Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.17. 18:26:54

amit jegyzett csapatok ellen mutatott az nagyon nagyon kevés egy 57 millió eurós játékoshoz képest.
ha a képességei miatt kerülne ennyibe, én is ezt mondanám.
de mindannyian tudjuk, miért ér ennyit.
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.06.17. 13:05:50

House írta:
bennike123 írta:sajnos egyet kell értenem veled. szerintem olyan Iniesta szintű játékos lesz
:shock: Na ezzel azért óvatosan! Tök más stílus, de hogy R10 szinten van amúgy Ini az biztos. Vagy nem látod a fától az erdőt vagy nem tudsz fogalmazni. :roll:

És még az piaci árakra reagálva: Ferguson mondta meg tavaly, amikor Mourát akarták megvenni, hogy nagyon elszállt a piac az utóbbi 10 esztendőben. Egy 19 éves játékosért 40 valahány milliót kiadni, az már nem normális. Bár azért hozzá teszem, a MU 36 milliót ajánlott érte. :lol:
bocsi, ha betud illeszkedni a csapatba akkor lesz Iniesta SZINTŰ! de nekem Ronaldinho az isten, tudom, hogy más stílus de szerintem a maga módján Ronaldinho jobb, bár jelenleg Ini a második legjobb játékosunk
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.17. 12:38:10

bennike123 írta:sajnos egyet kell értenem veled. szerintem olyan Iniesta szintű játékos lesz
:shock: Na ezzel azért óvatosan! Tök más stílus, de hogy R10 szinten van amúgy Ini az biztos. Vagy nem látod a fától az erdőt vagy nem tudsz fogalmazni. :roll:

És még az piaci árakra reagálva: Ferguson mondta meg tavaly, amikor Mourát akarták megvenni, hogy nagyon elszállt a piac az utóbbi 10 esztendőben. Egy 19 éves játékosért 40 valahány milliót kiadni, az már nem normális. Bár azért hozzá teszem, a MU 36 milliót ajánlott érte. :lol:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.17. 12:31:33

Mihu írta:
miihii írta:Neymar vs Japan
A videón látottak alapján a tegnapi teljesítménye egyenlő a 0-val. Ezért mondtam én mindig is, hogy eddig még ha nem a brazil bohóc ligában láttam játszani, mindig egy óriási nulla volt ahhoz képest, mint amekkora sztárnak és tehetségnek beállítják.

Ha a Barcában jól fogja tolni, akkor nem érdekel, hogy a válogatottban mekkora homály, de eddig amit jegyzett csapatok ellen mutatott az nagyon nagyon kevés egy 57 millió eurós játékoshoz képest.
Ha Neymar teljesítménye O volt akkor mutass már nekem olyan játékost a tegnapi meccsről akinek legalább 2-es teljesítménye volt. Talán Oscar volt az egyedüli, aki még említhető. Az agyonsztárolt Marcelo, Fred, Hulk, Lucas Moura (na jó ő csere volt) se csinált semmit. Egy Paulinho-Luis Gustavo tengellyel maga mögött, úgy hogy neki kellett visszajárni labdáért nem könnyű. Ennek ellenére voltak szép megoldásai.
Nem állítom, hogy brillírozott, de nem kéne senkit zsigerből lehúzni. Számos példa van rá, hogy valaki remekel a klubcsapatában, a válogatottban pedig nem tud úgy kitűnni, vagy épp az ellentettje.
Én nem attól félek igazán, hogy nem képes felvenni a spanyol liga ritmusát vagy nem tud alkalmazkodni, hanem, hogy akkora nyomást helyeznek rá, amit nem bír el. És ez nem az ő gyengesége lenne. Egyszerűen nagyítóval lesik minden egyes lépését, nagyon fiatal, nincs olyan nagy rutinja. Azok biztos csalódni fognak benne, akik a megváltót várják.
Az 57 milliót pedig hagyjuk már (amit amúgy is 3 év alatt kell kipengetni). Nézzük már meg a mai piacot. Ahol egy Higuain 30, Cavani 60+, Isco 35, Bale 90!, akkor mit várunk.
Forca Barca!!!!
socio66

2013.06.17. 12:02:06

[quote="LG"][/quote]
ez már akkor látszik, ha ránézünk a két emberre, Ronaldinho-nál az egyedülálló tehetség mellé párosult egy kiemelkedő fizikum, ami láttuk utólag, mennyire sokat számított.
biztosan adottság kérdése is, de sokkal jobban fel kellett volna építeni fizikailag Neymar-t, így azért nagy hendikeppel indul, bármilyen ügyes.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.06.17. 11:49:25

bennike123 írta:
LG írta:Fiatal, idő kell neki, stb...elhiszem. Fontos tagja is lehet a csapatnak, ez sem kizárt. De az számomra már kiderült, hogy nem lesz akkora zseni, mint pl. Ronaldinho, vagy a brazil Ronaldo. Akármennyire is fiatal, és fejlődőképes még Neymar, egyszerűen látszik, hogy az az ösztönös zsenialitás nincs meg benne, mint ami bennük megvolt. Ettől függetlenül lehet belőle egy nagyon jó, és eredményes játékos, de aki azt várja tőle, hogy valaha is R10 szintű mágus legyen, az nagyot fog csalódni.
sajnos egyet kell értenem veled. szerintem olyan Iniesta szintű játékos lesz
Én meg azt mondom hogy Iniesta,van olyan szintű mint R10 :) holott teljesen más stílus. De a maguk módján egy szintre tehetők.
Abi & Tito
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2013.06.17. 11:37:59

LG írta:aki azt várja tőle, hogy valaha is R10 szintű mágus legyen, az nagyot fog csalódni.
Elképzelhető. Ahogy arra is van esély, hogy te fogsz tévedni. Reméljük így lesz. Szerény véleményem szerint egyébként a gólja is klasszismegoldás volt.
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.06.17. 10:00:36

LG írta:Fiatal, idő kell neki, stb...elhiszem. Fontos tagja is lehet a csapatnak, ez sem kizárt. De az számomra már kiderült, hogy nem lesz akkora zseni, mint pl. Ronaldinho, vagy a brazil Ronaldo. Akármennyire is fiatal, és fejlődőképes még Neymar, egyszerűen látszik, hogy az az ösztönös zsenialitás nincs meg benne, mint ami bennük megvolt. Ettől függetlenül lehet belőle egy nagyon jó, és eredményes játékos, de aki azt várja tőle, hogy valaha is R10 szintű mágus legyen, az nagyot fog csalódni.
sajnos egyet kell értenem veled. szerintem olyan Iniesta szintű játékos lesz
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.16. 23:25:05

Fiatal, idő kell neki, stb...elhiszem. Fontos tagja is lehet a csapatnak, ez sem kizárt. De az számomra már kiderült, hogy nem lesz akkora zseni, mint pl. Ronaldinho, vagy a brazil Ronaldo. Akármennyire is fiatal, és fejlődőképes még Neymar, egyszerűen látszik, hogy az az ösztönös zsenialitás nincs meg benne, mint ami bennük megvolt. Ettől függetlenül lehet belőle egy nagyon jó, és eredményes játékos, de aki azt várja tőle, hogy valaha is R10 szintű mágus legyen, az nagyot fog csalódni.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.16. 20:25:07

http://barcanoticias.blog.hu/2013/06/16 ... n=blhshare

Túl nagy újdonságot nem mondott, de talán neki többen hisznek, azok akik azonnali sikert várnak. :) Időre van szüksége!

Jóval nehezebb a helyzete, mint anno Ronaldinhonak pl. A Psg-ben kezdte, hozzászokott az európai légkörhöz és azután érkezett hozzánk.

Manapság már nem könnyű "brazil sztárnak" lenni. Egyből a nagy klubok csapnak le rájuk(illetve ők maguk is egyből a mély vízbe akarnak ugrani...), ahol rögtön elvárják tőlük a csodát és ezzel nehéz megbirkózni.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2013.06.16. 20:18:34

21 éves
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2013.06.16. 19:01:53

Mihu írta:
miihii írta:Neymar vs Japan
A videón látottak alapján a tegnapi teljesítménye egyenlő a 0-val. Ezért mondtam én mindig is, hogy eddig még ha nem a brazil bohóc ligában láttam játszani, mindig egy óriási nulla volt ahhoz képest, mint amekkora sztárnak és tehetségnek beállítják.

Ha a Barcában jól fogja tolni, akkor nem érdekel, hogy a válogatottban mekkora homály, de eddig amit jegyzett csapatok ellen mutatott az nagyon nagyon kevés egy 57 millió eurós játékoshoz képest.
falra tudnék mászni néha az ilyen hszektől. nulla? miért? miért kell nekünk mindig hipernegatívan hozzállnunk mindenhez? mert magyarok vagyunk ? vagy mert 57 milka volt? vettünk egy tehetséges futballistát aki közepesen mozogott most egy konf. kupa meccsen. csak azt nem értem mit várunk? hogy majd végigcselez mindenkit , rúg 4 gólt meg 3 gólpassz? 21 éves, . Ember, baromi nagy teher van rajta. mindenki árgus szemmel figyeli minden mozdulatát. Mi lenne, ha pozitívan állnák hozzá...
Ha majd eltelik 1-2 év és a Barcában nem tud semmi újat hozzátenni, akkor majd én is elgondolkodom , hogy 57 volt?.. ajjaj..
Könnyen dobálózunk itt néha szavakkal, de csak az tudja milyen nehéz is egy futballmeccs aki már legalább jó pár évet eltöltött a futball világában.

Ja és nem mellessleg pirított egy "kis" gólt a 3. percben. És ha ennyit csinál a madrid ellen és nyerünk 1-0 ra? aláírom a meccs elején. ( lásd Ibra)

na mind1. nem "veszekedés" indokkal írtam ezt a hszt, csak hogy na, legyünk már elnézőbbek. :roll:
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.16. 18:28:50

Mihu írta:
miihii írta:Neymar vs Japan
A videón látottak alapján a tegnapi teljesítménye egyenlő a 0-val. Ezért mondtam én mindig is, hogy eddig még ha nem a brazil bohóc ligában láttam játszani, mindig egy óriási nulla volt ahhoz képest, mint amekkora sztárnak és tehetségnek beállítják.
ha nem tudnám h mi igazoltuk, simán azt hinném, h azért fikázod, mert a real leigazolta, és be kell a népnek bizonyítanod, hogy rossz vétel volt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.06.16. 18:23:18

mess2009 írta:
Mihu írta:
Ha a Barcában jól fogja tolni, akkor nem érdekel, hogy a válogatottban mekkora homály, de eddig amit jegyzett csapatok ellen mutatott az nagyon nagyon kevés egy 57 millió eurós játékoshoz képest.
az csak egy dolog, hogy Scolari mit mondott róla a meccs után, de ő mondjuk elfogult(lehet), de az hogy a világ egyik legnagyobb foci-tehetségét így "le nullázod" enyhén szólva is sajátos nézőpont!én láttam a meccset, nyugodtan merem mondani a srác zseni és az 57 mill. nem pénz érte.
A két véglet.

Nem volt rossz, de kiemelkedő meccse sem volt.
Látszik, hogy sokat kell még tanulnia, hogy az európai fociban is megtalálja a helyét és igazán sikeres legyen. Viszont az is megállapítható, hogy megvan benne a kellő potenciál.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.16. 18:20:54

Mihu írta:
miihii írta:Neymar vs Japan
A videón látottak alapján a tegnapi teljesítménye egyenlő a 0-val. Ezért mondtam én mindig is, hogy eddig még ha nem a brazil bohóc ligában láttam játszani, mindig egy óriási nulla volt ahhoz képest, mint amekkora sztárnak és tehetségnek beállítják.

Ha a Barcában jól fogja tolni, akkor nem érdekel, hogy a válogatottban mekkora homály, de eddig amit jegyzett csapatok ellen mutatott az nagyon nagyon kevés egy 57 millió eurós játékoshoz képest.
az csak egy dolog, hogy Scolari mit mondott róla a meccs után, de ő mondjuk elfogult(lehet), de az hogy a világ egyik legnagyobb foci-tehetségét így "le nullázod" enyhén szólva is sajátos nézőpont!én láttam a meccset, nyugodtan merem mondani a srác zseni és az 57 mill. nem pénz érte.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.06.16. 18:14:27

Mihu írta:
miihii írta:Neymar vs Japan
A videón látottak alapján a tegnapi teljesítménye egyenlő a 0-val. Ezért mondtam én mindig is, hogy eddig még ha nem a brazil bohóc ligában láttam játszani, mindig egy óriási nulla volt ahhoz képest, mint amekkora sztárnak és tehetségnek beállítják.
És még így is a jobbak közé tartozott a meccsen. Ezért sem várok majd jövőre túl sokat a braziloktól.

De tőle mindenképpen többet várok, szerintem Xani, Ini és Messi nagyságrendekkel jobb teljesítményre sarkalják majd.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.06.16. 18:05:09

miihii írta:Neymar vs Japan
A videón látottak alapján a tegnapi teljesítménye egyenlő a 0-val. Ezért mondtam én mindig is, hogy eddig még ha nem a brazil bohóc ligában láttam játszani, mindig egy óriási nulla volt ahhoz képest, mint amekkora sztárnak és tehetségnek beállítják.

Ha a Barcában jól fogja tolni, akkor nem érdekel, hogy a válogatottban mekkora homály, de eddig amit jegyzett csapatok ellen mutatott az nagyon nagyon kevés egy 57 millió eurós játékoshoz képest.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.06.16. 17:48:40

There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.16. 10:15:08

Sanama írta:Illetve jelzem, hogy nem japánok ellen kell majd jól játszania.
Én meg jelzem, hogy nem is ebben a brazil csapatban. Egyszerűen gyötrelem volt nézni a meccset, annyira tettek rá nagy ívből. Ha a mi játékunkra azt mondják, hogy unalmas akkor erre mit? Knézy is mondta, hogy a védők addig passzolgattak hátul, amíg a nézők el nem kezdtek fütyülni... A középpályás játékukat nem is mondom... Ez a Paulinho-Luis Gustavo duó konkrét emberhátrányt jelent a csapatnak, mert a világon nem csináltak semmit. Ha a 2 nevet 5x hallottam a 2. félidőben sokat mondok. Úgy meg elég nehéz Neymarnak kitűnnie, ha a középpályásoktól nem kap labdát. Márpedig nem kapott. Amikor kapott, akkor teljesen jó megmozdulásai voltak. Xavival, Inivel, Fabregasszal ez csak jobb lesz.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.15. 23:27:48

hát ha valakit szerelnek, azért bőven az a kisebbik rossz, ha beadással, szabadrúgással, szöglettel, stb. jöhet az adott csapat, nem fordul egyből az ellenfél.
kell még fejlődnie, de egyre nehezebben tudják megállítani, nem egyszer kénytelenek faultolni.
ezt ezért említettem meg, nem pozitívumként, hanem arra célozva, hogy nem veszi el az ellenfél csak úgy a lasztit, ha szerelik is, nem lesz az övéké.
azért lassan, de biztosan ő is szokni fogja, hogy nem gremio meg flamengo, hanem erősebb ellenfelek vannak a pályán.

továbbra is tartom, hogy első évében (legyen első félszezon) már az is hatalmas segítség lenne, ha nem messinek kellene megnyerni az ilyen osasuna,getafe meg granada szerű csapatok elleni meccseket is.

mire odaérünk a fontos meccsekre (főleg bl) addigra már itt lesz fél éve, biztos, hogy jobban fogja érezni a ritmust, mint eleinte.
de abban sem vagyok biztos, hogy már az első két európai tétmeccsén (atletico oda-vissza) nem fog villantani valamit.

pedro,villa,sanchez hármasnál szinte fizikailag lehetetlen ilyen képességekkel gyengébb szezont hozni :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.06.15. 23:20:35

shutterisland írta:mezőnyben ma sem váltotta meg a világot, de azért volt 2-3 szép csele, megindulása, húzása, és egy nagy labdája fred-nek a gólján kívül.
többször szerelték, de vagy szabálytalanul vagy úgy, hogy aztán a braziloké maradt a labda.

jó lesz ez, csak türelem kell, hogy átszokjon európába. :)
Régen rossz mikor már ilyeneket kell említeni, hogy szerelték DE a brziloké maradt a labda... :) Illetve jelzem, hogy nem japánok ellen kell majd jól játszania.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.15. 23:19:09

A gólja szép volt, de azt leszámítva hagyott kívánni valót a játéka maga után. Sok elvesztett párharc, rossz megoldások. Van hova fejlődni.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.15. 23:17:37

mezőnyben ma sem váltotta meg a világot, de azért volt 2-3 szép csele, megindulása, húzása, és egy nagy labdája fred-nek a gólján kívül.
többször szerelték, de vagy szabálytalanul vagy úgy, hogy aztán a braziloké maradt a labda.

jó lesz ez, csak türelem kell, hogy átszokjon európába. :)
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.15. 22:26:01

Jó ez a Neymar, csak kár, hogy nem technikás :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.15. 22:00:22

kova4 írta:szépen belőtte...
alves viszont eddig elég gatyi..
az.. én is azon röhögtem...még a barcelonai önmagát is alulmúlja...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése