USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.25. 07:43:42

PCsabi írta:Mondjuk az tényleg vicces, hogy se Ibaka, se Noel...

Viszont a Raptors nagyon pofás lett:
Lowry - DeRozan - Carroll - Ibaka - Jonas
Joseph - Powell - Tucker - Patterson - Nogueira

Ja, 50 pontos Warriors NEGYED? :D
Mindkettőt gondolom a szerződés miatt nem került igazán szóba. Ibaka lehet fél év lízing lett volna, Noel meg korlátozott szabadügynök. És Ainge ilyen kockáztatást nem szeretett volna bevállalni és pont ESPN-n volt erről egy jó cikk, hogy a Celtics második Keleten, 26 éven aluli a csapat, tele lehetőségekkel, ha mindent hagynak is olyan helyzetben vannak mint senki más. :D George esetében meg még mindig ott a draft, akkor már a jog is sokkal tisztább, hogy első vagy ne adj Isten negyedik. Amit kért a Pacers most az teljesen megfektette volna a csapatot, főleg hogy ha George lelép akkor végünk. Bradley+Crowder+Smart/Brown+BKN17.
Elmegy az egész periméter védelmünk, s hiába jön George kiürül a wing rész. Persze, hogy ilyen emberért áldozni kell, de ezzel a csapat lenullázódik és egy szem George majd James ellen annyira elég, hogy nem 4-1 hanem 4-2......

Egy jó tweetet olvastam az egész helyzetről:
The Toronto Raptors have officially cemented their status as dark horse contenders to take the Cavaliers to 5 games
Kb ez a Celtics is vagy Nyugaton a Houston esetleg más. Lehet erősíteni, de a Cavs-Warriors más dimenzió. A fent említett cikk is azt ecseteli, hogy miután Durant szerződésével a Warriors kénytelen lesz pár embert elengedni és se Iggy se Livingston stb nem feltétlen marad (oké vet.minért jöhet más, de nem ugyanaz, Iggyt nehezen fogják pótolni) James csak öregszik 2 év múlva, akkor lehet igazán arról beszélni, hogy valaki fellép hozzájuk. Addigra csak Horford az a stabil emberek közül, aki 30+ lesz, azért meg felesleges eldobni a jövőt, hogy nyerjen idén a csapat néggyel több alapszakasz meccset meg kettővel több PO meccset.

Ja és kikaptunk a Raptorstól. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.25. 01:17:10

Mondjuk az tényleg vicces, hogy se Ibaka, se Noel...

Viszont a Raptors nagyon pofás lett:
Lowry - DeRozan - Carroll - Ibaka - Jonas
Joseph - Powell - Tucker - Patterson - Nogueira

Ja, 50 pontos Warriors NEGYED? :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.23. 22:22:00

Noelt szeretem is és nagyon illett volna szerintem hozzánk. Stevens ráadásul kihozta volna belőle a maxot támadóoldalon is. Na de ez a múlt, szerintem a Dallas nagyon jól járt vele, ráadásul RFA meg is fogják tartani. George-dzsal valóban ez volt a gond, hogy nagyon benne van, hogy másfél év múlva lép így is úgyis. Bogut FA-ként még jó is lehetne, de nem hiszem, hogy minket választ. Érte is volt pletyi, hogy cserélnénk.

Nyáron jön Hayward és el van felejtve George. :D
Kép
Kép
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.23. 22:02:57

Bob_Marley írta:
Zolee23 írta:George állítólag jövőre a Lakershez akar aláírni, ennek mondjuk nem tudom mi értelme, azon kívül hogy helyi gyerek.
Ezért nincs is érte nagy érdeklődés, mert félő, hogy másfél évre ruház be valaki.

Na de mindenki nyugodjon meg, nem leszek részeg egy hétig. :D
Adrian Wojnarowski (The Vertical, Yahoo Sports) forrásai szerint Nerlens Noelt a Dallas Maverickshez cserélte a Philadelphia Sixers egy első körös pickért, Andrew Bogutért és Justin Andersonért cserébe.
Noelnek ennyire örültél volna? :D Bele se merek gondolni mi lenne, ha a Celtics bajnok lenne. Jönne az aranylövés. :D :D :D

Mondjuk amikor a Cavs bajnok lett tavaly, egy hónapig én is több töményet ittam, mint vizet...
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.02.23. 22:00:46

Elég csendes volt a deadline. Ez valszeg a Warriorsnak köszönhető, annyira mindenki fölött vannak, hogy nincs értelme most beváltani az asseteket. Szerintem ezért nem cserélt Ainge sem pl. Georgért, aki pl. simán leléphet nyáron Lakersbe, aztán akkor a Boston nézegethetett volna.
Viszont az már nagyobb baj, hogy a lepattanózásai problémákat sem sikerült megoldaniuk. Ha esetleg a Boston a következő években sem jut főcsoport döntőbe, ez a deadline még sokat lesz emlegetve.

Bulls szurkolóként meg vicc, hogy Gibsont és Mcdermottot ilyen olcsón sikerült elcserélnünk. Nem tudom, Payneben mit látnak, én speciel semmit. Thunder viszont nagyot rabolt, mindenképp felkúsztak a Memphis szintjére ezzel.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.23. 21:35:53

Se Noel se Ibaka, csalódott vagyok. Nem feltétlen sztár miatt, de lehetett volna itt mazsolázni, nem jött össze. Ainge szerelmes Fultzba, olyat is olvastam, hogy ha nem 1/1 a Brooklyn jog, akkor megpróbálunk felfelé cserélni, mert mindenáron őt akarja húzni. Na mindegy, megint eltelt egy év. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.02.23. 19:48:42

Remélem mindenki nézi élőben az eseményeket és izgul... :)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.23. 17:53:51

Zolee23 írta:George állítólag jövőre a Lakershez akar aláírni, ennek mondjuk nem tudom mi értelme, azon kívül hogy helyi gyerek.
Ezért nincs is érte nagy érdeklődés, mert félő, hogy másfél évre ruház be valaki.

Na de mindenki nyugodjon meg, nem leszek részeg egy hétig. :D
Adrian Wojnarowski (The Vertical, Yahoo Sports) forrásai szerint Nerlens Noelt a Dallas Maverickshez cserélte a Philadelphia Sixers egy első körös pickért, Andrew Bogutért és Justin Andersonért cserébe.
Kép
Kép
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.23. 03:53:57

George állítólag jövőre a Lakershez akar aláírni, ennek mondjuk nem tudom mi értelme, azon kívül hogy helyi gyerek.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.22. 22:18:04

PCsabi írta:Amúgy ha center kell, Larry Sanders is elérhető :D


Nem volt még róla szó, de Lou Will -> Rockets. Cserepad szépen néz ki az alsó posztokon, Lou és Gordon.
Volt nálunk edzésen, nemrég a Cavshez ment ha jól tudom. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.22. 21:48:25

Amúgy ha center kell, Larry Sanders is elérhető :D


Nem volt még róla szó, de Lou Will -> Rockets. Cserepad szépen néz ki az alsó posztokon, Lou és Gordon.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.22. 21:36:42

csababarca írta:Erre Drummond is képes lehet amúgy, ha Noel nem,akkor ő is jó lehetne.

Én komolyan gondoltam,amit tegnap is írtam, egy szupersztárra és egy pattanózóra vagyunk attól, hogy reális kihívói legyünk a Cavsnek.
Adom, de a GSW még messzebb érzem, de abban meg igaza lehet Game-nek, hogy nem lehet folyamat másra apellálni. Nehéz helyzet egyébként, mert mint írtam a többiek is tudják, hogy van mit kérni, plusz lavinát is okozhat, mert ha adsz egy első köröst Georgért a Pistons vagy a Sixers is azt mondja, hogy ide a másik Brooklyn picket is. Plusz az idei drafton minimum kettő sztárirányító gyanús emberke van, a harmadik meg sérülékeny, de ő is az, potenciálra és mint írtam IT-vel szerintem nem lehet bajnokságot nyerni. Nagyon nehéz szitu és megértem Ainge-t, hogy évek óta nem kapkodja el, mert az tuti, hogy rosszat nem akar és ha körbe nézünk, akik velünk együtt kezdték az újjáépülést. Sixers-Magic-Bucks-Lakers. Hát rég lehagytuk őket eredményekben meg lehetőségekben, szóval az öreg tud valamit, s eddig minden cseréje őt igazolta. Ha valahogy megoldja, hogy a 18-as brooklyn pick menjen akkor Isten. :D

Egyébként Crowderen megy a vita, legalábbis twitteren reggel ezt olvastam, hogy őt nem akarjuk feladni és pl a Bulls őt mindenképpen kérné. Viszont jó hír, hogy nem kérnek olyan csomagot mint pl a drafton, amit visszadobtunk. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.22. 21:31:03

Erre Drummond is képes lehet amúgy, ha Noel nem,akkor ő is jó lehetne.

Én komolyan gondoltam,amit tegnap is írtam, egy szupersztárra és egy pattanózóra vagyunk attól, hogy reális kihívói legyünk a Cavsnek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.22. 21:25:16

csababarca írta:
Bob_Marley írta: Georgért mehetne első körös Brooklyn, de még inkább a 18-as. :D Az úgy nagyon nagy szintlépés lenne, kár hogy a kicsi helyén így is hatalmas matchup gondjaink lennének. :D
Smart se tud védekezni?
Smart-Bradley-George backcourt azért nem hangzik rosszul. vagy nem életképes?
Smart múltkor csupán nyolc labdát szerzett. :D Bradley sérülése okán nagyon jó mostanában, s rohadt idegesítő egy emberke védekezésben. A fél liga rühelli. :mrgreen: Plusz állandóan floppol, abszolút életképes lenne, de ideveszem, hogy Georgeot feltolná Stevens négyesbe. És IT meg csak dobál egy rahedli pontot, na de felesleges is erről egyelőre beszélni, nyilván mindenkinek nagy előrelépés lenne George, ráadásul megmutatta, hogy James ellen felveszi a kesztyűt.

Alapvetően jó a Celtics védekezése, Bradley-Crowder-Smart extra védők és Rozier is, a palánk alatt vannak nagy gondok, mert hiába hagyják ki a dobást, ha leszedik a pattanót. :D De abban biztos vagyok, hogy egy nagy boom után találnánk olyan centert, aki elevickél centerben. Jelzem Noel is megint elérhető. :D

Ha jönne George+Noel engem egy hétig nem láttok. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.22. 21:21:26

Bob_Marley írta: Georgért mehetne első körös Brooklyn, de még inkább a 18-as. :D Az úgy nagyon nagy szintlépés lenne, kár hogy a kicsi helyén így is hatalmas matchup gondjaink lennének. :D
Smart se tud védekezni?
Smart-Bradley-George backcourt azért nem hangzik rosszul. vagy nem életképes?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.22. 21:11:38

PCsabi írta:Akkor legalább őt :D

Woj: Pacers listening to Paul George trade options.
Georgért mehetne első körös Brooklyn, de még inkább a 18-as. :D Az úgy nagyon nagy szintlépés lenne, kár hogy a kicsi helyén így is hatalmas matchup gondjaink lennének. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.22. 20:58:03

Akkor legalább őt :D

Woj: Pacers listening to Paul George trade options.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.22. 20:14:17

PCsabi írta:Mondjuk ha választani kéne Drummond és DMC között, akkor 10-ből 10x az utóbbi. Cousins alapvetően nem egy hülye gyerek, szerintem pont egy Celtics-féle közeg helyre tudta volna tenni őt.

De Bob, miért a Cavs - Warriors kettősben gondolkozol? Ennyi erővel a többi csapat húzza le a rolót, a Raptors-nak is felesleges volt Ibaka-ért cserélnie.
Hát ha fél év után megy, akkor lehet? :D Miért abban gondolkozok? Mert csak a végső győzelemben gondolkozok, nyilván más csapat is, de érted. A legtöbbszörös bajnok, legtöbb meccset nyerő csapatnál egy konferencia döntő az nem siker. Egy jó eredmény, de nem több. És inkább szenvedek még két évig egy második körrel ha minden esélyem megvan utána nyerni.


Ainge-Stevens se preferálja a labdaigényes magasokat. És ha azt nézzük top 6 csapat jelenleg:
Cavs-Washington-Celtics-Spurs-Rockets-GSW
Thompson-Gortat-Amir-Dedmon(oké Gasol)-Capela-Pachulia
Stevens mottója, shoot-shoot-shoot. Wingek, gyors védők és egy oszlop palánk alá, aki emelje fel a kezét. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.22. 19:49:20

Mondjuk ha választani kéne Drummond és DMC között, akkor 10-ből 10x az utóbbi. Cousins alapvetően nem egy hülye gyerek, szerintem pont egy Celtics-féle közeg helyre tudta volna tenni őt.

De Bob, miért a Cavs - Warriors kettősben gondolkozol? Ennyi erővel a többi csapat húzza le a rolót, a Raptors-nak is felesleges volt Ibaka-ért cserélnie.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.21. 22:25:39

Oké, de arra meg kiszámított, hogy ekkorára nő a sapka, meg a legjobb csapathoz aláír egy top 5 játékos. :D Ez mint írtam lassíthatja a folyamatot, én is baromira örülnék már ha valóban contender lenne a Celtics, de a jelenlegi helyzet kiváló és inkább legyünk még pár évig 2-5 csapat mintsem legyünk pl egy Hawks aki jó csapat, de a Cavsen nem tudnak túlmenni. Nem kell aggódni Butlert vagy Georgeot hozná ha van rá lehetőség.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.21. 22:18:36

Én is hosszabb távon gondolkozom, de emlékezz vissza, vagy keresd vissza, ugyanerről ment a beszélgetést közöttünk, 3-4 éve is már. de 2-3 éve biztos.
Telik az idő, építkezünk, de lassan-lassan villantani kéne...ha jövőre jövőre, ha 2 év múlva két év múlva, de kelleni fog robbantani majd.

Ilyen Cousinsért én sem adtam volna semmit, mondjuk annyit mint a Pelicans adott igen, mert az vic :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.21. 22:11:17

Ok persze, de én is hosszabb távban gondolkozok mint szerintem Ainge is. Jövőre bizony elő kell kerüljön ez a kérdés, mert lassan hosszabbítani kell vele és az jelenleg max szerződés, na azt viszont nagyon megérezzük. Mr 4th quarter meg minden, de igaza van Messiasnak, PO-ban duplán megérezzük ezt hogy 180 cm sincs. Ott matchupról szól minden, állandóan rá játszanak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.21. 22:02:51

Én addig Thomast nem cserélném, még nincs reális kilátás egy szupersztárra. Vérbelire.
Főleg hogy egyelőre faktor IT, még ha vannak kurtánfurcsán csavart statok is, de hozza a meccseket folyamatosan.

Az hogy bajnokcsapat kezdő irányítójának kevés, az lehet, sőt biztos így van, Ti jobban értetek hozzá, de egyelőre még nem bajnokesélyes csapat a Celtics, csak egy erős csapat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.02.21. 21:56:40

Bob_Marley írta: Egyébként én Thomast cserélném, főleg most hogy ekkora értéke van. :D Benne nem látom azt, hogy bajnokcsapat kezdő irányítója legyen, azért az elég árulkodó, hogy a net rating vele rosszabb mint nélküle.
Ráadásul a rájátszásban a nulla védekezése még jobban kijön. Vele szerintem se lesz sok esélyetek a bajnoki címre, de még csak a konferencia győzelemre se. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.21. 21:53:13

Szerintem ő most be van azzal betonozva, hogy nagyon jó az edző van egy számokat tekintve szupersztár és ott vagyunk Kelet második helyén. Nem kell aggódnia. Persze, hogy jó lenne egy George vagy Butler, kinek nem, de ha meg azt veszem, hogy elhozza Fultzot drafton akkor akár lehet is belőle az, akit keresünk. :D 3-4 év múlva meg már James is csak kifelé megy, meg a GSW is átalakul. :D


Egyébként én Thomast cserélném, főleg most hogy ekkora értéke van. :D Benne nem látom azt, hogy bajnokcsapat kezdő irányítója legyen, azért az elég árulkodó, hogy a net rating vele rosszabb mint nélküle.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése