Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.20. 10:02:53

Felőlem kezdjen Gomes, ha EV-nek ő kell, hogy 0-2-re nyerjünk.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.02.20. 09:59:39

csababarca írta:Baklövés lenne, mert ahogy Chino is írta, nincs is játékban a portugál, mellőzve volt, vicces lenne ha pont a chelsea ellen visszarakná a kezdőbe.
Csak ugye annyiban jogos az aggodalom hogy, mindig a rangadókon került kezdőbe.

Szerintem nincs sok ember aki Gomessel kezdene, ha stabilitást akkor játsszon Paulinho, ha futtatni akarja a Chelseat akkor Vidal inkább, vagy Dembele.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.20. 09:57:19

csababarca írta:Nem hinném hogy Gomes kezdeni fog.
Vagy Vidal, vagy Paulinho.

Baklövés lenne, mert ahogy Chino is írta, nincs is játékban a portugál, mellőzve volt, vicces lenne ha pont a chelsea ellen visszarakná a kezdőbe.

Dembelében nem bízik, őt kizárhatjuk,max második félidőre dobja be, ha szükséges.


Az, hogy a pálya ilyen, nem lep meg, mindent bevetnek, lelkük rajta. nem ezen fog múlni.
Atleti ellen is ez volt, előtte 3 meccsel ha kapott is, max pár percet a végén, aztán az Atleti ellen meg berakta kezdőbe :D

Szerintem Vidal lenne a megfelelő, mert ő gyors és talán lépést is tud tartani Hazardékkal, bár ő sem a védőmunkájáról híres.
Aztán második félidőben jöhet Paula vagy Dembele.

A pálya meg: Ezzel tényleg kezdhetnének már valamit a jövőben, mert ez egy Barca felfogású csapat ellen kb olyan, mintha mi úgy alakítanánk a pályát hogy az ellenfél kapujába lejtsen a pálya és oda guruljon a labda :lol:
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2018.02.20. 09:52:56

Ma este ha tényleg AG kezdő lesz, az Valverdenek fekete pont nálam! Egy lesajnált játékos, aki idén nemhogy robantott, de még a kezdő közelébe is alig került, az ne kezdjen ugymond az év egyik legfontosabb meccsén..amit kis túlzással az egész világ néz, hát óriási fircska Dembelenek ha Vidal vagy Gomes kárára a padon lesz ma is!
Dembelenek szoknia kell a játékot igen, de padon ülve elég nehez, az eibar ellen sem fért be, pont egy ilyen meccsen való kezdőbe szerepeltetése jelentené azt hogy számit rá az edző es kap esélyt a bizonyitasra biznak benne stb! Lehet itt irni hogy adhat el labdat meg hibazhat,(mert Gomes nem fog tuti azzal a lagymatag mozgásával) de a plusz is elobb jöhet es elvégére ezért vettük..Deulofeu szerencsetlenkedett egy fél szezont de kapott lehetöséget..
Gomes detto, aki itt van lassan 2 éve szokja tanulja a játékot és szivja el a levegőt veszi el a helyet masok elől. Vidal meg csoda hogy még itt van, es nem adtuk el télen.
A csúcsniggerünk meg ül a padon mert stabilitás kell?? Gondolkozzon el akkor hogy hova igazolt, lesz e helye ebben a csapatban, vagy Gomes félék kiszoritják a stabilitás nevében, es igen kamu hirek hogy nyáron elmehet, de miert maradna ha lehetöséget sem kap, és érezhetően nem bizik benne az edző..
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.20. 09:46:05

Nem hinném hogy Gomes kezdeni fog.
Vagy Vidal, vagy Paulinho.

Baklövés lenne, mert ahogy Chino is írta, nincs is játékban a portugál, mellőzve volt, vicces lenne ha pont a chelsea ellen visszarakná a kezdőbe.

Dembelében nem bízik, őt kizárhatjuk,max második félidőre dobja be, ha szükséges.


Az, hogy a pálya ilyen, nem lep meg, mindent bevetnek, lelkük rajta. nem ezen fog múlni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.20. 09:28:16

Szerintem fix hogy Gomes kezd.

"Vicces" lesz a Gomes vs Hazard párharc...

Gomest vagy szétfutják, vagy 20 perc alatt kiállítják mert annyit szabálytalankodott, múltkor is forró volt a pite, esélyes volt hogy kiállítják és az nem egy Chelsea támadósor ellen volt.

Nagyon vigyázni kell hol szabálytalankodunk, William, Hazard, stb nagyon tud büntetni szabiból
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.02.20. 09:18:31

Chino írta:
LG írta:
Erős eloitelet van vele szemben nem ertem a dolgokat , ha egy Gomesnek adnak lehetőséget bizonyitani fontos meccsen
Szerintem akk Dembi is megerdemli!!
Nem arról van szó, hogy megérdemli-e, vagy nem, nem is arról, hogy kiben van több hosszútávon, hanem, hogy most, ki a biztosabb pont, egy olyan meccsen, ahol valószínűleg a biztonság és a stabilitás lesz a fő szempont, legalábbis Valverdét ismerve én erre számítok (aztán lehet húz egy váratlant és nekik rontunk egyből) Gomes alapvetően nem kezdő szint egy ilyen rangadón, ezt szerintem senki sem vitatja. De ő Dembelével szemben már legalább ismeri a játékunkat, és ha van erénye, az a fegyelmezettség, amire most szükségünk lesz. Dembelé tanulja még focinkat, kellenek a meccsek neki, de egy ilyen meccsen egyből kezdőbe dobni vakmerőség lenne, hiszen egy eladott labdának, egy felelőtlen labdavesztésnek súlyos ára lehet, azt meg lássuk be, jelenleg ezek bőven bene vannak a játékában.
Az, hogy Gomes ismeri a játékunkat nem sokat jelent.Ismerni és játszani az két külön dolog, ő pedig a legkevésbé sem tudott integrálódni és megvalósítani azokat a feladatokat, amik kellenének. Amellett a jobb oldalon még neccesebb játszatni, arról nem is beszélve, hogy az utóbbi hat meccsünkön csak egyszer játszott, le is kapta gyorsan Valverde egy félidő után, azon kívül még a keretben sem volt. Ez nem igazán arra utal, hogy a Chelsea ellen kezdőként számolnának vele. Az angolok ráadásul borítékolható, hogy utazni fognak a kontrákra, az meg a portugállal öngyilkosság. Ez még Dembélével is biztonságosabb. Nyilván a legoptimálisabb egy Semedo-SR szél lenne, de ezt el kell engedni.
Sajnos fegyelmezett középpályásokban szűkölködünk, Paulinho is elég szertelen, ráadásul kezdőként sosem nyújtott igazán kiemelkedőt, ő is inkább csereként beszállva tud pluszt adni a csapatnak és a formája sem a legjobb. Vidal, ha megembereli magát és betartja az utasításokat optimális lehet, a sebessége is aranyat érhet viszont nagyon nincs játékban.
Szóval ott tartunk, hogy a kp-n van hiány, de utóbbi kettőbe ráadásul benne van az a faktor, hogy egy-egy assistot kiosszanak, ne adj Isten gólt rúgjanak, míg Gomestől ezt várhatjuk...

Ugyanakkor azon is elgondolkodtam, hogy Valverde lehet húz egy merészet és átáll amolyan 4-3-3/4-4-2 hibridre, ahol Messi többet húzódna ki szélre és nem hamis kilencest játszana. Középen hatalmas darálóba kerülhet, ha a Chelsae feláll 3-5-2-ben és rászabadítják Kantét meg Bakayokot, ahová Cesc és/vagy Alonso/Zappacosta is besegít. A három védős felállásban pedig főleg Cahill oldalán nagyon sebezhető a Chelsae és Azpi sem egy tipikus center. A másik oldalon meg ott lenne Dembélé. Bár így lehet, hogy Hazardnak adnánk túl nagy teret.
Mondjuk nem hiszem, hogy most kezdene Valverde kísérletezgetni és inkább rágyúr a stabil kp-ra, de igazán optimális ember hiányzik jobb oldalról.
Igazatok van Dembelének meg szokni kell , de eladott labdákterén ne Gomessel érveljünk hisz a srác meccsenként szórja.
De gyerekek nincs jobb..
Nem hinném Hogy Gomes - Vidal duó jobban hasznosítaná a katalán játékot.

Ellenben Dembelét ember legyen aki lefutja és egy ilyen meccsen lehet 1-2 meglódulás is sokat jelentene.

Ezek ellenére Paulinho-t erzem kezdőben
Meglátjuk remelem bárki is kezd felszivja magát!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.02.20. 08:59:51

LG írta:
Erős eloitelet van vele szemben nem ertem a dolgokat , ha egy Gomesnek adnak lehetőséget bizonyitani fontos meccsen
Szerintem akk Dembi is megerdemli!!
Nem arról van szó, hogy megérdemli-e, vagy nem, nem is arról, hogy kiben van több hosszútávon, hanem, hogy most, ki a biztosabb pont, egy olyan meccsen, ahol valószínűleg a biztonság és a stabilitás lesz a fő szempont, legalábbis Valverdét ismerve én erre számítok (aztán lehet húz egy váratlant és nekik rontunk egyből) Gomes alapvetően nem kezdő szint egy ilyen rangadón, ezt szerintem senki sem vitatja. De ő Dembelével szemben már legalább ismeri a játékunkat, és ha van erénye, az a fegyelmezettség, amire most szükségünk lesz. Dembelé tanulja még focinkat, kellenek a meccsek neki, de egy ilyen meccsen egyből kezdőbe dobni vakmerőség lenne, hiszen egy eladott labdának, egy felelőtlen labdavesztésnek súlyos ára lehet, azt meg lássuk be, jelenleg ezek bőven bene vannak a játékában.
Az, hogy Gomes ismeri a játékunkat nem sokat jelent.Ismerni és játszani az két külön dolog, ő pedig a legkevésbé sem tudott integrálódni és megvalósítani azokat a feladatokat, amik kellenének. Amellett a jobb oldalon még neccesebb játszatni, arról nem is beszélve, hogy az utóbbi hat meccsünkön csak egyszer játszott, le is kapta gyorsan Valverde egy félidő után, azon kívül még a keretben sem volt. Ez nem igazán arra utal, hogy a Chelsea ellen kezdőként számolnának vele. Az angolok ráadásul borítékolható, hogy utazni fognak a kontrákra, az meg a portugállal öngyilkosság. Ez még Dembélével is biztonságosabb. Nyilván a legoptimálisabb egy Semedo-SR szél lenne, de ezt el kell engedni.
Sajnos fegyelmezett középpályásokban szűkölködünk, Paulinho is elég szertelen, ráadásul kezdőként sosem nyújtott igazán kiemelkedőt, ő is inkább csereként beszállva tud pluszt adni a csapatnak és a formája sem a legjobb. Vidal, ha megembereli magát és betartja az utasításokat optimális lehet, a sebessége is aranyat érhet viszont nagyon nincs játékban.
Szóval ott tartunk, hogy a kp-n van hiány, de utóbbi kettőbe ráadásul benne van az a faktor, hogy egy-egy assistot kiosszanak, ne adj Isten gólt rúgjanak, míg Gomestől ezt várhatjuk...

Ugyanakkor azon is elgondolkodtam, hogy Valverde lehet húz egy merészet és átáll amolyan 4-3-3/4-4-2 hibridre, ahol Messi többet húzódna ki szélre és nem hamis kilencest játszana. Középen hatalmas darálóba kerülhet, ha a Chelsae feláll 3-5-2-ben és rászabadítják Kantét meg Bakayokot, ahová Cesc és/vagy Alonso/Zappacosta is besegít. A három védős felállásban pedig főleg Cahill oldalán nagyon sebezhető a Chelsae és Azpi sem egy tipikus center. A másik oldalon meg ott lenne Dembélé. Bár így lehet, hogy Hazardnak adnánk túl nagy teret.
Mondjuk nem hiszem, hogy most kezdene Valverde kísérletezgetni és inkább rágyúr a stabil kp-ra, de igazán optimális ember hiányzik jobb oldalról.
Forca Barca!!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.02.20. 08:54:47

lehet, hogy van olyan elemzés ami alapján a Barca az esélyesebb, de én valahogy nem ezt érzem.talán éppen az Eibár elleni meccs megítélése okán. Valverde szerint ez biztató volt szerintem meg nem. azt viszont nagyon helyesen látja, hogy az a 3-4 tiszta ziccer amikor a védelmünket kijátszották itt most nem fog gól nélkül befejeződni, mert itt bizony klasszis csatárok vannak.
nem tudom lesz e olyan szakasza a meccsnek amikor Willian és Hazard is egyszerre lesz a pályán de ezt tartom a legveszélyesebb keveréknek! a védelmünk ugyanis ha koncentrál a sebességnek viszonylag jól ellenáll de a sebesség +cselek az végzetes és ha ebből kettő is van egyszerre....?!
Messi vs Kanté ez a másik... láthattuk jó párszor hogy a szoros emberfogás kikészíti, elkedvetleníti és nincs kétségem hogy lesz rajta ember bőven, hiába tagadja Conte.
az összeállítás ami a kezdőt illeti szinte 100% kivéve egy posztot, de talán éppen ezért nem lesz döntő tényező.
a potenciál ott van mindkét együttesben, a mentális erő, a kondíció és a szerencse fog dönteni.
Phil07
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2018.01.06. 19:10:51

2018.02.20. 01:25:36

Tartok a holnapi meccstől..persze ha a srácok nem fognak ki rossz napot, akkor a Barca az egyértelmű esélyes..de félek, nehogy a Chelsea meglepetést okozzon. Ha Messi felpörög, akkor 1 gólt mindenféleképp berámolunk, ami elég lehet a visszavágóra.

Amitől még tartok, az Kanté. Nem csodálkoznék ha gyakran maga mellett találná őt Messi.. szerintem a világ egyik, ha nem a legjobb védekezőközéppályása, és a La Ligában, nem nagyon találkoznak a srácok hasonló mentalitású játékossal.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.20. 00:14:08

Ráadásul sanszos, hogy direkt csinálják. Tényleg nem előny, de azért helyzeteket mindig tudtunk kialakítani. 2006ban úgy nézett ki a pálya mint egy disznóól, de volt legalább 7-8 ziccer.

https://www.youtube.com/watch?v=ja60LH66Y-8" target="_blank Gomes vs Valencia

Nem volt ez annyira tragikus azért szerintem (mondjuk jó se), az indítások és a beadások elég csehül sikerültek, de viszonylag labdabiztos volt és védekezésben korrekt volt. Szerintem túléljük ha kezdeni fog, és azért is beszélünk sokat az esetleges játékáról mert legbelül mindannyian tudjuk hogy jobb megoldás egyelőre nincs.

Messire leszek kíváncsi, most már talán egyedül csak a Chelseanek nem lőtt gólt. Itt az ideje verni nekik egyet, vagy legalább egy kicsit harapósabban, élesebben játszani.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.20. 00:01:39

http://www.eurobarca.hu/rovidhir/a-krum ... s-a-jelen/" target="_blank

Valahogy várható volt.
Minden szabályozva van, de szinte a legfontosabb, amin játszanak és úgy 90%-ban van a labda a meccs alatt, az nincs.

Amúgy nem tudom miért nem képesek valami komolyabb szabályt kitalálni erre, a vízilabdásokat sem engedik játszani ha csak félig van megtöltve a medence, vagy a Forma1-eseket ha kráter van a versenypálya aszfaltján.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.19. 23:41:18

MessiNeymarSuarez írta:Valverde: "Tomorrow, we want to change our dynamic and score a lot of goals away from home."

Na ez a helyes hozzáállás =D>

Kell az idegenbeli gól
Majd meglátjuk mi valósul meg belőle, nyilván egy Barca edző nem fog olyat lenyilatkozni, hogy védekezésre meg kontrákra rendezkedünk be.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.19. 23:37:39

Valverde: "Tomorrow, we want to change our dynamic and score a lot of goals away from home."

Na ez a helyes hozzáállás =D>

Kell az idegenbeli gól
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.19. 23:24:52

Erős eloitelet van vele szemben nem ertem a dolgokat , ha egy Gomesnek adnak lehetőséget bizonyitani fontos meccsen
Szerintem akk Dembi is megerdemli!!
Nem arról van szó, hogy megérdemli-e, vagy nem, nem is arról, hogy kiben van több hosszútávon, hanem, hogy most, ki a biztosabb pont, egy olyan meccsen, ahol valószínűleg a biztonság és a stabilitás lesz a fő szempont, legalábbis Valverdét ismerve én erre számítok (aztán lehet húz egy váratlant és nekik rontunk egyből) Gomes alapvetően nem kezdő szint egy ilyen rangadón, ezt szerintem senki sem vitatja. De ő Dembelével szemben már legalább ismeri a játékunkat, és ha van erénye, az a fegyelmezettség, amire most szükségünk lesz. Dembelé tanulja még focinkat, kellenek a meccsek neki, de egy ilyen meccsen egyből kezdőbe dobni vakmerőség lenne, hiszen egy eladott labdának, egy felelőtlen labdavesztésnek súlyos ára lehet, azt meg lássuk be, jelenleg ezek bőven bene vannak a játékában.
Ha kell a gól, a friss lendület, akkor jöhet csereként. Sosem rossz amúgy, ha van padon olyan játékos, aki képes lehet fordulatot hozni a meccsbe. Luis Enrique-nél pont az volt a baj, hogy ha gálakezdőnek nem ment, nem tudott olyat beküldeni, aki igazán tudott volna lendíteni a játékon. Tehát ha vki padon kezd, nem kell tragédiának megélni a szempontjából, mert csereként is lehet vki kulcsfontosságú a sikerben, csak mi az előző években nem nagyon éltünk ezzel a lehetőséggel. :roll:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.19. 20:43:48

Kovbal88 írta:
hdavid írta:Csoportkörben is Demebelé kezdett Juve ellen itthon, és gólpasszt is adott Messinek, úgyhogy nem elképzelhetetlen a játéka.
Hétvégén se játszott, sérülése óta még nem tudta felvenni a ritmust, kizárt, hogy kezdene. Csereként, már inkább...
Gomes szerintem a keretbe se lesz, nemhogy a pályán, majd a lelátóról segítheti a csapatot, talán ott a leghasznosabb.
Sajnos ott van a keretben szóval bármi meglehet :(

Egy kis taktikai analízis:
https://www.youtube.com/watch?v=5TKZm4hKArk" target="_blank

Amúgy ajánlom a srác csatornáját, elég jó videókat gyárt a Barcával kapcsolatban.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2180
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.02.19. 20:38:48

hdavid írta:Csoportkörben is Demebelé kezdett Juve ellen itthon, és gólpasszt is adott Messinek, úgyhogy nem elképzelhetetlen a játéka.
Hétvégén se játszott, sérülése óta még nem tudta felvenni a ritmust, kizárt, hogy kezdene. Csereként, már inkább...
Gomes szerintem a keretbe se lesz, nemhogy a pályán, majd a lelátóról segítheti a csapatot, talán ott a leghasznosabb.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.19. 20:18:12

Amúgy Gomes hamar ki is sárgulna szerintem. :roll: :roll:
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.02.19. 20:13:30

Live from Stamford Bridge: Press conference and training :twisted:
https://www.youtube.com/watch?v=DuMChX7Mbiw" target="_blank
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.02.19. 19:59:47

Yokozuna írta: Talán a kupára való tekintettel kapust fog cserélni.
Nem rossz megérzés. Tekintve, hogy a bajnokságban és BL-ben TS az elsőszámú immár második éve. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.02.19. 19:57:00

Biztos, hogy Mats kezd, miert cserelne? :D
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.02.19. 19:56:12

Nem tudom elképzelni, hogy változna a szombati kezdő, ha Piqué lába rendben lesz. Talán a kupára való tekintettel kapust fog cserélni.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.02.19. 19:46:30

hdavid írta:Csoportkörben is Demebelé kezdett Juve ellen itthon, és gólpasszt is adott Messinek, úgyhogy nem elképzelhetetlen a játéka.
Ha én lennék az edző biztos nem játszana, de valamiért az a megérzésem ő lesz a meglepetés, vagy a kezdőben de tuti kap egy félidőt. Aztán lehet megkapja Vidal a lehetőséget, én őt sem bánnám, csak legyen aki befutja a széleket. Nem várok hatalmas tűzijátékot 1-2 találat max, de azokat mi jegyezzük, ez a lényeg.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
hdavid

2018.02.19. 19:05:32

Csoportkörben is Demebelé kezdett Juve ellen itthon, és gólpasszt is adott Messinek, úgyhogy nem elképzelhetetlen a játéka.
bszilard10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.09.19. 23:51:36

2018.02.19. 18:44:51

visca el barca írta:
bszilard10 írta:Az is lehet, hogy Valverde húz egy váratlant és Semedoval fogunk kezdeni
a jóisten áldjon meg SEMEDO ELTILTOTT
Lemaradtam errõl, hogy eltiltott de köszi a piros betūzést így biztos emlékezni fogok :D Így akkor tuti marad Paulinho, Gomes nem fog kezdeni azok után, hogy az elmúlt 2 meccsen még a keretben sem volt.
Válasz küldése