Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.03.13. 04:35:22

visca el barca írta:
2022.03.12. 12:35:37
bence0330 írta:
2022.03.12. 00:36:20
A sport szerint a Benfica kiárusítást tart, mert meg kell vágni a költségvetést, és Grimaldo realtíve olcsón visszatérhetne, versenyhelyzetet teremtve Albának. Egyáltalán nem követtem a srácot, de a cikk szerint elég jól kinőtte magát, és komoly szintű balhátvéd lett.
Komoly szintu balhatvedek nem a benficaban jatszanak.
Ha azt vesszük, hogy a másik oldalra meg egy olyan játékosért rimánkodunk aki korábban a Betisben, mot az EL helyért küzdő Spursben játszik nem értem a fanyyalgást. Alba azért még minig topnak számít a posztján, a csapat kulcsembere, nagyon sokszor jelenti ő a különbséget ráadásul el is kezdett már lövöldözni, nem is rosszul, a 19 meccen 7 gólpassza is magáért beszél, inkább a fáradásággal lehet gond, nincs kivel rotálni. Grimaldo nem a szűk elit, de egy megbízható második számú bh lenne, a stílusa is nagyon hasonló Albáéhoz (bár csak szerényen 5 gólpassznál jár) a társaknak is könnyű lenne megszokni és a beilleszkedéssel sem hiszem nagyon gondjai lennének, pláne, hogy Xavi lehetne az edzője. Az, hogy itt nevelkedett és nem kellene "megtanítani" ezt a játékstílust csak hab a tortán. Nem lehetnek minden posztra klasszis cserék, főleg, hogy a szélsővédő posztok hatalmas hiánycikkek, szinte lehetetlen minőséget leakasztani. Rotációba Grimaldo szerintem tökéletes lenne én örülnék neki. Plusz egy jó kis szabadrúgáslövőnk is lehetne. Emlékszem anno milyen szabigóljai voltak, meg ilyen volt amikor néha elsült a lába.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.03.12. 22:57:47

Picit arrébb keresnem Liszabonban a balhátvédet, zöld fehér oldalon. Engem Nuno Mendes megvett a Real elleni két meccsen. Gyors erős,jól lép be a támadásokba.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.03.12. 20:25:32

visca el barca írta:
2022.03.12. 12:35:37
bence0330 írta:
2022.03.12. 00:36:20
A sport szerint a Benfica kiárusítást tart, mert meg kell vágni a költségvetést, és Grimaldo realtíve olcsón visszatérhetne, versenyhelyzetet teremtve Albának. Egyáltalán nem követtem a srácot, de a cikk szerint elég jól kinőtte magát, és komoly szintű balhátvéd lett.
Komoly szintu balhatvedek nem a benficaban jatszanak.
Hanem hol? Legalábbis, akire a leghalványabb esély van elhozni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.12. 12:50:34

visca el barca írta:
2022.03.12. 12:35:37
Komoly szintu balhatvedek nem a benficaban jatszanak.
Abban a Benfica-ban, aki ellen a 2 meccsünket lehoztuk 0-3-as gólaránnyal és 1 ponttal, és akik még akár BL negyeddöntőbe is juthatnak? :D

De amúgy részben egyetértek, ha jól rémlik volt is Grimaldo-ról vita itt. Én akkor is azt mondtam, hogy Barca DNS ide vagy oda, aki 5-6 év alatt nem tudott elmozdulni a Benfica szintről, az nem valószínű, hogy az a játékos, akire a klubnak szüksége van.
Viszont VALAKI kell, mert az nem megoldás, hogy Dest-et vagy neadjisten Robit meg Gézát küldözgetjük át a balosra, vagy várunk Balde-ra, hogy felépüljön / bizonyítson edzésen, vagy a Jóisten tudja miért nem lehet róla hallani ezer éve.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.12. 12:40:58

visca el barca írta:
2022.03.12. 12:35:37
Komoly szintu balhatvedek nem a benficaban jatszanak.
Nyilván én is max a kontextusában gondolom így, annyit talán elhiszek, hogy mondjuk egy Dest vagy Emerson szintet le tud hozni, és az Alba mellé elég lehet még 1, esetleg 2 évig.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.03.12. 12:35:37

bence0330 írta:
2022.03.12. 00:36:20
A sport szerint a Benfica kiárusítást tart, mert meg kell vágni a költségvetést, és Grimaldo realtíve olcsón visszatérhetne, versenyhelyzetet teremtve Albának. Egyáltalán nem követtem a srácot, de a cikk szerint elég jól kinőtte magát, és komoly szintű balhátvéd lett.
Komoly szintu balhatvedek nem a benficaban jatszanak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.12. 00:36:20

A sport szerint a Benfica kiárusítást tart, mert meg kell vágni a költségvetést, és Grimaldo realtíve olcsón visszatérhetne, versenyhelyzetet teremtve Albának. Egyáltalán nem követtem a srácot, de a cikk szerint elég jól kinőtte magát, és komoly szintű balhátvéd lett.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.10. 14:46:25

Igen, én is utánaszámoltam, hogy hanyan leszünk, és szerintem nem valószínű, hogy mindkettő jönne. Saul-ról nincsenek is hírek, csak az én eszmefuttatásom, de gondolom az Atleti-nek se mindegy, hogy adnak 40 milliót, vagy egy jatekost, aki nem is kell nekik.

És ebből a Pedri-Gavi-Nico tinivonalból egyik se olyan, akit csak úgy kölcsönadnánk szerintem.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.10. 13:43:31

visca el barca írta:
2022.03.10. 13:37:50
davi10 írta:
2022.03.10. 13:34:51
Kicsit ide is vág, a Chelsea a szankciók miatt ha akarná se vehetné meg Saul véglegesen. Úgy olvasom nem ment nagyot az angoloknál, de mi mentünk utána tavaly. Simán lehet, hogy lezavarjuk a Griezmann-ügyet és csere lesz belőle.
Es akkor még jon kessie is, es leszenk 27en 3 posztra :mrgreen:
Gondolom helyette, legalábbis két kp-s szerintem sem kellene. Ez az egész orosz-ügy most amúgy is teljesen felboríthatja a piacot, meg az eddigi elképzeléseket. Kessié ebben a szezonban semmivel nem szolgált rá arra a fizetésre, amit kér, ha most jó szemmel nézünk körül, akár találhatunk is jó és olcsóbb helyettest, hogy másra fordíthassuk a pénzt. Ráadásul mivel most Xavi miatt hatalmas vonzereje lett a Barcának, sok esetben indulnánk jó pozícióból.
Sajna minimális CFC meccset nézek, de nekem valamiért az volt a benyomásom, hogy olyan volt a szitu, mint mondjuk van de Beek Olénál. Jó volt, de nem volt szimpi az edzőnek, és senki nem értette, miért kapott ilyen kevés lehetőséget. Meg hát posztja sem igen volt, legalábbis két belső középpályással játszanak jellemzően, a két, sőt 3 alapember meg megvan.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.03.10. 13:37:50

davi10 írta:
2022.03.10. 13:34:51
Kicsit ide is vág, a Chelsea a szankciók miatt ha akarná se vehetné meg Saul véglegesen. Úgy olvasom nem ment nagyot az angoloknál, de mi mentünk utána tavaly. Simán lehet, hogy lezavarjuk a Griezmann-ügyet és csere lesz belőle.
Es akkor még jon kessie is, es leszenk 27en 3 posztra :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.10. 13:34:51

Kicsit ide is vág, a Chelsea a szankciók miatt ha akarná se vehetné meg Saul véglegesen. Úgy olvasom nem ment nagyot az angoloknál, de mi mentünk utána tavaly. Simán lehet, hogy lezavarjuk a Griezmann-ügyet és csere lesz belőle.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.10. 12:39:36

Robcsyy írta:
2022.03.10. 08:44:23
Barcaforever írta:
2022.03.08. 16:43:02
https://m.nemzetisport.hu/minden_mas_fo ... ok-2880673

Oroszországból is pecázhatunk esetleg valakit. :lol: bár most hirtelen senki se jut eszembe.
mivel szélsőkkel el vagyunk látva jelenleg így felesleges, de Malcolm-ot megnézném mire képes Xavi által.
Malcom nem is lenne rossz lehetőség, szerinte nem tolta olyan rosszul nálunk és elsősorban azért adtuk el mert jó áron vitték.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.03.10. 09:29:56

davi10 írta:
2022.03.09. 10:02:46

Ha már az eladókat szamolgatjuk, Griezmann-ról se feledkezzünk meg, ha jól rémlik érte is jön majd 40 misi az Atleti-től. Plusz szerintem Coutinho-t is megveszi a Villa, 2 magas fizetésű játekos elpasszolásából megvan Haaland kivásárlási ára (tudom, Raiola-nak is megy zsebbe, aláírási bónusz, stb), talán a fizuja is. És akkor még az igazi ballasztot nem szórtuk ki (Neto, Lenglet, Umtiti, akármennyire szomorú leírni, de Puig, és szerintem BW is menni fog).
Jelen állás szerint SR és Dembele is megy, szóval az ő bérük is felszabadul. Egyik sem biztos, de szerintem valószínűbb, hogy mennek, mint hogy maradnak.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2022.03.10. 08:44:23

Barcaforever írta:
2022.03.08. 16:43:02
https://m.nemzetisport.hu/minden_mas_fo ... ok-2880673

Oroszországból is pecázhatunk esetleg valakit. :lol: bár most hirtelen senki se jut eszembe.
mivel szélsőkkel el vagyunk látva jelenleg így felesleges, de Malcolm-ot megnézném mire képes Xavi által.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.09. 10:02:46

Nem tudom, szerintem van annyi más fölösleg a keretben, hogy én Dest-et se zavarnám el, csak ha nagyon botrányos lesz a szezon maradék részében, de erre kevés esélyt látok. Amúgy nem pont Mazraoui-t szorította ki az Ajaxnál?
Ha már az eladókat szamolgatjuk, Griezmann-ról se feledkezzünk meg, ha jól rémlik érte is jön majd 40 misi az Atleti-től. Plusz szerintem Coutinho-t is megveszi a Villa, 2 magas fizetésű játekos elpasszolásából megvan Haaland kivásárlási ára (tudom, Raiola-nak is megy zsebbe, aláírási bónusz, stb), talán a fizuja is. És akkor még az igazi ballasztot nem szórtuk ki (Neto, Lenglet, Umtiti, akármennyire szomorú leírni, de Puig, és szerintem BW is menni fog). Plusz szerintem az Abde - Jutgla vonalból is menni fog valaki. Azt meg így hirtelen nem is tudom, hogy vannak-e még kölcsönbe ilyen Oriol Busquets-ek, Miranda-k meg ilyenek (nem név szerint ők, ha jól tudom már mindkettőn túladtunk).

Lesz itt megint kiárusítás.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.03.09. 09:16:22

Romanotól származó hírek szerint Mazraoui komoly célpont, állítólag már folytak megbeszélések is. A Dortmund és a Milan a konkurencia, de mi vagyunk a legkedvezőbb helyzetben, főleg, hogy Raiola az ügynöke és Torinoban állítólag ő is terítéken volt, de az Ajax télen nem engedte el, így most ingyen jöhet.
Ez elég komolyan azt sugallja, hogy Dest lépni fog nyáron, főleg ha Azpilicuetat is bezsákoljuk. Így lenne Azpi, Mazraoui, Alves trió, Dest pedig elég kapós, főleg, hogy egyre jobb teljesíítményt nyújt. A Bayern és a Chelsea a két legnagyobb favorit, de az angolok a komolyabb érdeklődők legutóbb egy 30-40 millió körüli összegről szóltak a hírek. Ha a Depay-Dest duó elmenne olyan 60-ért és sikerülne a felesleg nagyjától megszabadulni (Cou, Lenglet, Braithw stb.) csak játékoseladásból is meglenne Haaland árának egy része,
Forca Barca!!!!
stickman
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2021.05.25. 13:15:16

2022.03.09. 07:44:17

✍ (ARAÚJO): Barcelona admit that Ronald Araújo's contract renewal won't be easy and nothing is ruled out.

• Both parties are playing their cards, as is logical in a negotiation.
#FCB 🇺🇾

Via (🟢): @tjuanmarti
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.03.08. 20:35:22

Atlantis írta:
2022.03.08. 12:32:38
Adama Traoré kölcsönben van itt és egyáltalán nem biztos meg akarjuk venni majd 30-35 millióért. Luuk de Jong úgyszintén kölcsönben van itt. Dembelé szerződése lejár, és minimális az esélye, hogy marad.

Ferran Torres elsősorban jobb szélső amúgy, szóval Depaynak három konkurenciája lehet 2 poszton valójában: Fati a baloldalon, Aubameyang és Braithwaite középen.

Szóval számomra Depay megtartása teljesen egyértelmű jelenleg. Eddig sem volt csillagászati fizetési igénye, a teljesítménye ennek ellenére teljesen korrekt.
Az elengedése maximum akkor lehet reális, ha Fati tavasszal a régi formájában visszatér és nem sérül le, közben pedig igazolunk előre egy Haaland szintű csatárt akihez kell a pénz nagyon.
Nagyon sok a kérdőjel jelenleg, lehet jön Haaland, Fati felépül, még akár itt lehet Coutinho is. Nálam a Torres Aubameyang Dembele hármas tűnik a legerősebbnek ebben a pillanatban. Szóval rájuk építenék
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.03.08. 17:00:42

Barcaforever írta:
2022.03.08. 16:43:02
https://m.nemzetisport.hu/minden_mas_fo ... ok-2880673

Oroszországból is pecázhatunk esetleg valakit. :lol: bár most hirtelen senki se jut eszembe.
Őt nézegetik a sport szerint: Douglas Santos (Zenit) Csere balhátvédnek nem lenne rossz. Mondjuk nem értem soron kívül regisztrálhatóak lesznek-e az onnan érkező játékosok? Plusz mondjuk a keret 25 fős, ilyenkor mi a helyzet?
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.03.08. 16:43:02

https://m.nemzetisport.hu/minden_mas_fo ... ok-2880673

Oroszországból is pecázhatunk esetleg valakit. :lol: bár most hirtelen senki se jut eszembe.
Kép
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.03.08. 16:27:57

Chino írta:
2022.03.08. 15:23:38

Nem akarok semmit elvenni az érdemeiből, de abból a 10-ből 4 gól büntető volt és játszott a bajnokságban 16 teljes és 3 félmeccset és neki se sikerült 6 meccsen betalálni a BL-ben. Szóval ez elég csalóka. Nem azt mondom, hogy gyenge vagy bukott játékos lenne, de szerintem Auba egy fél év hátránnyal is simán beelőzi, ha FT megtalálja a góllövő cipőjét ő is elteheti azt a 6 gólt. Fatiról ne is beszéljünk, mert ha sikerül egészségesen visszatérnie, nem fog túl sok percet kapni Depay.
Pont, hogy ez mutatja Depay szerepét 6+4 büntető gól, aminek nagy része olyan meccseken ahol volt 1-2 helyzetünk és rajta kívül 0 épkézláb támadó.Nem összehasonlítható az őszi és a mostani csapat. Ősszel nem volt opció Pedri, Adama, Auba, Alves, FT, Dembele, Fati, Aguero csak ő és Jutgla, Demir, Abde, akik nem rosszak, de nem összehasonlítható kaliber. Abban a közegben azok a gólok az 1-2 helyzetes meccseken sokkal fontosabbak és nehezebben megszerezhetőek.
Állítom a holland 18-20 gólig eljut, ha egész szezonban ilyen a kiszolgálás, mint most.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.03.08. 15:23:38

Troym írta:
2022.03.08. 13:08:45
Nem értem minek akarnák eladni a leggólerősebb játékost. Még gyengébb minőségű partnerek mellett és a rém gyenge Koemannal a padon is vágott 8 gólt ősszel, mióta visszatért még kettőt. Nála, Auba és Fati esetén érezhető valós gólveszély. Sajnos Fati nem tudni fogja-e bírni a terhelést, úgyhogy két játékos.
A többiek ebből a szempontból sokkal hektikusabbak. Van 1 jó és 3 csendes meccsük.
Depay simán el fog jutni a ligában 15 gólig és pont őt kéne eladni?
Szerintem nem fogják megtartani Luukot (sajnos, pedig kéne), Adama valószínű marad majd valami Trincao és/vagy Puig csereügylet keretében, Dembelé szerintem sanszosabb, hogy megy és FT marad.
Haaland nem fog érkezni (ez a tippem). Ha Mbappé marad Párizsban, akkor a Realba megy a norvég, ha Mbappé megy Madridba, akkor meg a Citybe. Amúgy akkor sem engedném el Depayt, ha valami csoda folytán jönne a norvég, ha nem jön, akkor meg egyenesen őrültség lenne. Isak, aki még pletyka volt Haalandon kívül szerintem nem is jobb, mint Depay.

Kérdeznék, Douglas Santos (Zenit) milyen játékos? Az összes korábbi oroszországi idegenlégiós ingyen leléphet és a sport szerint őt nézegetik balhátvédnek.
Nem akarok semmit elvenni az érdemeiből, de abból a 10-ből 4 gól büntető volt és játszott a bajnokságban 16 teljes és 3 félmeccset és neki se sikerült 6 meccsen betalálni a BL-ben. Szóval ez elég csalóka. Nem azt mondom, hogy gyenge vagy bukott játékos lenne, de szerintem Auba egy fél év hátránnyal is simán beelőzi, ha FT megtalálja a góllövő cipőjét ő is elteheti azt a 6 gólt. Fatiról ne is beszéljünk, mert ha sikerül egészségesen visszatérnie, nem fog túl sok percet kapni Depay.
Forca Barca!!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2022.03.08. 14:59:08

Szerintem Traorét megvesszük, pontosabban "elcseréljük" Trincaora. Braithwaite és De Jong szerintem tuti megy nyáron. Depay eladásának max akkor lenne értelme, ha Dembelé valami csoda folytán maradna, és tudnánk hozni egy klasszis csatárt. Minden más esetben szerintem maradnia kell, mert ahogy előttem is írták: óriási pénzt nem látnánk belőle, és hozzá hasonló kalibert biztosan drágábban tudnánk megvenni. Ráadásul simán hosszabbíthat is. Tényleg nagyon ide akart jönni, engedett is a fizuból, szóval ha kicsit emelünk a jelenlegi fizetésén, akkor szerintem simán marad. Nagy pénzért már nyáron is elmehetett volna máshova...
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.03.08. 13:08:45

Nem értem minek akarnák eladni a leggólerősebb játékost. Még gyengébb minőségű partnerek mellett és a rém gyenge Koemannal a padon is vágott 8 gólt ősszel, mióta visszatért még kettőt. Nála, Auba és Fati esetén érezhető valós gólveszély. Sajnos Fati nem tudni fogja-e bírni a terhelést, úgyhogy két játékos.
A többiek ebből a szempontból sokkal hektikusabbak. Van 1 jó és 3 csendes meccsük.
Depay simán el fog jutni a ligában 15 gólig és pont őt kéne eladni?
Szerintem nem fogják megtartani Luukot (sajnos, pedig kéne), Adama valószínű marad majd valami Trincao és/vagy Puig csereügylet keretében, Dembelé szerintem sanszosabb, hogy megy és FT marad.
Haaland nem fog érkezni (ez a tippem). Ha Mbappé marad Párizsban, akkor a Realba megy a norvég, ha Mbappé megy Madridba, akkor meg a Citybe. Amúgy akkor sem engedném el Depayt, ha valami csoda folytán jönne a norvég, ha nem jön, akkor meg egyenesen őrültség lenne. Isak, aki még pletyka volt Haalandon kívül szerintem nem is jobb, mint Depay.

Kérdeznék, Douglas Santos (Zenit) milyen játékos? Az összes korábbi oroszországi idegenlégiós ingyen leléphet és a sport szerint őt nézegetik balhátvédnek.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.08. 12:32:38

Adama Traoré kölcsönben van itt és egyáltalán nem biztos meg akarjuk venni majd 30-35 millióért. Luuk de Jong úgyszintén kölcsönben van itt. Dembelé szerződése lejár, és minimális az esélye, hogy marad.

Ferran Torres elsősorban jobb szélső amúgy, szóval Depaynak három konkurenciája lehet 2 poszton valójában: Fati a baloldalon, Aubameyang és Braithwaite középen.

Szóval számomra Depay megtartása teljesen egyértelmű jelenleg. Eddig sem volt csillagászati fizetési igénye, a teljesítménye ennek ellenére teljesen korrekt.
Az elengedése maximum akkor lehet reális, ha Fati tavasszal a régi formájában visszatér és nem sérül le, közben pedig igazolunk előre egy Haaland szintű csatárt akihez kell a pénz nagyon.
Válasz küldése