Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.01.04. 11:53:04

De amúgy arról nincs is nagyon szó a hitelesebb forrásokban, hogy megvenni akarjuk, csak kölcsönt írnak.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.01.04. 11:18:07

Chino írta:
2022.01.04. 10:49:23
Morata nyilván azért van most képben, mert gyakorlatilag ingyen megszerezhető, ahogy Torresszel is kedvező üzletet lehetett kötni. A padra/rotációba tényleg tökéletes lenne, de jelenleg nem engedhetjük ezt meg magunknak.

Umtiti pedig már 5 különböző ajánlatot utasított el. A Sport szerint volt egy olyan megállapodás, hogy ha a szezon feléig nem jut előrébb a sorban, akkor távozik, de továbbra is csak top klubok érdeklik, sem a Lyon, sem a Benfica sem a Fener nem jó neki.

Engem amúgy továbbra is az nem hagy nyugodni, hogy Moratát hogyan képzelik el regisztrálni, mikor még FT-t sem sikerül. Tudnak valami biztosat fent esetleg Cou távozásáról? Ez számomra jelenleg egy megfejthetetlen talány.
Ha ténylegesen ingyen lenne, akkor még tudnám is támogatni, de ez a tényleges 40 millió vállalhatatlanul sok érte.

Azért Umtiti is hihetetlen, mit művel. Mi az, hogy csak top klubok érdeklik? Nem mindegy neki, hol nem játszik? Persze gondolom, ez csak a kamuszöveg, hogy minél tovább felvegye itt a fizut, de nekem ez gyomorforgató morálisan.

Nagyon remélem, hogy tudnak valamit, mert ha nem, akkor megint nem nézünk ki jól. Azért ennyire nem lehetnek amatőrök, szóval bízzunk benne.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.04. 10:49:23

Rivaldo11 írta:
2022.01.03. 23:51:39
Jó, azért nem a Hahn Janit hozzuk, túlzásokba ne essünk... Moratát én sem szeretném, de ha Xavinak kell, nekem elég. Elérhető számunkra jelenleg, igazi 9es, és-számomra ez a lényeg - ha nem befolyásolja majd egy későbbi, komolyabb center leigazolását az idehozatala, jöjjön. Az előttünk álló fél szezonban segítségünkre lehet. Amúgy egy legmagasabb célokra törő Barcában-amilyen reményeink szerint épül - is szükség lesz cserepadról beszállva segíteni tudó emberkékre. Morata tipikusan ilyen.
Én pontosan attól félek, amit írtál. Ha most idehozzuk Moratát, az könnyen oda vezethet, hogy a későbbiekben (akár nyáron) nem fogunk egy olyan 9-est leigazolni, aki megfelelő lenne a csapat számára. Egyrészt az Atmától beérkező összeget vesztenénk el, másrészt a bértömeg ezzel is emelkedne. Egy minőségi játékosnak nem 2 fillér lenne a fizetési igénye ezt pedig Morata mellett kétséges, hogy a klub tudja-e állni. Csak összehasonlításképp az Adeyemi felé felajánlott 40 milliós összeg már közelítő volt (a Dortmund 35 millióját emeltük fel), csak a Salzburg a BL miatt télen nem válna meg tőle.
Vlahovic már biztosan drágább lenne, de ha ilyen összegeket a klub fel tud ajánlani, akár egy 50-60 millió körül elhozható lehetne valamilyen keretek között. Szerintem Depayon nyáron túl fogunk adni, nem hiszem, hogy a klub hosszabbítana vele, utána viszont ingyen menne, amit szintén nem várna meg a klub. A szerb szerintem posztján már benne van a top 5-ben, 2 éven belül szinte biztos vagyok benne, hogy top 3-as center lesz. Folyamatosan nézem az összefoglalókat, néhány Fio meccset is elkaptam.Félelmetes az a srác, ha egy nemzetközi színpadon lévő együttesben lenne már versengenének érte a top klubok.
Morata nyilván azért van most képben, mert gyakorlatilag ingyen megszerezhető, ahogy Torresszel is kedvező üzletet lehetett kötni. A padra/rotációba tényleg tökéletes lenne, de jelenleg nem engedhetjük ezt meg magunknak. Mondjuk most a Juve kicsit visszakozott, ha télen nem tudnak valakit hozni a helyére nem engedik el. Icardit nézték ki, a PSG-nek szintén csökkenteni kell a bérkeretet, hogy beférjenek az FFP-be, ezért el kell adniuk játékosokat, az argentin lenne az egyik.

Umtiti pedig már 5 különböző ajánlatot utasított el. A Sport szerint volt egy olyan megállapodás, hogy ha a szezon feléig nem jut előrébb a sorban, akkor távozik, de továbbra is csak top klubok érdeklik, sem a Lyon, sem a Benfica sem a Fener nem jó neki.

Engem amúgy továbbra is az nem hagy nyugodni, hogy Moratát hogyan képzelik el regisztrálni, mikor még FT-t sem sikerül. Tudnak valami biztosat fent esetleg Cou távozásáról? Ez számomra jelenleg egy megfejthetetlen talány.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.03. 23:51:39

Jó, azért nem a Hahn Janit hozzuk, túlzásokba ne essünk... Moratát én sem szeretném, de ha Xavinak kell, nekem elég. Elérhető számunkra jelenleg, igazi 9es, és-számomra ez a lényeg - ha nem befolyásolja majd egy későbbi, komolyabb center leigazolását az idehozatala, jöjjön. Az előttünk álló fél szezonban segítségünkre lehet. Amúgy egy legmagasabb célokra törő Barcában-amilyen reményeink szerint épül - is szükség lesz cserepadról beszállva segíteni tudó emberkékre. Morata tipikusan ilyen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2022.01.03. 22:59:15

Ez a klub mindig képes egyre lejjebb és lejjebb csúszni.
Morata-ért 40milliot kiadni , amikor fél éve majdnem csődbe ment a klub és Messi-t nem tudták megtartani. Gyerekek, ez blöff 🤣🤣
Hat ez a morata aztán nagyon illik majd a xavi fele tiki-taka-ba, olyan a labdakezelése mint egy megye 2es spilernek, az ötösön belül be-be pattan róla a labda , ez aztán a barca focijaba pont illik. Szánalom
Nem tudom Xavi-nak mennyi beleszólása van, de komolyan mintha direkt sz.patná magát még mindig a barca.
Játszanak a fiatalok inkább , végre úgy néz ki lesz egy irány , erre idehoznak egy juvéba(amelyik ugyanúgy szét van esve, tehát nem a nagy konkurencia miatt nem fér be oda) sem kellő kóklert, ez pjanic-al is nagyon bevált..szembeköpnék saját magukat, de ez lassan már szokás lesz.
adam.poor
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.12.11. 15:24:55

2022.01.03. 22:46:36

csababarca írta:
2022.01.03. 22:37:40
adam.poor írta:
2022.01.03. 22:32:56

Hogy jön ide Fati?
FT és Morata sem az ő posztján játszik, így nem teljesen értem a logikát. :shock:
Arról beszéltek itt is meg a Fati topikban páran, hogy Fati akár középen is játszhatna.
Ebből indultam ki.

Bocsi, de logikusabb magyarázat lenne, mint szimplán elhinni, hogy ilyen ostoba Laporta, hogy Moratat idehozza.
A full ingyen lenne se kellene, nem hogy még fizetést adni neki.
Így már értem a gondolatmeneted, viszont eszerint egy olyan posztra igazolnának egy olyan játékos helyére, aki - ha jól tudom - még nem is játszott azon a poszton.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.01.03. 22:37:40

adam.poor írta:
2022.01.03. 22:32:56

Hogy jön ide Fati?
FT és Morata sem az ő posztján játszik, így nem teljesen értem a logikát. :shock:
Arról beszéltek itt is meg a Fati topikban páran, hogy Fati akár középen is játszhatna.
Ebből indultam ki.

Bocsi, de logikusabb magyarázat lenne, mint szimplán elhinni, hogy ilyen ostoba Laporta, hogy Moratat idehozza.
A full ingyen lenne se kellene, nem hogy még fizetést adni neki.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
adam.poor
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.12.11. 15:24:55

2022.01.03. 22:32:56

csababarca írta:
2022.01.03. 21:50:16
Nem gondoltam volna soha, hogy olyan szituációba keveredünk, amiből egy Morata jelenti a kiutat.
Laporta nem lehet ennyire idióta, minek költeni ilyenekre, totál felesleges igazolás lenne.

Komolyan kezdek arra gondolni, hogy Fatiról tudják, hogy lefőtt neki a kávé, és ezért lett elkeseredett Laporta meg Xavi.
Más racionális magyarázat nincs erre, megint rajtunk röhög majd a fél világ, hogy ezt a balféket idehozzuk.
Hogy jön ide Fati?
FT és Morata sem az ő posztján játszik, így nem teljesen értem a logikát. :shock:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.01.03. 21:50:16

Nem gondoltam volna soha, hogy olyan szituációba keveredünk, amiből egy Morata jelenti a kiutat.
Laporta nem lehet ennyire idióta, minek költeni ilyenekre, totál felesleges igazolás lenne.

Komolyan kezdek arra gondolni, hogy Fatiról tudják, hogy lefőtt neki a kávé, és ezért lett elkeseredett Laporta meg Xavi.
Más racionális magyarázat nincs erre, megint rajtunk röhög majd a fél világ, hogy ezt a balféket idehozzuk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.03. 21:13:04

PGK írta:
2022.01.03. 20:54:56
Másrészt Trincao - tudom, hogy keveset játszik ott is - most kezdő volt, és a MU!!! ellen az első félidőben olyan felszabadultan, látványosan játszott, miközben tökéletesen illeszkedett a taktikába is a jobboson ...
Kár, hogy eldobáltuk őket is, miközben csak nem volt edző, aki kihozza belőlük, amit most pl nyújtottak.
És csak azért emlegettem fel őket, mert a mi jobbosunk hónapok óta szenvedős ...
Trincao csak kölcsönben van és ha jól rémlik nincs kötelező opciójuk rá, úgyhogy simán lehet, hogy itt marad. Collado is elvileg meggyőzte Xavi-t (mondjuk pár hónapja Umtiti meg Coutinho is elvileg :D ), reméljük valamennyire fel tudja magát építeni fél év alatt.
És akkor ott vannak még a jobbosra a bizonytalanok: Dembele még benne van a levegőbe, hogy hosszabbít, Demir-rel nem tudom mi a helyzet, egy 10-esért a miénk lehet és elvileg csak azért nem játszattuk, hogy ne kelljen télen fizetni. És FT is játszhat a jobboson, ha középen ott lesz Depay/BW/Morata/Jutgla/bárki.

Az, hogy jhv poszton mit szerencsétlenkedünk az tényleg nevetséges. Emerson is beverekedte magát a Tottenham kezdőjébe, de mi 2 meccs után kukáztuk.

Morata-nak én sem örülnék. Lehet, hogy előrelépés, de hosszútávon csak félmegoldásnak tűnik, főleg, ha Laporta ennyire bele van zúgva Haaland-ba. És tuti nem 2 forintért jönne ide.
Maximum kölcsönbe hoznám fél évre, de azt is 3x meggondolnám. Ferran, Depay, Jutgla és ha felépül BW elég kéne, hogy legyen középre.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.03. 21:11:04

Grimaldo írta:
2022.01.03. 21:03:43
PGK írta:
2022.01.03. 20:54:56
Én nem tudom, ki hogy van vele ... de én néztem most a Mu-Wolves meccset és szomorúan konstatáltam, hogy nincs jobbhátvédünk, miközben Semedo megállás nélkül zakatolt a farkasoknál ,és mind támadásban, mind védekezésben is kivette a részét kiválóan.
Azért egynél több meccset illene megnézned, hogy ilyen véleményt formálj. Ez egy kifutott meccs volt a farkasoknál, átlag meccsükkel vallatni lehetne. Semedo meg összességében gyengébb teljesítményt nyújt mint nálunk, ma volt kivételesen jó. Trincao viszont tényleg korrekt, csak a gólok hiányoznak neki, de amit mezőnyben csinál az jelenleg nálunk is nagy plusz lenne.
No igen, a legsiralmasabb csapat a PL-ben. Néha ott vannak az ellen tizenhatosánál pár percre, aztán fél óráig nem. Egy Brentford, Leeds, Brighton meccsen százszor jobb foci van és több gól születik. Az, hogy a Wolves-ban nem rúg gólt, egyáltalán nem gáz, attól még nálunk tarthatna most 10-nél is. :D De nekem is tetszik a játéka, nekem mondjuk itt is tetszett, mire belejött, kár, hogy akkor áltunk át 3-5-2-re.

Semedoért meg elég komoly pénzt kaptunk, az sajna lehet, hogy kellett is...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.01.03. 21:07:12

PGK írta:
2022.01.03. 20:54:56
Én nem tudom, ki hogy van vele ... de én néztem most a Mu-Wolves meccset és szomorúan konstatáltam, hogy nincs jobbhátvédünk, miközben Semedo megállás nélkül zakatolt a farkasoknál ,és mind támadásban, mind védekezésben is kivette a részét kiválóan.
Másrészt Trincao - tudom, hogy keveset játszik ott is - most kezdő volt, és a MU!!! ellen az első félidőben olyan felszabadultan, látványosan játszott, miközben tökéletesen illeszkedett a taktikába is a jobboson ...
Kár, hogy eldobáltuk őket is, miközben csak nem volt edző, aki kihozza belőlük, amit most pl nyújtottak.
És csak azért emlegettem fel őket, mert a mi jobbosunk hónapok óta szenvedős ...
Azért egyszerűbb úgy zakatolni, amikor van területed, itt meg nálunk nincs a kiscsapatok ellen. Semedo szerintem megmutatta, hogy kevés ide stabil kezdőnek. Trincao meg gyengén kezdett, aztán volt egy-két jó meccse, tudtommal ő kölcsönben van?!
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.01.03. 21:03:43

PGK írta:
2022.01.03. 20:54:56
Én nem tudom, ki hogy van vele ... de én néztem most a Mu-Wolves meccset és szomorúan konstatáltam, hogy nincs jobbhátvédünk, miközben Semedo megállás nélkül zakatolt a farkasoknál ,és mind támadásban, mind védekezésben is kivette a részét kiválóan.
Azért egynél több meccset illene megnézned, hogy ilyen véleményt formálj. Ez egy kifutott meccs volt a farkasoknál, átlag meccsükkel vallatni lehetne. Semedo meg összességében gyengébb teljesítményt nyújt mint nálunk, ma volt kivételesen jó. Trincao viszont tényleg korrekt, csak a gólok hiányoznak neki, de amit mezőnyben csinál az jelenleg nálunk is nagy plusz lenne.
PGK
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.09.20. 09:47:21

2022.01.03. 20:54:56

Én nem tudom, ki hogy van vele ... de én néztem most a Mu-Wolves meccset és szomorúan konstatáltam, hogy nincs jobbhátvédünk, miközben Semedo megállás nélkül zakatolt a farkasoknál ,és mind támadásban, mind védekezésben is kivette a részét kiválóan.
Másrészt Trincao - tudom, hogy keveset játszik ott is - most kezdő volt, és a MU!!! ellen az első félidőben olyan felszabadultan, látványosan játszott, miközben tökéletesen illeszkedett a taktikába is a jobboson ...
Kár, hogy eldobáltuk őket is, miközben csak nem volt edző, aki kihozza belőlük, amit most pl nyújtottak.
És csak azért emlegettem fel őket, mert a mi jobbosunk hónapok óta szenvedős ...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.03. 20:43:53

Cseri írta:
2022.01.03. 20:25:11
Szerintem VEB-nek igaza van, nem világklasszis, de többet tud, mint, akik itt vannak 9esben,Xavinak is kell! Jobban örülnék én is egy fiatal gólvágónak, de sajnos jelenlegi helyzetünkben Ő a realitás, és előrelépést jelenthet. Még nem igazoltuk le, 1 percet se játszott a csapatban, de már sokan temetik. Nagynevű csapatokban, és jó bajnokságokban játszott. Nyilván nem az, aki 10 évre megoldja a posztot, de ismeri a ligát:) Ha ide igazol, és nem sérül meg, véleményem szerint eltesz 8-10 gólt tavasszal.
Ugyanez a véleményem. Jobban örültem volna egy Adeyeminek, vagy az egy évvel korábbi Salzburgi másának, Dakának, aki még jobb statokat hozott, és most a középcsapatá váló Leicesterben vesztegeti az idejét. Vagy pl. Julián Álvarez után is érdeklődtünk, ő egy 21 éves argentín játékos, aki már a Copán is kerettag volt, és az idei szezonban a River Plate-ben 21 meccsen 18 gólt és 7 gólpasszt tett el, ami azért nem akármi. De sajna közben megjelent nála az összes nagyágyú is. Asszem 20 millióért ki lehet vásárolni, szóval nekünk is megengedhető lenne, de a nagy klubok belépésével elhaltak a pletykák, miért választana minket.

Látszik, hogy ezzel az Adeyemi-Álvárez, magasabb szinten Haller-Vlahovic vonallal jó irányba tapogatózik a klub, csak jelen pillanatban vagy pénzünk nincs rá, vagy inkább választják a srácok a jelenleg jóval erősebb klubokat. De maga az irány jó, és szerintem majd leesik nekünk is egy ilyen srác valamikor.

Morata meg most a valóság. Az életkora még épp nem vészes, 1-2 évig még simán csúcson lehet. Van sebessége, erős, magas, gólérzékeny, fog ő nekünk adni, ha érkezik. Nem annyit, mint Haaland, vagy mint régen Eto'o, de fog. Idén tényleg elég gyengék a statjai, de szerintem ez nem mérvadó, az egész Juve egy kalap kaki, minden sztárjátékosuk is hirtelen középszer szintjén döcög a pályán egy ideje. Meg azért még az a 23 meccsen 7 gól 3 gólpassz sem tragikus, ennél jobb statjai hozzávetőlegesen Griezmannak sem voltak, konktéran neki most 21 meccsen van 7 gólja és 3 gólpassza. És azért őt is jó játékosnak lehet mondani, még ha kicsit túlhypeolt is tán. Csak Ilyen második hullámos támadó nekünk nem kell, nem is illik ide, egy igazi középcsatár meg kell. Morata meg tipikusan kiteszi a lelkét és megverekszik a lehetőségeiért, ez a mentalitása nagyon illik a mostani Xavi-féle csapatba.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2022.01.03. 21:01:25-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.03. 20:25:11

Szerintem VEB-nek igaza van, nem világklasszis, de többet tud, mint, akik itt vannak 9esben,Xavinak is kell! Jobban örülnék én is egy fiatal gólvágónak, de sajnos jelenlegi helyzetünkben Ő a realitás, és előrelépést jelenthet. Még nem igazoltuk le, 1 percet se játszott a csapatban, de már sokan temetik. Nagynevű csapatokban, és jó bajnokságokban játszott. Nyilván nem az, aki 10 évre megoldja a posztot, de ismeri a ligát:) Ha ide igazol, és nem sérül meg, véleményem szerint eltesz 8-10 gólt tavasszal.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.01.03. 19:30:55

Feast4 írta:
2022.01.03. 19:26:50
Ezt már többször mondtam, de szerintem vele felültünk a Klopp hatásnak. Vannak játékosok akik az Ő rendszerében, pontosan akkor és ott félelmetesek.Mert ő a fogaskerék aki oda kellett. Egyébként meg ennyi van benne. Sok ilyen volt már.
akkor remeljuk, hogy Morata "elkapja" a Xavi hata'st es megtaltosodik :)
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.01.03. 19:26:50

Guille írta:
2022.01.03. 14:28:31
Coutinho dolgot én sem értem, hogy ennyire nem érdekel senkit még bagóért sem...
Nem tudom miért vagytok ezen megrökönyödve. A piaci értéke alacsonyabb mint a fizetése. 19-20 évesek szorítják ki a csapatból, meccsről meccsre.

Azok a csapatok amik ezt a fizut kiszurkolják, oda egy ilyen kerékkötő nem kell. Egyénként meg mi a garancia, hogy magára talál? A Bayernbe se ment neki, holott azért az Ő játékuk inkább hajaz a Klopp féle Poolra.

Ezt már többször mondtam, de szerintem vele felültünk a Klopp hatásnak. Vannak játékosok akik az Ő rendszerében, pontosan akkor és ott félelmetesek.Mert ő a fogaskerék aki oda kellett. Egyébként meg ennyi van benne. Sok ilyen volt már.

Teljesen Umtiti kategória lett a srác csak más okok miatt.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.01.03. 19:18:05

MatyiG írta:
2022.01.03. 19:00:30
visca el barca írta:
2022.01.03. 16:09:30
MatyiG írta:
2022.01.03. 15:13:47
Nézd meg a jatekperceket, és azt, hogy ki milyen csapatban hozta ezeket a számokat...
Varjál már, akkor most nem az a trend, hogy bizzunk xaviban?
De, de attól még én nem örülnék Moratanak. Nyilván Xavi keze is meg van kötve és véges lehetősége van.
Da ha annyira [auto_cenzúra] jatekos mint itt mindenki hajtja, akkor minek kell neki? Ha szerintetek a spanyol egy szint mint a holland meg a dán, akkor tok folosleges ide. Azert ne hasonlitgassunk mar kvalitasban egy real/juve/atletico/chelsea csapatokban megfordult jatekost ilyen tolulouse/psv kaliberuekkel. Még viccnek is rossz. Morata nem vilagklasszis, de azert csak összalapatolt karrierje soran 500 meccsen 200 gólt. 40 millioert hol kapsz ilyen jatekost? Sehol. Lehet itt eroltetni jutglat meg a tobbi gyereket, de ők kevesek ide. Se rutinjuk, se semmi. Elore amugy se art a rutin mert egy huszoneves tamadotrioval sokra nem megyunk akarmekkora spilerek. ha tartosan osszetudna allni elore egy fati/torres/morata/depay, mondjuk abdeval kiegeszulve, azert az annyira nem lenne szornyu jelen helyzetunkben. Hatra kellene még egy ballabas kozepso vedo es jok is lennenk szerintem tavaszra.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.01.03. 19:14:28

Tomix354 írta:
2022.01.03. 17:54:46
Ha 40 milliót képesek elszórakozni egy Moratara az kész vicc lenne. Akkor már inkább hozzuk vissza Lajost apróért, nyáron lejár a szerződése :mrgreen:

Na most ez így tök jól hangzik, de sokkal nagyobb üzleti megfontolás van emögött mint elsőre látjuk.

A Juventusnak nem kell Morata (amit tökre meg értek) és pénz sincs rá. Van a Juvénak rá egy nyáron 40 millió eurós vásárlási opciója, azonban Dybala is lépni akar, így addig amíg nem találja meg a Juve utódját, vagy Dybala helyzete nem rendeződik, a Juve nem akarja elengedni.

Nekünk nincs csatárunk, viszont ki kell fizetnünk Pjanic után valami 10 millás különbséget még, amit meg nem tudunk kifizetni.

Az Atleticonak pedig kell Griezmann, de jelenleg nincs rá pénzük (ezért is csak kölcsönben van).

A megoldás így az, hogy (ha jól értelmeztem a külföldi oldalakat), hogy Pjanicért most nem kell fizetnünk, de megszabadítjuk a Juvét nyárig a létszám fölötti Moratától, akik akkor hív vissza a Juve ha más megoldás nem lesz. Ha nálunk beválik meg a Juvénak pedig nem kell, akkor pedig mi eltekintünk Griezmann árától (aminek egyébként csak 25%-át használhatnánk fel az FFP miatt átigazolásra) de megkapjuk Moratát.

Azt most engedjük el, hogy gyakori Juventus meccsnéző vagyok és nyugodtan ki merem jelenteni Morata az utóbbi három hónapban annyira pocsék formában van, hogy még a Fradiba is nehezen férne be.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.01.03. 19:00:30

visca el barca írta:
2022.01.03. 16:09:30
MatyiG írta:
2022.01.03. 15:13:47
Nézd meg a jatekperceket, és azt, hogy ki milyen csapatban hozta ezeket a számokat...
Varjál már, akkor most nem az a trend, hogy bizzunk xaviban?
De, de attól még én nem örülnék Moratanak. Nyilván Xavi keze is meg van kötve és véges lehetősége van.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2022.01.03. 17:54:46

Ha 40 milliót képesek elszórakozni egy Moratara az kész vicc lenne. Akkor már inkább hozzuk vissza Lajost apróért, nyáron lejár a szerződése :mrgreen:
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.03. 16:14:51

Az egyértelmű hogy Morata jobb mint LDJ és BW de attól még egyik se kéne a csapatba jelenleg :D

Az egy igaz állítás amivel egyet tudok érteni hogy egy kész 3as mögé Morata cserének olcsón jó lenne a keretbe. Ebbe nehéz belekötni.
De nekünk még nincs 3 támadónk akikre rá lehet bízni hogy alapkezdők legyenek és hozzák a pontokat. Így cserét igazolni felesleges, sőt, félelmetes hogy esetleg a kezdőbe szánják.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.01.03. 16:09:30

MatyiG írta:
2022.01.03. 15:13:47
Nézd meg a jatekperceket, és azt, hogy ki milyen csapatban hozta ezeket a számokat...
Varjál már, akkor most nem az a trend, hogy bizzunk xaviban?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.01.03. 15:13:47

Nézd meg a jatekperceket, és azt, hogy ki milyen csapatban hozta ezeket a számokat...
Válasz küldése