Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.31. 10:45:26

állítólag holnap fog valverde leülni robetékkel megbeszélni az igazolásokat, a mai nap ez a nevek szerepelnek a sportnál: Coutinho, Verrati, Bellerín, Deulofeu, Azpilicueta o Seri.

nxztpo. sztem én vagyok itt az egyetlen aki nem akarja messit középen látni, mert így akárki is fog jönni a jobboldalra megint totál egyoldalasak leszünk, ugyanis messi középről is mindig balra húz és csak neymart keresi labdával.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2017.05.31. 10:39:20

visca el barca írta: 4-2-3-1-ben laller mögött elférne, neymarral a balosán, messi meg a jobboson. inkább ez a verzió, minthogy messi legyen a 3asból középen és a jobboson dulifuli/vitolo/inaki w./rafinha-féle arcokat kelljen nézni, meg azt, hogy jövőre is féloldalas lesz az egész csapat
Messit berakhatod jobb oldalra bármilyen felállásban, ha ő középre akar menni középre megy, ha vissza akar lépni labdáért vissza fog lépni. Én ezért támogatnám egy jobbszélső játszatását Messi mellett, mert eszméletlen mennyivel könnyebb levédekezni minket, ha "csak" balra és középre kell koncentrálni.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.31. 10:31:45

palesz77 írta:Barcelona made contacts with the representatives of Nice midfielder Jean Seri (25) on Monday over a possible transfer. €40M buyout fee. [MD]

A SPORT szerintem meg Coutinhonak az a baja, hogy nem tudja hol játszana, de amúgy jönne. Van egy tippem, hogy ez hülyeség, de hát valamiről írniuk kell ugye.. :D
4-2-3-1-ben laller mögött elférne, neymarral a balosán, messi meg a jobboson. inkább ez a verzió, minthogy messi legyen a 3asból középen és a jobboson dulifuli/vitolo/inaki w./rafinha-féle arcokat kelljen nézni, meg azt, hogy jövőre is féloldalas lesz az egész csapat
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.05.31. 09:49:15

Nagyon remélem még azt is azon kívül hogy a megfelelő emberek jönnek, hogy idén nem húzzuk el a végéig. Mert azért Paco védelmében is mondva, úgy esett be nyár végén mikor már ment a szezon. Így nem könnyű beilleszkedni, még edzeni is alig tudott az új csapatában nem hogy felkészülési meccset játszani. Idén jó lenne, ha a Juventus elleni meccsig nagyjából összeállna a keret, nem ülnének olyanok a padon akikkel egyértelműen nem számol a mester, viszont itt lennének már az olyanok akiknek be kell illeszkedni illetve függőben van a sorsuk, de van esélyük maradni/felkerülni.
Ezt Serit nem ismerem, megint "lehet belőle" André Gomes is meg Umtiti is. remélem utóbbi lesz.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.31. 09:26:51

Barcelona made contacts with the representatives of Nice midfielder Jean Seri (25) on Monday over a possible transfer. €40M buyout fee. [MD]

A SPORT szerintem meg Coutinhonak az a baja, hogy nem tudja hol játszana, de amúgy jönne. Van egy tippem, hogy ez hülyeség, de hát valamiről írniuk kell ugye.. :D
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.05.30. 20:13:39

palesz77 írta:[
Megbízható Portugál források szerint Semedo felé kezdtünk el intenzívebben érdeklődni, de elég sokat kérnének érte. Elméletileg előnyben vagyunk a City, MU és Bayernnel szemben is, meg is kezdődtek a tárgyalások. Én neki örülnék, mondtam is már, szimpatikus volt a játéka azon a kevés meccsen amin láttam.
Ez a megoldás tetszene a legjobban, amit láttam belőle az ő képességei hasonlítanak a leginkább Alvesére, ráadásul Bellerínt és Cancelot nagyon nem akarom. :mrgreen:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.05.30. 17:59:46

[quote="Gareth Tello"]
Ezt a hírt speciel a Sun hozta le először, szóval sokat nem kell foglalkozni vele.

Egyébként szerintem Aleñá végigcsinálja az előszezont a nagycsapattal, aztán utána döntenek majd a sorsáról. Ha a B feljut a másodosztályba, akkor örülnék, ha maradna ott (lehetőleg úgy, hogy időről időre Valverde is számol vele :D ), ha viszont a B marad a Segunda B-ben, akkor - számomra legalábbis - nem olyan egyértelmű, hogy mi lenne a legjobb megoldás.

Igen. Csakhogy Alena szerződése jun. végével lejár. Az előszezonban akkor lehet itt, ha új szerződést köt. A bizonytalanra ezt aligha teszi, ha a Newcastle szerződtetné. Egyébként mindenki eldöntheti, hogy benne lát-e több fantáziát, vagy Denisben. Én benne.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.30. 17:38:24

Samper írta:Sajtóértesülések szerint Benitez kinézte magának Alenat. Tehát dönteni kell: megtartás, kölcsön, eladás visszavásárlási opcióval. ( A megtartásnak szurkolok.)
Ezt a hírt speciel a Sun hozta le először, szóval sokat nem kell foglalkozni vele.

Egyébként szerintem Aleñá végigcsinálja az előszezont a nagycsapattal, aztán utána döntenek majd a sorsáról. Ha a B feljut a másodosztályba, akkor örülnék, ha maradna ott (lehetőleg úgy, hogy időről időre Valverde is számol vele :D ), ha viszont a B marad a Segunda B-ben, akkor - számomra legalábbis - nem olyan egyértelmű, hogy mi lenne a legjobb megoldás.
palesz77 írta:Seri meg egyre inkább a Barca célkeresztjében a francia és spanyol lapok szerint is. Lehet, hogy tényleg ő lesz a középpályára az erősítés.
A franciák ma arról is írtak, hogy a PSG szintén érdeklődik Seri iránt. Talán már keresik a hozzánk igazoló Verratti utódját... :mrgreen:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.05.30. 16:57:14

Sajtóértesülések szerint Benitez kinézte magának Alenat. Tehát dönteni kell: megtartás, kölcsön, eladás visszavásárlási opcióval. ( A megtartásnak szurkolok.)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.05.30. 16:33:46

palesz77 írta:
Kubla9 írta:Wenger 2 évvel hosszabbított,kíváncsi leszek ezek után mi lesz Bellerin gyerekkel.
Szerintem maradni fog.
Megbízható Portugál források szerint Semedo felé kezdtünk el intenzívebben érdeklődni, de elég sokat kérnének érte. Elméletileg előnyben vagyunk a City, MU és Bayernnel szemben is, meg is kezdődtek a tárgyalások. Én neki örülnék, mondtam is már, szimpatikus volt a játéka azon a kevés meccsen amin láttam.
Én speciel őt támogatnám bár csak a BL-ben meg a szerbek ellen láttam, de nekem ígéretesnek tűnik. Ugyan van benne kockázat, de szerintem, ha 30 körül meg tudnánk szerezni jól járhatnánk. Fiatal, fejlődőképes és illene a játékunkba.

Legalábbis szívesebben látnám, mint Cancelot, Bellerint vagy hasonlókat.

palesz77 írta:Seri meg egyre inkább a Barca célkeresztjében a francia és spanyol lapok szerint is. Lehet, hogy tényleg ő lesz a középpályára az erősítés.
Róla érdemben annyit nem tudok mondani, nem vagyok valami nagy Nice drukker, talán Bob mesélhetne róla. Ezzel együtt kétlem, hogy pont ő szedné ráncba a középpályánkat. Értem én, hegy azért mert nincs hype jó lehet, meg Umtiti is ilyen volt stb., de szerintem felfigyeltek volna már rá 25 évesen, ha olyan szintű lenne, aki a Barca középpályájának vezére tudna lenni.
Félek, hogy folytatjuk a sort félmegoldásokkal.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.30. 16:17:47

palesz77 írta:
Kubla9 írta:Wenger 2 évvel hosszabbított,kíváncsi leszek ezek után mi lesz Bellerin gyerekkel.
Szerintem maradni fog.
Megbízható Portugál források szerint Semedo felé kezdtünk el intenzívebben érdeklődni, de elég sokat kérnének érte.
állítólag 35 milliót ajánlottunk érte de 50 kell nekik
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.30. 16:02:58

Kubla9 írta:Wenger 2 évvel hosszabbított,kíváncsi leszek ezek után mi lesz Bellerin gyerekkel.
Szerintem maradni fog.
Megbízható Portugál források szerint Semedo felé kezdtünk el intenzívebben érdeklődni, de elég sokat kérnének érte. Elméletileg előnyben vagyunk a City, MU és Bayernnel szemben is, meg is kezdődtek a tárgyalások. Én neki örülnék, mondtam is már, szimpatikus volt a játéka azon a kevés meccsen amin láttam.

Seri meg egyre inkább a Barca célkeresztjében a francia és spanyol lapok szerint is. Lehet, hogy tényleg ő lesz a középpályára az erősítés.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.05.30. 14:58:49

Wenger 2 évvel hosszabbított,kíváncsi leszek ezek után mi lesz Bellerin gyerekkel.
Szerintem maradni fog.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.05.30. 12:37:01

Matt08 írta:Sziasztok! Régóta olvasom a fórumot, de ezidáig nem regisztráltam. Bízom én is benne, hogy sikerül minél előbb megoldani a jobbhátvéd, középpályás gondjainkat. Feldobtatok jó néhány nevet az utóbbi időben , Verrattinak én is örülnék, viszont esélytelennek tartom idén az érkezését. Fabinhot kellene megpróbálni.
Vidalt mindenképpen megtartanám,mint csere, kezdőbe egy olyan nevet hoznék, amit itt még nem igazán láttam. Thomas Meunier. Igaz, nem az a kaliber, akihez az elmúlt években hozzászoktunk, de lenne benne potenciál. Legjobb korban van, szerintem az ára sem lenne brutális. Labdával jól bánik, jól passzol, és kellően kemény is.
Meunier lehet, hogy a legjobb korban van, de több dolog mellett pont ez az egyik hátránya. Ha valaki 25-26 éves korára ilyen szinten van és gyakorlatilag csak akkor játszik, ha Aurier sérült vagy más posztra kell egy Barcaba, ahol kulcsposzt a jh, nem valami biztató. Akkor ezerszer inkább Palencia.

Fabinho már tényleg szint és mobilis is. De nem Ini helyére, ahová elképzelted. Busi alternatívája lehetne.

Matt08 írta:Remélem Valverde szortírozza a középpályát, Denis nulla, Rafinha sajnos még a kispadra is gyenge. Gomest én még megpróbálnám a következő szezonban, ha nem javul, jövőre ő is mehet. Tudom, hogy sokan elleneznétek, de én Ardát még itt tartanám egy sorral feljebb. Munirt szintén lepasszolnám abban a pillanatban, ahogy visszajön, Deoulefout sem értem, miért akarjuk vissza.
Mondjuk ez a Rafinha padra is gyenge elég erős. Gyakorlatilag az egyetlen értelmes cserénk volt kp-ra, a gond vele, hogy folyamatosan sérült. Ardat azért fizetni, hogy szökőévente helyettesítse Neymart az elég luxus, a kp-n semmivel sem jobb, mint pl. Denis. Amúgy meg ő az egyetlen akiből jelenleg a legtöbb pénzt ki tudjuk csikarni. Ráadásul azt a posztot Ini kb. annyira lehozza. Vagy pont ezért lenne értelme Deulofeut idehozni, mert mindkét szélre alternatíva. Ha ég a ház pl. több értelmét látnám őt behozni, mint Pacót. Munirral jobban járnánk, mint Pacoval. Ha középen játszatják baromi jó tud lenni, de így, hogy rendszeresen szélre pakolták sem volt rossz, és van esze a focihoz.


Matt08 írta:Védelemből Matthieu húzzon, és úgy érzem, Mascheranonak is lejárt itt az ideje. Piqué, Umtiti kettős alap kezdő, ha lehetne, melléjük egy Davisnon Sanches bőven elférne Marlonnal együtt (tudom, ez csak az én vágyam, és még szóba se került).
Védelem:Alba, (Digne) , Piqué, Umtiti, (Marlon, Davinson) , Meunier(Sr, Vidal)
Középpálya: Busquets(Gomes) Rakitic, Fabinho(Iniesta, SR)
Támadók: Neymar(Turan) Suarez(Paco) , Messi, és h kell, akkor Vidal és Sergi Roberto is be tud segíteni a jobbosra. Bő lenne a keret, lehetne forgatni, és a minőséggel sem lenne gond.
Ezt a Davinson gyereket én az EL-ben láttam csak játszani, de nem sok minden maradt meg. Plusz cserének berakni két suhancot minden csak nem jó ötlet.

Nem akarok okoskodni, de az általad vázolt kerettel kb. kettőt lépnénk hátra.
Forca Barca!!!!
Matt08
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.05.29. 23:59:24

2017.05.30. 01:36:14

Sziasztok! Régóta olvasom a fórumot, de ezidáig nem regisztráltam. Bízom én is benne, hogy sikerül minél előbb megoldani a jobbhátvéd, középpályás gondjainkat. Feldobtatok jó néhány nevet az utóbbi időben , Verrattinak én is örülnék, viszont esélytelennek tartom idén az érkezését. Fabinhot kellene megpróbálni.
Vidalt mindenképpen megtartanám,mint csere, kezdőbe egy olyan nevet hoznék, amit itt még nem igazán láttam. Thomas Meunier. Igaz, nem az a kaliber, akihez az elmúlt években hozzászoktunk, de lenne benne potenciál. Legjobb korban van, szerintem az ára sem lenne brutális. Labdával jól bánik, jól passzol, és kellően kemény is.
Remélem Valverde szortírozza a középpályát, Denis nulla, Rafinha sajnos még a kispadra is gyenge. Gomest én még megpróbálnám a következő szezonban, ha nem javul, jövőre ő is mehet. Tudom, hogy sokan elleneznétek, de én Ardát még itt tartanám egy sorral feljebb. Munirt szintén lepasszolnám abban a pillanatban, ahogy visszajön, Deoulefout sem értem, miért akarjuk vissza.
Védelemből Matthieu húzzon, és úgy érzem, Mascheranonak is lejárt itt az ideje. Piqué, Umtiti kettős alap kezdő, ha lehetne, melléjük egy Davisnon Sanches bőven elférne Marlonnal együtt (tudom, ez csak az én vágyam, és még szóba se került).
Védelem:Alba, (Digne) , Piqué, Umtiti, (Marlon, Davinson) , Meunier(Sr, Vidal)
Középpálya: Busquets(Gomes) Rakitic, Fabinho(Iniesta, SR)
Támadók: Neymar(Turan) Suarez(Paco) , Messi, és h kell, akkor Vidal és Sergi Roberto is be tud segíteni a jobbosra. Bő lenne a keret, lehetne forgatni, és a minőséggel sem lenne gond.
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.05.29. 21:55:49

visca el barca írta:
palesz77 írta:Meg mondjuk azt is, hogy nem Cancelo lesz az alternatíva helyette.
valverde majd bejelenti, hogy ő ad egy esélyt a douglas-vidal duónak :mrgreen:
Szerintem Vidallal nem lesz gond, azért elég jó szintet hozott a sérülése előtt. Jelenleg, értékelhetően jobbat nem találnánk, kidobni 50 millát egy Gomes féle igazolásért meg szerintem felesleges lenne... Douglas amúgy remélem jó messzire elkerül minket :D
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.29. 20:59:40

Szép ez a statisztika, de csak Neymar helyén tud eredményesen játszani, arra meg itt tartani fölösleges, főleg úgy, hogy érte kaphatnánk valószínűleg a legtöbb pénzt.
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2017.05.29. 20:51:39

Nem kedvelem Turant(nekem ehhez már elég annyi, hogy török), de azért 30meccsen ~1800percet játszott, és ezalatt 20gólban(13+7) benne volt. Ez a 90perces átlag, nagyon jó egy cserétől.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2017.05.29. 20:40:09

visca el barca írta:mondjuk ez a cancelo gyerek is érdekes, két éve itt hüledezett tőle mindenki, most meg "még egy montoya is kiszorította" szint. én nem néztem valencia meccseket, de nem azért játszott egy sorral fentebb mert nem volt oda ember? :-k
Transfermarkt szerint a meccseinek nagyobb részében volt 1 sorral feljebb. Hosszabb ideig akkor volt jobbhátvéd, amikor Montoya sérült volt. És így lett neki több játékperce is.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.29. 20:33:12

visca el barca írta: én nem néztem valencia meccseket, de nem azért játszott egy sorral fentebb mert nem volt oda ember? :-k
Szerintem azért, mert mindenki így járt jobban. Ő támadásban nagyon penge, jól cselez, lendületes. De védekezésben gyenge, nem helyezkedik jól, lemarad, Montoya meg jó hátra fele, win-win szitu volt ez. Ha jól rémlik a Celta ellen volt róla külön tweet, hogy milyen alapvető hibákat követett el a gólok előtt. Pl a 4 védő közül csak ő nem vette fel a helyét, az ottani lyukra bemozdult egy ember, ránézett, visszafordult, maradt ott ahol volt, erre onnan jött a gól. Örülnék azért, ha végre olyan ember jönne, akinél nem azt írjuk, hogy "ha megtanul védekezni, jó igazolás lehet". :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.29. 20:28:54

mondjuk ez a cancelo gyerek is érdekes, két éve itt hüledezett tőle mindenki, most meg "még egy montoya is kiszorította" szint. én nem néztem valencia meccseket, de nem azért játszott egy sorral fentebb mert nem volt oda ember? :-k
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.29. 20:24:28

visca el barca írta:
palesz77 írta:Meg mondjuk azt is, hogy nem Cancelo lesz az alternatíva helyette.
valverde majd bejelenti, hogy ő ad egy esélyt a douglas-vidal duónak :mrgreen:
inkább mint ez a Bellerin 50ért.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.05.29. 20:18:52

palesz77 írta:
visca el barca írta:állítólag wenger marad még 2 évet, így sanszos, hogy bellerinből se lesz semmi.
Ennyire megosztó embert amúgy ritkán találni. Sokan a legjobb megoldásnak tartják, sokunk meg retteg tőle.. :D Remélem tényleg úgy lesz ahogy mondod. Meg mondjuk azt is, hogy nem Cancelo lesz az alternatíva helyette.
De ez most miért? Mondj egy fiatal portugál játékost, akit leigazoltunk és a legtöbben ellenszenvet és megvetést éreznek felé :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.29. 20:14:58

palesz77 írta:Meg mondjuk azt is, hogy nem Cancelo lesz az alternatíva helyette.
valverde majd bejelenti, hogy ő ad egy esélyt a douglas-vidal duónak :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.29. 20:06:39

visca el barca írta:állítólag wenger marad még 2 évet, így sanszos, hogy bellerinből se lesz semmi.
Ennyire megosztó embert amúgy ritkán találni. Sokan a legjobb megoldásnak tartják, sokunk meg retteg tőle.. :D Remélem tényleg úgy lesz ahogy mondod. Meg mondjuk azt is, hogy nem Cancelo lesz az alternatíva helyette.
Válasz küldése