Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.18. 13:05:40

Cestus írta:
MessiNeymarSuarez írta:mert ha megint arra alapozunk hogy az első félidőt végigaludjuk akkor egy Hazard rúg nekünk 2-t.
Ha nem aludnánk végig az első félidőt, valószínűleg nem tudnánk úgy megnyomni a másodikat. :)
Ez tény, csak egy ilyen párharcban nem fér bele egy ilyen félidő sem, mert akkor lehet hogy 2-0 az első félidőben egy Chelsea-nek, és akkor hiába nyomjuk meg a második félidőt lehet eredménytelenek leszünk, és annyi is nekünk.
Sőt, 2012-ben elég volt 2-szer elbambulni az első félidős hosszabbításokban, és el is lettünk intézve.

Remélem Valverde nagyon készül rá, és mint eddig, úgy most is megtalálja a módját arra hogy kedvező eredmény szülessen számunkra.

2 dolog biztos:
1. Elég sok alkohol kell majd a meccshez hogy ne kapjak szívinfarktust ( :lol: )
2. Nagyon le van nézve előzetesen a Chelsea a bukik által:
3.75 vs 1.28 az esély a továbbjutásra, ami szerintem nagyon irreális(sajnos)

Abban bízok hogy a játékosok és az edző is lenyilatkozta, hogy teljesen más meccs lesz, nem szabad kiindulni a hétvégi játékunkból a Chelsea elleni meccsel kapcsolatban.
Kemény lesz, szerintem ha idegenben szerzünk gólt, és maximum 1 góllal kapunk ki, akkor tovább megyünk a Camp Nou-ban.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2018.02.18. 12:56:47

visca el barca írta:kíváncsi vagyok a tegnapi után EV bevállalja-e, hogy megint rakiticet nyüglődteti a jobb oldalon, mert nagyon nem megy neki ott. semedo-SR jobbos adná magát, de hát mivel a portugál eltiltott, nagy kérdés mi lesz. 3 opció van, vidal, AG, rakéta, komolyan mondom még vidal lenne a legjobb (dembelé úgysem lesz kezdő) és akkor rakéta mehetne középre busi mellé ahol jól érzi magát
Most az eltiltástól eltekintve, ahhoz játszatni is kellett volna a portugált. Gyakorlatilag 0 km-es a csávó az új évben, de előtte sem játszott túl sokat. Nem is értem, így ne is várjunk tőle fejlődést, pedig lehetne egy potenciális világlasszisunk egy nagyon kényes posztra.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.18. 12:51:42

MessiNeymarSuarez írta:mert ha megint arra alapozunk hogy az első félidőt végigaludjuk akkor egy Hazard rúg nekünk 2-t.
Ha nem aludnánk végig az első félidőt, valószínűleg nem tudnánk úgy megnyomni a másodikat. :)
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.18. 12:47:10

Cüneyt Çakir fogja vezetni a Chelsea - Barca mérkőzést.

Ő vezette a 2015-ös BL döntőnket, és a 2012-es Barca - Chelsea-t.


VEB:
Majd jön a titkos fegyver Gomes, akit elfelejt a Chelsea mert nem volt több meccse keretben :lol:

Lehet Vidal lenne a legjobb, úgy hogy az 50-60-adik percben jön Paula csereként?!

Én is félek a párharctól, Nyiri81-el egyetértek, ha valamit lehet kívánni, akkor azt hogy már az első perctől Barcához méltóan menjünk ki, mert ha megint arra alapozunk hogy az első félidőt végigaludjuk akkor egy Hazard rúg nekünk 2-t.

Bármi benne lehet, az is hogy felőröljük őket és egy 1-1, 0-1, 1-2 lesz, de az is hogy nem vagyunk élesek, jön 1-2 Hazard kontra és nyernek 1-0, 2-0-ra.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.18. 12:10:32

kíváncsi vagyok a tegnapi után EV bevállalja-e, hogy megint rakiticet nyüglődteti a jobb oldalon, mert nagyon nem megy neki ott. semedo-SR jobbos adná magát, de hát mivel a portugál eltiltott, nagy kérdés mi lesz. 3 opció van, vidal, AG, rakéta, komolyan mondom még vidal lenne a legjobb (dembelé úgysem lesz kezdő) és akkor rakéta mehetne középre busi mellé ahol jól érzi magát
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2018.02.17. 15:43:16

BarcafanTomee írta:
A másik oldalon a Chelsea meg kezdi össze szedni magát
Ezt miből gondolod? Vertek simán egy kieső west bromot, meg egy másodosztályú hullt.
Az én tippem: 0-1, 0-2. Szerintem hátul egyben vagyunk, elől be kell lőni a helyzeteket.

https://youtu.be/Qs8GGJfZfHc Eléggé hidegrázós..
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.02.17. 15:25:15

Én tartok a párharctól. Megint úgy tűnik, hogy pont a tavaszi BL szezonra jön az első hullám völgyecske, mint az előző két szezonban. Fásultnak és ötlettelennek érzem a csapatot, nem vagyunk elég élesek a fontos pillanatokban.

A másik oldalon a Chelsea meg kezdi össze szedni magát, ráadásul szinte az egész kezdőjük egy hetet pihenhet a meccsre, mert hétfőn játszottak utoljára, tegnap meg full B csapat játszott a FA-kupában.

A Chelsea pont az a csapat akik ellen nekünk soha nem megy. Még amikor nagy különbség is volt a csapatok között, valahogy sose tudjuk ez az eredményekben is megmutatni. Szoros párharcok votlak mindig. Nagyon tudják azt a buszos, megfojtós, kontrára építős játékot játszani. Ráadásul Contéval még taktikusabb a csapat, és azért náluk is van már több penge játékos, akik tudnak villanni. Ráadásul a Stamford Bridge Európa egyik legkeskenyebb pályája. Egy ilyen csapat ellen pont az az élesség és lendületes, folyékony játék kell, ami jelenleg nincs meg bennünk.

Igen az a fránya fekete mez és a 12-es párharc...attól jobban nem lehet rommá nyerni egy párharcot, majd a végén még is kiesni...Gyanítom, hogy soha többet nem fogunk olyan jól játszani Londonban, mint akkor, és az eredmény még sem volt kedvező.

A kezdő ugyanaz lesz, mint ma az Eibar ellen. Ez is baj, hogy fullos kezdővel kell játszanunk 3 nappal a BL előtt.

Ha feltudják magukat szívni a srácok, és odateszik magukat, és kellően koncentrálunk ki kellene, hogy jöjjön a tudásbeli különbség. De ahhoz sokkal jobban kéne játszani, mint az utóbbi hetekben.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.02.17. 15:07:48

Mit várok. Olyat ami úgy sem lesz sajnos. Hogy a sárcok és Ernesto az első meccsen el akarja dönteni az egészet.

Ehelyett tötyi, lötyi lesz és várjuk hogy elfáradjanak majd lesz egy X vagy valami. Ha meg hagyjuk kontrázni Őket akkor simán ki is kaphatunk.

Ha kívánhatnék, akkor azt hogy a srácok ne a második félidőre érkezzenek meg Londonba, hanem már az elején igyanak vért.
Csak is Puyol
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.02.17. 15:03:56

Behúzzuk,0-2. Dembelé fog kezdeni a jobboson. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.17. 14:58:12

Tippek keddre? Szerintem 1-1 lesz. Plusz Paulinho fog kezdeni a jobboson.

Amúgy a 3. számú mezünkben fogunk játszani, asszem 2012-ben a fekete mezben nyomtuk. :|
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.07. 19:53:02

Beszél amúgy Lucho angolul?
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.07. 19:52:19

Nem mondta, hogy összetojná magát. Én sem örülnék egy edzőváltásra közvetlenül a BL-párharc előtt, ezekből általában jól szokott kijönni a csapat, ahová érkezik az új edző.
És mindez LE-től független.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.07. 19:38:11

Alcantara írta:
Samper írta:Nem örülnék LE elleni kupameccseknek. Nem mintha olyan nagy mesternek tartanám, de egy ilyen felfokozott presztizsküzdelemre semmi szükség.
Örülök, hogy 125. alkalommal is leírtad LE, általad vélt kvalitásait.Igazat kell adjak neked, mert az holmi BL-bajnokság-kupa győzelem a Barcával, nem téveszt meg senkit. Bárkinek összejött volna, hiszen ezt már mindannyian tudjuk Jordi Roura regnálása óta.
Pláne hiteles az emberünk, hogy azzal kezdte hogy amúgy összetojná magát Enriquétől.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.07. 19:05:27

noname írta:
LE sztem egy tipikus kétszezonos edző. Jelenleg még nem képes egy csapatot hosszú évekig a csúcson tartani, de képes azt kihúzna nagyon gyorsan a gödörből és csúcsra járatni.
Mondjuk ez jelenleg elég sok edzőre igaz, nem sok olyan edzőt tudnék mondani a közelmúltból, aki top csapatnál 3 sikeres szezont le tudott hozni egymás után. Ugye ebben a szezonban buktak vagy bukásra állnak a nagy nevek közül Ancelotti, Conte, Zidane.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.02.07. 18:54:16

LE egy fanatikus, ami azt vonja magával h hihetetlenül képes felpörgetni a csapatait. Ellene játszani ugyanúgy eredményezhet sima 5-0 győzelmet (taktikai győzelem) vagy komoly vereséget (egyszerűen mindenki az ellenből kifutja a belét is).

LE sztem egy tipikus kétszezonos edző. Jelenleg még nem képes egy csapatot hosszú évekig a csúcson tartani, de képes azt kihúzna nagyon gyorsan a gödörből és csúcsra járatni.
A Fifa egy szégyen
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.02.07. 17:30:02

Samper írta:Nem örülnék LE elleni kupameccseknek. Nem mintha olyan nagy mesternek tartanám, de egy ilyen felfokozott presztizsküzdelemre semmi szükség.
Örülök, hogy 125. alkalommal is leírtad LE, általad vélt kvalitásait.Igazat kell adjak neked, mert az holmi BL-bajnokság-kupa győzelem a Barcával, nem téveszt meg senkit. Bárkinek összejött volna, hiszen ezt már mindannyian tudjuk Jordi Roura regnálása óta.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.02.07. 17:15:02

Nem örülnék LE elleni kupameccseknek. Nem mintha olyan nagy mesternek tartanám, de egy ilyen felfokozott presztizsküzdelemre semmi szükség.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2018.02.07. 08:39:55

Stalkyard írta:Ezek amúgy kétévente edzőt buktatnak? :lol: :lol: :lol: Vagy tényleg ennyire gödörben vannak. De ha edzőbuktatás, az zseniális. :lol:
Azért tavaly elég nagy focit nyomtak az oroszok és lehetett látni, hogy brutál egységesek és mindenki Conte mögött van. Talán akkor EU-ban a legjobb formában lévő csapat voltak.

Viszont idénre valami megtört náluk. Mondjuk,ha tényleg igaz amivel Costa telekürtölte a médiát,vagyis az olasz SMS-ben üzente meg, hogy nem igazán tart rá igényt,akkor nem csoda,hogy kifaroltak a játékosok mögüle. Ritka gerinctelen és egyben amatőr húzás volt ez. Biztos félt szemtől szemben megmondani neki, nehogy kapjon egy "lángost"! :D

Az edzőbuktatást meg eltolhatnák mikor már vége a párharcnak. Nem is nagyon van a piacon olyan edző akit most oda lehetne rakni. Csak kapkodásba torkollna a történet ezért talán marad Conte a párharc végéig legalább.

Visszatérve a BL meccshez nagyon figyelni kell, jobb óvatosnak lenni (továbbjutásért ne kelljen már 6-ot rugni a visszavágón), de kellő magabiztossággal kell kiállni ellenük. Szerintem ezt EV megoldja. Nagyon látszik rajta,hogy két lábbal áll a földön.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.06. 23:20:52

Stalkyard írta:Ezek amúgy kétévente edzőt buktatnak? :lol: :lol: :lol: Vagy tényleg ennyire gödörben vannak. De ha edzőbuktatás, az zseniális. :lol:
Röviden: Igen :D

De a BBC szerint fel sem merült még hogy Contét kirúgják.

Tegnap néztem a meccset, a valós eredmény 2-0 környékén lett volna, mert a Chelsea kb 75 percig kapura sem lőtt.

Ahogy néztem a kontrákat, eszembe jutott hogy mennyire jól tudtunk rohamozni mi is, ezt kéne tennünk nekünk is ha túlságosan beparkolják a buszt.
Bízom benne hogy Dembele visszatérésével a kontrákat is megjátszuk majd.


Amúgy lehet hogy a mostani Chelsea keretileg erősebb, de már nincsenek ott olyanok akik rutinosak és egyben csúszni-mászni képesek a címerért. a 2009-12-es Chelseaben ott volt Lampard, Terry, Drogba, Cech és társai, már egyikük sincs ott.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.02.06. 20:44:49

Ezek amúgy kétévente edzőt buktatnak? :lol: :lol: :lol: Vagy tényleg ennyire gödörben vannak. De ha edzőbuktatás, az zseniális. :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.06. 20:25:15

Nyiri81 írta:https://www.youtube.com/watch?v=B4gk_OFUTuU

Ezt a videót megnézve a Chelsea védelme vagy tényleg edzőt akar buktatni vagy tényleg vakon van. Rossz nézni
Félóra után már gól és emberhátrányban voltak, gondolom úgy voltak vele inkább rizikóznak. Tényleg padlón a Chelsea de ellenünk minimum úgy berakják a buszt mint a Valencia.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.02.06. 20:12:15

https://www.youtube.com/watch?v=B4gk_OFUTuU" target="_blank

Ezt a videót megnézve a Chelsea védelme vagy tényleg edzőt akar buktatni vagy tényleg vakon van. Rossz nézni
Csak is Puyol
hdavid

2018.02.06. 19:56:13

2012-be is sehol se volt cselzi, jött a dimatteo aztán egyből BL-t nyertek nulla focival a semmiből!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.06. 19:39:32

hau30 írta:Nincsenek a toppon, de annyira nüanszokon múlik a továbbjutás itt az egyenes kiesésben, hogy csak nehogy pofára esés legyen a vége. Nem sértegetni szeretnék itt egy-két embert, de ha csak a fél csapat akkora arrcal megy ki majd a pályára,mint itt egyeseknek van a továbbjutást illetően,akkor a végén nézünk majd,mint hal a szatyorban. Elég sokat megélt, nagyon jó képességű játékosokból áll a Chelsea,akik most gödörben vannak. Mi meg legyőzhetetleneknek tűnünk. És ez bizony pillanatok alatt változhat is két meccs erejéig. Nagyon egyben vagyunk most és szerintem nem szabad nekik esni. Lényeg a türelem és 1 gól idegenben. 2012-ben a kinti vereség után meg voltam győződve arról,hogy simázzuk őket. És a barcelonai 30 perc után mondtam is haveroknak, hogy "Na nem megmondtam?" A végét mindenki ismeri. Pedig az a csapat sokkal esélyesebb volt a Chelsea ellen papíron, mint a mostani.
Én meg ezzel értek egyet. Rengeteg példát láttunk már arra bármelyik kupasorozatban hogy nem az esélyes megy tovább. Ettől függetlenül erősen mi vagyunk az esélyesek (bár most egy kicsit mi is vissza vettünk a lendületből), de sajnos elég egy hiba vagy egy kis balszerencse és mindennek vége.

A 12es párharccal ugyanígy voltam mint te, magas lóról beszéltem a meccsről akárkivel. Nem kis művészet volt annak a Barcának 2-0ról, emberelonyben, hazain kiesni. Az a Chelsea a mostaninál jelentősen gyöngébb volt, mégis BLt nyertek.

Napestig lehetne sorolni azokat a klubcsapatokat, válogatottakat akik úgy jutottak be elődöntőkbe, döntőkbe, vagy nyertek hogy a kutya nem tett volna rájuk egy fillért se.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.06. 18:23:43

Rinku írta:...
+1

Amúgy meg inkább legyünk derűlátóak és essünk pofára utána, minthogy konstans rettegjünk mindenkitől.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése