Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.01.19. 19:14:00

Neobarca mit szólnál egy DeRozan-Gibson--Shumpert-Shannon Brown-hoz?
socio66

2012.01.19. 19:12:51

balinteer írta:Srácok ha KovTeam pár napon belül nem éled fel,valamit kezdeni kellene vele. Valami ötlet esetleg,mert egy pár játékosára igényt tartanék,cserélnék,de nem elérhet? a srác. :(
chandler-ért kit kérnél?
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.19. 19:05:42

Game90 írta:
Slither írta:
Game90 írta: Slither!
Neked kell majd még Markieff Morris? Mert ha nem, akkor szívesen behúznám ?t.
Vissza akarom rakni, amint felgyógyul, de ha elviszi vki, akkor sem tudok mit csinálni... :cry:
Szívesen behúztam volna, de akkor nem leszek 'csög :)
Én viszont az leszek és szeretném jelezni, hogy én személy szerint igényt tartanék a waiver ismételt bevezetésére. A tiszta fair játékot szeretem, az meg nem az, hogy ha valakinek 16 f?s kerete van a többiek 14 f?jével szemben. waiverrel legalább pozíciót veszít 1-1 ilyen m?velet után az illet?. Mondom ezt úgy, hogy pont az után lett kikapcsolva a waiver funkció, hogy én behúztam egy embert FA listáról és most majd utolsóként kezdek.
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.01.19. 19:02:02

Srácok ha KovTeam pár napon belül nem éled fel,valamit kezdeni kellene vele. Valami ötlet esetleg,mert egy pár játékosára igényt tartanék,cserélnék,de nem elérhet? a srác. :(
socio66

2012.01.19. 18:57:06

neobarca írta: socio66!
Nézd én mindenbe benne vagyok (Meló kivételével) Ha olyan ötleted van aiben javulnék a gyenge posztjaimon és neked is er?sítés benne vagyok. Howard nekem azért kéne mert rosszul állok pár dologba. És ? hátha. Centerem van akár 2t is adok... :lol: Nézegessük a lehet?ségeket...
talán ha adnád paul-t és boozer-t,én pedig howard mellé valakit,de öszintén szólva tényleg nem nagyon szeretném elpasszolni.
ajánlatokat azért küldhetsz,egyböl semmit nem utasítok el. :)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.01.19. 18:53:42

Game90 írta: @Kanty: Gibson azért annyira nem kell nekem, hogy odaadjam Collison-t. Még mindig ez a két ajánlatom van:
1. PP, Amare, Calderón, Gibson for Bynum, Scola, Jack, Gooden
2. PP, Amare, Barnes for Bynum, Scola, Gooden

+ természetes mindkett?höz jár egy virtuális pacsi ill. egy virtuális csoki!
PP+Amare+Barnes for Bynum, Scola, West.

T?lem pedig kapsz virtuális csokit, puszit, nyuszit, macit. S számomra Te leszel az eurobarca legaranyosabb fórumozója, facebookon megböglek és lájkollak.
:D
Szerintem visszautasíthatatlan.
Légy jófej. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.01.19. 18:43:39

Slither írta:
Game90 írta: Slither!
Neked kell majd még Markieff Morris? Mert ha nem, akkor szívesen behúznám ?t.
Vissza akarom rakni, amint felgyógyul, de ha elviszi vki, akkor sem tudok mit csinálni... :cry:
Szívesen behúztam volna, de akkor nem leszek 'csög :)

@Neobarca: jó az ajánlat, csak nekem nem kell 3 ember 2-ért. + egy Bynum köré épül? cserében szívesen látnám Rubiot vagy Anthonyt.

@Kanty: Gibson azért annyira nem kell nekem, hogy odaadjam Collison-t. Még mindig ez a két ajánlatom van:
1. PP, Amare, Calderón, Gibson for Bynum, Scola, Jack, Gooden
2. PP, Amare, Barnes for Bynum, Scola, Gooden

+ természetes mindkett?höz jár egy virtuális pacsi ill. egy virtuális csoki!
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.19. 18:41:57

SRÁCOK! KovTeam-re ne nagyon várjatok. ? nem nagyon aktív. Próbáltam én is üzletelgetni vele de vagy elutasított, vagy nem is reagált.

socio66!
Nézd én mindenbe benne vagyok (Meló kivételével) Ha olyan ötleted van aiben javulnék a gyenge posztjaimon és neked is er?sítés benne vagyok. Howard nekem azért kéne mert rosszul állok pár dologba. És ? hátha. Centerem van akár 2t is adok... :lol: Nézegessük a lehet?ségeket...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.01.19. 17:55:55

Game90 írta: Slither!
Neked kell majd még Markieff Morris? Mert ha nem, akkor szívesen behúznám ?t.
Vissza akarom rakni, amint felgyógyul, de ha elviszi vki, akkor sem tudok mit csinálni... :cry:
socio66

2012.01.19. 17:51:28

neobarca írta:soció66! Nézz már légyszi körbe nálam mert nagyon kellene Howard. Dobj 1-2 ajánlatot!
az a baj,hogy amellett hogy a legjobb játékosom,még ráadásul gyengén is állok centerposzton,így öt semmiképpen nem szeretném eladni.
töled egyébként boozer érdekelne,egy hardenre,butlerre vagy rip hamiltonra épülö cserében nem lennél benne?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.19. 16:54:37

Eazzy írta: Azthittem a Dalembert trade-be beszámít, hogy az enyimé volt, és gondoltam jószív? leszel :D Na persze én voltam a hülye, hogy kiraktam id?legesen. Gondolhattam volna, hogy lesz egy sáska :D
:P :lol:
Már többször köszönetet is mondtam neked miatta :lol:
A legjobban fejl?d? játékosom, elmúlt 5 meccs 67 pont 52 pattanó 11 blokk 8) :lol: Pacsi neked, hogy ilyen szépen kitetted FA-ra :mrgreen:

Még Okur és Prince is nagy formában nálam, Prince eddig 2 meccset nyomott 49 pont t?le :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.01.19. 16:53:01

Cumbee írta:
Eazzy írta:
Bob_Marley írta:Dalembertet sem adtam volna :P :)
Most úgy érzem teljesen kész a csapatom, változtatni nem is nagyon akarok!
Rondo-Wall cserében meg nekem assist és pattanózáson kell javítani, s ebben jobb Rondo!És ráadásul idén pontokat is szór, s sokall többször megy büntet?zni mint valaha!Ahogy néztem én semmivel sem er?södnék, s hát Rondo meg amúgy is "szent" a csapatomban :lol:

Bezzeg mikor akartam Wall-t akkor nem is figyeltél rám, most meg adnád a jobb Rondoért :)
Azthittem a Dalembert trade-be beszámít, hogy az enyimé volt, és gondoltam jószív? leszel :D Na persze én voltam a hülye, hogy kiraktam id?legesen. Gondolhattam volna, hogy lesz egy sáska :D
Mindig van 1 sáska.:D Egyébként meg jó lenne tisztázni, mert úgy látom van egy pár ember, akinek nem jött le teljesen a lényeg. Ami az FA listára kerül,(és nem véletlen kerül oda) az attól a pillanattól kezdve FA. Onnantól kezdve nincs tulajdonosa és waiver lista nélkül senkinek sincs több joga felhúzni onnan, mint másnak. Felejtsük el ezt a 3 emberrel több?l dolgozom mint a többiek dolgot, nincs olyan, hogy ha neked aznapra egy másik játékos kéne, akkor kiraksz valaki FA-ra és másnap majd visszahozod.
Tökéletesen tisztában voltam ezzel. Csak az elején nem gondoltam, hogy mindenki éjszakák éjszakáján fogja lesni az FA-t. Mivel én néztem a Sixers meccset, úgy gondoltam a végén visszaveszem Dalembertet. De elvitte Bob. Ennyi volt. Azért hülye nem vagyok, tudom mit vállaltam, sajna bukta lett. De hát meg kell próbálni apró trükköket, mert sosem lehet tudni.
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.01.19. 16:51:07

Cumbee írta:
balinteer írta:KovTeam-nek küldtem egy jó ajánlatot,lehet?leg még ma igazoljon vissza,mert nem tudok így neobarcával üzletelni.
KovTeam egyébként ki? Nekem 2-3 napja fekszik nála egy ötletem, mindenféle reakció nélkül. Egy tetszik/nem tetszik/gondolkodom-ot azért elbírnék.
Nem tudom ki,dejó lenne ha reagálna,Grangerre szükségem lenne.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.19. 16:50:14

Eazzy írta:
Bob_Marley írta:Dalembertet sem adtam volna :P :)
Most úgy érzem teljesen kész a csapatom, változtatni nem is nagyon akarok!
Rondo-Wall cserében meg nekem assist és pattanózáson kell javítani, s ebben jobb Rondo!És ráadásul idén pontokat is szór, s sokall többször megy büntet?zni mint valaha!Ahogy néztem én semmivel sem er?södnék, s hát Rondo meg amúgy is "szent" a csapatomban :lol:

Bezzeg mikor akartam Wall-t akkor nem is figyeltél rám, most meg adnád a jobb Rondoért :)
Azthittem a Dalembert trade-be beszámít, hogy az enyimé volt, és gondoltam jószív? leszel :D Na persze én voltam a hülye, hogy kiraktam id?legesen. Gondolhattam volna, hogy lesz egy sáska :D
Mindig van 1 sáska.:D Egyébként meg jó lenne tisztázni, mert úgy látom van egy pár ember, akinek nem jött le teljesen a lényeg. Ami az FA listára kerül,(és nem véletlen kerül oda) az attól a pillanattól kezdve FA. Onnantól kezdve nincs tulajdonosa és waiver lista nélkül senkinek sincs több joga felhúzni onnan, mint másnak. Felejtsük el ezt a 3 emberrel több?l dolgozom mint a többiek dolgot, nincs olyan, hogy ha neked aznapra egy másik játékos kéne, akkor kiraksz valaki FA-ra és másnap majd visszahozod.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.19. 16:45:42

balinteer írta:KovTeam-nek küldtem egy jó ajánlatot,lehet?leg még ma igazoljon vissza,mert nem tudok így neobarcával üzletelni.
KovTeam egyébként ki? Nekem 2-3 napja fekszik nála egy ötletem, mindenféle reakció nélkül. Egy tetszik/nem tetszik/gondolkodom-ot azért elbírnék.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.01.19. 16:43:09

Bob_Marley írta:Dalembertet sem adtam volna :P :)
Most úgy érzem teljesen kész a csapatom, változtatni nem is nagyon akarok!
Rondo-Wall cserében meg nekem assist és pattanózáson kell javítani, s ebben jobb Rondo!És ráadásul idén pontokat is szór, s sokall többször megy büntet?zni mint valaha!Ahogy néztem én semmivel sem er?södnék, s hát Rondo meg amúgy is "szent" a csapatomban :lol:

Bezzeg mikor akartam Wall-t akkor nem is figyeltél rám, most meg adnád a jobb Rondoért :)
Azthittem a Dalembert trade-be beszámít, hogy az enyimé volt, és gondoltam jószív? leszel :D Na persze én voltam a hülye, hogy kiraktam id?legesen. Gondolhattam volna, hogy lesz egy sáska :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.19. 16:33:45

Dalembertet sem adtam volna :P :)
Most úgy érzem teljesen kész a csapatom, változtatni nem is nagyon akarok!
Rondo-Wall cserében meg nekem assist és pattanózáson kell javítani, s ebben jobb Rondo!És ráadásul idén pontokat is szór, s sokall többször megy büntet?zni mint valaha!Ahogy néztem én semmivel sem er?södnék, s hát Rondo meg amúgy is "szent" a csapatomban :lol:

Bezzeg mikor akartam Wall-t akkor nem is figyeltél rám, most meg adnád a jobb Rondoért :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.01.19. 16:33:30

BobCeltics csapatának kapitányához szólnék most: Belemennél egy JJ Reddick+Daniel Gibson-Nick Young cserébe? :)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.01.19. 16:31:04

Game90 írta:
Kanty, te meg fontold meg az ötleteket, látod mennyire kapós Bynum :P De ameddig nem mondod azt, hogy hagyjuk a fenébe ezt a bizniszt, mert úgysem tudunk megegyezni, addig természetesen nem fogadok el egy ajánlatot sem Bynum-ért.
Küldtem egyet, nagyon de nagyon remélem, h elfogadod. Szerintem nagyon egál lenne. Már unom, két napja ezt csináljuk. :lol:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.01.19. 16:25:35

KovTeam-nek küldtem egy jó ajánlatot,lehet?leg még ma igazoljon vissza,mert nem tudok így neobarcával üzletelni.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.01.19. 16:12:50

Bob_Marley írta:
Eazzy írta:Bob!
Ellenajánlatom meglested? Tetszik, nem ?

És kaptál még egy ajánlatot!
Csak a Rondo-sat láttam!
Azt remélem megérted nem fogadom el!Nálam azért annyira nicnsenek kötött emberek, Rajon kivétel, ?t semmilyen körülmények között nem cserélem :lol:
Igaz tegnap megsérült Rondo, s nagyon fájlalta a csuklóját, de ? marad!
Nemtom mért nem láttad, de már mindegy is, mert Young is benne volt, és te meg elcserélted Marionra.

Ez volt amúgy:
Crawford-Speights for Young-Dalembert

Rondo - Wall csere viszont mindkett?nknek tökéletes lenne, mindketten javulunk abban, amire szükségünk van, viszont nem romlunk másban, legalábbis jelent?sen semmiképp. Tisztán üzleti szempontból tökéletes csere lenne, de megértem, hogy szeretnéd.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.19. 15:37:36

Egyébként olyan szempontból nem jó ez a vétós dolog mert pl én sosem fogok rányomni. Mindenkinek a saját belátása szerint megy a csere. Viszont pl ha megegyezek valakivel aznap nem tudom csatasorba állítani a játékost...
Ellek max a rájátszás elött meg alatt van értelme sztem... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.19. 15:14:16

Eazzy írta:Bob!
Ellenajánlatom meglested? Tetszik, nem ?

És kaptál még egy ajánlatot!
Csak a Rondo-sat láttam!
Azt remélem megérted nem fogadom el!Nálam azért annyira nicnsenek kötött emberek, Rajon kivétel, ?t semmilyen körülmények között nem cserélem :lol:
Igaz tegnap megsérült Rondo, s nagyon fájlalta a csuklóját, de ? marad!

Young tegnap vert 24 pontot 4 pattanója mellé, remélem ezzel le is f?tt nála a kávé, s ezeket nem hozza Game-nél :lol:
Marion meg megtáltosodik :twisted: :P
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.01.19. 14:20:47

neobarca írta: Game! Bejelentkeznék Bynumért ismét! Esetleg Scola is szóba jöhet. Megnézed, hogy mib?l élek? :)
Nem igazán érek rá 5-6-ig, szóval dobj te ajánlato(ka)t, aztán majd kés?bb rá nézek, akik érdekelnek t?led: Rubio, Melo (de ?t úgysem adod), Hawes, Shumpert, esetleg DJ és Boozer.

Kanty, te meg fontold meg az ötleteket, látod mennyire kapós Bynum :P De ameddig nem mondod azt, hogy hagyjuk a fenébe ezt a bizniszt, mert úgysem tudunk megegyezni, addig természetesen nem fogadok el egy ajánlatot sem Bynum-ért.

Bob-bal úgy néz ki ismét összehoztunk egy cserét, ez már a 3. :) ? megkapja Marion-t, én pedig Nick Young-ot. Marion egyenletes játékát és 6 lepattanóját sajnálom, de Young pont a legrosszabb statjaimban hoz egy kis fejl?dést (FGA, FGM, FTA, FTM, triplák, pontok). Mondjuk eléggé hangulatember a srác, Thunder ellen is 0/6-tal kezdett, majd 6/17-tel zárt, 5/10 triplával.

Slither!
Neked kell majd még Markieff Morris? Mert ha nem, akkor szívesen behúznám ?t.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.19. 13:56:33

soció66! Nézz már légyszi körbe nálam mert nagyon kellene Howard. Dobj 1-2 ajánlatot!

Game! Bejelentkeznék Bynumért ismét! Esetleg Scola is szóba jöhet. Megnézed, hogy mib?l élek? :)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése