Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
dzsosua
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2009.05.04. 23:47:04

2009.05.05. 11:00:44

fcjoc írta:plííz ne írjunk már meccs előtt olyanokat hogy félek a cfc-től, meg hogy nem jutunk tovább etc. inkább mondjátok meccs után hogy tudtátok hogy ez lesz, csak egy ilyen real meccs után ne.
sry
végülis meg se kéne szólalni

ha azt gondolom, para a cselzi, akkor ott a kis hang "nem bízok a csapatomban?"
ha azt gondolom tuti tovább megyünk, akkor ott a kis hang "előre iszok a medve bőrére?"

szal legszivesebben aludnék holnap 8ig....
had jöjjön aminek jönnie kell ....

de még addig lazán van idő megbolondulni ... : )
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.05.05. 10:56:28

plííz ne írjunk már meccs előtt olyanokat hogy félek a cfc-től, meg hogy nem jutunk tovább etc. inkább mondjátok meccs után hogy tudtátok hogy ez lesz, csak egy ilyen real meccs után ne.
sry
barcapowa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2008.07.27. 13:56:19
Tartózkodási hely: Otthon!
Kapcsolat:

2009.05.05. 10:51:57

felek a chelseatol nagyon :( szerintem nem jutunk tovabb! Hidding nagy taktikus Chelsea nagyon eros csapat,Marques,Puyol hianyzoni fognak.Henry remelem jaccani fog.kivancsi vagyok nagyon hogy:Hiddink a nagy taktikus vagy a fiatal tapasztalatlan edoz jut ki gyoztesen a nagy harcbol!orokkon orokke hajra barca!
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola
Rio Buscape
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007.09.16. 08:57:08

2009.05.05. 10:50:17

Én is biztosnak érzem a továbbjutást!!!!!
Nehéz meccs lesz, de a szebb és hatékonyabb foci diadalmakodni fog. Xavi a világ legjobb középpályása, és ha ő olyan napot fog ki mint szombaton, akkor szép játékkal nyerünk. Én érzek egy olyan Pep húzást, hogy Henry lesz a Center Messi bal szélen, Etoo jobb szélen. Cacaresbe bízni fog Pep!

:D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.05.05. 10:19:27

Herlius!
Lehet, hogy a mi játékosainkra száll az esélyesek terhe. De pont szombaton bizonyították, hogy idegenbe képesek nyomás alatt focizni nehéz ellenfél ellen.
Lehet, hogy a teher leszállt a Cselszki válláról, de a gombóc ott lesz a hasukba amikor ott áll mellettük Xavi, ini, Messi... a játékos kijáróban.
Én most nagyon biztosnak érzem a dolgot.

Csak le ne zúzzanak mert akkor még nagyobbat taknyolunk!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
dzsosua
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2009.05.04. 23:47:04

2009.05.05. 10:16:22

feeder írta:Sziasztok.Egy dolgot nem nagyon értek.ha henry sérült,akkor pep miért viszi londonba?lehet hogy nem is sérült?ez valamiféle csel?
Annak viszont örülök hogy Hiddink be van szarva.Minden oka megvan rá.szerintem továbbjutunk.

Visca El Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eto'ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ideje rúgni egy gólt.
azért viszi mert talán játszhat, rajtuk kívül senki nem tudja a pontos helyzetet.

ne örülj te hiddink nek
kicsit sem lebecsülve a cselzi játékosok kvalitását, ki lehet jelenteni, hogy talán hiddink a legerősebb ellenfél, hova vitte dél koreát ?
az ő szemszögéből egy cselzivel "nekimenni" a barcanak nem kilátástalan.....
szóval aminek te örülsz az csak nehezíti a helyzetünk...


mindenesetre a holnaptól függetlenül ez az egyik legszebb fociév az életemben

de azért holnap ünnepelni akarok


BaRcA!!!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.05.05. 10:14:38

feeder írta:Sziasztok.Egy dolgot nem nagyon értek.ha henry sérült,akkor pep miért viszi londonba?lehet hogy nem is sérült?ez valamiféle csel?
Annak viszont örülök hogy Hiddink be van szarva.Minden oka megvan rá.szerintem továbbjutunk.

Visca El Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eto'ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ideje rúgni egy gólt.
Te komolyan elhiszed, hogy Hiddink be van tojva??? Na ne már! Ez amolyan szokásos altatás, ez a mostani 2-6 akár veszélyes eredmény is lehet. Az tény, hogy morálisan nagyon pozitív a csapat szempontjából, de ennek a visszhangja már nem. A szombati eredmény után ugyanis most már minket tartanak a párharc esélyesének, ez pedig terhet rakhat a játékosokra. Ez a Chelsea viszont távolról sem ugyanaz a kategória, mint a mostani Real. Egy nagyon komolyan öszerakott csapat, ráadásul szvsz Hiddink valamivel magasabb szintet képvisel, mint Ramos. Nem lehet véletlen, hogy a Chelsea az egyetlen csapat, akinek az idei szezonban nem tudtunk gólt lőni a Nou Camp-ban. Hihetetlenül szervezettek és egységesek, nagyszerű közönségük van, fizikálisan pedig egyértelmű fölényben lesznek most is. Nagyon sok múlik majd a játékvezetésen. Ha ugyanazt a keménykedést engedik majd, mint a múlt héten, akkor nem sok esélyünk lesz:(
Henry pedig szvsz nem fog kezdeni, de adott esetben a 60.-ik perc körül be fogja vetni Pep, ha gólt kell lőnünk. A szezon közepén valószínűleg jobban kímélné, de most, hogy a bajnokság már lefutott, lehet rizikózni. A sérülése nem súlyos, kirobbanó formában van, legrosszabb esetben kihagyja a kupadöntőt és 1-2 fordulót.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.05.05. 10:10:30

Szerintem a hétvégi fordulón nem csak 3 ponttal és egy történelmi győzelemmel, hanem egy óriási lélektani előnnyel is gazdagabbak lettünk.
Olyan állapotban vannak most a srácaink, hogy nagyon meglepődnék ha nem jutnánk döntőbe.

A másik ágon meg nem tudom hova tenni a feleket.
Az az 1-0 nem egy meggyőző fölény, de csak a Mu ról van szó.
Mindenesetre hajrá ágyúsok!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
feeder
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009.04.16. 17:53:44

2009.05.05. 09:40:09

Sziasztok.Egy dolgot nem nagyon értek.ha henry sérült,akkor pep miért viszi londonba?lehet hogy nem is sérült?ez valamiféle csel?
Annak viszont örülök hogy Hiddink be van szarva.Minden oka megvan rá.szerintem továbbjutunk.

Visca El Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eto'ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ideje rúgni egy gólt.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.05.05. 08:00:51

menczel írta:Teljesen nyugodt vagyok a kupadöntővel kapcsolatban, sőt a BL-től sem félek. Ilyenkor áldja az ember a vezetőség eszét akik a fizetések nagy részét megnyert címekhez kötik. Még szép hogy hajt egy ember aki az alap 3 millios fizetés mellé még 500 ezret keres ha megnyerik a Depor ellen a kupát, nem is beszélve a klub dicsőségéről és hogy ez is bekerül a címeik közé. Egy Bl győzelem pedig ennek a dupláját éri fejenként. És mivel a bajnokság már megvan ezért tudja mindegyik hogy a történelem részei lesznek. Mostmár nincs olyan hogy fáradtság ebben biztos vagyok.
úgy érted a Bilbao ellen ;)
a Depor ellen már az idényt zárják a fiúk ;)
annak már annyi tétje lesz, h mekkora lesz a pontrekord és a gólrekord is meglesz-e ;)

ma Hajrá Arsenal!
Holnap Hajrá fiúk!!!
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.05.05. 07:44:52

Teljesen nyugodt vagyok a kupadöntővel kapcsolatban, sőt a BL-től sem félek. Ilyenkor áldja az ember a vezetőség eszét akik a fizetések nagy részét megnyert címekhez kötik. Még szép hogy hajt egy ember aki az alap 3 millios fizetés mellé még 500 ezret keres ha megnyerik a Depor ellen a kupát, nem is beszélve a klub dicsőségéről és hogy ez is bekerül a címeik közé. Egy Bl győzelem pedig ennek a dupláját éri fejenként. És mivel a bajnokság már megvan ezért tudja mindegyik hogy a történelem részei lesznek. Mostmár nincs olyan hogy fáradtság ebben biztos vagyok.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2209
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.05. 01:10:05

Én ha a Barcában játszanék és minden meccsen odaállnék a labda mögé, hogy majd lövöm én, de nem megy be, akkor vagy átadnám másnak ( nem valószínű ), vagy minden nap ott maradnék a pályán és azt gyakorolnám! Ahogy ezt tette R10, meg Beckham is! Ha lenne egy ilyen szabadrúgás lövőnk, akkor máris kevesebbet szabálytalankodnának velünk a 16 környékén! :D Vkit ki kell képezni! :D
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.05.05. 00:37:10

Mosquito írta:Anelka-ra és Lampi-ra kell nagyon odafigyelni. Ezt a 2 játékost tartom a legveszélyesebbnek. Nem csak a góllövést iletően, hanem nekik van a legtöbb eszük ehhez a játékhoz a chelseaből. Mind a 2 kiválóan tud osztogatni és előkészíteni.
Remélem gyakoroltuk a pontrugásokat, mert sok múlhat rajta. Ideje lenne végre 1-2 szabadrugást értékesíteni!
Igen ez sajnos nagyon hiányzik ,ha nem megy a játék lenne egy r10 aki 20ról becsavarja oszt jónapot.... jelenleg nincs ilyen játékosunk vagy aki van az se túl hatékony , pedig szabit biztos h fogunk lőni most is csak hát....és valszeg Lampard is!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Mosquito

2009.05.05. 00:31:06

Anelka-ra és Lampi-ra kell nagyon odafigyelni. Ezt a 2 játékost tartom a legveszélyesebbnek. Nem csak a góllövést iletően, hanem nekik van a legtöbb eszük ehhez a játékhoz a chelseaből. Mind a 2 kiválóan tud osztogatni és előkészíteni.
Remélem gyakoroltuk a pontrugásokat, mert sok múlhat rajta. Ideje lenne végre 1-2 szabadrugást értékesíteni!
Bojant én simán betenném legalább 1 félidőre. Lehet nem kezdőként, de a 2. játékrészre mindenképp becserélném az egyik szélre(Messi és Eto'o mellé). Alves után szerintem ő tud a legjobban szélről beadni a csapatból és legalább távolról sem rest próbálkozni.
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.05.05. 00:03:10

az előttem szóló két megjegyzéshez csatlakozva, hozzáfűzve megjegyezném én is azt hogy ha lehet iylet mondani hogy mi a mostani BARCA gyengéje (és lehet mert sajnos azt kell észre vennem hogy ez egyre inkább egyértelmű és ugye nincs tökéletes csapat...)

szóval hogy a pontrúgásoknál nem állunk a helyzet magaslatán a legtöbbször... és itt azt is bele kell érteni hogy mind ha ellenünk végeznek távoli szabadot(beívelést a kapuhoz) vagy szögletet azokból szerintem túl sok gólt kapunk és nem valami jól megy a helyzekedés vagy a helyzet megoldása a csapatnak;
és az érem másik oldala hogy ezeket mi sem tudjuk jól elvégezni általában (bár most a real ellen volt egy nagyon szép figuránk) de annyira nem gyakori az ilyen szituációkból a gól. sztem...
ennek ellenére nem tudom mért van az mert vannak jól fejelő játékosok a csapatban szóval talán mint említették előttem ill. én is tényleg a helyzekedéssel lehet a gond...

jah és ha már gyengeséget említettem akkor muszáj megjegyzenem hogy elég gyenge a szabadrúgás elvégzéseinknek a hatákonysága... pontosabban nem kertelek nagyon gyenge! nem sok gólt láttam idén szabadból; pedig vannak itt jó lövők csak valahogy mégse... modnjuk talán nem az állandó egy-két embernek kéne lőni hanem ha nem megy akkor talán másnak... (Henry-nak mondjuk)

na de itt jegyezném meg gyorsan mielőtt valaki kioszt, hogy nekem semmi bajom nincs a csapattal. nekem akár ez is így tökéletes ezek az apróságok ellenére.
szóval én nem a hibát keresem és nem bírálni akarom a csapatot!
én teljesen boldog vagyok így minden szempontból és ugy örülök az idei csapatnak, játéknak, eredményeknek mint még soha!
szóval nem szeretném ha bárki is azt gondolná hogy még ilyen szép időkben is van olyan balfék aki elégedetlen....
nem, dehogy!!
amíg mi lőjjük a több gólt addig nincs is baj!: D
de azt azért tudni kell hogy mindig van hova fejlődni és javulni...

Szerkeszt gomb. :wink:
B.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.05.04. 23:39:25

Én is a pontrúgásoktól félek.Sok a magas,jól fejelő játékosuk,egy szögletből,egy közeli szabadból bármikor betalálhatnak fejjel.Az ilyen helyzeteknél katasztrofális a helyezkedésünk,ez kiderült a madrid meccsen is.Ezeket kéne begyakorolni :!:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.05.04. 22:43:57

Henry hiányzása esetén én akkor is hagynám Iniestát a középpályán. Az ilyen defenzív csapatokat a középpályán lehet megbontani, oda pedig kell a két kis örökmozgónk, Xavi és Ini. Nem lehet arra alapozni, hogy nem lő gólt a Chelsea sem, mert pontrúgásból bármikor betalálhatnak, meg nem is mi játékunk a kivárásra játszás.
Előre a TITOlusokért!
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.05.04. 22:28:56

[/quote]Henry utazik a kerettel :arrow: valamit akar vele Pep, valszeg nem kabalának viszi. :lol:[/quote]

Remélem ha nem is lesz kezdő,de legalább 1 félidőt játszik(ha szoros lesz a vége)
Kép

2009. MÁJUS 2.:real-BARCA2-6
2009.MÁJUS 13.:Király-kupa döntő,Barcelona-Atletic Blbao4-1
2009.MÁJUS 27.:BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐ,BARCA-manchester united2-0
2010.NOVEMBER 29.:BARCA-real madrid 5-0!!!
2011.MÁJUS 28.:BL DÖNTŐ:BARCA-m.united 3-1!!!
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2009.05.04. 22:23:56

bottlikakos írta:Márquez, Milito és Henry (bár ellentmondásos hírek láttak napvilágot) sérült, Puyol eltiltva.
Tehát akkor D.Alves, Piqé,Sylvinho,és Casares :?: :shock: :shock: marad csak a védelemben?????????.................[/quote][/quote]
----


Na és persze Abidalt se felejtsük el és ott van még Victor Sánchez is,ha már a keretet nézzük..illetve illene megtanulni,hogy Cáceres!Köszi a nevében is! :wink:
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.05.04. 22:21:19

Márquez, Milito és Henry (bár ellentmondásos hírek láttak napvilágot) sérült, Puyol eltiltva.[/quote]

Tehát akkor D.Alves, Piqé,Sylvinho,és Casares :?: :shock: :shock: marad csak a védelemben?????????.................[/quote]
Kép

2009. MÁJUS 2.:real-BARCA2-6
2009.MÁJUS 13.:Király-kupa döntő,Barcelona-Atletic Blbao4-1
2009.MÁJUS 27.:BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐ,BARCA-manchester united2-0
2010.NOVEMBER 29.:BARCA-real madrid 5-0!!!
2011.MÁJUS 28.:BL DÖNTŐ:BARCA-m.united 3-1!!!
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2009.05.04. 22:20:53

TZS írta:Azért írták páran (és szerintem nem követelték) hogy akár játszhatna holnap, mert Henry-ról az a hír járja, járta hogy sérült.
Szerintem ez teljesen világos!
:wink:
köztudott, h pep henry hiányzása esetén, rendre iniestat rakja a baloldali támadó pozícióba....

ezér nem világos nekem, h hleb, h került képbe...

jó jöttek itt azzal, h iniesta a szélen nem alkotott akkorát a real ellen, mikor henry helyett keita érkezett a pályára....az meg nem mérvadó 5-2es állásnál...

pep tudja mit csinál....mindig jó döntéseket hozott idén eddig, és sztem most sem fog hibázni, ha lesz henry, ha nem lesz... 8)
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2209
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.04. 22:17:50

bottlikakos írta:A szerdai chelsea elleni bl meccset nem kell feltétlenül megnyernünk.
Már egy 1-1-es döntetlennel is továbbjutnánk

DE

1.Ez a Chelsea egy olyan csapat amely rúg 1,vagy 2 szögletet ....gól (pl:Liverpool-Chelsea),aztán meg felrúgják MESSIT vagy Iniestát és el is van intézve a meccs
2.A Chelsea jobb mint a real(nem fogunk nekik 6-ot lőni :lol: :lol: )

3.Henry sérült
1. Ha Cáceres, meg Piqué lesznek a középső védőink, akkor nem lesz akkora baj a szöglet, mert ők tényleg jók a fejelést tekintve. Remélem kapunk egy olyan bírót, aki nem engedi a folyamatos favágást!

2. Ha ők is kitámadnak, akkor lesz helyünk, ha hatot nem is, de 2-t minimum kövünk, akkor meg 3-t kell kapnunk, hogy kiessünk. Amire azért kis esély van. De sztem többet is lövünk. :D

3. Henry utazik a kerettel :arrow: valamit akar vele Pep, valszeg nem kabalának viszi. :lol:
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.05.04. 22:15:35

bottlikakos írta:Meg tudná valaki mondani h ki nem játszhat vagy nem tud játszani a Chelsea ellen :?:
Köszönöm
Márquez, Milito és Henry (bár ellentmondásos hírek láttak napvilágot) sérült, Puyol eltiltva.
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.05.04. 22:11:56

Meg tudná valaki mondani h ki nem játszhat vagy nem tud játszani a Chelsea ellen :?:
Köszönöm
Kép

2009. MÁJUS 2.:real-BARCA2-6
2009.MÁJUS 13.:Király-kupa döntő,Barcelona-Atletic Blbao4-1
2009.MÁJUS 27.:BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐ,BARCA-manchester united2-0
2010.NOVEMBER 29.:BARCA-real madrid 5-0!!!
2011.MÁJUS 28.:BL DÖNTŐ:BARCA-m.united 3-1!!!
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.05.04. 22:08:04

A szerdai chelsea elleni bl meccset nem kell feltétlenül megnyernünk.
Már egy 1-1-es döntetlennel is továbbjutnánk

DE

1.Ez a Chelsea egy olyan csapat amely rúg 1,vagy 2 szögletet ....gól (pl:Liverpool-Chelsea),aztán meg felrúgják MESSIT vagy Iniestát és el is van intézve a meccs
2.A Chelsea jobb mint a real(nem fogunk nekik 6-ot lőni :lol: :lol: )

3.Henry sérült
Kép

2009. MÁJUS 2.:real-BARCA2-6
2009.MÁJUS 13.:Király-kupa döntő,Barcelona-Atletic Blbao4-1
2009.MÁJUS 27.:BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐ,BARCA-manchester united2-0
2010.NOVEMBER 29.:BARCA-real madrid 5-0!!!
2011.MÁJUS 28.:BL DÖNTŐ:BARCA-m.united 3-1!!!
Válasz küldése