Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.08.03. 19:58:47

öööööö.....
gyerekek, nekem itt valami nem stimmel.
miért az ügyvédei rakták le a lóvét, miért nem a psg?
az lenne a szép, ha Neyt behülyítették volna a psg-nél, aztán most ott hagyják a szószban.
de ha ez van, akkor Ney meg is érdemli
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.03. 19:45:30

recrea írta:
S.Agüero írta:Hozzuk el a Coutinho-Dembélé kettőst, aztán csókolom. :D
De pl én is ballábas vagyok, ha már baloldal...

Verattin kívül sztem is ez a legjobb opció.
Jó, de te kétbal. :mrgreen:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.03. 19:45:02

S.Agüero írta:Hozzuk el a Coutinho-Dembélé kettőst, aztán csókolom. :D

[-o< [-o<

Sajnálom nagyon hogy Neymar elment, de ha ez a 2 srác jönne, és beválna, akkor még örülnék is..
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6713
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.03. 19:41:09

S.Agüero írta:Hozzuk el a Coutinho-Dembélé kettőst, aztán csókolom. :D
De pl én is ballábas vagyok, ha már baloldal...

Verattin kívül sztem is ez a legjobb opció.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.03. 19:18:03

Hozzuk el a Coutinho-Dembélé kettőst, aztán csókolom. :D
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.03. 19:16:18

Jelenleg, a piacot nézve úgy tűnik, hogy a Seri, Coutinho, Dembelé trió jöhetne számításba, esetleg Mbappé. A magam részéről Draxlert simán belevettem volna a Ney bizniszbe, vele nagyon jól jártunk volna. Kiváncsian várom, mit lép a vezetőség...
Rivaldo-A Legnagyobb.
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2017.08.03. 19:05:42

HIVATALOS: Neymar kifizette a kivásárlási árát, egyenesen a Barcelona kasszájába. Vége a történetnek.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.03. 19:04:56

Tromort77 írta:Szerintem teljesen felesleges pánikolni. Kicsit le vagyunk maradva igazolások terén, de ne felejtsük el, hogy idő kell EV-nek, hogy felmérje a csapatot, hogy kire is van igazán szükség és kire nincs. Van még bőven az átigazolási szezonból. Az nem szerencsés, hogy ennyi kérdés van még a keretben mikor nyakunkon a szuperkupa. De hosszútávon kell jól dolgozni.[/i]
Ez teljesen igaz. Valakit biztosan igazolni fogunk előre is, a kérdés, hogy kit. A szuperkupa legfeljebb presztízskérdés csak, egyébként értéke alig van. A két "igazi" versenysorozat pedig nem egy meccsen fog eldőlni és pláne nem az ősszel. A bajnoki címet pedig idén láthattuk, hogy úgy is lehet hozni, ha a 4 rangadóból csak 1et nyer a bajnok gárda. A kicsiket a "vén rókákkal" meg a töltelékkel is verni kell, ha összeszedett a taktika. :wink:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.03. 19:02:59

Cestus írta:
MessiNeymarSuarez írta:Seri-nek 40-es kivásárlási ár? Instant ki kell fizetni, manapság ennyi már sajnos tényleg aprópénz.
Én remélem ki is fizetjük azonnal, mielőtt megveszi egy Tottenham és 150 millió lesz az ára. Jelenleg kellene nekünk egy mélységi irányító, és nála jobb nincs a piacon.

40-ért a jelenlegi helyzetünkben ingyen van...Ki tudja mikor jön össze egy Coutinho-kaliber, ha egyáltalán összejön a nyáron...

