Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2013.06.07. 14:48:53

ugyancsak kudarcot vallott Madridban és máshol is...
Robinho egyáltalán nem vallott kudarcot Madridban. Később megtört a pályafutása, de Madridban az egyik legfontosabb láncszem volt amíg ott játszott.
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2013.06.07. 14:41:53

visca el barca írta:
jenooo írta:
Mi lesz itt egy év múlva...
Annak idején Robinho-nak is hatalmas marketing-értéke volt, amikor a Madirdhoz került, mégsem lett végül pozitív befektetés.
robinho negyed ennyire sem volt sztárolva és azért nem logott ki a realból.
Ha a "hájp" mértékének egyik tényezője például, hogy mennyien tetszikelték a facebook-on, akkor ez nyilván így van, hiszen annak idején nem is volt még facebook. Az akkori mércével nézve ő igenis volt akkora sztár, mint most Neymar. A negatív befektetés alatt meg azt értettem, hogy ahhoz képest, hogy új Pelének lett kikáltva, meg hogy Messinél nagyobb karriert fog befutni ugyancsak kudarcot vallott Madridban és máshol is...

Természetesen ésszerű döntés volt a leigazolása (mondom ezt madrid szurkolóként), hiszen valamelyik nagcsapatnak mindenképpen el kellett hoznia Braziliából a benne rejlő potenciál miatt. Lehet ő még az új Ronaldinho is akár, de lehet egy olyan besülés is a vége, mint annak idején az "új Pelénél". Idővel kiderül, hogy mi lesz ennek a történetnek a kimenetele.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.07. 14:31:34

jenooo írta: Annak idején Robinho-nak is hatalmas marketing-értéke volt, amikor a Madirdhoz került, mégsem lett végül pozitív befektetés.
Az elején jól nyomta a gyerek. Aztán 40-ért eladták. Nem volt az olyan rossz üzlet nekik...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.07. 14:31:25

jenooo írta:
Mi lesz itt egy év múlva...
Annak idején Robinho-nak is hatalmas marketing-értéke volt, amikor a Madirdhoz került, mégsem lett végül pozitív befektetés.
robinho negyed ennyire sem volt sztárolva és azért nem logott ki a realból.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2013.06.07. 14:28:55

Mi lesz itt egy év múlva...
Annak idején Robinho-nak is hatalmas marketing-értéke volt, amikor a Madirdhoz került, mégsem lett végül pozitív befektetés.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.07. 14:26:37

Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2013.06.07. 13:04:34

A valós cseleire még 1 hónapot várni kell de PES-ben már bepalizta Carvajalt :D

Kép
94:39 6 - 1
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.07. 08:33:35

shutterisland írta:
SuperMessi írta:
shutterisland írta:hivatalos fb oldala.
Most 9.724.462
06.03-án éjszaka volt 9.724.462, most, 06.07-én reggel meg 11.050.000.
nagyjából 80 óra leforgása alatt 1.300.000 új lájk.
mostmár 11millió 200.000 fölött van

Kép


:arrow:
visca el barca írta:ennyit tesz a marketing érték.
Szóval, szerintem most nagyon fogott Rosell a marketing szempontjából. Szerintem Barcában az ALL TIME -ban Messi után Neymarnak van a legnagyobb marketing értéke. Még nem is játszott Neymar nálunk, tejóisten... Mi lesz itt egy év múlva... :shock:

De ez igazából csöppent sem érdekel, inkább az érdekel, hogy MIT TESZ le az asztalra nálunk. Meghatározó játékos lesz -e belőle Messi mellett vagy elbukik itt nálunk, mint Ibra vagy Robinho madridban...

Szóval, nagyon drukkolok Neymarnak, hogy sikeres legyen itt a játékban. Remélem, hogy nem lesz csalódás.

Ha olyan kapcsolat alakul Messi és Neymar között a játékban, mint anno R10-Messi akkor... fúúúú... reszkess világ! 8)
KépKép
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.07. 08:22:57

shutterisland írta:
SuperMessi írta:
shutterisland írta:hivatalos fb oldala.

a lájkokat nézzétek meg a neve alatt, néha frissítsetek. :shock: :lol:
Másfél perc alatt kb 300-at növekedett. Mennyi volt pár órája vagy tegnap? Most 9.724.462
egy pillanatra visszatérve még erre.
06.03-án éjszaka volt 9.724.462, most, 06.07-én reggel meg 11.050.000.
nagyjából 80 óra leforgása alatt 1.300.000 új lájk.
pedig a srácot csak bemutatták, pályára sem lépett a csapatban. :lol:
mostmár 11millió 200.000 fölött van :wink:
alig 2 óra alatt 150ezer új lájk
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.07. 07:33:02

Szép Jó Reggelt Mindenkinek!
Messi mikor megnyitotta a Facebookját tavaly első nap 17 millióan lájkolták.... Most majdnem 46 milliónál tart. A twotter összehasonlitás azért nem áll versenyben Messi és Neymar között mert Messi egészen a mult hétig nem twitterezett , valaki ugyan nyitott a nevében de nem használta.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.07. 06:38:44

SuperMessi írta:
shutterisland írta:hivatalos fb oldala.

a lájkokat nézzétek meg a neve alatt, néha frissítsetek. :shock: :lol:
Másfél perc alatt kb 300-at növekedett. Mennyi volt pár órája vagy tegnap? Most 9.724.462
egy pillanatra visszatérve még erre.
06.03-án éjszaka volt 9.724.462, most, 06.07-én reggel meg 11.050.000.
nagyjából 80 óra leforgása alatt 1.300.000 új lájk.
pedig a srácot csak bemutatták, pályára sem lépett a csapatban. :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.06. 22:53:51

sörvirsli írta:A téma már bőven túl van ragozva de én is azokkal értek egyet akik szerint Neymar és Messi jelenléte a pályán bizony sokkal több ellenfél játékos figyelmét köti le,de ha az én szavam nem is mérvadó akkor lássuk Thiago Silvaét (remélem itt még senki nem játszott nála magasabb szinten :lol: ):
Cruyff? Ő azért magasabb szinten tolta, és neki más a véleménye. :lol:
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.06. 19:57:08

nagyon bizakodó vagyok vele kapcsolatban és nem azért mert tőle jobban félnének a védők ,mert meccs közben szerintem sincs idő azon gondolkozni hogy ki van előttem
de úgy érzem vele kiismerhetetlenebb lehet a támadójátékunk (és itt első sorban nem a cselek miatt)
mivel idénre teljesen sematikus lett a támadójáték így nem nehéz ellenünk készülni, hisz tudja az ellenfél edzője hova kell koncentrálni a védelmet
a taktika egyértelmű ellenünk, hisz úgyis Messire játszunk mindent, az ő helyzetét kell minél inkább elllehetetleni ... és az is kőbe volt vésve hogy ő középen van a meccs egészében (hol előrébb vagy ha nem kap labdát akkor hátrébb megy kérni a labdát)középr koncentrál az ellenfél védekezésben és arra kell kényszeríteni hogy passzoljon a szinte vonalhoz ragasztott szélsőinkhez
Neymar szerintem klasszikus 9-es poszton kívül szerintem minden támadó szerepben jól érzi magát( nálunk meg ilyen poszt nincs úgyhogy ez nem is baj)
AS nekem nagyon tetszett az utóbbi időszakban így benne is nagyon bízok, és szerintem komoly ellenfeleket is össze lehetne zavarni ha (akár csak a meccs bizonyos szakaszaiban)cserélődnének a posztok elől (ala Tridente)
AS feltűnne bal szélen Messi jobbon Neymar false 9-ben és lennének még variációk
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.06.06. 19:32:34

Miksi Józsefné írta:..
Hmm..Egy különös ip cím egyezést találtam.
Erről eszembe jut egy bizonyos illető,akit már rég nem láttam sajnos,de mint
ex-kolléga látott már ezt-azt itt a fórumon. Ha érted hogy értem :lol:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.06. 19:03:17

én nem akarok rosszindulatu lenni, de nem igazán értem mi a célod azzal, hogy naponta 20x beirod h jaj istenem minden neymarrol szol. kiről szoljanak a hirek? adriano uj baratnojéről.

nem igazán értem ezt a pánikhangulatot ami süt rólad.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.06. 18:30:58

Ugy látszik már meg lehet szokni,hogy mindenütt Neymar van, már lassan ott tartok hogy nem érdekel a neve ha felbukkan mindenhol de egy biztos nagyon sok tehetséges fiatalja van a Barcának akik nem jutottak úgy szóhoz ahogy megérdemelték volna. A másik már lassan úgy érzem,hogy nincs is más a Barcánál csak Neymár, pedig elég nehéz egymaga meccselni az ellenfél 11 emberével szemben. Engem spéciel más is érdekelne a hiranyagok között mint Neymar napi dolgai, de hát az istenért sem adnak semmiről sem hirt a Barcával kapcsolatban, hogy mi van ezzel vagy azzal a játékossal, olyanok a többiek mintha eltüntek volna a Barcából vagy felszivódtak volna pedig hát készülődnek a meccsekre a spanyol válogatott az argentin tehát lenne hir bőven mint hogy Neymar mikor ment a toalettre.Szerintem az FC Barca nyithatna neki egy bulvárrészt ahol mindent megirnának az őt érdeklő embereknek.
Na ezért vagyunk Neymarról mert jelentleg más nem létezik a Barcánál .Itt ha megnézem a fórumajánló más nevet nemigen látok hogy oda irnának , ugy látszik velük nem történt semmi,csak Neymarral.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.06.06. 17:53:45

A téma már bőven túl van ragozva de én is azokkal értek egyet akik szerint Neymar és Messi jelenléte a pályán bizony sokkal több ellenfél játékos figyelmét köti le,de ha az én szavam nem is mérvadó akkor lássuk Thiago Silvaét (remélem itt még senki nem játszott nála magasabb szinten :lol: ):

Thiago Silva: A Messi-Neymar duó rossz hír az ellenfelek védőinek

A PSG brazil védőjének - mint hátvéd - meg van az egyértelmű véleménye a Barcelona gólzsákjáról, és a frissen igazolt honfitársról, olvasható a sport.es-en.

Thiago Silva a világ legjobb védői közé tartozik, így amit ő mond, azt nyugodtan lehet készpénznek venni. Márpedig a játékos éppen azt nyilatkozta, kemény dolga lesz a Barcelona ellenfeleinek a következő idényben.

"A Barca nagy sikert könyvelhet el. Ha Messi és Neymar megtalálja az összhangot egymás között, akkor ez nagyon jól fog működni. Ez pedig rossz hír másoknak, mondom, mint hátvéd." - nyilatkozta Silva
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.06. 14:54:51

Miksi Józsefné írta:Azért fura,hogy egy olyan emberen vitatkoztok/vitatkozunk aki még a Barcába nem bizonyitott, bár számomra az is fura,hogy valakit nem teljesitménye alapján értékelnek, hanem marketing alapján amit a szülei és a csport végzi mögötte.Tehát neki csak itt sem kell produkálni. számomra még az is érdekes,hogy a harmadik legjobban kereső a világon, de akkor hol vannak a német fiatalok Götze,Lewandowski vagy mondhatnám Balet akik végigjátszották Európát és nincsenek ilyen előkellő helyezéseik. Komolyan nen is értem az egészet .Hogy nem tudnak a németek és az angolok a saját fialtjaik számára ilyen marketinget biztositani mert akkor a brazil sehol sem lenne nemhogy a harmadik???Vagy a mi spanyol fiataljaink hogy azok hóna alá sem nyul egy-egy befektető hogy világsztárt csináljon belőle.
Egyrészt Neymart ne hasonlítsuk már Lewandowskihoz. Ha nem lett volna a Real elleni odavágó, kutya sem ismerné, pedig már három éve a biztos Bl résztvevő Dortmundban focizik. Götze-nek is igazán ez a szezonja sikerült olyanra, hogy arra fel lehetett figyelni.
Neymar egyszerűen sokkal eladhatóbb a stílusa, a játéka miatt is, amellett egy brazilnak mindig is nagyobb volt a marketingje mint egy lengyelnek.
Bale-nek is az idei szezonja sikerült igazán, nem véletlenül kerül 70-80 millió euroba, viszont sokkal "szürkébb" játékos. Az emberek reklámokban stb. inkább látnak egy vigyorgó, joga-s emberkét mint egy Bale-hez hasonló, fizikai adottságokra építő játékost.
És szerintem itt nem a merketingje alapján értékeljük, nem olvastam olyat, hogy azért jó hogy itt van, mert nagyon szépen mosolyog a pályán.
Forca Barca!!!!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.06. 14:49:05

visca el barca írta:
Miksi Józsefné írta:Azért fura,hogy....
látod látod, Te is miatta regisztráltál... ennyit tesz a marketing érték.

Kép

Epic Win


És nem csak ő, hanem a többiek is. Mióta ideigazolt Neymar, egyre több új arc bukkan fel itt.
KépKép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.06. 14:05:06

Miksi Józsefné írta:Azért fura,hogy egy olyan emberen vitatkoztok/vitatkozunk aki még a Barcába nem bizonyitott, bár számomra az is fura,hogy valakit nem teljesitménye alapján értékelnek, hanem marketing alapján amit a szülei és a csport végzi mögötte.Tehát neki csak itt sem kell produkálni. számomra még az is érdekes,hogy a harmadik legjobban kereső a világon, de akkor hol vannak a német fiatalok Götze,Lewandowski vagy mondhatnám Balet akik végigjátszották Európát és nincsenek ilyen előkellő helyezéseik. Komolyan nen is értem az egészet .Hogy nem tudnak a németek és az angolok a saját fialtjaik számára ilyen marketinget biztositani mert akkor a brazil sehol sem lenne nemhogy a harmadik???Vagy a mi spanyol fiataljaink hogy azok hóna alá sem nyul egy-egy befektető hogy világsztárt csináljon belőle.
látod látod, Te is miatta regisztráltál... ennyit tesz a marketing érték.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.06. 13:38:43

Azért fura,hogy egy olyan emberen vitatkoztok/vitatkozunk aki még a Barcába nem bizonyitott, bár számomra az is fura,hogy valakit nem teljesitménye alapján értékelnek, hanem marketing alapján amit a szülei és a csport végzi mögötte.Tehát neki csak itt sem kell produkálni. számomra még az is érdekes,hogy a harmadik legjobban kereső a világon, de akkor hol vannak a német fiatalok Götze,Lewandowski vagy mondhatnám Balet akik végigjátszották Európát és nincsenek ilyen előkellő helyezéseik. Komolyan nen is értem az egészet .Hogy nem tudnak a németek és az angolok a saját fialtjaik számára ilyen marketinget biztositani mert akkor a brazil sehol sem lenne nemhogy a harmadik???Vagy a mi spanyol fiataljaink hogy azok hóna alá sem nyul egy-egy befektető hogy világsztárt csináljon belőle.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.06. 12:56:00

LG írta:
Látom írod,hogy Tello is képes arra hogy megverje az emberét...Egész veszélyes is tud lenni...Igaz,de ne hasonlítsuk már össze Neymarral... Very Happy
Nos, azért óvatos lennék ezzel, nehogy aztán Tellonak jobb szezonja legyen, mint Neymarnak. Ha megnézzük az utóbbi évek igazolásait, vagy azt, hogy kik jöttek fel a B csapattól, akkor elmondhatjuk, hogy az nagy nevű játékosoktól elmaradt a megváltás, és inkább az olyan emberek okoztak kellemes meglepetést, akikre először legyintettünk.
Az lehet, hogy Ibratól, Villatól akár korábban Henry-tól elmaradt a megváltás (a támadókról szólva), de továbbra is hangsúlyozom, Neymar személyében egy olyan játékos érkezett aki posztján világelit és hozzánk is oda érkezett.
Ibra sem volt rossz, amíg ott játszott ahol a legjobbját tudja nyújtani, pechjére volt valaki aki még jobb teljesítményre volt képes, az egoja pedig nem bírta el. Villa, Henry szintén top 5-ben voltak centerként, de balszélső szerepkört kellett betölteniük. Így sem voltak rosszak, sok nagy mérkőzésük volt, mégsem tudták kihozni magukból azt, ami miatt a szűk elitbe tartoztak.

Emiatt vagyok én most derűlátóbb, végre posztra igazoltunk, ott ahol eddig mindig kényszermegoldást alkalmaztunk. Ugyanezért örültem volna jobban anno Ribéry érkezésének (de akár Mata-nak). Persze ez még közel sem jelent biztosítékot arra, hogy makulátlanul beváltja a hozzá fűzött reményeket, viszont bizakodásra ad okot.
Én nem várok egyelőre túl sokat tőle, szerintem hosszútávon lesz kifizetődő az ő játéka.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.06. 10:03:04

Látom írod,hogy Tello is képes arra hogy megverje az emberét...Egész veszélyes is tud lenni...Igaz,de ne hasonlítsuk már össze Neymarral... Very Happy
Nos, azért óvatos lennék ezzel, nehogy aztán Tellonak jobb szezonja legyen, mint Neymarnak. Ha megnézzük az utóbbi évek igazolásait, vagy azt, hogy kik jöttek fel a B csapattól, akkor elmondhatjuk, hogy az nagy nevű játékosoktól elmaradt a megváltás, és inkább az olyan emberek okoztak kellemes meglepetést, akikre először legyintettünk.
Annak tűnik okés...Akkor neked van igazad,most erre mit mondjak...Te fociztál kishazánkban, akkor ezek szerint te tudod... Very Happy Akkor te úgy fognád Messit mint Dombi Tibit,és nem szarnál be tőle...Jólvan már ezt is tudjuk... Very Happy Meg azok a játékosok akik rendre leszivatnak 2-3 embert nem kapnak nagyobb, figyelmet a pályán, mint a vízhordók...Értem...Aham...No ez a bullshit,jah nem ez fucking bullshit nálam... Very Happy - hamár ilyen kedvesen jellemzed mások véleményét...
Csakhogy itt nem rólunk van szó, hanem klasszis védőkről. Pl. egy Puyol, vagy egy Terry nem fogja összefosni magát, akár Messivel, CR-val, vagy bárkivel álljon is szembe. De egy Pepe is valószínűleg ugyanúgy dögölné földbe Dombi Tibit, mint Neymart.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.06.06. 09:35:11

"És végezetül, mit fognak látni a szurkolók, amikor Neymar majd a Camp Nou gyepén játszik?

Egy boldog, ambiciózus és bátor Neymart fognak látni, aki minden egyes meccset meg akar majd nyerni."

Nincs több kérdésem.
Így lehet ebbe a csapatba bekerülni, remélem tetteivel is bizonyítja szavait.

A szuperkupa jó kis bemelegítés lesz neki a szezonra, amit egyébként illene megnyernünk.
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.06. 09:12:08

Igaza van Lookanak! Tényleg felesleges vitatkozni Neymarról, elég lesz akkor ha majd ténylegesen játszik a Barcába. Megnéztem az archivumba pl. Messit hogy 21 éves korában miket irtak róla ,ilyen idősen , de már a 19-2o éves korából való irások is az origon már egy kész futtbalistáról tájékoztatnak. Igaz akkor még - gondolom -nem volt ekkora felhajtás egy fiatal focistáról de róla nem mint marketingtényezőről irtak,hanem mint focistáról. Majd meglátjuk,hogy a hirnév mire lesz elég és hogy valójában mit fog tudni és az foci közben fog kiderülni.
Válasz küldése