Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.06.19. 23:09:20

Mai meccsen is csapata legjobbja volt.
Sokszor azt vettem észre, hogy hiányoznak mellőle a társak, ha valakivel jobban össze tudott volna játszani, akkor még jobb meccse lett volna.
Elég szépen faragták, párszor el is pattant nála a cérna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2013.06.19. 23:13:26-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.19. 23:07:09

Nagy megoldás volt, amit eddig mutat, az nagyon bíztató :)
Odaát meg valaki savanyú ettől, mint a citromlé :lol:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.06.19. 23:04:24

szeretném visszaszívni amit róla irtam pár napja! :D lehet a következő Ronaldinho 8)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.19. 23:04:11

adom, amit csinál.

2 meccs, 2 gól, 1 gólpassz, ráadásul még legalább 2-3 ziccerpassz.
e melett szép cselek, jó beindulások, meg minden.
bár van, mikor szerelik, de többségében csak letakarítani tudják, vagy szerelni is csak úgy, hogy nem szerzik meg a labdát.

pozitív csalódás eddig, amit művel, és bár japán és mexikó nem világverő brigádok, ez a brazil válogatott sem olyan erős, mint a barcelona.

csak így tovább, látszik rajta a fejlődés, ahogy percről-perce, lassan, de biztosan próbál igazodni ahhoz, hogy szintet kell lépni.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.19. 22:58:19

ilyen gyenge játékost az elmúlt 10évben nem igazoltunk.







:mrgreen: :mrgreen:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.06.19. 22:57:20

Nagy cselt csinált itt megint, de tartom, hogy nem szabad véleményezni, majd csak akkor ha tényleg olyan ellenfél jön szembe, aki ennél a helyzetnél is 3x odalépett volna már.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2013.06.19. 22:56:53

Még jó hogy a Konföderációs kupa előtt vettük meg mert eddig dobott vagy 5 milliót az értékén :D Amúgy meg a Brazilok nem valami erősek. A hátvédsor megvan de elöl...
94:39 6 - 1
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.19. 22:48:33

Ez a pali jó!!! Tovább megyek : Ez pali kiszabott jó!!
Nem is a technikai tudása tetszik a leginkább,hanem az, hogy, hogy felhúzza magát ha elveszít egy labdát, mindig megy utána, űzi, hajtja, nem adja fel, megalkuvást nem tűrő, mindezt úgy, hogy a világ legnagyobb futballnemzetének abszolút dédelgetett kis kedvence, és ettől sem szállt el, 21évesen !! Ha ez nem tanúskodik érettségről akkor bizony semmi ! Emellett a labdaátvételi, ahogy vezeti a zsugát, a tempó, a játékintelligencia, mind-mind kiemelkedő játékosról árulkodnak ! És örülök, hogy ezt nem csak mi gondoljuk így, hanem van rivállis csapat oldala, ahol a "szakértők" mintegy 60 postban szapulják, és nyugtatják egymást, hogy micsoda mellényúlás volt a fickó :lol: Azaz esernyő az imént :shock:

Csináld csak kicsi!!!!
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.06.19. 22:15:01

visca el barca írta: ilyenkor jon az, hogy nem érdekel a válogatottban milyen jho... majd 2 hsz-el kesobb leirjak h tré, mert a válogatott meccseken sem csinál soha semmit... :lol:
Pedig engem tényleg hidegen hagy, hogy mit csinál a válogatottban, mivel nem vagyok sem brazil drukker, sem pedig Neymar "bálványimádó" (nem célozgatni akarok, mielőtt valaki ezért belém kötne). Engem csakis az érdekel amit majd a Barcában nyújt! Tény, hogy lőtt két szép gólt a tornán eddig, de kíváncsi leszek, hogy majd az olaszok ellen - vagy ha netán összekerülnek majd a spanyolokkal - mit csinál.
sörvirsli ezt a kijelentésedet meg nem értem, hogy "negatív ellendrukkerek". Szerintem itt senki nem drukkol annak, hogy Neymar ne váljon majd be nálunk. Attól még, hogy vannak kételyeink vele kapcsolatban, nem azt jelenti, hogy itthon szertartásokat végzünk és rontásokat küldünk Neymarra, hogy ne menjen neki majd a játék... Én eddig (a Neymar topicban) minden hozzászólásom végén leírtam, és most is lefogom, hogy én leszek az egyik legboldogabb, ha beválik és eloszlatja a kételyeimet...
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.06.19. 22:10:40

