Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.25. 11:05:38

Bob_Marley írta:Ezen rúgózol, hogy ezt mondta, hogy azért van, hogy nyerjen és a riválisokat legyőzze? És nem csak nagy szavak, hanem bizonyítja is. Olyan dolgokat látsz bele, ami nincs benne. Riválisról beszélt, s hogy leakarja győzni. Az zavar hogy kimondja? Oké. Maradjon csendben, a pályán dől el mindent ott meg fújja ki rendesen az orrokat.
Nem zavar, hogy kimondja. Egyszerűen bármilyen megnyilvánulása számomra unszimpatikus. Ha nyilatkozik valamit, bármennyire próbálom elhinni, egyszerűen azt érzem, hogy nem egyenes ember. Ez szimpla szimpátia, ezzel szerintem nem tudsz és nem is kell meggyőzni, csak ennyi volt a mondandóm lényege mikor nekiálltam elemezni a nyilatkozatát. Továbbra is tartom, hogy nyilatkozik valamit és máshogy cselekszik ("pályán akarok beszélni" vs. "tavalyi Rosberges hadjárata") Azt meg továbbra se vitattam szerintem, hogy kiváló versenyző.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Gaizka
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2015.09.28. 10:05:20

2017.10.25. 01:07:12

Nero. írta:
Gaizka írta:Ebben igazad van. Egyszerűen nem neki való ez a másodpilóta dolog, meg vannak ,akik erre születtek /Massa, Barichello/. Még reménykedek ,hogy más csapatnál láthatom, mert ez tényleg csak vegetálás. De tipikus második pilótát fognak hozzni Vettel mellé az fix, szerintem az Ausztrál lesz az :|
Én nem hiszek ebben a másodpilóta dologban, egészen addig ameddig valakinek nem szólnak rá a fülére. Bottas most egyértelműen “másodpilóta”, de azért mert ennyit tud, ennél gyorsabban nem tud menni. Ugyanez igaz volt pl. Barrichellora, azzal a különbséggel hogy neki 1-2szer félre kellett állni de azokat Schumi később mindig vissza adta neki évvégén.
Raikkonennél nem arról van szó hogy nem fekszik neki a “másodpilóta” szerep, hanem arról hogy már ahhoz se elég gyors hogy néha bekavarjon Hamiltonnak.
Massa más téma, ő pl. a sérüléséig tudta azt amit Raikkonen, de 2007ben úgy lett másodpilóta hogy a műszaki hibái miatt mar nem volt beleszólása a VB címbe, ezért elfogadta hogy amikor kell félre áll (Spa, Interlagos). De 2008 végén ezt ugyanazt visszakapta a finntől.

Ricciardo szerintem sokáig RB pilóta marad, nehéz ezt megmondani mer Raikkonen még egy évet marad de így látatlanba én Ocont igazolnám le.
Egyébként a Rosberg-Bottas cserével jól járt a Merci is, mert hiába egy kaliberrel gyengébb a finn, ha a német még mindig ott lenne akkor rabolná a pontokat Hamiltontol, lehet néha utkoznének is ami Vettelnek lett volna jó. Ezért hoznám Ocont, és nem mondjuk Verstappent.

Raikkonenrol még annyit mivel hogy látom sokak kedvence és nem tetszik hogy kritizálom, hogy a finn tudásáról sokmindent elmond hogy nagyon sokáig verhetetlen volt Belgiumban (a legtobb tudást igénylő pálya), ez is mutatja hogy mekkora klasszis volt, de az a Kimi és a mostani már köszönőviszonyban sincs egymással.
Massa szerintem soha sem volt bajnok alkat és nem volt benne meg az a plusz baleset ide vagy oda. Bottas egész ígéretesen kezdett, de már az odaigazolásánál is tudta ő is ,meg mindenki ,hogy miért megy a Mercihez. Mostanában meg teljesen visszaesett a formája.
Ocont megnézném, bár én Sainz mellett pártoltam volna :)
Kimi egyszerűen nem a régi ez tény, kiöregedett, ne is az legyen vele szemben az elvárás ,mint 10 éve. Át kell adnia a helyét, csak nehéz elengedni, 20 év után nem lesz egy kedvenc finnem se a mezőnyben [-X :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.25. 00:34:52

18Barca99 írta:
Bob_Marley írta:Elolvastam, abban igazad van nem egy dolgot kellett volna kiragadni, de azon akadt meg leginkább a szemem, hogy játssza a tenyérbemászó magabiztos győztest. Főleg hogy szerényen nyilatkozott a negyedik címről is.
Pályán is hol nem beszél? Legtöbb pole, legtöbb győzelem idén is? Ezek a legfontosabbak, hogy a pályán mit mutat, nem érheti szó a ház elejét.
Nem szentember Lewis én is megszoktam jegyezni a hülyeségeit, de ebben az ég egy adta világon semmi kivetnivalót nem éreztem. Az meg hogy savanyú lenne neki a szőlő, McLaren és Mercedes pilóta volt eddig, a Forma 1 csúcsa mindkettő. Azt mondod Ferrari az, Mercedes előbb volt pl. Abszolút az egyik "legősibb" csapat. Oké, hogy az olaszoknak van a legtöbb konstruktőri mostanában szerencsére nagyon nem, Mercedes meg sokáig nem volt gyári.
Ebből látszik, hogy nem olvastad amit írtam :D Hamilton nyilatkozatában ott van, hogy neki mindig azt tanították otthon, hogy a pályán kell beszélni. És ezt meg is tette idén, úgy ahogy mondod, szó nem érheti a ház elejét.
Én éppen arról beszélek, hogy minek nyilatkozgat ilyeneket még ezek után, amikor már övé a Vb, hogy ő majd megkeseríti itt a következő 3 évben a Ferrari dolgát. Élvezze ki, hogy jó kocsit toltak a segge alá, nem kell ez a nagyzolós attitűd.

A Ferraris részről meg annyit, hogy süt a nyilatkozatból: nagyon is ült volna ő Ferrariban, de nem keresték. Csak diplomatikusan fogalmazott, amit szeretsz benne :lol:
Ezen rúgózol, hogy ezt mondta, hogy azért van, hogy nyerjen és a riválisokat legyőzze? És nem csak nagy szavak, hanem bizonyítja is. Olyan dolgokat látsz bele, ami nincs benne. Riválisról beszélt, s hogy leakarja győzni. Az zavar hogy kimondja? Oké. Maradjon csendben, a pályán dől el mindent ott meg fújja ki rendesen az orrokat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.25. 00:24:01

Gaizka írta:Ebben igazad van. Egyszerűen nem neki való ez a másodpilóta dolog, meg vannak ,akik erre születtek /Massa, Barichello/. Még reménykedek ,hogy más csapatnál láthatom, mert ez tényleg csak vegetálás. De tipikus második pilótát fognak hozzni Vettel mellé az fix, szerintem az Ausztrál lesz az :|
Én nem hiszek ebben a másodpilóta dologban, egészen addig ameddig valakinek nem szólnak rá a fülére. Bottas most egyértelműen “másodpilóta”, de azért mert ennyit tud, ennél gyorsabban nem tud menni. Ugyanez igaz volt pl. Barrichellora, azzal a különbséggel hogy neki 1-2szer félre kellett állni de azokat Schumi később mindig vissza adta neki évvégén.
Raikkonennél nem arról van szó hogy nem fekszik neki a “másodpilóta” szerep, hanem arról hogy már ahhoz se elég gyors hogy néha bekavarjon Hamiltonnak.
Massa más téma, ő pl. a sérüléséig tudta azt amit Raikkonen, de 2007ben úgy lett másodpilóta hogy a műszaki hibái miatt mar nem volt beleszólása a VB címbe, ezért elfogadta hogy amikor kell félre áll (Spa, Interlagos). De 2008 végén ezt ugyanazt visszakapta a finntől.

Ricciardo szerintem sokáig RB pilóta marad, nehéz ezt megmondani mer Raikkonen még egy évet marad de így látatlanba én Ocont igazolnám le.
Egyébként a Rosberg-Bottas cserével jól járt a Merci is, mert hiába egy kaliberrel gyengébb a finn, ha a német még mindig ott lenne akkor rabolná a pontokat Hamiltontol, lehet néha utkoznének is ami Vettelnek lett volna jó. Ezért hoznám Ocont, és nem mondjuk Verstappent.

Raikkonenrol még annyit mivel hogy látom sokak kedvence és nem tetszik hogy kritizálom, hogy a finn tudásáról sokmindent elmond hogy nagyon sokáig verhetetlen volt Belgiumban (a legtobb tudást igénylő pálya), ez is mutatja hogy mekkora klasszis volt, de az a Kimi és a mostani már köszönőviszonyban sincs egymással.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.10.25. 00:35:03-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.24. 23:50:24

Bob_Marley írta:Elolvastam, abban igazad van nem egy dolgot kellett volna kiragadni, de azon akadt meg leginkább a szemem, hogy játssza a tenyérbemászó magabiztos győztest. Főleg hogy szerényen nyilatkozott a negyedik címről is.
Pályán is hol nem beszél? Legtöbb pole, legtöbb győzelem idén is? Ezek a legfontosabbak, hogy a pályán mit mutat, nem érheti szó a ház elejét.
Nem szentember Lewis én is megszoktam jegyezni a hülyeségeit, de ebben az ég egy adta világon semmi kivetnivalót nem éreztem. Az meg hogy savanyú lenne neki a szőlő, McLaren és Mercedes pilóta volt eddig, a Forma 1 csúcsa mindkettő. Azt mondod Ferrari az, Mercedes előbb volt pl. Abszolút az egyik "legősibb" csapat. Oké, hogy az olaszoknak van a legtöbb konstruktőri mostanában szerencsére nagyon nem, Mercedes meg sokáig nem volt gyári.
Ebből látszik, hogy nem olvastad amit írtam :D Hamilton nyilatkozatában ott van, hogy neki mindig azt tanították otthon, hogy a pályán kell beszélni. És ezt meg is tette idén, úgy ahogy mondod, szó nem érheti a ház elejét.
Én éppen arról beszélek, hogy minek nyilatkozgat ilyeneket még ezek után, amikor már övé a Vb, hogy ő majd megkeseríti itt a következő 3 évben a Ferrari dolgát. Élvezze ki, hogy jó kocsit toltak a segge alá, nem kell ez a nagyzolós attitűd.

A Ferraris részről meg annyit, hogy süt a nyilatkozatból: nagyon is ült volna ő Ferrariban, de nem keresték. Csak diplomatikusan fogalmazott, amit szeretsz benne :lol:
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Gaizka
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2015.09.28. 10:05:20

2017.10.24. 23:42:18

Ebben igazad van. Egyszerűen nem neki való ez a másodpilóta dolog, meg vannak ,akik erre születtek /Massa, Barichello/. Még reménykedek ,hogy más csapatnál láthatom, mert ez tényleg csak vegetálás. De tipikus második pilótát fognak hozzni Vettel mellé az fix, szerintem az Ausztrál lesz az :|
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.24. 23:35:39

Én nem Raikkönent szidom, hanem azt hogy még mindig a Ferrarinál van. Már a múltkor is leírtam, 2003 és 2008 között olyan gyors volt hogy az a Raikkönen akár még egy All Time 20ba is beleférne. 2003ban ha nem adja meg magát a Merci a Nürgburgringen vagy Hockenheimben nem löki ki a kisebbik Schumacher akkor ő lehetett volna az első, aki letaszítja a trónról MSt, teljesen megérdemelte volna, de 2005ben is messze ő volt a leggyorsabb pilóta a mezőnyben.

Teljesen kiégett, ami teljesen normális, de az meg abnormális hogy az olaszok még mindig erőltetik.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Gaizka
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2015.09.28. 10:05:20

2017.10.24. 23:29:43

Nero. írta:A Ferrari az Ferrari, pláne a Forma 1be. Egyértelmű hogy az olaszokkal csúcsra érni a legnagyobb presztízs, nem véletlen vetettem fel pár napja hogy vajon lesz e náluk pilóta.
A Mercedes és a McLaren is nagyon komoly történelem, de a Ferrari körül kialakult mítosz nem véletlen. Ezért nevetséges hogy Raikkonen még jövőre is ott lehet.
A finn még Barrichello vagy Massa szintjét se tudja hozni.
Értem én ,hogy nem kedveled a finnt / kivétel nélkül minden hozzászólásod csak erről szól :mrgreen: /
De ne beszéljünk már róla úgy ,mint egy nyeretlen kétévesről... Azt aláírom ,hogy ez a másodpilóta szerep nem neki való, köré csapatot kell építeni és nyilván ennyi idősen már nem egy Ferrarit. Egy középcsapatban még simán jó lenne, Massát ne is hasonlítsuk már hozzá :lol:
Túl van a legjobb évein kétség kívül, majd 40 lesz, de több tiszteletet érdemelne. Az meg ,hogy még mindig ülhet a Ferrariban ne az ő hibája legyen már, hanem a vezetőségé...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.24. 22:48:53

A Ferrari az Ferrari, pláne a Forma 1be. Egyértelmű hogy az olaszokkal csúcsra érni a legnagyobb presztízs, nem véletlen vetettem fel pár napja hogy vajon lesz e náluk pilóta.
A Mercedes és a McLaren is nagyon komoly történelem, de a Ferrari körül kialakult mítosz nem véletlen. Ezért nevetséges hogy Raikkonen még jövőre is ott lehet.
A finn még Barrichello vagy Massa szintjét se tudja hozni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.10.24. 22:21:08

Stalkyard írta:
Kovbal88 írta: Szerintem meg, jövőre jobb lesz, a Redbull és a McLaren is néha odaérthet. A Ferrarinak idén volt lehetősége, de ennyi.
És ezt mire alapozod? :lol:
Arra, hogy nagyot fejlődött a Ferrari és év elején, azért tudta elkapni a Mercedest, mert jobb volt a gumikezelése. A lassú kanyaros pályákon jobbak voltak, de az ilyen pályából nagyon kevés van. A gyors pályákon messze vannak nagyon a Mercitől. Pl Monza,

Ugyanez a Redbull idén rossz volt a gumikezelés és a motor is gyenge, bár azért elég jól helytállnak az utóbbi időbe, ők képesek fejlődni pl erősebb motor.

McLaren is a jövő évi Renault motorral elkaphatja a gyors pályákon a Ferrarit meg ugye a Redbull szintén, de a Merci még mindig sokkal jobb. A nincsenek komoly szabályváltozások elől marad a Mercedes a másik három meg veri majd egymást. Legalábbis szerintem
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.24. 22:20:21

18Barca99 írta:
Bob_Marley írta:Megdolgozott érte, idei volt talán a legjobb idénye. Ha Ricciardo röhög mindenen az úgy mennyire jó, ha Hamilton akkor tenyérbemászó.
Most azon gondolkozom, hogy te nem olvasod amit írok vagy direkt másról beszélsz. :roll:
Elolvastam, abban igazad van nem egy dolgot kellett volna kiragadni, de azon akadt meg leginkább a szemem, hogy játssza a tenyérbemászó magabiztos győztest. Főleg hogy szerényen nyilatkozott a negyedik címről is.
Pályán is hol nem beszél? Legtöbb pole, legtöbb győzelem idén is? Ezek a legfontosabbak, hogy a pályán mit mutat, nem érheti szó a ház elejét.
Nem szentember Lewis én is megszoktam jegyezni a hülyeségeit, de ebben az ég egy adta világon semmi kivetnivalót nem éreztem. Az meg hogy savanyú lenne neki a szőlő, McLaren és Mercedes pilóta volt eddig, a Forma 1 csúcsa mindkettő. Azt mondod Ferrari az, Mercedes előbb volt pl. Abszolút az egyik "legősibb" csapat. Oké, hogy az olaszoknak van a legtöbb konstruktőri mostanában szerencsére nagyon nem, Mercedes meg sokáig nem volt gyári.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2017.10.24. 22:25:56-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.24. 22:18:19

Stalkyard írta:
Kovbal88 írta: Szerintem meg, jövőre jobb lesz, a Redbull és a McLaren is néha odaérthet. A Ferrarinak idén volt lehetősége, de ennyi.
És ezt mire alapozod? :lol:
A Renault minden idei fejlesztését a jövő évre tette fel, állítólag a 18as francia motor már tudni fogja a Merci erejét, a kasztnijukkal idén és tavaly se volt gond. McLaren szintén de szerintem ők nem fognak tudni odaérni az elejére.

Hamilton nyilatkozataival szerintem nincsen semmi gond. Azért nem bírják a srácot, mert túl jó. Pont hogy nem az a nyilatkozgatós fajta, Vettel sokkal többet rinyál például. Amit meg idén csinált a Hungaroringen az utolsó körben azt nem sokan tették volna meg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.10.24. 22:22:17-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.24. 22:03:58

Bob_Marley írta:Megdolgozott érte, idei volt talán a legjobb idénye. Ha Ricciardo röhög mindenen az úgy mennyire jó, ha Hamilton akkor tenyérbemászó.
Most azon gondolkozom, hogy te nem olvasod amit írok vagy direkt másról beszélsz. :roll:
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.24. 22:00:03

Megdolgozott érte, idei volt talán a legjobb idénye. Ha Ricciardo röhög mindenen az úgy mennyire jó, ha Hamilton akkor tenyérbemászó.
Kép
Kép
Kép
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.24. 21:18:01

Bob_Marley írta:Nem értem ebben mi volt antipatikus, diplomatikus volt a négyszeres kérdéssel kapcsolatban is. Az hogy gyötrelmessé akarja tenni a rivális dolgát pedig szintén egy diplomatikus megfogalmazás és legyen is így.
Azt gondoltam, hogy te nem fogod érteni, hogy mi az antipatikus benne. :D

Számomra viszont az teszi unszimpatikussá, hogy ezek a nyilatkozatok most jönnek tőle, mikor már biztos a bajnoki címe, legalábbis tényleg nagyon kevés választja el tőle. Lehet ezt úgy is "ünnepelni", hogy nem rúgok bele a riválisba, amikor nekem megy a szekér.
Én emlékszem még mikor Vettel nyerte zsinórba a vb címeket és akkor mintha csak azt lehetett volna hallani tőle, hogy mennyire frusztrált. Ehhez képest most: "Furcsa sportág ez, hiszen az emberek csak panaszkodnak, és azt mondják, azért nyertem, mert nagyszerű autóm volt."

"Én inkább hagyom, hogy a pályán nyújtott teljesítményem beszéljen helyettem."
Ha tényleg a pályán akarna beszélni, akkor tényleg ott beszélne és nem nyilatkozgatna ilyeneket. De láttuk már Rosbergnél is és látjuk idén is: neki lételeme ez a "pszichológiai hadviselés", szóval nekem ez így kicsit sántít.

Mellesleg ő is tisztában van vele, hogy halljuk a rádióbeszélgetéseit, amikor remegő hangon kérdezi a mérnökeit, hogy hogy kerülnek majd előrébb, és akkor most meg játsza itt a tenyérbemászó vigyorgó magabiztos "győztest". Nekem nem szimpatikus. Neked diplomatikus.

A Ferraris részből meg nekem ordít, hogy savanyú a szőlő. Mindenkinek álma, hogy egyszer a Ferrarival érjen a csúcsra.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.24. 20:29:04

Nem értem ebben mi volt antipatikus, diplomatikus volt a négyszeres kérdéssel kapcsolatban is. Az hogy gyötrelmessé akarja tenni a rivális dolgát pedig szintén egy diplomatikus megfogalmazás és legyen is így.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.10.24. 19:40:51

Kovbal88 írta: Szerintem meg, jövőre jobb lesz, a Redbull és a McLaren is néha odaérthet. A Ferrarinak idén volt lehetősége, de ennyi.
És ezt mire alapozod? :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.10.24. 19:38:23

Nervo írta:https://www.m4sport.hu/2017/10/24/hamil ... hely-lett/
Jobb hely persze, úgy könnyű hogy szegény Valteri nem tud felnőni a feladathoz. :D :roll:
Szerintem nem azonosak a feltételek csapaton belül, mert jobb Hamilton, de azért Bottas néha képes lenne elkapni.

Remélem jövőre a Ferrari felnő végre a Merci mellé, mint csapat és letörlik azt az öntelt vigyort az arcáról.
Szerintem meg, jövőre jobb lesz, a Redbull és a McLaren is néha odaérthet. A Ferrarinak idén volt lehetősége, de ennyi.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.24. 19:26:12

https://www.m4sport.hu/2017/10/24/hamil ... a-jovoben/" target="_blank

Hihetetlen, hogy mennyire unszimpatikus figura nekem ez a srác. Egyszerűen nem értem mi szükség az ilyesfajta nyilatkozatokra, 50+ pontos előnnyel a zsebében, 3 futammal a vége előtt. Minden második mondata ellentmond saját magának. #-o

Tény ami tény nagyszerű pilóta, és a számok is alátámasztják a képességeit, de mint ember végtelenül unszimpatikus. Remélem jövőre a Ferrari felnő végre a Merci mellé, mint csapat és letörlik azt az öntelt vigyort az arcáról.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2017.10.24. 15:50:32

https://www.m4sport.hu/2017/10/24/hamil ... hely-lett/" target="_blank
Jobb hely persze, úgy könnyű hogy szegény Valteri nem tud felnőni a feladathoz. :D :roll:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2017.10.22. 22:57:58

Azért ez a Bottas sem semmi, ezt a szintet a majdnem 40 éves Kimi is hoza.Tökéletes másodhegedűs lajos mellé. :) Verstappen pedig elképesztő továbbra is. :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2017.10.24. 15:51:54-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.22. 22:44:15

Szép győzelem és konstruktőri diadal is megvan. Egyéni remélhetőleg nem kell sokat várni.

Go Lewis
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.22. 21:16:41

Bob_Marley írta:Lassan járj tovább érsz, okos volt Lewis. Vettel nagyot rajtolt, de van még bőven hátra.

Ott is van!
Nagy szívügye az USA nagydíj, gondoltam hogy nem adja meg magát a biztos 2. hellyel

Szerk.: Ocon de okos pilóta
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.22. 21:09:00

Lassan járj tovább érsz, okos volt Lewis. Vettel nagyot rajtolt, de van még bőven hátra.

Ott is van!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.22. 00:20:00

Én nagyon remélem nem lesz Ferrari pilóta, de ma is elképesztőt tölt.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése