egy torres, depay, auba, dembele 4es aki hasznalhato. Fati a masodik meccsen uis megserul 2 evre, ot elfelejtenem vegleg, mielobb tul kell rajta adni. traore, meg braith 2 aranyos jatekos, de hagyjuk oket. luuk nagy kerdes, ha eg a haz, a 93. percben johet ha ivelgetni kell, de kerdes h ennyiert itt kell e tartani. Es akkor még kérdés h mi lesz dembelevel.

Szoval ha a vezetoseg is latja amit en, mint mezei fotel szurkolo, hogy 12-13 emberrel nem lehet semmit nyerni, akkor ide minden viccet felreteve kellene cserebalhatved, 2 kozepso vedo, 2 jobb oldali bekk, legalabb egy kp-s, meg elore minimim 2 ember, ha dembele megy akkor 3.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.15. 11:20:14

Nem nézek Frankfurt meccseket, de engem a Knauff gyerek megvett ezen a két meccsen. 20 éves, és - szigorúan a két derbi alapján - meg lennék lepve, ha sokáig maradna az Eintrachtnál. Aztán lehet kipukkad a lufi, de jónak tűnik a srác.
Rivaldo-A Legnagyobb.
BarcaMo
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2017.08.10. 14:39:58

2022.04.15. 10:40:17

Egyébként egy Pau Torres, Foyth pakk a Villarrelaból? Nem lenne rossz szerintem. Bár előbbit a Real is figyeli azt hiszem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.13. 19:24:48

Troym írta:
2022.04.13. 18:48:36
bence0330 írta:
2022.04.12. 22:21:51

Szerintem is ez a két opció van.
A Lilleben játszó David is egy jó opció lenne.
Szerintem Chino a két irányvonalról beszélt, arra reagáltam. Vagy egy klasszis 9-es, vagy egy igazán jó porenciállal rendelkező fiatal. David az utóbbiba korban beleillik, noha nekem nem a szívem csücske. Nálam ő az a kategória, aki kerülhet egy viszonylag magas polcra, de igazán magasra szerintem nem fog, persze simán lehet, hogy rosszul látom, csak az összefoglalókat nézem amúgy. Nkunku nálam jelenleg az abszolút nr1, nekem ő olyan mind egy javított Son, pedig az eredeti se gyenge. Fejelni is tud, majdnem teljesen kétlábas, távolról is jó, elképesztően ügyes, okos, és gyors. És Nunezben is jóval többet látok, mint Davidben, bár ő annyira nem ügyes, max a magasságához képest, de pl. fejjel elképesztő. De mondom, ezt csak összefoglalók alapján mondom, meg statok miatt. Nekem 3100 perc alatt összes fronton a 17 gólpont kicsit kevésnek tűnik (0 gólpasszal, egyik fronton sincs asszisztja, nagyon furcsa :O), már ha arról beszélünk, hogy elit Barcelona épül megint, az elmúlt 2 évbe befért volna.
David nálam az, aki úgy közepesen jól beveregeti, ha odakerül, de nem olyan jó fejjel, nem olyan jó játékban, lekészítésben. A "nem olyan jót" megint csak elit szinten értem. Szerintem ő igazán elit klub első számú csatára nem lesz, ilyen Arsenal-szintre tippelném most, vagy nagyobb csapatba rotációként, és majd ha akar, rámcáfol. :)
Auba rotálására most is jó lenne, de én remélem, hogy ha fiatalt veszünk, akkor olyan játékos jön, akire egy egész jövőt is lehet potenciálisan építeni, és ide is illik. Ha most ilyet nem látnak Laportáék megszerezhetően, akkor jöhet egy öreg, és majd 1 év múlva ki tudja, nem tűnik-e fel egy új csillag. Fiataloknál jó pénzért félmegoldást nem szeretnék látni annyira.

A korábbi vagy-vagy felvetésre reagálva: Nekem Mbappé ellen egy érvem szól azon túl, hogy Real drukkel: a munkamorálja. Sok hír volt, meg videók is, hogy késik edzésről, stb. Ez mondjuk 1-2 éves sztori, lehet, hogy már nem így van, de még ha így is van, nem tudom, mennyi jelentősége lenne, Párizsba látványosan szórakozni mennek a focisták. :D Idekerülve nem lenne szerintem ilyen gond.

Nagyon gyors, 1v1-ben lehet, hogy a legjobb jelenleg, befejezései különlegesek, tán az egyetlen olyan támadó az elitben, aki ha helyzetbe kerül, nem 90%-ban a hosszúba tekeri, hanem 50-50-ben rövid-hosszú, és a kapusnak emiatt esélye sincs. Haaland sem ügyetlen, de "a teknős" jobb összjátékban, ráadásul ahogy írták, két posztot tud ténylegesen jól megoldani. De legfőképp a fizikai állapota miatt választanám őt, Haaland egyre gyanúsabb a sérüléseivel, nagyobb zsákbamacska lenne.

Láttam olyan véleményt Mbappéról, hogy nem védekezik, én ilyet sosem láttam tőle, rengetegszer ér hátra, kb úgy védekezik, mint Ferrán. Van egója, de messze nem primadonna, elvégzi ő a melóját mindenhol.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.04.13. 18:48:36

bence0330 írta:
2022.04.12. 22:21:51

Szerintem is ez a két opció van.
A Lilleben játszó David is egy jó opció lenne.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.04.13. 14:41:40

Alves véleménye teljesen a helyén van, Mbappé komplettebb játékos, mint Haaland.
Ugyanakkor ebben a jelenlegi Barcában az eddig ismert igazolásokkal kiegészítve valamint nagyon bízva Fati bevethetőségében, Haaland számomra inkább elképzelhetőbb lenne.

Alves viszont naprakész mindenben, talán kommunikációs lépés is az övé, hogy Haaland felejtős.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.04.12. 23:45:44

en Isaknak is orulnek, iden nem csinalt nagy szezont, de van benne sok es fiatal
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.12. 22:21:51

Chino írta:
2022.04.12. 21:58:49
Én is leginkább egy klasszis centert tartanék prioritásnak, de lagalábbis egy olyat, aki már megüti a kezdő szintet, de rengeteget fejlődhet még. Adeyemi-Nunez vonal erre jó választás lehetne, de kíváncsi lettem volna erre a José Alvarezre, akit most elvitt a City.
Egy szezonon keresztül nem építhetünk egy 33 éves Aubára, hogy rotálásra csak Depay vagy FT legyen, akiknek nem a legkényelmesebb helyük.
Szerintem is ez a két opció van. Ideiglenesen jöhet nagyágyú, de ha tudnánk egy 20+-os fiatalt hozni, az lenne szerintem a mostani építkezős politikába az igaz. Valaki felvetette Nkunkut, hát szerintem ő az álom lenne, mindkét lábbal kegyetlen befejező, ügyes, gyors, erős, ha őt meg tudnánk szerezni, az szerintem jelenleg a legjobb forgatókönyv lenne számunkra a két nagyágyú után.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.04.12. 21:58:49

Cseri írta:
2022.04.12. 19:25:41
Feast szépen levezette, nálam is inkább a dortmundi srác lenne a prioritás, ha kettejük közül kellene választani. Jelenlegi helyzetünkben fikció mindkettő. Szerintem fiatal életerős valódi centert(nem ismerem a piacot) kellene keresni, ha ilyen nincs, akkor Lewa, amennyiben tényleg fogható. 2-3 évet lehoz klasszis szinten, hátha addig felbukkan valami fiatal, elérhető 9-es.

Én is leginkább egy klasszis centert tartanék prioritásnak, de lagalábbis egy olyat, aki már megüti a kezdő szintet, de rengeteget fejlődhet még. Adeyemi-Nunez vonal erre jó választás lehetne, de kíváncsi lettem volna erre a José Alvarezre, akit most elvitt a City.
Egy szezonon keresztül nem építhetünk egy 33 éves Aubára, hogy rotálásra csak Depay vagy FT legyen, akiknek nem a legkényelmesebb helyük.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.12. 19:25:41

Feast szépen levezette, nálam is inkább a dortmundi srác lenne a prioritás, ha kettejük közül kellene választani. Jelenlegi helyzetünkben fikció mindkettő. Szerintem fiatal életerős valódi centert(nem ismerem a piacot) kellene keresni, ha ilyen nincs, akkor Lewa, amennyiben tényleg fogható. 2-3 évet lehoz klasszis szinten, hátha addig felbukkan valami fiatal, elérhető 9-es.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.04.12. 15:56:48

DaVeR írta:
2022.04.12. 15:16:28
...
Na most, ha FM-be akarunk maradni, akkor három dolgot szednék elő, ami miatt nem egyik hanem a másik.

Mbappé és lehet sokan nem értenek most majd velem egyet, de szerintem baromira megrekedt a PSG-ben.

Jók a gólmutatói meg minden egyéb, de Messi miatt elég sok PSG meccset megnéztem mostanában és azt látom, hogy a fiú legnagyobb erénye a lendületből ráfutok, megverem, kikerülöm. Akkor a legjobb ha kötetlenül mozog, be centerbe, ki szélre, ki árnyékéknek, megint ki centerbe. Szerintem a PSG egyik legnagyobb gondja is pont ebből fakad. Messi és Neymar is így akarna mozogni és nem bírják el, hogy a három támadó keresztbe kasul futkározik úgy hogy védekezésben egyikük se jó semmire.

Ő akkor jó, ha össze vissza futkoshat és varázsolhat. A mi támadójátékunk jelenleg inkább kötött. A középpálya kreatív, mint Xavi és Iniesta idejében, a támadó gólt ver.

Haaland kötötten játszik. Igazi center, baromi jól mozog a lyukakra, emberrel a hátán is bemegy, gyors és védekezésben sokat segít a Dortmund védőknek azzal, hogy ha mást nem is csinál kötött szituációkban, kifejelgeti a labdákat, mert egy torony.

Szerintem ez egyértelműen Haaland mellett szól.

Másrészt, amikor Mbappé eljött a Monacoból, hívta a Real, a City, meg még ki tudja ki mindenki, de ő a pénz után ment a PSG-be. Nagyon fiatalon egyből a lóvét nézte. Real fan haveromnak szoktam mondani akkor hidd el, hogy nálatok van ha már fehérben rohangál. Ilyen zsoldos mentalitású ás költségigényű játékos nem tudom minek ide. Ráadásul rengetegszer látom az ARCOT. Nekem az a gyanúm, hogy ő tényleg azt hiszi, hogy Ő Mbappé és innentől kezdve mindenki essen hasra. Rendszeresen játsza az agyát a csapattársainak is meccs közben.

Haaland ügynöke, tudjuk ki, tehát a bérigénye és a szerződése azt most megmondom nem lesz nekünk kedvező, viszont szimpi nekem, hogy már a Salzburg után a Dortmundba ment, mert biztosan játszani akart és fejlődni. Ő is hajlamos egyébként arcolni, de láthatóan full aláveti magát a Dortmund taktikájának, tehát nem hiszem, hogy a öltözőn belül Rosenak fegyelmezési gondja van vele.

Ezt a szempontot nézve megint Haaland felé hajlok.

Harmadrészt Haaland most többször is sérült volt. Nekem kicsit az a meglátásom, hogy hiába nagy cula meg erős mint a bivaly, nagyon nem törhetetlen. Na most ennyi pénzárt ha porcelán az nagyon gáz lesz.

Mbappénál nagyobb hosszabb kihagyásra em emlékszem.

Ebből a szempontból Mbappé.

Összességében, mivel szerintem a játékunk centert kíván, és azt látom, hogy Haalnad szívesen lenne a gólvágó fogaskerték én azt mondanám ő.

Viszont az FM-ezt kikapcsolva továbbra sem tartom reálisnak egyiküket sem. :lol:
Kép
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2022.04.12. 15:16:28

Egyébként a főoldali hírhez kapcsolódóan, tényleg csak elvi szinten. Szerintetek Haaland vagy Mbappe illene jobban a jelenlegi csapatba?
Pro kontra? Haaland 2 évvel fiatalabb, Mbappe ha minimálisan is, de gyorsabb. Haaland a Bundásban ér el közel 0.9 gól / meccs rátát míg Mbappe egy egyeduralkodó PSG ben ér el 0.8 gól / meccs rátát. A Franciákkal látványosan megjártuk mostanában.. Umtiti, Lenglet, Dembele ( kitudja mi lesz vele is még.. ), Griezmann.. Azonban Mbappe az idei kiírásban 28 meccsen / 20 gól / 15 asszistnál jár míg Haaland 19 meccsen / 16 gól / 7 assziszt.. Mbappe a támadósor bármelyik pontján bevethető véleményem szerint míg Haaland csak középcsatárként. Ami számomra picit viszont negatív lenne, hogy azaz érzésem mind kettőjükkel kapcsolatban, hogy kiskirályként tekintenének magukra érkezésükkel.. A jelenlegi csapat szerintem azért is kezdett el működni, mert nincs az a kényszer mint anno Messinél.. Hogy majd ő megoldja..

Ha választanom kellene én Alvessel szembe menve én Haaland mellett tenném le még mindig a voksom. Az 1.94 es magassága számomra azt jelentené, hogy nem csak földön, de levegőben is életveszélyes lenne, ahogy mostanában egyre több gólt lövünk mi is fejjel.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.04.12. 14:53:47

visca el barca írta:
2022.04.12. 08:21:28
Ugyan minek jonne ide? A bayern jelenleg klasszisokkal jobb csapat, raadasul vmi evi 20-25 millios fizetese van.
Unhatja a bundesligat, Bayernnel is megnyert már mindent. 34 évesen még alkalmassa teszi a fizikuma egy új európai projektre, és ehhez Xavi épülő Barcaja akár izgalmas is lehet neki, ha a pénzben megalkuszik. Ezt épp el tudom képzelni.
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2022.04.12. 13:26:50

Mascherano14 írta:
2022.04.12. 12:09:39
Most akkor jön Lewa???? Akkor Auba megy? Nem tűnik reálisnak a 3 év, max 2.
A Sport szerint lézetik egy Lex Webster nevezetű jogszabály, mely szerint az utolsó szerződés aláírása után 3 évvel Lewandowski kérvényezheti a szerződése felbontását ha és amennyiben a következő feltételek teljesülnek:

1. A labdarúgónak a szezon végét (a szezon utolsó hivatalos mérkőzésének időpontját) követő 15 napon belül tájékoztatnia kell a „munkaadóját” döntéséről.
2. A játékos új klubjának egy másik nemzeti szövetség joghatósága alá tartozónak kell lennie.
3. Az új klubnak a játékos fizetésének megfelelő összegű kártérítést kell fizetnie a réginek, amely a szerződésből eredne, ha az érvényessége végéig tartana.
4. 29 évesnél idősebb játékos esetében ez a kompenzáció kevesebb, mint a játékos éves fizetése.

Ezáltal Lewa 23 millió euróba fájna a klubnak a Sport cikkében, a Bayern viszont elzárkózik mindenfajta tárgyalástól. Itt tartunk.
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2022.04.12. 12:32:20

Igazából fiatal csatárgyerekként akár Ansu Fatit is meg lehetne nézni. Én meg tartanám Adamát Trincaoért cserébe, és Dembélét vagy, ha ő megy, akkor az Anthony Raphinha kettősből valaki. Plusz még Ferran is eredetileg jobb szélső. Alves mellé kellene egy Mazraoui vagy oda beletanítani Adamát. Alba mögé Grimaldo vagy Gayá. És az én személyes kedvencem a középpályára Florian Wirtz.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2022.04.12. 12:09:39

Most akkor jön Lewa???? Akkor Auba megy? Nem tűnik reálisnak a 3 év, max 2.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.12. 10:03:37

visca el barca írta:
2022.04.12. 07:55:09
En jovore csak annyit valtoztatnek a kereten, hogy nico helyett kessie, adama helyett bárki minoseg (raphinhat nem lattam jatszani), lenglet lecserelnem christensenre (vagy inkabb rudigerre) meg alvest azpilicuetara. Ezek kozul csak a brazilert kellene fizetni, a tobbi ingyen johetne.

Kolcsonbol nem kellene senki vissza, plusz mehet lenglet, umtiti, puig, braith.
Azpilicueta elvileg hosszabbított a Chelsea-vel, ha minden igaz nem új szerződést kapott, hanem még az előzőben lévő opciót aktiválták, ez nincs megtiltva.

Én azért bízom benne, hogy a Trincao-Collado párosból legalább az egyik használható lesz. Dembele akár marad, akár nem, a jobbosra elég szűken leszünk.

Lewa-t nagyon bírom, de nem hoznám, nagyon max ingyen. Valahonnan kukázni kéne egy fiatal csatár gyereket, és ezt nem várhatjuk a La Masia-tól. Jutgla szimpatikus, de nem látom, hogy itt nagy jövője lenne, Manaj ugyanez.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2022.04.12. 09:50:19

visca el barca írta:
2022.04.12. 08:21:28
Ugyan minek jonne ide? A bayern jelenleg klasszisokkal jobb csapat, raadasul vmi evi 20-25 millios fizetese van.
Mert a szerződése már csak 1 évig él és a Bayern nem ajánl neki 2 évnél hosszabbat, ha jól emlékszem. Persze az sem kizárt, hogy csak arra használja a Barca ajánlatát, hogy kierőszakoljon a BAyernnél egy 3 éveset, amit itt is kapna, ki tudja... Mindenesetre Alemany már lenyilatkozta, hogy pénzünk az még mindig nincs igazolni, így Lewának nyomást kell helyezni a Bayernre, hogy idén nyáron diszkontáron (gondolom 30m körül) engedje el. A Sport szerint Lewával megegyeztünk (ahogy a fél világgal már)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.04.12. 08:21:28

Zozzy 5 írta:
2022.04.12. 08:04:26
nekem Lewa korával kevésbé van bajom, brutál fizikuma van, 2-3 évet "letagadhatna". inkább az piszkál, hogy akkor Auba ilyen teljesítménnyel pad? Lewát még rotálni is nehezen tudom elképzelni. ettől függetlenül az biztos, hogy nagyot dobna egy ekkora klasszis az elitbe való visszakerülési esélyeinken.
Ugyan minek jonne ide? A bayern jelenleg klasszisokkal jobb csapat, raadasul vmi evi 20-25 millios fizetese van.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.04.12. 08:04:26

nekem Lewa korával kevésbé van bajom, brutál fizikuma van, 2-3 évet "letagadhatna". inkább az piszkál, hogy akkor Auba ilyen teljesítménnyel pad? Lewát még rotálni is nehezen tudom elképzelni. ettől függetlenül az biztos, hogy nagyot dobna egy ekkora klasszis az elitbe való visszakerülési esélyeinken.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.04.12. 07:55:09

En jovore csak annyit valtoztatnek a kereten, hogy nico helyett kessie, adama helyett bárki minoseg (raphinhat nem lattam jatszani), lenglet lecserelnem christensenre (vagy inkabb rudigerre) meg alvest azpilicuetara. Ezek kozul csak a brazilert kellene fizetni, a tobbi ingyen johetne.

Kolcsonbol nem kellene senki vissza, plusz mehet lenglet, umtiti, puig, braith.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.04.12. 06:37:00

A twitter tele van Lewandowskival :-k Kíváncsian olvasgatom ma a fejleményeket.
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése