Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.01.20. 20:45:57

kanty írta:Kész vége, feladom, minden kapcsolatot megszakítok Game-el. :lol:
Egyre csak távolodunk egymástól, ebből nem lesz csere úgy érzem. :P

Szétnézek egy-két helyen, aki Amare és/vagy PP érdekel az küldhet ajánlatot.
Bár lehet, h ez egy jel és egyiktől sem kellene megszabaduljak. :P
Engem Amare érdekelne, nézz szét nálam, Duranton kívül nagyjából mindenki mozdítható!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.01.20. 20:44:32

Kész vége, feladom, minden kapcsolatot megszakítok Game-el. :lol:
Egyre csak távolodunk egymástól, ebből nem lesz csere úgy érzem. :P

Szétnézek egy-két helyen, aki Amare és/vagy PP érdekel az küldhet ajánlatot.
Bár lehet, h ez egy jel és egyiktől sem kellene megszabaduljak. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.01.20. 20:38:02

Nem akarlak szivatni, felőlem mehet a csere, de azért ha rendesek akarunk lenni, akkor érdemes megjegyezni, hogy egy emberre vetítve a statokat megint csak ferdébb lenne a dolog, valamint azt sem veszed számításba, hogy két ember kevesebb bizonytalanság háromnál. Ezt nyilván érted te is. Neki ugye három embert kell beraknia majd a kezdőjébe, hogy elérje a javulást, míg neked kettőt, így betehetsz egy harmadikat, akivel már jobban állsz. Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, nem fekete-fehér egy üzlet, sok aspektusa van, nem lehet a totál statokkal 2 v 3 játékossal operálni. Mondom engem nem zavar ez a csere, csak ha már annyira a statokkal akarod bizonyítani, akkor amit írtál az nem egészen helytálló. Természetesen nem mentem bele mélyebben, lehetséges, hogy Bálintnak megéri a dolog, mert úgysem tudna mást rakni a kezdőbe, szóval sok dolgot nem néztem meg.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.20. 20:35:39

Gyors jelentés :D
Kaptam 2 ajánlatot is, de most nincs időm rá, hogy kiértékeljem, így holnap estefele adnék azokra választ.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.20. 20:18:13

Uraim!

Szeretnénk már végre megeggyezni Balinteerrel. Így itt egy újabb ajánlat ami szerintem teljesen korrekt!

DeRozan-Gallinari <------> Shumpert-Kemba Walker-Haywood

És akkor jöjjenek az adatok (teljes szezonra lebontva)

KillerZone 2 játékosainak adatai:
PTS: 452 REB: 123 AST: 60 ST: 41 BLK:14

Én (Melodrama) 3 játékosának adatai:
PTS: 377 REB: 179 AST: 65 ST: 49 BLK:21

Nos látszólag, nincsenek nagy különbségek. Pontban nyerek, Blokkban ő nyer, többiben viszont ha picivel is de akkor is Ő.

IGEN ÁM DE SHUMP A TÖBBIEKKEL ELLENTÉTBEN SÉRÜLÉS MIATT NEM 15 HANEM 10 MECCSET JÁTSZOTT.

Így ha már számolunk akkor lássuk mi lett volna, ha Shump egészséges.

A mostani szezon átlagaival számoltam és természetesen az átlagot 5tel szoroztam.

PTS: +62,5 REB: +17,5 AST: +15,5 ST: +12,5 BLK: +2

Így az eredmény így módosul ha egészséges lett volna:

PTS: 429,5 REB: 196,5 AST: 75,5 ST: 61,5 BLK: 22

Most akkor ennek tükrében nézzük meg KillerZone mennyit nyer:

PTS: -12,5 REB: +73,5 AST: +15,5 ST: +20,5 BLK: +8

Így összegezve: pontban keveset veszít, lepattanóban sokat nyer, passzban keveset nyer, labdaszerzésben közepes mennyiséget nyer, blokkban keveset nyer. És mivel blokkból és labdaszerzésből nincs olyan sok egy meccsen így az a kevés és közép is igazából sok.

Ha ez sem korrekt ajánlat és ennyi számolgatás után nem tudunk cserélni, akkor inkább többet nem cserélek senkivel... :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.20. 19:58:42

lijacska írta:
Cumbee írta:Akiknek küldtem ajánlatot pls reagáljanak valamit! Michaa pls te is mondj valamit, hogy bizniszelünk-e, ha igen, csak Bosh.-ban gondolkodsz, vagy mehet esetleg más is, mert kellenek tőled emberek és aki neked kell azt megtartanám, szal nem nagyon tudok most így mással alkudozni.
gondoltam megvárom, amíg biztosan tudod mi lesz.
vonzó az ajánlat, de függ mi lesz ezen a hétvégén.
nem tudom eldönteni, ki fog jobban formába lendülni.mindenképp a következő forduló eleján elküldöm a választ. Megfelel?
Tökéletes. Annyi a lényeg, hogy tudjam, hogy beszélhetünk róla és nem csak azért nem utasítottad el élből, mert nem foglalkoztál vele. Akkor majd hétfőn ha még úgy áll majd a helyzet, visszatérünk rá.

szerk: Game az nagy pick volt grat! Már a játék eleje óta szemezgetek vele én is, de 1-2 napja még sokkal későbbre írták a felépülését, szal kivártam. Ezek szerint viszont gyorsabban sikerült meggyógyulnia a szemétnek.:D
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2012.01.20. 19:53:25

Cumbee írta:Akiknek küldtem ajánlatot pls reagáljanak valamit! Michaa pls te is mondj valamit, hogy bizniszelünk-e, ha igen, csak Bosh.-ban gondolkodsz, vagy mehet esetleg más is, mert kellenek tőled emberek és aki neked kell azt megtartanám, szal nem nagyon tudok most így mással alkudozni.
gondoltam megvárom, amíg biztosan tudod mi lesz.
vonzó az ajánlat, de függ mi lesz ezen a hétvégén.
nem tudom eldönteni, ki fog jobban formába lendülni.mindenképp a következő forduló eleján elküldöm a választ. Megfelel?
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.20. 19:27:43

Akiknek küldtem ajánlatot pls reagáljanak valamit! Michaa pls te is mondj valamit, hogy bizniszelünk-e, ha igen, csak Bosh.-ban gondolkodsz, vagy mehet esetleg más is, mert kellenek tőled emberek és aki neked kell azt megtartanám, szal nem nagyon tudok most így mással alkudozni.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.20. 18:12:50

Ki mit tud? CP3 játszik már ma? rohadtul kéne a statokhoz... :S
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19579
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.20. 17:52:11

kanty írta:Bob 9-6ra vezet. Ha ma nem tudok fordítani, akkor ez a hét zakó. Kicsit idegesítő, mert ha Rose játszott volna, akkor szerintem másképp állnának a dolgok. :lol: Remélem rendbe jön a bibis lábúja és játszik ma.
Game time decision-ön van Rose, tehát nem fog játszani :lol:
Legalábbis szerintem, toronymagas elsők, s játszanak a Cavs-szel, badarság lenne berakni, ha még nem 100%os, s azt mondta érzi a fájdalmat, de ma volt edzésen!
Viszont tényleg mák, hogy nem játszott a héten :lol:
Stoudamire-nek is volt egy rossz estéje nálad, így van szerencsém bőven!
De Dalembert félelmetes, tegnap megint mi?15 pont 17 pattanó!
Ma egyébként tényleg nagy párharcunk lesz, ahogy néztem tőled azért felvonul elég szépen a hadsereg, nálam viszont pl Rondo is kérdéses, s ha nem játszik akkor lesznek gondok :lol:

Egyébként azt sajnálom, hogy Biyombo csak holnap "mutatkozik be", Charlotte-ban van kavarás, s elvileg próbálják beépíteni a rotációba, hogy több időt kapjon, főleg a Magic elleni 10/11es meccses után, mikor Howard mellett dolgozott parádésan :lol:
Jó lenne egy Dalembert 2-t bemutatna, meccsről-meccsre s mint a gép szedné a patikat! :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.01.20. 17:27:18

Eazzy írta:
neobarca írta:Statok összehasonlításánál az veszel alapul amit akarsz. Egy normál cserénél senki nem fogja tövéről hegyére végig vizslatni, hogy mi a szitu. Nehezedre esik megérteni, hogy ha kicsit jár jobban valaki, avagy egyenlőbb a dolog, akkor senkit nem fog érdekelni a csere. Csak a nagyon aránytalannal van a baj.
Hát azért piszkálva lett a Marion-Young csere is pedig sztem abszolút nem para... 8)
Általam nem, és szerintem sem para.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.20. 15:48:52

Eazzy írta:
neobarca írta:Statok összehasonlításánál az veszel alapul amit akarsz. Egy normál cserénél senki nem fogja tövéről hegyére végig vizslatni, hogy mi a szitu. Nehezedre esik megérteni, hogy ha kicsit jár jobban valaki, avagy egyenlőbb a dolog, akkor senkit nem fog érdekelni a csere. Csak a nagyon aránytalannal van a baj.
Hát azért piszkálva lett a Marion-Young csere is pedig sztem abszolút nem para... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.01.20. 15:42:12

neobarca írta:Kérdésem mindenkitől! Úgy jó ha a statok összehasonlításánál az aktuális forma last 7-14dayst nézem? Vagy vegyük alapul a teljes szezon átlagot? )szerintem az nem mindig reális)

Szeretném tisztázni mert több vétót nem akarok! De azzal legyen tisztába mindenki, hogy ugyan olyan arányú csere sosem lesz, mert valakinek erre valakinek arra van szüksége akár úgy, hogy másban veszít. Különben minek cserélgetnénk? :lol:
Statok összehasonlításánál az veszel alapul amit akarsz. Egy normál cserénél senki nem fogja tövéről hegyére végig vizslatni, hogy mi a szitu. Nehezedre esik megérteni, hogy ha kicsit jár jobban valaki, avagy egyenlőbb a dolog, akkor senkit nem fog érdekelni a csere. Csak a nagyon aránytalannal van a baj.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.20. 15:15:24

balinteer! No para. Nagyon jó kis csapatod van! Egy picit csiszolsz még rajta, és simán versenyképes lesz. Ha most törlik a cserét akkor majd én keresek olyan megoldást, ami nagyjából egyensúlyban van. Mert továbbra is jgényt tartok a Galli-DeRozan duóra.

Slither! Kérlek minnél elöbb töröld a cserénket. Továbbá nem lehetne meggyorsítani a csere időt? Mer értékes napok vesznek el. mondjuk 24 óráról 12-15 órára.

Kérdésem mindenkitől! Úgy jó ha a statok összehasonlításánál az aktuális forma last 7-14dayst nézem? Vagy vegyük alapul a teljes szezon átlagot? )szerintem az nem mindig reális)

Szeretném tisztázni mert több vétót nem akarok! De azzal legyen tisztába mindenki, hogy ugyan olyan arányú csere sosem lesz, mert valakinek erre valakinek arra van szüksége akár úgy, hogy másban veszít. Különben minek cserélgetnénk? :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.20. 15:13:33

neobarca írta:
Slither írta:Épp az a gondja a többieknek is hogy nem kicsit jársz jobban, hanem a legtöbb kategóriában (11-et a 15-ből), ráadásul amiben veszítesz, az meg ilyen pici 1 egységen múlik, szóval abszolút egyoldalú a csere.
socio66 szindróma van nálam is. Most ki a tököm ne fogadná el? Azért az. hogy iszonyat giga sokat nyernék az túlzás. de valóban felém dól a mérleg Ezt nem is tagadtam. És fóleg nem könyörögtem ezért a cseréért... :lol:
Nem is azzal van a gond, hogy elfogadtad, én is elfogadnám a helyedben. KilleZone-nak kéne kicsit komolyabban venni a játékot, mert nem véletlen, hogy a 2. cseréjét is megkérdőjelezik jó páran. Értem én, hogy nem érdekli igazából a győzelem és neki az a célja, hogy a kedvenc játékosait összegyűjtse, de ez a játék nem erről szól és szerintem a többiek részéről is érthető a lázongás ilyen cserék után. Vannak páran akik szeretnének minél jobb helyezést elérni és ennek érdekében "dolgoznak", de 1-1 ilyen húzás azért nagyon megboríthatja a dolgokat. Nem véletlen hoztam fel azt a példát amit, ezeknek a cseréknek tényleg olyannak tűnnek, mintha valaki nem jutott volna be a rájátszásba és bagóért kiárusítaná a csapatát 1-2 oda bejutott csapatnak.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.01.20. 15:01:04

neobarca írta:
socio66 szindróma van nálam is. Most ki a tököm ne fogadná el? Azért az. hogy iszonyat giga sokat nyernék az túlzás. de valóban felém dól a mérleg Ezt nem is tagadtam. És fóleg nem könyörögtem ezért a cseréért... :lol:
És ezért vezettük vissza a vétót, hogy megakadályozhassuk a túlzott mértékű egyoldalú erősödést. Nem véletlen hogy enneél a 2 cserénél merült csak fel a vétó. :wink:

@FtcSikiHun: ha beregisztráltál már egy ligában, akkor majd annak a draftja határozza meg a csapatodat. Összeállíthatsz a pre-draft ranking listát, hogy melyik játékosokat, és milyen sorrendben szerednéd kihúzni, és gép majd ennek figyelembe vételével hatja végre a draftot.
Meccs alatt mit értesz? Head-to-head ligában hetente váltogatod az ellenfeleket, a játékosaid meg a hét folyamán a valóságnak megfelelő statisztikákat hozza a csapatodnak.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.20. 14:46:07

Slither írta:Épp az a gondja a többieknek is hogy nem kicsit jársz jobban, hanem a legtöbb kategóriában (11-et a 15-ből), ráadásul amiben veszítesz, az meg ilyen pici 1 egységen múlik, szóval abszolút egyoldalú a csere.
socio66 szindróma van nálam is. Most ki a tököm ne fogadná el? Azért az. hogy iszonyat giga sokat nyernék az túlzás. de valóban felém dól a mérleg Ezt nem is tagadtam. És fóleg nem könyörögtem ezért a cseréért... :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.01.20. 14:44:55

Slither írta:
@FtcSikiHun: ha érdekel a játék, akkor nyugodtan regisztrálj vmelyik publikus bajnokságba, hogy megismerd a játékot, és akkor jövőre nem tök kezdőként fogsz beszállni. :roll:
megtettem, köszi szépen neked is meg Kantynak is :)

És össze kell rakni valami csapatot, vagy akik a Players Notesbe megvannak adva azok az én játékosaim?
Meg milyen gyakran vannak meccsek? :)
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.01.20. 14:37:11

neobarca írta:Ha jól tudom, akkor már csak auto draftos szezonokat lehet indítani. Igaz Dream Team?

Továbbá nem is lenne értelme ennek az egésznek. Maradjunk annyiban, hogy mindenki próbáljon odafigyelni és tisztességes üzletet kötni.
De ha valaki egy kicsit jobban jár, nem kell egyből vétózni.
Igen, már csak auto-draft van, és regisztrálni is csak a hónap végéig lehet.

Épp az a gondja a többieknek is hogy nem kicsit jársz jobban, hanem a legtöbb kategóriában (11-et a 15-ből), ráadásul amiben veszítesz, az meg ilyen pici 1 egységen múlik, szóval abszolút egyoldalú a csere.

@FtcSikiHun: ha érdekel a játék, akkor nyugodtan regisztrálj vmelyik publikus bajnokságba, hogy megismerd a játékot, és akkor jövőre nem tök kezdőként fogsz beszállni. :roll:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.20. 14:18:15

Ha jól tudom, akkor már csak auto draftos szezonokat lehet indítani. Igaz Dream Team?

Továbbá nem is lenne értelme ennek az egésznek. Maradjunk annyiban, hogy mindenki próbáljon odafigyelni és tisztességes üzletet kötni.
De ha valaki egy kicsit jobban jár, nem kell egyből vétózni. Mindenkinek a saját szíve joga. Ez csak egy játék és nem madridisták az ellenfelek... :D

Én nem fogok vétózni és részemről ez az egész téma lezárva!

Továbbra is várom a korrekt ajánlatokat, ha valaki igényt tart a játékosaimra...

(De csak úgy, hogy rendkívül jól járjak! :lol: :lol: :lol: :lol: )
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.01.20. 14:15:59

FtcSikiHun írta:Valaki részletesen eltudná mondani, hogy lehet csatlakozni? :)

A régebbi Slither által linkelt oldalt olvastam, de még nem jöttem rá, hogy hol is kell regisztrálni.


Köszi a segítséget!
Az eurobarca bajnoksághoz sajna már nem tudsz.
Itt tudsz reggelni:
http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba
Más bajnokságba játszhatsz. :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.01.20. 14:08:44

Valaki részletesen eltudná mondani, hogy lehet csatlakozni? :)

A régebbi Slither által linkelt oldalt olvastam, de még nem jöttem rá, hogy hol is kell regisztrálni.


Köszi a segítséget!
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.01.20. 14:05:52

Bob 9-6ra vezet. Ha ma nem tudok fordítani, akkor ez a hét zakó. Kicsit idegesítő, mert ha Rose játszott volna, akkor szerintem másképp állnának a dolgok. :lol: Remélem rendbe jön a bibis lábúja és játszik ma.

Új draftnak szerintem semmi értelme, de azt hiszem már nem is lehetne.
olyan időpontot úgyse találnánk, amelyik mindenkinek jó.

Vétózni én nem fogok, szerintem már nem vagyunk gyermekek, mindenki próbáljon meg tisztességes lenni, csak játék. :)

Ja és már engem is igazán megdobhatna valaki olyan ajánlattal, amiből én jövők ki jól. 8) :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.01.20. 14:01:07

Szerintem akkor csináljunk egy új draftot,ahol mindenki jelen van,mert így valaki mindig elégedetlen lesz.:)
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.01.20. 13:46:28

socio66 írta:Slither,kit kérnél mcgee-ért?
Egy hozzá hasonlóan teljesítő játékost. :D
McGee hozza nekem a legtöbb lepattanót és blokkot, szóval nem fogom könnyedén elengedni. Dobok 1-2 csereötletet, majd küldjél countereket hogy mi a helyzet.
Válasz küldése