Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.01. 01:22:22

Carvajalt nem bírom, bár Montoyáéknál jobb. :roll:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.01. 01:12:13

"OFFICIAL: Real Madrid have signed Danilo from FC Porto. He will join in summer."

31.5 millió euróért igazolták, és sajnos NEM áprilisi tréfa, még éjfél előtt pár perccel kirakták, arról nem is beszélve hogy ott még csak este 11 lesz...Hivatalos oldalon is kint van....
Hát ez király, 31 millió...persze amikor mi akartuk elvinni állítólag 40-45 millió környékén volt..

Sokak szerint Carvajalnak "kéne tolnia egy Figo-t" csak fordítva, hogy hozzánk jöjjön a Madridból. Szerintetek mennyire lenne jó?

Amúgy nagy pácban vagyunk főleg ha Alves is elmegy, a hírek arról szólnak hogy Enrique Pedrot meg akarja próbálni JHV-ként, ami végülis lehet nem lenne hülyeség, mert pl Alba is így lett BHV és nem is akármilyen.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2015.04.01. 01:05:20

Na Madridék hivatalosan is elvitték Danilot, hála mi töketlenségünknek. De Sciglional lehetne próbálkozni, aki már most tudná hozni Alves szintjét és még fejlődőképes. Az ilyen liverpooli Johnsonok meg remélem csak áprilisi tréfák
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.03.30. 21:34:24

http://www.sport-english.com/en/news/ba ... on-4063436
20millióért szerintem meg fogják venni, de ami nem tetszik ez a nem baj ha kitölti a szerződését és ingyen távozhat hozzáállás
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.03.23. 09:24:57

Ez komoly? :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.23. 09:04:15

Meg kell követnünk az átigazolásokat, mert mindkét új ember gólt szerzett, amikor a legjobban kellett! Azért adtunk Mátyásért 20 misit, mert a szerződés záradéka volt (és Ő aláírta) a gól a Classicón. =D>
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.03.23. 08:41:57

Ha a csapat megnyeri a bajnokságot és a kupát és a BL-ben legalább a négybe jut, akkor nincs aktualitása az egész igazolási ügynek. Akkor előbb menjen le a vezetőségválasztás, derüljön ki, hogy ősszel ki az edző és akkor lehet komolyan a játékospiacra nézni.

Persze ha a szezonvégen nagy égés lesz, akkor feltartóztathatatlan, hogy mindenki újaktól várja a majdani sikert.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.20. 14:53:35

Pogba ügynöke mondjuk durván beintett a Realnak (egy kiskaput azért hagyott), habár szerintem ez inkább annak szólhatott, hogy nagyobb összeget csikarjon ki, de érdekes lesz, ha ezután leigazolják.
Szerintem ebbe a játékrendszerbe ő lenne a legalkalmasabb jelölt, bármennyivel is szimpatikusabb Verratti. Pogba mind Rakitic-el, mind Rafinhaval/Iniestaval is tökéletes párost alkothat, mert támadó középpályásként legalább olyan jól bevethető, mint védekezőbb feladattal. Egyedül a természete az, ami kockázatot jelenthet, de ebben a kora is benne van.
Mondjuk úgy nehéz lesz megállapodni, ha csak januárban jöhet, nyáron pedig 90%, hogy dobbant. Ezt nem is rejtik nagyon véka alá.

Ez az egész transferban a legrosszabbkor jött. A középpálya ill. a jh poszt most lenne a legsürgetőbb, erre pont beintenek nekünk. :evil:
Forca Barca!!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.03.20. 07:32:07

Na, ismét péntek 8)
A BL-visszavágó és a Clasico miatt kedvelt újságíróinknak nem igazán volt ideje az átigazolásokkal foglalkozni.

Braida az Inter sportigazgatójával ebédelt, a téma Kovacic volt. Ő új belépőnek tekinthető, eddig nem volt róla szó. 40 millió körüli összeget említ a Mundo. Szerintem nagyon sok az.

Reus, Pogba, Calhanoglu, Fabinho, Wallace és Ferreira-Carrasco voltak a BL-forduló slágerei.

Még hozzáteszik, hogy Braida az u17-es vb-n nézett szét.
"And my heart will leave you never."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.03.17. 07:15:57

Chino írta:
messideco írta:Szerintem meg nagy lett a szakadék a felnőtt és a B csapat közözz. Nézzük csak: anno a B csapat harmadik lett a spanyol másodosztályban Nolitoékkal, Soriano gólkirály lett. Még ők sem kapták meg az esélyt a nagy csapatba kerülésre, akkor egy kiesőjelölttől mit várunk el, amely egy konstans formát nem tud lehozni. Sajnos ez az igazság szerintem.
Ez a generáció annál sokkal tehetségesebb és jobb. Ha csak a Grimaldo-Samper-Halilovic-Adama-Munir sort veszem alapul már látszik a különbség. Hogy az általad említett Nolito és Soriano nem lett felnőtt csapattag, az azért volt mert egyszerűen nem ütötték meg a szintet. Egyszer-kétszer felhívta őt Pep, de meg is mondta Nolitonak, hogy nem számít rá.

Valamiért csapatszinten vannak ott gondok. December közepéig jól állták a sarat, azután kezdődött valami hirtelen visszaesés.
Nem kell addig visszamenni, hogy top helyen lássuk a kicsiket a másodosztályban. Szinte ugyanezek a játékosok álltak tavaly osztályozós helyen. (persze azt nem játszhattak a feljutásért)

Itt nem a játékosok képességeivel van baj, hanem valami megtört, ennek az okát kellene felkutatni.

Kész játékosok pedig mindig kellenek. Nem lehet mindent az utánpótlásból megoldani, főleg, hogy ezek a játékosok még a 20 évet sem érték még meg. Nem lehet kb. 2 évet várni, hogy majd mondjuk Halilovic majd rendesen beérik, mikor van középre egy közel 31 éves, formán kívüli Iniesta meg egy 35 éves Xavi.
A jobb oldalra, pedig mindenképp igazolni kell, mert oda nincs alternatíva a B-ben sem, ami mondjuk sok évre visszamenőleg jellemző. Egyetlen Oleguer volt ott tartósabb ideig, tudjuk is milyen eredménnyel.
Két igazolás így szükséges. A nevek pedig azért röppennek fel, mert szerződést le lehet vajazni velük.
Akármi történt a B játékosaival, márc. közepén ez már nem Vinyals magánügye. A szakmai vezetésnek is foglalkoznia kell néhányukkal, tárgyalni, dönteni sorsukról. LE most mással van elfoglalva, de ismeri az érintetteket, véleményt tud róluk mondani.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.16. 14:58:35

messideco írta:Szerintem meg nagy lett a szakadék a felnőtt és a B csapat közözz. Nézzük csak: anno a B csapat harmadik lett a spanyol másodosztályban Nolitoékkal, Soriano gólkirály lett. Még ők sem kapták meg az esélyt a nagy csapatba kerülésre, akkor egy kiesőjelölttől mit várunk el, amely egy konstans formát nem tud lehozni. Sajnos ez az igazság szerintem.
Ez a generáció annál sokkal tehetségesebb és jobb. Ha csak a Grimaldo-Samper-Halilovic-Adama-Munir sort veszem alapul már látszik a különbség. Hogy az általad említett Nolito és Soriano nem lett felnőtt csapattag, az azért volt mert egyszerűen nem ütötték meg a szintet. Egyszer-kétszer felhívta őt Pep, de meg is mondta Nolitonak, hogy nem számít rá.

Valamiért csapatszinten vannak ott gondok. December közepéig jól állták a sarat, azután kezdődött valami hirtelen visszaesés.
Nem kell addig visszamenni, hogy top helyen lássuk a kicsiket a másodosztályban. Szinte ugyanezek a játékosok álltak tavaly osztályozós helyen. (persze azt nem játszhattak a feljutásért)

Itt nem a játékosok képességeivel van baj, hanem valami megtört, ennek az okát kellene felkutatni.

Kész játékosok pedig mindig kellenek. Nem lehet mindent az utánpótlásból megoldani, főleg, hogy ezek a játékosok még a 20 évet sem érték még meg. Nem lehet kb. 2 évet várni, hogy majd mondjuk Halilovic majd rendesen beérik, mikor van középre egy közel 31 éves, formán kívüli Iniesta meg egy 35 éves Xavi.
A jobb oldalra, pedig mindenképp igazolni kell, mert oda nincs alternatíva a B-ben sem, ami mondjuk sok évre visszamenőleg jellemző. Egyetlen Oleguer volt ott tartósabb ideig, tudjuk is milyen eredménnyel.
Két igazolás így szükséges. A nevek pedig azért röppennek fel, mert szerződést le lehet vajazni velük.
Forca Barca!!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.03.16. 11:51:25

Szerintem meg nagy lett a szakadék a felnőtt és a B csapat közözz. Nézzük csak: anno a B csapat harmadik lett a spanyol másodosztályban Nolitoékkal, Soriano gólkirály lett. Még ők sem kapták meg az esélyt a nagy csapatba kerülésre, akkor egy kiesőjelölttől mit várunk el, amely egy konstans formát nem tud lehozni. Sajnos ez az igazság szerintem.
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.16. 11:35:06

Samper írta:Érdekes, hogy nem törődve a nyárra érvényes transferbannal mennyien nyakig belemélyednek az érkezhető játékosok témájába. Ugyanakkor a fiatal tehetségeink jövője - akik látszottak lenni - a kutyát se érdekli- Jó, a válságban lévő B-ből pillanatnyilag senki se jelentene azonnali erősítést. De akkor miért költünk ennyit a La Masiara és miért büszkélkedünk azzal, hogy nevelő egyesület vagyunk, ha ilyen lazán kidobunk egy egész korosztályt?
azért mert nincs idő játékosokat a csapatba építgetni, azonnali eredmények kellenek. főleg, úgy, hogy olyan edző van épp porondon aki állandó győzelmi kényszerben van és nincs ideje kísérletezgetni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.03.16. 10:53:32

Érdekes, hogy nem törődve a nyárra érvényes transferbannal mennyien nyakig belemélyednek az érkezhető játékosok témájába. Ugyanakkor a fiatal tehetségeink jövője - akik látszottak lenni - a kutyát se érdekli- Jó, a válságban lévő B-ből pillanatnyilag senki se jelentene azonnali erősítést. De akkor miért költünk ennyit a La Masiara és miért büszkélkedünk azzal, hogy nevelő egyesület vagyunk, ha ilyen lazán kidobunk egy egész korosztályt?
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.03.14. 20:50:40

Nekem ebben a többoldalas vitában az a legmeglepőbb igazából, hogy Xavi helyére keresünk embert, nem pedig Iniesta posztjára, vagy legalábbis olyat, aki Rakitic-et hosszútávon jól ki tudná egészíteni. Az eddigi szezon alapján a horvát bőven alkalmas a "fazonszabásra", ha megkapja a kellő bizalmat és játékerőt. A másik középpályásunk, aka Iniesta, pedig jellemzően inkább technikásabb, az előrejátékban többet jeleskedik, mint a védekezésben és sokkal kreatívabb. (Busquets-ről nem is írok, mert az ő helyére tárgyalni igazolásokról teljesen szürreális jelen pillanatban, ezt mindenki kénytelen lenyelni, függetlenül attól, hogy mennyi szereti Busit.)

Ehhez képest Koke inkább jó munkás ember, mint kreatív kp, aki húz egy cselt és megcsinálja a kulcspasszt. Verratti is inkább fazonszabász, bár a stílusa nekem is nagyon bejön és ő elférne itt. Nála inkább az a kérdés, hogy a 160 centijével mennyire nyomnák el hosszabb távon. Pogba is szerintem inkább a testi fölényéből él meg, persze nem tagadom, hogy technikás is, de vele kapcsolatban sem érzem azt, hogy tökéletesen passzolna ide, főleg nem 70 millióért...

Én annak lennék a híve, hogy nyáron legfeljebb egy jobbhátvédért nyúljunk mélyen a zsebünkbe. Középpályán elég lenne Denis Suárezt visszahozni és Iniestával rotálni. Rakitic-et én jelenleg nem ültetném le a padra, nyilván Iniestával sem fogja ezt megjátszani az ember, Xavi jelenlegi játékmennyiségét pedig szerintem nyugodtan lehetne Suárezre bízni. Ha most idehozunk egy Pogbát vagy egy Kokét, akkor Suárez, Halilovic, Rafinha nem sok sót fognak megenni.

szerk.: zárójelben jegyzem meg, hogy szerintem Isco lett volna a legjobb Iniesta pótlására, csakhát... :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.14. 20:18:03

Bob_Marley írta:Koke tavaly is a 13 gólpasszából tízet akcióból jegyzett.

A csávót ide teremtették, én nagyon szeretném hogy őt hozzuk el. Nagy munkabírás, pontosság, ész játék. Costát is 40 körül elhozta a Chelsea, szerintem Koket is akörül meglehetne fogni, borzasztóan illene hozzánk. Nem Xavi, de nagyon-nagyon sok mindenben hasonlít rá.
A csapatnak is leginkább akkor ment, amikor Xavi mellett volt egy kreatív, technikás támadóbb szellemű társ, Iniesta személyében. udom, hogy te inkább az ilyen gürcölősebb, hajtósabb játékosokat szereted, de Busi mellett 2 ilyen játékos már nagyon rányomná a bélyegét a játékunkra. Nem lenne aki alkalmas arra, hogy a középpályáról megbontsa a védelmeket, betörjön, felpörgesse ott a játékot. Ininek is sajna ez a gondja idén. Nem fogalmatlan Koke, de ő nem ilyen játékos, Rakitic mellé pedig egy ilyen kell. Lehet, hogy stabil lenne a középpálya, de még nagyobb teher lenne ezzel az MSN-en.
Ezért nem vagyok annyira Verratti leigazolása mellett, annak ellenére, hogy imádom a palit.

Costa pedig váltani is akart, nem Madridban maradni, ami nagy különbség és 10 milliókat jelenthet.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.14. 20:03:49

Bob_Marley írta: Nem Xavi, de nagyon-nagyon sok mindenben hasonlít rá.
Igaz. Neki is két füle és szeme van. Kb ennyi. Mint írtam már korábban, szerintem továbbra sem szint, de hát ugye nem én döntök. Nálam Verratti a kp-s igazolás, de majd meglátjuk hogy alakul. Nincs emmi bajom Kokéval egyébként, pusztán így látom.
Olyan emberke kell ide, aki bizonyos elemekben ösztönös figura. Érzi mikor kell gyorsítani, mikor kell megfogni a zsugát, vagy folyatni a játékot. Pillanatok alatt ráérez a meccs ritmusára, arra, mire van az adott nap szüksége a csapatnak. Villámgyorsan megtalálja az adott szituáció legjobb megoldását, és tökéletes technikával, labdabiztonsággal végre is hajtja. Ez ösztön, és nem Koke sajátja. Nagyon nem. Sokkal inkább Verrattié.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.14. 19:31:31

Koke tavaly is a 13 gólpasszából tízet akcióból jegyzett.

A csávót ide teremtették, én nagyon szeretném hogy őt hozzuk el. Nagy munkabírás, pontosság, ész játék. Costát is 40 körül elhozta a Chelsea, szerintem Koket is akörül meglehetne fogni, borzasztóan illene hozzánk. Nem Xavi, de nagyon-nagyon sok mindenben hasonlít rá.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.03.14. 17:08:14

És arra nem gondoltok, hogy esetleg módosítanánk a játékrendszerünkön valamelyest, ahol ki tudna teljesedni? Most nem mintha lenne rá bármi realitás hogy idejön, de akkor is, szerintem Lucho idén bebizonyította már hogy ez egyáltalán nem elképzelhetetlen. Mármint a változás. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.14. 16:33:03

Verrattitól én azért félnék, mert hiába egy nagyszerű és szimpatikus játékos nem hiszem, hogy igazán illene a játékrendszerünkbe és nem szeretném azt látni, hogy belekényszerítjük egy olyan pozícióba, hol nem tudja teljesen kamatoztatni az erősségeit. Úgy gondolom sokakat befolyásol a szimpátia az olasszal kapcsolatban. Ha tényleg meglenne itt a posztja én örülnék neki a legjobban, de úgy látom ez nincs így. Korábban felírtak alább felállást ami jó lenne neki, de nem hiszem, hogy hoznánk 60 millió körül egy játékost, akiért ráadásul busit is kiraknák a csapatból, átállva egy új szisztémára.
A gólpasszok pedig nem hasonlíthatók össze, mert az olasznak teljesen más a szerepköre sokkal hátrább játszik, neki nem ez a feladata, ennek ellenére így is kiosztott már hetet, ami bőven átlag feletti ott.

Koke-val kapcsolatban hasonlóak az érzéseim mint amiket alább olvastam, habár egyesek szerintem kicsit túlzásba esnek. Nem egy fogalmatlan játékos, de szükségünk van egy kreatív játékosra is a kp-n, vele pedig ez kivitelezhetetlen. Egy Busi-Rakitic-Koke sor hiába hajtós, gürizős, semmi pluszt nem tudnának adni. Max Rakitic helyére, de nem oda kell ember. Amellett 50-60 alatt szerintem biztos, hogy nem lenne hozható, ahogy Verratti is nagyon necces, a PSG nem hiszem hogy szabadulna a kulcsjátékosaitól, ráadásul ha jól tudom tavaly hosszabbított. (most nem vagyok 100%-ig biztos benne, de mintha a pontrúgások jó részét is ő végezné, ezek a beívelések pedig az Atma egyik leghatékonyabb fegyverei)

Pogba azért is más tészta, mert ő mozdítható. Nem mondom, hogy ő a tökéletes játékos és rajta kívül nincs más, de a következő szezont már szinte biztos, hogy nem a Juve-nál kezdi és őt is hozták leginkább szóba velünk. A képességeit és a pozícióját tekintve viszont a Koke/Verratti/Pogba hármasból ő lehet a legjobb. Nekem se a szívem csücske, de az az igazság, hogy arra a posztra a minőségi játékosokért nagyon zsebbe kell nyúlni, ez van. Kivéve, ha ilyen de Bruyne vagy Coutinho tehetségekről beszélünk, de jelenleg nem arra van szükségünk. A francia pedig a mobilitása miatt is jó lehet. Egy Rakitic-el ugyanolyan jó párost alkothat, mint Rafinha/Ini-vel és ne feledjük még csak 21 éves.
Sajnos biztos csillagászati lesz ára, de ez van. Azért hoztam őt szóba, mert róla vannak leginkább pletykák.
Forca Barca!!!!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.03.14. 16:26:38

Hát azért Koke-t sem írnám le. Komoly különbségek tudásban már nincsenek Verratti meg közte vagy akár Pogba között, inkább a játékstílusuk tér el. Ettől még nem lesz egyik sem rosszabb... Sőt, konkrétan ebben a szezonban 14 gólpassznál jár a spanyol, annyinál, amennyi az olasznak eddig egész karrierje alatt jött össze.

Kb. mint Touré vs. Busquets (ha már előkerült). Más előnyeik, meg más hátrányaik vannak...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.14. 16:15:23

Stalkyard írta:Sosem értettem, hogy mi lenne az Kokében, ami miatt Xavi utódot látnak benne sokan. Mármint, parasztkodni és melózni azt tud, de ennek a jellemzésnek semmilyen kontextusban nincs sok köze Xavihoz.
Válogatottban nem parasztkodik, hanem rajta folyik át a támadások java, gyorsan teszi jó helyre, mindig megjátszható, és rengeteget gürizik. Nem ő a fazonszabász, ez tény, de fontos láncszem, igazi biztos pont a középpályán.

Ennek ellenére egyetértek Rivaldoval javarészt, Koke egy középszintnél valamivel ügyesebb, rendkívül terhelhető, a passzokat és a helyezkedést elég jól érző, de nem túl kreatív, robotolós kis középpályás. Verratti ehhez képest majdnem ugyan akkora mezőnymunkára képes, csak megvan benne az a plusz, ami ahhoz kell, hogy kiemelkedjen a tehetségek közül. A labdabiztossága, és az utolsó passzai nekem már-már a jó formában levő Xavit idézik - a ritmust viszont még nem tudja úgy szabni, ahogy a Maestro tette anno.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.03.14. 16:08:36

Rivaldo11 írta:Verratti és Koke nem említhető egy lapon. Előbbi tökéletesen passzolna hozzánk, ösztönös tehetség, aki ráadásul felszántja a pályát is ha kell, a másik egy erősen túlértékelt fickó, akinek itt semmi keresnivalója nincs normális esetben-vele kapcsolatban tartom, hogy nagyjából egy középszerű játékos.
+1
Sosem értettem, hogy mi lenne az Kokében, ami miatt Xavi utódot látnak benne sokan. Mármint, parasztkodni és melózni azt tud, de ennek a jellemzésnek semmilyen kontextusban nincs sok köze Xavihoz.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.14. 15:08:09

Verratti és Koke nem említhető egy lapon. Előbbi tökéletesen passzolna hozzánk, ösztönös tehetség, aki ráadásul felszántja a pályát is ha kell, a másik egy erősen túlértékelt fickó, akinek itt semmi keresnivalója nincs normális esetben-vele kapcsolatban tartom, hogy nagyjából egy középszerű játékos.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.14. 14:02:48

kristop írta:egyébként ja, ezért is írtam, hogy rakitic szerű játékos. és az ilyen játékosok szerintem mindkét szerepkörben jók, mert akkor sincsenek zavarban, ha egy kulcspasszt kell kiosztani vagy kényszerítőzni, de a védekezésből is rendesen kiveszik a részüket. például pont ezért játszott rakitic a középpálya összes posztján már nálunk, és lehet ma például busi posztján fog, ha nem meri bevállalni mascheranót lucho.
Ja csak azért nem egészen értettem, mert igazából Verrattira is mindez igaz, amit most Koke jó tulajdonságaiként leírtál.. :)
csababarca írta: Főleg,hogy Palesz rakta ki a csapatból, de megint én vagyok betámadva
Mostanában nagyon megy nekem a hangulatszítás, múltkor a Touré topicot is lángokba borítottam 1 szimpla hsz-el.. :lol:
Válasz küldése