Cesc Fábregas

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2011.08.13. 11:31:34

Az egyik nagyon fontos dolog, hogy Fabregas érkezésével a csapat is serintem jobban fog hajtani, motiváltabb lesz, hogy ő is sikereket érhessen el. Mivel Messi, Piqué, Busi, stb jó barátai, hajtani fognak ők is még jobban. Kell a vérfrissítés. Bl győzelem, bajnokság, mi motiválná még őket? Hát ez. Egy régi jóbarát, aki miatt hajtani kell.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.08.13. 11:28:06

Üdvözlet. Remélem rámcáfol pep és megtalálja helyét neki is meg Thiagonak is úgy hogy elégedettek legyenek. Érdekes lesz, de sok sikert neki. Nyújtson olyan teljesítményt hogy ne bánnyuk meg.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.08.13. 11:15:43

Rendkívül szomorú vagyok most... :cry: Én azt reméltem, hogy legalább BarátokKözt hosszúságú lesz ez a cirkusz, ehelyett csak 3 évadot élt meg a Cesc-Arsenal-Barca szappanopera. Miről fogok én olvasni jövő nyáron??? Bár lehet akkor már jön a folytatás a Romeu sagával... :lol:

Viccet félretéve. Egyik szemem sír, a másik nevet. Jonathan miatt sír, így ő már biztos hogy nem lesz az A keret tagja szerintem, pedig én bírtam a srácot, szerintem a plusz is ott van benne, csak idő kellett volna neki. De hát ez van, a Barcában vagy rögtön villant az ember, vagy kikerül a látómezőből. Thiagot meg már meg se merem említeni, remélem türelmes lesz... Ha "elüldözzük" a kevés lehetőséggel, akkor az utóbbi évtized legnagyobb hibáját követjük el, de ebbe bele se merek gondolni.

De örülök is nagyon, mert Cesc az Cesc... Imádtam eddig is a játékát - az irányítókért vagyok oda elsősorban, szóval ez nem meglepő -, most hogy a top3 karmesterből 3 itt játszik hát hogy is mondjam... Pöttyet ütős lesz a középpálya úgy érzem. És végre nem kell attól tartani, hogy mi lesz ha Xavi lesérül egy Classico vagy egy Bl elődöntő előtt, mert lesz kihez nyúlni, és nem Keitát kell csodálnunk ahogy irányít - nincs sok bajom a malival, de ha irányítót játszik én megőrülök... Bár remélem ez nem következik be, de legalább kipihent lesz a két kicsi törpezseni, és még versenyhelyzet is lesz a középpályán... Ha az olyan hatással lesz rájuk mint Abidalra volt anno egy vetélytárs érkezése, bele se merek gondolni mi lesz itt jövőre - főleg hogy Sánchez is érkezett! :twisted:
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.08.13. 11:13:33

Átigazolásának történetét Tarr Béla fogja megfilmesíteni...


Erősítés az kétségtelen, jó játékos, ér ennyit is valószínűleg, de mindenek előtt amiért nagyon örülök, hogy végre erről már nem kell többet olvasgatni minden évben. És ezúton köszönném meg Thiagonak az itt töltött idejét.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.08.13. 11:09:50

Isten nem hozott csapatunkban Cesc (csak a pénz), szakmailag nem indokolt a leigazolása, eggyel leszünk vele többen, Rosellnek pedig mehet egy fekete pont. A továbbiakban tartózkodom a topikban való fórumozástól, inkább meghagyom ezt a területet azoknak, akik szeretik Fabregast és örülnek leigazolásának.
Kép
Kép
Kép
Avatar
wessel
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009.05.28. 20:48:50

2011.08.13. 11:01:55

Üdv a csapatban, Fabregas!

Végre visszatért, nem kell többé Fabregas féle átigazolási ügyet olvasni :)
A középpályánk vele együtt verhetetlen lett, támadóink mögött mostmár nem lehet rossz formában lévő középpályás, aki ne tudna egy-egy szép gólpasszt adni valamelyik támadónak.

Sikerekben gazdag és kupákkal teli eredményes éveket kívánokCescnek a Barcában! ;)
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2011.08.13. 10:58:05

MrPiedone írta:Rendszeres olvasó vagyok az Eurobarcán, bár nem vagyok egy gyakori postoló (és akkor még finoman fogalmaztam), de most mégis el kell mondanom, ami bennem van. Szerintem akárki akármit mondhat, jó igazolás volt Fábregas, és én nagyon örülök neki hogy végre hazatért, egyáltalán nem hibáztatom az Arsenalban eltöltött éveiért. Sokan gyűlölködnek, bár igazából nem értem miért. Ha Cesc áruló, akkor ennyi erővel Piqué is az, hiszen ő meg a Man Unitedbe igazolt a Barcából, mielőtt visszatért. Ja, hogy őt sokkal olcsóbban szereztük vissza, és itt ért be igazán? És akkor mi van? Talán baj, hogy Cesc az Arsenal-os évei alatt már rendkívül fiatal korára a világ egyik legjobb irányító középpályásává vált? Szerintem nem hibáztatható, hogy rendkívül fiatalon elment egy nagy lehetőséget nyújtó világhírű klubhoz, ahol aztán meg is találta a számítását. Ha itt marad, Xavi és Iniesta mellett nem nagyon rúghatott volna labdába, és valószínű eltűnt volna a süllyesztőben, és most lehet hogy egy Gijón szintű csapatban osztaná a labdákat. Az talán jobb lett volna? Az pedig hülyeség, hogy nem szeretett volna hazajönni, ezt már tavaly is világosan kifejtette. Azért pedig nem lehet hibáztatni, hogy nem hisztériázott a klubjánál, hiszen egyértelmű, hogy az Arsenalhoz is szoros szálak fűzik, hiszen itt lett belőle világszínvonalú játékos, előtte csak egy tehetség volt a La Masiából, így nyilvánvalóan nehéz lehet neki a búcsú, mert ez a klub is nagyon a szívéhez nőtt. Az egyetlen akit (talán) hibáztatni lehet, az Wenger, de én őt sem bántanám, hiszen, ha nekem lenne egy csapatom, én sem szívesen engedném el a csapatkapitányomat, és egyben a legjobb játékosomat, főleg nem egy világelitbe tartozó csapat esetében. Az meg, hogy mennyibe került, szerintem nem nagyon kellene, hogy téma legyen, mert ennél a pénznél a jelenlegi őrült árviszonyok között lényegesen többet ér, más klubhoz biztosan sokkal többért engedték volna el (de máshová nem akart menni, csak a Barcába, ezt is megmondta). Az pedig egyértelműnek tűnik, hogy a játékrendszerünkbe könnyedén beleszokik, hiszen itt nőtt fel, játéklehetőséget pedig bőven kaphat ő is, és Thiago is, emiatt nem kell aggódni, rengeteg meccs van egy idényben, és Xavi sem húszéves már, ráadásul egy esetleges sérülés esetén tökéletesebb pótlást nem is találhatnánk. Ennek ellenére egyesek még is úgy dobálják rá a sarat, mintha legalábbis a Real Madridba igazolt volna az Arsenal helyett. Egy szó mint száz, Fábregas nagyon messze van a futballkurv@ fogalmától. De nem baj, hiszen úgy is azt mondják, hogy ami nem öl meg, az erősebbé tesz. Ezt kívánom én is Cesc-nek! Nem kell foglalkozni a gyűlölködőkkel, be fogja bizonyítani, hogy fantasztikus játékos, és lehet rá számítani! Kövezzetek meg, de én így gondolom.
Ámen. :)
Üdv A csapatban Cesc,mutasd meg,mit tudsz! :)
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.08.13. 10:55:40

Üdv itthon Francesc!
Remélem nagyon sok jó éved lesz itt! :wink:
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.08.13. 10:54:56

Üdv újra a Barca kötelékeiben!

Remélem olyan jól fogsz játszani mint amennyire vissza akartál jönni. :)
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.08.13. 10:50:29

Scorpio írta:Már nagyon régen írtam, de ez az igazolást nem lehet szó nélkül hagyni.
Nagyon bízok benne, hogy hosszú és nehéz tárgyalások megéri, így Barca vele még jobb lesz. Most lehet bizonyítani, hiszen a klub megtette amit lehet (igaz 5m lemondásával ő is elkezdte).

Sok BARCA sikert Cesc!!!
Visszatértél?:)

Üdv újra itthon Fabregas! Sok sikert, és most már ha lemondtál 4 millióról, plusz ennyire nagy felhajtás lett az egészből, akkor játssz úgy mint egy Barca nevelés és söpörd ki a madridot Xaviékkal!
socio66

2011.08.13. 10:33:26

itt a várva várt topik. :)
ahogy látom most mindenki örül neki,pedig jó sok negatív hangot lehetett hallani afelől hogy miért nem áll a sarkára,vagy hogy miért lépett le anno.
a lényeg hogy itt van,végre beteljesedett a 'végzete',most már csak jól kell játszania. :)
az elmúlt egy-két évben kicsit beleszürkült a 'középszerűségbe',de nálunk biztos vagyok benne hogy meg tud újulni és ki tud teljesedni.
kíváncsi leszek a bemutatására és a szurkolók fogadtatására.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2011.08.13. 10:17:47

VV, Piqué, Puyol, Busquets, Thiago, Fabregas, Iniesta, Xavi, Villa, Pedro.
Még behívnám Fontást és kész a spanyol válogatott :D:D:D

On: üdv Cesc, remélem sikeres szezonod lesz és végre nyersz 1 Bl-t :D
Annyira nem vagyok oda ezért az igazolásért, de ha valaki azt mondja, hogy nem jó igazolás, azzal szívesen elbeszélgetnék.

Viva Real Barca :lol: (Csak "Özil"től idéztem :D )
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2011.08.13. 10:08:23

Már nagyon régen írtam, de ez az igazolást nem lehet szó nélkül hagyni.
Nagyon bízok benne, hogy hosszú és nehéz tárgyalások megéri, így Barca vele még jobb lesz. Most lehet bizonyítani, hiszen a klub megtette amit lehet (igaz 5m lemondásával ő is elkezdte).

Sok BARCA sikert Cesc!!!
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi sem sikerül. Nem számit, a lényeg az hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubbért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsájtva. Ilyen egyszerű!" (Simon Tibor)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.13. 10:04:42

Úgy voltam vele, ha jön, oké, ha nem, az sem tragédia, de kétségtelen, Fabregasnak előbb utóbb haza kellett térnie. Örülök, h. itt van, a keretünk egészen elképesztő :)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.08.13. 09:39:14

Nagyon örülök, hogy hazatért. A keret minősége egy szóval : brutális.
Annyi variációs lehetőség van,hogy Pep sem tudja mindet szerintem :)

Aztán gyerünk Cesc,mutasd meg hogy megérte szenvedi miattad 2évet :D

Nagyon kíváncsi leszek a mezeladásokra vele kapcsolatban.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2011.08.13. 09:37:36

Isten hozott!
Sok sikert kívánok!
Kép
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.08.13. 09:34:29

Igeeeeen vééégreeeeeeeeee!:) Örülök, hogy visszatértél és ezzel nem vagyok szerintem egyedül!:) Sikeres Barca éveket Cesc, megérdemled már a Trófeákat!:)
Kép
Avatar
Barcafan9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.05.05. 20:34:08

2011.08.13. 09:33:03

Üdv itthon! 8)
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2011.08.13. 09:14:36

Isten Hozott Itthon!!
Sokáig úgy voltam veled, hogy ha jössz, oké. Ha nem, akkor is. De most mégis boldog vagyok, hogy végül hazatértél. Nehéz lesz, de te képes vagy rá! Örülünk neked!
Visca!
més que un club
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.08.13. 09:14:24

Üdv a klubban Fabregas! remélem megéri!
KépKép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.08.13. 09:14:03

Sanama írta:
Kash írta:én úgy gondolom, hogy csak azt hiszik, hogy Fabregas jó játékos, de ha jobban belegondolunk, mégsem olyan jó. Az elmúlt években, amikor még az arsenal játékosa volt, szépen játszott össze a társakkal, azonban a visszapasszoknál, mindig a társa háta mögé adta a labdát. Ez volt a nyolcaddöntőben a Barcelona ellen is, és úgy tudott Messi gólt szerezni, úgy hogy semmi különös egy játékos, Thiago jobb tőlle.
Ennyi. Adjuk is tovább rögtön, helyére meg hozzuk el Lipcseit.
Nem zavar,hogy rengeteg gólpassz mellett csomó gólt is lőtt a PL-ben? Az pedig aztán az a liga,ahol sorra buknak el a jobbnál jobb játékosok.

Nem zavar, de most ne azt nézzük, hogy általában hogy játszik, mert nem rosszul hanem jól, de nagyon könnyelműen mozog, és viselkedik, egy fontosabb mérkőzése. És még azt nem értem, miért ő a CSK!? Talán Arsén igy próbálta egy kicsit motiválni, hogy maradjon?
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.08.13. 09:07:59

Kash írta:én úgy gondolom, hogy csak azt hiszik, hogy Fabregas jó játékos, de ha jobban belegondolunk, mégsem olyan jó. Az elmúlt években, amikor még az arsenal játékosa volt, szépen játszott össze a társakkal, azonban a visszapasszoknál, mindig a társa háta mögé adta a labdát. Ez volt a nyolcaddöntőben a Barcelona ellen is, és úgy tudott Messi gólt szerezni, úgy hogy semmi különös egy játékos, Thiago jobb tőlle.
Ennyi. Adjuk is tovább rögtön, helyére meg hozzuk el Lipcseit.
Nem zavar,hogy rengeteg gólpassz mellett csomó gólt is lőtt a PL-ben? Az pedig aztán az a liga,ahol sorra buknak el a jobbnál jobb játékosok.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.08.13. 09:04:53

én úgy gondolom, hogy csak azt hiszik, hogy Fabregas jó játékos, de ha jobban belegondolunk, mégsem olyan jó. Az elmúlt években, amikor még az arsenal játékosa volt, szépen játszott össze a társakkal, azonban a visszapasszoknál, mindig a társa háta mögé adta a labdát. Ez volt a nyolcaddöntőben a Barcelona ellen is, és úgy tudott Messi gólt szerezni, úgy hogy semmi különös egy játékos, Thiago jobb tőlle.
Kép
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.13. 08:53:37

MrPiedone írta:...
Teljesen rendben van az írás, ugyanez a véleményem, nem lehet megtagadni azt a csapatot, ami naggyá tett, szerintem Fabregas kultúráltan, ember módjára viselkedett tavaly is és most is. Ebben az évben pedig nyilvánvalóvá tette, hogy mi a szándéka. Csak arra leszek kíváncsi, hogy Tiago és Fabre mennyit fog játszani, akár együtt, akár külön-külön?
barcapowa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2008.07.27. 13:56:19
Tartózkodási hely: Otthon!
Kapcsolat:

2011.08.13. 08:12:31

Udv itthon! Nagy jatekmester de szerintem ezzel az uttal Thiagot elveszitettuk. Csak ezert sajnalom Cesc erkezeset. Thiago ha nalunk nevelkedne jobb lenne mint Cesc.
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola
Lezárt