Ráadásul neki van kivásárlási ára kivételesen, letesszük és hozhatjuk..

recrea: Úgy értem, hogy minden más ami nem a Barcával kapcsolatos...
:lol:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6713
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.03. 18:53:23

MessiNeymarSuarez írta:Általában mindig a legpozitívabbak között szoktam lenni...
Ezt komolyan írtad? Mert viccnek azért durva lett volna :mrgreen:
Tromort77

2017.08.03. 18:52:06

Szerintem teljesen felesleges pánikolni. Kicsit le vagyunk maradva igazolások terén, de ne felejtsük el, hogy idő kell EV-nek, hogy felmérje a csapatot, hogy kire is van igazán szükség és kire nincs. Van még bőven az átigazolási szezonból. Az nem szerencsés, hogy ennyi kérdés van még a keretben mikor nyakunkon a szuperkupa. De hosszútávon kell jól dolgozni.

Neymar kiválásával is sokat bukunk, de a játék más aspektusaiban sokat is nyerhetünk. Az MSN-től való függést el kell felejteni, de pont ezért is jött EV, hogy újra csapatot építsen. Ez a keret tele van klasszisokkal még mindig illetve rengeteg potenciállal. Neymart nem egy az egyben kell pótolni, hanem csapatszinten. EV baromi jól képes taktikázni, ezt többször bemutatta ellenünk is. Rettentő változatos a keretünk jelenleg ami lehetővé teszi, hogy taktikailag sokkal sokszínűbbek legyünk. BL-ben ez kulcs lehet.

Azokat nem értem akik az előszezonban nem láttak semmi újat. Konkrétan visszatért a középpályánk és az eredményes letámadás. Néhol kicsit hektikusan még, de nagyon bíztató jeleket mutatott a csapat. Nagyon jól mozogtak együtt és mindhárom meccsen EV jól reagált az ellenfelekre.

EV habitusa is érdekes így külső szemmel, visszafogott csávónak tűnik, mégis úgy hajtott egy két játékosunk mint aki az életéért fut. Messit is rég volt ennyire fitt. Számomra ezek nagyon bíztató jelek. Ne felejtsük el, hogy ezek a játékosok már mindent megnyertek. Természetes, hogy esik a motiváció. De most mi kerültünk hátrányba és ez mindig fel szokta ébreszteni a lángot.

Előre ítélkezni meg aggódni teljesen felesleges. Sok van még az átigazolási szezonból és utána is kelleni fog még idő, hogy összeálljon ez a gépezet. De EV megérdemli a bizalmat.

Neymar's clause has been paid at Barcelona's office; no longer a Barca player
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.03. 18:43:51

MessiNeymarSuarez írta:Seri-nek 40-es kivásárlási ár? Instant ki kell fizetni, manapság ennyi már sajnos tényleg aprópénz.
Én remélem ki is fizetjük azonnal, mielőtt megveszi egy Tottenham és 150 millió lesz az ára. Jelenleg kellene nekünk egy mélységi irányító, és nála jobb nincs a piacon.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.03. 18:42:12

csababarca írta:Tuti bebukjuk az egész nyarat, és Neymar out, senki nem jön a helyére se a kp-ra.
Majd Valverdevel kimondatják, hogy top1es a keret európaszerte, és minden happy lesz.
Tudok gratulálni Neymarostól, apucistól, Bartostol mindenkinek aki ebben az utóbbi években részt vett. Komoly agy kellett hozzá, és erőfeszítések.
Általában mindig a legpozitívabbak között szoktam lenni, de most tényleg én is ettől tartok, hogy nem sikerül hozni semmilyen komoly kalibert még Iniesta posztjára sem, nemhogy Neymar...

Luchonál már júliusban jött Lajos, Rakitic, és a többiek szinte mindenki, egyedül Douglas jött későn...
Persze ne így legyen, szerezzük meg azt aki kell, vagy hasonló minőséget, és csapjunk oda a szezonban! [-o<

Seri-nek 40-es kivásárlási ár? Instant ki kell fizetni, manapság ennyi már sajnos tényleg aprópénz.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2017.08.03. 18:45:50-kor.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.03. 18:32:32

Nem értem ezt a siralomház hangulatot. Neymar most megy el és azóta még senkit se igazoltunk. Úgy emlékszem, Inigoért itt évek óta epekednek egyesek.És ha Valverde jobban bízik benne, mint a Piqué - Buquets dulóban, at miért katasztrófa?
Ettől még szélső kell és két kp. is. De pánikra nem ok, hogy jobban kicserélődik a csapat, mint sokan gondolták.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.03. 18:08:13

palesz77 írta:
Nero. írta:Az meg igen komoly problema lenne, ha augusztus elejen meg mindig az a kerdes hogy egyaltalan az alapfelallas mi legyen. Nem irigylem Valverdet, de o vallalta el.
Hát pedig amikor augusztus elején távozik a támadójátékod egyik alappillére - a kettőből -, és egy az egyben esélyed sincs pótolni, akkor lehet, hogy variálni kell valamit.. Szomorú vagy sem.
semedo meg alba likes this :lol: veszünk még gyorsan 6 középső védőt, aztán neymar itt marad és minden jó lesz, lesz 64 kh-ünk
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.03. 17:57:46

Nero. írta:Az meg igen komoly problema lenne, ha augusztus elejen meg mindig az a kerdes hogy egyaltalan az alapfelallas mi legyen. Nem irigylem Valverdet, de o vallalta el.
Hát pedig amikor augusztus elején távozik a támadójátékod egyik alappillére - a kettőből -, és egy az egyben esélyed sincs pótolni, akkor lehet, hogy variálni kell valamit.. Szomorú vagy sem.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.03. 17:40:09

Azzal vitatkoznék azért, hogy Valverde semmit nem változtatott a játékon. Itt vannak Lucho produkciói:
https://pbs.twimg.com/media/CwYdmStWQAIj_6p.jpg:large" target="_blank

Itt pedig a három baráti:
https://pbs.twimg.com/media/DGAIvXeWAAEHQ45.jpg" target="_blank
https://pbs.twimg.com/media/DFzT8lVXgAAYzGU.jpg" target="_blank
https://pbs.twimg.com/media/DFazArbXsAIY3iC.jpg" target="_blank

Azért láthatóan visszatért a középpályánk az előző szezonhoz képest, és jobban is nézett ki a játék. Persze baráti meccsek voltak, nem érdemes túl sok következtetést levonni. De Valverdét előre ekézni is butaság.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.08.03. 17:38:27

Én sem vagyok tul optimista az igazolásainkat illetően, az eladásokrol ne is beszéljünk mert a töltelék maradt idáig Neymar meg ment..
Viszont annyira nem lehet világtalan a vezetöseg hogy egy Barcelona kezdöbe( Ney helye) ne talaláljon valami értelmes megoldást.
+ Neymartol függetlenül, mert ugye ezek szerint nem számoltak a 200% hogy marad vezetők a távozásával, be lett igérve egy minőségi középpályás, sőt az már tavalyi nóta, aztán Gomes lett belöle..
Ugyhogy minimum 2 ebernek érkeznie kell, és ugye nem is akárkkinek, mert Gomes 2.0 val nem huzzák ki idén magukat igy hogy Ney lelépett, tavaly még belefért ez a vettünk valakit, lesz majd valahogy! Nem tul biztato, de ha tovabbra is szeretnének a diszpaholyban ülni, akkor fel kell pörögni, különben Laporta come back amit nagyon nem bánnék, más presztizse volt a klubnak az ö elnöksége alatt!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6713
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.03. 17:31:20

Miért, mert tavaly nyáron egyszer pocsékul igazoltunk? Előtte igazolásokkal mi volt a gond? Ezért károgunk előre a következő szezonra?

Mindenre megvolt az esélyünk a szezonban, a pocsék játékkal is. Nálam többször sztem senki nem írta le ősszel, h ez nézhetetlen és semmit sem nyerünk, ha tavaszra nem változik. Biztos emlékszel, többen jelezték, h szurkoljak másik csapatnak akkor...de ennek az előre károgásnak semmi értelmét nem látom.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.03. 17:25:16

palesz77 írta:És mi van, ha pl Coutinhot esélytelennek nyilvánították, és átállunk 343-ra? Akkor meg logikus lépés lenne.
Az meg igen komoly problema lenne, ha augusztus elejen meg mindig az a kerdes hogy egyaltalan az alapfelallas mi legyen. Nem irigylem Valverdet, de o vallalta el.

Neymar transzfert meg mindig nem tudom felfogni es elfogadni. Ha azt nezzuk hogy Messinek mar lehet nincs sok hatra, akkor a legfontosabb jatekosunkat buktuk el.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.03. 17:17:54

recrea írta:
Csaba, ne nyírj az ilyen hozzászólással, úgy csinálsz, mintha egy 15 éves 3 napja a csapatnak szurkoló gyerek lennél :)
Pont azért csinálok így, mert nem 15 éves 3napja szurkoló vagyok.
Ami az elmúlt években megy, igazolások-eladások illetve fizetések terén, az semmi pozitív hozzáállásra nem jogosít fel. Teszem hozzá, sajnos.

Kapunk 220 millát, oké, de kiváncsi vagyok hova, milyen formában fog az a pénz elfolyni. Mert hogy nem játékosokra, az fix.
Max hozunk valakit (Coutinho), 100+ért, és akkor majd mossa a vezetőség a kezeit.

Pedig ezt a 220at baromi szépen el lehetne költeni úgy, hogy hosszútávon profitáljunk belőle.
És nem feltétlen 100millás igazolásokkal.

Nero, amikben igazam volt azokat sajnálom, hogy a "pesszimista" jóslataim váltak be. Remélem most tévedek, és okosan lesz elköltve a pénz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2017.08.03. 17:15:43

Chino írta:Valverde számomra eddig nem valami kellemes meglepetés, kp-n boldog-boldogtalan kell neki és jön a fölösleges igazolás, (igaz, hogy sokat még nem láttunk) és cseppnyi változást sem láttunk a játékban.
Számomra Valverde egy Tata Martino második kiadásban. Nem tudom pontosan megfogalmazni, de valahogy kisebb kaliber, mint a játékosok, nem gondolnám hogy különösebben felnéznek rá, vagy vakon tudnák követni. Luis Enrique-t egyen- Pep-et meg magasabb rangúnak éreztem a társaságnál, úgy gondolom az utóbbi a legideálisabb felállás. Legjobb példa a Real tavalyi szezonja Benitezzel és Zidane-nal. Igazolhatunk még bárkit idén, de ez nem fogja megoldani a vezetőség által rossz útra terelt csapat helyzetét.
A mostani Neymar ügy, illetve az igazolási tervek a 2000-es évre emlékeztetnek, amikor az áruló portugálért kapott halom pénzt gyorsan elszórtuk Petit-re meg Overmarsra, aztán sokra nem mentünk vele. Rossz vezetőség, rossz koncepció egészen 2003-ig, most meg nem tudni még meddig.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.03. 17:12:59

Csaba, ne nyírj az ilyen hozzászólással, úgy csinálsz, mintha egy 15 éves 3 napja a csapatnak szurkoló gyerek lennél :)
Az a baj hogy mostanaban sok mindnennel kapcsolatban igaza volt. Alig tobb mint egy het a Real elleni meccsig es csak jelentosen gyengultunk tavalyhoz kepest.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.03. 16:51:56

És mi van, ha pl Coutinhot esélytelennek nyilvánították, és átállunk 343-ra? Akkor meg logikus lépés lenne.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6713
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.03. 16:47:40

Inigo Martinez gyerekkorában balszélső volt, ifista korában is, a felnőtteknél kényszerből került hátra és ott ragadt, ahogy kb Juhász Roli is. Vélhetően nálunk visszakerül a balosra, vele akarjuk pótolni Neymart.

Csaba, ne nyírj az ilyen hozzászólással, úgy csinálsz, mintha egy 15 éves 3 napja a csapatnak szurkoló gyerek lennél :)
Válasz küldése