Martín Montoya

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
MateLona
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:48:53
Tartózkodási hely: A Nap alatt.

2015.01.04. 23:42:31

Nem mondom, hogy nagyot, de csalódtam benne... Ennél többre számítottam tőle... Ha Dani Alves nem szint, akkor Montoya nem tudom, hogy mi... Sokkal bölcsebben kéne gazdálkodnia a kapott percekkel, ami persze nem túl sok, de akkor is. Nem látom rajta, hogy Barca-szint lenne, se támadásban, se védekezésben. Azt vettem észre magamon meccs közben, hogy hiába "védekezik jobban", mint Alves (amit ma nem érzékeltem rajta), amikor Messi bejött, tartottam tőle, hogy nem fog tudni kivel összejátszani, hiszen Alves-sel legalább van közük egymáshoz, de Montoya...
Sajnálom a srácot... De azt jobban, hogy nincs senkink jobb oldalra...
"A Barça egy kultúra, egy vallás, valami más. " - Thierry Henry
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.04. 23:14:19

Az nem érv, hogy Alves sem. A gyereknek egy labadlevétel nehezen megy, be kéne látni, hogy NEM éri el ajelenlegi Alves szintjét sem.
Douglas meg...legyintős szmájli ha lenne... :lol:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.04. 23:14:02

Eddig kapott 1 (talán 2) meccset a szezonban. Egyáltalán nem meglepő, hogy nincs formában. Láttunk már tőle ennél jobb teljesítményt bőven, ez volt talán az eddigi legrosszabb meccse amit láttam tőle és jobban ki kellene használnia a kapott perceket és bizonyítania, ez viszont tény.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.01.04. 23:09:01

Rivaldo11 írta:Aki szerint ennek az embernek itt kezdenie kellene- akár a jelenlegi Alves kárára-az vak, fogalma nincs erről a játékról. Bár nagyjából mindegy is már.
Nem kezdő kvalitású játékos, de Alves sem az. Egy rendes jobbhátvédnek kellett volna kezdenie, de olyanunk nincs, Alves kapott elég lehetőséget a bizonyításra de gyatra teljesítménnyel rukkolt elő. Most Montoya kapott bizalmat de ő is rossz volt. Csak Alvesben nulla alázat, önkritika és szerénység van, és ugyanazt a hígfosch teljesítményt 10milliókért nyújtja, míg Montoyának nyilván nem tett jót, hogy pár hete még azt nyilatkozta LE, hogy harmadik számú jhv egy piszoksz@r Alves és egy noname brazil mögött! Ettől még profi játékos, akkor bizonyítson, amikor lehetőséget kap.

Montoya mellett szól az is, hogy nem fogunk igazolni még egy évig, Alves remélhetőleg megy, úgyhogy marad ő. Mindenesetre egyelőre Adrianot látnám legszívesebben ott, és a Bartra opciót is megnézném magamnak, meg aztán lehet, hogy Douglasből is kitör a Roberto Carlos! :P
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.04. 23:05:11

A srác elképesztően fogalmatlan volt ma az egészhez. Akárhogy szépítjük olyan mereven nincs köze ehhez a szinthez, hogy az már feáj. Igazából a jelenlegi Alves még mindig jobb.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.04. 22:57:44

Aki szerint ennek az embernek itt kezdenie kellene- akár a jelenlegi Alves kárára-az vak, fogalma nincs erről a játékról. Bár nagyjából mindegy is már.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.01.04. 22:55:44

Most is bizonyította, ő nem kezdőszintű jobbhátvéd. Cserének elmegy, de nála még szvsz a mostani Alves is jobb, és nem csak a mai teljesítményt figyelembe véve. Ez elég nagy gond a csapatra nézve, főleg akkor, ha Alves megy év végén, aki már eléggé megy kifelé a korból.
Sovány vigasz, hogy a mai teljesítménye nem lepett meg.

Amennyiben Alves megy reménykedem egy 3 védős alakzatban 2 wing backkel úgy, hogy Pedro a jobboldali.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.04. 22:53:51

Na, hát ilyen játékkal nem fogja beverekedni magát a kezdőbe.. Nem volt túl meggyőző ma, kifejezetten rossz se, hozta a csapatátlagot - ami gyenge volt. Ennek ellenére adnék neki most 10 meccset kb, veszíteni valónk úgysincs nagyon, ha az után is csak ezt a szintet hozná, és nem azt, amit a Bilbao ellen is pl, akkor onnantól igazából mindegy ki játszik jobbhátvéd poszton, mert se támadásban, se védekezésben nem nyerünk sokat senkivel. De én azért bízok benne, hogy tud ő ennél jobbat is - hiszen láttuk már -, és meg is kapja majd most a lehetőséget.. De ennél több kell, még egy ilyen Alves mellett is!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.01.04. 21:58:36

palesz77 írta:
MQuCsabi írta:#-o :mrgreen: Szegény pára...
Szerencsétlen azt nagyon benézte. :lol: Amúgy nem katasztrófa szerintem, a 4 "defensive action"-jából 3 sikeres volt, de az az egy.. #-o Ha be akarja verekedni magát a kezdőbe, akkor azért az ilyeneket mellőzni kéne - még ha ezt sanszos, hogy Alves is benyalta volna.
Alves nem nyalta volna be, mert nem kerül ilyen helyzetbe. Nem vállal már egy az egy elleni párharcot, hátrál és méterekről követi az embert, már ha követi egyáltalán.

Ettől függetlenül Montoya nem jó ma, sokszor pontatlan és a támadásban bizonytalannak tűnik. Nem mintha ezzel a teljesítménnyel kilógna a csapatból, de a jótól távol van. Ami nagy baj, mert a jobbhátvéd poszt az biza nagyon lukas idén, meg ugye az lesz jövőre is...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.01.04. 21:58:20

Benny Hill Theme Song.

KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.04. 21:53:45

MQuCsabi írta:#-o :mrgreen: Szegény pára...
Szerencsétlen azt nagyon benézte. :lol: Amúgy nem katasztrófa szerintem, a 4 "defensive action"-jából 3 sikeres volt, de az az egy.. #-o Ha be akarja verekedni magát a kezdőbe, akkor azért az ilyeneket mellőzni kéne - még ha ezt sanszos, hogy Alves is benyalta volna.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.04. 21:38:52

#-o :mrgreen: Szegény pára...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.01.02. 14:25:50

Normandia írta:Nos, most olvasom, hogy nem tartják itt Alvest, ergo Montoya előtt szabad a pálya.

Alves nem kap új szerződést a 'CAS' döntés után sem, mert ezen a poszton Montoyára és Bartrára számít a klub a következő évben. [ondacero]

Nos nem tudom, hogy Bartra-t miért erre a posztra szánják.
Számomra ez sem gond, csak lépjen Alves! [-o<
Szerintem azzal nincs baj, hogy Bartrát jhv-nek szánják, csak ne erőltessük, ha nem jön be akkor pedig inkább álljunk át 3-4-3.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.02. 14:14:16

Nos, most olvasom, hogy nem tartják itt Alvest, ergo Montoya előtt szabad a pálya.

Alves nem kap új szerződést a 'CAS' döntés után sem, mert ezen a poszton Montoyára és Bartrára számít a klub a következő évben. [ondacero]

Nos nem tudom, hogy Bartra-t miért erre a posztra szánják.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.02. 13:47:08

Ronaldinho&Barca írta:
Rivaldo11 írta:Remélem őt nyomatjuk-sokak örömére. Így legalább világossá válik minden Montoya-fan számára hogy messze nem kezdő szint nálunk. Már ha a szűk elitben maradás a cél persze.
2016 nyarán úgy fogunk jobbhátvéd után kapkodni, mint még soha.

Mert Alves az lenne? Én örülök a döntésnek, megkapná a lehetőséget Montoya, a tehetsége meg van hozzá, már csak rajta múlik mit hoz ki ebből. Szerintem a körülményekhez képest a legjobb döntés született. Alves megkérte volna a semmire a pénzt, hozzá teszem hülye lett volna ha nem, viszont a teljesítménye nagyon megkopott. Én kíváncsian várom ezt a jövő évet, vagy nagyon megégünk, vagy nagyon hasznosan jöhetünk ki.
Muszálj itt tartani, mert ha Alves-sel van valami gond, akkor legyen valaki helyette. Amíg Alves egészséges addig Ő fog kezdeni, hacsak Montoya maradásának nincsenek kitételei, pl. meccsszám, stb.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.01.02. 12:08:22

Rivaldo11 írta:Remélem őt nyomatjuk-sokak örömére. Így legalább világossá válik minden Montoya-fan számára hogy messze nem kezdő szint nálunk. Már ha a szűk elitben maradás a cél persze.
2016 nyarán úgy fogunk jobbhátvéd után kapkodni, mint még soha.

Mert Alves az lenne? Én örülök a döntésnek, megkapná a lehetőséget Montoya, a tehetsége meg van hozzá, már csak rajta múlik mit hoz ki ebből. Szerintem a körülményekhez képest a legjobb döntés született. Alves megkérte volna a semmire a pénzt, hozzá teszem hülye lett volna ha nem, viszont a teljesítménye nagyon megkopott. Én kíváncsian várom ezt a jövő évet, vagy nagyon megégünk, vagy nagyon hasznosan jöhetünk ki.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.02. 12:05:37

Rivaldo11 írta:Remélem őt nyomatjuk-sokak örömére. Így legalább világossá válik minden Montoya-fan számára hogy messze nem kezdő szint nálunk. Már ha a szűk elitben maradás a cél persze.
2016 nyarán úgy fogunk jobbhátvéd után kapkodni, mint még soha.
De jelenleg logikusabb lenne őt játszatni.. Klasszis sosem lesz, ez nyilvánvaló, de egy hasznos tagja a csapatnak simán lehetne.

Barcelona don't plan to renew Dani Alves as they count on Montoya and Bartra for the right back position next season. [onda cero]

3-4-3 jöhetne akkor.. :D
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.02. 12:02:34

Remélem őt nyomatjuk-sokak örömére. Így legalább világossá válik minden Montoya-fan számára hogy messze nem kezdő szint nálunk. Már ha a szűk elitben maradás a cél persze.
2016 nyarán úgy fogunk jobbhátvéd után kapkodni, mint még soha.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.02. 11:57:55

bence-barca írta:Így vajon vele mi lesz? :-k
Mert most megnyílhat előtte az út jobban esetleg, ha Alves végül elmegy. Persze, ha téll elmenne nyáron a brazil, azért ez most elég kétséges lett.
Még twitteren olyat olvastam, hogy ha marad a büntetés, akkor nem fogjuk elengedni. Kíváncsi leszek én is, logikus lenne, hogy inkább őt nyomjuk mostantól, és nem a jövőre - elméletileg - távozó Alvest, de hát ez már szezon elején is logikusnak tűnt, aztán mégse lett semmi belőle azóta se..
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.02. 11:50:35

Így vajon vele mi lesz? :-k
Mert most megnyílhat előtte az út jobban esetleg, ha Alves végül elmegy. Persze, ha téll elmenne nyáron a brazil, azért ez most elég kétséges lett.
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.12.23. 08:55:43

Normandia írta:
Pampalini írta:Nem láttam a meccset, ennyire rossz volt, vagy csak nagy volt az elvárás vele szemben és ennek fényében volt gyenge muzsika?
Nos, igen. A "megváltó" nem emberfeletti, pontosabban nem Alves feletti. Amennyiben az igazolási stoppot feloldják, akkor azonnal Danilo. Jó a srác, szerintem azonnali és minőségi igazolás lehetne.
Martintól meg szerintem itt sokan, sokat vártunk. Lehet, hogy ez egy teher neki. Végre játszhatott és megmutathatta volna egy nem eléggé acélos Cordóba ellen. Nem lógott ki, de ha én egy lehetőséget kapnék a helyébe, hogy bizonyítsam Alvestől jobb vagyok, akkor biztosan megszakadtam volna. Jó párszor, Alveshez hasonlóan a helyén futottak a kontrák. Lassan van egy olyan érzésem, hogy ez edzői taktika és ezért tűnik úgy, hogy minden jobboldali védőnk fenn ragad és nem ér vissza.
Pedig pont azt vártam, hogy ha Montoya játszik, akkor esetleg nem kell majd fellépnie (ha már Lucho azt nyilatkozta, hogy nem elég erős támadásban) és így nagyobb stabilitást ad a védelemnek.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.12.22. 18:45:14

Pampalini írta:Nem láttam a meccset, ennyire rossz volt, vagy csak nagy volt az elvárás vele szemben és ennek fényében volt gyenge muzsika?
Nos, igen. A "megváltó" nem emberfeletti, pontosabban nem Alves feletti. Amennyiben az igazolási stoppot feloldják, akkor azonnal Danilo. Jó a srác, szerintem azonnali és minőségi igazolás lehetne.
Martintól meg szerintem itt sokan, sokat vártunk. Lehet, hogy ez egy teher neki. Végre játszhatott és megmutathatta volna egy nem eléggé acélos Cordóba ellen. Nem lógott ki, de ha én egy lehetőséget kapnék a helyébe, hogy bizonyítsam Alvestől jobb vagyok, akkor biztosan megszakadtam volna. Jó párszor, Alveshez hasonlóan a helyén futottak a kontrák. Lassan van egy olyan érzésem, hogy ez edzői taktika és ezért tűnik úgy, hogy minden jobboldali védőnk fenn ragad és nem ér vissza.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.12.22. 16:48:55

Csbal írta:Na, például Danilo egész jó megoldás lenne sztem. Viszont lehet h idő kellene neki ahhoz, h beilleszkedjen. És lehet h ez nem is lenne kevés idő, bár én bíznék benne h hamar felvenné a ritmust. Mind fizikailag, mind taktikailag.
A meccsről nem tudok 100%-osan nyilatkozni, mert csak a második félidőt láttam, de ahogy olvasgatom elég ellentétes volt, ennek ellenére akkor sem lógott ki felfelé.
Még mielőtt letámadnának, de ha Alves, ne adj' Isten Douglas hozta volna ezt biztos szidva lenne, mint a bokor.
Ettől függetlenül én is inkább Montoyara szavaznék ebből a trióból, de ha lenne egy pici esély is Danilora csomagban adnám őket ingyen. Azért a brazil egy elég nívós csapatban játszik már évek óta, szóval az akklimatizálódás sem lenne szerintem akkora gond. Bl-tapasztalata is van és nem egy favágó bajnokságban rúgja a bőrt.
Forca Barca!!!!
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.12.22. 15:57:25

Nem láttam a meccset, ennyire rossz volt, vagy csak nagy volt az elvárás vele szemben és ennek fényében volt gyenge muzsika?
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.12.21. 09:57:19

Az Huesca ellen jobban játszott, volt néhány bizonytalankodása, de összességében elfogadhatót nyújtott. Annak ellenére, hogy a padot vagy a lelátót melegítette idén, szerintem jó volt. Én azt mondom, maradjon, de az sem jó, ha egy fiatalt nem játszatunk, márpedig ha Alvés 100%-os, akkor úgyis őt kezdeti mindig Lucho. Nehéz helyzet az övé.
Kép
Kép
Kép
Lezárt