Cesc Fábregas

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.09.02. 15:30:56

"Nyolc hónapos ágyéksérülés után a szombati volt az első mérkőzésem fájdalommentesen."
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.31. 13:26:06

Subinho írta:Cesc remek játékos, nem is azért kellett elmennie,mert rossz, hanem mert neki itt nem volt posztja. Az ő szerepe a játékmester,a fantatista, amilyen anno Kaká volt, rögtön a csatárok mögött és a középpályások előtt, ő egyedül, aki szervezi a játékot,a No.1. Ilyen itt, ahol Xavi, Iniesta a kp, igazi csatár nélkül, a visszalépő Messi-vel...sajnos nincs! Ezért ment el! És ezért jobb választás jelenleg Rakitic.Érdekes lett volna felállni Neymarral, Suarezzel, Messivel, Iniestával és Cescel.... Érdekes.... Nekem sem tetszett,hogy elment, de így h jött Suarez túl sok lett volna a támadó szellemű játékos és akkor rotálás és pad lett volna belőle.... ebből meg nem kért. Xavi miatt elviselte eddig, de ezután már nem.... érthető is a dolog ,
Igen, én is hasonlóan látom és azért arról sem feledkezzünk meg, hogy ő is váltanio akart, nem a vezetőség üldözte el vasvillával.
Ha marad Fabregas, Xavi szinte biztos ment volna, és akkor majdnem ugyanott járnánk, mint a Real. Mondjuk annyi előnyünk lenne, hogy van védekező típusú játékos a kp-n. Iniesta idén biztos kezdő és maradt volna a másik posztra Rakitic és Cesc. Nem hiszem, hogy Rakitic csak egy stabil csere lenne, így Fabregas megint csak sírt volna.
És akkor ott van még Rafinha, akit előbb utóbb biztos elkezd majd játszatni LE, nem véletlen hozta vissza, és nála jobban senki sem ismeri. Lehet, hogy nincs tele sztárokkal a kp-nk, mint a Realnak (habár egy Iniesta-Rakitic-Busquets-Mascherano-Xavi-Rafinha sem hangzik rosszul :) ), de könnyebb a posztokat megtalálni és a rotálás is jól megoldható.
Forca Barca!!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.08.30. 21:53:54

Cesc remek játékos, nem is azért kellett elmennie,mert rossz, hanem mert neki itt nem volt posztja. Az ő szerepe a játékmester,a fantatista, amilyen anno Kaká volt, rögtön a csatárok mögött és a középpályások előtt, ő egyedül, aki szervezi a játékot,a No.1. Ilyen itt, ahol Xavi, Iniesta a kp, igazi csatár nélkül, a visszalépő Messi-vel...sajnos nincs! Ezért ment el! És ezért jobb választás jelenleg Rakitic.Érdekes lett volna felállni Neymarral, Suarezzel, Messivel, Iniestával és Cescel.... Érdekes.... Nekem sem tetszett,hogy elment, de így h jött Suarez túl sok lett volna a támadó szellemű játékos és akkor rotálás és pad lett volna belőle.... ebből meg nem kért. Xavi miatt elviselte eddig, de ezután már nem.... érthető is a dolog ,
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1242
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2014.08.30. 21:38:08

Igen elfért volna bőven , vagy jó lett volna ha Xavi baratunk időben ki találja h mit akar vagy jól lett volna Reus.....
-
az viszon tény h Fabregas
1. kiváló jatékos
2. 3 év alatt 3 edző sem talált neki helyett a csapatban...Jose joggal mosolyoghat a bajsza alatt h mekkora amatőrők ....
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.08.30. 21:23:57

Azt is mindenki elfelejti, hogy Fabregas a nagy meccseken szinte sosem játszott a posztján...
El lett engedve 33 millióért, ami nevetséges a mostani igazolásokat tekintve(Herrera 36 millió, Di Maria 75...) és a cserepadon meg ilyen S.Roberto, meg Rafinha van...meg kellett volna tartani, nem is kérdés, jövőre már Xavi sem lesz, Iniesta is egyre idősebb lesz, muszáj lesz igazolni. Koke-t akarják nagyon, jó játékos, de nem 50-60 millióért..sokkal egyszerűbb lett volna megtartani Fabregast, de ha már eladtuk, akkor legalább normális pénzért kellett volna...
Az meg a másik, hogy Rakitic jól mozgott az Elche ellen, de honnan tudjátok, hogy a nagy meccseken ő majd olyan jó lesz...
Jó igazolás volt Rakitic, de Fabregas attól még simán elfért volna.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.08.30. 20:56:55

Nee... Én is nagyon sajnálom hogy elment, de ne hasonlítsuk már össze Inivel.... Két külön világ, és nem Cesc javára. Nagyon bírtam Cesc játékát, de LE-nek nem kellett, Rakitics kellett, amit így utólag már megértek.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.08.30. 20:55:58

azért azt sokan elfelejtik h a szezon elején Cesc mindig remekül játszott. Tavaly kb a legjobb játékosunk volt eleinte, aztán fokozatosan visszaesett. Majd ha a Cselziben ilyen jó lesz kb 5-6 hónap múlva, akkor lehet mondani h náluk jobban bevált. Jelenleg csak annyit lehet látni h akkor, amikor nem számít még sokat, náluk is remekül teljesít.
A Fifa egy szégyen
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.08.30. 20:51:47

Iniesta sajnos már tavaly sem volt jobb mint Fabregas, talán idén jobban fog játszani Iniesta, de sztem egy Masch/Busi, Rakitic, Fabre középpálya nagyon ütött volna. Fabregas sokkal gólerôsebb mint Ini és aszisztokban sem marad el tôle, sôt. Kár, hogy elment, főleg az ára az, ami nevetséges...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.30. 20:29:49

shutterisland írta:nem értitek, hogy én sem bánom, hogy itt van rakitic, sőt, de nem helyette kellett volna elhozni, és akkor erősebb lenne a csapat.

mindegy, én nagyon sajnálom, hogy elment, és főleg azt, hogy miért ment el.
Szerintem LE-nek nem is ilyen stílusú játékosra lett volna szüksége. Cesc nem egy melós játékos, Inivel középen és egy Neymar-Messi-Suarez trióval elől nagyon védtelenek lennénk. Illetve a mentalitása sem volt a legjobb. Persze ez betudható annak is, nem örült, hogy Xavi mögött van.
És megint itt lenne a probléma. Elméletben nagyon jó ezt a Ini-Cesc-Rakitic-Rafinha kp-t forgatni, de Fabregasnak megint itt lett volna a gikszer. Ő stabil kezdő akart lenni, nem egyszer volt sértődés emiatt. Angliában ezt megkapja, a csapatban szinte ő a No. Itt közel sem.
Azt pedig sosem tudjuk meg Lucho helyre tudta volna-e pofozni vagy be tudta volna illeszteni a játékrendszerébe. Én a maradása mellett kardoskodtam, de ha menni akart, akkor ez van, ezt kell szeretni. Egyedül az ára volt nevetséges, még ha részesül az Arsenal belőle akkor is.
Attól függetlenül, hogy nem volt túl jó szezonja a nyári mozgásokat tekintve reálisan 50-55 millió simán lenne egy ilyen játékos.
Forca Barca!!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.08.30. 20:18:30

nem értitek, hogy én sem bánom, hogy itt van rakitic, sőt, de nem helyette kellett volna elhozni, és akkor erősebb lenne a csapat.

mindegy, én nagyon sajnálom, hogy elment, és főleg azt, hogy miért ment el.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.08.30. 19:38:37

Na bumm,Fabregasnak volt 2 jó meccse.Ennyi nálunk is volt...2 havonta. :roll:
Neki Anglia jobban fekszik és kész.Egyáltalán nem bánom,hogy Rakitic itt van helyette.bár tény,hogy cserének jobb lehetne mint Xavi,de nem hiszem,hogy szívesen végigpadozta volna az évet.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.08.30. 19:37:28

shutterisland írta:most is olyan ziccerlabdát tolt costa elé, hogy vétek lett volna kihagyni, kellett neki hozzá jó fél perc.
nem is értem, melyik univerzumban helyes döntés az, hogy ő megy és xavi (vagy roberto) marad.
63 %-ban adott pontos labdákat az első félidőben. Ez igen, bráfó...
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.30. 19:35:12

shutterisland írta: ok -> okozat


Ha tudom hogy seggre esek, leülök! Hiszen milyen jól működött a Xavi, ini, Cesc rotálás... ahogyan azt mi elképzeljük.

olyan gyönyörűen lehetett volna forgatni az iniesta-rakitic-cesc hármast, hogy csak na, és akkor még ott lett volna rafi is.
Szóval ez mivel lett volna jobb?
Rakitic azért jött mert Fabregas ment. Ok -> okozat

Fabregas szerintem azért jobb Londonban mert ő a sztár, itt meg csak egy a sok közül.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.30. 19:25:53

shutterisland írta:most is olyan ziccerlabdát tolt costa elé, hogy vétek lett volna kihagyni, kellett neki hozzá jó fél perc.
nem is értem, melyik univerzumban helyes döntés az, hogy ő megy és xavi (vagy roberto) marad.
rakitic nem is irányító, mégis volt eddig két olyan passza h telelőttem a gatyámat.

én azon kevesek közé tartozom akik örültek a cserének. lehet h fabregas látványosabb játékos, de védekezésben kb 20%-át adja annak amit rakitic..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.08.30. 19:15:42

Helyes nem helyes az ő döntése volt nem az ufóké, ha meg ezt nem látjátok be végre akkor jöhet a harakiri a 70. gólpassza után.
ok -> okozat

olyan gyönyörűen lehetett volna forgatni az iniesta-rakitic-cesc hármast, hogy csak na, és akkor még ott lett volna rafi is.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.08.30. 18:50:06

shutterisland írta:most is olyan ziccerlabdát tolt costa elé, hogy vétek lett volna kihagyni, kellett neki hozzá jó fél perc.
nem is értem, melyik univerzumban helyes döntés az, hogy ő megy és xavi (vagy roberto) marad.
Értem, mit akarsz mondani, de abban azért tényleg van valami így elnézve a dolgokat, hogy London az ő igazi otthona, nem pedig Barcelona.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.30. 18:49:16

shutterisland írta:most is olyan ziccerlabdát tolt costa elé, hogy vétek lett volna kihagyni, kellett neki hozzá jó fél perc.
nem is értem, melyik univerzumban helyes döntés az, hogy ő megy és xavi (vagy roberto) marad.
Helyes nem helyes az ő döntése volt nem az ufóké, ha meg ezt nem látjátok be végre akkor jöhet a harakiri a 70. gólpassza után.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.08.30. 18:41:40

most is olyan ziccerlabdát tolt costa elé, hogy vétek lett volna kihagyni, kellett neki hozzá jó fél perc.
nem is értem, melyik univerzumban helyes döntés az, hogy ő megy és xavi (vagy roberto) marad.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.08.18. 23:18:55

nem kell ezt túlgondolni, egyszerűen csak az őszi szezon van, ilyenkor nálunk is mindig jól játszott
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
MOF
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.06.21. 22:08:55

2014.08.18. 23:17:07

shutterisland írta:

egyébként várható volt, hogy ez lesz.
átkerül egy új közegbe, ahol motiváltabb, motiváltabb a csapat is, és a helyén játszik, aztán láss csodát, újra klasszis teljesítményt hoz le.
Meg az angol bajnokság is egyértelműen jobban fekszik a játékstílusának, nem hiába akart visszatérni annak ellenére, hogy Xavi szerepe most már tényleg egyre csökkenni fog.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.08.18. 23:13:24

Sokat elégedetlenkedtünk a játékán, pedig nem ő volt a hibás. Nem kapta meg a bizalmat, nem találták meg a helyét. Nagy értéket veszített a Barcelona.
Murinho miatt nem kedvencem a Chelsea, de Fabregas kedvéért érdemes lesz nézni a meccseit.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.08.18. 23:04:20

kicsit zsuga volt. :lol:
azért schürrle sem semmi, ha számított erre. :mrgreen:

egyébként várható volt, hogy ez lesz.
átkerül egy új közegbe, ahol motiváltabb, motiváltabb a csapat is, és a helyén játszik, aztán láss csodát, újra klasszis teljesítményt hoz le.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.08.18. 22:40:09

Ezt úgy nem sokan teszik oda:
https://vine.co/v/M3DVaDui5DH" target="_blank
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.08.10. 23:03:34

Fradi elleni gólja:
https://vine.co/v/MVEmxwE0qWW" target="_blank
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.08.10. 22:41:31

Fábregas 1-1-nél betalált a Ferencváros ellen, így övé a győztes, 1-2-re nyert a Chelsea, szép szóló volt tőle egyébként. A vezetést amúgy Gera szerezte meg, aztán Ramires egalizált.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Lezárt