sörvirsli írta:Jah, Neymar is épp olyan rossz a brazil válogatottban mint Messi az argentínban ! :D
Egyébként gyanítom az 57 misis vételára meg a celebsége(de utálom ezt a szót) az ami itt sokak szemét csípi. Vagy csak az,hogy ő majd kapásból kezdő lesz míg az oviválogatott menő a "ha a Barca kezdőbe nem tudom besírni magam lelépek" Tyiágó nem! 8)
Azért ez meg már a másik véglet. Semmivel sem vagy jobb, mint akiket szapulsz, elárulom. Az 57 milla nekem speciel nem csípi a szemem, de az már fogja, ha emiatt nem tudunk majd klasszis védőt venni. És nagyon úgy néz ki, hogy ez lesz. Ami egy óriási óvodás, idióta hiba a vezetőség részéről. Az emberek többsége emiatt szkeptikus vele szemben. Mert Rosellnek kellett Neymar, a szupersztár akit ő hozott ide ("és nem Laporta bi-bi-biii"), csak épp ezzel egy kulcsposzt megint betöltetlen marad.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.06.19. 22:07:28

Mondjuk a válogatott ilyen téren sokat nem számít. Mármint ebből nem lehet megjósolni, hogy a Barcában mire lesz képes. Emlékszem három éve mindenkinek Villától volt orgazmusa, hogy milyen jó a vébén és ő lesz a tökéletes igazolás. Aztán láttuk, hogy mi lett. Ja és akkor Villa a válogatottban is szélen tolta, ahogy tette a Barcában is legtöbbször.
Ezzel csak azt mondom, hogy úgyse leszünk okosabbak addig amíg a Barcában is nem húz lesz x meccset.

Persze olyan szempontból jó ez a Konföderációs Kupa, hogy látjuk, figyeljük a játékát. Ami alapján leszögezhető, hogy ügyes és eddig remekül játszik.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.06.19. 22:02:33

Jah, Neymar is épp olyan rossz a brazil válogatottban mint Messi az argentínban ! :D
Egyébként gyanítom az 57 misis vételára meg a celebsége(de utálom ezt a szót) az ami itt sokak szemét csípi. Vagy csak az,hogy ő majd kapásból kezdő lesz míg az oviválogatott menő a "ha a Barca kezdőbe nem tudom besírni magam lelépek" Tyiágó nem! 8)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.06.19. 22:02:15

Bevallom mindig is egy túlértékelt brazil mutatványosnak tartottam és nem értettem a körülötte levő felhajtást, de meg kell hagyni, hogy van esze ehhez a játékhoz. A góljától függetlenül is ügyesen, okosan mozog a pályán, ráadásul a játék melósabb része sem büdös neki. Talán mégsem lesz akkora melléfogás a megszerzése?:)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.19. 21:45:29

sörvirsli írta:Neymar épp most akasztott egy óriási bombagólt kapásból Mexikó ellen!
Kérlek negatív ellendrukkerek gyertek és szidjátok még egy picit a srácot!
:roll:
ilyenkor jon az, hogy nem érdekel a válogatottban milyen jho... majd 2 hsz-el kesobb leirjak h tré, mert a válogatott meccseken sem csinál soha semmit... :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.19. 21:33:30

Jol jatszik Neymar!

Mindig is biztam Neymarban, s bizni is fogok benne: jo lesz nalunk is! :)

Csak adjatok neki idot h beilleszkedjen hozzank!
KépKép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.06.19. 21:19:28

Hihetetlen hogy milyen beindulásai vannak, emelett pedig nagyon jó az összjátékban is.Egyébként szép gólt lőtt. :)
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.06.19. 21:12:34

Neymar épp most akasztott egy óriási bombagólt kapásból Mexikó ellen!
Kérlek negatív ellendrukkerek gyertek és szidjátok még egy picit a srácot!
:roll:
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2013.06.19. 21:11:23

Kezdi fricskázni az őt fikázókat úgy érzem. Jó igazolás lesz ő, ezt kb Messin kívül tavaly senki se lőtte volna be.
94:39 6 - 1
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.06.19. 20:01:04

Érdekes, ahogy itt sokan Neymar-hoz hozzáállnak. Nem lehet tudni, hogy nálunk hogy fog játszani, mivel egyetlen percet sem játszott nálunk.

A fórumon elterjedt felfogás, hogy nem fog beválni. Érdekes, hogy ugyanakkor milyen népszerű az az Alexis Sánchez, aki idén szinte csak a tét nélküli bajnokikon játszott jól és mindenki szerint alapember lesz jövőre. Lehordanak egy olyan embert, aki egy percet sem játszott és a végletekig védenek egy olyat, aki egy hosszabb átigazolási "saga" után az elmúlt 2 évben azzal tűnt ki, hogy milyen jól védekezik. Csatár létére. Nóóóórmááális? :lol:
Mindenesetre Neymar-ra visszatérve. Sokan leírták mekkora nulla a válogatottban. Pl. a legutóbbi meccs miatt is.
Őszintén kérdezem, mit vártok tőle? Meggyőződésem, ha cselezgetne, akkor az lenne a baj, hogy milyen önző. Meg egyébként is, a cselei csak a brazil ligában jönnek be, mert ott emberek helyet fabábok vannak a védelemben. Most meg az a baj, hogy "szürke". Pedig mit csinál? Minimális mértékben játszik magának a Santos-ban látottakhoz képest és jóval többet passzol. Ez baj? nyilván nem egy Xavi vagy Iniesta, de nem is hozzájuk kell mérni, mert nem az a poszt.
Én bízom abban, hogy jó teljesítményt fog nyújtani, kritizálni az első éve után lehet, ha rászolgál. Normál esetben.
flecksd
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.03.29. 19:40:18

2013.06.19. 18:29:39

LG Mihu és társaik!

Én eddig itt javarészt olvasgattam csak talán ha 1x hozzászóltam. De mostmár kicsit sok lett. Az 1 vicc h 1 percet nem játszott még 1üt a csapattal. És ti máris leírtátok, hogy teljesen feleseleges és nulla futballista. Ő 1 gyerek még. Sosem játszott azon a szinten amin fog. És azt is tutira veszem h jelenleg nem igazán van mentáslisan a toppon.(Ez a nagy felhajtás meg az átigazolási hercehurca nem tesz jót neki). És ha valaki nincs teljesen fejben rendben, akkor várhatsz tőle kiugrót nem fogja tudni hozni mégha képes is rá. És hogy nem olyan ösztönös mint R10? Neymar más de ugyanolyan ösztönös játékos. Várjatok már legalább 1 évet vele a Ligában mielőtt teljesen leírjátok. Ha 1 év után se tudja hozni az elvártat megkövetlek beneteket. De addig is az esélyt adjátok meg neki.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2013.06.19. 17:37:12

Stalkyard írta:Ha "csak" ilyen holmi Iniesta szintű játékos lesz, már megérte az az 57 millió. :)
Ha csak fele olyan hasznos lesz, mint Iniesta, akkor már örülhetünk neki. :)
Bár én a pesszimista táborba tartozok a Neymar-ügyben. Jelenleg nálam nem az a kérdés hogy felér-e Iniesta vagy épp Messi szintjére, hanem hogy hasznosabb lesz-e mint Tello? :wink:
Kép
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.06.17. 20:51:13

Stalkyard írta:Ha "csak" ilyen holmi Iniesta szintű játékos lesz, már megérte az az 57 millió. :)
nem úgy mondtam, hogy ''csak'',am igen annak már én is örülnék :)
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.06.17. 20:44:17

Ha "csak" ilyen holmi Iniesta szintű játékos lesz, már megérte az az 57 millió. :)
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.06.17. 20:41:24

Rinku írta:
bennike123 írta:sajnos egyet kell értenem veled. szerintem olyan Iniesta szintű játékos lesz
Azért ilyen hülyeséget is ritkán olvasok. Iniesta szintjét negatív jelzőként használni... Iniestánál jelenleg nincs fentebb, ami egy középpályást illeti. Magasan a világ egyik legjobbja, elképesztő mértékű és mennyiségű intelligencia, alázat és hidegvér lakik benne, ami párosul a pazar labdakezeléssel, szervezőkészséggel és pályán látással. Neymar ha "csak" Iniesta-szintjét valahogy megközelíti, már sokszorosan túl fog szárnyalni mindent, amit elvárok tőle. Iniesta a világ teteje, mellőzük már az ilyen kommenteket. Ha nincs Messi, már aranylabdás lenne...
kiegészítettem, olvassad lejjeb mielött írsz!!!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.06.17. 18:46:23

bennike123 írta:sajnos egyet kell értenem veled. szerintem olyan Iniesta szintű játékos lesz
Azért ilyen hülyeséget is ritkán olvasok. Iniesta szintjét negatív jelzőként használni... Iniestánál jelenleg nincs fentebb, ami egy középpályást illeti. Magasan a világ egyik legjobbja, elképesztő mértékű és mennyiségű intelligencia, alázat és hidegvér lakik benne, ami párosul a pazar labdakezeléssel, szervezőkészséggel és pályán látással. Neymar ha "csak" Iniesta-szintjét valahogy megközelíti, már sokszorosan túl fog szárnyalni mindent, amit elvárok tőle. Iniesta a világ teteje, mellőzük már az ilyen kommenteket. Ha nincs Messi, már aranylabdás lenne...
Football, bloody hell. /SAF/
Válasz küldése