Martín Montoya

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.10.20. 18:14:18

Én azt szeretem benne, hogy egyszerű a játéka, nem kockáztat, végig koncentrál. Támadásban mindig fenn van és általában megjátszható, védekezésnél meg nem szokott lazsálni, megdolgozik a játékperceiért.
Nálam egyébként egy jobb vagy balbekknél az a jó teljesítmény ha mind2 oldalt aktív és kevés hibával játszik.
Sok sikert neki a mai meccshez!
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2012.10.20. 17:23:40

Néhányan ekézték a Jövőt!!!(Jövő=Montoya!!!!)Szerintem már most biztosabb pontja a Barcának, mint D.Alves.Alves nem jön vissza védekezni, nem tud beadni, szertelen, és sok meccs ment el rajta!!Lassan megnőtt az arca is!!
Montoya gyorsabb, pontosabb,fegyelmezett!Ő a jövő a jobb oldalon.D. Alves pedig igyekezzen, ha nem akar eladólistára kerülni!!
(lehet, hogy kicsit túlzok, de ez az igazság...)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.10.20. 09:55:05

Messa írta:Lehetséges, nem láttam, nem tudtam róla. Ugyanakkor bebizonyosodott hogy pluszt nem ad ott a csapatnak, még ha a Real elleni meccset nem is veszem ide. Támadásban szvsz gyenge ott, védekezésben meg 10ből 5ször megforgatják, akárki jön vele szembe.
Ez jó. :D

Ha a Real elleni meccset nem veszed ide, akkor hányszor játszott Adriano azon a poszton? És abból mi bizonyosodott be? :D Csak mert ha az idei szezont nem nézzük, akkor pont jobbhátvédként játszotta itt a legjobb meccsét. Plusz most a válogatottban egy kiemelkedő meccs szintén jobb oldalon.

Mindenesetre amíg itt van Montoya (és Bartra) addig maradjon csak szépen a bal oldalon.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.10.19. 20:23:07

barca99 írta:Pár napja sincs, hogy lehozott azon a poszton egy egész frankó meccset a japánok ellen.
Lehetséges, nem láttam, nem tudtam róla. Ugyanakkor bebizonyosodott hogy pluszt nem ad ott a csapatnak, még ha a Real elleni meccset nem is veszem ide. Támadásban szvsz gyenge ott, védekezésben meg 10ből 5ször megforgatják, akárki jön vele szembe.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.10.19. 19:48:17

Messa írta:Attól mentsen meg minket az Isten hogy Adriano mégegyszer jobbhátvédet játsszon. Ha csak eszembe jut a szuperkupás Classico, a hátamon feláll a szőr.
Pár napja sincs, hogy lehozott azon a poszton egy egész frankó meccset a japánok ellen.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.10.19. 19:22:00

Gareth Tello írta:Jókor nyílt meg a topic, hiszen szinte biztos a szombati kezdőtagsága (bár Tito operálhat egy Adriano-Jordinho duóval is). :)
Attól mentsen meg minket az Isten hogy Adriano mégegyszer jobbhátvédet játsszon. Ha csak eszembe jut a szuperkupás Classico, a hátamon feláll a szőr.

Nagyon remélem hogy Montoya kezd, szerintem felnőtt a feladathoz. A Riazor elég komoly erőpróba lehet neki, remélem megoldja.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.19. 18:11:25

Végre, már ideje volt, köszönjük, Miihii! :D

Jókor nyílt meg a topic, hiszen szinte biztos a szombati kezdőtagsága (bár Tito operálhat egy Adriano-Jordinho duóval is). :)
Mondjuk lehet, hogy nem lesz tökéletesen kipihent, mivel mindkét spanyol U21-es meccsen játszott. A másodikon (a dánok elleni visszavágón), amelyet 3-1-re megnyertek a hispánok, gólpasszt is adott:
Denmark could do nothing as Isco's superb ball split the defence, allowing Martín Montoya to burst into the box and lay off unselfishly for Muniaín.
Hasonló teljesítmény jöhet holnap is. 8)
Tetszik, hogy a támadásokba is gyakran besegít, de mégis hátraér időben, ha kell. Aztán ha egyre többet játszik, belelendül (azért most sincs tré formában), Fortuna is mellészegődik, és az ILYENEKBŐL gól lesz. :P

Visca Montoya :!:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.10.19. 10:44:59

Most megmutathatja, hogy megérte neki topikot nyitni. :D Mivel a Deportivo ellen már játszani fog, így vélemény is lesz róla. Szerintem jól fogja helyettesíteni Alvést, az El Clásicón is jól játszott, meg lehet bízni benne!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.10.18. 21:45:54

Sokat látok benne, nagy playa lesz ha sokat játszatják :!: Már először is észre lehetett venni, hogy nagyon jól végzi a védőmunkát. Nem szeretném, ha nagyon sokat padozna... Játszania is kell, hogy kibontakozzon rendesen, szokja meg jól a felnőtt csapatban való játékot.

Szerintem jókor jött az Alves sérülése, most játszhat Montoya!
KépKép
socio66

2012.10.18. 21:18:21

egy kis vagányságot kell még összeszednie, sokszor kisfiúnak tűnik a nagyok között, de amúgy teljesen jó az amit eddig mutatott, én is megkedveltem.
a poszt jelenlegi felhozatalát tekintve egy kincs a srác, remélem sikerül frankón beépíteni.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2012.10.18. 20:54:45

Azért van nehéz dolga mert azon a poszton egyből Alvessel kerül összehasonlításra, és úgy nem könnyű brillírozni. De szerintem jó játékos lehet és ha jól lesznek elosztva a játékpercek, akkor az jót tezs neki is és Alvesnek is, aki nem sokat pihent mióta ideigazolt, mert nem volt soha igazán jó alternatívája. Remélem Montoya tényleg stabil kerettag lesz hosszú ideig, az meg hogy kezdő lesz e idővel, majd eldől, most az a léyneg hogy lehessen rá számítani ha kell. Mint pl. most.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.10.18. 20:44:20

miihii írta: Múltkor nagyon jól szállt be egy nem könnyű meccsen Dani helyett...
Mindig írtátok (nem Te, de lehet Te is), hogy milyen jól játszott stb.
Nekem egyszer sem tűnt még úgy hogy tényleg megoldás lehet ez a srác, nem szúrt szemet a jó játéka, sőt kicsit gyengének is éreztem az eddigi meccseken. Nem voltam elájulva tőle, mondjuk most sem vagyok, de a real ellen, Dani helyett, tényleg nagyon jól szállt be és oldotta meg a feladatát. Majdnem meg is nyerte a meccset. Remélhetőleg a továbbiakban is lesz fantázia ebben a srácban és hátha megragad a csapatban hosszabb távon Alves teljes értékű helyetteseként. Sok sikert hozzá!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.18. 20:31:15

miihii írta: De most aztán tessék teleírni értelmes dolgokkal ám :P
:arrow:
Üdv a csapatban :mrgreen:

Tehetséges jó kis játékos, s ránézésre viselkedésre a pályán, egy szerény dolgos típus, ilyenre meg mindig szükség van, fejlődni persze kell, de adott minden, hogy beverekedje magát majd a csapatba pár év múlva kezdő lehet.De addig is ha "kényszerből" kellett beugrani hozott egy teljesen jó szintet, s lassan majd remélem a kapu előtt is eltalál egy labdát, hogy a kapus ne fogja ki, vagy a léc ne hárítson.
Így tovább Montoya
Kép
Kép
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.10.18. 20:15:52

Tessék, közkívánatra ;)

De most aztán tessék teleírni értelmes dolgokkal ám :P
A többiek egyelőre még várhatnak, mivel nem úgy néz ki, h lenne miről írni velük kapcsolatosan.

Múltkor nagyon jól szállt be egy nem könnyű meccsen Dani helyett, reméljük a hasonló teljesítményeket a jövőben is! Kezdetnek szombaton a Riazorban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2013.05.06. 10:23:07-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Lezárt