Marc Bartra

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
0
0 szavazat
2
1
3%
3
1
3%
4
1
3%
5
9
23%
6
5
13%
7
11
28%
8
8
20%
9
1
3%
10
3
8%
 
Szavazatok száma: 40
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.03. 18:15:42

Gergely írta:Kedves Chino Masch-nak 15 évig középpálya volt a posztja!
Másfél méter magas! Buta és nem is érzi magát jól ezen a poszton... magyarul úgy érzem miatta volt főleg sebezhető a védelem! Piqué romlása és a sok állított helyzetből kapott gól nagyrészben miatta tudható be!
Itt van most nekünk ez a katalán kis kölyök! Tegyük be , játszassuk, lepjen meg minket és legyen klasszis belőle! Semmi mást nem kívánok!

Ja és kedves Chino milyen Fifáról beszélsz? Idős vagyok én már a hülye kommentek válaszolására... =D>
Nem nagyon akarok ebben a témában vitatkozni, de most komolyan kit érdekel, hogy a Liverpoolban mi volt a posztja, ha itt nem azt játszik, és ezt honnan veszed hogy nem érzi magát jól. A játékában nem látszik, másfél méter magas? Akkor Puyol is.
Akkor Messit is dobjuk vissza szélre mert évekig ott játszott.
Olyan szerelései vannak, amilyet piqétől nem nagyon látni és gyorsabb is. Piqué miatta romlott le? ne ragadtasd már el magad, ezt miből szűrted le? Amióta Puyol lesérült és ők vannak párban szinte mindig ő nyújtotta a jobb teljesítményt. A butább hibákat is inkább a spanyoltól látni.

Én is Bartrat szeretném látni, akár masch, akár Piqué helyett, de jelenleg az utóbbi van gyengébb formában. (mondjuk már jó ideje)
Forca Barca!!!!
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.10.03. 18:02:17

Kedves Chino Masch-nak 15 évig középpálya volt a posztja!
Másfél méter magas! Buta és nem is érzi magát jól ezen a poszton... magyarul úgy érzem miatta volt főleg sebezhető a védelem! Piqué romlása és a sok állított helyzetből kapott gól nagyrészben miatta tudható be!
Itt van most nekünk ez a katalán kis kölyök! Tegyük be , játszassuk, lepjen meg minket és legyen klasszis belőle! Semmi mást nem kívánok!

Ja és kedves Chino milyen Fifáról beszélsz? Idős vagyok én már a hülye kommentek válaszolására... =D>
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.03. 17:56:28

Örülök, hogy Nadal is dicséri, pont az jutott eszembe a minap, hogy ő rá emlékeztet Bartra. Természetesen nagyon messze van még attól a szinttől, de mozgásra, azzal hogy bátran belép a játékba, sőt még kicsit arcra is a legendás négyest juttatja eszembe. Remélem hasonló karriert fut be, illetve nagyon fontos, hogy kitartónak tűnik, s nem retten meg a feladattól, ez a legtöbbször többet jelent, mint a tehetség, bár nála az is megvan. Nagyon bízok benne én is, sok sikert Marc. (Marc, Miguel ez is érdekes. :D )
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.03. 17:55:50

Gergely írta:Egyre jobban bízom a Marc-ban! Természetes , hogy idő kell és vallom ha Piqué-val középen össze csiszolódnak , akkor...nem is folytatom mert elfolyok :lol:
A lényeg , hogy Tata felejtse el Mascheranot hátúl minél hamarabb! Egyszerűen nem védőnek való [-X
Miért nem védőnek való? 3 éve 1-2 meccstől eltekintve kh-t játszik és jobban is mint vkp-t. (+van két vkp-nk) Akkor Bale-t is balbekknek vette a Real Marcelo és Coentrao mögé? Ne Fifa-zzunk már, hogy papíron kinek mi a posztja.

Bartra azért is fontos lenne, mert valahogy benne látom leginkább, hogy Puyolt képes lesz pótolni. Nyilván még fiatal és vannak előtte a sorban, de inkább rajta tudnám elképzelni a kapitányi szalagot, mint pl Piquén.
Forca Barca!!!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.10.03. 17:51:52

Gergely írta:A lényeg , hogy Tata felejtse el Mascheranot hátúl minél hamarabb! Egyszerűen nem védőnek való
hát nem tudom, szerintem sokan inkább piquét szeretnék elfelejteni és mascheranot benttartani
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.10.03. 17:28:51

Egyre jobban bízom a Marc-ban! Természetes , hogy idő kell és vallom ha Piqué-val középen össze csiszolódnak , akkor...nem is folytatom mert elfolyok :lol:
A lényeg , hogy Tata felejtse el Mascheranot hátúl minél hamarabb! Egyszerűen nem védőnek való [-X
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2013.10.03. 17:16:57

Minden képp meg kell tartani mert csak ő Puyol és Piqué azok akiknek a tényleges posztja a középhátvéd. Masch is jól megoldja ezt a szerepkört de ő eredetileg középpályás volt és úgy lett belőle csinálva védő. Akárhogy is nézem én még szerződtetnék egy középső védőt és akkor ott is lehtne jobban rotálni, mert sajnos Puyolra már nem lehet építeni :/
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.03. 16:33:35

Sanama írta:
Yokozuna írta:Én nem láttam semmi különöset tőle. Fizikálisan elég gyenge, és a helyezkedésén is van mit javítani. Legjobb lenne kölcsön adni, hogy kiderüljön mit tud, mert itt nem fog sokat szóhoz jutni, ha Masc és Puyol bevethetők. Ha egy Delufeunak máshol kell bizonyítania, akkor nem értem ő miért lenne kivétel.
mert még csatárból van 45, addig védőből igen kevés

Pontosan. Neymar, Messi, Sanchez, Pedro, Tello. Az első kettő kirobbanthatatlan, úgy néz ki Pedro is sajna, Alexisben pedig láthatólag nagyon bízik Tata. Tello pedig kérdés, ráadásul ő sem kap sok szerepet Neymar mögött. Akkor lenne értelme, ha Alexis/Pedro és Tello előtt lenne a sorban. (reméljük hamarosan így lesz)

De hogy ne legyen off.
A Kapitány még rejtély milyen formában tér vissza, és egyelőre Piqué lóg ki leginkább negatív irányba. Én inkább néznék egy Bartra-Masch duót, legalábbis folyamatosan rotálva. Masch úgysem rinyált soha, amikor hanyagolták, mindig alázatosan elfogadta a csere posztját.
A szerződéshosszabbítás remélem csak azért nincs előtérben, mert egyelőre Inivel vannak elfoglalva. Nem lenne jó, ha lelépne, főleg ingyen, ahogy montoya sem. Ráadásul utóbbiért kökeményen érdeklődnek komoly csapatok.
Azért annyira nem rossz, ami a fizikumát illeti, Busi vagy Piqué sem sokkal jobb nála ilyen téren, utóbbinál pedig sokkal gyorsabb. Nem megy le a nap amíg megfordul és bátran be tud lépni a támadásokba, ami újabb pozitívum. Mondjuk nem kell hogy túlzásba vigye, de szerintem tudja mikor kell. Nem nagyon maradt még üresen a helye. A Celtic ellen is látszott, hogy nagyon jól megértik egymást Busival. Jól cserélték a helyüket, ha Bartra előrébb ment Busquets visszalépett egy sorral. remélem ez tudatos volt, mert nem tűnik rossz taktikának.
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.03. 16:32:08

Sanama írta:
Yokozuna írta:Én nem láttam semmi különöset tőle. Fizikálisan elég gyenge, és a helyezkedésén is van mit javítani. Legjobb lenne kölcsön adni, hogy kiderüljön mit tud, mert itt nem fog sokat szóhoz jutni, ha Masc és Puyol bevethetők. Ha egy Delufeunak máshol kell bizonyítania, akkor nem értem ő miért lenne kivétel.
mert még csatárból van 45, addig védőből igen kevés
Pontosan. Neymar, Messi, Sanchez, Pedro, Tello. Az első kettő kirobbanthatatlan, úgy néz ki Pedro is sajna, Alexisben pedig láthatólag nagyon bízik Tata. Tello pedig kérdés, ráadásul ő sem kap sok szerepet Neymar mögött. Akkor lenne értelme, ha Alexis/Pedro és Tello előtt lenne a sorban. (reméljük hamarosan így lesz)

De hogy ne legyen off.
A Kapitány még rejtély milyen formában tér vissza, és egyelőre Piqué lóg ki leginkább negatív irányba. Én inkább néznék egy Bartra-Masch duót, legalábbis folyamatosan rotálva. Masch úgysem rinyált soha, amikor hanyagolták, mindig alázatosan elfogadta a csere posztját.
A szerződéshosszabbítás remélem csak azért nincs előtérben, mert egyelőre Inivel vannak elfoglalva. Nem lenne jó, ha lelépne, főleg ingyen, ahogy montoya sem. Ráadásul utóbbiért kökeményen érdeklődnek komoly csapatok.
Azért annyira nem rossz, ami a fizikumát illeti, Busi vagy Piqué sem sokkal jobb nála ilyen téren, utóbbinál pedig sokkal gyorsabb. Nem megy le a nap amíg megfordul és bátran be tud lépni a támadásokba, ami újabb pozitívum. Mondjuk nem kell hogy túlzásba vigye, de szerintem tudja mikor kell. Nem nagyon maradt még üresen a helye. A Celtic ellen is látszott, hogy nagyon jól megértik egymást Busival. Jól cserélték a helyüket, ha Bartra előrébb ment Busquets visszalépett egy sorral. remélem ez tudatos volt, mert nem tűnik rossz taktikának.
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.03. 16:32:07

Sanama írta:
Yokozuna írta:Én nem láttam semmi különöset tőle. Fizikálisan elég gyenge, és a helyezkedésén is van mit javítani. Legjobb lenne kölcsön adni, hogy kiderüljön mit tud, mert itt nem fog sokat szóhoz jutni, ha Masc és Puyol bevethetők. Ha egy Delufeunak máshol kell bizonyítania, akkor nem értem ő miért lenne kivétel.
mert még csatárból van 45, addig védőből igen kevés
Pontosan. Neymar, Messi, Sanchez, Pedro, Tello. Az első kettő kirobbanthatatlan, úgy néz ki Pedro is sajna, Alexisben pedig láthatólag nagyon bízik Tata. Tello pedig kérdés, ráadásul ő sem kap sok szerepet Neymar mögött. Akkor lenne értelme, ha Alexis/Pedro és Tello előtt lenne a sorban. (reméljük hamarosan így lesz)

De hogy ne legyen off.
A Kapitány még rejtély milyen formában tér vissza, és egyelőre Piqué lóg ki leginkább negatív irányba. Én inkább néznék egy Bartra-Masch duót, legalábbis folyamatosan rotálva. Masch úgysem rinyált soha, amikor hanyagolták, mindig alázatosan elfogadta a csere posztját.
A szerződéshosszabbítás remélem csak azért nincs előtérben, mert egyelőre Inivel vannak elfoglalva. Nem lenne jó, ha lelépne, főleg ingyen, ahogy montoya sem. Ráadásul utóbbiért kökeményen érdeklődnek komoly csapatok.
Azért annyira nem rossz, ami a fizikumát illeti, Busi vagy Piqué sem sokkal jobb nála ilyen téren, utóbbinál pedig sokkal gyorsabb. Nem megy le a nap amíg megfordul és bátran be tud lépni a támadásokba, ami újabb pozitívum. Mondjuk nem kell hogy túlzásba vigye, de szerintem tudja mikor kell. Nem nagyon maradt még üresen a helye. A Celtic ellen is látszott, hogy nagyon jól megértik egymást Busival. Jól cserélték a helyüket, ha Bartra előrébb ment Busquets visszalépett egy sorral. remélem ez tudatos volt, mert nem tűnik rossz taktikának.
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.03. 16:32:06

Sanama írta:
Yokozuna írta:Én nem láttam semmi különöset tőle. Fizikálisan elég gyenge, és a helyezkedésén is van mit javítani. Legjobb lenne kölcsön adni, hogy kiderüljön mit tud, mert itt nem fog sokat szóhoz jutni, ha Masc és Puyol bevethetők. Ha egy Delufeunak máshol kell bizonyítania, akkor nem értem ő miért lenne kivétel.
mert még csatárból van 45, addig védőből igen kevés
Pontosan. Neymar, Messi, Sanchez, Pedro, Tello. Az első kettő kirobbanthatatlan, úgy néz ki Pedro is sajna, Alexisben pedig láthatólag nagyon bízik Tata. Tello pedig kérdés, ráadásul ő sem kap sok szerepet Neymar mögött. Akkor lenne értelme, ha Alexis/Pedro és Tello előtt lenne a sorban. (reméljük hamarosan így lesz)

De hogy ne legyen off.
A Kapitány még rejtély milyen formában tér vissza, és egyelőre Piqué lóg ki leginkább negatív irányba. Én inkább néznék egy Bartra-Masch duót, legalábbis folyamatosan rotálva. Masch úgysem rinyált soha, amikor hanyagolták, mindig alázatosan elfogadta a csere posztját.
A szerződéshosszabbítás remélem csak azért nincs előtérben, mert egyelőre Inivel vannak elfoglalva. Nem lenne jó, ha lelépne, főleg ingyen, ahogy montoya sem. Ráadásul utóbbiért kökeményen érdeklődnek komoly csapatok.
Azért annyira nem rossz, ami a fizikumát illeti, Busi vagy Piqué sem sokkal jobb nála ilyen téren, utóbbinál pedig sokkal gyorsabb. Nem megy le a nap amíg megfordul és bátran be tud lépni a támadásokba, ami újabb pozitívum. Mondjuk nem kell hogy túlzásba vigye, de szerintem tudja mikor kell. Nem nagyon maradt még üresen a helye. A Celtic ellen is látszott, hogy nagyon jól megértik egymást Busival. Jól cserélték a helyüket, ha Bartra előrébb ment Busquets visszalépett egy sorral. remélem ez tudatos volt, mert nem tűnik rossz taktikának.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.03. 16:30:05

Josep Bartra, Marc édesapja: "A Barçának nem kell középső védőt szerződtetnie. Ha Marc már korábban megkapta volna a lehetőséget, ő akkor is képes lett volna erre a teljesítményre. Ő most azért dolgozik, hogy kezdőként minél több játékperchez jusson.”

Fog is, ha így folytatja. :idea:
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.10.03. 16:19:43

Sanama írta:
mert még csatárból van 45, addig védőből igen kevés
Hol az a 45 góllövő csatár? Eto'o és Ibra óta nem láttunk ilyet.
Védőt egyébként és sem vennék, de ha itt tartják tartaléknak, akkor nem fog fejlődni. Bár ezt ő magának kell majd eldöntenie.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.03. 15:22:07

Yokozuna írta:Én nem láttam semmi különöset tőle. Fizikálisan elég gyenge, és a helyezkedésén is van mit javítani. Legjobb lenne kölcsön adni, hogy kiderüljön mit tud, mert itt nem fog sokat szóhoz jutni, ha Masc és Puyol bevethetők. Ha egy Delufeunak máshol kell bizonyítania, akkor nem értem ő miért lenne kivétel.
a helyezkedésével az ég világon semmi probléma nem volt a celtic ellen, uhogy most ezt nem értem jogosnak. fizikálisan viszont tényleg el van maradva, de mondjuk én speciel nem fizetnék 40 milliót egy védőtért aki 10 kilóval nehezebb és max 5-10%-ot tud hozzátenni bartrához képest játékban.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.10.03. 15:08:24

Yokozuna írta:Én nem láttam semmi különöset tőle. Fizikálisan elég gyenge, és a helyezkedésén is van mit javítani. Legjobb lenne kölcsön adni, hogy kiderüljön mit tud, mert itt nem fog sokat szóhoz jutni, ha Masc és Puyol bevethetők. Ha egy Delufeunak máshol kell bizonyítania, akkor nem értem ő miért lenne kivétel.
mert még csatárból van 45, addig védőből igen kevés
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.10.03. 14:58:40

Én nem láttam semmi különöset tőle. Fizikálisan elég gyenge, és a helyezkedésén is van mit javítani. Legjobb lenne kölcsön adni, hogy kiderüljön mit tud, mert itt nem fog sokat szóhoz jutni, ha Masc és Puyol bevethetők. Ha egy Delufeunak máshol kell bizonyítania, akkor nem értem ő miért lenne kivétel.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.10.02. 22:12:40

Örülök, hogy hasonlóan láttam én is a srác tegnapi teljesítményét, mint Martino. Elképesztő ütemben fejlődik a srác, és a tavaly még annyira hiányolt magabiztossága is egyre jobban érződik a megmozdulásain. Hatalmas gratula neki, csak így tovább!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4473
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.10.02. 19:58:35

Azt hiszem itt van a védő, akit úgy kerestünk. Remélem ilyen teljesítményt fog továbbra is nyújtani, és továbbra is így fog fejlődni. Jobbat "keresve" se találtunk volna.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2013.10.02. 19:35:19

Gareth Tello írta: Dehogyis, addigra úgyis lesérül Piqué vagy Mascherano. :lol:
OFF: Legfeljebb megkéri Busit, hogy rúgja le megint :twisted:

ON: Rá sem lehet ismerni, nagyon jól tolta. Ha visszatér Puyol és Masch akkor őket is rotálni fogja Tata szerintem...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2013.10.02. 07:39:16

Megérdemli a dicséretet. Nekem eleinte egy bajom volt vele: töketlen volt és rosszul helyezkedett. Tavaly, amikor játszott, rendszerint úgy kaptuk a gólokat(főleg rögzített szituációban), hogy mindenki volt valakin, Bartra meg a nagy semmi közepén bámulta ahogy nő a fű.

Idén szervezettebb a védekezés és egyúttal az ő helyezkedése is javult. Neki elsősorban arra volt szüksége, hogy egy edző beszéljen a fejével, ami a jelek szerint megtörtént. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.10.02. 05:55:49

Neymar 8,4-ese mellett az övé a legmasabb értékelés a whoscoreden, 7,8-cal, megelőzve Alvest és Fabregast is :) 8)

A goal.com ötös skáláján 3-ast kapott, ami itt is a második legnagyobb a 3,5 után (Fabregas) :) =D>

Azt várom most, hogy beépítsék a csapatba, és hogy ne csak vész esetén játsszon, hanem megtalálja helyét, és stabilizálja. Pár év múlva meg ki tudja... :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2013.10.01. 23:16:48

remélem ezután is fog majd rá számítani Tata mint a védelemben olyanra akit bármikor bevethet :)
eddig azon csodálkoztam, hogy a lazább meccseken nem igen cserélte be de most talán megmutatja h mit is tud
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.10.01. 22:58:34

egész tökösen és okosan játszik, csak így tovább, használja ki, mert nem lesz sok lehetősége, ha visszajön mascherano.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.01. 22:57:20

Azért olyan keményen nem dolgoztatták meg, de abszolúte elégedettek lehetünk vele, szinte tökéletesen hozta le a meccset.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.01. 22:53:17

A mai teljesítményére csak ezt tudom mondani:
Kép
visca el barca írta:jól tolta a fiú =D> szegényt ilyenkor sajnálom igazán... cirka egy hónap és megint a padot fogja koptatni mert hárman lesznek előtte... :?
Dehogyis, addigra úgyis lesérül Piqué vagy Mascherano. :lol:
Lezárt