Isaac Cuenca

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.15. 16:47:20

S.Agüero írta:Azért az, h MOM az kissé túlzás, szvsz. :D

A baj vele, h ugyanúgy, mint Tello ő is azt csinálja, h kifelé megtolja és beadja. A bibi ott van, h már ezt kiismerték a védők, és simán szerelik.

Azt vettem észre amúgy, h egész meccs közbe kb 2x húzta befelé a labdát, egyszer tizenegyest harcolt ki, másodjára meg gólpassz passzt adott Alexisnek. :)
Messi is az esetek nagy részében a bal lábára cselez és tudják a védők is. Mégis elviszi... :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.15. 16:38:53

Azért az, h MOM az kissé túlzás, szvsz. :D

A baj vele, h ugyanúgy, mint Tello ő is azt csinálja, h kifelé megtolja és beadja. A bibi ott van, h már ezt kiismerték a védők, és simán szerelik.

Azt vettem észre amúgy, h egész meccs közbe kb 2x húzta befelé a labdát, egyszer tizenegyest harcolt ki, másodjára meg gólpassz passzt adott Alexisnek. :)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.15. 12:21:13

noname írta:Nem nagy szám, igazából a fő feladata az h figyelemelterelő legyen a szélen. Ha szenbe kerül valakivel, sokra nem megy, bár tény h azért elég jól mozog néha. Kiegészítőembernek jó lesz.
Nem nagy szám, de ahhoz képest, h pl Villa egy az egyben még magdianyust sem tudta megverni, én megvagyok vele elégedve.
Nem hiszem, h hűdemekkora karriert fog itt befutni, de eddig hozza azt amit Guardiola elvár tőle.
Nekem szimpatikus, a stílusa is tetszik, nem ijed meg a cselektől sem, összjátékban azonban elég gyenge.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.04.15. 11:59:09

Pedig nagy szám. Ahhoz képest, hogy eddig közel nullát mutatott, most kezdi összekapni magát. Fiatal még, sok ideje van még fejlődni. Lesz még jobb is, mint kiegészítő ember. Nem kell leírni...
Kép
Kép
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.04.15. 11:55:32

Nem nagy szám, igazából a fő feladata az h figyelemelterelő legyen a szélen. Ha szenbe kerül valakivel, sokra nem megy, bár tény h azért elég jól mozog néha. Kiegészítőembernek jó lesz.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.15. 11:49:43

Lionel85 írta:
Barcaman1993 írta:Tényleg nagyon jó volt. Nálam egyértelműen MOM, mégha Messi 2-őt vágott és Mascherano is emberfelettit nyújtott. Sztem már a Getafe ellen is piszkosul jól nyomta, de most szemmel látható volt a változás a csapat játékában, mihelyt beállt. Csak így tovább. Már csak néhány gól kéne tőle. Én a Chelsea ellen mindenképpen játszatnám :!: Jó formában van a srác.
Amikor láttam, hogy nem kezd, arra gondoltam éppen, hogy lehet pihenteti Pep a Chelsea ellen. Ha így lesz, szerintem jól járunk, a szélsőjátékunkat nagyon jól fel tudja dobni.
Így van. Tellot sokkal jobbnak tartottam nála, de rendkívül sikerült megújulnia. Elég sokat fejlődött a srác. A nyáron még a fejemet fogtam, míg ősszel azért volt 1-2 jó meccse, de se több, se kevesebb. Most viszont már egyértelműen olyan szinten van, ami azért megsüvegelendő. Rendkívül jól viszi el az alapvonal felé, javult a passzjátéka, a beadásai is egyre jobbak, a cselei is gyakran bejönnek, egyedül már csak a gólok hiányoznak, de idővel azok is jönnek. Tényleg jó lenne, ha kezdene a Chelsea ellen. Egyrészt lehetne, akár Alexist is pihentetni, másrészt tényleg egy üde színfolt.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.04.15. 11:44:30

Barcaman1993 írta:Tényleg nagyon jó volt. Nálam egyértelműen MOM, mégha Messi 2-őt vágott és Mascherano is emberfelettit nyújtott. Sztem már a Getafe ellen is piszkosul jól nyomta, de most szemmel látható volt a változás a csapat játékában, mihelyt beállt. Csak így tovább. Már csak néhány gól kéne tőle. Én a Chelsea ellen mindenképpen játszatnám :!: Jó formában van a srác.
Amikor láttam, hogy nem kezd, arra gondoltam éppen, hogy lehet pihenteti Pep a Chelsea ellen. Ha így lesz, szerintem jól járunk, a szélsőjátékunkat nagyon jól fel tudja dobni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.15. 11:37:52

Lionel85 írta:Amióta a nagycsapat tagja, most először voltam megelégedve vele. Amikor még az ősszel a B csapat tagjaként kapott szerepet a nagyoknál, még fesztelen volt, bátor volt, de aztán a téli felkerülésével nyomást is kapott a vállaira. Azért volt ez a sok gyengébb meccse. Viszont fejlődőképes és szerintem a következő szezontól már jobban fog teljesíteni. Az ilyen meccsek fognak kelleni, mint most a Levante elleni volt. Gratula neki és a csapatnak is!
Tényleg nagyon jó volt. Nálam egyértelműen MOM, mégha Messi 2-őt vágott és Mascherano is emberfelettit nyújtott. Sztem már a Getafe ellen is piszkosul jól nyomta, de most szemmel látható volt a változás a csapat játékában, mihelyt beállt. Csak így tovább. Már csak néhány gól kéne tőle. Én a Chelsea ellen mindenképpen játszatnám :!: Jó formában van a srác.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.04.15. 11:32:56

Amióta a nagycsapat tagja, most először voltam megelégedve vele. Amikor még az ősszel a B csapat tagjaként kapott szerepet a nagyoknál, még fesztelen volt, bátor volt, de aztán a téli felkerülésével nyomást is kapott a vállaira. Azért volt ez a sok gyengébb meccse. Viszont fejlődőképes és szerintem a következő szezontól már jobban fog teljesíteni. Az ilyen meccsek fognak kelleni, mint most a Levante elleni volt. Gratula neki és a csapatnak is!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.04.14. 23:57:23

Döntő fordulat volt ma a beállítása, ismét remekül helyezkedett és passzolt. A tizenegyes szerintem teljesen jogos volt, a védő két kézzel lökte, és ez volt először. Örülök, hogy ilyen jól ment neki ma.
Avatar
Boccantoka
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.02.19. 16:56:20
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.03.22. 19:46:04

Gareth Tello írta:Én személy szerint nagyon bírom Izsákot, a Granada ellen is nagyot játszott. Nálam előrébb van a sorban, mint Pedro.

OFF: A moderátorok nem tervezik véletlenül egy Cristian Tello topik létrehozását?
Valószínüleg akkor lesz, ha már a nagy csapat játékosa lesz.
Egyébként én is nagyon bírom Cuencát, de nálam Pedro előrébb van szerintem újra formában van csak, az a fránya gól hiányzik.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.22. 19:28:35

Én személy szerint nagyon bírom Izsákot, a Granada ellen is nagyot játszott. Nálam előrébb van a sorban, mint Pedro.

OFF: A moderátorok nem tervezik véletlenül egy Cristian Tello topik létrehozását?
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.03.21. 14:13:02

Ahogy elkezdődött a meccs, kezdtem törni a fejemet, hogy minek tette át Cucut balra, mikor eddig mindig a jobbon játszott, és ott tökéletes is volt. Gyorsan szertefoszlatta a gondolataimat, mivel tegnap este bebizonyította, hogy bal lábbal is kitűnően ad be. Szerintem a meccs legjobbja volt, Messi 3 gólja dacára is. Mióta felkerült, úgy veszem észre, hogy folyamatosan egyre több cselt mer bevállalni, tegnap is volt, hogy nem adta egyből. Ez persze nem baj. Élvezetes, ugyanakkor nagyon hasznos a játéka. Így tovább, Isaac!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.21. 13:42:32

Laci7 írta:
Csak azt nem veszed észre, hogy Cuenca folyamatosan ott toporog a vonal mellett... ha megkapja a labdát tol rajta egyet és beadja többnyire rossz helyre, míg Pedro befutja az egész pályát (nem túlzás)... Kombinációs lehetőség szinte nulla Cuencával...

Cuenca tipikus szélső, Angliában ki lehetne a képességeit használni itt annyira nem! A Barca játékába előbb betudnak építeni egy Pedrot mint egy sablonos Cuencát, nekem a mai játéka sem tetszik annyira. Ettől függetlenül örülök, hogy itt van! Sokat lehet még csiszolni a játékán. A két beadása szép volt...
Ezzel sehogy sem tudok egyetérteni. Sokszor fut el és adja be, de ennél százszor kreatívabb. A cseleknél sem jön zavarba (ezt Pep is külön kiemelte) és képes nagyon jó labdákat adni, nem utolsósorban –amit külön megfigyeltem- jól játssza magát tisztára. Persze (még?) nem kiemelkedően. Nagyon komplett játékos, egyelőre én még Tello elé teszem, és nagy karriert futhat be ha ilyen mértékben fejlődik.
Ennek ellenére még mindig tartom, hogy korai volt profi szerződést tolni az orra alá, még ha eddig úgy is néz ki, hogy meghálálja a bizalmat.
Forca Barca!!!!
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.03.21. 04:42:45

Cuencs a Barca egyik legjobb "igazolása" volt idén.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.03.20. 22:10:11

Laci7, te melyik meccset nézed? :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Laci7
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.30. 22:49:20
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2012.03.20. 22:08:00

Sanama írta:
MessiFan írta:
Sanama írta:17perc alatt többet csinált, mint Pedro az elmúlt 2hétben. Remélem akik nagyon akadékoskodtak,azok belátják.
Talán mert Pedronak egészen más dolga van mint Cuncinak meg nem nagyon érdemes összehasonlítani őket.
De nem akarom védeni Pedrot. Szép volt Cuenca! Így tovább!
Ennyi erővel senkit sem lehet összehasonlítani. Ott játszik ahol Pedro, jobb a csapat vele, nem tudom mi lehet még kérdéses
Csak azt nem veszed észre, hogy Cuenca folyamatosan ott toporog a vonal mellett... ha megkapja a labdát tol rajta egyet és beadja többnyire rossz helyre, míg Pedro befutja az egész pályát (nem túlzás)... Kombinációs lehetőség szinte nulla Cuencával...

Cuenca tipikus szélső, Angliában ki lehetne a képességeit használni itt annyira nem! A Barca játékába előbb betudnak építeni egy Pedrot mint egy sablonos Cuencát, nekem a mai játéka sem tetszik annyira. Ettől függetlenül örülök, hogy itt van! Sokat lehet még csiszolni a játékán. A két beadása szép volt...
Max 150px magas lehet az aláírás kép!
100% Culé!
"Vannak akik azt hiszik a futball olyannyira fontos, úgyszólván élet-halálkérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több."
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.03.20. 21:56:05

ő az egyetlen igazi szélsőnk, megkell becsülni mégha nem is tolja mindig ennyire jól. néha tényleg ezek a szélről bedobált labdák a hatásosak, hiába csak törpék vannak bent. és hasonló melót végez előlhátul, mint pedro. (mondjuk nekem pont az utóbbi két meccsen nagyon tetszett pedro, szerintem a régi volt már mínusz gólok)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.20. 21:31:26

Ez a gyerek vmi eszmeletlen... Wow
KépKép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.03.20. 21:30:02

MessiFan írta:
Sanama írta:17perc alatt többet csinált, mint Pedro az elmúlt 2hétben. Remélem akik nagyon akadékoskodtak,azok belátják.
Talán mert Pedronak egészen más dolga van mint Cuncinak meg nem nagyon érdemes összehasonlítani őket.
De nem akarom védeni Pedrot. Szép volt Cuenca! Így tovább!
Ennyi erővel senkit sem lehet összehasonlítani. Ott játszik ahol Pedro, jobb a csapat vele, nem tudom mi lehet még kérdéses
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.03.20. 21:26:39

Sanama írta:17perc alatt többet csinált, mint Pedro az elmúlt 2hétben. Remélem akik nagyon akadékoskodtak,azok belátják.
Talán mert Pedronak egészen más dolga van mint Cuncinak meg nem nagyon érdemes összehasonlítani őket.
De nem akarom védeni Pedrot. Szép volt Cuenca! Így tovább!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2012.03.20. 21:22:07

Megjött az önbizalma. :wink: M :wink: Eddig mindkét gól az ő PONTOS beadása utána született! Így tovább! 8)
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.03.20. 21:20:57

17perc alatt többet csinált, mint Pedro az elmúlt 2hétben. Remélem akik nagyon akadékoskodtak,azok belátják.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.04. 12:01:10

Lionel85 írta:Nagy talány ez a srác. Nem tudom, hogy mit gondoljak róla. A berobbanása szép volt, megkapta a szerződését, azóta semmi. Ugyan én voltam azok között, akik védték, hiszen fiatal még, nem lehet elvárni az egyenletes teljesítményt, de amióta a felnőtt csapat tagja, momentuma is alig akadt. Lehet a túlzott elvárás mondatja velem, de eddig nem szolgált rá a szerződésre, talán elkapkodták. Mindenesetre ezt a félévet meg kell várni, aztán a nyáron már tiszta lappal indul és akkor meglátjuk, mi lesz belőle. Még mindig bízom benne, csak mutatna valami jelet!
multkor épp itt boncolgattuk valakivel, nagyjából egy jeffren pályafutás neki is kijár. jövőre még itt lesz, ha nem hoznak egy csatárt akkor még játszani is fog, de nagyjából annyi, a nyáron sztem jégre kerül.

telloban egyelore sokkal több fantáziát látok.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.03.04. 11:20:56

Nagy talány ez a srác. Nem tudom, hogy mit gondoljak róla. A berobbanása szép volt, megkapta a szerződését, azóta semmi. Ugyan én voltam azok között, akik védték, hiszen fiatal még, nem lehet elvárni az egyenletes teljesítményt, de amióta a felnőtt csapat tagja, momentuma is alig akadt. Lehet a túlzott elvárás mondatja velem, de eddig nem szolgált rá a szerződésre, talán elkapkodták. Mindenesetre ezt a félévet meg kell várni, aztán a nyáron már tiszta lappal indul és akkor meglátjuk, mi lesz belőle. Még mindig bízom benne, csak mutatna valami jelet!
Kép
Kép
Kép
Lezárt