Pro Evolution Soccer

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
nemtom99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2008.07.27. 15:06:45
Tartózkodási hely: Szeged

2016.10.30. 12:57:17

Sziasztok ! Xbox 360 on játszok a PES 17 el. Segitséget kérnék, hogy milyen patch et kell leszedni, és hogy kell feltenni a boxra? Amúgy szerintem jóval jobb mint a fifa,azt is leszedtem.Egyszerűen idegesít a játék...Tipikus fifa mozgás..mint ha 2cm vel a föld felett mozognának... na mind1 a patch érdekelne nagyon..
off:Dragon ball xenoverse hez van 3 kiegészitő.Elvileg kell hozzá vmi compatibility pack...ezt nem találom...nelküle elvileg elvész a mentés..de olvastam hsz eket h annélkül nem is megy. Valaki játszik/játszott vele?
Előre is köszi a segítséget! Nem igen telepítettem még DLC ket.
Kép
Avatar
gerus993
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2014.07.19. 21:04:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.09.07. 12:14:47

Tobias88 írta:
TripleH írta:Nemes egyszerűséggel azért mert a PES mindig is egy licence-ek nélküli bohózat volt, egyszerűen nem is értem ilyenek nélkül manapság mit akarnak, nagyjából a leggagyibb foci manageres játéknak megvannak a licenceek, de ezek az ázsiaiak tényleg csak egy FIFA made china verziót gyártanak évről évre.
Ettől függetlenül még mindig jobb a Pes Pc-n mint a Fifa. A liceket meg az EA veszi meg úgy direkt szerintem, hogy a Konami ne tudja megvenni, de más igen.
Sziasztok!

Valahol olvastam hozzászólásban, hogy a PES 2017 PC-re lebutítva jön ki, ezalatt azt értem, hogy nem kapja meg a PC a konzolos grafikát. Erről valaki tud valamit? :D Előre is köszi
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.08.22. 12:42:11

TripleH írta:
barca0417 írta:sziasztok! A Pes 2016-ban miért nincs benne Marlon? vagy csak én nem találom? Elvileg a Fluminense-ben kéne lennie már.
Nemes egyszerűséggel azért mert a PES mindig is egy licence-ek nélküli bohózat volt, egyszerűen nem is értem ilyenek nélkül manapság mit akarnak, nagyjából a leggagyibb foci manageres játéknak megvannak a licenceek, de ezek az ázsiaiak tényleg csak egy FIFA made china verziót gyártanak évről évre.
Ettől függetlenül még mindig jobb a Pes Pc-n mint a Fifa. A liceket meg az EA veszi meg úgy direkt szerintem, hogy a Konami ne tudja megvenni, de más igen.
94:39 6 - 1
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.22. 10:49:49

barca0417 írta:sziasztok! A Pes 2016-ban miért nincs benne Marlon? vagy csak én nem találom? Elvileg a Fluminense-ben kéne lennie már.
Nemes egyszerűséggel azért mert a PES mindig is egy licence-ek nélküli bohózat volt, egyszerűen nem is értem ilyenek nélkül manapság mit akarnak, nagyjából a leggagyibb foci manageres játéknak megvannak a licenceek, de ezek az ázsiaiak tényleg csak egy FIFA made china verziót gyártanak évről évre.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.08.22. 10:32:32

PES mindig erőlködik, hogy beelőzze a Fifát, de valahogy sose sikerül nekik, pedig mostanában az EAnél se volt néha magasan a léc.
madridista
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.08.22. 10:22:27

Mi a retkes fenét csinál a Konami?
https://www.konami.com/wepes/2017/eu/en/license/

Az szép és jó, hogy a Barcával kötnek szerződést, de közben az egész Spanyol és Portugál bajnokságnak nem lesz licence és a Juvénak sem

Szerk:
Lol, most nézem, a Bayern nem lesz a játékban egyáltalán elérhető

Persze pillanatok alatt meg lehet ezt fixálni PC-n, de a fő eladások nem onnan jönnek be és ez elég nagy érvágás lesz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2016.08.22. 12:40:34-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2016.08.19. 11:45:39

sziasztok! A Pes 2016-ban miért nincs benne Marlon? vagy csak én nem találom? Elvileg a Fluminense-ben kéne lennie már.
Kép
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2016.08.19. 10:21:05

