Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.04.04. 14:50:03

MQuCsabi írta:Én nem merem elkiabálni :$ Egyébként nagyon várom és kiváncsi vagyok a török gyerekre a gladiátoroknál.
Ha Ünder-re gondolsz, akkor tőle nem kell tartani ma. Sérülés miatt tuti kihagyja az odavágót.

Egyébként én sem becsülném le a Romát. Nem szabad flegmázni és figyelni kell. Semmit nem ér a jó sorsolás, ha nem tudjuk jól lehozni a meccset.

A tegnapi Real és CR parádé után, jó lenne nekünk is hozni magunkat. Elképesztően feljöttek tavaszra, nekünk is javulni kell, mert verhetetlennek tűnnek a BL-ben.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.04. 14:46:50

Petr írta:
Feast4 írta:Én személy szerint leginkább attól tartok, hogy elflegmázzuk.
Ronaldo tegnap történelmet írt és gólt ollózott. Nem fogja a csapat elflegmázni, főleg Messi. :D
sztem meg rohadtul leszrják hogy ronaldo mit csinált tegnap. te komolyan azt hiszed h ők ezzel foglalkoznak? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.04.04. 14:43:42

Feast4 írta:Én személy szerint leginkább attól tartok, hogy elflegmázzuk.
Ronaldo tegnap történelmet írt és gólt ollózott. Nem fogja a csapat elflegmázni, főleg Messi. :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2018.04.04. 14:36:57

Én személy szerint leginkább attól tartok, hogy elflegmázzuk. Ha úgy játszunk mint hétvégén a Sevilla ellen könnyen előnybe kerülhetnek. Azok a középről guruló hosszú kereszt labdák igen csak megmutatták, hogy Busquets nélkül szűrőjáték 0. Messi nélkül pedig nem tudunk támadni, ha az ellenfél beáll a kapu elé.

A Róma a felszívja magát és felkapja a fonalat kb. hasonló játékerőt képvisel mint a Sevilla. Igaz Barcelonában nem olyan egyszerű felszívni magad, de ebben a meccsben szerintem pont úgy benne lesz az hogy most egyből eldöntjük, mint hogy megviccelnek.
Ha netán el tudnánk hamar menni 2 góllal Messit és Busquetset már hoznám is le.(vagy mondjuk ha nem 100%-os Messit nem is kezdetném.) De sajnos az unalmas ráérős kezdésre számítok.

Csak nehogy valaki kidőljön.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.04. 13:42:08

Nagyon magabiztos mindenki én annyira nem. Tud ám a Roma fegyelmezetten játszani és akkor elérhetnek egy igen kedvező eredményt is.

Én nem merem elkiabálni :$ Egyébként nagyon várom és kiváncsi vagyok a török gyerekre a gladiátoroknál.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.04. 12:11:17

Nagyon várom a meccset, mégis csak BL negyeddöntő, amin sajnos az elmúlt 4 szezonból 3-szor nem is tudtunk tovább jutni.
Nyilván kevésbé ígérkezik izgalmasnak mint pl egy Chelsea ellen, de örüljünk neki, és ki kell használni azt hogy végre bele húztunk a tutiba, és megbecsülni ezt, hogy ha tovább mentünk akkor okosan, pihentetve a csapatot egy csúcs Messivel és pihent csapattal mehessünk ki a nagyon fontos elődöntőkre.
Este varázsoljunk, hogy be legyen biztosítva már az első meccsen, és a sajtó rólunk is szóljon, ne csak a tegnapiakról.


Én azért örülnék ha a kupadöntőt át raknák máskorra, de a mostani helyzeteket látva már csak azért sem fogják át rakni, nehogy már kedvezzenek nekünk és mondjuk a bl elődöntők után legyen. :roll:
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.04.03. 11:49:24

Én amiatt aggódok,hogy Messi rá ne sérüljön,és megszakadjon esetleg,mert akkor kb vége a szezonjának is. Szombaton elég furán mozgott,messze volt még ő szerintem a 100%-tól,talán ha vezetünk be sem állt volna. Szerdán viszont tuti játszik,és kell is persze,mert a támadójátékunk kb semmi nem volt a Sevilla ellen. Egyébként nem hiszem hogy nagy gála lesz, bár a Róma a leggyengébb a mezőnyben,de még is csak egy negyeddöntő és küzdeni fognak,ha 2-0-ra le tudnánk hozni már örülnék,a hétvégén meg lehet megint egy kicsit pihenni otthon.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.03. 08:47:55

Kemény meccs lesz az biztos, nem szabad a 6-1-es meccsből kiindulni, mert egy csoportmeccs más, azóta talán erősödtek is, és most jól be fognak tömörülni.

Amúgy is :
Chelsea - Roma 3-3
Roma - Chelsea 3-0

vs:
Chelsea - Barca 1-1
Barca - Chelsea 3-0


Szóval Roma -> Barcelona :mrgreen:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.03. 07:42:25

MessiNeymarSuarez írta:Hamar eltelt ez a három hét, és ismételten holnap Bl meccs a Barcának.

Nem szabad lebecsülni a Romát, de meg kell nyomni az odavágót és akkor nem lehet probléma. Jó lenne bebiztosítani már az odavágón a továbbjutást, hogy a visszavágó lightosabb lehessen.

Akárhányszor meglátom hogy Barca-Roma, azt hiszem valami barátságos meccs, még mindig nem jutott el az agyamig hogy ekkora szerencsénk van végre egyszer a sorsolással :D
Szerencse? Talán. Attól nem kell félnünk, hogy megszórnak minket, de ne felejtsük, olasz csapat. Biztos, hogy be fognak állni a kapujuk elé és nagyon nehéz lesz gólt lőni nekik. Nem hinném, hogy ez azért annyira sima lesz. Nem félek a továbbjutástól, de 1-2 gól lesz csak sztem.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.03. 07:34:26

Hamar eltelt ez a három hét, és ismételten holnap Bl meccs a Barcának.

Nem szabad lebecsülni a Romát, de meg kell nyomni az odavágót és akkor nem lehet probléma. Jó lenne bebiztosítani már az odavágón a továbbjutást, hogy a visszavágó lightosabb lehessen.

Akárhányszor meglátom hogy Barca-Roma, azt hiszem valami barátságos meccs, még mindig nem jutott el az agyamig hogy ekkora szerencsénk van végre egyszer a sorsolással :D
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.04.02. 12:41:57

Szerk:
Roberto lesz nálunk sárga veszélyben. Akár be is vállalhatna egy sárga lapot, Semedo is lehozza a Roma ellen.

A képek alapján Messi és Busquets is rendben edzettek ma. Szerintem kezdeni is fognak mind a ketten. Mondjuk Messinél tartok attól, hogy majd egy sprintnél vagy lövésnél megszakad az izom..
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.03.31. 15:49:37

Arra gondolok, hogy ilyenből minden meccsen van pár, Rafinhának nem volt szerencséje, hogy leragadt a lába. Iniestának is volt, hogy véletlenül beragadt a lába, ahogy másnak is, ez megesik, ettől még nem kell félni, hogy mostmár minden meccsen le fog sérülni valaki amikor Naiggolan játszik.
Bár ha jobban belegondolok, ez régen is igy volt, kb minden classico előtt le lett irva, hogy Ramos-Pepe páros senkit se rúgjon le :D Aztán végül valami csoda folytán mindenki megúszta törött láb nélkül :D
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.03.31. 15:39:08

hajnesz írta:Rafinha esete az egy szerencsétlen eset volt, ezért még nem lesz hentes valaki. Lábtörés esetet meg nem láttam, de a Rafinha esetért túlzó lehentesezni valakit.
Maximum Rafinha volt szerencsétlen,hogy kidőlt hosszú időre. Hátulról befogta a lábát,köze nem volt a labdához.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.03.31. 14:55:56

Rafinha esete az egy szerencsétlen eset volt, ezért még nem lesz hentes valaki. Lábtörés esetet meg nem láttam, de a Rafinha esetért túlzó lehentesezni valakit.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.31. 14:34:36

Cestus írta:Nainggolan megsérült a mai meccsükön, le kellett cserélni. Nem lenne rossz, ha nem játszana ellenünk, és így nem tudná lehentelni egyik játékosunkat sem.

A Róma elég lötyögősre vette a figurát amúgy, vereségre is állnak eddig. Ellenünk biztos többet akarnak majd mutatni.
Én is nyugodtabb lennék ha nem látszana az a favágó, eléggé megmaradt bennem ahogy Rafinhát hidegre tette egy veszélytelen szituációnál...

Az a szomorú hogy nem is kapott semmi komolyat úgy sem hogy előtte nem rég törte el szintén csúnya belépővel egy játékos csontját, persze egy vállon harapásért meg 4 hónap jár. :roll:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.31. 13:07:27

Nainggolan megsérült a mai meccsükön, le kellett cserélni. Nem lenne rossz, ha nem játszana ellenünk, és így nem tudná lehentelni egyik játékosunkat sem.

A Róma elég lötyögősre vette a figurát amúgy, vereségre is állnak eddig. Ellenünk biztos többet akarnak majd mutatni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.20. 21:39:20

És gondold el, hogy azon az áron sem rohad rájuk valószínűleg... nagyon komoly. Csak, hogy hazai példát is mondjak. Redbull pilvaker: tavaly már három előadást kellett tartani úgy, hogy a főpróbát is meg kellett nyitni, annyira keresett lett.

Öt perc alatt fogytak el a jegyek, nem viccelek, nyitásra ott voltam. Aztán tiz percre rá vaterán rengeteg jegy ötszörös áron. És gondolom azok is elkeltek.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.20. 21:21:16

Valószínűleg azért ennyi mert ilyen árak mellett is megtudják tölteni a stadionokat. Barca-meccsre járni nem alap/lét-szükséglet úgyhogy nem értem a sírást.

Májusba kiakartam menni Vegasba egy boxmeccsre, ezer dollártól kezdődtek a jegyárak de 3 nap alatt elkelt az osszes úgyhogy lecsúsztam.
Mondjuk szerintem még mindig nagyon megy az hogy elore felvásárolják aztán a helyszínen fekete piacon 10szeres áron kínálják.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.20. 21:08:53

Nero. írta:http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... tt-2625491

:lol: :lol:
Szerintem meg pont hogy olcsó, én azt hittem átlagban ilyen 2-300 euro körül van egy zsuga egy ilyen meccsre.
Hivatalosan a BL döntőre is 70 eurotol indul a beugró, az meg már más kérdés hogy mennyi az esélye az embernek közvetlenül szerezni ennyiért, inkább a jegyportálokon szoktak az ilyenekhez hozzájutni többszörös áron.

Most a Roma elleni odavágóra a jegyportálok 125 eurorol indítják a jegyeket, BL döntőre meg a legolcsóbb is 1200 euro (persze ha szerencsés vagy kisorsolhat hivatalosan az UEFA, és akkor meg van 70 eurobol, de szerintem erre nem sok esély van)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.20. 20:44:00

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... tt-2625491" target="_blank

:lol: :lol:
Szerintem meg pont hogy olcsó, én azt hittem átlagban ilyen 2-300 euro körül van egy zsuga egy ilyen meccsre.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.17. 10:16:51

MessiNeymarSuarez írta:Én igazából azt nem értem, hogy februártól április elejéig csak a nyolcaddöntők játszódnak le, aztán utána a legfontosabb meccseket pedig úgy össze zsúfolják hogy 6-7 nap alatt tolják le a csapatok a párharcot, ennek mi értelme?

Pláne hogy a sorsolástól több mint 2 hónap telik el a nyolcaddöntő első meccséig, a negyed-elődöntőt pedig lezavarják kevesebb mint 1 hónap alatt.

Szerintem sokkal nagyobb felkészültség kell egy negyed-elődöntőre, mint a nyolcaddöntőre, ahol sokszor a nagyok még gyenge ellenfelet kapnak.
Besiktas, Basel, Porto és társai ellen nem hiszem hogy szükséges 2 hónapos felkészültség, 3 hetes köztes idővel, hogy utána 10 napon belül legyen a negyeddöntő visszavágója, és az elődöntő odavágója.
Gondolom így van kialakítva a versenynaptár. Mert figyelni kell több dolgot is egyszerre. Pl válogatott mérkőzések, afrika kupa, januárban pl spanyol kupa van végig.
Tavaly a Realnak volt egy elmaradt meccse, és részben amiatt vesztettük el a bajnokságot, nem tudták hova beszúrni.

tényleg hülyeség, mert ugye fel se lehet rá készülni, mint szurkoló, hogy kimenj a meccsre, ha olyan a munkaköröd van, hogy csak két héttel előtte tudod szervezni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.17. 10:08:04

Én igazából azt nem értem, hogy februártól április elejéig csak a nyolcaddöntők játszódnak le, aztán utána a legfontosabb meccseket pedig úgy össze zsúfolják hogy 6-7 nap alatt tolják le a csapatok a párharcot, ennek mi értelme?

Pláne hogy a sorsolástól több mint 2 hónap telik el a nyolcaddöntő első meccséig, a negyed-elődöntőt pedig lezavarják kevesebb mint 1 hónap alatt.

Szerintem sokkal nagyobb felkészültség kell egy negyed-elődöntőre, mint a nyolcaddöntőre, ahol sokszor a nagyok még gyenge ellenfelet kapnak.
Besiktas, Basel, Porto és társai ellen nem hiszem hogy szükséges 2 hónapos felkészültség, 3 hetes köztes idővel, hogy utána 10 napon belül legyen a negyeddöntő visszavágója, és az elődöntő odavágója.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.03.17. 09:41:23

herlius írta:
Alcantara írta:A holnapi továbbjutás után, a mai Roma-Sahtar meccs továbbjutóját szeretném ellenfélnek.
Azért előbb még nem ártana valóban továbbjutni. Nehogy a végén pofáraesés legyen belőle. Londonban is nagyon rezgett a léc (szó szerint), egy szavunk nem lehetne, ha most 2 gólos hátrányból kéne visszajönnünk.

A pozitív gondolkodás nagyon hasznos tud lenni sok esetben! :wink:
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2018.03.17. 09:09:48

markionni írta:
pitta19 írta:Valaki, aki sokkal okosabb tőlem, magyarázza már el, hogy UEFA-nak mi a koncepciója azzal, hogy aki kedden játsza az odavágót, az a következő hét szerdán a visszavágót, aki pedig szerdán az odavágót, az kedden a visszavágót. Ilyenkor szerintem rengeteget számíthat a plusz egy nap pihenő.Mindegy...
Ne szépítsük, a Roma nem okozhat gondot, az odavágón le kell rendezni a lényegi kérdéseket, utána belefér a visszavágón egy nézhetetlen x.
De miert szamitana az az egy nap? Hat az egymasnak feszulo csapatok mindig ugyanannyit pihennek. :D
Már hogyne számítana? Lehet, hogy nem feltétlenül a BL-párharcot, hanem pl a bajnokságot befolyásolja, de mindenképpen lehet hatása. Ugyan a mostani helyzetünk elég kényelmes, de simán előfordulhatna hogy a 2 BL-meccs között mondjuk hétvégén még egy Classico-t is le kell nyomnunk. A mostani helyzetben ez azt jelentené, hogy nekünk a 2 BL-meccs és a bajnoki között 3-3, a Real pedig 4-4 napot pihenhetne. Gondolom elég egyértelmű, hogy ki lenne jobb helyzetben.
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2018.03.17. 00:42:25

pitta19 írta:Valaki, aki sokkal okosabb tőlem, magyarázza már el, hogy UEFA-nak mi a koncepciója azzal, hogy aki kedden játsza az odavágót, az a következő hét szerdán a visszavágót, aki pedig szerdán az odavágót, az kedden a visszavágót. Ilyenkor szerintem rengeteget számíthat a plusz egy nap pihenő.Mindegy...
Ne szépítsük, a Roma nem okozhat gondot, az odavágón le kell rendezni a lényegi kérdéseket, utána belefér a visszavágón egy nézhetetlen x.
De miert szamitana az az egy nap? Hat az egymasnak feszulo csapatok mindig ugyanannyit pihennek. :D
Válasz küldése