Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2023.03.07. 19:11:46

Arról azért ne feledkezzünk meg, hogy átigazolási díj nélkül is érkeztek olyan játékosok, akik a csapat hasznára vannak, lehetnek, de legrosszabb esetben is pénzért továbbadhatóak.
Lehet, hogy kaptak, kapnak aláírási díjat, de azzal együtt is egész jó üzletet köthettünk egy Christensent vagy Kessiét illetően.
Valószínűleg ilyen dolgokkal lehet majd továbbra is esetleg "operálni", de ez sem túl egyszerű, mert ahhoz vonzó szakmai, emocionális célpontnak kell lenni, mert nem hinném, hogy anyagi szempontból keltenénk fel a figyelmét a lejáró szerződésű játékosoknak, akik pont ezt a lehetőséget szeretnék kihasználni a pályafutásuk anyagi oldalát illetően.
Most sikerült két "jó korban" lévő játékost így leigazolni, ami szerintem nagyon nem egyszerű feladat az ismert feltételrendszer tükrében.

Ami nagyon nehéznek ígérkezik még és egy "veszély forrás", az az értékek megtartása, főleg, ha jövőre a nemzetközi kupa szinten nem tud eredményességben előrébb lépni a csapat, ami azért lutri, mert most is a sérülések miatt nagyon megtépázott védelem okozta igazából a korai BL búcsút, ami a legrosszabb ütemben érte a csapatot.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.07. 19:10:48

Azt en nem tagadom, jo lenne igazolni, de pont hogy kiegeszito emberkent gondolnek rajuk. A szo mindket ertelmeben: egyreszt kiegeszitendo a kezdocsapatot, olyan posztokra ahol nincs egyertelmu kezdo emberunk. Ez szerintem jelenleg kizarolag a jobbhatved es a bal tamado posztok. Masreszt kiegeszito embernek, maskent fogalmazva kifejezetten csere embernek.

Ezt a logikat kovetve pedig nem kell se kozeppalyas, se Alvarez fajta tamado.
Jobbhatvedre es bal tamadora van szuksegunk, minden mast megoldhatunk boven sajat erobol. Esetleg egy Lewa moge valo, lehetoleg kicsit mas skillsettel rendelkezo olcso 9es megoldasra, mint Auba vagy Luuk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.07. 19:07:11

Andris, jelen pillanatban alighanem mi vagyunk az egyetlen élcsapat, akiknél még nem zárult be 100%-osan az ablak. :D

Hátha Chino tud valami az új jobb bekkünkről, elvileg az első csapattal edz, szóval nem teljesen kizárt, hogy Xavi lát benne fantáziát. Tudtommal a FIFA döntésére várunk vele kapcsolatban még mindig. És azért ez nem mindegy, ha játszhatna, akkor nyárig ki is derülne, számolhatunk-e vele, és akkor már nem is lenne akkora szükség RB-re, ergo befolyásolná az átigazolási politikánkat.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.03.07. 18:59:51

Pont fordítva látom. Pont azt látom, hogy az igazolások hoztak extrát. A védelmünk Christensennel, Alonsóval jelentősen erősödött. Lewandowski góljai nélkül a Ligát sem vezetnénk.

Nem fekete-fehér a történet, mert vannak igazolások, amik nem jöttek be, és vannak saját nevelések, akik jól teljesítenek. Mindkettőre szükség van, igazolásokra is, meg saját nevelésű játékosokra is. De csak saját nevelésű játékosokkal semmire nem mennénk. Sehol nem lennénk a Ligában Lewy nélkül például.

Néhány saját nevelésben meg egyáltalán nem látok semmi extrát. Balde egész jó, legalább nem csinál hülyeségeket, mint Koundé. Nagy extra benne sincs, vagy inkább a posztjában. Szélső hátvédekre szerintem nincs szükség. Nem ott nyerjük meg a meccseinket, viszont ott veszítjük el őket, főleg Európában, ahol vékonyak vagyunk. Gaviban sem látok egyelőre extrát, ez persze változhat, mert még nagyon fiatal.

Kellenek az igazolások is.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.07. 18:53:03

gránit, te semmit nem tanultál az idei évből, úgy látom. :D

Igazoltunk sztár védőt, sztár szélsőt, sztár csatárt, elköltöttünk rájuk 150+ milliót, meg még 50et a fizetésükre (évente), és mégse lettünk újra európai elit. 0%ban jött be Laportáék számítása. És a csapat sokat javult ennek ellenére, viszont pont hogy nem az igazolások miatt, hanem azért, mert olyan emberek nyújtanak extrát, akik már eleve itt voltak (MAtS, Araujo, Baldé, Pedri, Frenkie, Gavi...). Meg azért, mert a csapatépítéshez idő kell, különösen ha sok a fiatal. Nem pénz, idő.

És akkor ilyen Julian Alvarezekről álmodozol, aki a VB után, cityből igazolandóként alsó hangon 60-80 milliós kiadás lennének, plusz fizu. :?
Az öreganyját se tudnánk kifizetni Alvareznek. És nem is lenne értelme, mert pénzért nem lehet jól működő csapatot vásárolni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.03.07. 18:43:56

bence0330 írta:
2023.03.07. 18:39:11


A téli igazolásunkra, a jobbhátvéd Julian Araujóra értettem. :) Nem mondják rossznak a srácot, de nem néztem utána, és arról sem találok nagyn infót, mi vele a friss helyzet, jétszhat-e, vagy nem...
Bocsánat, akkor félreértettelek.

Csatárposztra Julián Álvarez jó lenne. Kanté ezek szerint felejtős, ha a középpályára senkit nem akar. Ami engem megdöbbent. Szűkek is vagyunk ott nagyon, és nagyon lagymatagok is. Úgy látszik, a szent tehenek korszaka nem ért véget a korosabb generációval, hanem újabb szent tehenek születnek. A spanyol válogatottban sem volt erő a Pedri-Gavi-Busquets középpályában. Oda nagyon kellene egy kreatív ember. Ha ilyen nem jön, túl sok esélyünk jövőre sem lesz a nemzetközi porondon.

Jobbhátvédekkel, balhátvédekkel meg össze-vissza csapongunk az évek során. Semedo, Dest, Firpo, Aleix Vidal stb, pedig egy erős csapatgerinc bármelyiket elbírta volna, ehelyett azokon a posztokon csapongunk, ami nem a legnagyobb jelentőségű, ott meg állóvíz van, ahol bővíteni kellene. Pedig nem ezeken a posztokon múlik igazán a tempónk és a játékunk, ahogy Raphinhával kapcsolatban írtam, a védelemben nem is alkalmaznék szélsőket, ott nem osztanak szoroznak a játékosaink.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.07. 18:40:02

Troym írta:
2023.03.07. 18:10:54
Joan Laporta: "We must sign a right-back, while a CB will depend on the market possibilities. A striker surely yes, but it is likely that someone will have to leave. We have a great midfield and I don't see the need to sign someone there”

Max 3 érkező, de inkább 2 és gondolom Fati vagy Torres megy a szavai alapján.
Mondjuk az, hogy Laporta mit mond, nagyjából teljesen irreleváns. Egy igaz szó nem jött még ki a száján lényeges kérdésekben.
De nem ez a lényeg, szóval az ajánlatom, hogy vonatkoztassunk el ettől, és tegyünk úgy, mintha komolyan vennénk:

Nem csak Tebas papol róla keresztbe és hosszába, hanem bárki más is ha nézegeti a szabályokat meg a költségvetést, arra jut, hogy aligha fogunk tudni igazolni. Ha mégis, akkor sem úgy, hogy egyből 3 játékost. Az meg, hogy esetleg 20-30ért eladunk valakit, nem fog segíteni, mert jobb esetben is csak 6-8 milliót költhetünk ebből játékosra, vagy annyit se.

Mivel Torrest még ki se fizettük, és amúgy is bíztatóbb egyelőre, mint Fati, szerintem max utóbbit adhatjuk el. Őt meg talán korai lenne elherdálni azért, hogy igazolhassunk valakit 6 millióért. És ez a legjobb eset.

Persze tavaly is rámcáfoltak, akkor se láttam, hogy igazolhatunk ennyi pénzért. De végülis láthattuk, kihasználták a kiskaput. Ezek a kiskapuk elvileg bezárultak, bezárulnak. Megint nem látom, hogy lesz bármi igazolás.

Ha mégis igazolunk, akkor én egy valakit igazolnék, és az egy right-back lenne. De csak akkor, ha van nagyon megfelelő korú és képességű. Tökéletes fogás. Ha nincs tökéletes, nem hoznék egy újabb Destet vagy ilyen Azpi/Alonso stb kalibert, akkor inkább maradjunk a kényszermegoldásoknál egyelőre.

A támadó igazolása is fontos lenne, de még sok van a szezonból.. hátha valaki elkapja a fonalat.

Mindenestre, ha mégis igazolhatnánk valakit, és muszáj eladni, nálam Kessié az elsőszámú eladnivaló, a második Ansu (feltéve, hogy nem változik a hozzáállása), a harmadik pedig Raphi, akit pénzé lehetne tenni. Igazán csak Kessiét nem sajnálnám jelenleg. Torresben látom a legrosszabb arányt azt illetően, hogy "mit lehetne esetleg kihozni belőle / mennyit kapnánk érte".

Középpályán én sem látom, hogy kellene erősíteni. Alapból szerintem olyan erős hármasunk van (Frenkie, Gavi, Pedri), akik a következő évtizedre biztosítják a kezdőnket. Szerintem a világ legjobbjai közt vannak mindhárman, már most. Gavi néha elbizonytalanít, de még így is természetellenesen jó a korához képest, a mentalitásáról nem is beszélve. Mindhárman tudnak tovább is fejlődni.
Busi szerintem jövőre még tökéletes kiegészítő, tetszik vagy sem, 2023ban prémiumot nyújt ahhoz képest, amit korábban. És inkább úgy kell nézni, hogy kit hozhatnánk helyette a padra, aki hasonló szint, egyáltalán nem lutri, és még bele is fér anyagilag.
Kessié helyett nekem Nico, ott van hatodiknak Torre, és 1-2 B-s arccal kész a tökéletes cseresorunk is. Nem hiszem, hogy kp-re kívánhatunk többet, vagy hogy érdemes ebbe pénzt és energiát fektetni. Bár nem hiszek Laportának, de nem bánom, hogy a központi narratíva ezzel egybecseng.
gránit írta:
2023.03.07. 18:26:53
Senkit a középpályára? :shock:

Oda kellene leginkább.

De legalább szeretne egy újabb csatárt, ami szintén nagyon kéne.

Én is három embert hoznék a kezdőbe, egy csatárt, egy támadó és egy védekező középpályást.
Ezt már néztem a másik topicban is, de úgy döntöttem, hogy annyira komolytalan, hogy nem is reagálok rá. Most mégis megteszem, ha már megismételted. Egyszerűen fel nem foghatom, hogy miből gondolod, hogy Xavi keze alá lehet megfelelőbb embereket találni, mint Gavi, Pedri és Frenkie. Meg hogy mégis ki tudna jobban irányítani egy csapatot, mint utóbbi kettő. Nem csak hogy elérhetőek nincsenek, szerintem amúgy sincsenek jobb (labdabiztosabb, inteligensebb, labdaügyesebb, komplexebb eszköztárral rendelkező) középpályások jelenleg a világon, mint Pedri és Frenkie.


Szerk: amúgy meg nem értem továbbra se, hogy pl Március 7.én mi a francért él ez a topic. :D Ennyire nincs miről írni, nyilatkozni, beszélni? Ez már tényleg a sportújságírás halála.
Júniusig nyugodtan be is zárhatnánk, mert hiába van 1-1 hír vagy nyilatkozat, úgyse érdekes egészen addig, cserébe ezer dolog változhat.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.07. 18:39:11

gránit írta:
2023.03.07. 18:35:02
Szerintem középhátvédet a keretmélyítés miatt akar, mert Araújo és Christensen is sokat sérültek, Koundé meg egyelőre nem váltja be a hozzá fűzött reményeket. Garcia meg nulla. Plusz ember sosem árt. Laporte is valószínűleg ezért van benne a kalapban.
A téli igazolásunkra, a jobbhátvéd Julian Araujóra értettem. :) Nem mondják rossznak a srácot, de nem néztem utána, és arról sem találok nagyn infót, mi vele a friss helyzet, jétszhat-e, vagy nem...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.03.07. 18:35:02

Szerintem középhátvédet a keretmélyítés miatt akar, mert Araújo és Christensen is sokat sérültek, Koundé meg egyelőre nem váltja be a hozzá fűzött reményeket. Garcia meg nulla. Plusz ember sosem árt. Laporte is valószínűleg ezért van benne a kalapban.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.07. 18:31:53

De akkor Araujoval mi van? Nem is játszhat már idén? Vagy ha nem is, akkor sem számolunk vele eszerint?
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.03.07. 18:26:53

Senkit a középpályára? :shock:

Oda kellene leginkább.

De legalább szeretne egy újabb csatárt, ami szintén nagyon kéne.

Én is három embert hoznék a kezdőbe, egy csatárt, egy támadó és egy védekező középpályást. Peremember meg mindig kell, főleg ha lesznek távozók. Eric Garcia például használhatatlan, őt egy Almería ellen sem lehet bevetni, konkrétan nem egy első osztályú játékos. Kezdőbe minimum három ember, és még perememberek sem ártanak.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.03.07. 18:10:54

Joan Laporta: "We must sign a right-back, while a CB will depend on the market possibilities. A striker surely yes, but it is likely that someone will have to leave. We have a great midfield and I don't see the need to sign someone there”

Max 3 érkező, de inkább 2 és gondolom Fati vagy Torres megy a szavai alapján.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.03.07. 16:18:09

Laporte tuti jönni fog, mert hasonlít a neve az elnökére. Így akárhányszor ránéz vki a kezdőnkre, a főnökre asszociál majd. Garantált újraválasztás :D, kampány lvl 99
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.03.07. 13:50:35

gránit írta:
2023.03.07. 13:41:27
Laporte-ot rebesgetik.
kevesli a játékperceit....city bajnokság, 2 hazai kupasorozat, BL...ehhez képest itt jóval kevesebb az alap kiindulási játékperc is....oké, hogy ballábas védő, de Christensen elég biztos pont, Alonso Xavi egyik kedvence, szóval jó védő, de szerintem nem lesz aktuális....

Épp most írtam a Koeman topicba, hogy őt Valverde kellett volna, hogy hozza magával.... :oops:
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.03.07. 13:48:19

bence0330 írta:
2023.03.07. 13:41:45
visca el barca írta:
2023.03.07. 13:34:30
jo... es akkor most halljuk kik az ingyen megszerezhető gyilkos befejezők... :D
Jogos. :D Amúgy dunsztom nincs, erre lenne jó egy scoutrendszer. De nyilván elfogadom, ha Firmino jön, csak nem az ideális esetnek tartom. Ami hirtelen még mellette szól, hogy ő egy nagyon laza, mosolygós fickó, kicsit Aubához hasonlít a személyisége, és ő volt az egyetlen támadó az elmúlt években, aki ideérkezett, és legalább azt a szintet hozta, mint előtte.

Valami kisebb név mellett meg az szólna, hogy végre valaki, aki nem egy 50-180 milliós árcímkével, óriási elvárásokkal érkezne, csak egy átlag, Betis-szintű befejező csatár.
Messi szerződése is lejár... de az említett Auba is. Ha meg fiatalabb kéne inkább Thuramot hoznám benne is többet látnék, mint Firminoban, aztán a végén úgyis beleér a kezem a bilibe és 0 elkölthető euróból marad FT és Fati.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.03.07. 13:47:07

barca0417 írta:
2023.03.03. 19:49:17
Thuramot is ide venném. Baloldalon és középen jó, fiatal is. Jelenleg Ansu nem néz ki jól. Őt kölcsön kéne adni, de nem opcióval, meg nem ilyen megszabadulós kölcsön adás, hanem tényleg azért, hogy szedje össze magát, egy gyengébb csapatban, kisebb nyomással.
Ansu helyett Thuram, + Aubameyang. Ez így jó is lenne. De Abde is kaphatna egy esélyt.
Messiben kételkedem hogy jönne egyelőre.
Amúgy idén tényleg vannak jó ingyen igazolható játékosok a piacon, jó lenne okosan válogatni belőlük. Inigo, Ndicka, Tielemans, Gundogan, csak valami bevételt is kéne összekaparni.
Az a baj, ha Laportáék nem találnak ki megint valami bűvésztrükköt, jó eséllyel senki nem fog jönni, sőt az is nagy erőfeszítés lesz hogy pl Baldéval hosszabbítani tudjunk - ami szerintem top prioritás kell hogy legyen. 200 millió az 200 millió, az embertelen összeg. Legrosszabb esetben marad a jelenlegi keret, nyilván akkor sem távozó sem érkező nem lesz, max Abde vissza.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.07. 13:41:45

visca el barca írta:
2023.03.07. 13:34:30
jo... es akkor most halljuk kik az ingyen megszerezhető gyilkos befejezők... :D
Jogos. :D Amúgy dunsztom nincs, erre lenne jó egy scoutrendszer. De nyilván elfogadom, ha Firmino jön, csak nem az ideális esetnek tartom. Ami hirtelen még mellette szól, hogy ő egy nagyon laza, mosolygós fickó, kicsit Aubához hasonlít a személyisége, és ő volt az egyetlen támadó az elmúlt években, aki ideérkezett, és legalább azt a szintet hozta, mint előtte.

Valami kisebb név mellett meg az szólna, hogy végre valaki, aki nem egy 50-180 milliós árcímkével, óriási elvárásokkal érkezne, csak egy átlag, Betis-szintű befejező csatár.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.03.07. 13:41:27

Laporte-ot rebesgetik. A spanyol válogatottban hibázgatott, de azért nem egy Eric Garcia, Lenglet vagy Koundé. Cserének, mélységnek jó lehet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.03.07. 13:34:30

jo... es akkor most halljuk kik az ingyen megszerezhető gyilkos befejezők... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.07. 13:30:49

Troym írta:
2023.03.07. 13:24:38
DaVeR írta:
2023.03.07. 11:51:01
Úgy néz ki, hogy Firmino tényleg nem fog hosszabbítani a Pool al.. Egyelőre csak az Atletico érdeklődését láttam, ha Xavi marad a 4-4-2 nél, de akár a 4-3-3 ban is eltudnám képzelni a csapatban. 31 éves, de szerintem a stílusa passzolna plusz kell előre a rutin és a variálási lehetőség. A baj, ahogy alattam is írtátok, hogy a kassza üres és én sem látom reális esélyét annak, hogy ez nyárig meglesz oldva :/
Ő mitől lenne jobb, mint a jelenlegi jómadarak?
Öregebb is, plusz szerintem prime idejében is épphogy jó lett volna ide. Direkt megnéztem 250 PL meccsen van 79 gólja és nyilván nem felfelé vezet a karrierje ezután.
Nálam ő Griezmann 2.0 lenne.
Vele az a fő baj, hogy 1-2 jobb hullámát kivéve nem igazi gólvágó, nem befejező csatár. Inkább amolyan ész. Tök jó játékos, de én inkább hoznék egy kicsit gyengébb szintet, aki igazi befejező.
Kicsit azt játssza, mint kb 2 éve már Kane, mikor inkább osztogat. Megkapja fent a labdákat, okosan el tudja osztogatni is, magas a játékintelligenciája, egyszerűen csak nem gyilkos mellé. Nyilván nem mondom, hogy cserének nem lenne segítség ő is, idén pl. kifejezetten gólerős.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.03.07. 13:29:29

Troym írta:
2023.03.07. 13:24:38
Nálam ő Griezmann 2.0 lenne.
Griezzmann 1.0 nagyon talalna a mostani keretbe
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.03.07. 13:24:38

DaVeR írta:
2023.03.07. 11:51:01
Úgy néz ki, hogy Firmino tényleg nem fog hosszabbítani a Pool al.. Egyelőre csak az Atletico érdeklődését láttam, ha Xavi marad a 4-4-2 nél, de akár a 4-3-3 ban is eltudnám képzelni a csapatban. 31 éves, de szerintem a stílusa passzolna plusz kell előre a rutin és a variálási lehetőség. A baj, ahogy alattam is írtátok, hogy a kassza üres és én sem látom reális esélyét annak, hogy ez nyárig meglesz oldva :/
Ő mitől lenne jobb, mint a jelenlegi jómadarak?
Öregebb is, plusz szerintem prime idejében is épphogy jó lett volna ide. Direkt megnéztem 250 PL meccsen van 79 gólja és nyilván nem felfelé vezet a karrierje ezután.
Nálam ő Griezmann 2.0 lenne.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2023.03.07. 11:51:01

Úgy néz ki, hogy Firmino tényleg nem fog hosszabbítani a Pool al.. Egyelőre csak az Atletico érdeklődését láttam, ha Xavi marad a 4-4-2 nél, de akár a 4-3-3 ban is eltudnám képzelni a csapatban. 31 éves, de szerintem a stílusa passzolna plusz kell előre a rutin és a variálási lehetőség. A baj, ahogy alattam is írtátok, hogy a kassza üres és én sem látom reális esélyét annak, hogy ez nyárig meglesz oldva :/
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.03.03. 21:16:57

Nem fog jönni kb senki.
Abde egy lehetőség, mert most is a mi játékosunk. Szerintem álmodozni lehet, csak sokra nem megyünk vele, hogy kik jönnének jól. A keret szerintem kb ugyanez lesz jövőre is
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2023.03.03. 19:49:17

Thuramot is ide venném. Baloldalon és középen jó, fiatal is. Jelenleg Ansu nem néz ki jól. Őt kölcsön kéne adni, de nem opcióval, meg nem ilyen megszabadulós kölcsön adás, hanem tényleg azért, hogy szedje össze magát, egy gyengébb csapatban, kisebb nyomással.
Ansu helyett Thuram, + Aubameyang. Ez így jó is lenne. De Abde is kaphatna egy esélyt.
Messiben kételkedem hogy jönne egyelőre.
Amúgy idén tényleg vannak jó ingyen igazolható játékosok a piacon, jó lenne okosan válogatni belőlük. Inigo, Ndicka, Tielemans, Gundogan, csak valami bevételt is kéne összekaparni.
Kép
Válasz küldése