Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.27. 15:06:17

Vannak hiányosságai ez tény és való, sokat kell még tanulnia. Én úgy kezelem mint egy hosszútávú befektetést. Az elején nem fogja agyba-főbe hülyíteni a védőket és szórni a gólokat ezt lefogadom. Kapni is fogja az ívet, hogy besült, rossz igazolás, túlértékelt stb. A legnehezebb neki ezt kezelni és a nyomás lesz. Elvárják tőle, hogy váltsa meg a világot, de ez nem így megy. Már látom mi lesz itt a fórumon.

Ami viszont bizakodással tölt el, hogy nagyon harcos és egyáltalán nem önző. Ezt itt a KK-n is bizonyítja, remélem nem fog leszokni róla.

Ronnie-val nem szabad összehasonlítani, ő sem volt akkora varázsló ennyi idősen, ráadásul fokozatosan volt ideje beleszokni az európai fociba (ahogy R9-nek is a PSV-ben), a PSG-ben játszva nem követte figyelemmel egy fél világ minden egyes mozdulatát, jóval kisebb nyomás volt rajta. Azonkívül az idő sok mindent megszépít. Ez igaz Zidane-ra, Figora, Ronaldinhora, Rivaldora stb. Nekik is voltak gyenge meccseik, amikor eltűntek a mezőnyben csak nem azokra emlékszünk. Ezzel nem azt mondom, hogy Neymar egy szinten van a fent említettekkel, de IDŐVEL bekerülHET abba a körbe. Ezért mondom, hogy türelmesnek kell lenni vele, mert minden adott, hogy kiemelkedő játékos lehet. Viszont amit eddig a KK-n alakít nagyon biztató csak a látványos dobálásasit kellene kissé redukálni.
Forca Barca!!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.27. 14:47:14

azért azt sose felejtsük el, hogy itt könnyebben ki lehet kapcsolni.
hulk egy nulla, fred pedig a befejezéseken kívül semmit nem tesz hozzá csapatjátékban.
90%-ban neymartól lehet várni azt, hogy húz egy váratlant, bevállal egy cselt, vagy valami.
de a barcában ott lesz messi és iniesta, akik szintén képesek megbontani a védelmeket cselezéssel.

annak, hogy faragják, nem örülök, viszont ami ebben pozitívum, hogy a spanyol bajnokságban ezzel meccseként 2-3 játékos ki lesz sárgázva pluszban az ellenféltől.
nem fogják hagyni a bírók, hogy folyamatosan felrúgják, fellökjék, visszahúzzák.
pedig ez történik, még akkor is, ha néha rájátszik.

aki pedig lehúzza a konföderációs kupás teljesítménye miatt, attól megkérdezném, hogy a balotelli, el shaarawy, cavani, suarez, hulk ötös meggyőzőbb volt ?
csak mert ők már európában is befutott sztárok.
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.06.27. 14:18:02

Pedig nem! Én eddig direkt néztem a brazilok össze meccsét, és az olaszok elleni meccset is láttam. Lehet, hogy pont pislogtam, vagy kimentem sörért amikor jól mozgott, nem tudom, de nekem egy szitu sem maradt meg, csak az, ahogy szegény Abatét legyilkolta. Amúgy szerintem én egy szóval sem mondtam, hogy rossz, de nem is olyan jó, ahogy azt sokan mondják. Arra próbálok rávilágítani, hogy szerintem túlértékelt.
Mi kiemeljük a hiányosságait, pedig a másik véglet rosszabb, amikor agyonistenítik. De az is egy vélemény, én legalább elfogadom a másik véleményét, és nem szólogatok be neki cinikusan.

Mindegy, ez volt az utolsó hozzászólásom a Neymar topicban egy ideig. Amíg nem látom Barca mezben játszani, addig nem kívánok foglalkozni vele! :)

Szerk: Sorry, de ezt még muszáj belinkelnem :D

http://www.hatharom.com/2013/06/27/neym ... -foto?eb=1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.27. 13:04:42

Barcaman14 írta:
visca el barca írta:de mindegy is, bizonygassátok h milyen rossz :roll: :D
Azzal, hogy megemlítjük néhány hiányosságát és nem ajnározzuk folyamatosan, nem hinném, hogy azt akarnánk bizonygatni, hogy mennyire rossz. :)
oh, dehogynem. volt itt olyan is aki még 2x10 percet sem látta játszani, de3 már oktatta a népet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.27. 12:55:58

Viccesnek tartom, hogy egy olyan játékos szít "vitát" és osztja meg a szurkoló tábort, aki még egyetlen egy meccset sem játszott a Barca mezében.

Az akarása és technikai tudása is elvitathatatlan szerintem. Az, hogy mennyit dobálja magát, tény, de vannak így még egy páran, akiknek el van nézve... Ha nem ezzel hívja fel magára a figyelmet, akkor, ha jogos, sírjon csak. Amikor hozzá sem érnek, akkor ne vetődjön el, az a lényeg.
Kép
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2013.06.27. 12:52:24

Szerintem is harap a fiú, a könnyűsúlyú alkata ellenére. Nekem nagyon tetszik az akarása, a küzdeni tudása a meglévő adottságai mellett.
Ronaldinho annyival volt könnyebb helyzetben, hogy 5 centivel magasabb és kb 10-15 kilóval nehezebb volt fénykorában.
Az egyébként, hogy valaki milyen alkat kevésbé számít, nézd meg Messi 2005-ös meccsét a Juventus ellen a Gamper kupában, 60 kilósan mennyire szívatta a brutális olasz védőket (Cannavaro, Vieira) pedig majdnem agyonrúgták a bolhát.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.27. 12:45:39

visca el barca írta:de mindegy is, bizonygassátok h milyen rossz :roll: :D
Azzal, hogy megemlítjük néhány hiányosságát és nem ajnározzuk folyamatosan, nem hinném, hogy azt akarnánk bizonygatni, hogy mennyire rossz. :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.06.27. 12:45:11

Poszi írta:Ezeken a meccseken tudatosult bennem, hogy ég és föld a kettő. Míg Roni szinte bárkiből hülyét csinált(fénykorában), amikor csak akart, Neymar-t olyan könnyedén szerelik, hogy ha rossz májú akarnék lenni, azt mondanám, hogy csak az nem szereli le aki nem akarja.
Azért zárójelben te is megemlítetted a lényeget. Mégpedig hogy Ronaldinho FÉNYKORÁBAN csinált bárkiből hülyét. Ez nagyjából 2-3 kiemelkedő szezont jelentett, azon kívül többnyire ő is beleszürkült a mezőnybe. Másrészt pedig Neymar jó eséllyel nem a fénykorát éli, tehát nem is várhatunk el tőle irreális dolgokat. A lehetőség megvan benne, az idő majd eldönti, hogy mit kezd a tehetségével.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.06.27. 12:35:04

Poszi írta:
A másik, ami engem idegesít még, hogy már attól elesik, ha a védő csak ránéz. Ez is túlzás, de tény, hogy elég könnyen a földre kerül. Nos, két lehetőség van, hogy miért:
- az egyik, hogy hatalmas nagy színész, amit bizonyít eme videó is:

http://www.youtube.com/watch?v=lsx5JHfD ... r_embedded

- a másik, hogy gyenge mint a harmat, ami szintén nem egy jó dolog, és amúgy szerintem mindkettőben van valami, de mindkettőn lehet dolgozni, és remélhetőleg fog is...
Csatlakoznék Visca kollégához, szerintem is nézd újra az olasz meccset.
A védőkkel való témakört külön videózd le ott ugyanis, a közismerten nem túl puhány olasz védőknek, külön-külön odaver úgy istenesen a 60 kg-os emberke. Egy sárgát is sikerült kivívnia (nem érdemtelenül) az agresszív letámadásával.

Persze van, akinek ez is ellenszenves, hiába minden egyes mozdulata, ha nincs pozitívum keresés a játékában.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.27. 12:24:10

visca el barca írta:
de mindegy is, bizonygassátok h milyen rossz :roll: :D
Végülis a torna legjobb játékosáról beszélünk. :D Úgy látom 2 véglet van: akik szeretik, meg akiknek semmi sem elég jó. Mondjuk én továbbra is tartom, hogy fontos a varázslat (amit meg is csinál), de a legfontosabb, hogy verje be a helyzeteit. Eddig ezzel nagy gond nem volt. 4 meccsen (olasz, uru, mex, jap) 3 gól és 3 gólpassz és 2 meccs varázslat egyáltalán nem rossz, főleg az ellenfelek ismeretében. Azt meg ne felejtsük el, hogy csak 21 éves. Alexisnél 22-23 évesen minden 2. hsz arról szólt, hogy milyen fiatal és még mennyit fejlődhet. Neki akkor ez hatványozottan igaz.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.27. 12:19:23

Poszi írta:Ki van kiáltva nagy cselgépnek, képes is nagy cselekre, de én normális védelem ellen még nem láttam, hogy bemutatott volna olyan cselt ami be is jött neki, és megverte 1v1-ben az ellenfelét.
akkor tőcsd' le az olaszok elleni meccset és nézzed ahogy forgatott ott mindenki jobbra-balra.

hja tudom az olasz védők sem jók.

az meg hogy r10 imndenki t halálra szivatott megint csak egy elfogult megjegyzés, mert neki sem volt minden csele sikeres.

de mindegy is, bizonygassátok h milyen rossz :roll: :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.27. 12:03:17

Poszi írta:
Igen! Egyet értek. Viszont szerintem nem csak a tegnapi meccsen volt ez érezhető, hanem az összesen. Ki van kiáltva nagy cselgépnek, képes is nagy cselekre, de én normális védelem ellen még nem láttam, hogy bemutatott volna olyan cselt ami be is jött neki, és megverte 1v1-ben az ellenfelét. Nos sokan akarják/próbálják hasonlítani Ronaldinho-hoz. Ezeken a meccseken tudatosult bennem, hogy ég és föld a kettő. Míg Roni szinte bárkiből hülyét csinált(fénykorában), amikor csak akart, Neymar-t olyan könnyedén szerelik, hogy ha rossz májú akarnék lenni, azt mondanám, hogy csak az nem szereli le aki nem akarja. Persze ez nyilván túlzás, és szó sincs ilyenről, de ebből látszik, hogy a brazil bajnokság milyen messze van az európai focitól... Braziliában ment neki, ott elnézték a védők, hogy fél órán át ugrál a labda fölött, nos az elit fociban ezt már nem nézik el, és nem is fogják.

A másik, ami engem idegesít még, hogy már attól elesik, ha a védő csak ránéz. Ez is túlzás, de tény, hogy elég könnyen a földre kerül. Nos, két lehetőség van, hogy miért:
- az egyik, hogy hatalmas nagy színész, amit bizonyít eme videó is:

http://www.youtube.com/watch?v=lsx5JHfD ... r_embedded

- a másik, hogy gyenge mint a harmat, ami szintén nem egy jó dolog, és amúgy szerintem mindkettőben van valami, de mindkettőn lehet dolgozni, és remélhetőleg fog is...
Azért a Mexico elleni gólpassza benézett. :wink: Nem mondanám, hogy gyenge csapat. Várjunk még, azért ez a brazil csapat továbbra sem egy világverő csapat. Jó, de semmi extra. Tegnap meglehetősen eltűnt, de mégis a csapata legjobbja volt, ami sztem mindent elárul. Fogalmatlan csatár és középpályások vannak mellette, azért ha Ini és Messi lesz körülette, akkor csak jobb lesz. És azt se felejtsük el, hogy ez egy nagyon kemény ellenfél volt. A spanyol bajnokságban ha 2-3 ilyen ellenfelünk lesz, akkor sokat mondok. Azokon a meccseken meg Messit leszámítva, senki sem hülyíti meg a védelmet.

Kicsivel több, mint 60 kiló a pali, nem csoda, hogy az egy fejjel magasabb és 80-90 kilós védők elnyomják. A mi játékosaink 1-2 embert leszámítva mind ilyenek, borzasztóan kevés párharcot szoktunk megnyerni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.06.27. 11:10:25

Barcaman14 írta:A tegnapi teljesítménye engem egy kicsit aggodalommal tölt el. Az uruguayi védők kőkeményen odatették magukat és látszott, hogy ez nem nagyon ízlik neki. Belement a cselekbe ugyanúgy, de a legtöbbször könnyedén elvették tőle, aztán meg fetrengett egy sort. ez nem jelent túl jót, ha mondjuk összekerülünk a BL-ben egy olyan csapattal, amelyik zártan és masszívan védekezik.
Igen! Egyet értek. Viszont szerintem nem csak a tegnapi meccsen volt ez érezhető, hanem az összesen. Ki van kiáltva nagy cselgépnek, képes is nagy cselekre, de én normális védelem ellen még nem láttam, hogy bemutatott volna olyan cselt ami be is jött neki, és megverte 1v1-ben az ellenfelét. Nos sokan akarják/próbálják hasonlítani Ronaldinho-hoz. Ezeken a meccseken tudatosult bennem, hogy ég és föld a kettő. Míg Roni szinte bárkiből hülyét csinált(fénykorában), amikor csak akart, Neymar-t olyan könnyedén szerelik, hogy ha rossz májú akarnék lenni, azt mondanám, hogy csak az nem szereli le aki nem akarja. Persze ez nyilván túlzás, és szó sincs ilyenről, de ebből látszik, hogy a brazil bajnokság milyen messze van az európai focitól... Braziliában ment neki, ott elnézték a védők, hogy fél órán át ugrál a labda fölött, nos az elit fociban ezt már nem nézik el, és nem is fogják.

A másik, ami engem idegesít még, hogy már attól elesik, ha a védő csak ránéz. Ez is túlzás, de tény, hogy elég könnyen a földre kerül. Nos, két lehetőség van, hogy miért:
- az egyik, hogy hatalmas nagy színész, amit bizonyít eme videó is:

http://www.youtube.com/watch?v=lsx5JHfD ... r_embedded

- a másik, hogy gyenge mint a harmat, ami szintén nem egy jó dolog, és amúgy szerintem mindkettőben van valami, de mindkettőn lehet dolgozni, és remélhetőleg fog is...
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2013.06.27. 09:26:17

Minden meccsen meglehetősen adtak neki, de ütésálló a fiú. Kellően agresszív, hatékony a labda visszaszerzésében is.
A többire - amit a labdarúgásban tudni kell - meg gyárilag fel van készülve.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.27. 09:12:49

Eddig szerintem izzadtságmentesen a torna MVP-je 3gól 3gólpassz, és többnyire jó játék, jó ehhez vegyük hozzá, hogy senki nem is nyújt igazán kiemelkedőt rajta kívül, mert mindenki ki van facsarva, de ez az ő érdemeiből nem sokat von le!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.27. 08:55:32

Mezner2 írta:Nem értem miért kéne aggódni, szép csendben, mondhatni stikában eldöntött egy elődöntőt a 2 gólpasszával a világ egyik legjobb válogatottja ellen, ez engem ink. örömmel tölt el mint aggodalommal, az első gól előtti lövésénél az a labdaátvétel.. :shock: zsenikre jellemző csak :wink:
bizony ez így van. a srác eddig szerintem jól teljesített, ennél keményebb védelem nincs csak alattomosabb(Madrid?!) és azért hajtott, próbálkozott, és egyértelmű, hogy csapatjátékos. emlékezzetek: Messi mennyire "szereti" ha faragják és rá állnak?!! bizony ezzel lehet őt(is) leginkább levenni a pályáról. ami az eséseit illeti szerintem ügyes! így védi az egészségét és még hasznos is lehet(a csapatnak).
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.27. 08:45:48

Nem értem miért kéne aggódni, szép csendben, mondhatni stikában eldöntött egy elődöntőt a 2 gólpasszával a világ egyik legjobb válogatottja ellen, ez engem ink. örömmel tölt el mint aggodalommal, az első gól előtti lövésénél az a labdaátvétel.. :shock: zsenikre jellemző csak :wink:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.27. 08:43:05

A tegnapi teljesítménye engem egy kicsit aggodalommal tölt el. Az uruguayi védők kőkeményen odatették magukat és látszott, hogy ez nem nagyon ízlik neki. Belement a cselekbe ugyanúgy, de a legtöbbször könnyedén elvették tőle, aztán meg fetrengett egy sort. ez nem jelent túl jót, ha mondjuk összekerülünk a BL-ben egy olyan csapattal, amelyik zártan és masszívan védekezik.

Az viszont látszik, hogy amellett, hogy hihetetlen technikával rendelkezik, érzi a játékot, remek rúgótechnikája van és játékintelligencia terén is kiemelkedő.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.26. 10:05:12

Olvasom ez a Johan-féle hírt. Mi az, hogy apuci 40 millió eurót kapott? 57 volt összesen a transzfer, azt meg kizártnak tartom, hogy a Santos és társai Bt. 17 millióért megváltak volna tőle. Itt vmi nagyon sántít. Másrészt azt meg nem mondom, hogy mekkora felelőtlenség lett volna a Barcelona részéről ennyi pénzt kifizetni tulajdonképpen a semmire.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.06.25. 17:56:14

Hát úgy néz ki hogy még a kedvenc, 11-es száma is leesik neki, mert a mostani tulaj lelép valószínű.
Mindegy ez a legkevesebb, kíváncsian várom mennyit tud hozzátenni a játékhoz.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.25. 15:41:09

Hiába az a 18-as szám, azért nem mondanám, hogy folyton dobálja magát. Persze előfordul nem egy ilyen, de általában ha megkapja a labdát a védők egyből mennek és nem érdekli őket, hogy labda vagy baba.
A 13 szabálytalanság jó része viszont visszatámadásokból van (bár van benne törlesztés is), ami -nagyon furcsán hangzik- de nem annyira negatív számomra. Csak csiszolni kell rajta, de az egyik legnagyobb félelmem, hogy ha elveszti a bogyót lesz..ja.
Nem akarok mindenben pozitívumot látni vele kapcsolatban, de szerintem nem olyan rossz dolog ez a statisztika amilyennek első pillanatban látszik.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.25. 15:16:05

A Konföderációs Kupán eddig Neymar szenvedte ÉS követte el a legtöbb szabálytalanságot. :D
Összesen 18-szor rúgták fel, ő pedig 13 alkalommal szabálytalankodott az ellenfél játékosaival szemben. A 13-ból egy fault ért sárga lapot.

Holnap Uruguay-jal játsznak Neymarék.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.06.25. 00:16:33

vs. Japán

Egy irdatlan nagy gól meg pár jó csel, más semmi.

vs. Mexikó

Megint egy szép gól, plusz szép gólpassz, továbbá klasszis teljesítmény, nagyszerűen forgatta a védőket, nagy kedvvel játszott.

vs Olaszország

Újabb nagy gól, egy remek kapusnak, a meccsről nem tudok nyilatkozni, mert nem láttam, de az írások alapján valahol az előző két meccs közötti teljesítményt hozott.

Szerintem eddig a torna játékosa, Iniesta, Pirlo, Alba, Balo mellett, de pl a brazil csapatból mást nem tudok kiemelni. Lucast kedvelem még, de alig játszik. Neymar sokat fetreng, hatalmasakat esik, kellőképp védik a bírok is, komoly önbizalomnövelő lehet neki a torna, talán még szurkolok is a braziloknak, de mindenképp a döntőbe várom őket a spanyolok mellé. Ázsia, Európa, Közép-Amerika pipa, most jöhet egy dél-amerikai csapat is, bár Uruguay kemény dió lesz.

Igazából nem is tudom, mire számítottam tőle ezen a tornán, de eddig elégedett vagyok vele, ill. szimpatikusabb lett, mint eddig volt, kezdem megkedvelni.

Lehet keseregni azon, h kevés a klasszis, a művész a braziloknál (mert tényleg az), de lehet példálózni minden idők egyik legerősebb brazil keretével is, h mit műveltek 2006-ban, nézhetetlen, undorító játékot.
Emellett Scolari garancia lehet a sikerre, várom a vb-t, meg ezt a 4 meccset még.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.23. 06:19:33

CsacsMate írta:

Jövőre remélhetőleg egy Neymar/Xavi párharc lesz a szabadrúgások lövéséért bal oldalról. Jót tenne mind a kettőnek, a végeredménytől függetlenül.
Minek? Hogy utána valamelyik 160 centis támadónkat ülve lefejeljék? Szigorúan megtiltanám minden helyzetből a beívelést,átlagban kb. 100ból 30szor lekontráznak miatta,69kapus kirúgás és 1veszélyes szitu az eredménye... Neymarnak meg megint mázlija volt:D Ne hagyjátok, hogy a médija és Knézy elvakitsanak titeket :D Komolyra fordítva: zseni a srác ! Élmény nézni minden mozdulatát!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.23. 00:17:06

(gyenge csapat nem nyer zsinorban 7 francia bajnokságot)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése