Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.11.22. 12:41:07

Vakmacska írta:
2021.11.22. 08:54:02
Anno nem értettem, hogy miért verték fel az árukat.
Így már mindjárt más

https://sport365.hu/nemzetkozi-foci,spa ... olt,146108

Tudtuk, hogy valami pénzügyi mahináció áll a háttérben, de ez nagyon durva
Ezt már anno tudtuk, hogy csak a könyvelés feltupírozására lettek kitalálva ezek a magas összegek.
Nincs benne újdonság :)
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.11.22. 09:24:55

Vakmacska írta:
2021.11.22. 08:54:02
Anno nem értettem, hogy miért verték fel az árukat.
Így már mindjárt más

https://sport365.hu/nemzetkozi-foci,spa ... olt,146108

Tudtuk, hogy valami pénzügyi mahináció áll a háttérben, de ez nagyon durva

A Paulinho féle ügylet is örök ködbe veszett, annak is ha valaki utánajárna biztos találna valamit. Ki tudja mi fog még kiderülni a következő években…
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.11.22. 08:54:02

Anno nem értettem, hogy miért verték fel az árukat.
Így már mindjárt más

https://sport365.hu/nemzetkozi-foci,spa ... olt,146108

Tudtuk, hogy valami pénzügyi mahináció áll a háttérben, de ez nagyon durva
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2021.11.21. 22:25:57

Xavi has asked for the signing of Baghdad Bounedjah, his star striker at Al Sadd.
— @sport

Nem tudom mennyire hiteles forrás, meg a spiler is tök ismeretlen számomra. De azért van baj, ha onnan tudunk csak “erősíteni”
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.11.18. 20:47:36

https://vm.tiktok.com/ZM8gBC9bJ/

Uff

Nero! Lehetne néha tőled kicsit tartalmasabb hozzászólás? Törlés esetén meg itt duzzognál. Alcantara
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.11.18. 10:25:37

soadroli írta:
2021.11.17. 12:38:51
Barça have quietly worked on signing Karim Adeyemi for a long time. The club believe he'll leave Salzburg for €30m + variables. [Mundo Deportivo]
Mondjuk tacskó létére nem olcsó, de több értelmét látom, mint, hogy a mi anyagi helyzetünkben elkezdünk izmozni a 300 milliós Haaland után. (Kiröhögnek. #-o )

Egyénként a tudom, hogy mindenki rá van indulva a saját nevelésű játékosainkra, de pl. pont a Salzburgot nézve ez a Sucic, meg ez a Camara, egy nagyon ügyes gyerek (mondjuk kp. pont nem kell), Kristensen szerintem jobb jobb hátvéd, mint Dest, vagy nézhetnénk a Lipcséből Mukielét is, de mondjuk az Ajaxból Antony se lenne egy utolsó húzás( bár rá elvileg a PSG és a Totthanam is mászik).

Igazából Xavi egyik nagy feladata szerintem a jobb oldal újjáépítése lesz, meg egy értelmes csatár idehozatala. Mert ezt hozott anyagból nem fogjuk tudni megoldani.

Egyébként csak úgy tudjuk magunkat helyre hozni, ha csinálunk ilyen minimál áras vételeket, tehát tulajdonképp elhozzuk a nagy tehetséget mielőtt az Ajax, a Dortmund, a Lipcse rájuk nyúl. Mert ezekből a csapatokból már 100-200 millió körül fognak távozni és sajnos, az Már a PSG, City árfekvése.
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.11.17. 12:38:51

Barça have quietly worked on signing Karim Adeyemi for a long time. The club believe he'll leave Salzburg for €30m + variables. [Mundo Deportivo]
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.17. 10:36:14

Barcaforever írta:
2021.11.17. 07:32:51
Úgy látom a világ összes szélsőjével összeboronálnak minket már lassan, most éppen Ziyech van porondon. Én nagyon örülnék ha felfigyelnénk az Ajaxos Antonyra, nagyon ügyes a srác és bármikor képes megbontani a védelmet és bal lábas.
Ziyech-et a mundo szerint kölcsönbe hoznánk kötelező vételi opció nélkül. Ez teljesen jó lenne, viszont a Chelsea-ben gyakorlatilag konstansan középpályást-hamis kilencest játszik, szélsőt igazából az Ajax-ban játszott. Nem tudom ez mennyire befolyásolja a teljesítményét, illetve nagyon magas, több mint 7 milliós bért kellene fizetni. Részben az angolok is ezért engednék el lágyabb szívvel.

A Sport szerint Dembélé hosszabbítása még bizonytalan, ő szívesen maradna de Sissoko a távozást erölteti, mert így nagyobb bónuszt kap. A Juve és a MU az érdeklődő csapatok.

A mundo lehozott ma egy cikket, hogy Xavi nem akar senkit a középpályára, mindenképpen csatárt szeretne. Nála is az elsőszámú célpont Adeyemi, de télen ez nem valószínű hogy összejöhet, a Salzburg semmiképp sem akarja elengedni, leginkább a Bl miatt, de nyáron távozni fog, úgy tűnik vagy a Barca vagy a Dortmund lesz a végállomás.
Elvileg már két éve figyelemmel kísérjük, anno Kluivert figyelt fel rá, akkor nyilatkozott ő is a Barcáról csak 8 millióért nem akarták a B-be hozni.

Pjanicot pedig szeretné végleg megvenni a Besiktas, de a kondíciókról még nem beszéltek. Amúgy kizárták egy időre a válogatottból egy időre mert kiderült hogy vb-selejtező előtti éjszaka dohányzott meg ivott. (AS)
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.17. 09:11:20

Alcantara írta:
2021.11.17. 05:28:43
Ezt a gyereket én tavaly még nem is ismertem. Amikor leírtad, hogy jobb, mint Kanté, akkor jót röhögtem és elkezdtem nézegetni. Nem szeretem a talján csapatot, de több meccsüket megnéztem. Volt, hogy nem is játszott kispadon ült, meccs végén küldték be, volt amikor kezdőként lépett pályára és borzalmasan gyenge teljesítményt hozott le.
Ami viszont feltűnt, hogy nagyon jó fizikai állapotban van, rengeteg párharcot nyer. A harmatos teljesítmény ellenére szerintem nekünk nagyon kellene egy ilyen játékos, itt tényleg lehetne belőle egy új Yaya. Viszont mindenhol megjelenik, hogy pénzt akarnak belőle látni a télen, mert lejár a szerződése. PSG és a Pool a két fő kérő. Ezek mellett mi nem tudunk labdába rúgni, hiába lenne júniusban ingyen. Racionálisan nézve semmi alapja nincs, hogy nálunk kössön ki.
Ja, hát írtam is hogy idén gyötrelmesen rossz eddig. Atleti meccs rajta ment el, az Inter elleni is majdnem, stb.
De mondjuk ez sem véletlen. Tavaly annyit játszott, mint Pedri. Minden meccsen szünet és rotáció nélkül 11-2 km kőkeményen, leszerelhetetlen volt és hiba nélkül játszott egy évig, hátán vitte a csapatot, messze a legjobb volt egy igen jó Milánban, de ő is kiment az Olimpiára, és nem csak kifulladt, hanem meg is sérült, és abból egyelőre nem jött még vissza. Plusz a légkör sem túl jó most vele szemben. De tényleg bohózatba illő dolgokat csinált eddig, az elvetemültebb szurkolók már szándékossággal gyanusítják. :D
De hát ez nem sokmindent jelent. Thiago Alcantara pl tavaly az első kb 2 hónap után a legtöbbet leszerelt és a legtöbb labdát vesztő játékos volt konkrétan az egész PL-ben, olyan volt szegény, mintha bedrogozva játszott volna, egészen szürreáéis volt, pláne, mikor kidobták a statisztikát róla. Van ilyen, ettől még remek játékos, és volt ő top3-5 is a posztján nem túl sokkal azelőtt. :) Kessié tavaly nagyon simán top3 volt ott. Kérdés, vissza tud-e jönni arra a szintre.
És igen, tök esélytelenek vagyunk, minden (pénzügyileg) nagy klub őt akarja, nem véletlenül. Nem tudom, mennyit akarhat majd, de 9-et a csóringer Milanból akar kisajtolni, új klubban ez szerintem 10 felett lesz.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.11.17. 07:32:51

Úgy látom a világ összes szélsőjével összeboronálnak minket már lassan, most éppen Ziyech van porondon. Én nagyon örülnék ha felfigyelnénk az Ajaxos Antonyra, nagyon ügyes a srác és bármikor képes megbontani a védelmet és bal lábas.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.11.17. 05:28:43

bence0330 írta:
2021.11.16. 23:21:54

Nem hosszabbított. 9 milkót akar már asszem, azt nemhogy ők, de mi sem fogjuk tudni megadni neki... talán ha ingyen jönne, akkor igen.
Eddig amúgy borzalmas szezonja van, tisztán 3. számú belső középpályás most a Milánnál, meccseket eldöntő, vagy majdnem eldöntő hibákkal. De ennek alighanem a pénzügyi galiba és a bizonytalanság az oka, új helyen szerintem megint nagyot menne.
Ezt a gyereket én tavaly még nem is ismertem. Amikor leírtad, hogy jobb, mint Kanté, akkor jót röhögtem és elkezdtem nézegetni. Nem szeretem a talján csapatot, de több meccsüket megnéztem. Volt, hogy nem is játszott kispadon ült, meccs végén küldték be, volt amikor kezdőként lépett pályára és borzalmasan gyenge teljesítményt hozott le.
Ami viszont feltűnt, hogy nagyon jó fizikai állapotban van, rengeteg párharcot nyer. A harmatos teljesítmény ellenére szerintem nekünk nagyon kellene egy ilyen játékos, itt tényleg lehetne belőle egy új Yaya. Viszont mindenhol megjelenik, hogy pénzt akarnak belőle látni a télen, mert lejár a szerződése. PSG és a Pool a két fő kérő. Ezek mellett mi nem tudunk labdába rúgni, hiába lenne júniusban ingyen. Racionálisan nézve semmi alapja nincs, hogy nálunk kössön ki.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.16. 23:21:54

sansz írta:
2021.11.16. 22:57:15
Gyakran bedobjátok Kessiét,hogy ingyen,meg olcsón el lehetne hozni, amúgy ennek én is örülnék, az a srác úgy kell nekünk,mint éhezőnek a falat kenyér.
De mik a realitások? Mintha nemrég hosszabbított volna és a Milan nem őrült,hogy fillérekért adná azt a játékost aki jelenleg szerinten bármelyik top csapatba beférne.
Nem hosszabbított. 9 milkót akar már asszem, azt nemhogy ők, de mi sem fogjuk tudni megadni neki... talán ha ingyen jönne, akkor igen.
Eddig amúgy borzalmas szezonja van, tisztán 3. számú belső középpályás most a Milánnál, meccseket eldöntő, vagy majdnem eldöntő hibákkal. De ennek alighanem a pénzügyi galiba és a bizonytalanság az oka, új helyen szerintem megint nagyot menne.
Annyi, hogy ő támadószempontból nagyon 0, ő egy ilyen tankkal kevert kínai nagyfal. Tehát ő tényleg szigorúan Busi helyére jöhetne csak. Nálam meg az egyik legnagyobb kérdőjel Busi szerepe lesz Xavi alatt... stabil kezdő? Stabil csere? Rotáció része? Nem tudom elképzelni egyelőre, hogy mi lesz a szerepe...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.11.16. 23:18:16

sansz írta:
2021.11.16. 22:57:15
Gyakran bedobjátok Kessiét,hogy ingyen,meg olcsón el lehetne hozni, amúgy ennek én is örülnék, az a srác úgy kell nekünk,mint éhezőnek a falat kenyér.
De mik a realitások? Mintha nemrég hosszabbított volna és a Milan nem őrült,hogy fillérekért adná azt a játékost aki jelenleg szerinten bármelyik top csapatba beférne.
Nem hosszabbitott, nem tudnak megegyezni. Nyáron lejár a szerződése.
Jó lenne ide amolyan új Toure nak. De szerintem ha tényleg magas a fizetési igénye, akkor nem ide jön. Sokan még akarják szerezni.
Kép
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.11.16. 22:57:15

Gyakran bedobjátok Kessiét,hogy ingyen,meg olcsón el lehetne hozni, amúgy ennek én is örülnék, az a srác úgy kell nekünk,mint éhezőnek a falat kenyér.
De mik a realitások? Mintha nemrég hosszabbított volna és a Milan nem őrült,hogy fillérekért adná azt a játékost aki jelenleg szerinten bármelyik top csapatba beférne.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.16. 21:26:29

vg99 írta:
2021.11.16. 17:45:46
Még meccs sem volt, de biztosan jobb a legkör, hangulat csapaton belül és körül.
Adeyami nekem azt jelzi, hogy Haaland felejtős, de elfogadnám, főleg ha Sterling is jönne. Még úgy is, hogy Dembele megy.
Nyáron Laporte, és ingyen Azpilicueta, meg a Milanos Kessié.
És menne Umtiti, Neto, SR, Coutinho
Haaland szerintem alapból felejtős volt, annyi klub fog kapkodni érte, hogy mi labdába sem rúghatunk. A PSG is akarja Mbappé helyett, a City nem tudta megszerezni Kane-t, (pedig 160 milliót is kínáltak érte) ők is ráugranak, a Dortmund nagy fizut kínál neki, a Real is leigazolná, gondolom fél Európa őt akarja majd. Laport szerintem csak bedobta a nevét, hogy ezáltal népszerűbb legyen.
Hátvédnek Rüdigert el lehetne hozni, lejár a szerződése és nem hosszabbít. Laporte nem a mi pénztárcáknak való.
Kessiét is ingyen be lehet zsákolni.
stickman írta:
2021.11.16. 15:38:16
Chino írta:
2021.11.16. 14:48:54
Egyre több média is lehozta, hogy nagyon érdeklődünk Adeyemi iránt, nyáron mindenképpen meg akarja a klub szerezni.
Mennyire megbízhatóak a források? Amúgy ennek nagyon örülnék, borzasztó ügyes a gyerek.
Viszont elvileg több nagy klub is érdeklődik iránta, többek között a BM, Dortmund, City, Liverpool, RM. Sajnos nekünk van rá a legkisebb esélyünk, de bízzunk benne. [-o<
Már egy ideje rendszeresen hozza le a Mundo, Marca vagy Sport, de most már komolyabb hírek is vannak. A Sport például ma két cikket is közölt Adeyemiről és már német források is szivárogtatják a híreket.
A német Sport1 mondjuk nem tudom mennyire megbízható forrás, de lehozta, hogy a BVB 35 milliót kínált neki, Laporta ezt 40 millióra emelte 6 millió körüli bérrel, amit a héten küld a Salzburgnak.

Azt viszont a spanyol lapok és németek egyöntetűen állították, hogy Thomas Salomon, az ügynöke kétszer is Barcelonában járt.

Azt alább jól írták, hogy valóban több poszton is bevethető, nem kényszerűen. Ezért félnék például Sterlingtől. Nagyon jó játékos, de nem jobbszélső, nekünk pedig az kellene.
Ha Dembélé megy, márpedig nagyon úgy néz ki akkor tényleg tapogatózhatnak utána Laportáék. Ráadásul Xavi is nagyon szeretné.

Az mondjuk már csak ilyen adalék és nem sokat jelent, de két éve azt nyilatkozta, hogy az álma a Barcában játszani. (bár azt is hozzátette, hogy Messi mellett)
Forca Barca!!!!
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.11.16. 17:45:46

Még meccs sem volt, de biztosan jobb a legkör, hangulat csapaton belül és körül.
Adeyami nekem azt jelzi, hogy Haaland felejtős, de elfogadnám, főleg ha Sterling is jönne. Még úgy is, hogy Dembele megy.
Nyáron Laporte, és ingyen Azpilicueta, meg a Milanos Kessié.
És menne Umtiti, Neto, SR, Coutinho
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.16. 16:16:32

Abban mondjuk biztos vagyok, hogy ha egy ilyen srác idekerülne valahogy egy ilyen versenyfutásból (most az anyagiakat kivéve az egyenletből olyan értelemben, hogy feltételezem, hogy ki tudnánk pengetni ennyi pénzt), akkor abban lehet, hogy lenne szerepe Xavinak, és a kiépülni látszó légkörnek. Ha esetleg még Barcás is lenne a srác, akkor komoly esélyünk lenne.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.11.16. 16:11:43

Camp Nou99 írta:
2021.11.16. 15:50:10
Szerintem erősen hápog ez a hír. És miből ajánlanánk 40 !!!! milliót? Mi max 4 milliót tudnánk fizetni,de még lehet hogy annyit sem.
Önmagában 40 milliót nem fog a Barcelona fizetni senkiért: amit el lehet képzelni, hogy a fölösleges játékosokat ajánlják fel érte vagy más magas profilú igazolásokért (például szerződéshosszabbítás esetén Dembelét, jutányos áron némi készpénz mellett Umtiti/Lenglet, vagy más perememberek). Szerintem ez nem lesz elég a hasonló profilú játékosokra.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.11.16. 15:46:48

stickman írta:
2021.11.16. 15:38:16
Chino írta:
2021.11.16. 14:48:54
Egyre több média is lehozta, hogy nagyon érdeklődünk Adeyemi iránt, nyáron mindenképpen meg akarja a klub szerezni.
Mennyire megbízhatóak a források? Amúgy ennek nagyon örülnék, borzasztó ügyes a gyerek.
Viszont elvileg több nagy klub is érdeklődik iránta, többek között a BM, Dortmund, City, Liverpool, RM. Sajnos nekünk van rá a legkisebb esélyünk, de bízzunk benne. [-o<
A mostani anyagihelyzetünkben mi csak a 100ft-os boltból tudunk vásárolni. A RB se lesz hülye sz....rt-h...ért odaadni nekünk.
stickman
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2021.05.25. 13:15:16

2021.11.16. 15:38:16

Chino írta:
2021.11.16. 14:48:54
Egyre több média is lehozta, hogy nagyon érdeklődünk Adeyemi iránt, nyáron mindenképpen meg akarja a klub szerezni.
Mennyire megbízhatóak a források? Amúgy ennek nagyon örülnék, borzasztó ügyes a gyerek.
Viszont elvileg több nagy klub is érdeklődik iránta, többek között a BM, Dortmund, City, Liverpool, RM. Sajnos nekünk van rá a legkisebb esélyünk, de bízzunk benne. [-o<
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.16. 15:06:39

Engem csak a kora miatt aggaszt. Nem állhatunk fel 18-19 éves csapattal önmagában. Amúgy nekem is tetszik, főleg az, hogy ballábas, és két poszton TÉNYLEGESEN bevethető, nem ilyen Dest féle "mindkét oldalon képes játszani, de valójában nem".
Egy klasszis mindenképp kellene. De legalább egy erősen beérett játékos. Mahrez tetszett eddig nagyon a pletykák közül a jobboldali posztra, nagyon szeretem, ahogy támadja a kaput és lő + a Citiből egy támadó szerintem könnyen integrálódna. De kétlem, hogy idejönne.
Ha Adeyemi jön, akkor persze az is kérdés, elsődlegesen hová érkezik. Gondolom azért középre. És akkor még jobbra mindig jöhetne egy név.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.16. 14:57:31

Remélhetőleg a Laporta-Xavi kettőssel végre ideillő játékosokat fogunk igazolni, Adeyemi ilyen lehet. Nagyon ígéretesen indult, simán klasszis alapanyag, jó fogás lenne nagyon.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.16. 14:48:54

Egyre több média is lehozta, hogy nagyon érdeklődünk Adeyemi iránt, nyáron mindenképpen meg akarja a klub szerezni. Tökéletesen illene ide, Xavi is nagyon szeretné. A német Sport1 szerint a héten 40 milliós ajánlatot tesz Laporta érte.
Gondolom Dembélével már nem számolnak, és télen elküldik.
Én nagyon örülnék a németnek, nem egy felkapott tinisztárnak tűnik. Hivatalosan középcsatár, de nagyon gyors és technikás, a jobbszélen is jól érzi magát. Most 22 meccsen 15 gólnál jár, a felnőtt válogatottban is háromszor pályára lépett, kb egy félidőnyi játékkal 1 gól, 1 assist.
Nálam ezerszer inkább, mint Sterling.
Forca Barca!!!!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.11.15. 13:39:27

bence0330 írta:
2021.11.15. 12:30:49
Nem tudtam, melyik topikba írjam, szerintem elfér ide.
Egyre több helyen olvasni, hogy Xavinak komoly ráhatása lesz az igazolásra, sőt.
Én sem tényként mondom, de én is azt sejtem, hogy Xavi azért olyan pozícióban volt, hogy ez feltétele lehetett. Amúgy a Realnál és nálunk sem volt soha divat ez... Ronaldinho azért kerülhetett hozzánk, mert Pereznek Beckham marketingje és frizurája jobban bejött... Kíváncsi vagyok hány edző vásárolt volna így a helyében.

Ugyanakkor szomorú hír, hogy ki tudja mennyire tud Xavi bevásárolni. Guardioláék valóban válogathatnak, de Xavi hiába kapott teret (ha jól látjuk) ő most csak a kukából válogathat. Remélhetőleg akkor is szabad kezet kap majd Barca edző, ha kilábal a pénzügyi válságból.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.15. 12:30:49

Nem tudtam, melyik topikba írjam, szerintem elfér ide.
Egyre több helyen olvasni, hogy Xavinak komoly ráhatása lesz az igazolásra, sőt. Ezek szerint akkor nálunk is kialakul talán egy olyan rendszer, ami a PL-ben jelen van? Ott a manager szót is alkalmazzák ugye, ami nem csupán edzőt jelent, a nagyobb kluboknál mindenképp az edzők igényei szerint történnek az igazoláso (vagy legalábbis jelentős többségük, mert láthatjuk, mi van DVDB-el a Unitedben, Ole nem akarta őt, úgyhogy nem is játszatja szerencsétlent, ami meg a ló túloldala ahhoz képest, amikor mi évekig erőltettünk nem ideillő, nem edző által kért játékosokat). Mi ettől nagyon eltávolodtunk a Barto-érában, ahol megtetszett nekik valaki a hype miatt, és megvették, kb ennyi volt a koncepció, szerencsétlen edzők meg próbálták játszatni, pedig nem is akarták, és akkor mindenki posztidegen helyen kötött ki, és még rosszabb lett.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése