Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.22. 23:55:50

visca el barca írta:
Laza írta:a kétkedőknek tessék....olaszok ellen ami nem piskóta,hozza a szintet.

Fred meg hatalmasra nőtt a szememben...nem is gondoltam volna hogy ilyen remek játékos,kár hogy nem adatott meg neki egy normális klub.

de ha már larsson csatárt szeretne itt sok ember :)))))))
végre egy ember aki rajtam kivul semmibe veszi a lyont :lol:
nem tudom hogy most gúnyoldsz vagy sem...de a lyon tényleg egy harmat gyenge csapat...gyengébb játékosok sztár klubbokban játszanak..
de m1:) nem lényeges..
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2013.06.22. 23:42:41

Ha morálisan befogadják a srácok és beilleszkedik, még játékrendszert sem kell váltani... Ha ő lefoglal 2 védőt és Messi is kettőt akkor ki marad a harmadik csatárunkra? Iniesta-ról és Xaviról, (Cesc) na meg a szélső védőinkről nem is beszélve, akik szintén előszeretettel érkeznek befejező embernek a kapu elé. Egy szó, mint száz kell egy tökösebb csatár, aki nem csinál magából bohócot mint a Villa, Pedro, Alexis trió az elmúlt években.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.22. 23:05:48

Laza írta:a kétkedőknek tessék....olaszok ellen ami nem piskóta,hozza a szintet.

Fred meg hatalmasra nőtt a szememben...nem is gondoltam volna hogy ilyen remek játékos,kár hogy nem adatott meg neki egy normális klub.

de ha már larsson csatárt szeretne itt sok ember :)))))))
végre egy ember aki rajtam kivul semmibe veszi a lyont :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.22. 22:29:47

a kétkedőknek tessék....olaszok ellen ami nem piskóta,hozza a szintet.

Fred meg hatalmasra nőtt a szememben...nem is gondoltam volna hogy ilyen remek játékos,kár hogy nem adatott meg neki egy normális klub.

de ha már larsson csatárt szeretne itt sok ember :)))))))
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.06.22. 22:29:31

Motaro írta:RMFC bohóc megint tombol :-)
Minket az se érdekel, ha kiugrik a tizedikről. Úgyhogy legközelebb tartsd magadban szerintem ezt a fontos információt. :)

Jövőre remélhetőleg egy Neymar/Xavi párharc lesz a szabadrúgások lövéséért bal oldalról. Jót tenne mind a kettőnek, a végeredménytől függetlenül.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.06.22. 22:17:34

Adja ég, hogy jól kijöjjön Messivel.

Onnantól kezdve a többi nem számit :)
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.06.22. 22:16:14

3/3 :)
Buffon benézte.
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2013.06.22. 22:00:45

Az első félidő alapján nem kell félteni annyira,a felrugásokat is tűri és bírja is.Emelett a hátvédeket rettegésben tartja :D Bonuccit,Montolivot és Abatet is szépen elintéztem :D nem lesz itt gond :)
"Absque pugna non est victoria"
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2013.06.22. 21:43:19

Erre a srácra minek még izom?
Abatét lenyelte egyben,megrágta aztán kiköpte :twisted:
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.06.22. 14:17:34

StickyFingaz írta:
Alcantara írta:http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ek-2255669

Igen meglepődtem, valószínűleg nem követtem figyelemmel, de elég hamar kezdte ez a Neymar gyerek az apaságot. :lol:
Azért a kommentek befigyelnek. :mrgreen:

"Lehet valami pollák vendégmunkás a kertészük,oszt odapiszkált az asszonynak,míg neymár a fodrásznál volt..."
NO PARA, majd be barnul! mondhatja Neymar :D
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.06.22. 13:32:52

Neymar Top 11 Tricks Ever
http://youtu.be/o63zsOssKtw
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.06.21. 15:05:28

Alcantara írta:http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ek-2255669

Igen meglepődtem, valószínűleg nem követtem figyelemmel, de elég hamar kezdte ez a Neymar gyerek az apaságot. :lol:
Azért a kommentek befigyelnek. :mrgreen:

"Lehet valami pollák vendégmunkás a kertészük,oszt odapiszkált az asszonynak,míg neymár a fodrásznál volt..."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.06.21. 15:00:25

Ha abba belegondolok, hogy legalább 2 védő figyelmét le fogja kötni, esetekben háromét, akkor másik oldalon Messi mire lehet majd képes.. :) Érdemes eljátszani a gondolattal, viszont amit eddig a kupán hoz, az egyre jobban tetszik, ezekre a távoli lövésekre milyen szükségünk lenne, remélem nálunk is pörköl majd párat. A spanyol bajnokságban pedig szambázhat kedvére. :)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.06.21. 14:07:11

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ek-2255669

Igen meglepődtem, valószínűleg nem követtem figyelemmel, de elég hamar kezdte ez a Neymar gyerek az apaságot. :lol:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.21. 07:28:24

Na, ugy tunik, hogy megkapja a 11es szamot, mivel Thiago ManUtdbe megy.
KépKép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.06.20. 14:21:42

Azért örülök, mert végre egy "súlyos" ember lesz a bal szélen. Amire Ronaldinho óta biztosan (illetve a "másfél szezonos" Henry óta) nem volt példa nálunk.
Nagyon fontos, hogy a figyelem meg legyen osztva az ellenfél védőinél.

Sajnos évek óta az a forgatókönyv, hogy Messi-re ráállnak 5-en, és habár a szélsőink helyzetbe kerülnek, mégis rendre kihagyják azokat.
Neymar-ral egyrészt ez a probléma jó eséllyel megoldódna (legalábbis bízom benne, mert úgy látom, nem egy betojós fajta - ellentétben Villa-val vagy Sanchez-zel), másrészt ha ő a pályán van, akkor Messi-ről levehetünk mínusz 2 embert biztosan, és az már fél siker. Hisz egymaga is képes megoldani a helyzeteket, nemcsak egy védőnek kell majd rá felügyelnie.

Nem várom el tőle, hogy rögtön oktatófocit csinál nálunk, de ha már csak az egyik kiemelt feladatát teljesíti, már többet fog tenni, mint a jelenlegi támadóink.
Marhára várom a felkészülési meccseket vele.
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.06.20. 14:21:10

Messa írta:
Zozzy 5 írta:itt jegyezném meg, hogy ezt a testsúly közhely problémát én nem látom olyan vészesnek, hiába nem erős, egyszerűen annyira robbanékony, hogy általában a fizikuma nem jelent problémát. ha bejön amit akar, akkor vagy elmegy, vagy felrúgják, de fault esetén plusz 5 kiló izommal is elesne, meg ha a kötényt az ellenfél lábába rúgná, ugyan úgy nem brusztolná ki.
ezt én is így gondolom, teljesen nyugodt lennék a mostani testfelépítésével is. de hát csak tudják a szakértők a dolgukat.

ami viszont tegnap a gólpassza után eszembe jutott rögtön, hogy 1-1 ilyen megmozdulás után egy classicon pepéék szét fogják rugdalni. 100%. emiatt féltem egyedül.
Oscar cingárabb mint ő és az PL ben játszik, nem lesz ezzel probléma...
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.06.20. 14:17:20

Zozzy 5 írta:itt jegyezném meg, hogy ezt a testsúly közhely problémát én nem látom olyan vészesnek, hiába nem erős, egyszerűen annyira robbanékony, hogy általában a fizikuma nem jelent problémát. ha bejön amit akar, akkor vagy elmegy, vagy felrúgják, de fault esetén plusz 5 kiló izommal is elesne, meg ha a kötényt az ellenfél lábába rúgná, ugyan úgy nem brusztolná ki.
ezt én is így gondolom, teljesen nyugodt lennék a mostani testfelépítésével is. de hát csak tudják a szakértők a dolgukat.

ami viszont tegnap a gólpassza után eszembe jutott rögtön, hogy 1-1 ilyen megmozdulás után egy classicon pepéék szét fogják rugdalni. 100%. emiatt féltem egyedül.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.20. 14:12:20

Zozzy 5 írta:
nem kritikaként, inkább csak meglátásként és kérdőjelként a jövőre nézve mondanám viszont azt is, hogy van bennem némi félsz azzal kapcsolatban, hogy ebből a barcába majd mennyit láthatunk. teljesen nyilvánvaló, hogy a brazilok rá építenek, ahogy megszerzik a labdát, 10ből 7szer rögtön dobják ki neki a balosra. érdekes volt látni, hogy pl. Moura beállása után a jobbon szökő évente ért labdához. ebből következően rengeteg alkalma van 1-1-ezni (vagy 2-1-ezni...). viszont hozzá kell tenni, hogy sokszor sikerül is szerelni, ez tegnap is látszódott, a lehetőségekhez képest jól megfogták. de mivel ennyiszer kap labdát és ennyiszer megpróbálhatja, ez nem probléma, tudja, hogy fél perc múlva úgy is megint nála lesz a labda és 7ből 1-2szer úgyis bejön a varázslat, amiből gólhelyzet van, amint ezt láthattuk tegnap. itt jegyezném meg, hogy ezt a testsúly közhely problémát én nem látom olyan vészesnek, hiába nem erős, egyszerűen annyira robbanékony, hogy általában a fizikuma nem jelent problémát. ha bejön amit akar, akkor vagy elmegy, vagy felrúgják, de fault esetén plusz 5 kiló izommal is elesne, meg ha a kötényt az ellenfél lábába rúgná, ugyan úgy nem brusztolná ki (csapattársam csinált egyszer egy erő - biciklicselt, mindketten beborultak, elég humoros volt :) ).
Én pont ellenkezőleg vettem észre. Igen, sokszor kapta meg ott a baloson, de olyan sok labdavesztése nem volt. Ha nem is tudta sokszor továbbvinni akkor vagy szabálytalanul szerelték vagy bedobás lett belőle. Mier is legtöbbször csak legyalulni tudta, stabályosan nem sokszor vették el tőle a labdát. Emellett nem ennyiből állt a játéka, sok nagyon jó labdát osztott a társaknak, ha kellett akkor inkább visszapasszolt, pedig akármit megbocsátottak volna neki. A visszazárásoknál is külön figyeltem, nem sétálgatott és nézte hogy hozza fel az ellenfél a labdát, hanem ment letámadni, sokszor visszazárt a saját térfelére. Én nem akarom hogy minden meccsen csináljon három esernyőt és hülyítse agyon mindenkit. Ha ennyire benne lesz a gólveszély és fegyelmezett is lesz, már nagyon megérte.
Forca Barca!!!!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.06.20. 12:53:19

Húú Neymar nagyon jó. Tegnap végig vigyorogva s hujjogva néztem a meccset. Eléggé kritikusak itt sokan vele szemben, de ha azt tudja nyújtani, amit eddig a Konf. Kupán akkor óriási vásárt csináltunk. Mind mondjátok, hogy védekezés így, mezőnymunka úgy, ezt nem tartom annyira fontosnak. Van elég munkás ember a csapatunkban, legyen ilyen is. Húzza meg a cseleket, adja a gyönyörű passzait és rúgdossa a gólokat. Igazi felüdülés őt nézni. Amit művel: zseniális. És fejezzétek be a "gyenge védők ellen könnyű játszani" filozófiát. Ez olyan "keresitek a kákán a bogot"-féle. Nagyon ügyes és én bízom benne. Van Japánnál és Mexikónál elég erős védő, majd meglátjuk az olaszokkal is. Szóval: hajrá Neymar!
més que un club
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.20. 09:53:33

Továbbra sem hinném, hogy Messi megsértődik, ha nem lő szezononkénti 50 gólokat. Neki is fontos a csapat sikere és biztos örül neki, hogy nem csak tőle várják a megváltást.
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.06.20. 09:38:24

Az elmúlt két meccsen megmutatta hogy tulajdonképpen miért is szerződtettük a csapatunkba.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.20. 08:38:50

hát... pár hónapja még nem gondoltam volna, hogy ezt mondom, de ez a Neymar valóban ügyes gyerek! :shock: eddig valahogy csak az idióta haja, meg a toporgása maradt meg bennem (valószínű, mert teljes meccset nem láttam, csak ilyen youtube-os vidiket), de összességében nem ügyetlen a srác. nem mondom, hogy Ronaldinho, mert attól azért messze van, de a Pedro/Alexis/Villa hármastól biztosan hasznosabb. gólratörően játszik, nem alibizik, előre/befelé megy, nem visszapasszolgat, messziről vágja a gólokat, gólpasszokat ad... hát érdekes lesz Messivel, hogy fognak megférni. persze nem ugyanaz a poszt, de ha esetleg Neymarnak jó szezonja lesz és ezáltal Messinek nem fog befigyelni az 50 gól/szezon, mert nem csak ő fog gólt lőni, mint most, akkor azt hogy fogja viselni??? Neymar még nincs kész szerintem, de ha a Barcában jól fogja tolni, akkor sztem 1-2 év múlva nem Messiről és CR-ről fog szólni az Aranylabda, hanem Messi/Neymar duóról. úgy gondolom, most sikerült azt megvalósítani a Barcában, amit anno a MU-nak a 19 éven Roncikával... így legyen!!! :)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.20. 06:45:26

tényleg elképesztő amiket csinál néha, nagyon jó érzés látni végre ilyen ösztönös kötényeket, esernyőket ebben a mai, kissé gépfociban. és szerencsére nagyon gólérzékeny, mer lőni messzebbről is.

nem kritikaként, inkább csak meglátásként és kérdőjelként a jövőre nézve mondanám viszont azt is, hogy van bennem némi félsz azzal kapcsolatban, hogy ebből a barcába majd mennyit láthatunk. teljesen nyilvánvaló, hogy a brazilok rá építenek, ahogy megszerzik a labdát, 10ből 7szer rögtön dobják ki neki a balosra. érdekes volt látni, hogy pl. Moura beállása után a jobbon szökő évente ért labdához. ebből következően rengeteg alkalma van 1-1-ezni (vagy 2-1-ezni...). viszont hozzá kell tenni, hogy sokszor sikerül is szerelni, ez tegnap is látszódott, a lehetőségekhez képest jól megfogták. de mivel ennyiszer kap labdát és ennyiszer megpróbálhatja, ez nem probléma, tudja, hogy fél perc múlva úgy is megint nála lesz a labda és 7ből 1-2szer úgyis bejön a varázslat, amiből gólhelyzet van, amint ezt láthattuk tegnap. itt jegyezném meg, hogy ezt a testsúly közhely problémát én nem látom olyan vészesnek, hiába nem erős, egyszerűen annyira robbanékony, hogy általában a fizikuma nem jelent problémát. ha bejön amit akar, akkor vagy elmegy, vagy felrúgják, de fault esetén plusz 5 kiló izommal is elesne, meg ha a kötényt az ellenfél lábába rúgná, ugyan úgy nem brusztolná ki (csapattársam csinált egyszer egy erő - biciklicselt, mindketten beborultak, elég humoros volt :) ).

amiatt félek viszont kicsit, hogy nálunk fele ennyi lehetősége lesz kb, itt messi az, akit első körben mindenki keres, ha megvan a labda, lássuk be, meg is sértődne az argentin, ha ez nem így lenne. így viszont nem tudom mennyi lehetősége lesz kibontakozni. itt ha ha ne adj Isten már harmadjára veszít lasztát (hiába mondjuk a 4. bejönne és gól van belőle), akkor nem lesz olyan elnéző senki, mint a brazíl közönség, aki kötelességből is imádja szinte. bár ez lehet nem is olyan nagy baj, ha tud érkezni a kapu elé be is rúgja a helyzetet. meg lehet az is benne van abba, hogy ennyiszer próbálkozik, hogy sokszor ennél a brazil csapatnál nem is nagyon van kivel összejátszani (ezt durva kimondani és nem végletesen értem), megállnak és várják tőle a húzást.

na mind1, biztos nagyon összetett ez és nyilván tito is tisztában van ezekkel, remélem a legjobban fognak alakulni a dolgok.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2013.06.19. 23:10:38

Remek focista a srác, mellette nagyon jó a mentalitása, ahogy küzd, hajt. A második gólnál a többség visszatette volna a labdát, Ő meg simán bement két védő közé egy szenzációs csellel. Nem hogy egy-egyben jó, de egy-kettő, egy-háromban is. Messivel párban hát....... csoda dolgokat fogunk látni :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára corol 2013.06.19. 23:12:29-kor.
Válasz küldése