Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2013.07.01. 08:48:38

Piqué a piros lapnál azért felsegíthette volna, ha már Neymar úgy lendületből elment mellette, mégis csak csapattársak :lol:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.01. 02:59:42

nem akarom behájpolni megint, egyrészt megtettem elégszer még a leigazolása előtt, és azóta is, másrészt pedig hájpolja ő saját magát.

de...azért nézzük már meg :D

itt egy torna, ahol iniesta,fabregas,xavi,mata,silva,torres,balotelli,pirlo,shaarawy,suarez,forlan,cavani,hulk vagy lucas féle formák vannak, aztán csak a kis neymar húzza be az MVP címet.
rúgott 4 gólt (és mind a 4 nagy gól volt ám), adott 2 gólpasszt (amiből az első parádésra sikeredett, amit frednek adott).

egyre jobban várom a szezont.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.07.01. 01:33:03

TT írta:remélem pedro nézi, hogy ki miatt fog padozni (legalábbis remélem, hogy nem játszik annyit, mint idén)
Eddig csak ígérgettem, de utóbbi esetben tényleg tökön szúrom magam. Ne legyen Neymar kezdője triviális, de ennél rosszabbul nem lehet lejátszani egy szezont, mint ahogy Pedro tette.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.07.01. 01:27:53

remélem pedro nézi, hogy ki miatt fog padozni (legalábbis remélem, hogy nem játszik annyit, mint idén)
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.07.01. 01:19:24

Egyre bizakodóbb vagyok a sráccal kapcsolatban. 8) Ugyan az idióta flikk-flakkjait úgy tűnik elhagyja, és így eléggé veszít a karakterességéből. De megmutatta egy új, "letisztult" arcát, ami még így is baromi impozáns. Azt hiszem, akik ettől féltek (hogy nem lesz elég letisztult a játéka, és öncélú lesz) azok megnyugodhatnak.

Most elképzeltem, ahogy Messi ad egy "messis" kiugratást Neymarnak, mint ma a gólja előtt Oscar... \:D/
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.07.01. 01:19:01

én tényleg nem azért írtam, már az eleje óta nem örülök, hogy hozzátok igazolt Neymar, itt a Konföderációs Kupán meg is mutatta miért, csak ez hogy leszakad a keze meg stb....
egy semmi teljesítményű, nevenincs Casillas
pontosan, elmúlt fél évben nem volt semmi teljesítménye.
meg is látszik rajta, de ez természetes, nem ő tehet róla, hogy az edző berakta.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2013.07.01. 01:19:56-kor.
madridista
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.07.01. 01:13:04

recrea írta:
ferninho írta:jaj hagyjuk már.... tényleg nem akarom itt kisebbíteni az érdemeit, de ha ott nem egy olyan kapus áll, aki 182 cm és az elmúlt fél évbe játszott 3 meccset (hogy gondolta ezt del Bosque...), hanem pl egy Diego Lopez ezt kiszedi.
Szerintem is, de inkább kifejelte volna, bár ő 190 centi, lehet, h pörgőrúgással kivédi....


....Songoku nem védte volna, de mindegy.
Jól van, nem kell védeni a tarajost, ismét csak mázlija van, hogy egy semmi teljesítményű, nevenincs Casillas állt ott, és nem az isteni Diego ...
Tényleg hagyjuk a hülyeségeket, mert ezt onnan nincs kapus aki megszagolja.. de mind1 is :D A kis mázlista :D
Egyébként a gól előtti labdaátlépés azért némi játékintelligenciára vall...

Ramos ismét okos volt..
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.07.01. 01:07:58

ferninho írta:jaj hagyjuk már.... tényleg nem akarom itt kisebbíteni az érdemeit, de ha ott nem egy olyan kapus áll, aki 182 cm és az elmúlt fél évbe játszott 3 meccset (hogy gondolta ezt del Bosque...), hanem pl egy Diego Lopez ezt kiszedi.
Szerintem is, de inkább kifejelte volna, bár ő 190 centi, lehet, h pörgőrúgással kivédi....


....Songoku nem védte volna, de mindegy.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.07.01. 01:03:43

StickyFingaz írta:Ha ebbe a löketbe Casillas beleteszi a kezét,akkor leszakad az biztos. :D
jaj hagyjuk már.... tényleg nem akarom itt kisebbíteni az érdemeit, de ha ott nem egy olyan kapus áll, aki 182 cm és az elmúlt fél évbe játszott 3 meccset (hogy gondolta ezt del Bosque...), hanem pl egy Diego Lopez ezt kiszedi.
gyönyörű lövés volt, nagyon szépen megoldotta, de Iker nagyon is benne volt, úgy ahogy az elsőben is.

már amikor leigazoltátok egyértelmű volt, hogy nem lesz vele semmi baj, ezt ezen a tornán is csak bizonyítja.
madridista
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.07.01. 00:58:55

Az igazi focista, mindegy mit csinálsz, előlről fogod, akkor hátulról szab meg, ha fordítva, akkor meg a másik irányból hág meg kegyetlen módon! Egyszerűen mindenhol, mindenhonnan feltalálja magát, és egyre inkább úgy néz ki, hogy halál mind1, hogy európaI TOP védő, vagy pogácsa liga sztár áll előtte, mert egy kicsit sem zavarja, hogy mi van az ellenfél hátára írva. Az a rúgótechnika meg :shock: :shock: Jóisten gyere le az égből... Az év meglepetése lenne ha nem ő lenne a torna MVP-je, nem kicsit örülök, hogy már a miénk, mert most egy 10-15-el drágább lenne....
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.07.01. 00:54:20

Azt úgy beverte:
http://www.dailymotion.com/video/x11evg ... dC2tyg729Z

With 24 goals and 15 assists, Neymar has been directly involved in 39 goals in 39 matches with Brazil.

Neymar is the first Brazilian player to score 15 goals for his country in a single season, beating Ronaldo's 14.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.07.01. 00:51:01

Hát,nemtudom Neymar-ral mi lesz Európában...Főleg az olyan kapusok ellen nemtudom mit fog csinálni,mint Buffon és Casillas... :roll:

:lol: :lol:
Kép

Titi - The Legend!
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.07.01. 00:47:47

Ha ebbe a löketbe Casillas beleteszi a kezét,akkor leszakad az biztos. :D
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.01. 00:46:17

Na az igazi katalánok már biztos jobban kedvelik. :lol: Eltűnedezés ide, "lagymatag" játék oda, nem semmi négy gólt rúgott a srác. 8)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.07.01. 00:02:02

Tuti nagyon hajtani fog a csapattársak ellen :D 20 mp után már esett is, ettől félek én a bajnokságban is, megfogják enni a srácot.

Közbe gól, pfff:D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.06.30. 22:39:36

sörvirsli írta:Egy kis csemege a jurobarszás átigazolási szagértőknek: 8)


Barcelona labdarúgócsapatának új szerzeménye, Neymar arra biztatja Wayne Rooneyt, ha mindenképpen távozni akar a Manchester Unitedtől, akkor a katalánokat válassza.

"A Barcelona tökéletes választás lenne számára" - nyilatkozta a brazil válogatott csatár. "Néhányszor találkoztam már vele, jó srác, de sokkal fontosabb, hogy egyike azon játékosoknak, akit a világon a legjobban csodálok. Ő az egyik legtehetségesebb és legtechnikásabb, bármelyik csapatnak óriási erősítést jelentene. Nagy álom válna valóra, ha együtt játszhatnék vele."
Miért, mondja azt, hogy Rooney egy balfék? :D
Egyébként meg tényleg nem rossz Rooney, akár még itt is jó lehet, de minek még egy csatár?
Maximum ha megy Villa és Pedro, akkor jöhetne, de erre nem sok esély van.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.06.30. 22:21:46

sörvirsli írta:Egy kis csemege a jurobarszás átigazolási szagértőknek: 8)


Barcelona labdarúgócsapatának új szerzeménye, Neymar arra biztatja Wayne Rooneyt, ha mindenképpen távozni akar a Manchester Unitedtől, akkor a katalánokat válassza.

"A Barcelona tökéletes választás lenne számára" - nyilatkozta a brazil válogatott csatár. "Néhányszor találkoztam már vele, jó srác, de sokkal fontosabb, hogy egyike azon játékosoknak, akit a világon a legjobban csodálok. Ő az egyik legtehetségesebb és legtechnikásabb, bármelyik csapatnak óriási erősítést jelentene. Nagy álom válna valóra, ha együtt játszhatnék vele."
Persze, hogy ezt nyilatkozza. Ezt hívják udvariasságnak, tiszteletnek. :) De még szerencse, hogy nem te vagy Neymar hozzátok ezeket a döntéseket. Te szagértő. :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.06.30. 22:19:26

Chino írta:Attól félek Arbeloa oda pakol egy-két keményet neki, aztán kerül az orvosi szobába.
Hagy szokja...én is adnék neki. :P

Torna legjobbja szerintem a döntőtől függ: Neymar, Iniesta, Torres, Pirlo, attól függően hogy játszik/ott a bronzmeccsen. Felvételről nézem.
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.06.30. 22:09:20

Neymar7 írta:Na, ma Brazil-Spanyol döntő. Kíváncsi leszek hogy megy Neymarnak a Spanyol védők ellen. Ha beforgatja Ramost már örülni fogok, de ha gólt rúg Casillasnak... Nagy boldogság lesz! :twisted:
Azért én most a Braziloknak szurkolok, nemtudom valahogy nem érzem most a Spanyolokat olyan erősnek. (persze tudom ki vannak facsarva, de akkor is)

Két kérdés:
1. - Szerintetek ki kapja a torna "aranylabdáját"?
2. - Ki nyeri a döntőt?

Remélem lesz rá válasz. :lol:

Na mind1 addig is HAJRÁ NEYMAR! 8)

Ui.: Nem kezdik kicsit későn? :?
1-nagyon sok esélyes van Fred, Neymar, Torres stb... most még nem tudom megmondani hogy kinyeri, majd a döntő után
2-ez is nagyon szoros lesz, ha a Spanyolok tudják játszani a legjobb játékukat akkor könnyed győzelem lesz, ha azt a játékot játszák amit az olaszok ellen játszottak a rendes játék időben akkor kikapnak kb 3-1re.De ha választani kell akkor 2-2 gondolok és a spanyolok nyernek 11-essel
ajánlom mindenkinek ezt az oldalt: http://barcelona.blog.nepsport.hu/
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.06.30. 21:54:12

Egy kis csemege a jurobarszás átigazolási szagértőknek: 8)


Barcelona labdarúgócsapatának új szerzeménye, Neymar arra biztatja Wayne Rooneyt, ha mindenképpen távozni akar a Manchester Unitedtől, akkor a katalánokat válassza.

"A Barcelona tökéletes választás lenne számára" - nyilatkozta a brazil válogatott csatár. "Néhányszor találkoztam már vele, jó srác, de sokkal fontosabb, hogy egyike azon játékosoknak, akit a világon a legjobban csodálok. Ő az egyik legtehetségesebb és legtechnikásabb, bármelyik csapatnak óriási erősítést jelentene. Nagy álom válna valóra, ha együtt játszhatnék vele."
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.30. 20:08:20

Attól félek Arbeloa oda pakol egy-két keményet neki, aztán kerül az orvosi szobába.
Forca Barca!!!!
Avatar
Neymar7
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013.05.29. 17:23:24
Tartózkodási hely: Pécs

2013.06.30. 16:41:47

Na, ma Brazil-Spanyol döntő. Kíváncsi leszek hogy megy Neymarnak a Spanyol védők ellen. Ha beforgatja Ramost már örülni fogok, de ha gólt rúg Casillasnak... Nagy boldogság lesz! :twisted:
Azért én most a Braziloknak szurkolok, nemtudom valahogy nem érzem most a Spanyolokat olyan erősnek. (persze tudom ki vannak facsarva, de akkor is)

Két kérdés:
1. - Szerintetek ki kapja a torna "aranylabdáját"?
2. - Ki nyeri a döntőt?

Remélem lesz rá válasz. :lol:

Na mind1 addig is HAJRÁ NEYMAR! 8)

Ui.: Nem kezdik kicsit későn? :?
„Gratulálok a játékosnak, amiért arra a projektre szavazott, ami szakmailag számára a leginkább előnyös lehet, és nem a pénz motiválta."


Tito Vilanova Neymar leigazolásánál
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.06.29. 11:47:46

Örülök , hogy leigazoltuk.... Minden megmozdulását élmény nézni!
Kifejezetten örülök annak , hogy ilyen akaratos és harcos!
Csak tudnám , hogy a sok rosszakarója miért mondta , hogy lusta és a szépségbe hal bele!
Ez nem igaz aki követte eddig a pályafutását az láthatta , hogy Neymar egy teljesen új kaliberű Brazil focista lesz és megvan benne minden ahhoz , hogy Európában a csúcsra érjen!

A súlya eddig is aggasztott de ha még túl él 10 Uruguay elleni meccset akkor csak legyintek utána :D
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.29. 10:42:52

Én elég gyakran elolvasom a külföldi ujságokban a kommentelők irásait és meglepő hogy mennyien ugy érzik,hogy Neymart érdemtelenül helyezték Messi elé és hogy tulajdonképpen a hivatkozás,hogy segiteni jön Messinek, végülis nem Messinek kell segitenie hanem a Barcának mert az egy csapat és ő is a csapathoz fog tartozni. Mindenesetre elég rosszul jön ki az utóbbi időben ezek a szövegek,hogy el kell adni Messit stb,stb, nincs olyan játékos a világon akinek ez jól esne még ha nem is nyilatkozik ilyen téren. Neymar tulzott sztárolása biztos nem tesz jót a csapatnak és a többieknek is azért egy-egy elejtett mondat bizonyitja, hogy Cesc mondta hogy ott van még Xavi,Iniesta stb,stb. Azért erre vigyázni kéne a főnőkségnek,hogy a többiek ne érezzék ugy hogy háttérbe szorultak, főleg ugy hogy még csak most kezdődik Neymar számára az igazi csapatmunka.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.29. 09:44:56

Azért a főoldali Tello-s cikkben kicsit túlzásnak érzem vele kapcsolatban az érinthetetlen jelzőt pláne, hogy még egy percet sem játszott nálunk. :roll:
Nyilván nem azért igazoltuk, hogy a padot koptassa az idény nagy részében, de azért Titoban remélem lesz annyi, hogy ha látványosan nem megy neki, akkor jegeli egy kicsit.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Válasz küldése