Sziasztok!
Aki nyomja a PES 2016-ot és majd a PES 2017-et is PS4-en, vegyen fel PSN-re. Alapvetően myclub-ra leszek ráfüggve, de mellette játszhatnánk meccseket. :)

PSN id-m: bomeHUN90
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.08.04. 15:35:47

94:39 6 - 1
matttib94
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.07.31. 09:39:05

2016.07.31. 09:42:43

Tromort77

2016.07.28. 13:33:34

Tobias88 írta:
Viszont azt itt is fontos kiemelni, ahogy a Fifánál is, hogy a Pes sem egy az egyben a konzolos verzió van PC-n. Tavaly a konzolos kapott egy új grafikus motort, amit PC-re elvileg idén megkap (legalábbis dx11 mostantól a minimum állítólag). Ezen kívül játékmenetben is bőven lehet lemaradás pc-n :cry:

Nem ártana ha az online részen meg tudnák rendesen csinálni végre, hogy:
1. ne lehessen nettel szórakozva megszakítani a meccset és döntetlenre kihozni
2. ne írja ki fél évig minden egyes menünél az "Establishing Communications" szöveget

Az egyezségnek pedig örülhetünk, mert így biztos hogy a Barca lesz a legjobb a játékban :mrgreen:
Igen. Én PC-ről beszélek. Ezt írtam is, hogy konzolon nem ismerem. Elvileg ott egyértelműen jobb a FIFA de PC-n szerintem elmarad a PES-től. De kinek mi.

Online résszel is egyetértek. Én tiltok mindig mindenkit egyből. De így is sokszor megszívtam.

Kíváncsi vagyok, hogy rakták össze a Barcát. Mert mert játékban sosem olyan erős. Még mindig a jobb fizikális felépítés dominál. Messi is olyan mint NBA-ben Curry, nem lehet leprogramozni azt a mozgást és tudást.

Ja és a Camp Nou is benne lesz végre!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.07.28. 13:29:41

Licenceek vannak már benne? Nekem pl az miatt is a fifa lett a favorit a PES-el szemben, pedig azzal se lenne bajom.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.28. 13:10:19

Tromort77 írta:Az elején nagyon ki van emelve mennyire izzadnak a játékosok. Úgy tűnik ez az egyik nagy előrelépés most. :D

Egyébként trailer alapján tényleg darabosnak tűnik, de pl a 2016 egyáltalán nem az szerintem. Tök símák a mozgások és letisztultak. Nálam FIFA-nál van az az érzésem, legalábbis PC-n. Mi haverokkal minden évben teszteljük a kettőt és választunk, hogy melyikkel játszunk és mindig a PES nyer, kb 5-6 éve. PC-n szerintem egyértelműen jobb a FIFA-nal, konzolon nem tudom.
Viszont azt itt is fontos kiemelni, ahogy a Fifánál is, hogy a Pes sem egy az egyben a konzolos verzió van PC-n. Tavaly a konzolos kapott egy új grafikus motort, amit PC-re elvileg idén megkap (legalábbis dx11 mostantól a minimum állítólag). Ezen kívül játékmenetben is bőven lehet lemaradás pc-n :cry:

Nem ártana ha az online részen meg tudnák rendesen csinálni végre, hogy:
1. ne lehessen nettel szórakozva megszakítani a meccset és döntetlenre kihozni
2. ne írja ki fél évig minden egyes menünél az "Establishing Communications" szöveget

Az egyezségnek pedig örülhetünk, mert így biztos hogy a Barca lesz a legjobb a játékban :mrgreen:
94:39 6 - 1
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.28. 12:55:44

Tromort77 írta:
Petr írta:Nem lenne ez rossz, de a játékosok mozgása röhej az én szememben. Nektek nem tűnik fel az a mikromozgás, ami a kitámasztásnál jellemző? Konkrétan mindig odébb csúsznak.

Én is FIFA párti vagyok, ott is van rengeteg marhaság, de ott játszanom kell a játékkal, hogy rájöjjek. Itt elég megnézni egy videót, ráadásul már az előző kiadásban is feltűnt.
Ízlések és pofonok. Én pont azt szeretem Pesben ahogy a játékosok mozognak a labdával, sokkal kidolgozottabb. Maga a játékélmény pedig nekem közelebb áll egy valós meccshez.

Meg legalább ilyenek nincsenek benne:

https://www.youtube.com/watch?v=N3xFE-i7fik

:twisted:
Az, hogy kinek mi tetszik és, hogy kinek mi a valósághű az szubjektív viszont egy ilyen bugokról szóló videóval érvelni fölösleges. Nincs olyan játék amelyről ne lehetne ilyen összeállítást csinálni. Itt van egy p la Pes-ről
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Tromort77

2016.07.28. 10:56:52

Petr írta:Nem lenne ez rossz, de a játékosok mozgása röhej az én szememben. Nektek nem tűnik fel az a mikromozgás, ami a kitámasztásnál jellemző? Konkrétan mindig odébb csúsznak.

Én is FIFA párti vagyok, ott is van rengeteg marhaság, de ott játszanom kell a játékkal, hogy rájöjjek. Itt elég megnézni egy videót, ráadásul már az előző kiadásban is feltűnt.
Ízlések és pofonok. Én pont azt szeretem Pesben ahogy a játékosok mozognak a labdával, sokkal kidolgozottabb. Maga a játékélmény pedig nekem közelebb áll egy valós meccshez.

Meg legalább ilyenek nincsenek benne:

https://www.youtube.com/watch?v=N3xFE-i7fik

:twisted:
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.07.28. 10:25:54

Nem lenne ez rossz, de a játékosok mozgása röhej az én szememben. Nektek nem tűnik fel az a mikromozgás, ami a kitámasztásnál jellemző? Konkrétan mindig odébb csúsznak.

Én is FIFA párti vagyok, ott is van rengeteg marhaság, de ott játszanom kell a játékkal, hogy rájöjjek. Itt elég megnézni egy videót, ráadásul már az előző kiadásban is feltűnt.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.07.27. 17:48:24

Ami azt illeti én nagy FIFÁs vagyok, viszont a Barcás trailer végén már a hideg rázott. :D A PES 17-ben nekem leginkább ez a Barcás körítés tetszik, bár lenne ilyen a FIFÁban is. Mindenesetre Neymarék ide, Neymarék oda, ez még mindig kevés ahhoz, hogy a PES-t válasszam az EA játéka helyett, bár abban biztos vagyok, hogy legalább egyszer majd kipróbálom. :D
Kép
Tromort77

2016.07.27. 12:55:56

palesz77 írta:Az első 2 gól melyik akar lenni? :-k A harmadik a Romanak lőtt, a negyedik Ini Real ellenije, azokat felismertem, de az első kettőt nem.

Amúgy jópofa, de a mozgások szerintem nagyon rosszul vannak megcsinálva. Nem tudom, hogy azért, mert ennyit enged a játék motorja, vagy mert egy teremben modellezik le a mozdulatokat, ahol máshogy viselkednek mint a pályán, de nagyon nem élethű nekem még mindig. Az arcok viszont brutál jók lettek, bár a mimikák még mindig inkább viccesek, mint élethűek.. :D Nem mintha engem bármelyik dolog is befolyásolna, a gépemen bőven nem fog elfutni, csak kicsit meglep, hogy a PES ennyire robotszerű még mindig.
Az elején nagyon ki van emelve mennyire izzadnak a játékosok. Úgy tűnik ez az egyik nagy előrelépés most. :D

Egyébként trailer alapján tényleg darabosnak tűnik, de pl a 2016 egyáltalán nem az szerintem. Tök símák a mozgások és letisztultak. Nálam FIFA-nál van az az érzésem, legalábbis PC-n. Mi haverokkal minden évben teszteljük a kettőt és választunk, hogy melyikkel játszunk és mindig a PES nyer, kb 5-6 éve. PC-n szerintem egyértelműen jobb a FIFA-nal, konzolon nem tudom.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.27. 12:40:02

Az első 2 gól melyik akar lenni? :-k A harmadik a Romanak lőtt, a negyedik Ini Real ellenije, azokat felismertem, de az első kettőt nem.

Amúgy jópofa, de a mozgások szerintem nagyon rosszul vannak megcsinálva. Nem tudom, hogy azért, mert ennyit enged a játék motorja, vagy mert egy teremben modellezik le a mozdulatokat, ahol máshogy viselkednek mint a pályán, de nagyon nem élethű nekem még mindig. Az arcok viszont brutál jók lettek, bár a mimikák még mindig inkább viccesek, mint élethűek.. :D Nem mintha engem bármelyik dolog is befolyásolna, a gépemen bőven nem fog elfutni, csak kicsit meglep, hogy a PES ennyire robotszerű még mindig.
Avatar
Alexandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.03.31. 06:44:20

2016.07.27. 12:32:03

Tromort77 írta:A Barca és a PES partnerek lettek, ennek köszönhetően készült ez a trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=8XMVoAp-6I8 Ütős lett.
Plussz ennek köszönhetően benne lesz a tiki-taka és egyéb Barca taktikák.
Óriási! Még a végén feltuningolom egy kicsit a gépemet, hogy szépen fusson a játék. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.27. 12:01:20

Tromort77 írta:Ez is eléggé jó lett, meg elég valóság hű, Giroud csak ki hagy benne egy ziccert. :twisted:
tegyük gyorsan hozzá h nem volt egyszerű fejes :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2016.07.27. 11:47:34

A Barca és a PES partnerek lettek, ennek köszönhetően készült ez a trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=8XMVoAp-6I8 Ütős lett.
Plussz ennek köszönhetően benne lesz a tiki-taka és egyéb Barca taktikák.

Pes új teaser és trailer.

https://www.youtube.com/watch?v=6qgFj4roRRY

Ez is eléggé jó lett, meg elég valóság hű, Giroud csak ki hagy benne egy ziccert. :twisted:
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2016.06.13. 10:49:32

Valaki tudna nekem segíteni? Nem rég óta van Xbox 360-om és nem rég vettem rá eredeti Pes 2016-ot, ami elvileg EB-licenses. De nem találom a játékban. Le kell töltenem hozzá Xbox-live-ról vagy hogyan? eléggé kezdő vagyok mint Pes, mint Xbox témában.
Kép
AndrisBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2014.07.11. 14:36:28

2014.08.05. 13:01:24

Csak nekem nagyon gyengék a játékos arcok?
-----------Liverpool--------------
-------------Barca---------------
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.06.14. 16:36:33

Valaki tudna segíteni a pesedit patch-ekkel kapcsolatban?
6 éve pesezek,de ilyen még nem volt mint ennél a játéknál.
Alapjáték fent van ugye, kezdetektől dobálom fel a legfrissebb patcheket. Az előzőnél kezdett el okoskodni a dolog, nem engedet játszani,most ugyanez van.
Ugye feltettem a 4.4et a legfrissebbet, Selectorból indítom (rendszergazdaként is próbáltam), bejön a selector,rámegyek hogy Pesedit.com 2014 patch,ugye indulnia kéne a játéknak,de feldob egy ilyet: Unhandled expection has occured in your application...etc.

és innen nem enged tovább.
ami probléma lehet,hogy a patch telepítése után felugrik egy választó, hogy hogy akarom elindítani stb, és ott bármire megyek,nem enged tovább, aztán kiikszelem.
http://i.imgur.com/JbD32oR.png" target="_blank

Mi lehet a probléma?

Szerk 1.:
Most éppen elindul,viszont unable to load because data is from different version-t ír ki,mikor töltené be a cuccokat....franc,nem igaz,nem emlékszem legutóbb hogy bírtam működésre...:/ lehet beruházok egy eredeti játékra majd a legközelebbinél,mert így kínszenvedés. de érdekes,az előzőeknél sose volt ilyen probléma, 4.3 as patchig ezzel se.

Szerk 2: vírusírtó kikapcs,most nem írja ki indításnál a hibát, betölti a dolgokat, de mégse, mert nem azok a keretek,amiket ígért a patch->nem jól tölti be...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Lezárt