Thiago Alcántara

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2011.07.28. 03:15:19

shutterisland írta:off : rufolde, szerintem ez kicsit erős kezdésnek..

on : az a könnyedség,elegancia...azok a finom passzok,labdaérintések...a két kezemen meg tudnám számolni, hány játékosnál láttam ilyet, úgyhogy szerintem amellett, hogy hatékonynak tűnik az előszezon alapján is, külön öröm az, hogy nem izzadtságszagú,görcsös,erőltetett a játéka, hanem igazi ösztönös...zidane és ronaldinho ugrik be erről könnyed játékról, amit ő képvisel.

úgy érzem, ez a szezon lesz az, ahol a kedvenceim közé emelkedhet.

Ok igazad van:)
semmi rosszat nem mondtam,nevettem jól éreztem magam,de nem bírom az ilyen névtelen [auto_cenzúra] már elnézést.Fogalma nincs miről is beszél,de lezártam rem egyszer élőben is elmondja:)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.07.28. 03:06:08

off : rufolde, szerintem ez kicsit erős kezdésnek..

on : az a könnyedség,elegancia...azok a finom passzok,labdaérintések...a két kezemen meg tudnám számolni, hány játékosnál láttam ilyet, úgyhogy szerintem amellett, hogy hatékonynak tűnik az előszezon alapján is, külön öröm az, hogy nem izzadtságszagú,görcsös,erőltetett a játéka, hanem igazi ösztönös...zidane és ronaldinho ugrik be erről könnyed játékról, amit ő képvisel.

úgy érzem, ez a szezon lesz az, ahol a kedvenceim közé emelkedhet.
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2011.07.28. 03:04:56

Ez egy fórum ahol mindannyian egy célért szorítunk.Számtalan vélemény születik de ezért szép az élet nem?
Ha te ekkora barom vagy akkor kérlek add bátran a neved ahhoz amit nyilatkozol és ne egy nick mögé bújj.

Tudod ez a szánalmas emberi tulajdonság,nekem ne üzengess arc nélkül te okos ember,ülj le velem és meghallgatlak,talán még igazat is adok,de nagyon kérek ne ostoba tahó módon üzengess nekem.


ezek után gondold át mi az emberi butaság.....
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2011.07.28. 02:51:30

Stalkyard írta:
rufolde írta:
Mondom Real drukker leszek:)
Ez most akkor fenyegetés? :roll: :lol:
Dehogy az csak vicceltem,nincs az a pénz sem euróban ,sem frankban:) Kímélet a bedőlt embertársaimnak!
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2011.07.28. 02:48:19

Te beszélsz emberi butaságról?:)))
Gondolkodj ökör állat.Mi itt jó ízűen beszélgetünk ,tele poénokkal..És jössz te az okos feltételezéseddel? Hol élsz te embernek nevezett idióta barom:))))))))))?
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2011.07.28. 02:45:12

szimisi írta:az emberi butaságnak nincs határa sajnos.. rufolde, ha "öngyilok" akarsz lenni szólj, és segítek.
Idióta:)

Ha nem érted a viccet akkor ne szólj hozzám,de ígérem neked előbb megtaposlak te tahó:)

Minek szólsz ha nem érted a poént?:)

Elmebeteg....
szimisi
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.05.06. 19:15:37
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.27. 23:54:09

az emberi butaságnak nincs határa sajnos.. rufolde, ha "öngyilok" akarsz lenni szólj, és segítek.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.07.27. 23:47:10

rufolde írta:
Mondom Real drukker leszek:)
Ez most akkor fenyegetés? :roll: :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2011.07.27. 23:43:14

Szerintem a játék a lényeg és hogy a Barca ugyan ott tart ahol befejezte ,a többi mind-mind mellékes::)))))))))))))))))

Le ne tiltsatok:)))))))))))))))

Mondom Real drukker leszek:)
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2011.07.27. 23:41:46

Tocy írta:
Sanama írta:
rufolde írta:Fenomén a srác:)
Azon nyerítek,képzeljétek el a Real vezetőséget,hogyan szívhatják a fogukat.
Ezek már megint kineveltek egy"Istent":)))))))))))))))))
jajj
azért ezekkel várjunk már... Sörmeccsen lőtt 2 gólt, nem haragszol ha nem ájulok el?
Na jah, most majd tényleg jön 15 Thiagos ava/sig, aztán kész. Még azért továbbra is elszór labdákat, és mezőnyben 1-2 villanáson kívül nem csinált semmit extrát. Jól irányított, és gólokat szerzett, óriási a tehetsége, de arrébb van az még, amikor a Real vezetősége miatta fog a leginkább aggódni :)
Remélem az a következő Classico lesz!! :P
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.27. 23:38:04

Egyébként Thiago az előző szezonban is mikor lehetőséget kapott, szinte mindig fitogtatta tudását. A válogatottban is remekel és ma is bizonyított mind1 hogy sörmeccs.
Szerintem idén adni kéne neki legalább 30 meccset amiből 10-en kezdő. Nem szabad rögtön a mélyvízbe dobni. Küzdjön, játsszon, bizonyítson!
Avatar
RonaldinhoX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2006.04.07. 14:08:25

2011.07.27. 23:32:12

ez felkészülési meccs,nem az eredmény fontos...
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.27. 23:28:02

rufolde írta:
Ne vicceljünk már mi az hogy sörmeccs?:)))))))))
Itt egy csapat képviseli magát a fél világ előtt....

Se egy Barca se más nem engedheti meg magának hogy egy ily rangos kupán el szórakozzon a dolgokat.Nézd már meg mennyien voltak kíváncsiak egy-egy meccsre...
Könnyű nekünk sörmeccsnek titulálni:)))))))))))))
Ez annyira volt rangos kupa mintha én a barátaimmal leszerveznék egy hétvégi bajnokságot amelynek a tétje hogy a vesztes csapat fizeti este a sört.

Amúgy meg javaslom a hozzászólás szerkesztése gombot, mert a hsz-szám növelése nem létkérdés. :)


Stalkyard írta: Jó akkor hívjuk felkészülési meccsnek. Tök ugyanott vagyunk. Nem itt dől el, hogy kiben mennyire bízik majd Pep, és hogy ki kap fontos szerepet a szezonban.
Valóban, egy ilyen meccs inkább nekünk bizonyítja a tehetségét. Pep aki ugyebár a B csapat edzője is volt, tehát a fiatalokat elméletileg elég jól ismeri valószínűleg nem egy meccsre alapozza meg a bizalmát (+ az edzések), de szerintem Thiagonak sem ez volt az első jó meccse.
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2011.07.27. 23:25:18

Stalkyard írta:
rufolde írta:
Ne vicceljünk már mi az hogy sörmeccs?:)))))))))
Itt egy csapat képviseli magát a fél világ előtt....

Se egy Barca se más nem engedheti meg magának hogy egy ily rangos kupán el szórakozzon a dolgokat.Nézd már meg mennyien voltak kíváncsiak egy-egy meccsre...
Könnyű nekünk sörmeccsnek titulálni:)))))))))))))
Jó akkor hívjuk felkészülési meccsnek. Tök ugyanott vagyunk. Nem itt dől el, hogy kiben mennyire bízik majd Pep, és hogy ki kap fontos szerepet a szezonban.

Rangos kupa? Egy nyári felkészülés torna?? Ne vicceljünk már ( hogy a te szavaiddal éljek ).
Miért ne lenne rangos egy felkészülési torna?:)))))))
Különben meg mégy egy rossz szót szólsz átpártolok a Real hívekhez:))))))))))))))
Nah jó előtte öngyilok leszek:)
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.07.27. 23:25:12

Stalkyard írta:
rufolde írta:
Ne vicceljünk már mi az hogy sörmeccs?:)))))))))
Itt egy csapat képviseli magát a fél világ előtt....

Se egy Barca se más nem engedheti meg magának hogy egy ily rangos kupán el szórakozzon a dolgokat.Nézd már meg mennyien voltak kíváncsiak egy-egy meccsre...
Könnyű nekünk sörmeccsnek titulálni:)))))))))))))
Jó akkor hívjuk felkészülési meccsnek. Tök ugyanott vagyunk. Nem itt dől el, hogy kiben mennyire bízik majd Pep, és hogy ki kap fontos szerepet a szezonban.
Stalkyard igazat adok.
Általában az ilyen nyári felkészülési meccseken a B csapat játékosai játszanak nagyrészt.
Meg ugye hogy a fél csapat itt sincs így nehéz még átlátni a jövő évi csapatot Pep számára is.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.07.27. 23:21:52

rufolde írta:
Ne vicceljünk már mi az hogy sörmeccs?:)))))))))
Itt egy csapat képviseli magát a fél világ előtt....

Se egy Barca se más nem engedheti meg magának hogy egy ily rangos kupán el szórakozzon a dolgokat.Nézd már meg mennyien voltak kíváncsiak egy-egy meccsre...
Könnyű nekünk sörmeccsnek titulálni:)))))))))))))
Jó akkor hívjuk felkészülési meccsnek. Tök ugyanott vagyunk. Nem itt dől el, hogy kiben mennyire bízik majd Pep, és hogy ki kap fontos szerepet a szezonban.

Rangos kupa? Egy nyári felkészülés torna?? Ne vicceljünk már ( hogy a te szavaiddal éljek ).
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2011.07.27. 23:20:25

Atlantis írta:
rufolde írta:
Természetesen volt ,de közel sem gondolkodtunk annyira bennük mint ma,szerintem ez tisztán látszik.

Talán most értek be ezek a srácok?

vagy csak Te jöttél rá hirtelen, hogy hoppá, nézzenek oda, nekünk van egy B csapatunk is... :D
Lehet:))))))))))))))))))

50 pont néked:)
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2011.07.27. 23:19:04

Stalkyard írta:
rufolde írta:
Természetesen volt ,de közel sem gondolkodtunk annyira bennük mint ma,szerintem ez tisztán látszik.

Talán most értek be ezek a srácok?
Egyáltalán nem biztos, hogy ma jobban gondolkodunk bennük, mint tavaly. Játszottak egy nyári kis sörkupán, de ez még nem garancia, hogy több lehetőséget kapnak majd a szezon közben, vagy jobban bízna bennük Pep... :roll:
Ne vicceljünk már mi az hogy sörmeccs?:)))))))))
Itt egy csapat képviseli magát a fél világ előtt....

Se egy Barca se más nem engedheti meg magának hogy egy ily rangos kupán el szórakozzon a dolgokat.Nézd már meg mennyien voltak kíváncsiak egy-egy meccsre...
Könnyű nekünk sörmeccsnek titulálni:)))))))))))))
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.27. 23:17:09

rufolde írta:
Természetesen volt ,de közel sem gondolkodtunk annyira bennük mint ma,szerintem ez tisztán látszik.

Talán most értek be ezek a srácok?

vagy csak Te jöttél rá hirtelen, hogy hoppá, nézzenek oda, nekünk van egy B csapatunk is... :D


más:

Engem lenyűgöz ennek a srácnak a higgadtsága (vagy nagyképűsége? :) )... Már az első meccsen amikor a nagyok mellett játszott is meglepő volt hogy a fiatal kora ellenére milyen higgadtan játszik és irányítgatja a hozzá képest sztárokat.
A mai napon pedig valóban tanárian játszott és irányította az egész csapatot ami egy 21 éves sráctól nem kis dolog, még ha csak egy barátságos meccs is volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Atlantis 2011.07.27. 23:21:45-kor.
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2011.07.27. 23:15:44

S.Agüero írta:tavaly is játszottak a fiatalok bari meccseken... :roll:
Ez igaz:)
Talán most már komolyan is vesszük őket:))))))))
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.07.27. 23:15:06

rufolde írta:
Természetesen volt ,de közel sem gondolkodtunk annyira bennük mint ma,szerintem ez tisztán látszik.

Talán most értek be ezek a srácok?
Egyáltalán nem biztos, hogy ma jobban gondolkodunk bennük, mint tavaly. Játszottak egy nyári kis sörkupán, de ez még nem garancia, hogy több lehetőséget kapnak majd a szezon közben, vagy jobban bízna bennük Pep... :roll:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.07.27. 23:15:00

Norton írta:
Capon írta:Helyén kell kezelni ezt a sörmeccset, de ha már annyi haszna volt az egésznek, hogy Pep odaszól Rosellnek, hogy figyi már ha nem lesz Fabregas akkor sincs gáz, akkor már megérte!
Thiago igen is megérdemli, hogy megkapja a MAXIMÁLIS bizalmat a bizonyításra!
Persze nem fogja a hátán vinni a csapatot még, de szépen türelmesen ugyan úgy beérhet mint Xavi és Ini, csak szüksége lesz a kellő játékpercekre.
Persze ez nyilvánvaló, ha Thiago megkapja a bizalmat, rá fog szolgálni, ahogy Busquets és Pedro is tette pár éve. Viszont elkapkodni sem szabad a dolgot hiszen láthatjuk hogy Bojannal is mi lett. Még mindig azt mondom ha Rijkaard nem erőlteti annyira az első csapatba kerülését és játszik még pár évet az ifiben ahogy Pedro és Busquets akkor lehet másképp sült volna el a dolog, ki tudja...
Így van. Kellő türelem és a szükséges játékpercek kellenek. Ha ezek meglesznek oda érhet a csúcsra.
Pedro és Busi folyamatosan mutatta a fejlődés jeleit ha néha talán vissza is léptek egy lépést. Bojan sajnos teljesen megállt a fejlődésben és annyi játéklehetőséget nem tudnak neki biztosítani ami a továbblépéshez szükséges.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.27. 23:14:00

tavaly is játszottak a fiatalok bari meccseken... :roll:
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2011.07.27. 23:12:45

Atlantis írta:
rufolde írta:Emlékezzetek vissza a tavalyi évre,milyen bajban voltunk,kevés az igazolás kihúzzuk az év végéig?

Most itt egy Barca b akiket bátran pályára küldhetünk és akkor még az új igazolások.Atya isten:)))))))))))
úgy mondod mintha tavaly nem lett volna Barca B... :roll:
Természetesen volt ,de közel sem gondolkodtunk annyira bennük mint ma,szerintem ez tisztán látszik.

Talán most értek be ezek a srácok?
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.27. 23:10:38

rufolde írta:Emlékezzetek vissza a tavalyi évre,milyen bajban voltunk,kevés az igazolás kihúzzuk az év végéig?

Most itt egy Barca b akiket bátran pályára küldhetünk és akkor még az új igazolások.Atya isten:)))))))))))
úgy mondod mintha tavaly nem lett volna Barca B... :roll:
Lezárt