USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.01.26. 17:21:54

Megnézném Melot a bajnoknál, de nem hiszem, hogy valaha is reális legyen az üzlet.
Melo biztos elállna ebben az esetben a no trade jogától és sztem jól is működnének együtt LBJ-vel. Érdekes lenne az biztos.

Viszont a Knicks amennyiben elengedné Melot úgy pont azért, hogy Pozi köré építsenek. Love pedig elnyomná ill nem hiszem, hogy elviselné a padot. Én azzal a Pozi-Noah-Love trióból sok jót nem nézek ki.
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.01.25. 23:14:42

Ryen Russillo (ESPN) forrásai szerint a Cleveland Cavaliers nem érdeklődik Carmelo Anthony iránt, nem akarnak érte cserélni - az utóbbi időben LeBron James sokszor beszélt arról, hogy erősíteniük kell, Melo helyzete pedig elég érdekes lett a Knicksnél az utóbbi időben, de a kettő dolognak nem lesz keresztmetszete a hírek szerint.

Chris Haynes (ESPN) értesülései szerint a Knicks megkereste a Cavst egy Kevin Love és Melo köré épülő cserével, de a bajnok visszautasította őket.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.22. 23:48:06

Wolves-t sem temetném, Towns, Lavine, Wiggins mag ott is megvan, és Dunn is még lehet hasznos.

Phillynél nekem kérdés, hogy a Noel,Embiid,Okafor magasembertriót hogy rotálják meg, vagy esetleg 1et elengedne e, mondjuk Okafort.
Meglátjuk, de jó lenne ha végre abbahagynák a tankolást, és elkezdenének valamit alkotni, mert hosszú évek óta várják őket a rajongók már.
Van Phillyben élő magyar ismerősöm, és pont beszéltük múltkor, hogy végre éledezik a város, és mostmár akarják a sikert a szurkolók is, unják a folyamatos tankolásokat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.22. 23:39:52

Sokkal jobban összeillő mag van náluk mint pl a Wolves-nál, nem aggódnék amiatt, hogy nem tudnak majd embereket szerezni. Kapásból a Nyáron majd PG szinten lesznek érdekességek FA-n és drafton is. Ott van egy luk, s a padra Covington-Ilyasova meg még 1-2 emberke elfog jönni és simán jók lesznek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.22. 23:18:06

Bob_Marley írta:Philly nagyon jó úton halad, jövőre PO lesz. :D

Nagyon kihalt a topik, jól éreztem előzőleg, hogy a hazai sorozatok megszakadnak, pedig kapart a Dallas is meg a Kansas is rendesen.

Na de a Falcons mekkora mészárlást tart?
Kéne Embiidék mellé 1-2rutinosabb róka, és akkor reális a po.
De még Simmons is sehol ugye, őt is meg kell nézni. De hátha elindulnak felfelé mostmár.


GB meglep hogy ennyire gyengék...nem számítottam rá, bár nem is bánom.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.22. 22:55:33

Philly nagyon jó úton halad, jövőre PO lesz. :D

Nagyon kihalt a topik, jól éreztem előzőleg, hogy a hazai sorozatok megszakadnak, pedig kapart a Dallas is meg a Kansas is rendesen.

Na de a Falcons mekkora mészárlást tart?
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.01.18. 17:50:51

Értem én a meglátásodat. Vannak is olyan GM-ek akik ezt véghez is tudják vinni. Lásd anno Boston, Dallas, Warriors vagy akár a Cavs. Namármost a Knicksnél nem ilyenek. A Knicks egy üzlet. Hozzunk egy nagy sztárt, kenyeret és cirkuszt a népnek. Ha a Knicks a tökutolsó akkor is közel teltház lesz, mert max a turisták beülnek.

Hozták Rose-t oké, be is jöhetett. Nagy rizikó nem volt benne hisz lejáró szerződése van. Én személy szerint örülök, hogy az utóbbi éveihez képest jó a srác. Megérdemli mert az élet elbánt vele. Most meg maxot akar. Ez az év vicce. Vet min-ért tartanám meg vagy mehet. És menni is fog.

Noah-t kitömtük, szabadulni nehéz lesz tőle. Tök jó, hogy nagy beszédeket tud mondani és a csapatot tüzeli de akkor jött volna másod edzőnek.

Ok. Küldjük el Melot és építkezzünk. De 1 nincs aki értelmes jönne egy építkező csapatba. 2 szintén a GM lekakilja magasról. Inkább bekínálnak egy "nevet" jó borsosan aztán megint évekig csak lesik az üres padot. De legalább van név, a közönség elégedett.

Elküldtük Shumpertet. Értem én, hogy J.R.-t el akarták takarítani de kérem. A srác elit védő volt, ráadásul igazi Knicks-es. Emléxem a draftján elsírta magát.
Nem meccseltük Lint. Az a srác az életbe nem játszott olyan jól mint nálunk. Tökéletesen feküdt neki a csapat. Vele, Meloval és pár használható játékossal PO-s csapat lettünk volna. De nem.

Pozi az egyik legnagyobb igéret. De egyedül ő sem fog bajnok csapatot csinálni NYC-ben. Aztán majd fogják és elcserélik csomagban valami Howard-ért kb. Ez itt a gond hidd el.

Am meg én nem hiszek annyira ezekbe a nagy újáépítésekben. Ott a Philli is. Viccműfaj komolyan mondom. Évek óta 1/1 draft azt vagy elcserélik vagy besül.

Rose mehet amerre lát, hozzunk egy valamire való padot, pattintsuk el Noaht és draftoljunk okosan mint Pori esetében. Talán úgy lenne jövőre egy PO szereplés. De már most megtippelem neked, hogy vagy kitömjük Rose-t vagy hozzuk Rondot és ugyan ott fogunk tartani...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.01.18. 14:16:55

Melo 32 éves, 10 éve első opció az aktuális csapatában és eddig a közelébe sem került a győzelemnek, szerintem már nagyjából mindenkinek leesett, hogy ő ehhez kevés.
Én is úgy gondolom, hogy a város és a feleség szava a két gátló tényező, de nehéz elképzelni azért, hogy az utolsó 2-3 évében ne akarna mindent megtenni egy gyűrűért.
A Knicks meg ebben az összetételben jelenleg totális vakvágány. Nem jár a labda, nincs védekezés és két olyan ember viszi el a dobások nagy részét, akiktől már inkább szabadulni kellene.
Nem lehet tudni mi lesz Porzingis-ból, de bizonyított annyit, hogy meg kell próbálni felépíteni és kitakarítani mellőle a fölösleget, szerintem ez az egyetlen járható út a Knicks számára.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.01.18. 13:40:20

JimmyJump írta:miért nem lépik meg?
Nem olyan egyszerű ez. Egyrészről Melo NY-i, másrészről ő van olyan fafejű, hogy elhiszi, tudna ezzel a csapattal bajnokságot nyerni.
Ugyebár van a szerződésében egy No Trade joga, tehát az ő beleeggyezése nélkül nem tudják elpasszolni. Másrészről Melo családcentrikus és sokat ad a felesége szavára. Meloné pedig imádja NYC-t sose menne mondjuk Oklahomába. Én reálisan úgy látom, hogy csak abban az esetbe bólintana rá Melo egy trade-ra, ha a baratai csapatai közül (CP3-Wade-James) választhat. Legreálisabb a Clippers mert nem csak CP3 van ott, hanem LA is megfelelne asszonypajtásnak. Ugyanakkor a szerződése sem kicsi így nehéz lenne értelmesen elpasszolni úgy, hogy mindenki elégedett legyen.

Évek, évtizedek óta gond van a Knicksnél és én ezt inkább a vezetőség nyakába varrnám, nem a játékosokéba. Hatalmas üzlet a Knicks és sajnos sokkal inkább a pénz érdekli a vezetőséget nem pedig az eredmények. Nem gondolom, hogy egy Pozi köré épített csapat sikeresebb lenne. Pad évek óta kuka, értelmes edző nincs, vezetőség pénzorientélt. Ezeket kéne először helyre rakni.

Papiron vagy 2K-ban a jelenlegi kezdő patika, de sem Noah sem Rose nem a régi már, Lee egy ügyes vízhordó, Pozi-Melo duó pedig kevés a tartós győzelemhez. Pad pedg ááá hagyjuk is....
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.01.18. 11:22:36

Érdekesek ezek a Melo-Knicks hírek megint. Látszólag pofonegyszerű a helyzet, Melo-nak 32 évesen kellene egy contender csapat, ahol egy nagyon jó második opcióként rámehetne a gyűrűre, a Knicks-nek meg oda kell adnia Porzingis kezébe minden labdát, mert agyrém hogy két ligából kifelé menő labdatemető veszi el a dobásait. Szóval a szakítás win-win helyzet lenne, miért nem lépik meg?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.15. 17:35:44

Nagy meglepetés nincs benne, Thomas fizikai adottsága miatt nettó emberhátrány hátul.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.01.15. 14:34:15

Here's the Celtics overall in the 4th quarter with Thomas on vs. off.

On court: 279 min, 121.7 offrtg, 123.3 defrtg, -1.5 netrtg.
Off court: 201 min, 117.2 offrtg, 91.7 defrtg, 25.5 netrtg.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.15. 11:51:12

Nincs hiba a hazaiaknál, sajnos a Sehawks is hiába kezdett jól, csúnyán elfogytak elég hamar. Másikat nem láttam, de ahogy olvastam Dion Lewis elvolt a meccsen. :D
https://www.youtube.com/watch?v=uha65RJ3n9E

Cowboys-Packers meccsen szerintem már megszakad a hazai sorozat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.08. 19:30:43

NFL playoff és semmi? :D

Eddig két sima hazai és a Steelers is elment már 2 TD-re.A Packers-Giants viszont nagyon jónak néz ki.

Vérzik a Seahawks, de én nagyon bízok bennük. Texans védelme is elit, nekik szorítok még.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.01.06. 09:52:45

PCsabi írta:Korver -> Cavs.
Na erre kíváncsi leszek. Sztem bevállhat a Cavs-nak. Én hiányoltam onnan mindig is egy igazi triplaverőt. Jó tudom ott van a 3 nagy, főleg Love de akkor is. Szal nekem kifejezetten tetszik. 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.01.06. 02:06:24

Korver -> Cavs.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.01.05. 12:47:59

Valaki követi/otthon van mostanában az NHL-ben? Ki volt a leg esélyesebb a végső győzelemre? :shock:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.01.02. 14:00:09

Ez hogy hogy nem volt még?
https://youtu.be/sdw11HPSo8M" target="_blank
Legdurvább tripla-dupla ever.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.12.29. 21:36:26

KD, mint rim protector?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.12.27. 10:47:57

PCsabi írta:Nem meglepő:

NBA says Kevin Durant was fouled on final possession against the Cavaliers.
Szabályokat nézve tiszta sor, hogy falt volt!!!!!De ha a szabályokat nézem, csodálkoznék ha minden zárás szabályos lett volna, hogy megkapja a labdát. :D
Utolsó dobásnál kifelé fordul a gyűrűtől távolodik, nincs az a bíró, aki erre faltot fúj. Végig engedték szerencsére a keményebb játékot, csúnya lett volna ezt befújni, attól függetlenül, hogy volt kontakt.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.12.27. 01:37:18

Nem meglepő:

NBA says Kevin Durant was fouled on final possession against the Cavaliers.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.12.26. 09:38:13

Durant esést nem fújják be, star call meg mindig is volt. Curryre néha ránézni se lehet.
James ugyanúgy megkapja, de tegnap megint óriásit kapart és hajigálta a triplát is. GSW magának köszönheti, le kell zárni, 10 volt simán a végén.

Lakers győzelem meglepett, de a lényeg, hogy a Boston nyert. :D


Jefferson jó hogy nem vonult vissza. :D
Kép
Kép
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2016.12.26. 01:44:47

ott lejárt, csak nekünk amit kiraktak eredményjelző, ott rosszul ment az idő. De a palánk feletti hivatalos órán lejárt. Más kérdés,hogy Irving bazinagyot faultolt Iggy-n, nyilván nem jött fújás...

Ott Durantest lehetett volna fújni, az Oracle-ben lehet megfújják, James csarnokában nem merik. De lehet nem is kellett.

Ellazázta a gsw, akárcsak az agyonnyert nagydöntőt. Ha ebből nem tanulnak, akkor nem lesznek bajnokok újra.[/quote]

Igazad van, nekem is ez az érzésem volt, hogy elszórakozzák, mert amúgy jobb csapatnak tűntek ezen a meccsen , de rengeteg labdaszerzés utáni indítást bohóckodtak el stb..mondjuk annyira nem volt fontos meccs ez, azt is hozzá lehet tenni.
Amit még Bazska mondott és nagy igazság szvsz is, hogy nagyon meg tudják ölni egymás játékát, marha gyengén játszott mind a 2 csapat magához képest.
Az biztos, hogyha találkoznak a Finals-ban, akkor jó kis csata lesz :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.25. 23:53:17

pep71 írta: de a végén szted lejárt a támadóidő? mert sztem ott vmi nagyon nem stimmelt...de, hogy a Durant elesett a végén és nem fújtak semmit..
ott lejárt, csak nekünk amit kiraktak eredményjelző, ott rosszul ment az idő. De a palánk feletti hivatalos órán lejárt. Más kérdés,hogy Irving bazinagyot faultolt Iggy-n, nyilván nem jött fújás...

Ott Durantest lehetett volna fújni, az Oracle-ben lehet megfújják, James csarnokában nem merik. De lehet nem is kellett.

Ellazázta a gsw, akárcsak az agyonnyert nagydöntőt. Ha ebből nem tanulnak, akkor nem lesznek bajnokok újra.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2016.12.25. 23:49:19

csababarca írta:
pep71 írta:nem sok NBA meccset nézek, de ezt nagyon elfújták a Cavs-nak...nevetséges volt..egész meccsen fel akarták hozni őket, de ami meg a végén volt :DDD NFL-ben is sok bírói hiba van , de ez...
kritikán aluli, de ez volt a nagydöntőben is kb.

Engem nem is ez zavar, hanem az hogy nevekre fújnak.
James ha zsákol,és közelében vannak, akkor +1 mindig. Jefferson saját csapattársa tép egyet, faultolják,de rá nem fújják meg, mert nem James.
Vagy amikor odakacsintott egy tépés után valamelyik GSW-snek, és kapott technikait Jeff...James meg piruettezik, meg önmagából kikelve őrjöng, arra semmi.
:D tényleg az a Jeff technikai gyerekek...James meg fél óráig lógott, meg húzodzkodott vagy 10-et aztán semmi..:D
de a végén szted lejárt a támadóidő? mert sztem ott vmi nagyon nem stimmelt...de, hogy a Durant elesett a végén és nem fújtak semmit..
Válasz küldése