Cristian Tello

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.29. 17:04:25

Sanama írta:Tello múltkor bejött, 2védőt átjátszva lőtt gólt.
Alexis? Ja, hogy védő átjátszás? Ja, hogy kapu eltalálás?
Ennyi.
Tello év eleje,minden meccsen verte az ember a fejét a falba,hogy miket művel,agy nélkül lefut szélre,felnézés nélkül beb*szni középre izomból,hány és hány ígéretes lehetőség ment el ezen!
Látod én is tudok ilyet.
Alexis pocsék formában van az elmúlt 2 hónapban,ettől függetlenül azért nehogymár egy Tello előrébb legyen a rangsorban :D sőt jobb játékosnak nevezzük ki :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.01.29. 17:01:53

Tello múltkor bejött, 2védőt átjátszva lőtt gólt.
Alexis? Ja, hogy védő átjátszás? Ja, hogy kapu eltalálás?
Ennyi.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.29. 16:58:12

Tobias88 írta: Én Tellot többre tartom Alexisnél. Nem csak beindulni tud, hanem 1-az-1ben meg tud verni sok védőt és gólokat is tud lőni. Alexisnél ezt majdnem 1 éve nem látjuk. Ez nem forma kérdés már szerintem...
Tello jobb mint Alexis ? :D Isten látja lelkemet,bírom Tello-t de egyelőre azért egy lapon sem lehet említeni Alexis-sel!
Mezőnymunkában Tello kanyarban sincs a chileihez (tehetségben sem)
Tök jó,hogy Tello betalál minden félévben 3szor,csak a chilei bőven többet tesz hozzá a csapatjátékunkhoz,mint Cristian.
A sablonos játékáról már itt esett szó (mmint Tello-éról) bizonyos szitukban jól jöhet,fáradt védelmek ellen a meccs utolsó 10-15 percében zseniális arra,hogy meghúzza a széleket,de itt ki is fújt minden érv a játszatása mellett,és van egy olyan érzésem,hogy neki ennyi lesz a szerepe a jövő Barcájában is,ami egyáltalán nem baj,kellenek ilyen emberek is a csapatba,akik tűrik a padot,és néha beszállva segítenek minket!
Egyébként a chilei is elveri a védőit rendre mostanság,neki egyedül a befejezésekkel vannak gondjai EGYELŐRE,de lesz ez még így se,csak szakadjon fel végre az a bizonyos mentális gát!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2013.01.29. 16:23:30

salas9 írta:
sura írta:Valami őrült gáz lehet Tello körül: hol a lelátóra küldik, hol kimarad a Madridba utazó keretből. Hogy nem a játéktudása a magyarázat, az tuti.
Mégis mi? Véleményem szerint Alexis jobb játékos nála, még ha mostanság nem is látszik ez. Villa kezdi visszanyerni a formáját, Pedro belelendült, Messi az Messi. És akkor még ott van Iniesta is... Ki helyére kellene berakni a keretbe?

A másik meg az, hogy azért mert két meccsen most nem játszik,nincs keretben az nem jelent semmit. Főleg nem azt, hogy gáz van...
Én Tellot többre tartom Alexisnél. Nem csak beindulni tud, hanem 1-az-1ben meg tud verni sok védőt és gólokat is tud lőni. Alexisnél ezt majdnem 1 éve nem látjuk. Ez nem forma kérdés már szerintem...
94:39 6 - 1
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.29. 16:20:45

sura írta:Valami őrült gáz lehet Tello körül: hol a lelátóra küldik, hol kimarad a Madridba utazó keretből. Hogy nem a játéktudása a magyarázat, az tuti.
Mégis mi? Véleményem szerint Alexis jobb játékos nála, még ha mostanság nem is látszik ez. Villa kezdi visszanyerni a formáját, Pedro belelendült, Messi az Messi. És akkor még ott van Iniesta is... Ki helyére kellene berakni a keretbe?

A másik meg az, hogy azért mert két meccsen most nem játszik,nincs keretben az nem jelent semmit. Főleg nem azt, hogy gáz van...
Kép
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.01.29. 16:16:11

Valami őrült gáz lehet Tello körül: hol a lelátóra küldik, hol kimarad a Madridba utazó keretből. Hogy nem a játéktudása a magyarázat, az tuti.
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2013.01.26. 17:24:09

Dr.Dre írta:Új mezszáma lesz vagy mi?lemaradtam valamiről ? :O
Mivel a nagycsapat tagja lett elvileg új számot kellene neki kapnia 1 - 25-ig.
Csak mindegyiknek van gazdája így marad a 37-es szám neki.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.01.26. 17:16:17

BritishKnight írta:Nem tudja valaki, hogy mikortól fog játszani az új mezszámában?
Új mezszáma lesz vagy mi?lemaradtam valamiről ? :O
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.26. 17:06:23

BritishKnight írta:Nem tudja valaki, hogy mikortól fog játszani az új mezszámában?
Mivel úgy tűnik nem fogunk igazolni, illetve nem megy el senki, így vélhetően nem is fog a télen változni a jelenlegi kiosztás. Ergo majd jövőre ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.01.26. 10:01:22

Nem tudja valaki, hogy mikortól fog játszani az új mezszámában?
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2013.01.14. 11:49:30

sura írta:Nem lesz jó vége, ha Tello ennyire nem jut játéklehetőséghez. Vagy merészebb lesz a rotáció, vagy át kell értékelni a csatárok "rangsorát" a csapaton belül - vagy Tello elunja és el fog menni.
Szerintem meg jobban teszi ha nem ugrál, bár szerintem eszében sincs, csak te beszélsz itt a semmiről. Tello egy fiatal srác. Iniesta meddig is várt, hogy kezdőbe kerülhessen? 24 éves koráig? Kb. igen. Tello nyilván jó játékos, de nem egy Messi, így teljesen felesleges még a kezdőbe jelölni minden meccsen. Várja csak ki a sorát, mint mindenki. Szerintem így is megkapja a lehetőséget bőven. Az előző meccsen pl. semmit se csinált amikor beállt. Jövőre nyilván több lehetőséget fog kapni. Ez a 2. szezonja a nagyoknál úgy, hogy az előzőben is féltáv körül csatlakozott. Túlságosan is felfújod a szerepét a csapatban. Egyelőre örüljön, hogy tagja a keretnek és Cuenca sérült volt.
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.01.14. 11:48:37

sura írta:Nem lesz jó vége, ha Tello ennyire nem jut játéklehetőséghez. Vagy merészebb lesz a rotáció, vagy át kell értékelni a csatárok "rangsorát" a csapaton belül - vagy Tello elunja és el fog menni.
Szerintem semmit nem kell átértékelni, már egyetlen labdaátvételből látszik, hogy egy Pedro vagy Sanchez mennyivel labdaügyesebb ember. És nagyjából ennyire is kell tartanunk attól, hogy megunja és elmegy.
Nyilván ha felhozzák a nagycsapathoz, akkor legyen is valami értelme, de sztem még lesz rá bőven szüksége Titonak, amikor nagyobb lesz a terhelés és több a sérült.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.01.14. 11:44:47

vagy Tello elunja és el fog menni.
annyira nem kenődnék el, mert cuenca vagy deulofeu személyében minimum egy szintű, de hosszú távon jobb pótlása lenne.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.14. 11:37:46

sura írta:Nem lesz jó vége, ha Tello ennyire nem jut játéklehetőséghez. Vagy merészebb lesz a rotáció, vagy át kell értékelni a csatárok "rangsorát" a csapaton belül - vagy Tello elunja és el fog menni.
A kupameccsen tuti, h szóhoz jut majd, uh belekerül a rotációba ő is. Ebben a sorozatban a fiatalok több szerephez jutnak, így nyilván játszatni fogja Tito, h ne jöjjön ki a ritmusból ő se.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.01.14. 11:37:12

kanty írta:Én egy Gabri szintű pályafutást látok benne, kb. hasonló képességekkel rendelkezik. Talán annyi, hogy a jelenlegi csapat, az akkorinál erősebb. Sokáig nem hinném, hogy meghatározó játékos lenne. Egyszerűen nem elég jó ahhoz. A hozzáállásával nincs gond, küzd, hajt, nincs elszállva magától, de ahhoz kevés, hogy ebben a Barcában meghatározó játékos legyen.

Én személy szerint Cuencában többet látok, Isaac ügyesebb, komplettebb játékos. Sajnálom, hogy közbejött a sérülése.

Tello-t pedig annyit szidták főleg fb csoportban, hogy kicsit kezdtem drukkolni neki.
Ha nem csal az emlékezetem jópár évvel ezelőtt még Xavi-ról és Puyol-ról is hasonló vélemények röpködtek a drukkerek között. De a közelmúltból lehet említeni Busquets vagy Pedro nevét is, aztán láthatjuk h mire vitték. Tény, hogy nem lesz soha Messi szintű játékos, de ez elmondható a legtöbb focistáról.
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.01.14. 10:57:44

Nem lesz jó vége, ha Tello ennyire nem jut játéklehetőséghez. Vagy merészebb lesz a rotáció, vagy át kell értékelni a csatárok "rangsorát" a csapaton belül - vagy Tello elunja és el fog menni.
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.12.28. 04:15:43

Messi után ma őt tartom a legjobb csatárnak, de fokozatosan kellene egyre hosszabb ideig játszatni.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2012.12.26. 21:57:13

kanty írta: Tello-t pedig annyit szidták főleg fb csoportban, hogy kicsit kezdtem drukkolni neki.
Szerintem nincsen neki olyan különleges személyisége ami miatt a barca szurkolók egy részének belelopja magát a szívébe, mindenki el van vele, van aki jobban is kedveli, mert szorgos, de nincs olyan egyedi benne ami miatt jelentősebb szurkolótábora nőne. Én személy szerint szeretem a játékát, de szerintem ha hozna egy 5-10 meccses rossz sorozatot, akkor már senki sem védené meg, azokkal akik most is támadják, annak ellenére, hogy hozzá tud tenni a csapat játékához.
Nem hiszem, hogy a jövője a mi csapatunkban van, de 10 gól 15 gólpassz-os 2-3 szezon benne van egy erősebb középcsapatban. Szurkolok neki, az lenne a legjobb ha mindenkit meggyőzne arról, hogy itt a helye.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.26. 20:27:35

Én egy Gabri szintű pályafutást látok benne, kb. hasonló képességekkel rendelkezik. Talán annyi, hogy a jelenlegi csapat, az akkorinál erősebb. Sokáig nem hinném, hogy meghatározó játékos lenne. Egyszerűen nem elég jó ahhoz. A hozzáállásával nincs gond, küzd, hajt, nincs elszállva magától, de ahhoz kevés, hogy ebben a Barcában meghatározó játékos legyen.

Én személy szerint Cuencában többet látok, Isaac ügyesebb, komplettebb játékos. Sajnálom, hogy közbejött a sérülése.

Tello-t pedig annyit szidták főleg fb csoportban, hogy kicsit kezdtem drukkolni neki.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.12.26. 18:14:13

MichaaBee írta:
Barcaman14 írta:A legelső benyomásokhoz képest elismerem fejlődött, de én továbbra sem tudom megkedvelni. Csereként valóban sokat lendít a játékon, de nem tudom itt elképzelni hosszútávon, stabil kezdőként pl. Szerintem ahhoz nem elég jó.
Pedro is így kezdte. :D Emlékszem dettó ugyanígy nyilatkozott róla mindenki, nagy egyetértésben megvoltunk, hogy legyen ő nekünk, de ne a kezdőben. Aztán úgy bejátszotta magát, hogy másfél év gyenge játék ellenére se bírja egyik még gyengébben játszó csatárunk se kiparancsolni a kezdőből. :)
Nekem is van egy kis deja vu érzésem van, mikor olvasoma topic hsz-it, és nekem is Pedro esete jutott eszembe. De azt kell mondjam, Pedrot a mai napig nem igazán tudom hova tenni, eleinte játékban súlytalan volt, de lőtte a fontos gólokat, nagyon jól használta ki a helyzeteit. Aztán játékban is nagyon komolyat javult, volt egy nagyon jó időszaka, de 2011 tavaszán már nagyon visszaesett, és azóta is csak keresi a formáját, elvétve vannak jó meccsei. Szóval még mindig nem tudom, merre is tart, milyen játékos lesz belőle.
Ahogy Tello esetében is hasonló a helyzet, javult sokat, mióta bemutatkozott, de engem még mindig nem győzött meg arról, hogy hosszú távon komoly szerepet lehet neki szánni a klubnál.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.12.26. 17:41:05

Hát... Először is üdv a csapatban. :)

Másodszorra, én nem vagyok annyira elájulva még tőle. Gyors playa, de néha elhamarkodja a döntéseit. Ezen még csiszolnia kell.

A legutolsó szereplése vitte a prímet: Beállt a 90. percben, s 92. percben gólt is szerez, egyetlen labdavezetéssel.
KépKép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.26. 12:28:13

recrea írta:Én nagyon kedvelem Alexist és Pedrot is, de kezdem azt hinni, h náluk még én is több gólt lőttem volna az idényben, talán ezért lenne értelme foglalkoztatni Tellot. Ráadásul idén több területet adunk az ellenfélnek és a széleket is gyakrabban használjuk, ezek pedig az ő előnyére válhat(ná)nak.
Én is hasonlóan gondolom. Szerintem többet érdemel annál, hogy Córdobák meg Alavések ellen kezd, amúgy meg öt-hat percekre dobálja be Tito.
Láthattuk, mire képes, ha lehetőséget kap.
Nem mondom, hogy a jövő Barçájának alapembere lesz, de ha további fejlődésre képes, akkor kezdőcsapat és kispad között lavírozó támadónak tökéletes lehet a jövőben.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.12.26. 11:56:39

Barcaman14 írta:A legelső benyomásokhoz képest elismerem fejlődött, de én továbbra sem tudom megkedvelni. Csereként valóban sokat lendít a játékon, de nem tudom itt elképzelni hosszútávon, stabil kezdőként pl. Szerintem ahhoz nem elég jó.
Pedro is így kezdte. :D Emlékszem dettó ugyanígy nyilatkozott róla mindenki, nagy egyetértésben megvoltunk, hogy legyen ő nekünk, de ne a kezdőben. Aztán úgy bejátszotta magát, hogy másfél év gyenge játék ellenére se bírja egyik még gyengébben játszó csatárunk se kiparancsolni a kezdőből. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.12.26. 11:55:14

Jóslásokba nem szívesen bocsátkozom, nagyon örülök, hogy a csapat kötelékébe került hivatalosan is :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.12.26. 11:36:13

Úgy veszem észre, h szezon elején több lehetőséget kapott, mostanság kevesebbet játszik, eleve Tito ősszel több meglepő rotálást alkalmazott. Akkor olybá hatott, h hatalmas kedvence a mesternek, aztán ez változott.

Én nagyon kedvelem Alexist és Pedrot is, de kezdem azt hinni, h náluk még én is több gólt lőttem volna az idényben, talán ezért lenne értelme foglalkoztatni Tellot. Ráadásul idén több területet adunk az ellenfélnek és a széleket is gyakrabban használjuk, ezek pedig az ő előnyére válhat(ná)nak.
Lezárt