Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.18. 17:35:24

Alcantara írta:Nem ejtenék sok könnyet, ha kihullanánk, annyi csapágyasunk van jelenleg, hogy nem hiányzik ez a január-februári, szerda-szombat kombó. Lassan aki megbotlik a fűszálban, már 1 hónap izomsérülés.
Az Atma is kiesik szerintem, legalább a Realnak is jut egy kupa az idén. Arra már simán lehet aranylabdát adni.
A bajnokságban feltesszük a cseréket, azt tolunk két döntetlent a Betis meg az Alaves ellen (ha nagyon muszáj), a kupában meg a gálakezdővel továbbmegyünk, azt ennyi. Az Atlético megy még kemény helyekre a bajnokságban, várhatóan fognak még ők is bukni. Így hogy a döntőre lesz Coutinho meg remélhetőleg Dembélé is, nehogy már ne menjünk rá a kupára is.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.01.18. 17:25:55

Alcantara írta:hogy nem hiányzik ez a január-februári, szerda-szombat kombó
:lol:

lenne + 2 meccs. mekkora terhelés te jó ég :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.01.18. 16:44:17

Nem ejtenék sok könnyet, ha kihullanánk, annyi csapágyasunk van jelenleg, hogy nem hiányzik ez a január-februári, szerda-szombat kombó. Lassan aki megbotlik a fűszálban, már 1 hónap izomsérülés.
Az Atma is kiesik szerintem, legalább a Realnak is jut egy kupa az idén. Arra már simán lehet aranylabdát adni.

A vereség egyetlen pozitívuma, hogy ide érkezhetett végre a kis kommentelő! :lol:
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2018.01.18. 15:52:48

Szerintem a csapat Messi és Deni kivételével rendben volt, az X sokkal reálisabb lett volna, de nem hiszem hogy gond lehet a visszavágón, ezt a nevetséges csapatot simán verni kell! Messi a csapat leggyengébbje volt tegnap, önző volt, semmit sem futott. Denis meg nagy talány, hogy kaphatta meg ezt a mezt, még a kispadra sem jó, annyira gyenge.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2018.01.18. 11:12:58

visca el barca írta:nem értem mi ez a nagy siránkozás, pár hete/hónapja, a fórumozók 99%-a leírta, hogy nem érdekli a kupa és jobb lenne ha minél hamarabb kiesnénk :D
Engem nem is érdekel.:D
Piqué is elmondta, h ha választani kellett volna előre, hogy melyik meccsen kapjanak ki, akkor ezt választotta volna.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.18. 11:10:00

Szerintem meg könnyen lehet hogy kiesünk. 1-0 nagyon rossz eredmény, a visszavàgót legalább 2vel kell nyerni az Espanyol meg az elso perctől kezdve buszozni fog és természetesen cigánykodnak majd az idővel.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.18. 10:10:41

A hátul az tegnap (is) Rakitic volt. Folyton össze-vissza forgolódott, mint a Soci ellen is. Mondjuk a többi kp-nk is Busin kivül. Az ő hibáit javítgathatták folyton Piquéék.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.18. 09:58:51

Engem nem kavart fel az eredmény, szerintem simázunk a visszavágón, és legalább letudtuk a már időszerű vereséget is. Kár, hogy az Espanyol ellen, de igazából ennél csak akkor lehetett volna jobb, ha ezt a meccset 0-6-ra nyerjük, a visszavágón meg kikapunk. De így se nagyon van vele bajom megmondom őszintén. Meglepne, ha egy 1-0-át nem tudnánk ledolgozni, akkor meg is érdemelnénk a kiesést. Még a tegnapi csapattal is nyerhettünk volna ha beverjük amit kell, ha meg több kezdő is a pályán lesz, ezt az Espanyolt verni kéne több góllal.

VEB-bel abban egyetértek, hogy Alená nem volt jó - mondjuk szerintem rossz se, olyan semmilyen -, a gyerek legnagyobb erőssége a mentalitása, amiatt emelkedik a többiek fölé. Tehetséges is persze nyilván, de nem egy egyedülálló tehetség, viszont mentálisan rohad erős, és tudja hogy mire képes - első felnőttmeccsén 0-1-nél 25-ről rámeri lőni pl, mert tudja, hogy be tudja verni onnan is, azért ez ritka -, ebből viszont tegnap nem sokat láttunk. Én nem temetem még persze, de ha pár meccs elteltével se fogja tudni hozni a B-s énjét és megoldásait, akkor gondba lesz elég hamar szerintem. Ennél mondjuk láttuk már jobban is játszani, szóval annyira nem aggódok egyelőre miatta.

Többiekről nem nagyon érdemes írni, Messi bemelegítésnél többet mozgott szerintem mint a meccsen, de azt a keveset legalább sprintbe tette meg. :D És még így is MoM jelölt, Busi meg Verma voltak talán még kifejezetten jók, többiek elvoltak csak. A kezdő után igazából ennél többet nem nagyon vártam, Paulinho 433-ban tudjuk mennyire segíti a középpályát, Denis és Alená meg - még? - közel sem olyan jók, hogy működtessék a gépezetet. Várható volt a lötyögés és a játék szerintem, de nekem nagyon bajom se volt vele, a 11-esig szerintem egész jó volt a meccs, az nagyon megtörte az addigi játékot, onnantól szerintem kapura se voltunk veszélyesek.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.01.18. 09:45:12

nem értem mi ez a nagy siránkozás, pár hete/hónapja, a fórumozók 99%-a leírta, hogy nem érdekli a kupa és jobb lenne ha minél hamarabb kiesnénk :D

már a kezdő is gyenge volt, digne, DS, alena, vidal, ezektől nagy focit nem lehet várni, de még kicsit sem. alena eddig akárhányszor játszott (legtöbbször hoki csapatok ellen) duplanulla volt, én attól a gyerektől még egy jó meccset nem láttam, egy közepes átlagot se tud hozni soha. DS meg vidal detto. előbbi egy alibi nulla, a másik meg csak fut, de hova, meg minek :lol:

érzésem szerint a CN-ban az espanyol lőni fog egyet és kiesünk. főleg ha a valverde megint ilyen bohóc kezdőt küld ki, aminek a fele selejt. én simán kinézem amúgy belőle.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.01.18. 09:18:39

Idegenben lőtt gól nélkül, nagyon nehéz lesz a visszavágó, lehet nem is fog sikerülni, azért itt már a legjobb 4 közé lehet jutni... Kiváncsian várom mi lesz. Azért egy 4-0 nál sokkal jobb a helyzet!

A statisztika meg csak utólag izgalmas, jelenben sokkal többet ér egy szép meccs, mint egy rekord győzelmi sorozat. Persze, min futball szerető szurkoló mondom.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.01.18. 09:12:42

A bíró természetesen nem írta bele a jegyzőkönyvbe amikor fejbe dobták Cillessent, miért is tette volna?!

Nekem nem fáj most ez a vereség annyira. Éreztem is, a kihagyott büntető után, hogy be fogunk nyalni 1-et. 2 hét alatt 3x játszunk velük, mindig őket sem bírjuk megverni. Otthon vissza lehet ezt hozni, de biztos, hogy nagyon fognak faragni meg keménykedni. Előre féltem a játékosokat.

Viszont azért nagy kár, hogy az első félidőben nem döntöttük el, sokkal lazább meccs és párharc lett volna, mehetett volna a pihentetés, a sérültek meg nyalogathatták volna a sebeiket.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2018.01.18. 09:07:13

Féloldalas volt támadásban a csapat. Leó, de a többiek sem preferálják Dinnyét ès nem vélletlenül. Volt legalább két olyan eset, amikor adhatta volna Leo, ahogy Albának szokta, de inkább lepasszolta. Egyszer adott egy olyan labdát, amiből Alba gólt is szerzett a Celta ellen, de akkor meg a francia nem oda futott be. A baloldalon meg eröltettük, de minek. Robi becsülettel látja el feladatát, de olyan érzésem van, mint Masch-al kapcsolatban, hogy belefog öregedni ebbe a jobbhátvéd szerepbe és nem fogjuk megtudni, hogy mit ér a kap-n. Nem értem miért nem Semedo kezdett, de EV feltűnően ignorálja őt. Persze tovább jutunk, de ezekre megoldások kellenek. Sajnos Denis továbbra sem tud bizonyítani. Folyamat rossz döntéseket hoz, Vidal egy futóbolond és baromira fegyelmezetlen. Digne már csak nem is gyors, nem egyszer verték meg. Állítom, hogy Alba befutotta volna a gól előtt a csávót. A gálakezdővel vertük volna őket, így majd a Camp Nouba tesszük meg és remélem sok góllal, mert ez egy retek banda a közönségükkel együtt.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2018.01.18. 00:17:37

Fáj ez a vereség, de belefér most úgy érzem. Itt nem lehet senkire mutogatni,hogy miatta ment volna el a mai, csapatot csinált Valverde így hát csapatként nyerünk, de csapatként is vesztünk. Muszáj menni tovább. Inkább most legyen egy kisebb hullámvölgy,mint a Stamford Bridgen február végén, mert ott fájóbb lenne kikapni,mint most egy olyan Espanyol ellen,akit nagy eséllyel legalább 3-al küldünk haza jövőhéten.a 442-höz sok középpályás kell, sérülések is vannak ezzel együtt, Ha úgy nézzük Valverde egy ilyen meccsre a legoptimálisabb csapatot próbálta kiküldeni, ő sem hülye. Szerencsétlen volt a mai, kellemetlen, de előre kell néznünk és menni tovább!
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.01.18. 00:04:57

lics írta:Velem biztos van valami baj de nem értem hogy Semedo miért nem volt kezdő meg úgy alapvetőensem játszik túl sokat ha kezdő lett volna Roberto játszhatott volna középpályást Vidal meg elfutkozik valahol. Semedo is szerintem olyan gyors mint Alba akkor miért nem lehet próbálkozni úgy hogy most nem Alba balról hanem Semedo jobbon elfut és beadja Messinek persze tudom hogy ez nem egyszerű de én azért kiváncsi lennék..

EV egyáltalán nem számol kp-ként Robival, illetve Semedot se preferálja. sajnos a portugál vissza is esett picit játékban. de most simán elbírtuk volna, ha ő a jobb bekk, Robi meg a kp-n segíthet Messinek.
de szerintem a szezon során nem nagyon lesz ilyen forgatókönyv, valamiért Valverde nem alkalmazza ezt a megoldást.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.01.17. 23:55:52

Velem biztos van valami baj de nem értem hogy Semedo miért nem volt kezdő meg úgy alapvetőensem játszik túl sokat ha kezdő lett volna Roberto játszhatott volna középpályást Vidal meg elfutkozik valahol. Semedo is szerintem olyan gyors mint Alba akkor miért nem lehet próbálkozni úgy hogy most nem Alba balról hanem Semedo jobbon elfut és beadja Messinek persze tudom hogy ez nem egyszerű de én azért kiváncsi lennék..
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6663
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.17. 23:42:25

Ma kijöttek a keret hiányosságai. Nagyon kell Iniesta és Coutinho a középpályára, ma is 0 kreativitással működtünk. Legalább Robit be lehetett volna rakni, és mehet Semedo a szélre. Paulinho magában nem képes felpörgetni a játékot, ahogy Rakéta is csak alibizik ilyenkor.

Vidal, Denis kuka, Alena se hiszem, hogy csak ennyit tudna.

Messi is érzi, hogy kontárokkal van körülvéve, mert dafke nem passzolt senkinek. A tiziket is csak nagycsapatok ellen tudja a pipába varrni, kiscsapatok ellen elhülyéskedi félmagasan.

Remélem ebből tanulunk, elkerülnek a sérülések és ebből nem csinálunk rendszert.
Sajnálatos, hogy oda a veretlenség, de nem történt tragédia, otthon valószínűleg gála lesz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.17. 23:41:35

aynas írta:Ilyen szintű játékos,mint Messi miért nem tud tizit lőni? Ha felfelé rúgja a bogyót gól. Miért laposan próbálkozik? Erőből felrúgja középre vagy sarokra és kész. A technikája megvan hozzá.
Ez már sokszor volt téma, laposan a sarokba a legvédhetetlenebb, ahhoz kell a legtöbb idő hogy a kapus leérjen.

Szokott Messi gyenge tiziket rúgni, de ez most inkább hatalmas mentés volt, nagyon ráérzett a kapus.

Sinya22 : Digne-t nem is értem hogy miért akarják sokan eladni, ki játszik Alba helyett?

Pákót sem adnám el, végre bele lendült a gólgyártásba, pedig ő is eléggé gyatra volt tavaly.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2018.01.17. 23:37:26

aynas írta:Ilyen szintű játékos,mint Messi miért nem tud tizit lőni? Ha felfelé rúgja a bogyót gól. Miért laposan próbálkozik? Erőből felrúgja középre vagy sarokra és kész. A technikája megvan hozzá.
Mert így döntött. Nyugodj meg fog még tizit kihagyni. Az nem mind1, hogy mikor. A NC-ba majd berúgja.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2018.01.17. 23:33:52

Ilyen szintű játékos,mint Messi miért nem tud tizit lőni? Ha felfelé rúgja a bogyót gól. Miért laposan próbálkozik? Erőből felrúgja középre vagy sarokra és kész. A technikája megvan hozzá.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.17. 23:29:20

MessiNeymarSuarez írta:
Nyilván a düh beszél belőlem de elég idegesítő hogy pont ezeket a balfácánokat sikerült a magasba emelnünk ezzel.
Ezt el kell engedni,mert ma semmi nem jött össze. Rengeteg hiányzó,beállt Rakitic és Suarez,előbbi befelé cselezgetett passz helyett hátul,utóbbi meg nem tudom ért-e labdába. Messinek sem jött össze,Denis kihagyott egy jó nagy helyzetet,stb stb. Amúgy ja,lehet jobban járunk,ha nem kapunk tizenegyest,az még jobban felhúzta őket,minket meg kicsit le.

Mindegy,otthon teljes csapattal(Vagy majdnem teljes,gondolom Ini nem épül fel,Cou se) ezt le kell rendezni,Celta ellen nagyon jól mentünk ki,azt nem hiszem hogy sokáig bírná az Espanyol.

Amúgy nem tudom már ki írta pár hete,hogy adjuk el a cserepadunkat is(Digne,Paco,Denis/Gomes/Rafinha meg mindenkit aki nem Iniesta szint) de pl ezért sem lehet 11+2-3 emberrel csinálni a szezont,mert most is van vagy 6-7 sérültünk,ami persze extrém helyzet,de mint látjuk megtörténhet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sinya22 2018.01.17. 23:34:15-kor.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.17. 23:22:19

optimus írta:
MessiNeymarSuarez írta: Nem csak a mai meccs, egy ideje már meccsenként vannak amatőr hibáink, csak eddig megúsztuk.Sociedad ellen is mit csináltunk hátul, néha katasztrofa volt.

Csak eddig megúsztuk mert nem tudták kihasználni a helyzeteket, míg egy Chelsea is pont olyan akinek elég 2 meccsenként 1 helyzet, el is intézi a továbbjutást mert a meccset meg végigbuszozzák.
Igen az a Chelsea ahol Morata kerek 8%-át használja ki a ziccereinek lábbal, na az aztán tényleg olyan hogy 1 helyzet(ecske) és már a döntőben vannak. Ehh...

Az meg totál nonszensz hogy inkább kapjunk ki a Bernabeuban mint egy olyan meccsen ami kb tét nélküli ( otthon úgy elverjük őket mint a lovat, tippre 30p alatt eldől ), teljes agymenés. Te néha elolvasod, vagy végig gondolod azt amit írsz?

Denis és Vidal totál homály. Vidal legalább lelkes amatőr akinek tényleg ennyi az annyi, futkározni tud, és kb itt véget is ért, de legalább nem próbál cselezgetni és hiba után próbál javítani. Denis meg iszonyat, nem is tudom mikor láttam ilyen játékost, talán néhány hülye angol ilyen, hogy 5ből 4 döntése fixen rossz, de ő legalább utána pofázik rendesen, meg flegmázik, Gumbaun kevésbé bőgne a 6os mez mint rajta.
Nyilván a düh beszél belőlem de elég idegesítő hogy pont ezeket a balfácánokat sikerült a magasba emelnünk ezzel.

Nagyon jó úton halad Valverde csapatépítése de mint ahogy a mai vereség sem, úgy a nagyon kevés bekapott gól sem teljesen reális mert sokszor képesek még mindig amatőr hibákat véteni amik simán kiküszöbölhetőek lehetnének, van még bőven hova fejlődni.

Nehéz lesz a Camp Nou-ban főleg ha beállnak 11-en a kapuba
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2018.01.17. 23:12:27

MessiNeymarSuarez írta: Nem csak a mai meccs, egy ideje már meccsenként vannak amatőr hibáink, csak eddig megúsztuk.Sociedad ellen is mit csináltunk hátul, néha katasztrofa volt.

Csak eddig megúsztuk mert nem tudták kihasználni a helyzeteket, míg egy Chelsea is pont olyan akinek elég 2 meccsenként 1 helyzet, el is intézi a továbbjutást mert a meccset meg végigbuszozzák.
Igen az a Chelsea ahol Morata kerek 8%-át használja ki a ziccereinek lábbal, na az aztán tényleg olyan hogy 1 helyzet(ecske) és már a döntőben vannak. Ehh...

Az meg totál nonszensz hogy inkább kapjunk ki a Bernabeuban mint egy olyan meccsen ami kb tét nélküli ( otthon úgy elverjük őket mint a lovat, tippre 30p alatt eldől ), teljes agymenés. Te néha elolvasod, vagy végig gondolod azt amit írsz?

Denis és Vidal totál homály. Vidal legalább lelkes amatőr akinek tényleg ennyi az annyi, futkározni tud, és kb itt véget is ért, de legalább nem próbál cselezgetni és hiba után próbál javítani. Denis meg iszonyat, nem is tudom mikor láttam ilyen játékost, talán néhány hülye angol ilyen, hogy 5ből 4 döntése fixen rossz, de ő legalább utána pofázik rendesen, meg flegmázik, Gumbaun kevésbé bőgne a 6os mez mint rajta.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.17. 23:10:33

MessiNeymarSuarez írta:cserébe a gálakezdő felét nem is pihentettük, és ki is kaptunk..
Pihentek ők eleget a meccs alatt. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2018.01.17. 23:10:20

S.Agüero írta:Denis bénázása mellett azért illik megemlíteni Messi mai produkcióját is, a második félidőben nem sok mindent csinált a kihagyott büntetőn kívül.
Ok tényleg gyenge volt, de még is kivel játszott volna, meg leginkább mikor, amikor a labda alig jutott el hozzá a mf-ben. A kp-nk annyira volt kreatív, mint egy szocreál építész. Denis sajnos egy semmi, de annyira, hogy az már nekem fáj. Paula volt ma akivel valamit tudott játszani, de senki mással.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.17. 23:09:28

A probléma ott kezdődik, hogy egy Messi tizin múlt az eredmény.. Le kellett volna ezt rendezni a fenébe, és szevasz, cserébe a gálakezdő felét nem is pihentettük, és ki is kaptunk..
Válasz küldése