Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Tromort77

2017.08.29. 18:57:52

GoT

Az évadzáró jó volt végre, de egyébként ez már nem az a sorozat ami régen megtetszett.
Sima limonádé lett az egész.

Legyen egy Cleganebowl és egy Brienne - Tormund kapcsolat szökkenjen szárba és akkor legalább a minimum elvárásomat teljesítik. :P

Ja, Ayra-ra ne élje túl a sztorit. :D
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.08.29. 18:54:47

Got vége teória

Euron megöli/kicselezi Cerseit, és ő uralkodik a 7 királyság felett, hogy aztán Danny és Egon is belehaljon Euron és az éjkirály legyőzésébe. A 7királyság örököse pedig.....
dobpergés....
akit az utolsó részben csináltak, a kis beltenyészet :D
Az új éjkirály meg Bran lesz, miután rájön, hogy mennyi gonoszság van az emberekbe, és várja a következő telet :mrgreen:
északon Sansa marad, Égikerten végre megkapja azt Bron amit akar.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hajnesz 2017.08.29. 19:00:11-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.29. 18:47:50

Mascherano írta:Amúgy itt az utolsó évad előtt szerintetek mi lesz a sorozat vége?

A Night Kinget csak úgy lehet legyőzni, hogy a helyébe lépsz/te is belehalsz, ezért Jon feláldozza magát, hogy legyőzhessék. Cerseit Jamie öli meg, de ő is valamilyen módon meghal közben/közvetlenül utána. Dany trón, Sansa Észak Királynője.
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2017.08.29. 18:34:46

Amúgy itt az utolsó évad előtt szerintetek mi lesz a sorozat vége?
Més que un club !
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.08.29. 17:54:44

Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2017.08.29. 12:46:47

GoT

A nyers és mocskos Trónok Harca kezdett átmenni kabaréba és szappanoperába, de ehhez hozzájárult, hogy az egész évad végkifejlete már az előző évadokban el volt magyarázva, ezért szinte semmi váratlant nem kaptunk, főleg a great wart illetően nem. Amilyen zseniálisan épült fel az egész sorozat, annyira jelentéktelen lehet a vége. Lesznek itt nagy harcok még, és maradt még karakter, aki megkavarhatja a kártyákat valamilyen módon (Tyrion, Varys, Melisandre, Greyjoyék pl.), de ha olyan lesz az utolsó évad, mint ez, az nem lesz frankó. Én Baelishtől számítottam volna még valami eszeveszett nagy szarkavarásra, a "Chaos is a ladder" c. monológja nagy hatást keltett, de ez még annyira se védte be magát ezek szerint, hogy ne egy nagyteremben gyilkolják meg a saját lovagjai szeme láttára, miközben esedezik. Nem volt méltó hozzá, ennél okosabb és aljasabb játékosnak mutatkozott be. A Jon-Daenerys románc meg no komment, annyira közhelyes. Már az óriási hatalmú Night King se tűnik annyira félelmetesnek, bár el tudom képzelni, hogy a végén pár emberével együtt felszívódik majd, nyitva hagyva a kaput egy újabb nagy háborúnak, de ebből ő a vesztes hadvezérként fog kijönni, ezt is mindenki tudja. Az évad jelenete számomra Euron flottájának a támadása volt, ahogy a zászlóshajó árnyéka belepte Yaráék hajóját, az pokoli volt. Szerintem sok mindent elrontottak azzal is, hogy nem követték a jól bevált 10 részt, apróbb cselekményszálakkal sokkal érdekesebbé lehetett volna tenni az előkészületeket a végjátékhoz. Tyrion vagánysága is tűnik el, már nem is iszik annyit.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2017.08.29. 12:17:17

GoT

Nah, akkor eldőlt... Jon a VIII. Aegon Targaryen.


His older half-brother (son of Rhaegar Targaryen and Elia Martell) was also named Aegon, but was brutally murdered along with his sister Rhaenys and mother Elia by Ser Gregor 'The Mountain' Clegane during the Sack of King's Landing.

Had he lived and ascended to the throne, he would have ruled as "Aegon VI", a title Jon still may use, if he doesn't continue to view his aunt Daenerys as his queen. Jon is the eighth Aegon in the Targaryen family, so we could perhaps also refer to him as Aegon VIII.


Targaryen családról:


Köztudott volt róluk, hogy királyi vérüket tisztán tartsák családon belül házasodtak. Ennek következtében több uralkodójuk is személyiségi problémákkal küszködött. Úgy tartják, hogy egy Targaryen születésénél az Istenek feldobnak egy pénzérmét, és vagy nagyon jó uralkodó vagy őrült lesz.


Tehát nagyon úgy tűnik, hogy lesz közös gyerekük Daenerysel és Jonnal...

Másfél évet kell várnunk a folytatásra... Oh my god.
KépKép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2017.08.29. 11:37:42

davi10 írta:Én úgy tudtam, hogy Martin úr azért besegít a sorozatba, még ha a könyvek le is vannak maradva.
De ez az el-Hollywoodiasodás tényleg nem ezt mutatja.

Nekm nem az a gáz, hogy Jont meg Daeneryst összehozták, erre lehetett számítani,
már a könyvek címe is (Tűz és Jég dala) árulkodó. Nekem azzal van a gond, hogy ezt valahogy sikerült nagyon izzadságszagúvá tenni.
Egyik ismerősöm mondta, hogy emlékezteti ez az egész a George Lucas-féle fantasztikus Anakin-Padmé szerelmi szálra :D
És sajnos, mivel ekkora nézőbázisa lett a sorozatnak, benne van a pakliban, hogy valami hihetetlen olcsó happy end-del fogják befejezni, hogy kielégítsék a többmillió, egy fokkal primitívebb néző igényét, akiknél ha nem lesz mindenki boldog, akkor fellázadnak (lásd Így jártam anyátokkal-vég).

Happy End csak akkor lehet ha GRRM is azt fog kihozni belőle. Azt hiszem az öreg már nem segít a sorozatban, de annyit elmondott a készítőknek, hogy a könyv végén mi lesz.
Ki ül a trónon, ki lesz életben, stb. nagyvonalakban. És úgy tudom a sorozat készítők is ezt tiszteletben fogják tartani, és valami hasonló zárást csinálnak majd.
Amúgy engem is nagyon zavar, hogy a korábbi évadok(meg a könyvek) legjobb krakterei(Varys,Kisujj) egyszerűen most már, hogy nincs a készítők előtt alap, nem tudnak velük mit kezdeni. Kisujj így jobb is hogy meghalt, semmit nem csinált ebben az évadban, ugyanúgy Varys...Mondjuk azért azt hittem pl. Kisujj is valami komolyabb halált fog elszenvedni.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2017.08.29. 11:37:35

palesz77 írta:Ő is ezt írta. Nem lett Happy End, fellázadt a nézők 90%-a, és hogy ezt akarják elkerülni a Trónok Harcában.
Szerintem, pont lényegtelen, hogy fellázadnak-e a nézők vagy sem a sorozat megtette nem egyszer mégis millióan meg millióan nézik

Ned halála, Vörösnász, Theon kínzása... sokat lehetne sorolni ami kicsapta a biztosítékot a nézőknél mégse foglalkozott vele a sorozat mert erről szólt a Trónok harca, de ez sajnos áthajlott egy szappanoperába, mégha támpontokat adott is az öreg :(
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.29. 11:24:17

S.Agüero írta:Mondjuk a HIMYM utolsó 2 része pont, hogy nem lett happy-end szerintem. :D
Ő is ezt írta. Nem lett Happy End, fellázadt a nézők 90%-a, és hogy ezt akarják elkerülni a Trónok Harcában.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.29. 11:22:15

Mondjuk a HIMYM utolsó 2 része pont, hogy nem lett happy-end szerintem. :D Ott van például

Barney és Robin válása, Tedné halála.
Nekem tetszett a befejezés, az egész sorozat alatt az volt az érzésem, hogy

Tednek Robinnal kell együtt lennie.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2017.08.29. 11:18:00

davi10 írta: És sajnos, mivel ekkora nézőbázisa lett a sorozatnak, benne van a pakliban, hogy valami hihetetlen olcsó happy end-del fogják befejezni, hogy kielégítsék a többmillió, egy fokkal primitívebb néző igényét, akiknél ha nem lesz mindenki boldog, akkor fellázadnak (lásd Így jártam anyátokkal-vég).
Hát sorozatban még annyira nem csalódtam mint a HIMYM-ben,de ott volt valami "alternatív befejezés" is,ami persze nem része a sorozatnak,csak a készítők csinálták,gondolom a sok negatív visszhang után.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.29. 11:14:53

Én úgy tudtam, hogy Martin úr azért besegít a sorozatba, még ha a könyvek le is vannak maradva.
De ez az el-Hollywoodiasodás tényleg nem ezt mutatja.

Nekm nem az a gáz, hogy Jont meg Daeneryst összehozták, erre lehetett számítani,
már a könyvek címe is (Tűz és Jég dala) árulkodó. Nekem azzal van a gond, hogy ezt valahogy sikerült nagyon izzadságszagúvá tenni.
Egyik ismerősöm mondta, hogy emlékezteti ez az egész a George Lucas-féle fantasztikus Anakin-Padmé szerelmi szálra :D
És sajnos, mivel ekkora nézőbázisa lett a sorozatnak, benne van a pakliban, hogy valami hihetetlen olcsó happy end-del fogják befejezni, hogy kielégítsék a többmillió, egy fokkal primitívebb néző igényét, akiknél ha nem lesz mindenki boldog, akkor fellázadnak (lásd Így jártam anyátokkal-vég).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2017.08.29. 10:58:16

GOT

Én is leírom a véleményemet. Tudtommal Martin már nem vesz részt a sorozat készítésében úgymond,és mivel nincs kész az utolsó 2 könyv, az HBO-nál kénytelenek saját ötleteket kitalálni. (Azt meg kétlem hogy a még meg nem jelent/írt könyveiről bármit is kikotyogna nekik).
Abban egyetértek,hogy kicsit megváltozott a sorozat,sok esetben nem mernek karaktereket megölni(lásd Tormund,Jorah,de Jon is megúszta többször,igaz ő annyira main karakter hogy ha meghalna véglegesen érdekes lenne az utolsó évad) ami korábban nem volt jellemző. Emlékszem mikor elkezdtem nézni,én azt hittem Ned köré épül majd a sztori,aztán elég hamar koppantam :D

Szóval egyértelműen látszik,hogy nincs meg a kiindulási pont,mint korábban a könyvek esetében. De ez nem baj. Nekem tetszett az évad. Egyszerűen külön kell kezelni a könyvet,és a sorozatot. Martin nem régen nyilatkozta,hogy a könyv sztorija szerinte körülbelül 20 karakter él még,aki a sorozatban meghalt. Azért az nem kevés.

Palesz: Igen,Aegon valóban Rhaegar első házasságából született. Sőt a könyvekben Aegon Targaryen jelen is van,külön szálon fut az ő cselekménye is(Nem akarok spoilerezni ha esetleg valaki nem olvasta,nem bizonyított hogy tényleg Aegon-e). Kicsit nekem olyan érzésem van,hogy Jonra húznak rá mindent..Stak,Targaryen,A vastrón örököse,meg még a végén kiderül hogy ő a megjövendelt herceg. Kedvelem Jont,de remélem nem az lesz a vége,hogy megnyerik a csatát a mások ellen(max meghal 1-2 karakter)aztán Dany és Jon boldogan élnek. :D

Tyrion féltékenységéről nekem az a véleményem,hogy Cersei(szerintem nemlétező) gyerekének ígérte a trónt,és mivel most Jont látta bemenni,fél hogy ott is jön egy utód majd.

Összességében kíváncsi vagyok mit hoz az utolsó 6 részt,epic csatajelenetekre lehet számítani,de én azt mondom ha majd egyszer Martin befejezi a könyveket,érdemes elkezdeni,aki még nem tette,mert főleg a 6. évadtól azért egész más a helyzet ott
Ha hülyeséget írtam majd valaki kijavít,régen olvastam már a könyveket,meg amúgy is összezavarodtam,hogy ki mikor mit csinált a könyvben vagy a sorozatban
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2017.08.29. 10:21:32

GoT

Ez a rész 80%-ban lerombolta az eddig felépített feelingjét a sorozatnak és nagyjából kicsinálta azt. Az egész évad arról szólt, sőt már ezelőtti évad is, hogy megkapják a nézők azt amire vágynak. Szerintem a legnagyobb baklövés a Targaryenek összedugatása. Ez nem szólt másnak csak annak, hogy a nézők megkapják a régen várt nagy eseményt, eddig nem volt jellemző ez a sorozatra. Az is hatalmas csalódás, hogy a sorozat minden egyes karaktert életben hagyott és nem voltak tökösek meglépni Thormund, Tyrion vagy akár Jamie kinyírását, ehelyett kaptunk egy kicsit váratlan, de feledhető Kisujj halált.

Egyébként voltak jó jelenetek a részben, mint például a Stark lányok konfliktusának feloldása, ezért is volt fontos az előző részben az a kis szöszenet kettejük között. A lényege annyi volt, hogy Arya már régen megölhette volna ha akarja, de nem tette és gondolkodjon el rajta miért nem. (Nem csak azért mert drága a CGI, ami már nem is olyan drága mint régebben).

Cerseit meghagyták annak a romlott lelkű embernek, aki mindig is volt, és remélem szépen fogják legalább ezt a szálat elvarrni.

Egyébként az is vicces, amit palesz írsz Aegonról. Nem voltak túlságosan kreatívak a szülők na :lol: :D
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.29. 09:13:43

GoT

Nekem nem volt vele ennyi bajom, már 2 évad óta nem az az igazi trónok harca feeling szerintem, érződik Martin hiánya sok dologban, de mivel én ezt elfogadtam már, nekem bejött. :D

Azt mondjuk nem értem, hogy a Makulátlanok hogy kerültek oda Királyvárba csak úgy. Vagy ha ilyen egyszerű menet volt ez, akkor mi az anyámért voltak kiakadva Tyrionék, hogy "csapdába kerültek" Casterly Rocknál? Ezt valaki elmagyarázhatná, annyira nem figyeltem anno erre.

Kisujj szála igazából nem ütött akkorát, de annak nagyon örültem, hogy végre elvarrták. Jó volt látni, ahogy Arya megteszi amit meg kell, de eddig én speciel meg voltam róla győződve, hogy mielőtt Kisujj bevégzi, még valaki főbb szereplőt a sírba visz. Mondjuk Bran csak megakadályozta volna.. :-k

Jon és Dany vérfertőzést megkapták a fanok, ott viszont 2 dolgot se értettem. Első, hogy mi van Tyrionna. Most épp árulást szervez, vagy szerelmes, vagy mi a franc volt az? Egyik se lenne túl örömteli hír a karakterét elnézve, mindegyik gáz lenne. A másik meg, hogy Aegon nem az első házasságából születő gyereke volt Raegarnak? Most komolyan mindkét fiát így nevezte el? Vagy itt is kihagytam valami fontos infot?

Ami nekem viszont a legjobban tetszett az Jamie és Cersei jelenete, színészi játékban nagyon ott volt szerintem, engem megvettek azzal kilóra. Remélem Jamie öli meg végül, bár tartok tőle, hogy ő is valamilyen módon belehalna abba. Cersei viszont nagy genya volt, de szép húzás. Bár elefántokat hozatni, amikor jön a tél.. :mrgreen:

Tormund meg remélem nem halt így meg, nem akarom hullaként látni a következő évadban egyszer csak! De amilyen stílusra váltottak a sorozatnál, kétlem, hogy ilyen jelentéktelen halált halna.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.28. 16:04:08

GoT

Hát a tavalyi finálé után ennél többet vártam.
Sajnos nagyon kezd kiszámítható lenni a sorozat, szerintem nagyon jót tett volna a sztorinak,
ha Cersei megöleti vagy Tyriont vagy Jamiet. Kisujjt nagyon leépítették, egész évadban csak az árnyékban állt és mosolygott, szerintem ebben benne lehet, hogy lehagyták a könyveket, mert az öregúr szerintem nagyobb szerepet adott volna neki. A halála nekem nagyon izzadságszagú volt.
Mégiscsak a Trónok Harca, valami fontosabb karakternek meg kéne halni, akkor öljük meg Kisujjt.
Nekem nagyon az volt végig a fejemben, hogy Ő és Varys a végéig megmaradnak.

Bran meg egy idióta, mindent lát, de egész évadban csak üldögél...

A Theonos részek pedig szerintem nagyon gagyik voltak, mind a beszélgetése Jonnal, mindhogy azért menekül meg a halálraveréstől, mer töketlen.

Az egyetlen pozitívum, hogy Cersei végül mégsem "javult meg", csak kamuzott, nagyon gáz lett volna, ha őt is átalakítják.

Így már 99%-ig biztos vagyok, hogy az lesz a vége, hogy Jon meg Dany legyőzik a másokat, ebbe belehal néhány karakter a kevésbé fontosabbak közül (Clegane, Tormund, Jorah), aztán Cerse jól meglakol mindenért.
De van egy olyan érzésem, hogy Tyriont is ki fogják nyírni, meg talán Jamiet, de Tyrionban biztos vagyok.
Ahogy kezdődött az évad nagyon tetszett, hogy pörgették és nem mentek el teljes részek azzal, hogy valaki utazgat, összetalálkoztak az emberek, kialakult a 2 oldal stb., de a sztori nekem elég kiszámítható lett...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.08.23. 20:43:50

GoT

Kép

Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2017.08.23. 07:30:23

palesz77 írta:GoT

Akkor viszont minden elismerésem, 5 napig ott üldögéltek maguk, kaja alig, meleg nincs, aludni nem mertek gondolom szinte egyáltalán.. Jól bírták ennek ellenére a harcot. :D

ne aggóggyá' kemény legények ezek :mrgreen:
KépKép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.22. 12:00:59

Scumy írta:GoT S7E6

Egy dolgot magyarázzon el nekem valaki kérem...Ez a jelenet Arya és Sansa között mi a búbánat volt?? Először hidegvérrel elregéli neki, hogy lenyúzná az arcát, aztán mosolyogva átadja a Brantől/Kisujjtól kapott tőrt Sansának! Értem, hogy az idő miatt nem tudnak kifejteni sok mindent, de itt nekem nem jött át, hogy mi a cél :roll: Most dühös Sansára, vagy sem? Lehet felvette a Briene-es álarcot, és ő "ment" Királyvárba? Tuti Kisujj írta azt a kamu levelet, hogy a Stark lányok egyedül maradjanak

Szerintem hallotta/sejtette amit a Kisujjal beszéltek, hogy veszélyes lehet Arya, ezért az volt a célja hogy ráijesszen, aztán érzékeltesse hogy ha bántani akarta volna Sansát, már rég megtette volna
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.22. 11:58:25

GoT

Akkor viszont minden elismerésem, 5 napig ott üldögéltek maguk, kaja alig, meleg nincs, aludni nem mertek gondolom szinte egyáltalán.. Jól bírták ennek ellenére a harcot. :D
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2017.08.22. 11:28:07


Kumma drága a cgi és valami baromsággal ki kellett tölteni a műsoridőt. :D Annyian haltak már meg, hogy alig lehet valakiről valami újat konspirálni, ezért elővették őket, mert miért is nem elég egy pszichopata Winterfellbe, legyen má' kettő, jó lesz, Sanyi? Jó há'. Na, kb. ennyi értelme volt, egy büdös nagy semmi... :lol:
[/quote]

Értem én, hogy ki kell tölteni a műsoridőt, meg nem lehet egy órán keresztül tüzesgyíkokat/zombisereget nézni, de ennél az öt percnél ha csak az Éjkirály arcjátékt mutatják, az is sokatmondóbb :lol: Én arra tippelek, hogy Arya megfúrja Sansat, a nemesek elpártolnak tőle, erre Kisujj meg magához ragadja a hatalmat. Vaaaagy felteszem, hogy ennek a jelenetnek is megvolt a miért-je, de csak a következő részben fog ez előjönni :roll:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2017.08.22. 11:21:09

palesz77 írta:GoT 6. rész

Nekem azt mondja meg valaki, hogy most akkor mekkora is Westeros? Jon elment totál Délre, vissza Északra, Sansa meg olyat mond, hogy hetek óta nincs ott. Nem kevés kicsit ez az időszak annyi utazásra? Meg 1 nap alatt a faltól a kontinens legdélebbi részére - ott vannak Danyék nem? - eljut egy holló, és még fel is ér onnan Dany a sárkányaival. Eddig nem arról volt szó, hogy ez egy eszementül nagy kontinens? Kezdem nem érteni, hogy most mekkorák is a területek akkor.. :D
Tessék, pont neked írták ezt a cikket :mrgreen:
KépKép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.08.22. 09:29:45

Scumy írta:GoT S7E6

Egy dolgot magyarázzon el nekem valaki kérem...Ez a jelenet Arya és Sansa között mi a búbánat volt?? Először hidegvérrel elregéli neki, hogy lenyúzná az arcát, aztán mosolyogva átadja a Brantől/Kisujjtól kapott tőrt Sansának! Értem, hogy az idő miatt nem tudnak kifejteni sok mindent, de itt nekem nem jött át, hogy mi a cél :roll: Most dühös Sansára, vagy sem? Lehet felvette a Briene-es álarcot, és ő "ment" Királyvárba? Tuti Kisujj írta azt a kamu levelet, hogy a Stark lányok egyedül maradjanak

Kumma drága a cgi és valami baromsággal ki kellett tölteni a műsoridőt. :D Annyian haltak már meg, hogy alig lehet valakiről valami újat konspirálni, ezért elővették őket, mert miért is nem elég egy pszichopata Winterfellbe, legyen má' kettő, jó lesz, Sanyi? Jó há'. Na, kb. ennyi értelme volt, egy büdös nagy semmi... :lol:
Football, bloody hell. /SAF/
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2017.08.22. 07:48:59

GoT S7E6

Egy dolgot magyarázzon el nekem valaki kérem...Ez a jelenet Arya és Sansa között mi a búbánat volt?? Először hidegvérrel elregéli neki, hogy lenyúzná az arcát, aztán mosolyogva átadja a Brantől/Kisujjtól kapott tőrt Sansának! Értem, hogy az idő miatt nem tudnak kifejteni sok mindent, de itt nekem nem jött át, hogy mi a cél :roll: Most dühös Sansára, vagy sem? Lehet felvette a Briene-es álarcot, és ő "ment" Királyvárba? Tuti Kisujj írta azt a kamu levelet, hogy a Stark lányok egyedül maradjanak
Válasz küldése