Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.09. 23:48:45

Primitive írta:
Dr.Dre írta:
Ki ez a kigyúrt állat? :lol:
Danny Shittu. :oops: :-$
Az FC Barcelona középső védőt vásárol a nyáron.
Felmerülő nevek közül (Thiago Silva,Hummels,Kommpany David Luiz) egyiksem mozdítható a jelenlegi klubjaikból,vagy nincs ennyi pénze a Barcelonának.
Ezért más alternatíva után kell nézniük a katalán csapatnak, az új "áldozat" Danny Shittu.Aki a Millvall kirobbanthatatlan játékosává nőtte ki magát 32éves korára.
Különböző katalán rádiós interjúkból kiderül,vele csak a kispadot erősítenék a katalánok,de kijelentették azt is hogy C.Ronaldo és tipusú játékosokra lesz ráálítva emberkövető taktikával,továbbá a spanyol Marca sportújság tényként közli a leigazolását ami állítólag 500.000 euro. A Barcelona történetében ő lenne a legolcsóbb igazolás akinek élő szerződése van.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.09. 23:22:38

Dr.Dre írta:
Ki ez a kigyúrt állat? :lol:
Danny Shittu. :oops: :-$
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.06.09. 23:18:36

Primitive írta: Hulk WHO? :lol:

KÉP
Ki ez a kigyúrt állat? :lol:
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.09. 23:11:11

Dr.Dre írta:https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 5049_n.jpg

Mondjuk azért Hulk mellett elveszik :D
Hulk WHO? :lol:

Kép

ON: igazából nem tudom, hogy mire számítsak Tőle. Ki lenne a viszonyítási alap?

Jól játszott, a végén a gólpassza egy nagyon gyönyörű meglátás volt. Kíváncsian várom azt, hogy nálunk hogy fog játszani. Mindenesetre legalább saját posztján focizhat, nem úgy mint szerencsétlen Henry/Villa/Sanchez(?) trió - a szezon nagy részében- , akik amolyan száműzetésbe kerültek a bal oldali vonal mellé.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.06.09. 23:03:43

shutterisland írta:
visca el barca írta:bakker :? most látom h a story 4 adja a meccset :(

nézte valaki?
igen.
ma sem váltotta meg a világot, de volt pár szép húzása, mondjuk faragták is figyeltek rá eléggé.
azért párszor marceloval ügyesek voltak a baloson.

a gólpassza itt a végén azért meglett. :)

továbbra is tartom, amit az angol meccsnél is, a spanyol bajnokságban és a bl-ben (főleg a csoportkörben) ennél 90%-ban könnyebb ellenfelei lesznek, és egy jobb csapat tagja lesz.
Hasonlóan gondolom, bár szerintem kifejezetten gyenge volt ma.

Hovatovább hosszútávon pont azért igazoltuk, h a maradék 10%-on teljesítsen úgy, ahogy csak Messi tud a csapatban. Persze nincsenek nagy elvárásaim, de az most látszik, h ilyen irdatlan tehetség(!), aki világklasszis(!) lett, mint az argentin, 2-3 született eddig a történelemben. (Pelé, Maradona, Ronaldo, slussz).
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.09. 22:48:24

visca el barca írta:bakker :? most látom h a story 4 adja a meccset :(

nézte valaki?
igen.
ma sem váltotta meg a világot, de volt pár szép húzása, mondjuk faragták is figyeltek rá eléggé.
azért párszor marceloval ügyesek voltak a baloson.

a gólpassza itt a végén azért meglett. :)

továbbra is tartom, amit az angol meccsnél is, a spanyol bajnokságban és a bl-ben (főleg a csoportkörben) ennél 90%-ban könnyebb ellenfelei lesznek, és egy jobb csapat tagja lesz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.09. 22:37:37

bakker :? most látom h a story 4 adja a meccset :(

nézte valaki?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.06.09. 11:46:12

Dr.Dre írta:https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 5049_n.jpg

Mondjuk azért Hulk mellett elveszik :D
Jó kép...azért Hulk egy bivaly! Kb mint az amerikai, akivel Ibra is balhézott, nem jut eszembe a neve. Közvetíti ma valami a meccset? Szerintem megnézem.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.06.09. 11:11:30

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 5049_n.jpg

Mondjuk azért Hulk mellett elveszik :D
Kép

Titi - The Legend!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.09. 10:57:24

shutterisland írta:este 9-től brazília-franciaország, a story 4 adja.
lehet tudni valamit arról, hogy játszik e ?
Scolari azt nyilatkozta, hogy valószínűleg ugyanazt a csapatot fogja játszatni, mint az angolok elleni összecsapáson. Abban a kezdő tizenegyben pedig szerepelt Neymar neve. :)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.09. 10:23:46

shutterisland írta:este 9-től brazília-franciaország, a story 4 adja.
lehet tudni valamit arról, hogy játszik e ?

neymar vs varane meg is lenne, ha a gall nem lenne sérült.
Ki az a Varane? :D Viccet félretéve, a forma 1 miatt nem hiszem, hogy látom, de sok sikert neki (is). Ez a brazil csapat piszok erős, nem adok sokat a franciáknak. 1 Neymar gól nem lenne rossz. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.09. 01:46:30

papek89 írta:Várható volt

http://www.csakfoci.hu/node/141415
Mondjuk azt vitatnám, hogy 3 kilót mondtak pont a fejesek, de az szerintem mindenkinek nyilvánvaló volt, hogy nem fog ilyen nyikhaj maradni. :) A nyáron ez elég is lesz, év közben meg szépen lassan fejlődhet az izomzat. Nem várom, hogy Wilshere módra 1 év alatt kigyúrja magát, de azért egy kis alapzat legyen már.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.09. 01:11:42

este 9-től brazília-franciaország, a story 4 adja.
lehet tudni valamit arról, hogy játszik e ?

neymar vs varane meg is lenne, ha a gall nem lenne sérült.
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.08. 15:27:57

Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.08. 09:45:27

http://player.hu/eletmod/sport/neymar-a ... bLewNjCdtk
Elolvastam... hát vannak benne elgondolkodtató dolgok, és kicsit már szőrszálhasogatás céljával felbukkanó " hisztik" de jó elemzés...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.08. 08:51:59

pezZy írta: Egyébként kár azon spekulálni mi lesz, majd kiderül Augusztusba. 8)
Inkább majd jövőre májusban, mert nem hinném, hogy pár meccs alapján máris lehetne értékelni a teljesítményét. Ibra, Villa, Fabregas is jól bekezdtek, tavaszra meg szépen kifújtak. Szóval nem kell majd hasra esni, ha első néhány meccsén parádézik (főleg nem ha sörmeccseken teszi), de temetni sem kell, ha nehezen lendül bele.
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.08. 07:42:13

Ezt a videót érdemes megnézni: http://www.youtube.com/watch?v=Y9cfXuSj8yc (ha vki már előttem felrakta, akkor bocs)
Ellenünk már közel sem volt akkora sztár a gyerek... Sztem a fizikuma miatt... Nem azt mondom, hogy beégés lesz, hanem azt, hogy fejlődnie kell még, leginkább fizikálisan
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2013.06.08. 01:01:51

visca el barca írta: off:

amugy meg mi ez háziasszonyok gyülekezete itt? :oops: :lol: :lol: :lol:
Hát ezen jót nevettem :lol: (bár az én barátnőm szeretné ennyire a focit, hogy még fórumozik is :D

Egyébként kár azon spekulálni mi lesz, majd kiderül Augusztusba. 8)
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
socio66

2013.06.08. 00:04:11

visca el barca írta:vagy mi a racionális érv?
taktikailag jóval éretlenebb csapatból, bajnokságból jön, nem volt feladata a védekezés, átlag alatti fizikuma van, nem első számú opció lesz a pályán, és egyáltalán, most költözik el először otthonról, rengeteg új dologhoz kell alkalmazkodnia a pályán, és azon kívül is.
nemrég még egyetértettek a legtöbben abban, hogy igen, különleges tehetség a srác, de ennyi pénzért, és figyelembe véve a stílusát talán nem nekünk kellene bevállalnunk, most azért ne jussunk el odáig, hogy hülyének van nézve, aki felhoz egy érvet is 'ellene'.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.07. 23:30:53

LG írta:
Sokan alapvetően elkönyvelték, hogy csak bukó lehet az ügy..
Lehet, hogy én vagyok figyelmetlen, de én nem nagyon találkoztam olyan hsz-ekkel, melyekben valaki elkönyvelte volna, hogy nem fog beválni. Ellenben néhányan már előre isznak a medve bőrére, már az Aranylabdát is van aki megelőlegezte neki. Én nem azt mondom, hogy ez nem így lesz, csak, hogy ELKÉPZELHETŐ, hogy nem így lesz, és vmi rosszabb forgatókönyv valósul meg. A 2 emberes lekötés vicc kategória, a marketing pedig persze fontos a klubnak, de messze nem ez az első számú szempont, hisz akkor indiai meg kínai gyerekeket igazolhatnánk.
Ez persze igaz. És az előző hozzászólásaiddal tökéletesen egyetértek. Csak a "Neymar ügynek" szerintem két oldala. Egyik, hogy pár hónap alatt felvegye a ritmust, és az alapvetően elegendő szint után szépen lassan egyre többet ad nekünk. A másik helyzet a lenne szerintem, ha fiatalsága miatt kell egy évet várni arra, hogy egyre inkább többet mutasson meg magából. Természetesen ez lenne a leginkább rizikós helyzet, mert nem kis csalódottság lenne a szívekben. Nagyon drukkolok a srácnak, kicsit úgy érzem hasonló helyzetben van, mint Pep a Bayernnél jelenleg, innen szinte csak bukni lehet. :arrow: Most olyan hangulat van szerintem a culék körében, nagy átlagban, hogy Messi mellett második messiás lesz.

Én is az első perctől támogatni fogom, de LG-nek nagyon is igaza van, hogy az eredményes játék miatt vettük meg, nem egy Deulofeu kettőnek, akiben a jövőbeli foci aranylabdásait látják.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.07. 23:26:32

socio66 írta:de a racionális érvek nem feltétlenül mellette szólnak[/color]
mint például h gyenge a brazil bajnokság? ezt honan tudod? láttál két flikkflakk neymar videot ahol csak álltak vele szembe a védők? vagy nézed rendszeresen a meccseket? vagy mi a racionális érv? az hogy robinho meg pato betli volt?

racionális érveket Ti sem nagyon tudtok felhozni, mert nincs semmiféle viszonyítási alap. Ugyanugy találgattok mint a "likeolgatók"

off:

amugy meg mi ez háziasszonyok gyülekezete itt? :oops: :lol: :lol: :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.07. 23:14:41

Sokan alapvetően elkönyvelték, hogy csak bukó lehet az ügy..
Lehet, hogy én vagyok figyelmetlen, de én nem nagyon találkoztam olyan hsz-ekkel, melyekben valaki elkönyvelte volna, hogy nem fog beválni. Ellenben néhányan már előre isznak a medve bőrére, már az Aranylabdát is van aki megelőlegezte neki. Én nem azt mondom, hogy ez nem így lesz, csak, hogy ELKÉPZELHETŐ, hogy nem így lesz, és vmi rosszabb forgatókönyv valósul meg. A 2 emberes lekötés vicc kategória, a marketing pedig persze fontos a klubnak, de messze nem ez az első számú szempont, hisz akkor indiai meg kínai gyerekeket igazolhatnánk.
Miért ne válna be? Gólképes (ami a támadószekcióról nem mondható el),tecnikás,vagyis nem esik el a saját lábában mint Sanchez,mondjuk némi izmot felszedhetne magára..
Ibra, Villa, Henry is gólképes, technikás emberek voltak, sőt, Alexis is, bár ő elesik a lábába. :mrgreen:
Nincs semmi bajnok Neymarral (vagyis alapvetően nem túl szimpatikus, de ha jól fog játszani, és a magatartásával sem lesznek gondok, ez változhat), ahogy feljebb már írtam, nekem a túlságosan merész jóslatokkal vannak gondjaim, és próbálom a túl magabiztos embereket egy kicsit elbizonytalanítani.
Szegedi Tamásné
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.06.07. 22:37:44

2013.06.07. 22:57:49

Sokáig csak olvastam a fórumot,de most úgy érzem reagálnom kell.
Nem értem mi a bajotok Neymarral, tehetséges fiatal játékos,és sokan úgy kritizáljátok hogy lefogadom egy meccsét sem láttátok!
Miért ne válna be? Gólképes (ami a támadószekcióról nem mondható el),tecnikás,vagyis nem esik el a saját lábában mint Sanchez,mondjuk némi izmot felszedhetne magára.. Abban bízok hogy nem azért igazoltuk hogy legyen még egy ember aki Messinek passzol,hogy majd ő megoldja.
Biztos vagyok benne hogy az utóbbi évek legjobb igazolása.
socio66

2013.06.07. 22:46:59

visca el barca írta: betegesen várjátok hogy betlizzen és lehessen savazni :D
velük szerintem egy másik oldalon találkozhattál. :)
egyébként én csak két dologgal nem értek itt egyet, az egyik a lassan klasszikussá váló 'két embert leköt' dolog, ami nyilvánvalóan butaság, a másik pedig, hogy már előre sikeresnek ítéljük a transzfert a marketingbevételek miatt, miközben anno perez mondatain meg nevettünk.
mindemellett természetesen szurkolok neki, ahogy szerintem mindenki más is, megkapja a szokásos bizalmat, de a racionális érvek nem feltétlenül mellette szólnak, és ezzel a legtöbben egyetértettek korábban.
csak most sokan megnéztek két 'skills and goals' videót, meg látták ahogy lengeti a zászlónkat, és egyből kedvenc lett. :)
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.07. 22:41:28

visca el barca írta:azért Ti sem vagytok kutyák :lol:

van az egyik oldal akinek csak lájk számit meg a mezeladás, meg vagytok Ti, akik már már betegesen várjátok hogy betlizzen és lehessen savazni :D
És ez legalább egészen szeptemberig így fog menni. :) Nem az a türelmes fajta az ember. :twisted: Értem én, hogy a negatív dolgok után max a pozitív csalódás jön, de tegyétek már félre ezt!

Sokan alapvetően elkönyvelték, hogy csak bukó lehet az ügy..
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Válasz küldése