USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.09.23. 20:17:01

Nem sok különbség lesz, a Bulls második és OKC első között, de mégis így más a leányzó fekvése.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.09.23. 19:46:49

Ja, egy 2018-as Bulls második körös :D

Mondjuk nem adtak fel semmit sem Melo-ért, Kanter két éves szerződésétől megszabadultak, McDermott meg nem akkora veszteség. De kíváncsi vagyok, hogy hogyan fognak hárman muzsikálni, egyrészt Westbrook visszavesz-e az 50%-os usage rate-ből, másrészt Anthony elfogadja-e, hogy csak harmadik (második/harmadik?) opció.

Thunder meg most tud luxusadót fizetni? :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.09.23. 19:17:44

De akkor tegyük hozzá, hogy Durant és Hardenből lett ez. :D
NY-nak kellett, s jól cseréltek, két fiatal és draftjog.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.09.23. 19:09:19

New York has agreed to a deal to send Carmelo Anthony to OKC for Enes Kanter, Doug McDermott and a draft pick, league sources tell ESPN.


Thunder get: Paul George and Carmelo Anthony

Thunder give up: Victor Oladipo, Enes Kanter, Domantas Sabonis, and Doug McDermott


Presti nagyot ment.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.09.22. 18:16:06

Steph Curry

Gross pay: $34,682,550

2017-18 escrow: -3,468,255
Federal taxes: -11,655,683
City/state taxes: -4,105,453
Agent: -954,597
401K: -18,000
2016-17 escrow: +605,618
Shortfall: +177,725

Net pay: $15,263,905
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.09.17. 21:28:55

Én a Chicagot nézem, meg a Ravenst, utóbbi védelme idén nagyon rendben lehet, habár a Bengals meg a Browns nem a legjobb mérvadó. Viszont a Bears...tyű, ma még a pontszerzés se valószínű, hogy meglesz.

Na ez legalább megvan, nincs shootout.
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.09.17. 20:46:32

Brady brutális félidőt hozott, csak az első negyedben 3 TD, elképesztő.

Saints védelme viszont egy nagy nulla, majdnem minden támadásvezetésből pontot kapnak. Lattimore üde színvolt benne egyedül.
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.09.10. 10:18:38

balinteer írta:Valaki tudna az esti NFL mérkőzésekhez streamet küldeni, lehetőleg minél jobb minőségüt? Nagyon hálás lennék. :)
http://www.rojadirecta.me/ Én itt szoktam nézni. Tavaly volt RedZone Channel is minden vasárnap, az érdemes nézni szerintem, ha csak fantasy és akció szempontból akarsz meccset nézni és nem egy bizonyos csapat meccse érdekel. Annyi, hogy azok webes streamek és gyengébb minőségűek szoktak lenni. A többi meccshez általában Acestream-es link. Ehhez egy külön programot (Ace player) kellett letöltenem. Eléggé hasonlít a VLC playerhez egyébként az emblémája is és a felépítése is. A linkekre kattintva itt megnyit egy oldalt ahol nem nyomogatom ki a reklámokat, csak rákattintok az ace player ikonjára, így megnyitja a gépemen a lejátszót és azon tudom nézni a meccset. Nagy felbontás, kristálytiszta kép. Olyan majdnem, mintha TV adást néznék. Ha egy bizonyos meccset nézek, akkor mindig az az első, hogy csekkolom, hogy ilyen stream van-e angol nyelven. http://arenavision.in/iguide<--Ez az oldal közvetít acestreamen keresztül, itt a program.
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.09.10. 09:49:56

Valaki tudna az esti NFL mérkőzésekhez streamet küldeni, lehetőleg minél jobb minőségüt? Nagyon hálás lennék. :)
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.31. 23:57:17

PCsabi írta:Hivatalos az Irving-csere.

Mondjuk az lenne a szép, ha öt meccs után IT kidőlne egész szezonra a csípője miatt... :D
Azért Ainge-dzsel nagyon ritka, hogy ilyet meghúz valaki, jó bemutatkozás az Cavs GM-től. :D
Nagyon jó lesz az a szezonnyitó, nem tudom mikor volt ekkora ellentét két csapat között, talán a Pistons-Bulls a nyolcvanas években vagy Indiana-Knicks. James amúgy is "közkedvelt" Bostonban, ez a mizéria rátett egy lapáttal, jó kis parázs hangulat várható. :D

Thomas Robinsont rebesgették, sokadik esélyt kapná, annyira nincs magasunk, hogy egy próbát megérne.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.08.31. 19:38:22

Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.08.31. 14:55:29

Hivatalos az Irving-csere.

Mondjuk az lenne a szép, ha öt meccs után IT kidőlne egész szezonra a csípője miatt... :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.27. 20:24:28

IT egy ideje azt hangoztatja meg mutogatja twitteren hogy jönnek a pénzes kocsik. :D Kíváncsi vagyok mennyire kockáztatná azt, hogy akkor nem játszik és gyakorlatilag elesik élete legnagyobb és lehet utolsó nagy szerződésétől.
Nem kellett műteni, én nem hiszem, hogy ne tudna pályára lépni a szezonban, itt inkább az a kérdés, hogy mennyire "krónikus" ez.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.08.27. 19:39:28

Bob_Marley írta:
Talma írta:Amennyiben a Cavs megvétózza a tradet, úgy miként tud ebből a helyzetből a Celtics nyertesen kijönni? Rengeteg véleményt olvastam a csere kapcsán, és amikor úgy tűnt, hogy Thomas egészséges, egész egyszerűen senki sem könyvelte el ezt a cserét úgy, hogy a Cavs jött volna ki rosszul belőle. Viszont egy esetleges visszavonás esetén a Celtics dettó hatalmasat veszít(het) egy motiválatlan és sérült Thomassal. Szóval a Celtics szimpatizánsoktól most azt kérdezném, hogy ezzel a trade-del mennyit nő/csökken az esélyetek, belekalkulálva immáron azt is, hogy Thomas akár marad nálatok (a játékos nyilván hatalmasat veszít majd csereértékéből, ha a Cavs visszadobja)?
Azt veszítjük leginkább, hogy akkor sanszosan kimaxolja Ainge. Viszont megfordítom, mert mi oké visszakapjuk a játékosokat, de a draftjogot is a Cavs viszont visszakapna egy totál elvagyódó Irvinget, s neki is esik val. az értéke és draftjog nélkül megvannak lőve, mert James nem fog maradni így szerintem. Szóval itt mindenki bukna, de szerintem mi kevesebbet. Sokkal inkább úgy gondolom, hogy a Cavs még próbál ebből a cseréből többet kisajtolni. Mi ezt nem szabad engedjük.
IT azt mondta, hogy nem fog többet pályára lépni Celtics mezben, ergo irányító szempontjából legalább olyan rossz helyzetben vagytok, mint a Cavs. Ráadásul ők még mindig el tudják passzolni Irvinget egy rosszabb csomagért, viszont ha egészségügyi okokból dobják vissza a cserét, akkor ti nem tudom, hogy milyen csapatot tudtok megfűzni, hogy vegyenek át egy játékost 1 évre, aki lehet pályára sem lép idén. (Feltételezem, hogy ez a Cavs gondja és nem az a kérdés, hogy oktoberben, vagy novemberben tér vissza.)

Mondjuk az nekem fura, hogy a Boston azt állítja, hogy minden infót megosztott a Cavsel. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, el tudom képzelni, hogy csak a szokásos PR szöveg, nem ez lenne az első kérdéses infó ami mostanában felőlük szivárog ki. Másrészt viszont azt is nehéz elhinni, hogy sumákoltak. Egyrészt fölöslegesen kockáztattak nagyon nagyot, másrészt ha tényleg nem voltak őszinték, akkor Ainge okosabban is nyilatkozhatott volna IT sérülése és a csere összehozásának kapcsolatáról.
A Cavs oldalról nézve, viszont azt nehéz elhinni, hogy mindennel tisztában voltak és azzal a tudattal fogadták el a cserét, hogy tudták, hogy bejelentés után majd reklamálni fognak. Elég necces húzás lenne, ezért számomra kicsit hihetetlen is. Azért ez egy elég kis liga, ha valaki ilyennel bohóckodna, annak gyorsan híre megy és a jövőbeni tárgyalásaikat nagyon megnehezítené.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.27. 12:14:42

Talma írta:Amennyiben a Cavs megvétózza a tradet, úgy miként tud ebből a helyzetből a Celtics nyertesen kijönni? Rengeteg véleményt olvastam a csere kapcsán, és amikor úgy tűnt, hogy Thomas egészséges, egész egyszerűen senki sem könyvelte el ezt a cserét úgy, hogy a Cavs jött volna ki rosszul belőle. Viszont egy esetleges visszavonás esetén a Celtics dettó hatalmasat veszít(het) egy motiválatlan és sérült Thomassal. Szóval a Celtics szimpatizánsoktól most azt kérdezném, hogy ezzel a trade-del mennyit nő/csökken az esélyetek, belekalkulálva immáron azt is, hogy Thomas akár marad nálatok (a játékos nyilván hatalmasat veszít majd csereértékéből, ha a Cavs visszadobja)?
Azt veszítjük leginkább, hogy akkor sanszosan kimaxolja Ainge. Viszont megfordítom, mert mi oké visszakapjuk a játékosokat, de a draftjogot is a Cavs viszont visszakapna egy totál elvagyódó Irvinget, s neki is esik val. az értéke és draftjog nélkül megvannak lőve, mert James nem fog maradni így szerintem. Szóval itt mindenki bukna, de szerintem mi kevesebbet. Sokkal inkább úgy gondolom, hogy a Cavs még próbál ebből a cseréből többet kisajtolni. Mi ezt nem szabad engedjük.
Kép
Kép
Kép
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2017.08.27. 09:04:13

Amennyiben a Cavs megvétózza a tradet, úgy miként tud ebből a helyzetből a Celtics nyertesen kijönni? Rengeteg véleményt olvastam a csere kapcsán, és amikor úgy tűnt, hogy Thomas egészséges, egész egyszerűen senki sem könyvelte el ezt a cserét úgy, hogy a Cavs jött volna ki rosszul belőle. Viszont egy esetleges visszavonás esetén a Celtics dettó hatalmasat veszít(het) egy motiválatlan és sérült Thomassal. Szóval a Celtics szimpatizánsoktól most azt kérdezném, hogy ezzel a trade-del mennyit nő/csökken az esélyetek, belekalkulálva immáron azt is, hogy Thomas akár marad nálatok (a játékos nyilván hatalmasat veszít majd csereértékéből, ha a Cavs visszadobja)?
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.08.26. 19:54:54

Bob_Marley írta:Adrian Wojnarowski (ESPN) jelentette tegnap este, hogy a Cleveland Cavaliersnél megvizsgálták tegnap Isaiah Thomast, de továbbra is vizsgálják a lehetőségeiket - nem éppen betonbiztos a helyzet, és az is elképzelhető, hogy semmissé teszik a cserét Thomas csípősérülése miatt. Még maga Danny Ainge is beismerte a tranzakció után, hogy részben az irányító állapota miatt cserélték el Bostonból - egyelőre még nem fut Thomas, úgyhogy nincs túl közel a visszatérése.

Lehet nem hagyják magukat átverni :D
Mondjuk sikerül Ainge-nek összehoznia, hogy csinál egy cserét, amibe beleteszi a legjobb játékosát és az a csere végül nem megy át, akkor gratulálok. Innentől gyanítom, hogy Thomast cserélni kell. A sérülés + elégedetlenségi kombóval meglepődnék, ha akár fél áron elmenne.

Közben Noel aláírta a 4,1 milliós QO-ját. Woj szerint 4 év 70 milliót, azaz évi 17,5 milliót dobott vissza. Átlagol kb 8 pontot és folyamatosan sérült. Olyan szívesen odateleportálnék időnként 1-1 ember mellé, csak hogy pofáncsapjam, ha már senki nem teszi ezt meg a környezetében.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.26. 08:37:13

Adrian Wojnarowski (ESPN) jelentette tegnap este, hogy a Cleveland Cavaliersnél megvizsgálták tegnap Isaiah Thomast, de továbbra is vizsgálják a lehetőségeiket - nem éppen betonbiztos a helyzet, és az is elképzelhető, hogy semmissé teszik a cserét Thomas csípősérülése miatt. Még maga Danny Ainge is beismerte a tranzakció után, hogy részben az irányító állapota miatt cserélték el Bostonból - egyelőre még nem fut Thomas, úgyhogy nincs túl közel a visszatérése.

Lehet nem hagyják magukat átverni :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.24. 18:23:39

Így átgondolva én is úgy gondolom, hogy kicsit sokat adott érte a Celtics, pl Crowder tényleg jó lesz a Cavsnek, kellett nekik egy ilyen játékos, a pick meg jó cserealap lehet. Vagy esetleg ha LBJ lelép, akkor is jó, mert már nincsenek annyira meglőve sem jövő szempontjából.

Érdekes Ainge tevékenysége...mondjuk én évek óta nem értem őt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.08.24. 17:38:24

Miután Irving bejelentette, hogy menni akar, nem gondoltam volna, hogy ilyen jó csomagot fog kapni a Cavs.

IT támadásban tudja azt hozni, mint Irving (mondjuk ha Kyrie god mode-ba kapcsolt, akkor nem volt ellenszere a Warriors-nak, Thomas-t szerintem könnyebb limitálni), de hát védekezésben -1 ember (bár Irving sem elit védő), ami Love-val együtt már elég gáz. Crowder-ről kevés szó esik, pedig ő szerintem rohadt jó fit lesz LBJ mellé, és akkor még ott van a Nets pick is, amivel mit fog kezdeni a Cavs? Szerintem benne van, hogy elcserélik Love-val együtt.

Celtics-et pedig abból a szempontból nem értem, hogy ezt a csomagot inkább odaadtam volna Butler-ért.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.23. 19:29:38

Messias2 írta:Jól lehúzták a Bostont.
Én is ezt érzem, hogy a draftjog miatt ez lehúzás, s Irvingnél akkor már jobbakért is lehetett volna all-int tolni.
Lehet IT sérüléséről többet tudnak, de akkor is a draftjog nagyon fáj.

A legrosszabb, hogy idáig olyan szépen türelmesek voltunk, s pont a GSW nagy korszak még csak nem is a közepére betoltunk mindent idén Nyáron, ezt sem értem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.23. 12:43:58

Jól lehúzták a Bostont.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.23. 07:27:30

Azt hiszem páran nézni fogják a Celtocs-Cavs meccset, főleg hogy akkor húzzuk fel a 34-es mezt a tetőre.

Pozitív: nem ment Brown/Tatum
Negatív: a brooklyn pick

És én Zizicet is ideveszem, mert ugyan nem áll még készen, de sok lehetőség van benne és az amúgy is foghíjas magas állomány gyengült. Mondjuk legalább most van hely igazolni. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.08.23. 07:17:00

Bob_Marley írta:Jesus Christ!

Thomas ment, én örülök. :D Viszont a draftpickkel együtt ez így rohadt sok!
Ezt én is így gondolom. Irving menni akart,így a Brooklyn pick nélkül is azt mondtam volna,hogy oké. Nem járt rosszul a Cavs és még finom voltam.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.23. 07:09:28

Jesus Christ!

Thomas ment, én örülök. :D Viszont a draftpickkel együtt ez így rohadt sok!
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése