Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.04.14. 19:52:58

Varga Tamás írta:
kovinho írta:
ORF 1 adja, ha jól tudom.
(persze minden sz.r német / osztrák adóm van, kivéve ezt.)
Az ORF1 22,45-től nyomat egy 40 perces összefoglalót, élőben nem adja. Legalábbis a txt-jük szerint nem, meg a port.hu-n is ez van.
Aztán ki tudja, egy próbát megér :roll: .
http://tv.orf.at/program/orf1/primetime/20090414/

Itt pedig ezt írja. :)
Avatar
bando8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2006.02.11. 18:47:45

2009.04.14. 19:52:05

Varga Tamás írta:Nos.
Lehet megköveztek, és vitatkoztok az elgondolásommal, de ettől még így gondolom.

A mai meccsen a továbbjutás az egyetlen cél, a többi nem igazán izgat. Még egy 2-1-es vereség sem hozna izgalomba, simán elviselném.
Messit, Samut én simán a kispadra ültetném, hadd pihenjenek. Kell az energia, a pihenés, az erejükre maximálisan szükségünk lesz a következő 4 hétben. A támadószekciót ilyen felállásban játszatnám: Hleb - Henry - Bojan. Mutassák meg mit tudnak. A középpályán Xavinak is max. egy félidőt szánnék, hátul pedig Puyol pihenhetne. Márquez-Piqué vagy Márquez-Cáceres páros kezdhetne. Egyedül Abidalt kezdetném, ha olyan állapotban van, hogy erősödjön. És a kapuban is simán helyet lehetne adni Pintónak.
A kulcsjátékosok minden erejére szükség lesz a következő 6 meccsen. Minden eldől: az idény végén nevetünk-e, avagy szomorkásak leszünk.

Írja ezt egy olyan ember, aki immár pár éve szurkolója ennek a nagyszerű csapatnak, és a véleménye nem mindig egyezik a fórumerek nagyobbik felével.

CATALUNYA, TRIOMFANT!


részben nekem is ez a véleményem. már mint, szerintem sem kell minden ászunkat bevetni ma. de azért csak részben mert ez egy Bl negyeddöntő. és bár 4-0 az eredmény ide, azért ekkorát nem szabad kockáztatni. pár ember kapjon pihenőt, de azért ne mindenki. olyan csapatot kell pályára küldeni aki helyt áll ezen a meccsen is.
ez alatt azt értem h minimum döntetlen körüli eredményt elér.
úgy gondolom, h remek edző ül csapatunk kispadján és szem előtt tartja ezt. eddig is alkalmazott rotációt és akkor is jól tette. nem vitte túlzásba de sok olyan olyan meccs volt amikor pihentetett vkit. most is így fog eljárni.
de azt is be kell látni h ez a barcelona és a bajnokok ligája akármennyi is lett az első meccs nem küldhetjük pályára a második csapatunkat és nem is fogjuk. jó lenne ezt tenni a pihenés szempontjából, de gondolj bele ha a másodhegedűsök ne adj isten rossz napot fognának ki és baj történne ma este. azt senki sem bocsájtaná meg az edzőnek.
ilyen egyszerű okokból lesz erős a kezdő csapatunk. és véleményem szerint annak is kell lennie.
abban viszont ismét csak egyet értek, h ha a szünetben jól állnunk akkor lehet bizonyos játékosoknak pihenőt adni.
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.04.14. 19:50:28

LM10 írta:A Hivatalos kezdő: V.V.,Alves,Piqué,Puyol,Abidal,Touré,Xavi,Keita, Messi,Eto'o,Iniesta
Nagyon jó! Semmi pihentetés, nem is kell!
Avatar
dioric
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.30. 20:24:17
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.04.14. 19:49:37

LM10 írta:A Hivatalos kezdő: V.V.,Alves,Piqué,Puyol,Abidal,Touré,Xavi,Keita, Messi,Eto'o,Iniesta
Hogyhogy a lehető legjobb csapatunkkal játszunk?
ser del Barça es el millor que hi ha
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.04.14. 19:47:35

A Hivatalos kezdő: V.V.,Alves,Piqué,Puyol,Abidal,Touré,Xavi,Keita, Messi,Eto'o,Iniesta
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.04.14. 19:45:54

kovinho írta:
Gamper99 írta:Kérdés:
Valaki tud olyan műholdas csatornát, német, osztrák, valamilyen, ahol élőben adják a mérkőzést? Premieren kívül mert azt nem tudom törni...
ORF 1 adja, ha jól tudom.
(persze minden sz.r német / osztrák adóm van, kivéve ezt.)
Az ORF1 22,45-től nyomat egy 40 perces összefoglalót, élőben nem adja. Legalábbis a txt-jük szerint nem, meg a port.hu-n is ez van.
Aztán ki tudja, egy próbát megér :roll: .
Kép
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.04.14. 19:42:13

Gamper99 írta:Kérdés:
Valaki tud olyan műholdas csatornát, német, osztrák, valamilyen, ahol élőben adják a mérkőzést? Premieren kívül mert azt nem tudom törni...
ORF 1 adja, ha jól tudom.
(persze minden sz.r német / osztrák adóm van, kivéve ezt.)
Avatar
barcelona145
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009.04.14. 13:24:29

2009.04.14. 19:42:11

hENRY TUTI NEM FOG JÁTSZANI
beteg :cry:
" A foci az élet a többi csak részlet "
Gamper99
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.03.04. 19:03:13
Kapcsolat:

2009.04.14. 19:40:05

Kérdés:
Valaki tud olyan műholdas csatornát, német, osztrák, valamilyen, ahol élőben adják a mérkőzést? Premieren kívül mert azt nem tudom törni...
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.04.14. 19:37:58

Varga Tamás írta:...
Naggyából egyetértek, annyi h Rafa nm játszhat és Henry se valószínű h kedző lesz, mert betegséggel küzd...
:roll:
t.henry5511 írta:a TV6 és az M1 is ugyanazt a mérkőzést adja?...ez hülyeség....
Az M1 ma nem ad mérkőzést!!! Holnap adja a Porto - Manchester-t, ma a TV6 adja élőben a Chelsea-Pool-t és felvételről a Bayern-Barca-t...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danko94 2009.04.14. 19:40:06-kor.
Avatar
t.henry5511
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009.01.10. 15:16:40

2009.04.14. 19:34:26

a TV6 és az M1 is ugyanazt a mérkőzést adja?...ez hülyeség....
Avatar
Caesarka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2008.12.23. 11:40:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.04.14. 19:06:45

A Barca 2-3:1-re fog nyerni és sztem csak 70 %-on fog égni a Barca motor! :wink: Hajrá! :D

(Minden hszt töröltem, amiben Cáceres szerepelt... S.)
Kép
CSAK A BARÇAAA!!! :twisted: :wink: :P
Glori glori FC Barcelooona, glori glori FC Barcelooona, glori glori FC Barcelooona and the Catalans go marching on on on!!! :twisted:
MR. TROMORT

2009.04.14. 19:04:29

Varga Tamás írta:Nos.
Lehet megköveztek, és vitatkoztok az elgondolásommal, de ettől még így gondolom.

A mai meccsen a továbbjutás az egyetlen cél, a többi nem igazán izgat. Még egy 2-1-es vereség sem hozna izgalomba, simán elviselném.
Messit, Samut én simán a kispadra ültetném, hadd pihenjenek. Kell az energia, a pihenés, az erejükre maximálisan szükségünk lesz a következő 4 hétben. A támadószekciót ilyen felállásban játszatnám: Hleb - Henry - Bojan. Mutassák meg mit tudnak. A középpályán Xavinak is max. egy félidőt szánnék, hátul pedig Puyol pihenhetne. Márquez-Piqué vagy Márquez-Cáceres páros kezdhetne. Egyedül Abidalt kezdetném, ha olyan állapotban van, hogy erősödjön. És a kapuban is simán helyet lehetne adni Pintónak.
A kulcsjátékosok minden erejére szükség lesz a következő 6 meccsen. Minden eldől: az idény végén nevetünk-e, avagy szomorkásak leszünk.

Írja ezt egy olyan ember, aki immár pár éve szurkolója ennek a nagyszerű csapatnak, és a véleménye nem mindig egyezik a fórumerek nagyobbik felével.

CATALUNYA, TRIOMFANT!
Marquez nem játszhat a meccsen tuttomal, a sárga lapok miatt, el sem utazott
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.04.14. 19:01:20

Aki még 1 hszt leír Cáceres (nem) elküldéséről, azonnali bant kap! Miért nem lehet felfogni a dolgot, ha látjátok hogy sorban tűnnek el erről a hsz-ek?!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.04.14. 18:47:29

Nos.
Lehet megköveztek, és vitatkoztok az elgondolásommal, de ettől még így gondolom.

A mai meccsen a továbbjutás az egyetlen cél, a többi nem igazán izgat. Még egy 2-1-es vereség sem hozna izgalomba, simán elviselném.
Messit, Samut én simán a kispadra ültetném, hadd pihenjenek. Kell az energia, a pihenés, az erejükre maximálisan szükségünk lesz a következő 4 hétben. A támadószekciót ilyen felállásban játszatnám: Hleb - Henry - Bojan. Mutassák meg mit tudnak. A középpályán Xavinak is max. egy félidőt szánnék, hátul pedig Puyol pihenhetne. Márquez-Piqué vagy Márquez-Cáceres páros kezdhetne. Egyedül Abidalt kezdetném, ha olyan állapotban van, hogy erősödjön. És a kapuban is simán helyet lehetne adni Pintónak.
A kulcsjátékosok minden erejére szükség lesz a következő 6 meccsen. Minden eldől: az idény végén nevetünk-e, avagy szomorkásak leszünk.

Írja ezt egy olyan ember, aki immár pár éve szurkolója ennek a nagyszerű csapatnak, és a véleménye nem mindig egyezik a fórumerek nagyobbik felével.

CATALUNYA, TRIOMFANT!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varga Tamás 2009.04.14. 19:02:00-kor.
Kép
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.04.14. 18:42:15

[quote="Barcaman14"]Nos azt hiszem Valdes egyértelmű a kapuban csak úgy mint D.alves a jobb szélen.Középhátvédnek én megkockáztatnám a Pique-Caceres duót.Caceres-nek kellenek a Bl-ben szerzett tapasztalatok és hát Marquez eltiltott.Bal szélen én Puyolt játszatnám mivel a hétvégén pihent.Sylvinho amúgy is sokat játszott az utóbbi időben,ráfér a pihenés.Abidal a meccs vége előtt húsz perccel beállhatna.a középpályán Y.touré szürhetne előtte ugye Xavi, Iniestát viszont pihentetném mert az utóbbi időben sokat kiadott magából.Helyette jöhet Keita.A támadósor pedig:Messi,Eto'o,Hleb.
Hlebet én végig páylán hagynám akár miylen gyengén játszik.Úgy sosem fogja felvenni a ritmust ha nem játszik illetve biztos hogy óriási bizonyitási vágy van benne.Eto'o pihent hétvégén szóval kezdjen,de Guddy-t én behoznám az utolsó 20 percre középcsatárnak..Messi-t hagynám 60 percet játszani aztán jöhet Bojan.
----------------------------Valdes

----D.Alves--------Pique---------Caceres--------Puyol(Abidal 65)

--------------------------Y.Touré---------------------------
--------------Xavi---------------------Keita----------------

------Messi(Bojan 65.)--------------eto'o(Guddy 70.)----------------Hleb


Guddyt en is behoznam van BL tapasztalata,de Messit semmikepp.Max ha szukseg lesz ra(ketlem),akkor az utolso 20 percre.
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.04.14. 18:37:11

barcelona145 írta:Cacéres semmiképpse,őt elkell adni a nyáron.
Előbb gondolkodj már, mielőtt ilyen okosságot írsz....
Totál hülyeség lenne eladni.

Egyébként sztem ma simán végignyomhatná a meccset.
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.04.14. 18:02:27

Nos azt hiszem Valdes egyértelmű a kapuban csak úgy mint D.alves a jobb szélen.Középhátvédnek én megkockáztatnám a Pique-Caceres duót.Caceres-nek kellenek a Bl-ben szerzett tapasztalatok és hát Marquez eltiltott.Bal szélen én Puyolt játszatnám mivel a hétvégén pihent.Sylvinho amúgy is sokat játszott az utóbbi időben,ráfér a pihenés.Abidal a meccs vége előtt húsz perccel beállhatna.a középpályán Y.touré szürhetne előtte ugye Xavi, Iniestát viszont pihentetném mert az utóbbi időben sokat kiadott magából.Helyette jöhet Keita.A támadósor pedig:Messi,Eto'o,Hleb.
Hlebet én végig páylán hagynám akár miylen gyengén játszik.Úgy sosem fogja felvenni a ritmust ha nem játszik illetve biztos hogy óriási bizonyitási vágy van benne.Eto'o pihent hétvégén szóval kezdjen,de Guddy-t én behoznám az utolsó 20 percre középcsatárnak..Messi-t hagynám 60 percet játszani aztán jöhet Bojan.
----------------------------Valdes

----D.Alves--------Pique---------Caceres--------Puyol(Abidal 65)

--------------------------Y.Touré---------------------------
--------------Xavi---------------------Keita----------------

------Messi(Bojan 65.)--------------eto'o(Guddy 70.)----------------Hleb
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2009.04.14. 17:46:03

barcelona145 írta:------------------------------V.Valdés-----------------------

D.Alvés------R.Márquez-----C.Puyol----------E.Abidal----

A.Iniesta--------Xavi---------Yaya Touré------A.Hleb-----

------------------LMessi-----------------T.Henry------------



Így kellene felállni a Bayern ellen
Ebben a felállásban valami zavarja a szemem:
1. Marquez ugye eltiltás miatt nem játszhat, tehát ő már automatikusan kilőve.
2. Abida, sérülésből felépülve nem hinném, hogy most kellene neki pályára lépni, még fell kell vennie a ritmust, legyen inkább Sylvinho.
3. A 3 támadó az a minimum.....


.....szerintem.....
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2009.04.14. 17:42:45

barcelona145 írta:------------------------------V.Valdés-----------------------

D.Alvés------R.Márquez-----C.Puyol----------E.Abidal----

A.Iniesta--------Xavi---------Yaya Touré------A.Hleb-----

------------------LMessi-----------------T.Henry------------



Így kellene felállni a Bayern ellen
Márquez még mindig nem játszhat, Messit fölösleges kezdetni, Henry játéka kérdéses, Abidalt tuti nem fogja Pep a sérülése után a kezdőbe rakni. Jöhetne Bojan, Cáceres és Keita is. Talán Puyol még pihizhetne, helyére Sylvinho beállhatna. Szerintem egy ilyen kezdővel is legalább döntetlenre hozhatnánk a meccset, ha baj van, akkor még mindig lehet cserélni, Messi pedig megoldja :D
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.14. 17:33:02

barcelona145 írta:------------------------------V.Valdés-----------------------

D.Alvés------R.Márquez-----C.Puyol----------E.Abidal----

A.Iniesta--------Xavi---------Yaya Touré------A.Hleb-----

------------------LMessi-----------------T.Henry------------



Így kellene felállni a Bayern ellen
Messi helyére Bojan-t tenném, Bojannak jól jönne ez a meccs, ráadásul Messit nem kéne kockáztatni. Nameg Abidal sem biztos h 100%, helyére Silvinho. Jah és Hleb - Ini ; YaYa - Xavi helycsere. :)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
barcelona145
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009.04.14. 13:24:29

2009.04.14. 17:23:35

------------------------------V.Valdés-----------------------

D.Alvés------R.Márquez-----C.Puyol----------E.Abidal----

A.Iniesta--------Xavi---------Yaya Touré------A.Hleb-----

------------------LMessi-----------------T.Henry------------



Így kellene felállni a Bayern ellen
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.14. 17:09:31

danko94 írta:Most akkor 2 vagy 3 sárga után van eltiltás??? Mert Marquez nek ez volt a 2. sárgája és nm játszhat!!!! :roll: :roll: :roll:
Tudtommal, 2 után.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.04.14. 16:41:27

Most akkor 2 vagy 3 sárga után van eltiltás??? Mert Marquez nek ez volt a 2. sárgája és nm játszhat!!!! :roll: :roll: :roll:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.04.14. 16:33:08

Mai kezdőm:
Valdés,- Alves, Piqué, Cáceres, Puyol (Abidal 70'),- Keita (Gudjohsen 65'), Touré, Xavi,- Hleb, Eto'o, Bojan (Iniesta 65')

Kaphatna egy meccset Hleb szerintem.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Válasz küldése