Marc Bartra

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
0
0 szavazat
2
1
3%
3
1
3%
4
1
3%
5
9
23%
6
5
13%
7
11
28%
8
8
20%
9
1
3%
10
3
8%
 
Szavazatok száma: 40
ViscaelBarca1899
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.04.24. 17:23:43

2013.04.24. 19:19:01

Tegnap be lett dobva rendesen a mély vízbe a fiatal bekk. Nekem nem okozott csalódást, volt a ziccere amit sajnos elvétett, de az is csak balszerencse, hogy pont az ő lábára került a labda a szabadrúgás után. Én azon a véleményen vagyok, hogy nem kell őt eladni a nyáron, ahogy tegnap is, ha rotációról van szó akkor megállja a helyét. Biztos vagyok benne, hogy jönni fog egy kemény középhátvéd.

Ahogy láthattuk idén is mindig balszerencsénk van, hiszen ha védő sérülésről van szó, egyből kettő maradt a partvonalon kívül sajnos. +1 védő leigazolásával lehetne normálisan rotálni a keretet és ha ez sem lenne elég, akkor ottvan Abi + Adriano akik középen még tudnak játszani. (Puyol,Pique,Masch,Bartra,Hummels?)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.24. 18:21:54

Gareth Tello írta: Ezt azért túlzásnak tartom (mármint az első állításodat), de jobban belegondolva nem lennék túlzottan optimista a következő szezont illetően, ha annak csak a Piqué-Masch-Puyol-Bartra négyessel vágnánk neki.
Én konkrétan nem emlékszem olyanra, hogy ez a 4 ember egyszerre egészséges lett volna. Talán valamikor decemberben, de tényleg meg kell erőltetnem magam. Puyol kb. 0-nak számít eleve, mert bármikor kidőlhet a sorból, ráadásul a kora miatt már eleve rotációra van szüksége. (És attól tartok Abidal ugyanez)
Szóval én is az igazolás mellett vagyok, de attól félek, h annak meg az lenne a következménye, h Bartra útját kiadják.
socio66

2013.04.24. 17:21:40

egyetértek, ha az idei év után nem látja a vezetőség egy jó felépítésű, jó szellemiségű, technikailag rendben lévő hátvéd leigazolásának szükségét, akkor bajok vannak.
bartra tegnap megmártózott a mélyvízben, és épségben ki is jött abból, nálam ezzel bekerült az aktív rotációba, de a kezdőtagsághoz olyan produktumot kellett volna lerakni, amitől leesik az állunk, ahogy azt varane tette mondjuk a riválisnál.
no ettől azért messze volt.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.24. 17:09:00

csababarca írta:Szükséges, mert egyik sem jobb egy erős közepesnél. vagyis képességeik megvannak, de szezonok óta kút mindegyikük.
Bartraban van potenciál, őt favorizálom, de kell hozni egy vezér típusú védőt, aki képes összefogni a hátsó alakzatot. Erre Puyolon kívül senki nem képes, ő viszont már nem lesz fiatalabb.
Ezt azért túlzásnak tartom (mármint az első állításodat), de jobban belegondolva nem lennék túlzottan optimista a következő szezont illetően, ha annak csak a Piqué-Masch-Puyol-Bartra négyessel vágnánk neki.
Puyol tényleg a tökéletes szellemi vezér, csak rá sajnos már nem lehet építeni a rengeteg sérülése miatt, ami ugyebár a korral jár. :D
Jöjjön Hummels, aztán jó lesz. (Vagy nem.)
(De ha ezen a poszton akarunk spórolni, és inkább egy középszerű védőt hozunk el valahonnan, akkor készítem a kötelet...)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.04.24. 17:02:05

Gareth Tello írta: Így azért más a szituáció, el lehet gondolkodni azon, hogy valóban szükséges-e egy középhátvéd igazolása, ha van Piqué, Bartra, Mascherano, Puyol (esetleg Abidal). (Igaz, közülük átlagban kettő mindig sérült...)
Szükséges, mert egyik sem jobb egy erős közepesnél. vagyis képességeik megvannak, de szezonok óta kút mindegyikük.
Bartraban van potenciál, őt favorizálom, de kell hozni egy vezér típusú védőt, aki képes összefogni a hátsó alakzatot. Erre Puyolon kívül senki nem képes, ő viszont már nem lesz fiatalabb.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.24. 16:52:58

Nem játszott rosszul, a szabadrúgás-kombináció érdekes, hogy pont rá jött ki, de azért a kihagyásért nem hibáztatom, semmi nem múlt rajta.

Kapóra jött neki ez a Puyol-Mascherano-sérülés, ha a két bekk egészséges lenne most is, akkor Marc vajmi kevés lehetőséget kapna szerintem, és nyáron adnánk is el az első jelentkezőnek. Így azért más a szituáció, el lehet gondolkodni azon, hogy valóban szükséges-e egy középhátvéd igazolása, ha van Piqué, Bartra, Mascherano, Puyol (esetleg Abidal). (Igaz, közülük átlagban kettő mindig sérült...)
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2013.04.24. 13:27:32

Subinho írta:nem vele volt a gond tegnap.... :(
Le a kalappal előtte ,sajnálom hogy egy ilyen lélektelen csapatban kellet megérnie az "első nagy küzdelmet".

Gratula a teljesítményéhez!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.24. 13:26:11

Gokuci írta:
kamcore írta:Piqué. Meg Valdes, mert iszonyat nagyokat védett, és ha egy kevés szerencséje van, akkor nem 4-0 hanem max kettő...

De ez most komoly? Egy ilyen meccs után "pozitív csalódás", meg "nem volt vele gond, sőt.." (nem, nem személyeskedek, csak idézek :D ).
Miért, mi volt vele a gond?
Sorold már fel azt a rengeteg hibáját!
Én se személyeskedni akarok, csak kíváncsi vagyok.

Pique egyébként hetek óta az egyik leggyengébb, hiányoznak a becsúszásai, meg a messziről odaérései, a fejesei nagy része ellenfélnél köt ki.

Valdés?
1 nagy védésére emlékszem, az első gólt meg bevédte.
ez ugyan nem a VV fórum, de nehogy má' szenté avassuk VV-t. semmivel nem volt jobb, mint szokott, az elsőt simán bevédte és más olyan megmozdulása is volt, hogy nem rajta múlott volna....
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.24. 13:24:47

nem vele volt a gond tegnap.... :(
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.24. 13:19:54

Azt gondolom, hogy vele abszolút elégedettek lehetünk. Nem sokan hoznának le egy BL elődöntőt hiba nélkül teljesen rutintalanul. De ettől eltekintve, látszik, hogy a srácnak van jövője nálunk. Még akkor is, ha igazolunk egy középhátvédet a nyáron. Jövőre így is úgyis több lehetőséget fog kapni és ha él vele akkor szépen lassan stabilan is a kezdőcsapat tagja lehet.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2013.04.24. 06:00:44

kamcore írta:Piqué. Meg Valdes, mert iszonyat nagyokat védett, és ha egy kevés szerencséje van, akkor nem 4-0 hanem max kettő...

De ez most komoly? Egy ilyen meccs után "pozitív csalódás", meg "nem volt vele gond, sőt.." (nem, nem személyeskedek, csak idézek :D ).
Miért, mi volt vele a gond?
Sorold már fel azt a rengeteg hibáját!
Én se személyeskedni akarok, csak kíváncsi vagyok.

Pique egyébként hetek óta az egyik leggyengébb, hiányoznak a becsúszásai, meg a messziről odaérései, a fejesei nagy része ellenfélnél köt ki.

Valdés?
1 nagy védésére emlékszem, az első gólt meg bevédte.
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Alexander_Corvinus
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.04.23. 23:19:01

2013.04.24. 01:42:43

Pavel írta:
kamcore írta:Srácok, most komolyan, egy meccset néztünk? Bartra iszonyat gyenge volt, ezt a szintet Abidal bőven tudta volna hozni. Én a védelemből igazán Piquét emelném ki, de ez még közelébe nincs a tavalyi, vagy az az előtti Barca védelemnek.

Ezt tetézve azzal, hogyha kedves Bartra nem ér bele és töketlenkedi el a gólhelyzetet, akkor Piqué elé patthatott VOLNA a labda, és bemehetett VOLNA, viszont sok a mondatban a volna... :(
Miért ki volt jó?

Szerintem a védelemből abszolút senki, de nem is kaptak támogatást a középpályáról. A mai meccs a forró kés a vajon esete idén "megint"
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.04.24. 01:40:47

Piqué. Meg Valdes, mert iszonyat nagyokat védett, és ha egy kevés szerencséje van, akkor nem 4-0 hanem max kettő...

De ez most komoly? Egy ilyen meccs után "pozitív csalódás", meg "nem volt vele gond, sőt.." (nem, nem személyeskedek, csak idézek :D ).
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.24. 01:34:45

kamcore írta:Srácok, most komolyan, egy meccset néztünk? Bartra iszonyat gyenge volt, ezt a szintet Abidal bőven tudta volna hozni. Én a védelemből igazán Piquét emelném ki, de ez még közelébe nincs a tavalyi, vagy az az előtti Barca védelemnek.

Ezt tetézve azzal, hogyha kedves Bartra nem ér bele és töketlenkedi el a gólhelyzetet, akkor Piqué elé patthatott VOLNA a labda, és bemehetett VOLNA, viszont sok a mondatban a volna... :(
Miért ki volt jó?
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.04.24. 01:27:53

Srácok, most komolyan, egy meccset néztünk? Bartra iszonyat gyenge volt, ezt a szintet Abidal bőven tudta volna hozni. Én a védelemből igazán Piquét emelném ki, de ez még közelébe nincs a tavalyi, vagy az az előtti Barca védelemnek.

Ezt tetézve azzal, hogyha kedves Bartra nem ér bele és töketlenkedi el a gólhelyzetet, akkor Piqué elé patthatott VOLNA a labda, és bemehetett VOLNA, viszont sok a mondatban a volna... :(
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2013.04.24. 00:38:02

Kell egy középső védő, de nem amiatt, mert Bartra nem állja meg a helyét.
Pique-t kell kimozdítani ebből a kényelmes állapotból!

Bartra sztem kifejezetten jól játszott, rendben gólt nem rúgott,de sokat elmond a mai támadósorunkról, hogy Ő 2x került helyzetbe, míg a csatárok egyszer sem...
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.24. 00:34:19

pozitív csalódás volt, de ezt (mármint a szabadrúgás utánit, mert a másikat a stream miatt nem láttam, mi volt...)akkor is be kellett volna rúgni, meccsben maradtunk volna a továbbjutásért.
tudom, hogy egy védőnek nem a gólszerzés a feladata, de ezért nagyon kár.

jó, meg minden, de azért csak hoznék valakit.
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2013.04.23. 23:41:54

örülök neki, hogy játszott, megérdemelte már tényleg a bizalmat és remélem egyre többször kap lehetőséget, mert amint megszerzi az elegendő meccsrutint, legalább olyan jó lehet, mint Piqué
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.04.23. 23:41:54

Nem volt semmiféle gond Bartrával! Sőt!!!

Jól játszott, egy-két hibái ellenére is! Hiszen fiatal még, s ez volt az első elődöntős meccse... Remélem, hogy marad nálunk!
KépKép
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.04.23. 23:35:27

Nagyon nagyon jól játszott és maga biztosan is. annyi a baj sztem hogy hiányzik a rutin. de az megszerezhető. a mag erős :D jól le hozta 1-2 hibával de azt a fiatalságára és a "rutintalanságra" lehet fogni. én rosszabbra számítottam. odaállt rendesen azért. azt a helyzetett beakaszthatta volna és más lenne a helyzet de hát na :)
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.04.23. 23:31:51

sjd írta:Azt hiszem tekintve, hogy első BL-elődöntőjéről van szó, még dicséretet is érdemel. Sajnos voltak bizonytalanságai, illetve a gólunk is a lábában maradt, de szerintem kárpótolt minket ezért néhány remek szereléssel.
Ma a védelem legjobbja volt szerintem, volt egy csúnya eladott labdája a meccs elején, de azon kívül rendben volt a srác. A bajnokságban mindenképpen neki kéne kezdenie a hátralevő meccseken, hogy rutint szerezzen. Megnézném milyen teljesítményre lenne képes, ha lenne mellette egy magabiztos társ.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.23. 23:26:40

Azt hiszem tekintve, hogy első BL-elődöntőjéről van szó, még dicséretet is érdemel. Sajnos voltak bizonytalanságai, illetve a gólunk is a lábában maradt, de szerintem kárpótolt minket ezért néhány remek szereléssel.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.04.15. 17:06:05

Megint egy remek meccset hozott le. Eddig bíztató a teljesítménye, remélem így is marad majd a továbbiakban! Kicsit vicces, hogy pont az Adriano-Bartra páros hoz le egy meccset kapott gól nélkül, igaz ehhez kellett egy gyenge ellenfél is. Hasonló volt a képlet, mint a Mallorca ellen. Örülök neki, hogy fejlődik Bartra! Jó lenne még Puyol mellett is játszani néha, mert tőle aztán igazán sokat tanulhat.
Kép
Kép
Kép
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2013.04.14. 23:02:38

A második bajnokiját hozta le hiba nélkül és a PSG ellen is kiválóan szállt be a játékba.
Az nem kérdés, hogy kell igazolnunk egy középső védőt, de nekem mindenképpen ő van előrébb a rangsorban és nem Adriano.
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.04.14. 21:46:15

bennike123 írta:Szerintetek ha így halad kell kozepso vedot igazolni?ha folyamatosan hozza a formalyat es meg fejlodik is...engem meggyozott!+ha kevesebb lesz a serules? :o
Igen, KELL középső védőt igazolni.
Kép

Titi - The Legend!
Lezárt
cron