Távkapcsoló a kézben - Internetes meccsnézés, streamek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!

Info from MatyiG - MIELŐTT KÉRDEZNÉL VALAMIT, OLVASD EL EZT:

A szavazás 2009.05.12. 11:48:04-kor befejeződött.

TV-s közvetítések: Bajnoki: Spíler 2 ; BL: M4, Spíler ; Kupa: DIGI
0
0 szavazat
Internetes meccsnézés: működő streamek általában csak meccs idején vannak, így senki ne kérjen linket órákkal/napokkal a kezdés előtt. Itt van 3 oldal, ahol vannak streamekre linkek:
0
0 szavazat
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/" target="_blank
0
0 szavazat
http://www.sport365.live/hu/home" target="_blank
0
0 szavazat
http://livetv.sx/enx/license/" target="_blank
0
0 szavazat
http://soccerlegacy.net/" target="_blank
0
0 szavazat
https://www.livefootballol.me/" target="_blank
0
0 szavazat
https://www.jokerlivestream.xyz
0
0 szavazat
https://www.rojadirectaenvivo.club/
0
0 szavazat
http://onlinestream.live/spiler-2/videoplayer/6722-1
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 0
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.08.07. 19:44:58

BarcafanTomee írta: http://www.sport365.live/hu/home

És azóta mindig itt nézem. Nagyon jó minőség, és sok nyelv közül lehet választani. Rá is jöttem, hogy angolul sokkal jobb nézni. Egyetlen egyszer, a Chelsea elleni visszavágón akadt annyira, hogy csak a második félidőt tudtam nézni normálisan. Máskor mindig tükörsimán jön az adás.
Ez igaz volt mostanáig. Nekem újabban elindul a stream, de kb. egy perc után minden esetben leáll. Tapasztalta valaki ugyanezt?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.06. 16:12:37

Léfe írta:Szóval nekem ez homály. Azt többfelé irják, hogy a spanyolt a Spiler adja. De melyik, ha 2 vagy, ha 3 is lesz. Mert a UPC-n most nem számozott Spilert ad 1-et. Ha mondjuk a 2-es adná átvenné a
UPC vagy nem. Konkrétan az a kérdés, ha valaki tuja, hol lehet ezeket a Spilereket fogni. Én tegnap az ügyfélszolgálattól azt kaptam, hogy még semmi nem dölt el.
Én ma kérdeztem direkt utána. Elvileg 11-re írták a sp 2-őt és 3-at, de nincs pontos időpont. Azt mondták, hogy nekem biztosan automatikusan be fog állni, ha kezd a csatorna, mert elég nagy csomagom van, de ahogy kinézett még ők sem tudják biztosan melyik tartalmazza és melyik nem.
Érdemes mindenképpen utánakérdezni.
Forca Barca!!!!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2018.08.06. 15:49:20

Szóval nekem ez homály. Azt többfelé irják, hogy a spanyolt a Spiler adja. De melyik, ha 2 vagy, ha 3 is lesz. Mert a UPC-n most nem számozott Spilert ad 1-et. Ha mondjuk a 2-es adná átvenné a
UPC vagy nem. Konkrétan az a kérdés, ha valaki tuja, hol lehet ezeket a Spilereket fogni. Én tegnap az ügyfélszolgálattól azt kaptam, hogy még semmi nem dölt el.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.08.06. 15:06:12

Ha már Spíler:

Kicsapták Kelét a stábból, szerződése nem volt, így nem is indokolták.
Azonban feltehetőleg a 2Rule márkával szembeni negatív véleménynyilvánítás állhat a dolog mögött.

Nem bírom a palit, kicsit sem, de azért na...kezd rideg lenni ez az ország. Szólásszabadság (csak viseld a következményeit) csak lassan a fekete autó a következmény, de tényleg azt mondasz amit akarsz, meg a középkorban is mondhattál bármit, csak a máglyán találtad magad. #-o :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.08.06. 14:14:44

Varatrix írta:Nekem csak annyi nem világos, hogy lebaltereztem egy kollégámmal, hogy adja oda mytelenortv accountját, és abban benne lesz a spílert 2-3 plusz vagy mittoménminek hívják, nem hiszem hogy a legnagyobb csomag van.

Erről tud valaki valamit?
A középső csomagban van jelenleg a honlap szerint a Spíler 1 (többit még nem írják, hogy egyáltalán lenne, de lehet később kerül be), ez most telenor lőfizetés mellé jelenleg 3.000 Ft / hó, amúgy 3.800 Ft.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.08.06. 13:54:00

Nekem csak annyi nem világos, hogy lebaltereztem egy kollégámmal, hogy adja oda mytelenortv accountját, és abban benne lesz a spílert 2-3 plusz vagy mittoménminek hívják, nem hiszem hogy a legnagyobb csomag van.

Erről tud valaki valamit?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
QuarryPeter
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017.08.12. 14:59:38

2018.08.06. 13:17:27

Varatrix írta:
QuarryPeter írta:Én is úgy tudtam, hogy megvette a spíler, de a honlapjukon és a tv-ben sem reklámozza az olaszt, csak a spanyolt és az angolt.
A legutolsó cikk amit a Seria A-val kapcsolatban olvastam, az az volt, hogy egy újabb üzlet lehet a bizonytalanság oka, miszerint a spíler hajlandó lemondani a jogokról, csak a Digi vegye bele a csatornakínálatba a spíler tv-t.

Illetve hogy ezen tárgyalások miatt 1-3-ig "veszélyben" vannak a fordulók közvetítése.Tehát valószínűleg addig sehol nem lesz látható.
Összecsinálom magam, a váltás után hirtelen megegyezik a spíler és a digi. Csak tudnám akkor minek 3 csatorna a spílernek. Spanyol és angol és mi menne a 3.-on?
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.08.06. 12:56:24

QuarryPeter írta:Én is úgy tudtam, hogy megvette a spíler, de a honlapjukon és a tv-ben sem reklámozza az olaszt, csak a spanyolt és az angolt.
A legutolsó cikk amit a Seria A-val kapcsolatban olvastam, az az volt, hogy egy újabb üzlet lehet a bizonytalanság oka, miszerint a spíler hajlandó lemondani a jogokról, csak a Digi vegye bele a csatornakínálatba a spíler tv-t.

Illetve hogy ezen tárgyalások miatt 1-3-ig "veszélyben" vannak a fordulók közvetítése.Tehát valószínűleg addig sehol nem lesz látható.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.06. 12:43:10

Igen, sajnos én is ezeket olvastam csak. Viszont az, hogy az olasz bajnokikat (és talán a bl-t) elengedik, így várok inkább amíg elindul a spíler23313 és adja is a meccset, csak utána váltok. Azért az tényleg hihetetlen, hogy az ebből származó reklámozhatóságot ilyen bizonytalan bullshitre cseréli a szolgáltató.
QuarryPeter
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017.08.12. 14:59:38

2018.08.06. 08:10:52

Barca+ írta:
QuarryPeter írta:
Most teljesen összezavarodtam. Szentül abban a hitben voltam, hogy már a seria A is megvan a spílernek. Holnap jönnek a szerelők a T-home-tól. Egy elég jó kedvezményes csomaggal megússzuk.
Szóval akkor eddig:
Spíler -> angol, spanyol + BL
Sport - > német
Digi -> olasz, francia, belga +EL
M4 -> magyar + BL

Valahogy így néz ki? 18-ig csak lezongorázzák az olaszt is...
spíler2 és azthiszem SpílerX lesz augusztus 11-tol! Az Olasz és Spanyol meccseket is megvették!Èn legalábbis így tudom!Egy hónapja váltottam emiatt a FLIP TV-re eddig semmi gond nincs vele és 5000 ft/hó!ingyen bekötik és ha nem tetszik ingyen el is viszik!Hűség nincs! Ők javasolták, hogy csak akkor mondjam le a digit, ha megfelel az általuk nyújtott szolgáltatás addig hagyjam meg! De mondom Budán eddig OK!
Én is úgy tudtam, hogy megvette a spíler, de a honlapjukon és a tv-ben sem reklámozza az olaszt, csak a spanyolt és az angolt.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.08.06. 08:09:36

Neten találtam egy 6 napos hírt, hogy "állítólag" mégse kell a hörcsögnek az olasz liga, se az EL, mert "túlvállalták magukat"... kis magyar valóság 2018... =D>
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2018.08.06. 07:31:51

QuarryPeter írta:
visca el barca írta:
zsoltfree írta:Nem tudom hová tartozik, de a jövő évi bl illetve spanyol bajnokság meccseiről tudtok valamit, hogy hol közvetítik? Pár hónapja spíler 3at olvastam, de nemrég azt, hogy az lehet mégsem lesz, helyette online platformon lesz nézhető csak. Digis vagyok, de nem tudom hová kéne váltanom.
ha jól tudom az olasz bajnokikat végül nem vették meg (javitsatok ki ha tévedek), így spíler 3 sem lesz. a spanyolok a 11-én induló splíler 2-n lesznek nézhetők. a bl egyik fele marad az m4-en, a másik a spíleren 1-en lesz. idén ketté szedik a meccseket, lesznek 7-tól, meg 9.től és az m4-nek előválasztási joga van, szóval sztem a barca meccsek nagy része marad a közszolgálatin.

digin biztos h nem lesz spíler, igy váltanod kell upc-re, vagy telekomra. vagy maradnak az ingyenes HD streamek.
Most teljesen összezavarodtam. Szentül abban a hitben voltam, hogy már a seria A is megvan a spílernek. Holnap jönnek a szerelők a T-home-tól. Egy elég jó kedvezményes csomaggal megússzuk.
Szóval akkor eddig:
Spíler -> angol, spanyol + BL
Sport - > német
Digi -> olasz, francia, belga +EL
M4 -> magyar + BL

Valahogy így néz ki? 18-ig csak lezongorázzák az olaszt is...
spíler2 és azthiszem SpílerX lesz augusztus 11-tol! Az Olasz és Spanyol meccseket is megvették!Èn legalábbis így tudom!Egy hónapja váltottam emiatt a FLIP TV-re eddig semmi gond nincs vele és 5000 ft/hó!ingyen bekötik és ha nem tetszik ingyen el is viszik!Hűség nincs! Ők javasolták, hogy csak akkor mondjam le a digit, ha megfelel az általuk nyújtott szolgáltatás addig hagyjam meg! De mondom Budán eddig OK!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.06. 02:59:25

És a szuperkupát mi fogja közvetíteni?
QuarryPeter
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017.08.12. 14:59:38

2018.08.05. 22:07:37

visca el barca írta:
zsoltfree írta:Nem tudom hová tartozik, de a jövő évi bl illetve spanyol bajnokság meccseiről tudtok valamit, hogy hol közvetítik? Pár hónapja spíler 3at olvastam, de nemrég azt, hogy az lehet mégsem lesz, helyette online platformon lesz nézhető csak. Digis vagyok, de nem tudom hová kéne váltanom.
ha jól tudom az olasz bajnokikat végül nem vették meg (javitsatok ki ha tévedek), így spíler 3 sem lesz. a spanyolok a 11-én induló splíler 2-n lesznek nézhetők. a bl egyik fele marad az m4-en, a másik a spíleren 1-en lesz. idén ketté szedik a meccseket, lesznek 7-tól, meg 9.től és az m4-nek előválasztási joga van, szóval sztem a barca meccsek nagy része marad a közszolgálatin.

digin biztos h nem lesz spíler, igy váltanod kell upc-re, vagy telekomra. vagy maradnak az ingyenes HD streamek.
Most teljesen összezavarodtam. Szentül abban a hitben voltam, hogy már a seria A is megvan a spílernek. Holnap jönnek a szerelők a T-home-tól. Egy elég jó kedvezményes csomaggal megússzuk.
Szóval akkor eddig:
Spíler -> angol, spanyol + BL
Sport - > német
Digi -> olasz, francia, belga +EL
M4 -> magyar + BL

Valahogy így néz ki? 18-ig csak lezongorázzák az olaszt is...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.05. 21:14:46

zsoltfree írta:Nem tudom hová tartozik, de a jövő évi bl illetve spanyol bajnokság meccseiről tudtok valamit, hogy hol közvetítik? Pár hónapja spíler 3at olvastam, de nemrég azt, hogy az lehet mégsem lesz, helyette online platformon lesz nézhető csak. Digis vagyok, de nem tudom hová kéne váltanom.
ha jól tudom az olasz bajnokikat végül nem vették meg (javitsatok ki ha tévedek), így spíler 3 sem lesz. a spanyolok a 11-én induló splíler 2-n lesznek nézhetők. a bl egyik fele marad az m4-en, a másik a spíleren 1-en lesz. idén ketté szedik a meccseket, lesznek 7-tól, meg 9.től és az m4-nek előválasztási joga van, szóval sztem a barca meccsek nagy része marad a közszolgálatin.

digin biztos h nem lesz spíler, igy váltanod kell upc-re, vagy telekomra. vagy maradnak az ingyenes HD streamek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.05. 20:50:05

zsoltfree írta:Nem tudom hová tartozik, de a jövő évi bl illetve spanyol bajnokság meccseiről tudtok valamit, hogy hol közvetítik? Pár hónapja spíler 3at olvastam, de nemrég azt, hogy az lehet mégsem lesz, helyette online platformon lesz nézhető csak. Digis vagyok, de nem tudom hová kéne váltanom.
A Bl-nek egy részük a Spíler33543-on lesz, a másik részük pedig marad az M4-en ha minden igaz.
Spanyol Bajnokság pedig a Spíler 2-3-mon lesz elvileg.(Szegény Farkas Norbi és társai szerintem sírni fognak miközben hallgatják hogy milyen amatőrök kapják a bajnoki meccseket [-X )

Többet szerintem még ők sem tudnak, amatőr az egész dolog, mint ahogy az is hogy a fél ország nem is tud olyan csomagot venni ahol van Spíler..

Ha már ekkora megalomán a Hörcsög, legalább intézte volna el azt is hogy mindenki tudja nézni, még ha nem is valami színvonalas a drága csatornája :roll:
Le is mondtam a fenébe az előfizetést, Spíler nincs, Soros4(M4) pedig úgy is ingyenes
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.05. 20:27:35

Fecooo írta:
zsoltfree írta:Nem tudom hová tartozik, de a jövő évi bl illetve spanyol bajnokság meccseiről tudtok valamit, hogy hol közvetítik? Pár hónapja spíler 3at olvastam, de nemrég azt, hogy az lehet mégsem lesz, helyette online platformon lesz nézhető csak. Digis vagyok, de nem tudom hová kéne váltanom.
Oda, ahova nekem is, csak gyáva vagyok...külföldre, el innen...
Nem igazán szeretném ilyen "ezérttartittazország" szintű politikai sírás felé vinni a témát, engem tényleg egy informális válasz érdekelne. Valakinek esetleg infója?
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.08.05. 19:00:57

zsoltfree írta:Nem tudom hová tartozik, de a jövő évi bl illetve spanyol bajnokság meccseiről tudtok valamit, hogy hol közvetítik? Pár hónapja spíler 3at olvastam, de nemrég azt, hogy az lehet mégsem lesz, helyette online platformon lesz nézhető csak. Digis vagyok, de nem tudom hová kéne váltanom.
Oda, ahova nekem is, csak gyáva vagyok...külföldre, el innen...
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.05. 18:42:13

Nem tudom hová tartozik, de a jövő évi bl illetve spanyol bajnokság meccseiről tudtok valamit, hogy hol közvetítik? Pár hónapja spíler 3at olvastam, de nemrég azt, hogy az lehet mégsem lesz, helyette online platformon lesz nézhető csak. Digis vagyok, de nem tudom hová kéne váltanom.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.05.13. 20:47:39

http://topstreams.info/tv/beins6

Itt egy stream, a szokásoson most a Juve meccs megy.

Sky-os:
http://kobestreams.ml/skysportsfoot.php

AceStream (Sky):
155cc162612ea8bb8e4bb82d7784c21473faa78e
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.09. 12:17:55

BarcafanTomee írta:Egy időben a draculastream-en néztem a meccseket, sőt bármilyen sportot. Akkoriban jól működött, jó minőségben.

De már nagyon rég használtam, szóval nem tudom hogyan működik mostanság.
fhos az is.

én ezt találtam ami még így első ránézésre jónak tűnik, Yt linkek vannak hd-ben
https://livesport.ws/en" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.05.09. 12:11:24

Egy időben a draculastream-en néztem a meccseket, sőt bármilyen sportot. Akkoriban jól működött, jó minőségben.

De már nagyon rég használtam, szóval nem tudom hogyan működik mostanság.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.09. 12:09:44

Petr írta:A reddittel mi a baj? Sokkal jobb minosegu angol nyelvu streameket lehet talalni rajta, mint a sportoson.
az, hogy átláthatatlan az egész... ömlesztve van minden (linkek-hsz-ek), soha nem találni semmit rajta, nekem a linkek se jók soha. de ha útbaigazítasz hogy mit hol kell ott keresni, meg mit hol lehet megtalálni megköszönném
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2018.05.09. 12:16:21-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.05.09. 11:54:39

A reddittel mi a baj? Sokkal jobb minosegu angol nyelvu streameket lehet talalni rajta, mint a sportoson.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.09. 11:47:49

sport365.live-on kívül tudtok mondani NORMÁLIS (hd, nem szaggat, nincs reklám stb) stream oldalt?

firstrowsports, rojadirecta, reddit nem érdekel, az mind fhos.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése