Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.27. 11:29:00

recrea írta:Sztem több szó eshet a védekezésről is...
egyelőre én ott sem látok túl nagy előrelépést. tegnap az alves simán lekontrázott minket 4-5x, egy komolyabb csapat ebből 2-t bever. piqué bűn lassú, SR úgyszintén, a kp meg még náluk is lassabb.. ha futásra vagyunk kényszerítve akkor teljesen halott a játékunk. az se véletlen, hogy az elmúlt 4 meccsünkön, kb mindenki a baloldalon támadt, a jobb oldalunk ezerszer sebezhetőbb tempóban mint a bal. ott azért alba meg umtiti tud futni ha kell...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2017.08.27. 11:28:14

recrea írta:Sztem több szó eshet a védekezésről is...ha a leírtakkal szemben Valverde összerakja a védekezést, akkor megeshet, h egyáltalán nem esünk vissza tavalyhoz képest, akár stabilabbak is leszünk, mégha a támadók összeségében gyengébbek lesznek. Bob szokta írni, és marhára egyetértek, egy jó védekezés alap, és sztem sokkal több önbizalmat ad kapott gól nélkül lehozni a meccset, mint pl 5-2-re nyerni, nyilván nem a 0-0-ról beszélek.

Furán hangzik, de ha egy csapat sok meccset nyer 1-0-ra, az egyrészt nem véletlen, másrészt meg azt jelenti, h baromi stabil az adott csapat. Megnéznék egy olyan statot az elmúlt 20 évből, h mennyi volt a legtöbb meccs egymás után, amit kapott gól nélkül hoztunk le...talán tavalyelőtt kezdtük 4-5 meccsel a bajnokságot. De amióta én követem a Barcát, mindig is rengeteg bohóc gólokat kaptunk.
Az mondjuk elég sokat segítene a védekezésen, ha Piqué nem képzelné magát csatárnak :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.27. 11:24:02

recrea írta:Sztem több szó eshet a védekezésről is...ha a leírtakkal szemben Valverde összerakja a védekezést, akkor megeshet, h egyáltalán nem esünk vissza tavalyhoz képest, akár stabilabbak is leszünk, mégha a támadók összeségében gyengébbek lesznek. Bob szokta írni, és marhára egyetértek, egy jó védekezés alap, és sztem sokkal több önbizalmat ad kapott gól nélkül lehozni a meccset, mint pl 5-2-re nyerni, nyilván nem a 0-0-ról beszélek.

Furán hangzik, de ha egy csapat sok meccset nyer 1-0-ra, az egyrészt nem véletlen, másrészt meg azt jelenti, h baromi stabil az adott csapat. Megnéznék egy olyan statot az elmúlt 20 évből, h mennyi volt a legtöbb meccs egymás után, amit kapott gól nélkül hoztunk le...talán tavalyelőtt kezdtük 4-5 meccsel a bajnokságot. De amióta én követem a Barcát, mindig is rengeteg bohóc gólokat kaptunk.
Ráadásul ha a hátsó alakzat magabiztosabb, akkor elöl is nagyobb lesz az önbizalom, és jobban mernek támadni, nagyobb eséllyel mernek bevetni 1-2 kockázatosabb húzást úgy, hogy nem kell félni hogy minden eladott labda az egyenlő lesz a bekapott góllal.

Amúgy meg egészséges önbizalommal kell pumpálni a csapatba, és hajtani hogy gyorsabb tempóban, és arra hogy egyéni kvalitásokból is éljenek, mert jelenleg a saját stílusunk szellemének a rabjai vagyunk.
Megkapják a labdát, és ahelyett hogy megindulnának ezerrel, esetleg dribliznének egyet, vagy megtolnák, ezzel átjátszva 1-2 játékost, inkább rögtön kizárólag a passzolási lehetőséget látják és nem mernek kockáztatni, ezzel tempót és lehetőséget veszítve.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.27. 11:05:30

Sztem több szó eshet a védekezésről is...ha a leírtakkal szemben Valverde összerakja a védekezést, akkor megeshet, h egyáltalán nem esünk vissza tavalyhoz képest, akár stabilabbak is leszünk, mégha a támadók összeségében gyengébbek lesznek. Bob szokta írni, és marhára egyetértek, egy jó védekezés alap, és sztem sokkal több önbizalmat ad kapott gól nélkül lehozni a meccset, mint pl 5-2-re nyerni, nyilván nem a 0-0-ról beszélek.

Furán hangzik, de ha egy csapat sok meccset nyer 1-0-ra, az egyrészt nem véletlen, másrészt meg azt jelenti, h baromi stabil az adott csapat. Megnéznék egy olyan statot az elmúlt 20 évből, h mennyi volt a legtöbb meccs egymás után, amit kapott gól nélkül hoztunk le...talán tavalyelőtt kezdtük 4-5 meccsel a bajnokságot. De amióta én követem a Barcát, mindig is rengeteg bohóc gólokat kaptunk.
efem27
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2017.02.19. 09:39:41

2017.08.27. 10:57:30

Paco szerintem is harmatgyenge. Nem ertem en sem miert kap szerepet. Dulifuli nagyon harcos varom az elso goljat. Messi meg hat...o Messi. Kis szerencsevel megvan a 3 pont.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.08.27. 10:34:58

Paco bizonyította számomra ismét, hogy nem ide való. A gólpassza véletlen volt, konkrétan fejbe rúgták a labdával. Előtte meg egy egyszerű passzt nem tudott megoldani. Én nem is értem, hogy mit láttak benne, mitől nagy szám ő.
Gondolom ez a hamis kilences most egy kényszermegoldás.
Gomesben látok halvány reménysugárt, mintha kezdené érezni egyszer-egyszer a játékot.

Az elmúlt években pont ezért szídtuk a Realt, hogy egy ilyen semmilyen játékkal hozták a pontokat. Most mi is ezt csináljuk.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2017.08.27. 09:55:58

Nehéz meccs volt, de azért örülök, hogy sikerült 2-0-ra lehozni.
Tavaly rengeteget buktunk így, hogy nem sikerült begyötörni 1 vagy 2 gólt, vagy éppen kaptunk 1-2 gólt.

Örülök, hogy nagyon sok helyzetet sem alakítottak ki ellenünk.
Nyilván játékban nagyon sokat kell még javulni, de a sorsolásnak köszönhetően van is időnk picit kísérletezgetni.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.27. 09:53:26

Tocy írta:Ez a csapat így ebben a formájában egy spanyol 4-5, helyezett brigád + Messi és kész, nincs ezen mit szépíteni. Kell három kreatív ember előre (Dembélé és Suárez meg is van, de még kellene egy középpályás), plusz kicsit összeérni, Valverdének stabilizálni a középpályát, ha lehet. De összességében az, hogy így is nyertünk két meccset kapott gól nélkül, valóban pozitív, sőt, inkább várakozáson felüli :)
De pont Messi miatt is olyan a játék, mint amilyen, mindig őt próbálják keresni a társak. Lehet a többieket középszerezni, de ha szabadabban játszhatnának, többet tudnának mutatni azért.

Ezért hoztam fel a 2015-ös évet, ott pont azt tetszett, hogy nem függtünk annyira Messitől, amit most látunk, az komoly visszalépés szerintem. Akár ezzel is lehet sikeresnek lenni, mert Messi, ha jó napja van, bárki ellen képes megoldani.

Suarez és Dembelé nyilván előrelépés lesz, de uru itt volt tavaly is, a francia helyett meg az Neymar volt, aki egyelőre még lényegesen jobb játékos, tehát összességében még mindig gyengülünk tavalyhoz képest, pedig már tavaly sem volt rózsás a helyzet.

Tehát én Valverdétől mindenképpen többet várnék attól, amit eddig felmutatott.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.27. 09:51:30

Szerencsére jön a válogatott szünet, közben befejeződnek az igazolások: új kezdet lehetősége Valverdenek is és a lelkekben is.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.08.27. 09:27:53

Messi játékához:
akár hogy szeleteljük, akkor is csak egy ember. ha szélen van, befelé kell húznia - mindenki tudja. ha középen van kell neki valaki a kényszerítőkhöz -mindenki tudja. ha hátul van -nem lehet elől és amíg nem lesz ember aki rajta kívül is tudja hol a kapu addig ez is csak félmegoldás. Messi robbanékonysága és futó gyorsasága 5-15 méteren érvényesül igazán tehát ha befejezőnek kell elől kell tartani, ha szervezni indítani akarunk vele akkor kell három gyors ember akik képesek befejezni egy akciót - a mai focihoz méltó sebességgel! nos ilyen volt Neymar és ilyen lehetne Suarez, ha vissza találna önmagához végre, és talán az új csodagyerek Dembélé.
Messiben az a csodálatos (sok egyéb mellett) hogy leszakadhat az ég körülötte akkor is megy és csinálja. mostanában sajna fogcsikorgatva, haragosan, kedvetlenül, de ha van játszótárs akkor vigyorogva, vidáman....lehet hogy képzelődöm, de tegnap pl. nem csak rajta de több emberen is láttam a feszült, morcos arcot, így év elején ez elég szokatlan.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.27. 09:22:57

Ennyire buszozós csapat ellen viszont nehéz is szépen focizni, összesen kétszer jöttek el a kapunkig. Be kell húzni az ilyen meccseket, és kész. Jól jönne egy cserecsatár is, aki tud gólokat fejelni ívelésekből. Ha tudnánk az elején egy gólt fejelni, onnantól több területen játszhatnánk és könnyebb lenne az egész meccs.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.27. 09:21:35

Piqué fegyelmezetlen játéka is problémát fog jelenteni önmaga miatt is, meg azért is, mert Umtitinek sincs kihez igazodni.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2017.08.27. 09:06:14

Ez a csapat így ebben a formájában egy spanyol 4-5, helyezett brigád + Messi és kész, nincs ezen mit szépíteni. Kell három kreatív ember előre (Dembélé és Suárez meg is van, de még kellene egy középpályás), plusz kicsit összeérni, Valverdének stabilizálni a középpályát, ha lehet. De összességében az, hogy így is nyertünk két meccset kapott gól nélkül, valóban pozitív, sőt, inkább várakozáson felüli :)
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.08.27. 09:03:05

Amúgy ti milyen középcsapatokról beszéltek? Az, hogy nincs minden poszton világklasszis, azt aláirom, de milyen középcsapat...
A játék tényleg eléggé rossz a szemnek, viszont küzdünk, meg minden meccset végig dominálunk, mi kell még? Majd ha jön Dembelé, más lesz.
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2017.08.27. 07:22:15

Annak az egynek örülök, hogy Messi egy középcsapattal is hozza a meccseket, másnak annyira nem. Nagyon kell ide Semedo, Dembélé, Coutinho és Suarez.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.27. 00:23:11

Igen, ezen a csikón én is jót mosolyogtam, lassan kivénhedt csataló lesz mindegyikük, aki tényleg minőséget is képvisel.. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.27. 00:15:27

Nero. írta:A meccset tényleg nem láttam. Azt se tudom hogy Vidal hogy játszott, de ez egy jogos próba volt Valverdétől szerintem.
A 8 saját nevelésre meg külön írtam hogy ezért nem jár semmi, nem is akartam verni a mellem (nagyon kivagyok a klub viselkedése miatt, a Mes Que nak már semmi jele), csak mint érdekesség jegyeztem meg. Ha levonjuk Vidalt és Albát akkor is 6, ami még mindig nagyon szép és egyedülálló.
Csak mert itt régen sokan keseregtek hogy a fiatalok nem kapják meg a sanszot, ennél több csikóval már nem lehet felállni úgy hogy versenyképesek legyünk.
Fiatalok? A 8-ból Deulofeu a lefiatalabb, de már ő is 23 éves, rutinja is van már bőven, SR a 25, a többi meg közel a 30-hoz.

Ez tipikusan egy jól hangzó statisztika, de ha mélyebben belenézzük, látjuk, hogy mi is a baj vele.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.26. 23:50:49

A meccset tényleg nem láttam. Azt se tudom hogy Vidal hogy játszott, de ez egy jogos próba volt Valverdétől szerintem.
A 8 saját nevelésre meg külön írtam hogy ezért nem jár semmi, nem is akartam verni a mellem (nagyon kivagyok a klub viselkedése miatt, a Mes Que nak már semmi jele), csak mint érdekesség jegyeztem meg. Ha levonjuk Vidalt és Albát akkor is 6, ami még mindig nagyon szép és egyedülálló.
Csak mert itt régen sokan keseregtek hogy a fiatalok nem kapják meg a sanszot, ennél több csikóval már nem lehet felállni úgy hogy versenyképesek legyünk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.26. 23:03:07

LG írta:Szerintem Nero gúnyolódott Vidal gyenge játékán. :wink:
Lejjebb írta, hogy nem nézte a meccset, szerintem komoly volt. :D Válaszából is arra tippelek, de aztán lehet átvert, csak nem meri bevallani. :mrgreen:
LG írta:Messi mai játéka pedig a góljait leszámítva egyáltalán nem tetszett, szenvedett a darálóba.

A széljátékunk a Betis ellen szintén jobban tetszett, a mai viszont visszaesés volt ahhoz képest, pedig a jobbszélen lettek volna lehetőségek, de Vidal ma nagyon nem érezte, talán egy Semedo-Dulifuli szél jobb lett volna.
Erre mondom, hogy Dembélével, de főleg Suárezzel megint más lesz az összkép. Lajos ha kicsit szélebben is lesz, a darálásból ugyanúgy kiveszi a részét majd, az elmozgásaival leveszi a védőket kicsit Messiről, sokkal könnyebb dolga lesz vele a pályán szerintem. Hoztad a Betis elleni meccset is példának, hogy ott jobb volt Messi. Na ebből is látszik, hogy Paco az ügyetlensége és kevés labdaérintése ellenére nem volt haszontalan, mert Messinek plusz területet adott azzal, hogy a védelemben őrlődött javarészt. Most ez nem volt meg a Deu-Vidal kettőssel a szélen, mindenki Messire koncentrálhatott. Plusz hozzá jön az is, hogy nem mindegy kik vannak elől. Ha pl Dembélé is ott van, a figyelem sokkal inkább megoszlik köztük. De ma pl ha kiteszed Messit a szélre, akkor ugyanúgy letámadják 5-en, nem volt ki mást fogni. Tegnap ott volt a PSG meccs is pl, Neymar tökmindegy hol volt, 2-3-an minimum rárontottak, Messivel is ezt csinálják mindenképp. De így legalább Inivel és Busival sokkal jobban tud kombinálni. Plusz szerintem labdakihozataloknál a Busi-Messi kapocs hatalmas érvágás lenne, ha Messi széljátéka miatt "elhalna".

Realt meg fel lehet hozni, majd mi se leszünk ennyire Messi függők, ha a középpályán Kroos, Modric és Isco féle arcok szervezik a játékot. Most erre egyelőre van egy Ini, aki 2 meccsenként tud játszani.. Ez eltart majd 1-2 nyárig - már ha okosan csináljuk, ha nem, akkor tovább is -, amíg ezt "legyűrjük", hogy Messi diktálja mélységből a játékot. De addig sajnos "ez van, ezt kell szeretni", hogy nagyon bölcs legyek. :D

A széljátékunk meg szerintem megint hasznosabb lesz, ha a Semedo-Alba kettős rohamozhat. Meg ha jobban kihasználjuk a felfutásaikat, itt érzek én elég komoly hiányosságokat egyelőre, rengetegszer lasztit se kapnak, pedig jól felfutnak - ma pl Robi mondjuk nem, de előző meccseken elég észrevehető volt.
LG írta:
Amugy 8 La Masiás volt ma csak a kezdőben nálunk, ezért evvegen egy félpont plusz se jár de azért ilyet nem nagyon tud felmutatni más európai top 25os csapat.
Mondjuk abban a 8-ban néhányan csak egy kicsit benéztek a Masiára. Szerintem pont mostanában nem kéne erre vernünk a mellünket.
Egyetértek, főleg hogy Vidal is Masiásnak számít, meg Alba és Piqué is. Utóbbiak még hagyjám, bár nekem ők se teljesen azok, máshol lettek profik, nem itt. De Vidal meg aztán.. :D Espanyol nevelésnek inkább mondható, mint barca.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.26. 22:33:19

Talán majd Dembelével jobban fog menni, mert ez kevés lesz még ahhoz is, hogy tavasszal reménykedjünk valamiben :|

Mai Juve Meccs után azt mondom, hogy ne Coutinho-t vegyük támadó középpályásnak hanem menjen vissza Messi és jöjjön Dybala jobb szélre abból a pénzből. Elképesztően gólerős ez a gyerek és mindkét lábbal megy neki 8)

4 csatáros játék, de ilyen 4 csatárral lehetne is :mrgreen:
94:39 6 - 1
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.26. 22:27:32

palesz77 írta:
Rivaldo11 írta: Max akkor halott ötlet, ha ő maga nem akar kimenni szélre. Ha így értetted, akkor egyetértek.
Igen, így értettem, bocsi ha nem volt egyértelmű. Szerintem imádja, hogy rajta keresztül folynak végig a támadások, szeret középről osztogatni, nem sokat futni, jól is áll neki a szerepkör, én nem látom magam előtt, hogy mi késztethetné arra, hogy ezt félig feladva újra kimenjen a szélre. Ezért is tetszik annyira ez a mostani Valverde próbálkozás, mert ezzel a Messi posztjából adódó szerkezeti gond nagyjából megoldódik.
Nero. írta:Miert Vidal játszott amugy?
Szerintem Valverde kipróbálta őt jobbszélsőként, meg SR-t is megnézte magának jobbhátvédbe. Gondolom Vidal teljes mértékben meggyőzte arról, hogy nem hátvédnek való, így meg azért megnézte az átigazolási szezon vége előtt, hogy SR-re számíthat-e Semedo mellett majd, vagy nem. Nekem legalábbis ez lenne logikus, nem is tartom hülye ötletnek.
Szerintem Nero gúnyolódott Vidal gyenge játékán. :wink:

Messi mai játéka pedig a góljait leszámítva egyáltalán nem tetszett, szenvedett a darálóba. R11 jól mondja, szélen ma is sokkal veszélyesebb tudott volna lenni. A Betis ellen szerintem sokkal jobb volt, hogy elsősorban a gólszerzéssel és kapa támadásával foglalkozott, kevesebbet a szervezéssel. Áldás ő nekünk, de egyben átok is. A Real szerintem azért is ilyen erős, mert nem 1 játékostól függnek, CR bár nagyon fontos gólokat lő, játékban ugyanazt tudják nélküle is. És emlékezzünk vissza az ominózus 2015-ös őszre, mikor az argentin nélkül mentek a gálák, na az a szomorú, hogy onnan ide jutottunk. Abban a szezonban április tájékán vmi nagyon elromlott, ami azóta sem javult meg... és ebben szvsz komoly szerepe van, hogy Messi feladta a jobbszélt.

A széljátékunk a Betis ellen szintén jobban tetszett, a mai viszont visszaesés volt ahhoz képest, pedig a jobbszélen lettek volna lehetőségek, de Vidal ma nagyon nem érezte, talán egy Semedo-Dulifuli szél jobb lett volna.
Amugy 8 La Masiás volt ma csak a kezdőben nálunk, ezért evvegen egy félpont plusz se jár de azért ilyet nem nagyon tud felmutatni más európai top 25os csapat.
Mondjuk abban a 8-ban néhányan csak egy kicsit benéztek a Masiára. Szerintem pont mostanában nem kéne erre vernünk a mellünket.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.26. 22:11:55

Jaaa nem tudtam hogy SR volt a védő. Kossz.

Amugy 8 La Masiás volt ma csak a kezdőben nálunk, ezért evvegen egy félpont plusz se jár de azért ilyet nem nagyon tud felmutatni más európai top 25os csapat.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.26. 22:06:27

Rivaldo11 írta: Max akkor halott ötlet, ha ő maga nem akar kimenni szélre. Ha így értetted, akkor egyetértek.
Igen, így értettem, bocsi ha nem volt egyértelmű. Szerintem imádja, hogy rajta keresztül folynak végig a támadások, szeret középről osztogatni, nem sokat futni, jól is áll neki a szerepkör, én nem látom magam előtt, hogy mi késztethetné arra, hogy ezt félig feladva újra kimenjen a szélre. Ezért is tetszik annyira ez a mostani Valverde próbálkozás, mert ezzel a Messi posztjából adódó szerkezeti gond nagyjából megoldódik.
Nero. írta:Miert Vidal játszott amugy?
Szerintem Valverde kipróbálta őt jobbszélsőként, meg SR-t is megnézte magának jobbhátvédbe. Gondolom Vidal teljes mértékben meggyőzte arról, hogy nem hátvédnek való, így meg azért megnézte az átigazolási szezon vége előtt, hogy SR-re számíthat-e Semedo mellett majd, vagy nem. Nekem legalábbis ez lenne logikus, nem is tartom hülye ötletnek.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.26. 22:03:11

Miert Vidal játszott amugy?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.26. 21:57:29

palesz77 írta: Ennél kötöttebb szerepet Messiből szerintem ma már nem lehet kihozni, szélre pl halott ötletnek tartom visszakövetelni.
Max akkor halott ötlet, ha ő maga nem akar kimenni szélre. Ha így értetted, akkor egyetértek, szakmailag viszont nagyon is lenne ok kivinni jobbra, elég a 2015-ös szezont megnézni, mennyi szenzációs mecsset hozott tavasszal. Most pedig lehet hogy újra lenne egy játszótársa a jobboson.. onnan befelé húzhat, nyithatna a felfutó Semedonak teret bőven. Egy próbát megérne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése