Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.01.20. 12:59:24

Bob_Marley írta: Youngért meg igaz kaphattam volna jobbat is, de spec megéri így is Marion!Amir Johnson lett volna a cél, de nem válaszolt az érintett!
Lesz még úgyis cserénk Game-el majd visszaadja Youngot :lol:
Marion azért utoljára megsegített 22 ponttal (10/17), 7 lepattanóval, 3 assisttal, meg 4 TO-val :D

Amir-t én is szeretném megszerezni, de Kovi nem igazán aktív.

D. Harris 0/7, 1 pont... :roll:

Ahogy elnézem, ebben a fordulóban is max. 4 stat-ban nyerhetek...

De legalább Fantasy Premier League-ben jól állok :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
socio66

2012.01.20. 09:36:22

Slither,kit kérnél mcgee-ért?
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.20. 09:15:51

Srácok! Nekem mind1. Vétózzátok meg nyugodtan!
Én meg megvétózom a vétót... :lol: :lol: :lol:
Viccet félre téve ezentúl majd ha tovább alkudozunk beírom ide a fejleményeket és amig nem bólint rá mindenki addig nem cserélek... :lol:

Nah jól behúzták Wattsont... :( Pedig csak az estére akartam kirakni... Na mind1. 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.20. 00:38:36

Milyen ilyen azért nekem is kell!
Ezt egyáltalán nem érzem torz cserének!
És egyoldalúnak, Marion-Young, ne vicceljünk már!Még ha Young most kezd belelendülni akkor is egy agyatlan játékos :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.20. 00:29:13

Bob_Marley írta:Lesz még úgyis cserénk Game-el majd visszaadja Youngot :lol:
Akkor majd szólj nekem, ilyen árért nekem is kell. :wink:
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.20. 00:27:57

neobarca írta: Sztem ha valaki cserél akkor döntsön a saját belátása szerint...

Jó8 mindenkinek! Peace 8)
Teljesen egyetértek az egész kommenteddel. Ha visszaolvasol én a vétó rendszer bevezetése ellen kardoskodtam és meggyőződésem volt, hogy 1 tradet sem fogok megvétózni.

Ez kitartott egészen mostanáig, és ha kívülállóként megnézed ezt a cserét, csupán a számokra hagyatkozva, akkor te is érzed, hogy ép ésszel nehezen védhető. Ez kb olyan, mintha én a Jamest elcserélném Kidd-re. Magyarázhatom azzal, hogy Kidd pontosabb büntető vonalról, több 3-ast dob el és be, több stealje van és kevesebb TO-ja, nekem pedig ezek kellenek. Ugye te is érzed, hogy bárhogy csűrjük csavarjuk, eza trade sántítana, pedig ez máris 5 statisztika amiben nyer Kidd, 1-el több mint amennyi nálad van, és egyenként is jóval nagyobbat javul a Kiddet elfogadó fél, mint amennyit összesen javul nálatok lijacska. Az, hogy javul BLK-ban 0,04-at, az nem szám. Ez nem lehet 1 érv. Ennél az is fontosabb statisztikai adat, hogy az adott játékos levágta-e a körmét meccs előtt, vagy nem.

Nyilván én sem örülök a vétónak és remélem nem is lesz ebből rendszer, de ha egy ennyire egyoldalú dolog átmegy, akkor akkor sem szólhat senki egy szót sem, ha a rájátszás előtti héten az utolsó helyen végző Kanty (:D:D:D) átpasszolja nekem Amare-t, Gasol-t és PP-t, mondjuk Kidd-ért, mondván neki a steal kell, abban meg Kidd elég jó.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2012.01.20. 00:32:05-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.20. 00:26:17

Akkor még nem volt sérült Paul :wink:
De abban a cserében én jobban jártam, ezt nem vitatom!
Azzal is egyet értek, hogy így mindenre rá lehet fogni, hogy vétó!
Viszont történt 2 olyan csere, amire rá néz az ember, s egyértelműen egyoldalú!Griffinest kitárgyaltuk, itt meg nem is látni mi a cél! Brown-Shumpert-Mahinki közül ki az akinek nem tudtunk ellenállni ? :lol:
itt 3 cserejátékosért ad az ellen 2 abszolút kezdőt, s Reddick meg 6ik ember, most meg kezd a Magicben!

Youngért meg igaz kaphattam volna jobbat is, de spec megéri így is Marion!Amir Johnson lett volna a cél, de nem válaszolt az érintett!
Lesz még úgyis cserénk Game-el majd visszaadja Youngot :lol:

Slither hoz egy salamoni döntést!
Kalapnak is igaza van, hogy vannak egyedi dolgok ami miatt egy csere megérheti!
Én is néztem Mariont a Lakers meg a Clippelrs ellen, teljesen jó volt, amiben kell nekem hogy szedje a pattanókat jó lesz :lol:
Szóval a vétózásnak is van értelme, viszont az is igaz, hogy mindenbe bele lehetne kötni!Olyan csere, hogy 50:50, olyan nincs!Viszont ez a 2 említett elég szembetűnő, a Marionost elhiszem a staok alapján biztos jobb Young (amire nincs szükségem, hogy dobáljon, de ne találjon pl), szerintem meg jó trade :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.01.20. 00:33:28-kor.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.01.20. 00:03:15

kanty írta: De ebbe mi a rossz? Még adok egy esélyt. :P Küldj még egy 3 emberest Te, amibe nincs benne Calderon. :D
Ok, a Lakers - Heat meccs előtt/alatt gondolkodok majd egy cserén :)
Slither írta:Azért bármiféle indokkal ne lehessen vétózni, hanem vmi indoklás legyen. Min 4 szavazat kell egy csere vétózásához.
Jelenleg a Melodrama-KillerZone trade kapott t?lem 1 szavazatot, és ahogy látom Game, Eazzy és lijacska is hasonlóan gondolkoznak. Ha hivatalosan is beírják, hogy szeretnék vétózni, akkor törlöm is a cserét.
+1!

De visszavonom a szavazatomat, ha megkapom Blake Griffin-t Hakim Warrick-ért!
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.19. 23:55:56

És még mielőtt azt hinnétek, hogy sír a szám egyáltalán nem.

Nézzük az adatokat. Én mindig az aktuális formát veszem alapul, max 14 nap. De bontsuk le a szezonra:
KillerZone nyer: eladott labda, steal, block,
Én: pont, lepattanó, asist

Valakinek ez fontos, valakinek az. Lehet nagy különbségek vannak szezonra lebontva de formára nem.

Ennyi erővel Bob és én cserémet is vétózhattunk volna.
Bob nyert egy stabil és kiemelkedő statos Rondot + egy ponterős Youngot. Én kaptam egy sérült CP3at és egy gyenge Salmonst.
Ez is simán vétó.

Amikor még Howard aki szintén KillerZoné volt tettem egy ilyen ajánlatot: CP3+Boozer+Shump <--> Howard és Galliért. Azt nem fogadta el pedig ő sokkal jobban járt volna. Pedig nekem megérte volna, én így döntöttem.
Ez is simán vétó.

Aztán végül Howard máshova került ami szintén vétó csere volt.

Most már piszkáljátok a Young-Marion cserét is. Hát akkor ez is vétó.

Nem kötekedésből vagy ilyesmi de ezentúl ez lesz. Vétó vétó hátán és senki nem fog tudni egy értelmeset cserélni, mert ha már valaki jobban jár az nem ér. De lehet a másiknak más a szempontja.

Akinek nem tetszik a csere az azért fúj. Aki nem tud cserélni az meg azért.

Ahelyett, hogy megpróbálna mindenki ügyeskedni ahogy tud.

Egyszóval ezentúl Vétózzon mindenki! De ez sok jóra nem fog vezetni...

Kíváncsi lennék, hogy ha kihajigálnám az összes játékosomat az FA-ra akkor mekkora harcok lennének értük. Én láttam meg előbb de az én egerem gyorsabban kattint... :lol:

Sztem ha valaki cserél akkor döntsön a saját belátása szerint...

Jó8 mindenkinek! Peace 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.19. 23:48:29

Eazzy írta:
neobarca írta:Sztem mindenki felőtt ember, el tudja dönteni, hogy akar e cserélni vagy sem. Ha akarjátok felőlem vétózzátok meg, de ezentúl ez lesz. Ha már valakinek valami nem tetszik, akkor vétózzunk. 1 bedobja a többi bólogat.

Ez az egész fantasy basketball most vesztette értelmét számomra...
Jah, hogy összeomlott a Lakers franchise is amikor Stern megvétózta a Howard cserét :D

Nem azzal van a problémája senkinek, hogy nagyon előnytelen a dolog a trade résztvevőjének, hanem hogy mindenki másnak is. Mert úgymond jogtalanul erősödsz meg, mert az ellenfeled nem figyel oda rendesen. Vágesz? Legalábbis szerintem.
De egyébként ez egy baráti liga, ha most ettől besértődsz, akkor szerintem maradjon a csere. Most eret azthiszem senki nem fog vágni, ha hozzád kerülnek a jibb játékosok :D
Szerintem épp azért nem kéne vétózni mert baráti liga.... Az odafigyelés pedig nem nagy elvárás senkitől, nem 3 diploma kell hozzá...
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.01.19. 23:46:14

neobarca írta:Sztem mindenki felőtt ember, el tudja dönteni, hogy akar e cserélni vagy sem. Ha akarjátok felőlem vétózzátok meg, de ezentúl ez lesz. Ha már valakinek valami nem tetszik, akkor vétózzunk. 1 bedobja a többi bólogat.

Ez az egész fantasy basketball most vesztette értelmét számomra...
Jah, hogy összeomlott a Lakers franchise is amikor Stern megvétózta a Howard cserét :D

Nem azzal van a problémája senkinek, hogy nagyon előnytelen a dolog a trade résztvevőjének, hanem hogy mindenki másnak is. Mert úgymond jogtalanul erősödsz meg, mert az ellenfeled nem figyel oda rendesen. Vágesz? Legalábbis szerintem.
De egyébként ez egy baráti liga, ha most ettől besértődsz, akkor szerintem maradjon a csere. Most eret azthiszem senki nem fog vágni, ha hozzád kerülnek a jobb játékosok :D

Ha mindenki ésszel cserélgetne, akkor pl szerintem nem is lenne egy vétó sem. Csak én nem értem mire fel kell ennyire cserélgetni? Oké Bob meg Game a draftot rakja rendbe, de a alig megy két hete a liga, és már a fél játékosállomány cserélődött. Nekem pl egy-két csereötletem volt, nem jött be, aztán ennyi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Eazzy 2012.01.19. 23:49:23-kor.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.19. 23:44:24

neobarca írta:Sztem mindenki felőtt ember, el tudja dönteni, hogy akar e cserélni vagy sem. Ha akarjátok felőlem vétózzátok meg, de ezentúl ez lesz. Ha már valakinek valami nem tetszik, akkor vétózzunk. 1 bedobja a többi bólogat.

Ez az egész fantasy basketball most vesztette értelmét számomra...
Ezzel egyetértek, ennek semmi értelme, pont azokat az értelmes cseréket is meggátolhatja, amivel erősebb lehet a bajnokság, mert mindkét csapatnak megéri. Ugyanis az egyedi statok miatt van olyan, hogy mindkettőnek megéri.... Emellett azért, mert a valóságban van valami hasonló, ne erőltessük már, ott nem ez az értelme...
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.19. 23:27:53

Sztem mindenki felőtt ember, el tudja dönteni, hogy akar e cserélni vagy sem. Ha akarjátok felőlem vétózzátok meg, de ezentúl ez lesz. Ha már valakinek valami nem tetszik, akkor vétózzunk. 1 bedobja a többi bólogat.

Ez az egész fantasy basketball most vesztette értelmét számomra...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.19. 22:53:31

MessiFan írta:Melo-KZ cserét én is vétóznám.
Kiküldtem 2 csereajánlatot, remélem holnap kapok rá választ, bár szerintem nincs túl sok esély :D
Megkaptam, ment vissza egy másik.:D Viszont pls ha esetleg tetszik, akkor se fogadd el azonnal, mert van 1 másik trade, amiben szerepelnek ezek az emberek és megvárnám annak az eredményét.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.01.19. 22:44:51

Bob_Marley írta:Hasznosság az relatív :lol:
Pattanózásban jobb Marion, s dobószázaléka is biztos hogy jobb, ráadásul jobb véd? is mint Young, aki pontgyár, s ennyi mást nem tud!Csak hogy megvédjem a cserét :lol:
Young 8 kategóriában jobb, Marion csak 5-ben, ráadásul azok közül az AST és a BLK tekintetében elég kicsi az el?nye.
De amint írtam, ezzel még megbarátkozok, annyira nem vészesen egyoldalú.
:wink:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.01.19. 22:33:22

Melo-KZ cserét én is vétóznám.
Kiküldtem 2 csereajánlatot, remélem holnap kapok rá választ, bár szerintem nincs túl sok esély :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.19. 22:32:09

Slither írta:Ezt a Melodrama-KillerZone-féle cserét én vétóznám, mert iszonyat egyoldalú a dolog. Aki egyetért ezzel, az jelezze.

A Young-Marion trade se tetszik annyira, mert Nick messze hasznosabbnak tartom, de azzal még vhogy megbarátkozok.
Hasznosság az relatív :lol:
Pattanózásban jobb Marion, s dobószázaléka is biztos hogy jobb, ráadásul jobb véd? is mint Young, aki pontgyár, s ennyi mást nem tud!Csak hogy megvédjem a cserét :lol:

szerk: a másik csere az vicces, eléggé egyoldalú lett, de a Marion félét megindoklod Slither
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.01.19. 22:37:06-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.01.19. 22:31:48

Azért bármiféle indokkal ne lehessen vétózni, hanem vmi indoklás legyen. Min 4 szavazat kell egy csere vétózásához.
Jelenleg a Melodrama-KillerZone trade kapott t?lem 1 szavazatot, és ahogy látom Game, Eazzy és lijacska is hasonlóan gondolkoznak. Ha hivatalosan is beírják, hogy szeretnék vétózni, akkor törlöm is a cserét.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.19. 22:25:24

MichaaBee a mi bizniszünkel mi a helyzet? Várjak még rá egyáltalán, vagy simán csak elfelejt?dött? Ha nem tudok t?led embert szerválni, akkor el kell kezdenem másoknál nézel?dni.
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2012.01.19. 22:24:26

Slither írta:Ezt a Melodrama-KillerZone-féle cserét én vétóznám, mert iszonyat egyoldalú a dolog. Aki egyetért ezzel, az jelezze.
http://img96.imageshack.us/img96/175/szorak.png

Csak linkelem a statokat, mert másképp úgy hiszem széthúzná a topikot, legalábbis el?nézetben úgy láttam.
Nekem a következ? a kérdésem:Vétózni alapjában véve bármiért lehet?
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.01.19. 22:18:28

Slither írta:Ezt a Melodrama-KillerZone-féle cserét én vétóznám, mert iszonyat egyoldalú a dolog. Aki egyetért ezzel, az jelezze.

A Young-Marion trade se tetszik annyira, mert Nick messze hasznosabbnak tartom, de azzal még vhogy megbarátkozok.

+1 Hány szavazat kell a vétóhoz?

Mondjuk Bob, ha nekem is ilyen ötleteket küldenél, akkor hamarabb tudnánk mi is bizniszelni.:D
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.01.19. 22:02:39

neobarca írta:
balinteer írta:Nekem Gallo fog nagyon hiányozni. Pontokba buktam,remélem valahol behozzák. :)
Steal, asist és lepattanóban...
Sehol. Apám, buktál vagy 10 pontnyit, amiért kapsz kb egy asszisztot pluszba ezekt?l az emberekt?l, valami kis steal, meg egy roppant kevés lepattanó. Aránytalan csere lett, rosszul jártál.

Egyébként örülök, hogy ennyire aktívkodik mindenki, de egy kicsit figyeljetek oda, mert azért az én játékomat is szivatja, hogy egy amúgy is er?s csapathoz pakolgatjátok a jobb embereket. Azért ennyi trade szerintem er?teljes túlzás.

Killerzone csapatának trade ajánlatát elutasítottam, mert sajna pont assistokban nem javulnék, s?t romlanék, így nem éri meg. De volt fantázia a cserében.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.01.19. 21:59:49

Ezt a Melodrama-KillerZone-féle cserét én vétóznám, mert iszonyat egyoldalú a dolog. Aki egyetért ezzel, az jelezze.

A Young-Marion trade se tetszik annyira, mert Nick messze hasznosabbnak tartom, de azzal még vhogy megbarátkozok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Slither 2012.01.19. 22:03:13-kor.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.01.19. 21:54:44

Game90 írta:Téged Bynum, engem Gallo érdekel, szóval lehet, hogy összetudunk hozni valamit.
Gallora nagy szükségem van, de meglátjuk... Semmit?l nem zárkózom el...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.01.19. 21:40:06

Game90 írta:
kanty írta:Na küldtem Gamenek egy utolsó ajándékot, ha ezt sem fogadja el, megszakítok vele minden kapcsolatot. :lol:
Egyszer?en nem tudom elfogadni ezt, szerintem buknék ezzel a cserével. Akkor ennyi volt? Ki is törölsz fb-ról? :( :D
De ebbe mi a rossz? Még adok egy esélyt. :P Küldj még egy 3 emberest Te, amibe nincs benne Calderon. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése