Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.01. 10:01:52

Varatrix írta:
2022.02.01. 08:30:41
Andris írta:
2022.02.01. 08:20:49
Most ezt jol olvasom, hogy a kp szegenyes? :D:D :D Gavi, Pedri, Puig, Nico, Frenkie, Busquets
Harom posztra.

A foci nem valami lego jatek, hogy megvesszuk a megfelelo darabokat es kesz a csapat.
A fenti hatosnak olyan kepessegei vannak, amikert a vilag barmelyik edzoje olni tudna. Csak a munkajukon es az edzokon mulik a dolog.

De meg el bennem a remeny, hogy elirtatok, es a vedelemre gondoltok.
Ha az én hozzászólásomra érted, akkor a Barca honlapját igazgató emberen kérd számon, miért pakolgatják össze-vissza Robertót attól függően, hogy hol a legrövidebb a keret.
Lentebb Csaba meg azt kifogásolja, hogy nem elég kreatív a középpálya és hiába van sok támadónk, ha nem kapnak labdát. Amiben van igazság, mert kétség kívül tehetségesek, de eddig mintha egyikük sem azzal tűnne ki, hogy milyen labdákat szórnak a támadók lábára. Jó kis brüsztolós játékosok. Persze ettől még lehet, hogy csapat szinten nincs meg a kreativitás és amúgy ott van a labukban.

Illetve nagy áltatlában is le merem írni, hogy az itt lévő játékosoknak nem a képességeivel van gond, mégis szenvedünk. Akkor ez most hogy van? A fent említett középpályások esetében a teljesítmény is azonos a képességekkel?
Nem a tiédre értettem. :D
De az utolsó bekezdésedre reagálva:
Én nem értem, pontosan mit vártok. Egy katasztrófa az egész klub, sportszakmai szempontból is. Volt kb öt edzőnk három év alatt, 17 éves gyerekeket kell minden pozícióban kezdetnünk, semmire nincs pénzünk, borzalmas a lelkiállapotuk, eddig szurkolók se nagyon voltak, ráadásul amikor a szurkolók bárhol megnyilvánulnak, akkor is a fele társaságot megrögzötten gyűlölik, a másik átlagosan 18 év 3 hónapos részétől meg azt várják, hogy újra BL elődöntőbe röpít minket demostazonnal. Nem is beszélve arról, hogy mennyi volt a sérült, a keret fluktuáció, a covid fertőzés... Én megértem, hogy unjuk már hogy ... a csapat, meg azt is, hogy állandó mentségeket keresünk, de azért egy percre gondolkozzon már el mindenki, hogy ilyen helyzetben saját maga milyen csúcsteljesítményre lenne képes. Meg érdemes megnézni azt is, hogy alig van európában csapat jelenleg, akinek nem szenvedős a játéka. Talán a city meg a bayern, más nincs is.

Ha egyszer elfogadjuk, hogy jók a képességeik, akkor a következő az, hogy elfogadjuk, hogy kell egy edző is ehhez. Ez most pipa. A következő az, hogy el kell fogadni, hogy legközelebb másfél év múlva kell megnézni, hogy milyen a játék képe, hatékonysága és ezek mennyire stabilan vannak így.

Egyszerűen nem értem, hogy miért kéne most bárkinek is a teljesítményeit mélyebben elemezgetni, akinél amúgy tudjuk, látjuk, hogy a képességei megfelelőek. Most lett egy normális edzőnk, hagyjuk dolgozni őt, hagyjuk kijönni a játékosokat a mentális gödörből, stb.
Tényleg nem értem a logikát se. Itt vannak a jó képességű játékosok, mi alapján gondolnánk, hogy ha hozunk másik jó képességű játékosokat (akár más profilúakat is), akkor azok majd varázsütésre jól is teljesítenek, meg körülöttük a csapat is.

Bár tisztában vagyok vele, hogy a szurkolók nagy többségének a nullához konvergál a türelme, mégis szeretném, ha az itt fórumozók megfontolnák azt a lehetőséget, hogy csapatot, harmonikusan működő gépezetet jó képességű játékosokból is csak hosszú idő alatt lehet építeni. Majd ha eltelik mondjuk másfél év Xavi érkezésétől számítva, és a csapat nagy része jól teljesít, de valaki még mindig nem, hosszú idő után sem, annak a cserélésén el lehet gondolkodni.

Egy mondatban összefoglalva a válaszom: a teljesítményük többségüknél nem azonos a képességeikkel, és ez szerintem ez most, ebben a pillanatban 100%ban teljesen mindegy.
Egyébként még pont kp-n van az, hogy a koruknak és képességeiknek bőven megfelelően játszanak, és húzzák is a csapatot majdnem minden meccsen felfele. (Gavi, Pedri, néha Nico)

Csaba, annyira szűkösen vagyunk, főleg a pénztárcánk, hogy szerintem a vérbeli culé típusú játékosokat, akik széthajtják magukat ha kell, kénytelenek vagyunk számolni. :) Így Puigot is, és Sergi Robertot is majd. Nyilván nem kezdőbe, vagy akár rendszeres rotációba, de szükség lehet rájuk, és valamennyit hozzátehetnek. Egyébként valóban kilóg a sorból, egyelőre mindneképpen.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.02.01. 09:51:05

Én egyetértek Csabával, oké hogy Nico vagy Fdj játszhatna Busi helyén, de amíg egyik sem játszik huzamosabb ideig, ez megint csak elméleti. Most itt nem arra gondolok, hogy Busi egyszer eltiltott és berakjuk oda Fdj-t mert abból semmi sem derül ki. Hosszú távon meg nem úgy tűnik, hogy Busi a padra szorulna és én tartom hogy ez jövőre is így lesz. Ugye ő a Barca motorja :D

A téli átigazolásokról annyit, hogy nem is gondoltam volna ennyi érkezőt, Ferrannak örülök, Alves is elfér a többi "jhv" mellett, Adama meg Auba majd kiderül de elég vegyesek az érzéseim. És nem a pénzügyi részére gondolok. Nyáron meg remélem a védelem lesz rendbe téve.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.02.01. 08:42:23

Andris írta:
2022.02.01. 08:20:49
Most ezt jol olvasom, hogy a kp szegenyes? :D:D :D Gavi, Pedri, Puig, Nico, Frenkie, Busquets
Harom posztra.
mennyiség vagy minőség.
jó kis brusztoló játékosok ezek, de nem a leghatékonyabb formációban játszanak.
se tömeg, se kreativitás.

El kellene kezdeni erőltetni Nicot pl Busquets helyén (nem állandóan, de néha, félidőket cserélgetve akár), hogy lássuk hosszútávon mit tud ott hozni.
Vagy FDJ is mehetne ott.

Máshogy látjuk, szerintem minden problémánk okozója a kp, se nem szűrnek normálisan, se nem támogatják megfelelően a támadásokat.
Ha egyikben történne előrelépés, már jobbak lehetnénk és eredményesebbek is.

szerk.: aranyos, hogy Puigot még mindig számításba veszed :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.02.01. 08:35:58

baas11 írta:
2022.02.01. 06:56:03
barca0417 írta:
2022.02.01. 01:09:00
Pena 26 os volt, nem volt hivatalosan az első csapat tagja. Én úgy tudom. Ezért is lett volna jó ha van még távozó.
Összessegeben erősödtünk az a lényeg. Csak Dembelevel kell valamit kezdeni a tavasz folyamán. De bízom benne hogy nem lesz bomlasztó a magatartása, hozzáállása.
Mondjuk” kihasználhatnánk “ nem ?!
Miert mi történik akkor ha mondjuk Napoli ellen egy Torres Auba Dembele trióval állunk ki es ne adj isten működik ? !
Továbbra is úgy gondolom, hogy egy ilyen cirkusz után, 99 %-ban eldöntötte, hogy távozik.
Így nem tudom elképzelni, hogy a motiváció apró kis szikrája is lenne benne, amivel a csapat javára lenne.
Nem passzoltam középre. És? Fölé ment 2 méterrel? És? Nem mentem vissza védekezni? És? Eladtam a labdát, abból kaptunk gólt. És?
Jövőre úgy sem leszek itt, nem érdekel, h BL, EL, vagy Konfetti Liga.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2022.02.01. 08:30:41

Andris írta:
2022.02.01. 08:20:49
Most ezt jol olvasom, hogy a kp szegenyes? :D:D :D Gavi, Pedri, Puig, Nico, Frenkie, Busquets
Harom posztra.

A foci nem valami lego jatek, hogy megvesszuk a megfelelo darabokat es kesz a csapat.
A fenti hatosnak olyan kepessegei vannak, amikert a vilag barmelyik edzoje olni tudna. Csak a munkajukon es az edzokon mulik a dolog.

De meg el bennem a remeny, hogy elirtatok, es a vedelemre gondoltok.
Ha az én hozzászólásomra érted, akkor a Barca honlapját igazgató emberen kérd számon, miért pakolgatják össze-vissza Robertót attól függően, hogy hol a legrövidebb a keret.
Lentebb Csaba meg azt kifogásolja, hogy nem elég kreatív a középpálya és hiába van sok támadónk, ha nem kapnak labdát. Amiben van igazság, mert kétség kívül tehetségesek, de eddig mintha egyikük sem azzal tűnne ki, hogy milyen labdákat szórnak a támadók lábára. Jó kis brüsztolós játékosok. Persze ettől még lehet, hogy csapat szinten nincs meg a kreativitás és amúgy ott van a labukban.

Illetve nagy áltatlában is le merem írni, hogy az itt lévő játékosoknak nem a képességeivel van gond, mégis szenvedünk. Akkor ez most hogy van? A fent említett középpályások esetében a teljesítmény is azonos a képességekkel?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2022.02.01. 08:37:21-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.01. 08:20:49

Most ezt jol olvasom, hogy a kp szegenyes? :D:D :D Gavi, Pedri, Puig, Nico, Frenkie, Busquets
Harom posztra.

A foci nem valami lego jatek, hogy megvesszuk a megfelelo darabokat es kesz a csapat.
A fenti hatosnak olyan kepessegei vannak, amikert a vilag barmelyik edzoje olni tudna. Csak a munkajukon es az edzokon mulik a dolog.

De meg el bennem a remeny, hogy elirtatok, es a vedelemre gondoltok.

Szerk, szerintem meg Busquets helyere se kell senki. Rotalni meg jovore is jo lesz, egyebkent meg a Frenkie Nico parosnak le kell tudni hozni a posztjat. Ettol fuggetlenul vkp johet esetleg nyaron, egy max, ha nagyon felvet minket a penz (nem fog). De meg hogy szegenyes a kp.. wow.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2022.02.01. 08:04:26

csababarca írta:
2022.02.01. 07:30:52
Elől papíron erősödtünk, a kp viszont még mindig gyenge pont, hiába vagyunk meg elől, ha a kp képtelen kreatívan átjátszani a támadóknak a labdát.
Hoztunk egy komplett támadó hármast télen... ez azért nem szokványos. Viszont nagyon furán néz ki így a keret: fcb.com-on Robertot viszatették Kp-nak, hogy ne nézzen már ki olyan szegényesen. Aztán jöhet 8db támadó! azér ez beteg :shock: Már ha Adama annak fog számítani.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.01. 07:50:58

A lehetőségek ismeretében azt mondom, jól erősítettünk. Valóban, ha Auba új erőre kap, motivált lesz és egészséges, sokat nyerhetünk vele. Én a magam részéről Adamától sokat várok, illetve ha már a nyakunkon maradt, és Ansu kidőlt, valamint Depay sem bevethető, igenis jatszatnám Dembelét. Egy Ferran, Adama, Auba, Dembelé négyes papíron nem rossz, őket kellene variálni. Ezzel a kerettel már nem lehet gond a Bl hely.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.02.01. 07:30:52

Auba-ban látok potenciált, mondjuk az nem tetszik, hogy másfél évre szerződtetjük, baj esetén egy újabb levakarhatatlan játékos.
Dembelé marad, mily meglepő, nem is értettem a hurráoptimizmust, hogy majd őt biztosan eladjuk. :mrgreen: hát persze.

Elől papíron erősödtünk, a kp viszont még mindig gyenge pont, hiába vagyunk meg elől, ha a kp képtelen kreatívan átjátszani a támadóknak a labdát.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.02.01. 07:27:41

Szóval véget ért ez is. Szerintem, ahol C a közepes osztályzat:

Érkezők:
Ferran Torres (55 millió részletekben, amúgy ingyen) A-
Fiatal is, csatársorba is jött, elvileg tudása is van, a jövő csapatának stabil tagja kéne hogy legyen. Jól járt vele a Barcelona, ha nem nyomják agyon az elvárások.
Dani Alves (ingyen) C
Én értem, hogy nosztalgia és helye van a kezdőcsapat közelében, de ez sokkal inkább a konkurenciát és a keretet minősíti. Minél többet játszik, annál biztosabb, hogy Dest kudarc, úgyhogy nem tudom, minek örüljek.
Adama Traoré (ingyen, kölcsönbe) C-
Egy normális átigazolási időszakban szörnyű lenne ez a transzfer, de ez nem egy normális időszak. Taktikai fegyver és plusz ember a csatársorba, viszont valószínűleg nem is lesz megtartva.
Pierre-Emerick Aubameyang (ingyen, másfél évre?) B-
Én fázok tőle, három probléma is van vele: az egészségügyi gondjai, a csapatbomlasztása és a romló teljesítménye. Ha mind a három téren segít neki a környezetváltás, akkor viszont van egy átmenetileg stabil kezdő csatár a csapatban, ennek is örülni kell.

Távozók:
Alex Collado (ingyen, kölcsönbe B+)
Örülök, hogy senki nem gondolta, ő a megoldás a csatárgondokra és végre elkezdheti építeni a másodvonalas karrierjét, amitől a klub hibájából fél évig megfosztották.
Coutinho (ingyen, kölcsönbe, A)
Jót tett neki a környezetváltás és ha jól teljesít, akár még némi pénzt is lát belőle a csapat, mert Angliában még mindig fizetnek a játékosokért.
Inaki Pena (ingyen, kölcsönbe, C-)
A cserekapuskérdést semmilyen módon nem sikerült rendezni, de ez csak a sokadik problémája a csapatnak most, szóval most a sokat kereső Neto maradt, Pena pedig ment.
Demir (kölcsönbe vissza, C)
Nem láttam benne a nagy tehetséget, a csapat sem, sok sikert neki az újrakezdéshez, kellően fiatal hozzá.

Maradt:
Dembélé (F, ha nem játszik, D, ha játszik)
Nagyon eltaktikázta ezt a csapat, ha el akarták adni, nem az utolsó pillanatban kellett volna elkezdeni ennyire nyíltan árulni. Ha játszik, akár csereként, akkor a klubvezetés beismeri, hogy tévedett, mikor a leültetéssel fenyegette, de jobb lesz a csapat. Ha nem játszik, akkor megmarad Laporta, Alemany és Xavi egója, de egyértelműen rosszabb lesz a csapat. Ha játszatnák, de Dembélé megsértődött, akkor mindenki veszít, de el lehetett volna kerülni a cirkuszt.

Összességében a lehetőségekhez képes kimondottan jól sikerült az erősítés, mármint relatíve: a csapat hasonlít egy akciós, gyorslejáratú kaják között turkáló munkanélkülire, aki nem tudta eladni vaterán egy nap alatt a fölösleges plazmatévéjét. B.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2022.02.01. 07:00:47

Èn nem mondtam hogy ne jatszassuk. Csak azt hogy kezdeni kéne vele valamit. Ha játszik és nem a sz.. ok bele stílusban, akkor lehet haszna tavasszal. Kérdés hogy az érintettek mit gondolnak. Xavi, Dembele, és a vezetőség.
Én magam nem tudom mit csinálnék vele, meg mondom őszintén.
Kép
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.02.01. 06:56:03

barca0417 írta:
2022.02.01. 01:09:00
Pena 26 os volt, nem volt hivatalosan az első csapat tagja. Én úgy tudom. Ezért is lett volna jó ha van még távozó.
Összessegeben erősödtünk az a lényeg. Csak Dembelevel kell valamit kezdeni a tavasz folyamán. De bízom benne hogy nem lesz bomlasztó a magatartása, hozzáállása.
Mondjuk” kihasználhatnánk “ nem ?!
Miert mi történik akkor ha mondjuk Napoli ellen egy Torres Auba Dembele trióval állunk ki es ne adj isten működik ? !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2022.02.01. 01:09:00

Pena 26 os volt, nem volt hivatalosan az első csapat tagja. Én úgy tudom. Ezért is lett volna jó ha van még távozó.
Összessegeben erősödtünk az a lényeg. Csak Dembelevel kell valamit kezdeni a tavasz folyamán. De bízom benne hogy nem lesz bomlasztó a magatartása, hozzáállása.
Kép
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2022.02.01. 00:55:53

Norton írta:
2022.02.01. 00:30:42
Ezzel az igazolással és Dembelé maradásával viszont nem fogjuk tudni Gavi-t az első csapatba nevezni, hiszen meglesz a teljes 25-ös létszáma az első csapatnak. Két szabad mezünk maradt, a 11-es Demir után és a 25-ös, ezeken kell Traorénak és Aube-nak osztoznia, így Gavi kimarad.
Viszont Pena-é felszabadult nem? Vagy kapusét nem lehet odaadni mezőnyjátekosnak?
Avatar
Norton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.03.05. 13:35:46
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.01. 00:30:42

Ezzel az igazolással és Dembelé maradásával viszont nem fogjuk tudni Gavi-t az első csapatba nevezni, hiszen meglesz a teljes 25-ös létszáma az első csapatnak. Két szabad mezünk maradt, a 11-es Demir után és a 25-ös, ezeken kell Traorénak és Aube-nak osztoznia, így Gavi kimarad.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.01. 00:25:33

0 euró a kasszában és szereztek egy spanyol válogatott 21 éves szélsőt, egy európai szinten elég jó minőségű 32 éves csatárt és rávettek 2 korábbi játékost, hogy minimális fizetésért jöjjenek kiegészítő embernek. (Alves eredetileg tuti az lett volna) Plusz Nico bekerult a keretbe. Összességében ez azért így is több, mint amit ősszel bárki el tudott volna képzelni.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2022.02.01. 00:14:50

Andris írta:
2022.01.31. 23:51:14
Tivadar6 írta:
2022.01.31. 23:48:59
A Cope most rakott fel egy friss képet, amin Auba és a képviselői valamint Laporta sétálnak az irodához. :shock:
Igen, mar atesett az orvosin, 1-2 oraja lehet tudni hogy biztosra veheto az atigazolasa. A reszletekre kivancsi leszek.

A Sport szerint hivatalos bejelentes csak hnap lesz. Elvileg felbontotta a szerzodeset az Arsenallal, szabadugynokkent igazoljuk, es ezert ejfelig most nem is lehetett bejelenteni.. bar ezt az egeszet nem teljesen ertem. Azt hittem mi meg csak ejfelig regisztralhatunk. Vagy Fati serulese miatt van egy jokerunk?
Romano szerint is már barcelona játékos.

Sajnálom, hogy Tagliafico és Kassié nem sikerült, és azt is, hogy Lenglet nem ment a matracasokhoz.
Mindenesetre a nyári átigazolási szezon az utóbbi évek egyik legjobbja lesz az sanszos.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.31. 23:51:14

Tivadar6 írta:
2022.01.31. 23:48:59
A Cope most rakott fel egy friss képet, amin Auba és a képviselői valamint Laporta sétálnak az irodához. :shock:
Igen, mar atesett az orvosin, 1-2 oraja lehet tudni hogy biztosra veheto az atigazolasa. A reszletekre kivancsi leszek.

A Sport szerint hivatalos bejelentes csak hnap lesz. Elvileg felbontotta a szerzodeset az Arsenallal, szabadugynokkent igazoljuk, es ezert ejfelig most nem is lehetett bejelenteni.. bar ezt az egeszet nem teljesen ertem. Azt hittem mi meg csak ejfelig regisztralhatunk. Vagy Fati serulese miatt van egy jokerunk?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2022.01.31. 23:48:59

A Cope most rakott fel egy friss képet, amin Auba és a képviselői valamint Laporta sétálnak az irodához. :shock:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6885
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.31. 23:38:42

baas11 írta:
2022.01.31. 23:35:24
Na akkor most higy nezunk ki elol?
/-/
Ferran Torres, Depay , Aubema , Dembele, Ansu Fati, LDJ, Jutgla Traore?
Ez is baromi jól nézne ki, de Fati ugye off, és úgy tűnik Depay is problémás hosszabb távon is. De kettejük nélkül is rendben van már a dolog őszhöz képest...
Abdét és Braithet kihagytad, pedig szegény még hajat is növesztett, hogy észrevegyük.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.01.31. 23:35:24

Na akkor most higy nezunk ki elol?
/-/
Ferran Torres, Depay , Aubema , Dembele, Ansu Fati, LDJ, Jutgla Traore?
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
BarcaMo
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2017.08.10. 14:39:58

2022.01.31. 22:41:26

A végén Dembinek majd csak valami arab ligás csapat jut. Bár már az is kétséges, hogy onnan megadja neki valamelyik csapat az általa óhajtott pénzt :mrgreen:
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.31. 22:34:02

Dembi igényei máshol sem arattak osztatlan sikert. Holott gondolom már most is elengedték volna akár ingyen is. Ideje lenne elgondolkodniuk milyen elvárásokat is támasztanak a hullámzó teljesítménye és sérúlékenysége mellé.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.01.31. 22:27:10

messideco írta:
2022.01.31. 22:15:47
Fabrizio Romano:

Pierre-Emerick Aubameyang currently undergoing medical tests in Barcelona while board’s working on details of the deal. 🩺🔴 #FCB
Final stages of the negotiation while Arsenal have been guaranteed that “the deal will be completed”.

Nagyjából akkor eldőltek a dolgok.
Igen szerintem is itt a vége fuss el véle. A nagy kérdés, h ha már Dembelevel igy alakult, tényleg padoztatni fogják az idény végéig!?
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.01.31. 22:15:47

Fabrizio Romano:

Pierre-Emerick Aubameyang currently undergoing medical tests in Barcelona while board’s working on details of the deal. 🩺🔴 #FCB
Final stages of the negotiation while Arsenal have been guaranteed that “the deal will be completed”.

Nagyjából akkor eldőltek a dolgok.
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése