Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.20. 06:09:59

MQuCsabi írta:Nők illuziókba szeretnek bele, ennyi a történtet. Aztán kiderül, hogy az nem létezik, vagy nem tudják megteremteni és keresnek olyat, akiben újra látják a potenciált.
=D> =D>
nagyon igaz, nagyon igaz!!!!!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.20. 06:06:26

Nők illuziókba szeretnek bele, ennyi a történtet. Aztán kiderül, hogy az nem létezik, vagy nem tudják megteremteni és keresnek olyat, akiben újra látják a potenciált.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.20. 00:35:56

Azert ennyire ne legyetek magatok alatt,egesz egyszeruen azert mert ennyit mar nem er meg es csak egyszer eltek ti is. Meg egy kozeli csaladtag halala, vagy barmi mas se okozhat olyan gondolatokat hogy ki akarjatok nyirni magatokat.
A fuvezes szinten baromsag, letompulsz, tonkretesz (hiaba pattog a sok hipster hogy legalizaljak ugyanugy lepusztit barkit egy ido utan, raadasul otthon altalaba kritikan aluli a minoseg), meg marcsak azert se drogozz mert ha sokat csinalod sanszos hogy masok eszreveszik, a fulukbe jut, szerinted mit gondolnak majd, plane az exed?

Ha meg mindig ennyire hianyzik, akkor legyen ez a motivacio hogy majd egy nap vissza szerzitek(ugyse fogjatok, nem is kell, plusz azok utan hogy mar mas is kezelte utanad..), vagy hogy jobba teszitek magatokat hogy lassa mit veszitett. A melo az jo, azzal tudsz lovet keresni, de a tanulasd ne hagyd abba mert azzal kesobb megtobbet tudsz majd keresni, menj el mellette edzeni (csak van heti 4x1 ora szabadidod, meglatod raszoksz jot tesz majd). Ha kifarsultal a barati korodbol akkor probalj meg visszakerulni, ha meg nem annyira fontos akkor keress uj spanokat (suli, melohely, terem, stb.)
de több ,mint fél éven át akartam pisztolyt szereznem, nem sikerült.
A jozsefvarosin vagy a keletinel ez korulbelul egy 5 perces mutatvany :D De ilyenekbe ne gondolkodjatok, meg rendszeres drogozasba se mert nincs az a pina a vilagon es soha nem is lesz amelyik tobbet erne a sajat eleteteknel.

Mindenfele diszkriminacio nelkul (en csipem a csajokat amugy olyan ertelembe hogy van koztuk par jo arc is) de a nok alapbol teljesen maskepp gondolkodnak/ereznek mint a ferfiak, es ezert nehez megemeszteni egy palinak szakitast. Mi vagyunk a "realebbek", :D ok fellangolasokba elnek. Nehez megfogalmazni, de biztos hogy vannak paran akik ertik hogy mire celzok. De ez nem azert van mert a nok rossz emberek lennenek, hanem mert alapbol teljesen mas a termeszetuk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.10.19. 22:52:45

Ekyo írta: 2 megoldás van,de mindkettő ugyanúgy indul: keress fel egy pszichológust. A depresszió nagyon komoly betegség és többen szenvedünk tőle,mint azt saccolni mernénk. Az egyszerűbb út,hogy keresel egy új függőséget, legyen az bármi,sport,kondi,videó játékok,csak ne a drog legyen az [-X .
A másik,hogy megpróbálod kizárni teljesen az életedből és új élményfaktorokat keresel, de mértékkel(!),extrém sport,kirándulás a barátokkal,masszív alkoholizmus.
Köszi a segítséget. Nagyon sokan mondták és gondolkoztam én is rajta, de mindig oda jutottam, hogyha a családom és barátaim szavai sem hatnak rám, egy vadidegené miért hatna? Megkérdezném tőle, hogy miért éljek? Erre úgyis mondana egy olyat bölcsességet, mint pl: "Azt neked kell megkeresned." Érted mire gondolok.

Öngyilkossággal felhagytam, gondolok rá persze, de több ,mint fél éven át akartam pisztolyt szereznem, nem sikerült. Máshoz meg gyáva lennék, persze lelet, hogyahhoz is, így jelenleg csak vergődök. Mondom munka, hazamenés, kajacsinálás, kis gép és megyek aludni. Ez van több, mint egy éve.

A drogra sosem vetemednék rá. Az alkoholt meg ki nem álhatom. Középsulis, meg kezdő egyetemes éveimben toltuk, azóta a legminőségibb piát sem bírom meginni, nem finom, nem kell.
Néha megnézem a Barca meccset, de sokszor már az sem hoz lázba (ettől még teljes értékő Barcás vagyok, aki elküldte volna Messit vagy 4 éve, de na, hibázik az ember :) )
Ekyo
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.09.01. 21:12:38

2017.10.19. 21:22:35

zola8787 írta:
recrea írta:Kíváncsi lennék, h mi van azokkal, akik itt megosztották a szerelmi bánatukat, ketten is voltak szinte egy időben, de már nem emlékszem kik. De érdekelne, h továbbléptek v visszamentek a lányhoz :)
6 év után szakított velem barátnőm, egy 1 hónapos facebook beszélgetés miatt. Én azóta is tartom a testvéreivel a kapcsolatot, nem tudok exemről semmit, egyszerűen ők is szeretnek engem, meg én is őket.

Tavaly nyár végén történt a szakítás, azóta túlestem egy 1,5 hónap alatt történő 17 kg súlyvesztésen, ami duplán visszajött és megint lement. 2 munkahelyi elájuláson, ahol kórházba vittek azonnal munkatársaim. Emellett a pajzsmirigyem a folyamatos jojótól szétment, egy rutin műtétet hajtottak végre. Barátaimmal csökkent a kapcsolatom, de tartották bennem a lelket, csak ugye több, mint 1 éve történt és én nem tudtam azóta sem felejteni, igazából megunták, hogy állandóan rossz a kedvem. Folyamatos depresszió, önsajnálat, folyamatos öngyilkossági hajlam, amihez "szerencsémre" gyáva vagyok, de nem látom és nem értem miért élek. Egyetemen 1 db tantárgyam van, passziváltattam magam. Eljárok dolgozni, ott azért odafigyelek, nehogy gond legyen. Fociztam megyei szinten, abbahagytam. Azóta természetesen nem volt kapcsolatom, még komolytalan sem, nem lettem homokos, csak akkorát csalódtam a nőkben, hogy elment a kedvem mindenféle párkapcsolattól (második megcsalás és az utolsó volt ez)
Napom: munka, eurobarca, kis face, alszom, kb.

Tudom ez nagyon depisnek hangzik, azt is, tudom, hogy mit kellene tennem, de nem jó kimozdulni, nem sajnáltatom inkább magam (csak most nektek, ha már kérdezted), hazajövök és senkit sem zavarok.

Akor nagyon kiállt mellettem a családja, exem kb haza sem járt egy időben hozzájuk, de ahogy látom instán (igen, nem bírom megállni), már happy minden, szeret mindenki-mindenkit. Csak én várom a kaszást. Sza.r életfelfogás, nem ismertetek előtte, élettelteli, vidám srác voltam, most meg az ellenkezője.

29 éves vagyok, lassan 30.

Amúgy visszamenni soha a büdös életbe nem mennék vissza, viszont más meg nem kell, ördögi kör :)
Sziasztok, pár éve külső szemlélőként nézem a fórumot,de most eljutottam a kommentelésig.
Hasonlón mentem keresztül mint Te,Zola,csak más függőséggel. Te ő miatta kattogsz,én meg füveztem elég komolyan. Abbahagytam és mélydepresszióba zuhantam,mint Te. 2 megoldás van,de mindkettő ugyanúgy indul: keress fel egy pszichológust. A depresszió nagyon komoly betegség és többen szenvedünk tőle,mint azt saccolni mernénk. Az egyszerűbb út,hogy keresel egy új függőséget, legyen az bármi,sport,kondi,videó játékok,csak ne a drog legyen az [-X .
A másik,hogy megpróbálod kizárni teljesen az életedből és új élményfaktorokat keresel, de mértékkel(!),extrém sport,kirándulás a barátokkal,masszív alkoholizmus.

Tudom,hogy nem segítettem sokat,de azt fogadd meg,hogy felkeresel egy profit ha már tényleg az öngyilkosság szélén állsz. /Nekem segítettek/

Üdv!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.10.19. 18:37:53

Na mindegy, nem irok regényt, de ki kéne jönnöd a melankóliából, pl úgy, hogy eljössz a téli barca talira.
Például.

Tényleg, lesz ilyen? :lol:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.19. 18:31:00

Ez az utolsó érthet is, de pont az kell, aki palira vett.

Ez nem a macsóságról szól, és nem is a "jónő" fogalomrol.

Tudom, hogy nem mindenki egyforma, nem viseli mindenki ugyan úgy a szakítást, de a sablonok élnek: nem mástól kell a boldogságot várni. Igaz ez mindkét nemre. Pont ezért mennek tönkre a kapcsolatok. Nem jó a kapcsolat nekem, de nem tudom, miért, ezért tovább állok azzal, aki szebben mosolyog rám. Aztán abban a kapcsolatban is lesznek problémák....
Na mindegy, nem irok regényt, de ki kéne jönnöd a melankóliából, pl úgy, hogy eljössz a téli barca talira.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.10.19. 18:05:42

MQuCsabi írta:Mit tudott ez a lány Zola??? Annyi tündér mászkál az országban, hogy elmondani nem lehet. És nem, nem mind sivár hülye :D :D
Minden, én voltam csak nőben :) Csak belőle előtört a nem bírok magammal és inkább a bizonytalan, macsó (értsd: cigis, piás, pedó) pali kell érzés, engem meg inkább belelökött a szakadékba, pedig a tetőn is hagyhatott volt.

A többi tündér meg had mászkáljon, majd a többi macsó beprozza őket :)

Igazából itt az a baj, hogy annyira hirtelen, váratlan történt ez az egész, és továbbra is megmagyarázhatatlan, hogy teljesen kiszerettem a nőkből, nem tudnék senkiben sem megbízni jelen pillanatban, anélkül nekem meg nem kell senki.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.18. 18:13:32

Mit tudott ez a lány Zola??? Annyi tündér mászkál az országban, hogy elmondani nem lehet. És nem, nem mind sivár hülye :D :D
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.10.18. 16:52:21

recrea írta:Kíváncsi lennék, h mi van azokkal, akik itt megosztották a szerelmi bánatukat, ketten is voltak szinte egy időben, de már nem emlékszem kik. De érdekelne, h továbbléptek v visszamentek a lányhoz :)
6 év után szakított velem barátnőm, egy 1 hónapos facebook beszélgetés miatt. Én azóta is tartom a testvéreivel a kapcsolatot, nem tudok exemről semmit, egyszerűen ők is szeretnek engem, meg én is őket.

Tavaly nyár végén történt a szakítás, azóta túlestem egy 1,5 hónap alatt történő 17 kg súlyvesztésen, ami duplán visszajött és megint lement. 2 munkahelyi elájuláson, ahol kórházba vittek azonnal munkatársaim. Emellett a pajzsmirigyem a folyamatos jojótól szétment, egy rutin műtétet hajtottak végre. Barátaimmal csökkent a kapcsolatom, de tartották bennem a lelket, csak ugye több, mint 1 éve történt és én nem tudtam azóta sem felejteni, igazából megunták, hogy állandóan rossz a kedvem. Folyamatos depresszió, önsajnálat, folyamatos öngyilkossági hajlam, amihez "szerencsémre" gyáva vagyok, de nem látom és nem értem miért élek. Egyetemen 1 db tantárgyam van, passziváltattam magam. Eljárok dolgozni, ott azért odafigyelek, nehogy gond legyen. Fociztam megyei szinten, abbahagytam. Azóta természetesen nem volt kapcsolatom, még komolytalan sem, nem lettem homokos, csak akkorát csalódtam a nőkben, hogy elment a kedvem mindenféle párkapcsolattól (második megcsalás és az utolsó volt ez)
Napom: munka, eurobarca, kis face, alszom, kb.

Tudom ez nagyon depisnek hangzik, azt is, tudom, hogy mit kellene tennem, de nem jó kimozdulni, nem sajnáltatom inkább magam (csak most nektek, ha már kérdezted), hazajövök és senkit sem zavarok.

Akor nagyon kiállt mellettem a családja, exem kb haza sem járt egy időben hozzájuk, de ahogy látom instán (igen, nem bírom megállni), már happy minden, szeret mindenki-mindenkit. Csak én várom a kaszást. Sza.r életfelfogás, nem ismertetek előtte, élettelteli, vidám srác voltam, most meg az ellenkezője.

29 éves vagyok, lassan 30.

Amúgy visszamenni soha a büdös életbe nem mennék vissza, viszont más meg nem kell, ördögi kör :)
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2017.10.18. 16:30:50

recrea írta:
MatsMessi írta:Huhh, mar annak is lassan egy eve, durvan megy az ido :D szakitas utan kb. Masfel honapig elegge rosszul voltam, de aztan baratok, sport segitsegevel sikerult kijonnom belole, aztan most meg fel eve mar van mas :mrgreen: vele elvagyok
Ahhh, emlékszem, te vagy az a fiatal srác, aki azt hitte, h élete szerelmét találta meg 17 évesen :mrgreen: :D

Arra is emlékszem, h nagy pofával bemondtam, h van másik palija...nyugtass meg, h így volt :D

És Csabának is azt írtam, h másik pali van a dologban a lánynál :D eskü, ha tévedtem elnézést kérek a női nemtől :)
Hogy öszinte legyek nem tudom. Azóta nem beszéltem vele :D Kerültem jó nagy ívből. Annyit tudok róla, hogy most nincs a toppon.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.18. 11:43:29

recrea írta: Micsoda luxus tulajdonságaid vannak :D jól tetted, gondolom volt kint más, akivel megoldottad a dolgot. Megbántás nélkül, komoly csaj lehet, ha van palija, de azért beleült volna nemcsak az öledbe :D
most lett 21, szerinted? bár nem feltétlen korfüggő ez.
de amúgy lehet nem adta volna be, csak a szesz, meg a nosztalgiafaktor.
ez a része nem is zavart.

inkűbb zavaró volt mikor olyanokat beszélt munka közben is mindenki előtt, hogy ne legyek vele bunkó mert nem tudhatom mi lesz a jövőben velünk. nézek, mondom hm? elvenni nem foglak, az fix. erre: ezt sem tudhatod. ilyeneket beszélt nekem.

de amúgy mivel ezt csinálta velem, az összes kinti haverom, plusz a lányok többsége nem szólt hozzá, ami vosszafordult rám, és velem lógott nagyrészt :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.18. 09:58:55

csababarca írta:
recrea írta: Kint azért volt szex, nem? :D
nem, én büszkébb vagyok ennél, nem nyúlnék már úgy hozzá :D persze nyár végére már kellett volna, de nem volt ilyen szitu szerencsére.
egyszer buliban beleült az ölembe meg elkezdett bújni, de letettem magamról, hogy nem kéne. másnap szégyellte is magát :D
Micsoda luxus tulajdonságaid vannak :D jól tetted, gondolom volt kint más, akivel megoldottad a dolgot. Megbántás nélkül, komoly csaj lehet, ha van palija, de azért beleült volna nemcsak az öledbe :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.18. 09:20:19

recrea írta: Kint azért volt szex, nem? :D
nem, én büszkébb vagyok ennél, nem nyúlnék már úgy hozzá :D persze nyár végére már kellett volna, de nem volt ilyen szitu szerencsére.
egyszer buliban beleült az ölembe meg elkezdett bújni, de letettem magamról, hogy nem kéne. másnap szégyellte is magát :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.18. 08:01:48

csababarca írta:
recrea írta:
És Csabának is azt írtam, h másik pali van a dologban a lánynál :D eskü, ha tévedtem elnézést kérek a női nemtől :)
hát lehet igazad volt, hajlok erre.
de még nyáron is tagadta amikor veszekedések voltak, mert a fejéhez vágtam. :mrgreen:
április óta vannak együtt, ezt állította végig. mondtam hogy ok. nincs jelentősége.

de vicces volt, ahogy kint néha nem szóltam hozzá 2-3 napig, aztán jött a szobámba hogy mi a baj, miért vagyok közömbös vele :lol:
Kint azért volt szex, nem? :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.18. 07:29:32

recrea írta:
És Csabának is azt írtam, h másik pali van a dologban a lánynál :D eskü, ha tévedtem elnézést kérek a női nemtől :)
hát lehet igazad volt, hajlok erre.
de még nyáron is tagadta amikor veszekedések voltak, mert a fejéhez vágtam. :mrgreen:
április óta vannak együtt, ezt állította végig. mondtam hogy ok. nincs jelentősége.

de vicces volt, ahogy kint néha nem szóltam hozzá 2-3 napig, aztán jött a szobámba hogy mi a baj, miért vagyok közömbös vele :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.18. 00:43:17

MatsMessi írta:Huhh, mar annak is lassan egy eve, durvan megy az ido :D szakitas utan kb. Masfel honapig elegge rosszul voltam, de aztan baratok, sport segitsegevel sikerult kijonnom belole, aztan most meg fel eve mar van mas :mrgreen: vele elvagyok
Ahhh, emlékszem, te vagy az a fiatal srác, aki azt hitte, h élete szerelmét találta meg 17 évesen :mrgreen: :D

Arra is emlékszem, h nagy pofával bemondtam, h van másik palija...nyugtass meg, h így volt :D

És Csabának is azt írtam, h másik pali van a dologban a lánynál :D eskü, ha tévedtem elnézést kérek a női nemtől :)
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2017.10.17. 19:56:33

Huhh, mar annak is lassan egy eve, durvan megy az ido :D szakitas utan kb. Masfel honapig elegge rosszul voltam, de aztan baratok, sport segitsegevel sikerult kijonnom belole, aztan most meg fel eve mar van mas :mrgreen: vele elvagyok
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.17. 18:42:40

Nekem is volt sztorim télen, de nem lett káposzta effektus.

Most nyáron együtt dolgoztunk kint amcsiban, elvoltunk, kisebb nagyobb veszekedésekkel, aztán hazajöttünk, azóta nem beszélünk :mrgreen:
Neki van más, nekem tavasszal volt hova tenni, úgyhogy megoldódott a dolog.

Nyáron azért még egyszer átvert, de én is hibás voltam benne, de egy szemét volt ettől függetlenül.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.10.17. 17:49:48

S.Agüero írta:Noname-et egyébként is rég láttuk már a fórumon.
akkor neki biztos összejött és dúl a love :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.17. 17:45:03

recrea írta:Kíváncsi lennék, h mi van azokkal, akik itt megosztották a szerelmi bánatukat, ketten is voltak szinte egy időben, de már nem emlékszem kik. De érdekelne, h továbbléptek v visszamentek a lányhoz :)
No offense, de uhhh aki visszakonyorgi magat az exehez egy olyan sztoriba ahol a csaj kidobta egy altala erosebbnek velt bikaert.... :oops: Hala Istennek engem meg sose dobtak (vagyis parszor de sose mas miatt :D), de ha egyszer ugy szakitana velem valaki hogy "Figyelj vege, mert nekem az a gyerek jobban bejon" akkor soha tobbet nem mennek meg a kozelebe se a lanynak, de nem haragbol.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.10.17. 14:57:11

recrea írta:Kíváncsi lennék, h mi van azokkal, akik itt megosztották a szerelmi bánatukat, ketten is voltak szinte egy időben, de már nem emlékszem kik. De érdekelne, h továbbléptek v visszamentek a lányhoz :)
Zola, noname és MatsMessi rémlik nekem.

Noname-et egyébként is rég láttuk már a fórumon.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.17. 11:49:46

Kíváncsi lennék, h mi van azokkal, akik itt megosztották a szerelmi bánatukat, ketten is voltak szinte egy időben, de már nem emlékszem kik. De érdekelne, h továbbléptek v visszamentek a lányhoz :)
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.10.06. 13:32:42

Morvai Krisztina tett ki egy videót, hogy az eu-ban miket mondtak a katalán incidensről, eu alelnök:

"az erőszak soha nem használható fegyver"

következő mondata:

"de minden kormány kötelessége, hogy a jogállamiságot érvényesítse, és néha ez kötelezővé teszi az arányos erőszakot."

következő mondata:

"megértjük, hogy az emberek kiakarták fejezni a véleményüket, a véleményszabadság minden európai polgár szabad joga"

Idióták a vezetőink, mondjuk ezt eddig is tudtuk. Amikor Morvai elkezdi a beszédet, a csávó meg mobilozik, undorító.

Lefordítom amit az alelnök mondott: erőszakot SOSEM lehet alkalmazni, kivéve néha. Felszólalhatsz, mert jogod van hozzá, max agyonvernek, NÉHA.

](*,) :-&
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.05. 21:35:22

Azért azt tegyük hozzá, hogy a metroszexuális valódi jelentése és a hétköznapokban elterjedt értelmezése teljesen más... :lol:

A hétköznapokban elterjedt értelemben valami hasonlót kell elképzelni mint amit S.Agüero linkelt, valójában pedig Beckham-re találták ki ezt a szót, aki egy kicsit más stílust képvisel.. :lol:
Legalábbis ha jól tudom, akkor már abban a korszakban volt amikor már vállalható frizurái voltak, de igényes is volt.
Városi, magára (túl?) sokat adó pasi.


Az viszont tény, hogy Ronaldo tett 1-2 olyat ami gyanús, például egy ilyet nem biztos hogy bármilyen csőheteró pasi eljátszik:

https://www.thesun.co.uk/wp-content/upl ... ?strip=all


Vagy amikor azt szólta vissza az Atletis játékosnak, hogy lehet hogy meleg, de legalább piszokul gazdag... :lol:
Válasz küldése