Jéghoki divízió-1-es VB

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.04.18. 12:43:08

Szerintem az Aréna lett volna a legjobb (akkor a héten szabadságon lennék), többek között a befogadóképesség és a földrajzi fekvés miatt is.
Egyébként nem biztos, hogy a norvég válogatott a legdurvább ellenfél, én a lengyelektől félek nagyon, a japánokat meg nem ismerem, ők is veszélyesek lehetnek. Majd ma este kiderül...
Amúgy a srácok nagyon kitettek magukért, bár láttam már őket jobban is játszani, remélem, a következő meccseken jobb lesz a támadójátékunk. Szuper Levi szenzációs!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.04.18. 12:30:29

én legalább annyira szeretem a hokit, mint a focit. ez a debreceni vb télleg elég gáz, bár ez még csak az első meccs volt (jó, h a legdurvább ellenféllel), a későbbiekben mehetnek ki többen is. de tény, h hiányoztak a nézők. ha nem a csarnok szépségére mentek volna, lazán belefért volna Fehérvár v Dunaújváros, de még az Aréna is. vonattal 1 óra d.újváros és fehérvár is.
PUYOL-XAVI-INIESTA
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.04.18. 12:20:39

A hokival hogy álltok? Eredetileg ez a topic a fociválogatott miatt indult, de szerintem felesleges szűk egy hét miatt újat kezdeni, a vb ideje alatt itt is értekezhetnénk hokisaink szerepléséről.
Néztétek a nyitómeccset? Én kint voltam (ugyebár a cívisváros nincs messze tőlünk), és megdöbbentő volt látni, hogy milyen kevesen jöttek ki. Én ebben azért nagymértékben a rendezőket okolnám, egyrészt a nagyon magas jegyárak miatt, másrészt, mert ennyire keletre tették. A Főnix nagyon szép, és nekem szerencsés, hogy Debrecenbe hozták, de az ország két legnagyobb csapata dunántúli, az ő szurkolóik valószínűleg nem engedhetik meg maguknak, hogy az egész hetet itt töltsék. Pedig több nézővel, jobb hangulattal megverhettük volna a norvégokat, sőt az nagy segítség lenne a későbbiekben is.
Én mindenesetre minden nap ott leszek, bérletem van, továbbra is üvölteni fogom: HAJRÁ MAGYAROK!!!
Lezárt